آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه

خرید نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور فلیم سیدلس بی دانه، کاشت نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه، هرس درخت انگور فلیم سیدلس بی دانه، نحوه آبیاری انگور فلیم سیدلس بی دانه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور فلیم سیدلس بی دانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور فلیم سیدلس بی دانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور فلیم سیدلس بی دانه
  •     
  • مشخصات نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه

معرفی نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه


مشخصات و خصوصیات نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه

در دنیای مدرن امروزی، تعداد بیشماری از ارقام مختلف نهال انگور وجود دارند و هر کدام از آن‏ها از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار هستند. البته برخی از ارقام انگور دارای طرفداران بیشتری هستند و از مزایای بیشتری نسبت به دیگر نهال‏ها برخوردار می‏باشند. از پرفروش‏ترین و پر طرفدارترین انواع نهال‏های انگور، می‏توان به نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه اشاره نمود.

نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، برای اولین بار در سال 1961 در کشور استرالیا توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. این نهال انگور زودرس، از مزایای فراوانی برخوردار است و قادر به رشد در هر محیط با هر شرایطی به خصوص در مناطق گرمسیر و رطوبت دار می‏باشد. علاوه بر آن این نهال زودرس دارای میزان عملکرد و عمر مفید قابل توجهی است. در نظر داشته باشید که برای پرورش این نهال انگور، بایستی پارامترهایی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید.

نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، از تنه‏ای نسبتا ضخیم به رنگ قهوه‏ای روشن به همراه شاخه‏هایی نازک و شکننده برخوردار است. ناگفته نماند که طول شاخه‏های این نهال انگور زودرس نسبت به دیگر نهال‏ها بیشتر می‏باشد. نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه از برگ‏هایی به رنگ سبز تیره با آوندهایی برجسته و جثه‏ای نسبتا کوچک برخوردار است. البته فراموش نکنید که برگ‏های این نهال بر خلاف بسیاری از ارقام انگور، خوراکی نمی‏باشند. جالب است بدانید که شاخه‏های این نهال انگورگرمسیر زودرس به دلیل وزن بالای خوشه‏های انگور، همیشه در حالت خم و پایین قرار دارند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش شدن نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه نسبت به دیگر نهال‏ها شده، نوع میوه‏های آن است. خوشه‏های این نهال انگور از تراکم بالایی برخوردار می‏باشند و دارای وزنی معادل 100 الی 450 گرم هستند. علاوه بر آن، هر حبه انگور فیلم سیدلس بیدانه دارای وزنی معادل 10 الی 20 گرم است. میوه‏های این نهال، دارای پوسته‏ای نسبتا ضخیم به رنگ بنفش و قرمز و گوشته‏ای بی رنگ اما ترد با هسته‏هایی نسبتا درشت هستند و همانطور که از نامش پیداست دارای حبه های بیدانه می باشد. لازم به ذکر است که میوه‏های این نهال دارای خواص بسیار بالایی هستند و مصرف روزانه آن‏ها، می‏تواند سبب افزایش مقاومت بدن دربرابر بیماری و ویروس‏های مختلف می‏شود.

کاشت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه نسبت به دیگر نهال‏های انگور دارای مزایای بیشتر و قابلیت‏های بالاتری است. اما برای آن که بتوانید این نهال انگور را به بهترین شکل بکارید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، باید به نکات خاصی توجه بسزایی داشته باشید. برای کاشت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، باید ابتدا زمین زراعی خود را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که پیش از انجام هر کاری، بایستی به نهالستان رویال نهال به منظور خرید نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه مراجعه فرمایید.

برای کاشت این نهال انگور گرمسیر مرغوب، باید ابتدا گودال‏هایی به ژرفای حداقل 60 و حداکثر 100 سانتی متر در دل خاک حفر کنید. لازم به ذکر است که گودال‏ها از سمت چپ و راست و عقب و جلو باید 2تا3 متر فاصله با یکدیگر داشته باشند. عدم رعایت فاصله حفر گودال‏ها برای کاشت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، سبب از بین رفتن ریشه‏ها پس از مدتی می‏شود. پس از حفر گودال، باید نهال را با دقت فراوانی در آن قرار دهید. در این مرحله باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن ریشه‏ها جلوگیری نمایید. پس از آن، باید گودال را با استفاده از خاک مرغوب و مناسب پر نمایید.

پس از پر نمودن گودال‏ها، بایستی نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه را با دقت آبیاری کنید. لازم به ذکر است که هر چقدر ریشه‏های این نهال مرطوب‏تر باشد، مقدار رشد و میزان باردهی آن بیشتر می‏شود. فراموش نکنید که مناطقی با آب و هوای معتدل و نسبتا گرم با دمای حداقل منفی 10 و حداکثر 48 درجه سانتی گراد با رطوبت و بارش مناسب و ارتفاع حداقل 700 متر بالاتر از سطح دریا، مناسب‏ترین اقلیم برای کاشت این نهال زودرس به شمار می‏آیند. ناگفته نماند که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، اوایل فصل بهار می‏باشد. اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه تجربه و دانش کافی ندارید، پیشنهاد می‏شود از افراد متخصص و با تجربه دراین زمینه کمک بگیرید.

نیاز سرمایی

پیش از آن که بخواهید اقداماتی را جهت کاشت و پرورش نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه به عمل آورید، باید نیاز سرمایی منطقه را در نظر داشته باشید جوانه های نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه برای جوانه زنی نیلز سرمایی چندان بالایی ندارند. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نیاز سرمایی نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه حدود 300 الی 800 ساعت سرما در دمای 7 درجه زیر صفر می باشد لازم به ذکر است که اگر نیاز سرمایی این نهال به خوبی برطرف نشود، ممکن است میزان عملکرد آن با افت شدید مواجه شود.

ارتفاع از سطح دریا

از دیگر نکاتی که باید پیش از کاشت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه به آن توجه بسزایی داشته باشید، ارتفاع از سطح دریا است. همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، برای کاشت این نهال انگور باید ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا را با دقت اندازه گیری کنید. برای اندازه گیری ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا، می‏توانید از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. در نظر داشته باشید که نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه باید در زمین زراعی با ارتفاع حداقل 400 و حداکثر 1600 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. لازم به ذکر است که اگر این نهال را در زمین زراعی با ارتفاع نامناسب از سطح دریا بکارید، ممکن است نتوانید شاهد افزایش میزان باردهی و تناژ انبوه آن باشید.

شروع باردهی و عملکرد

نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، جزء نهال‏های زودرس و زودبارده به شمار می‏آید. این نهال در سال دوم پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد. خوب است بدانید که عوامل محیطی و اقلیمی، نقش بسزایی را بر روی زمان شروع باردهی نهال فیلم سیدلس بیدانه ایفا می‏کنند.

از دیگر عواملی که سبب پر طرفدارتر شدن این نهال انگور شده، میزان عملکرد و باردهی آن است. هر نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه قادر است در طول 60 الی 95 کیلوگرم محصول تولید کند. به بیانی دیگر، شما می‏توانید از هر هکتار باغ خود حدود 90 الی 110 تن محصول مرغوب برداشت کنید و سود بسیار خوبی را نصیب خود نمایید. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با انجام اقداماتی همچون کوددهی و آبیاری به موقع، میزان عملکرد این نهال زودرس را افزایش دهید.

عمر مفید نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه

خوشبختانه نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، از طول عمر مفید مناسبی برخوردار می‏باشد. طول عمر مفید نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، حدود 75 الی 90 سال تخمین زده شده است. البته در نظر داشته باشید که آب و هوا و عوامل اقلیمی نقش پر رنگی را بر روی افزایش یا کاهش طول عمر اقتصادی این نهال ایفا می‏کنند.

هرس

هرس، از مهم‏ترین فعالیت‏های تاکداری و باغداری محسوب می‏شود و نقش بسزایی را در رشد و میزان باردهی و تناژ نهال ایفا می‏کند. هرس به موقع نهال، سبب می‏شود تا نور خورشید بیشتری به شاخه و برگ‏های پایین دست آن برسند. لازم به ذکر است که این امر موجب افزایش میزان رشد و باردهی نهال می‏گردد. بسیاری از متخصصان و کارشناسان بر این عقیده باورند که نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، باید ابتدای هر فصل هرس شود. جالب است بدانید که شما می‏توانید با هرس به موقع، ارتفاع این نهال را نیز کنترل کنید. برای هرس نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، بایستی از روش دو بندی یا سه بندی و ابزارهای مخصوص استفاده نمایید و نهایت دقت خود را برای جلوگیری از آسیب دیدن شاخه و برگ‏های سالم به کار بگیرید.

خاک مناسب

همانطور که می‏دانید، خاک از مهم‏ترین عناصر کشاورزی و باغداری به شمار می‏آید. ریشه های درختان در دل خاک پخش می‏شوند و مواد غذایی خود را از این طریق تامین می‏کنند. برای آن که بتوانید میزان باردهی و رشد نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه را افزایش دهید، بایستی از خاک مناسب برای پرورش آن استفاده نمایید. خاک مناسب نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه باید دارای منبع غنی از مواد معدنی و آلی همچون پتاسیم، سدیم، منیزیم، آهن و هیومیک اسید باشد. ناگفته نماند که درصد پی اچ خاک مناسب این نهال زودرس، باید بین 6 و 7 قرار گیرد.

آبیاری

آبیاری به موقع نهال انگور فیلم سیدلس، سبب افزایش رشد و میزان شادابی و نشاط و طراوت آن می‏گردد. برای آن که بتوانید به بهترین شکل میزان عملکرد و رشد این نهال انگور گرمسیری را افزایش دهید، بایستی آن را به موقع آبیاری کنید. برای آبیاری نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، بایستی هر 10 روز یکبار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته بهتر است در فصل‏های گرم، هفته‏ای یک مرتبه نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه را آبیاری نمایید.

کوددهی و سمپاشی

در برخی از مواقع، آفات و حشرات به نهال‏های تازه کاشته شده هجوم می‏برند و آن‏ها را سریعا نابود می‏سازند. برای آن که با چنین مشکلی مواجه نشوید، باید پس از کاشت نهال انگور فیلم سیدلس، یک برنامه منظم سمپاشی تهیه کنید. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده باورند که این نهال باید ابتدای هر فصل سمپاشی شود. برای سمپاشی نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه، بایستی از سموم مخصوص و با کیفیت استفاده کنید تا بتوانید آفات و حشرات را به بهترین شکل از بین ببرید.

اگر به دنبال راهی برای افزایش میزان باردهی و تنهاژ نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه هستید، باید برای آن یک برنامه کوددهی منظم فراهم نمایید. برای کوددهی نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه باید هر سه ماه یک بار اقدامات لازم را به عمل آورید. برای تقویت این نهال انگور زودرس، بهتر است از کودهای شیمایی مایع حاوی عناصر پتاسیم، آهن،روی ،منیزیم و ید استفاده نمایید.

مقاومت در برابر آفات

نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه نسبت به نهال‏های انگور دیررس از مقاومت پایینی در برابر برخی آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با انجام اقداماتی همچون هرس، سمپاشی و کوددهی به موقع، مقاومت این نهال زودرس را در برابر آفات و بیماری‏ها چندین برابر افزایش دهید.

موارد مصرف

امروزه شرکت‏های بزرگ از انگور فیلم سیدلس بیدانه، مواد غذایی متنوعی همچون آب میوه و نوشابه‏های طعم دار و اسانس‏های خوراکی را تولید می‏نمایند. البته برخی دیگر از افراد برای پذیرایی در مجالس و مهمانی‏ها، از انگور فیلم سیدلس بیدانه استفاده می‏کنند محصول حاصل از نهال انگور فیلم سیدلس به دلیل نداشته دانه محبوبیت خاصی دارد. در نظر داشته باشید که از گذشته‏های دور تا به امروز، در کشورهای اروپایی از میوه این نهال زودرس برای تازه خوری استفاده می‏نمایند. خوب است بدانید که شما می‏توانید با قرار دادن انگور فیلم سیدلس بیدانه در محیطی خشک و خنک به مدت یک سال، خشکباری اعلا و مرغوب تولید کنید و لذت ببرید.

خرید و قیمت نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور فیلم سیدلس بیدانه نسبت به دیگر نهال‏ها از مزایای بیشتری برخوردار است. شما می‏توانید با خریداری و پرورش این نهال زودرس، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید. از این رو، پیشنهاد می‏شود بجای خرید نهال دیررس اقدام به خریداری نهال انگور زودرس فیلم سیدلس بیدانه به خصوص در مناطق گرمسیر نمایید. برای استعلام قیمت و خرید نهال انگور بی نظیر و منحصر به فرد فیلم سیدلس، بهتر است فقط و فقط به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که عوامل مختلفی نظیر سن، اندازه و نوسانات بازار نقش پر رنگی را بر روی قیمت این نهال انگور ایفا می‏کنند و بهتر است بدانید تمامی نهال های تولید شده در این مجموعه دارای گواهی اصالت می باشند و به دلیل تولید عمده و حذف واسطه با قیمت مناسب تری به فروش می رسد.

مشخصات نهال انگور فلیم سیدلس بی دانه


کشور سازنده: ایران

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اواسط شهریور ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 5 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت