آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور کندری زود رس

خرید نهال انگور کندری زود رس از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور کندری زود رس با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور کندری زود رس در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور کندری زود رس به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور کندری زود رس در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور کندری زود رس ، کاشت نهال انگور کندری زود رس ، هرس درخت انگور کندری زود رس ، نحوه آبیاری انگور کندری زود رس ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور کندری زود رس و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور کندری زود رس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور کندری زود رس را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور کندری زود رس
  •     
  • مشخصات نهال انگور کندری زود رس

معرفی نهال انگور کندری زود رس


مشخصات و خصوصیات نهال انگور کندری زودرس

از گذشته‏های دور تا به امروز کشاورزان و باغداران تلاش می‏کنند تا بتوانند با پرورش نهال های انگور، برترین میوه‏های انگو را به دست مصرف کنندگان برسانند. از پرفروش‏ترین انواع نهال میوه، می‏توان به نهال انگور اشاره نمود. فراموش نکنید که نهال انگور کندری زودرس از پر طرفدارترین انواع نهال‏ها محسوب می‏شود.

شاخه‏های نهال انگور کندری زودرس به دلیل وزن بالای میوه‏ها، همیشه در حالت خم قرار دارند. خوشه‏های نهال انگور کندری دارای تراکم بالایی هستند و وزن آن‏ها از 150 الی 550 گرم می‏باشد. در نظر داشته باشید که نهال انگور زودرس، دارای میوه‏هایی به رنگ یاقوتی (کبود) است. علاوه بر آن، هسته انگور کندری زودرس بسیار کوچک می‏باشد. فراموش نکنید که شرایط محیطی و اقلیمی، نقش بسزایی را بر روی اندازه دانه‏های انگور کندری زودرس ایفا می‏کنند. میوه نهال انگور کندری زودرس از خواص بسیار زیادی برخوردار است و مصرف روزانه آن، می‏تواند موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن افراد گردد.

تاک انگور کندری، دارای تنه‏ای نسبتا ضخیم به رنگ قهوه‏ای روشن است. علاوه بر نهال انگور کندری از شاخه‏هایی نسبتا نازک و سر صاف به همراه برگ‏هایی به رنگ سبز روشن با آوندهای برجسته برخوردار می‏باشد. جالب است بدانید که برگ‏های نهال انگور کندری خوراکی هستند و به همین دلیل، مردم برخی از استان‏ها از برگ این نهال زودرس خوراکی‏های خاص و خوشمزه‏ای تهیه می‏کنند. نهال انگور کندری زودرس جزء نهال‏های کوتاه قامت محسوب می‏شود و حداکثر ارتفاع آن پس از رشد 4.5 متر است. ناگفته نماند که شرایط آب و هوایی و نوع خاک، نقش پر رنگی را بر روی ارتفاع این نهال انگور ایفا می‏کنند.

نهال انگور کندری زودرس، برای اولین بار در کشور ایران در اوایل دهه 70 شمسی شناسایی شد. خوشبختانه، امروزه تمامی کشاورزان و باغداران سراسر دنیا می‏توانند برای کاشت پرورش این نهال زودرس به بهترین شکل اقدام کنند. فراموش نکنید که میزان باردهی و تناژ نهال انگور کندری زودرس رابطه مستقیمی با شرایط آب و هوایی و نوع خاک دارد. شما می‏توانید با کاشت و پرورش این نهال انگور در مناطق سردسیر و معتدل یا نیمه کوهستانی، میزان رشد و باردهی آن را به حداکثر برسانید و از تمامی مزایای این نهال انگور مرغوب بهره‏مند شوید.

کاشت نهال انگور کندری زودرس

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور کندری زودرس از مزایای فراوانی برخوردار است و میزان باردهی قابل توجهی دارد. برای کاشت نهال انگور کندری زودرس، بایستی عوامل خاصی را همچون نوع خاک و شرایط اقلیمی منطقه خود در نظر داشته باشید. برای کاشت این نهال انگور، باید ابتدا حفره‏هایی در دل خاک با ژرفای حداقل 60 و حداکثر 90 سانتی متر با توجه به ارتفاع نهال حفر کنید. لازم به ذکر است که فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر باید حداقل 2متر باشد.

پس از حفر گودال‏ها، باید اقدامات لازم را برای کاشت نهال انگور کندری زودرس به عمل آورید. برای کاشت نهال انگور کندری مرغوب و ارزشمند، باید آن را با دقت بسیار بالایی درون خاک قرار دهید. فراموش نکنید که در این مواقع، باید از آسیب دیدن ریشه‏ها جلوگیری کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی نهال را در گودال قرار دهید. در مرحله بعد، باید با استفاده از خاک مخصوص و مرغوب، گودال را پر کنید. برای بهبود کیفیت کار، می‏توانید یک چوب نازک در خاک قرار دهید و تنه نهال را به آن با یک نخ نازک ببندید. این امر سبب افزایش مقاومت نهال انگور سردسیر در برابر باد و طوفان‏های شدید می‏گردد. پس از اتمام مراحل کاشت، باید مقداری نهال انگور کندری زودرس را آبیاری کنید.

نیاز سرمایی

برای آن که بتوانید از تمامی مزایای نهال انگور کندری زودرس بهره‏مند شوید، بایستی نیاز سرمایی آن را به بهترین شکل برطرف کنید. برای برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور کندری زودرس، باید آن را در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد به مدت 100 الی 600 ساعت کشت کنید. فراموش نکنید که اگر دمای محیط کمتر از حد مجاز باشد، ممکن است مدت زمان خواب زمستانی این نهال انگور زودرس افزایش یابد و در رشد آن اختلالاتی پدید آیند. علاوه بر آن، اگر نیاز سرمایی این نهال سردسیر به خوبی برطرف نشود ممکن است میزان عملکرد آن کاهش یابد.

ارتفاع از سطح دریا

برای کاشت نهال انگور کندری زودرس، بایستی به ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا توجه بسزایی داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، شما می‏توانید این نهال انگور سردسیر را در زمین زراعی با ارتفاع 500 الی 2300 متر بالاتر از سطح دریا بکارید. خوب است بدانید که اگر این نهال در زمین زراعی با ارتفاع نامناسبی از سطح دریا کاشته شود، ممکن است میزان باردهی و طول عمر اقتصادی آن کاهش یابند. به همین دلیل، باید پیش از کاشت این نهال سردسیر میزان ارتفاع زمین زراعی خود را به دقت اندازه گیری کنید.

شروع باردهی و عملکرد

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر طرفدار و پر فروش شدن نهال انگور کندری زودرس شده، میزان باردهی و عملکرد آن است. خوشبختانه نهال انگور کندری دو سال پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد و شروع به تولید محصول می‏کند. در نظر داشته باشید که شرایط محیطی و اقلیمی، نقش بسزایی را بر روی زمان شروع باردهی این نهال انگورزودرس ایفا می‏کنند. به عنوان مثال: اگر نهال انگور کندری زودرس را در محیطی با آب و هوای معتدل بکارید، می‏توانید شاهد باردهی زودتر آن باشید. همانطور که از اسم نهال انگور کندری زودرس مشخص است محصول این رقم انگور جز زودرس ترین ارقام انگور می باشد و معمولا اواسط تابستان به بازار می آید اما بهتر است بدانید زمان برداشت محصول این رقم انگور با توجه به اقلیم آب و هوایی منطقه کشت ممکن است متغییر باشد.

حال سوال اینجاست که میزان عملکرد نهال انگور کندری زودرس چقدر است؟ به طور متوسط، هر نهال انگور زودرس قادر به تولید 50 الی 65 کیلوگرم محصول در طول سال می‏باشد. به بیانی دیگر، شما می‏توانید در هر سال حدود 40 الی 50 تن محصول از هر هکتار باغ نهال انگور کندری زودرس برداشت کنید. البته فراموش نکنید که اگر به عواملی همچون کوددهی و آبیاری به موقع توجه کنید و برای پرورش این نهال سردسیر از خاک مرغوب استفاده نمایید، می‏توانید میزان باردهی و عملکرد آن را چندین برابر افزایش دهید.

عمر مفید درخت انگور کندری زودرس

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از کاربران به وجود می‏آید، این است که طول عمر مفید درخت انگور کندری زودرس چقدر است؟ عوامل مختلفی نظیر شرایط آب و هوایی، میزان بارش باران، زمان آبیاری، نوع خاک، هجوم آفات و حشرات، کوددهی و شیوه نگهداری در افزایش یا کاهش طول عمر مفید نهال انگور کندری زودرس تاثیر گذار هستند. اما فراموش نکنید که طول عمر اقتصادی نهال انگور کندری زودرس، حدود 60 سال می‏باشد. لازم به ذکر است که شما می‏توانید با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، طول عمر اقتصادی این نهال انگورزودرس را افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از مزایای آن بهره‏مند شوید. ناگفته نماند که طول عمر اقتصادی درخت انگور کندری زودرس در مناطق سردسیر و معتدل بیشتر است.

هرس

از مهم‏ترین فعالیت‏های تاکداری، می‏توان به هرس تاک اشاره نمود. در برخی از مواقع، شاخه و برگ‏های پوسیده و اضافی جلوی تابش نور به بخش های سالم نهال را می‏گیرند و در رشد آن، اختلالاتی به وجود می‏آورند. در چنین مواقعی، میزان باردهی و عملکرد نهال کاسته می‏شود. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت چرا که شما می‏توانید با هرس نهال انگور، این مشکل را برطرف نمایید. برای هرس نهال انگور کندری زودرس باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. در نظر داشته باشید که هرس این نهال به صورت دوبندی انجام می‏شود. در هنگام هرس این انگور کندری، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن بخش‏های سالم آن جلوگیری کنید. بهترین زمان هرس تاک انگور کندری اوایل بهار می باشد اما بهتر است هرس سبز و هرس میوه نیز در طول رشد و باردهی فراموش نشود

خاک مناسب

خاک، از مهم‏ترین عناصرباغداری محسوب می‏شود و نقش بسزایی را در رشد و افزایش میزان باردهی درختان انگور ایفا می‏کند. برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش میزان عملکرد نهال انگور کندری زودرس باشید، بایستی برای رشد آن از خاک مناسب و مرغوب استفاده نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، خاک مناسب نهال انگور کندری زودرس بایستی دانه ریز باشد. علاوه بر آن، خاک مناسب برای رشد این نهال انگور زودرس، باید از منابع غنی معدنی و آلی برخوردار باشد. خاک‏های لومی، ماسه‏ای، گچی و آهکی مناسب رشد این نهال انگور هستند.

آبیاری

آب، مایه حیات می‏باشد و قادر است شادابی و نشاط را برای گیاهان و موجودات زنده به ارمغان آورد. شما می‏توانید با آبیاری به موقع نهال انگور کندری زودرس، شاهد افزایش میزان باردهی و رشد آن در کمترین زمان ممکن باشید. برای آبیاری این نهال انگورزودرس، باید هر 15 الی 20 روز یک بار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته اگر مشاهده نمودید که خاک اطراف نهال خشک است، باید سریعا برای آبیاری آن اقدام کنید. برای آبیاری نهال انگور کندری زودرس، پیشنهاد می‏شود از سیستم‏های آبیاری قطره‏ای استفاده کنید تا بتوانید گامی بلند در عرصه کاهش مصرف آب کشاورزی بردارید.

مقاومت در برابر آفات

از دیگر عواملی که سبب پر فروش شدن نهال انگور کندری زودرس شده، میزان مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری است. خوشبختانه این نهال انگور، از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار می‏باشد و این امر سبب افزایش میزان عملکرد و تناژ آن شده است. البته این امر بدان معنی نیست که این نهال انگور زودرس نیاز به رسیدگی کمتری دارد؛ شما می‏توانید با آبیاری، سمپاشی و کوددهی به موقع میزان مقاومت این نهال زودرس را در برابر آفات و بیماری‏ها دو چندان کنید.

سمپاشی و کوددهی

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، برای آن که بتوانید به بهترین شکل شاهد افزایش میزان باردهی نهال انگور کندری زودرس باشید، باید آن را به موقع سمپاشی کنید. برای سمپاشی این نهال انگور، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. البته پس از سمپاشی نهال انگور کندری زودرس، باید سریعا آن را آبیاری کنید تا بتوانید مقاومت آن را در برابر آفات و بیماری‏ها افزایش دهید. فراموش نکنید که بهترین مراقبت و نگداری تاک انگور به خصوص انگور کندری گوگرد پاشی به موقع می باشد.

کوددهی

خاک برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه، از بین می‏رود. در چنین خاکی، گیاهان نمی‏توانند به خوبی رشد کنند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی، این مشکل را برطرف نمایید. برای کوددهی نهال انگور کندری زودرس، باید هر شش ماه یک بار اقدام کنید. البته برای تقویت خاک این نهال سردسیر، بهتر است بجای کودهای طبیعی و حیوانی، از کودهای شیمایی حاوی عناصر ید، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، فسفر و هیومیک اسید استفاده کنید.

موارد مصرف

میوه نهال انگور کندری زودرس، از خواص بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به صورت تازه خوری از میوه‏های این نهال سردسیر استفاده می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که شرکت‏های بزرگ با استفاده از دستگاه‏های مخصوص، از میوه این نهال زودرس آب میوه و طعم دهنده و حتی اسانس تولید می‏نمایند. محصول حاصل از نهال انگور کندری به دلیل زودرس بودن به قیمت بالایی در بازار به فروش می رسد.

خرید و قیمت نهال انگور کندری زودرس

نهال انگور کندری زودرس نسبت به دیگر نهال‏های انگور از مزایای بیشتری برخوردار است و قادر به رشد در محیط‏های سردسیر و معتدل و نیمه گرمسیر به بهترین شکل ممکن می‏باشد.

شما می‏توانید با کشت و پرورش این نهال انگور، در کمترین زمان ممکن سود و در آمد خوبی را نصیب خود کنید. البته عوامل مختلفی نظیر سن، اندازه و اصالت و حتی نوسانات بازار نقش بسزایی را بر روی قیمت این نهال انگور ایفا می‏کنند. البته شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، خرید این نهال انگور زودرس را بها مناسب ترین قیمت انجام دهید زیرا این نهالستان مرکز تولید نهال انگور می باشد و به دلیل تولید عمده نهال آن را با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار می دهد. فراموش نکنید که تمامی محصولات نهالستان رویال نهال، از قیمت مناسب و اصالت تضمینی برخوردار هستند زیرا این نهالستان فعالیت های خود را با مجوز جهاد کشاورزی انجام می دهد فروش نهال انگور کندری در این مجموعه به صورت حضوری و آنلاینی امکان پذیر می باشد.

مشخصات نهال انگور کندری زود رس


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: oboroid

خوشه انگور: conical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 60 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اول شهریور

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت