آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور پیکامی بی دانه

خرید نهال انگور پیکامی بی دانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور پیکامی بی دانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور پیکامی بی دانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور پیکامی بی دانه به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور پیکامی بی دانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور پیکامی بی دانه، کاشت نهال انگور پیکامی بی دانه، هرس درخت انگور پیکامی بی دانه، نحوه آبیاری انگور پیکامی بی دانه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور پیکامی بی دانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور پیکامی بی دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور پیکامی بی دانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور پیکامی بی دانه
  •     
  • مشخصات نهال انگور پیکامی بی دانه

معرفی نهال انگور پیکامی بی دانه


مشخصات و خصوصیات نهال انگور پیکامی بیدانه

اگر سری به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال بزنید، می‏توانید تعداد بیشماری از ارقام مختلف انگور را در آنها مشاهده نمایید. در دنیای مدرن امروزی، متخصصان تلاش می‏کنند تا با اصلاح ژن نهال‏های انگور، محصولات بهتری را تولید نموده و روانه بازار کنند. از پر ترین و پرفروش‏ترین انواع نهال‏ انگور، می‏توان به نهال انگور پیکامی بیدانه اشاره نمود.

نهال انگور پیکامی برای اولین بار در سال 1311 در کشور ایران و در شهرهای کاشمر و خلیل آباد توسط کشاورزان و باغداران زحمتکش شناسایی شد. البته خوشبختانه این نهال انگور با انواع آب و هواها سازگاری دارد و قادر به رشد در تمامی محیط‏های گوناگون می‏باشد. از این رو، باغداران می‏توانند نهال انگور پیکامی بیدانه را در تمامی نقاط جهان به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. البته این نهال انگور، در مناطق نیمه سردسیر رشد بسیار خوبی دارد.

نهال انگور پیکامی بیدانه، دارای تنه‏ای بسیار قطور و ضخیم به رنگ قهوه‏ای تیره با پوسته ای بسیار کلفت است. شاخه‏های این نهال انگور از قطر نسبتا زیادی برخوردار هستند و می توانند وزن بسیار زیادی را تحمل نمایند. علاوه بر آن، نهال انگور پیکامی از برگ‏هایی به رنگ سبز روشن به همراه آوندهای برجسته برخوردار است. لازم به ذکر است که برخلاف بسیاری از ارقام انگور، برگ‏های این نهال دیررس خوراکی نمی‏باشند. حداکثر ارتفاع نهال انگور پیکامی بیدانه حدود 9.5 متر است. البته در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی نظیر شرایط اقلیمی نقش بسزایی را بر روی ارتفاع و اندازه این نهال دیررس ایفا می‏کنند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب پرطرفدار و پرفروش شدن نهال انگور پیکامی بیدانه شده، میوه‏های با کیفیت و مرغوب آن است. این نهال انگور، قادر به تولید میوه‏هایی بسیار مرغوب و بازار پسند می‏باشد. همانطور که اسم این رقم مشخص است میوه انگور پیکامی بیدانه می باشد همچنین میوه نهال انگور پیکامی، دارای پوسته‏ای نازک به رنگ سبز روشن به همراه گوشته‏ای بی رنگ و نرم، آبدار و بسیار شیرین است. هر حبه انگور پیکامی بیدانه حدود 4 الی 9 گرم وزن دارد. به بیانی دیگر، وزن هر خوشه انگور پیکامی بیدانه حدود 150 الی 500 گرم می‏باشد.

کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه

شما می‏توانید با کاشت و پرورش نهال انگور پیکامی ، در کمترین زمان ممکن محصولاتی بی نظیر و مرغوب تولید کنید و سود خوبی بسیار کلانی را نصیب خود نمایید. البته برای کاشت و پرورش این نهال انگور، بایستی به عوامل مختلفی نظیر نوع خاک، ارتفاع زمین و شرایط اقلیمی توجه ویژه‏ای داشته باشید. در نظر داشته باشید که مناطقی با میانگین دمای حداقل 15 و حداکثر 35 درجه سانتیگراد با بارش و رطوبت مطلوب و ارتفاع حداقل 500 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه به شمار می‏آیند. علاوه بر آن، بهترین زمان برای کاشت این نهال انگور، اوایل دی ماه تا اواسط فروردین ماه می‏باشد.

پیش از انجام هر اقدامی، باید برای خرید نهال انگور پیکامی بیدانه اقدامات لازم را به عمل آورید. برای خرید این نهال انگور، بایستی فقط و فقط به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. برای کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه، باید ابتدا گودال‏هایی به ژرفای حداقل 40 و حداکثر 70 سانتی متر با توجه ارتفاع نهال حفر کنید. لازم به ذکر است که گودال‏ها باید از سمت چپ و راست و عقب و جلو، حداقل 2تا3 متر با یکدیگر فاصله داشته باشند. در نظر داشته باشید که اگر فاصله گودال‏ها کمتر از حد تعیین شده باشد، ممکن است ریشه نهال‏ها پس از رشد به یکدیگر برخورد کنند و دچار آسیب شوند. پس از حفر گودال‏ها، نوبت به کاشت نهال انگور پیکامی می‏رسد.

برای کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن آن جلوگیری نمایید. در مرحله بعد، باید با استفاده از خاک مرغوب و مقوی گودال‏ها را پر نمایید. پس از اتمام مراحل کاشت، بهتر است نهال را با استفاده از نخ به یک سطح ایستاده ببندید. این امر موجب افزایش مقاومت آن در برابر بادهای شدید و طوفان می‏گردد. ناگفته نماند که آبیاری نهال انگور پس از آبیاری، امری بسیار ضروری است. اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال انگور پیکامی بیدانه اطلاعات تجربه کافی ندارید، بهتر است از کشاورزان و باغداران با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

نیاز سرمایی

شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور پیکامی بیدانه، گامی بلند در عرصه افزایش مقاومت، رشد و میزان عملکرد آن بردارید. طبق نظر مختصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید به مدت 400 الی 900 ساعت در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد کشت شود. در نظر داشته باشید که اگر نیاز سرمایی این نهال انگور به خوبی برطرف نشود، ممکن است میزان باردهی آن کاهش یابد.

ارتفاع از سطح دریا

یکی از سوالات متعددی که ممکن است برای بسیاری از باغداران به وجود آید، این است که چرا باید در هنگام کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه، توجه بسزایی به ارتفاع از سطح دریا داشته باشیم؟ برای آن که بتوانید شاهد باردهی و رشد عالی این نهال انگور باشید، باید آن را در زمین زراعی با ارتفاع مناسب از سطح دریا بکارید. در نظر داشته باشید که اگر این نهال انگور در ارتفاع نامناسب از سطح دریا قرار گیرد، ممکن است میزان باردهی و عملکرد آن با افت شدیدی مواجه شوند. برای کاشت نهال انگور پیکامی بیدانه، باید ابتدا ارتفاع زمین زراعی خود را اندازه گیری کنید. شما می‏توانید نهال انگور پیکامی را در ارتفاع حداقل 700 و حداکثر 1800 متر بالاتر از سطح دریا با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کامل بکارید.

شروع باردهی و عملکرد

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور پیکامی بیدانه جزء نهال‏های زودبازده به شمار می‏آید. این نهال انگور در سال سوم پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد. علاوه بر آن، محصولات نهال پیکامی بیدانه، در اوایل شهریور ماه به طور کامل می‏رسند. البته عوامل مختلفی نظیر آب و هوا و شرایط اقلیمی نقش بسزایی را در زمان شروع باردهی نهال انگور پیکامی بیدانه ایفا می‏کنند.

از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش و پر طرفدار شدن نهال انگور پیکامی بیدانه شده، میزان باردهی آن است. این نهال انگور قادر به تولید 60 الی 85 کیلوگرم محصول مرغوب و با کیفیت در طول سال است. یعنی شما می‏توانید در طول سال حدود 50 الی 60 تن انگور ناب پیکامی بیدانه از هر هکتار باغ خود برداشت کنید. لازم به ذکر است که عواملی همچون هجوم پرندگان، نوع خاک، کوددهی و شرایط اقلیمی در میزان عملکرد نهال انگور پیکامی بیدانه موثر هستند.

عمر مفید نهال انگور پیکامی بیدانه

طول عمر مفید نهال انگور پیکامی بیدانه، حدود 40 الی 60 سال تخمین زده شده است. البته شما می‏توانید با انجام اقداماتی نظیر هرس، آبیاری، کوددهی و سمپاشی به موقع طول عمر مفید این نهال دیررس را افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از محصولات بی نظیر و مرغوب آن استفاده کنید و لذت ببرید.

هرس

نهال انگور پیکامی بیدانه برای رشد بهتر و میزان باردهی بیشتر نیازمند هرس به موقع است. در برخی از مواقع، شاخه و برگ‏های پوسیده شده بر روی بخش‏های سالم نهال قرار می‏گیرند و میزان رشد آن‏ها را کاهش می‏دهند. در چنین شرایطی، عملکرد و تناژ نهال با کاهش چند برابری مواجه می‏شود. از این رو، برای آن که با چنین مشکلی مواجه نشوید، باید هر شش ماه یکبار برای هرس نهال انگور پیکامی بیدانه با استفاده از ترفندهای دوبندی یا سه بندی، اقدام نمایید.

خاک مناسب

نهال انگور پیکامی بیدانه برای رشد و باردهی بهتر علاوه بر هرس، نیاز به خاک مناسب نیز دارد. شما می‏توانید با فراهم نمودن خاک مناسب برای رشد ای نهال گرمسیر، در کمترین زمان شاهد رشد و افزایش میزان باردهی آن باشید. خاک مناسب نهال انگور پیکامی بیدانه، خاکی است که حاوی منابع غنی از مواد معدنی و آلی می‏باشد. لازم به ذکر است که خاک مناسب این نهال انگور باید برای ذخیره رطوبت به مدت زمان طولانی، دانه ریز باشد. شما می‏توانید برای پرورش این نهال انگور از خاک‏های ماسه‏ای، شنی و لومی استفاده نمایید.

آبیاری

برای آن که بتوانید نهال انگور پیکامی بیدانه را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، باید یک برنامه آبیاری منظم و دقیق برای آن تهیه نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید هر 10 الی 15 روز یکبار آبیاری شود. البته در روزهای گرم فصل تابستان، باید هفته‏ای یک الی دو مرتبه برای آبیاری نهال انگور پیکامی بیدانه اقدامات لازم را به عمل آورید. فراموش نکنید که آبیاری به موقع، موجب افزایش شادابی و طراوت و میزان عملکرد این نهال انگور می‏گردد.

کوددهی و سمپاشی

خاک برخی از مناطق بنا بر دلایلی ضعیف می‏شود و توانایی تامین مواد معدنی و آلی مورد نیاز گیاهان و درختان را ندارد. در نظر داشته باشید که نهال‏ها نمی‏توانند رشد خوبی در چنین خاکی داشته باشند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با ترفند کوددهی این مشکل را به بهترین شکل برطرف نمایید. برای کوددهی نهال انگور پیکامی بیدانه، بهتر است ابتدای هر فصل (سه الی چهار مرتبه در طول سال) اقدامات لازم را به عمل آورید. شما می‏توانید برای کوددهی این نهال انگور، از کودهای مایع شیمایی استفاده کنید و از این طریق، میزان باردهی و تناژ آن را افزایش دهید.

هجوم آفات و حشرات مزاحم، همیشه یکی از چالش‏های بسیار سخت و دشوار برای کشاورزان به شمار می‏آید. لازم به ذکر است که آفات می‏توانند یک نهال تازه کاشته شده را در کمترین زمان از بین ببرند. از این رو برای آن که با چنین مشکلی مواجه نشوید، باید هر سه ماه یکبار برای سمپاشی نهال انگور پیکامی بیدانه اقدامات لازم را به عمل آورید.

مقاومت در برابر آفات

از دیگر عواملی که موجب پرفروش شدن نهال انگور پیکامی بیدانه شده، مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری‏های مختلف است. اما این امر بدان معنا نیست که این نهال انگور نیاز کمتری به رسیدگی دارد. شما می‏توانید با سمپاشی و کوددهی به موقع، مقاومت نهال انگور پیکامی بیدانه را در برابر آفات و بیماری‏ها دوچندان کنید.

موارد مصرف

از مهم‏ترین موارد مصرف میوه نهال انگور پیکامی بیدانه، می‏توان به تازه خوری اشاره نمود. بسیاری از افراد برای پذیرایی در مهمانی و مجالس از انگور پیکامی بیدانه استفاده می‏کنند. علاوه بر آن، مردم بومی برخی از استان‏ها از میوه این نهال انگور، کشمش مرغوب و با کیفیت به همراه شیره و سرکه انگور تهیه می‏کنند.

خرید و قیمت نهال انگور پیکامی بیدانه

هیچ چیز لذت بخش‏تر از کسب موفقیت پس از تلاش بی وقفه نیست؛ شما می‏توانید با خرید و پرورش نهال انگور پیکامی بیدانه و با فراهم ساختن شرایط رشد و پرورش مطلوب آن، در کمترین زمان ممکن سود خوبی را نصیب خود کنید و لذت ببرید. برای خرید نهال انگور پیکامی با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی با اطمینان خاطر کامل، می‏توانید به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید پیش از انجام هر کاری با کارشناسان و متخصصان رویال نهال در زمینه کاشت و پرورش نهال انگور پیکامی بیدانه مشورت کنید.

مشخصات نهال انگور پیکامی بی دانه


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: ellipsoidal

خوشه انگور: conical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 80 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: مرداد ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 26 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت