خرید نهال آلبالو | نهال آلبالو | نهالستان رویال نهال

نهال آلبالو ، خرید نهال آلبالو، قیمت نهال آلبالو، فروش نهال آلبالو، احداث باغ نهال آلبالو، کاشت نهال آلبالو

  • 09141811520

  • 09301811520

بهترین انواع آلبالو ، نهال آلبالو نیز از تیره گلسرخیان بوده و بومی جنوب شرقی اروپا و آسیای غربی است. آلبالو احتمالاً در منطقه ای بین دریای سیاه و خزر منشا گرفته است. برخی از انواع آلبالو خود سازگار و ناسازگار هستند و به انواع گرده افشان نیاز دارند. برای این کار از انواع گرده افشان به نسبت 1 به 9 و حتی نصف به نصف استفاده کنید. اما انواع مختلف آلبالو خود بارور می شوند و برای گرده افشانی نیازی به انواع ندارند. غنچه های آلبالو بارور اغلب در کنار خارها یافت می شوند. گلها بعد از برداشت در ماه جولای از یکدیگر متمایز می شوند و گلها در گروههای 2-4 تایی ظاهر می شوند. آلبالو ها مانند هلو و گوجه فرنگی دارای شاخه های نوعی پارچه ابریشمی هستند که هنگام هرس باید از آن جدا شوند. زیرا شاخه های کاذب یا نوعی پارچه ابریشمی فقط شامل جوانه های تولید مثل هستند و در بالای شاخه جوانه های رویشی دارند. جوانه های آلبالو بارور از خار و شاخه های یک ساله نیز به دست می آیند. آلبالو مستعد پوسیدگی قهوه ای است. برای رشد مطلوب گیلاس ، مناطقی با باران زمستانی فراوان و تابستانهای خشک و خنک مناسب هستند. آلبالو زودتر از گیلاس و سایر میوه های سنگی می رسد. گوشت های سخت نسبت به گوشت های نرم در برابر ترک باران مقاومت بیشتری دارند. انتخاب مناطقی که تابستانهای خشک دارند مهم است تا میوه ترک نخورد. به دلیل دمای بیش از حد در مرحله رشد بیش از حد گلها ، میوه های دوتایی روی آلبالوها بهم می چسبند. آلبالو و گیلاس درختان میوه ای با آب و هوای معتدل هستند.

جوانه های آلبالو نسبت به هلو مقاوم به سرما و مقاومت بیشتری نسبت به گلابی و آلو دارند و تا دمای 25- درجه سانتیگراد را تحمل می کنند ، اما جوانه های آلبالو نسبت به گیلاس مقاومت بیشتری دارند و به اندازه جوانه های سیب مقاوم هستند. نیاز به خنک سازی جوانه های گیلاس حدود 1200-500 ساعت است و نیاز به خنک سازی جوانه های آلبالو در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد 600-600 ساعت است. آلبالو مانند درختان میوه سنگی دارای ریشه کم عمق است و عمق خاک برای رشد مطلوب 1 است. 5/1 متر و خاکهای لومی شنی ، لومهای سفالی برای آلبالو مناسب است. دامنه کاشت درختان آلبالو در پایه های قوی گیلاس حدود 8-7 متر است ، در گیاهان ضعیف - 4-5 متر. شکل شلغم برای کنترل رشد طوقه طولی درختان آلبالو و شکل فنجان برای درختان گیلاس مناسب است. در درختان بارور گیلاس ، حذف شاخه هایی که رشد طولی تاج درخت را افزایش می دهند ، ضروری است. در نهال آلبالو شاخه های باریک برداشته می شود تا برگ و میوه متعادل شود و شاخه های باقیمانده از ارتفاع 20-30 سانتی متر بریده می شود.از انواع آلبالو تجاری که در ایران کشت می شود می توان از گیلاس سیاه ، گیلاس صورتی و گیلاس شبستر نام برد. برای تکثیر آلبالو ، از روش پیوند زدن بر اساس دانه های گیلاس استفاده می شود. در خاکهای لومی شنی پایه های بذر آلبالو برای ساخت باغ های گیلاس مناسب است. از پایه های تلخ یا خرنوب در خاک های خشک و آهکی استفاده می شود و پایه های فوق الذکر نیمه کوتوله هستند. از پایه های آلبالو کمتر از گیلاس استفاده می شود. این پایه ها برای خاکهای مرطوب و سنگین مناسب هستند. پایه F12 / 1 و Mazard را می توان از طریق شاخه های خفته تکثیر کرد ، آنها با تمام انواع آلبالو و گیلاس سازگار هستند و همچنین باعث کوتولگی در درخت می شوند. موجودی کره کره ای نیز کوتوله است و برای آلبالو استفاده می شود ، اما فصل رشد طولانی دارد.خرید نهال آلبالو مونت مورنسی

این نوع نهال گیلاس متعلق به فرانسه است که 400 سال قدمت دارد. میوه های روییده شده روی این نهال ها متوسط ​​، دارای آب شفاف و پوست قرمز است. 30٪ از میوه های این نهال در شاخه های خار رشد می کند ، رشد آنها تا حدی متوسط ​​است. زمان گلدهی آنها طبیعی است و بسیار سازگار هستند.

ادامه مطلب


خرید نهال آلبالو خوشه ای مورلو

یکی از معروف ترین انواع نهال گیلاس در ایران که در دسته ارقام اقتصادی نیز قرار دارد. این رقم گیلاس عملکرد بسیار بالایی دارد. هر شاخه یک گیلاس ضخیم و دسته ای می دهد ، بنابراین آنها را دسته می نامند. این یکی از انواع نهال های گیلاس با کیفیت و قابل فروش است. میوه ها از نظر اندازه متوسط ​​، دارای قوام نرم و آبدار و هسته کوچکی در داخل هستند که به راحتی از گوشت جدا می شود. طعم این گیلاس ترش و بسیار قرمز رنگ است. از این رقم علاوه بر غذای تازه برای تهیه مربا استفاده می شود.

ادامه مطلب


خرید نهال آلبالو محلی

این تنوع نهال گیلاس بیشتر مورد توجه کشاورزان و باغداران است زیرا در هر خاکی می تواند رشد کند. میوه های با کیفیت بالا تولید می کند. یکی از ویژگی های متمایز این رقم ، رقم گیلاس شیرین در مقایسه با انواع دیگر مقاومت در برابر سرما و شوری خاک است. میوه این رقم نسبت به انواع دیگر کمی ریزتر است و همچنین مزه ترش دارد. از این نوع نهال علاوه بر محصولات تازه برای تهیه مربا نیز استفاده می شود. اگرچه این رقم محلی گیلاس مقاومت خوبی در برابر سرما دارد ، اما در مناطق گرمسیری رشد بهتری خواهد داشت.

ادامه مطلب


خرید نهال آلبالو مجاری پیش رس

این رقم نهال گیلاس ، همانطور که از نامش پیداست ، از مجارستان است که در ایران نیز شرایط رشد دارد. توسط باغبانان کاشته شده است ، این رقم تفاوت زیادی با اواخر مجارستان ندارد. تنها تفاوت این نوع نهال در زمان برداشت است. از این رقم ، گیلاس رسیده زودتر برداشت می شود. از ویژگی های بارز این گیلاس رسیده مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این رقم نهال میوه های قرمز و تقریباً درشت با طعمی ترش و دلپذیر تولید می کند. قیمت نهال گیلاس در این تصویر در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.

ادامه مطلب


خرید نهال آلبالو مجارستانی دیررس

این نوع نهال گیلاس ، همانطور که از نامش پیداست ، از مجارستان آمده است. در ایران نیز بسیاری از کشاورزان این رقم را برای کاشت انتخاب کرده اند. این رقم گیلاس به دلیل دیر رسیدن بهترین عملکرد را در مناطق سردسیر خواهد داشت. در واقع می توان گفت سرما یکی از نیازهای این نوع است که به رشد و بهره وری مطلوب آن کمک می کند. این رقم درخت گیلاس میوه های قرمز تقریباً بزرگی با طعم بسیار مطبوع تولید می کند. این برای پیش غذاهای تازه و نگهداری استفاده می شود ؛ شما می توانید این رقم را تقریباً در پایان ماه ژوئیه برداشت کنید.

ادامه مطلب


خرید نهال البالو گیسی

این رقم به عنوان یک نوع اقتصادی طبقه بندی می شود که منبع اصلی آن مجارستان است. در ایران نیز قابل پرورش است. دلیل استقبال کشاورزان از این نژاد نهال گیلاس تولید محصولی با کیفیت و برداشت بسیار خوب است. این نوع نهال گیلاس از انواع پایه کوتاه مرتب شده و عمر آن 30 سال است. اندازه میوه کوچکتر از انواع دیگر است ، طعم ترش و دلپذیری دارد. نه تنها تازه از آن خورده می شود ، بلکه مربا و کمپوت نیز ساخته می شود ، کیفیت این رقم بسیار بالا است.

ادامه مطلب


خرید نهال آلبالو بوترمو

این نهال گیلاس در آذربایجان کشت می شود و میوه های آن تا حدودی زودرس است. خالی ، شیره تولید شده از میوه این نهال قرمز است که از ویژگی های منحصر به فرد آن است. میوه های آن روی خار تنه می روید. گل های این نوع نهال های گیلاس بسیار سازگار است و به زودی نهال ها شاخه های روسی دارند.

ادامه مطلب


سوالات متداول

برای خرید نهال آلبالو کافیست از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان شما را در زمینه انتخاب نوع نهال آلبالو مورد نظر و ... راهنمایی کنند

جهت دریافت لیست قیمت نهال آلبالو از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نموده تا کارشناسان ما لیست قیمت نهال آلبالو را برای شما ارسال نمایند

انتخاب نهالستان جهت خرید نهال آلبالو یکی از موارد مهم برای باغداران عزیز می باشد ، از آنجایی که مشاوره قبل از خرید نهال آلبالو بسیار حائز اهمیت می باشد ، پیشنهاد میگردد از نهالستانی اقدام به خرید نهال آلبالو نمایید که ابتدا به صورت رایگان در این زمینه شما را راهنمایی نمایند و تمامی مجوزهای لازم را دارا و سال ها در این زمینه تجربه داشته باشند. پیشنهاد ما نهالستان رویال نهال می باشد ، نهالستان رویال نهال با نزدیک به نیم قرن تجربه و رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان در سال های گذشته آماده همکاری با باغداران عزیز می باشد و با ارائه نهال های ضمانت دار از کاشت تا برداشت نهال آلبالو در کنار شما خواهد بود

طبق روال هر سال رویال نهال از تیرماه اقدام به پیش فروش نهال آلبالو مینماید تا مشتریان عزیز با پیش خرید کردن نهال آلبالو با خیال راحت در فصل عرضه نهال آلبالو خود را تحویل گرفته و دیگر نگرانی بابت اتمام موجودی نهال آلبالو نداشته باشند ، قابل ذکر است قیمت نهال آلبالو در زمان پیش فروش به قیمت سال قبل محاسبه و با ۱۰ درصد تخفیف عرضه میگردد


Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ