آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور کشمشی بیدانه

خرید نهال انگور کشمشی بیدانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور کشمشی بیدانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور کشمشی بیدانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور کشمشی بیدانه به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور کشمشی بیدانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور کشمشی بیدانه، کاشت نهال انگور کشمشی بیدانه، هرس درخت انگور کشمشی بیدانه، نحوه آبیاری انگور کشمشی بیدانه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور کشمشی بیدانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور کشمشی بیدانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور کشمشی بیدانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور کشمشی بیدانه
  •     
  • مشخصات نهال انگور کشمشی بیدانه

معرفی نهال انگور کشمشی بیدانه


مشخصات و ویژگی های نهال انگور بیدانه کشمشی:

نهال انگور بیدانه کشمشی یکی از انواع محبوب انگورها است. میوه انگور بیدانه کشمشی دارای شکل کروی و البته اندکی بیضی است. این میوه دارای یک پوست بسیار نازک و شفاف است که در برخی از موارد رنگ سفید و در دیگر موارد رنگ زرد دارد به همین دلیل به انگور بیدانه سفید نیز معروف است.

اندازه میوه آن نیز در حدود 2.5 تا 3 سانتیمتر است و همچنین میوه این رقم انگور بدون دانه می باشد بنابراین بیشترین کاربرد آن در تهیه کشمش می باشد.

زمان گلدهی نهال انگور بیدانه کشمشی در اوایل بهارمی باشد و زمان برداشت محصول این رقم انگور اوایل فصل پاییز می باشد به همین دلیل جزء ارقام دیررس به حساب می آید.نهال انگور بیدانه کشمشی دارای ارتفاعی بین 2 تا 4 متر است و شکل برگ آن قلبی است.این نهال انگور بیدانه در مناطق سردسیرو نیمه گرمسیری کشورمان و همچنین در بسیاری از کشورهای جهان کشت می‌شود.نهال انگور بیدانه کشمشی دارای عمر اقتصادی بین 20 تا 25 سال است.

با توجه به مشخصات و ویژگی‌های نهال انگور بیدانه کشمشی، می‌توان آن را به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای کشت در باغ‌های انگور پیشنهاد کرد.

کاشت و احداث باغ نهال انگور بیدانه کشمشی:

کاشت و احداث باغ نهال انگور بیدانه کشمشی به عنوان یک فعالیت مهم در زمینه تاکداری بوده در حال افزایش است.

انگوربیدانه کشمشی یکی از گونه‌های پرطرفدار در ایران است و بسیاری از کشاورزان و باغداران به کاشت آن علاقه دارند.برای کاشت این نوع انگور، ابتدا نیاز است که مزرعه یا باغچه با شرایط مناسب برای رشد و توسعه این نهال فراهم شود.

معمولاً برای کاشت این نوع انگور به خاک‌هایی با pH متعادل و خاک بافت خوب نیاز است.پس از انتخاب مکان مناسب، نهال‌ انگور بیدانه کشمشی باید به درستی کاشته شود.

برای کاشت این نهال‌ انگور باید توجه داشته باشید که این رقم انگور به خاک مناسب و آبیاری منظم نیاز دارند تا به خوبی رشد کنند. همچنین، دمای محیط باید در حد مناسب باشد تا این نهال انگور بیدانه بتوانند به خوبی رشد کنند.

وضعیت اقلیم مناسب جهت کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی:

کاشت انگور بیدانه کشمشی در مناطقی که شرایط اقلیمی مناسب دارند، به عنوان یک فعالیت اقتصادی مفید و پرسود در نظر گرفته می‌شود.

انگور بیدانه کشمشی برای رشد به نور فراوان نیاز دارد. بنابراین باید در مناطقی که دارای تابش نور خورشید زیادی هستند کشت شود. انگور بیدانه کشمشی به دماهای سرد و معتدل علاقه دارد. در طول فصل رشد، دمای بهترین برای این گیاه حدود منفی10تا 35 درجه سانتی‌گراد است.

نهال انگور بیدانه کشمشی در ارتفاعات بالا نیز قابلیت کاشت را دارد. بهترین محل برای کاشت این گونه در ارتفاعاتی با 500تا2500 متر از سطح دریا است.مناسب ترین فاصله کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی ابعاد3*2می باشد بنابراین با ایجاد چاله هایی با این فاصله استاندارد با عمق و پهنای70سانتی می توانید در مناسب ترین زمان اقدام به کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی نمایید مناسسب ترین زمان کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی اوایل زمستان یا اوایل فصل بهار می باشد.

آبیاری نهال انگور بیدانه کشمشی:

برای آبیاری نهال انگور باید به شرایط هواشناسی و خاک نگاه کرد و با توجه به این عوامل، میزان آب مورد نیاز را تعیین کرد.

فاصله‌ی زمانی بین آبیاری‌ها باید به گونه‌ای باشد که خاک همیشه مرطوب نباشد، و ریشه‌ها همیشه در معرض آب نباشند. برای تعیین فاصله‌ی زمانی مناسب بین آبیاری‌ها، می‌توانید به شرایط هواشناسی، نوع خاک و سایر عوامل مرتبط نگاه کنید.

برای آبیاری نهال انگور بیدانه کشمشی، می‌توان از روش‌های مختلف آبیاری مانند آبیاری به روش قطره‌ای، آبیاری به روش پاششی یا آبیاری به روش جوی استفاده کرد. هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که باید با توجه به نیاز خاک و نهال انگور بیدانه کشمشی، انتخاب شوند.

نیاز آبی نهال انگور بیدانه کشمشی چندان بالا نمی باشد و مقاومت بالایی در برابر کم آب دارد اما به طور میانگین در ماه های رشد هرماه حداقل به یک بار آبیاری به میزان 1000میلی لیتر نیازمند است.

هرس نهال انگور بیدانه کشمشی:

هرس انگور بیدانه کشمشی، یکی از مهمترین فعالیت هایی می باشد که سبب تولید محصول مرغوب و باکیفیت می شود. این فعالیت باید دراوایل بهار انجام شود، هنگامی که تاک انگور در خواب است و رشد فصل جدید آغاز نشده است.

در هنگام هرس نهال انگور بیدانه کشمشی، باید شاخه‌هایی که بیش از حد رشد کرده‌اند یا بیش از حد حجم نهال را اشغال می‌کنند بریده شوند. همچنین، شاخه‌های خیلی کوتاه یا خیلی ضعیف نیز باید حذف شوند. مناسب ترین روش هرس انگور بیدانه کشمشی هرس باردهی از دوبند است.

برای انجام هرس انگور بیدانه کشمشی ، بهتر است از ابزار مناسب مانند قیچی‌های باغبانی استفاده کنید و در نزدیکی گره‌های برگ‌ها برش دهید.در طول هرس، باید دقت شود که فاصله‌ای که بین شاخه‌ها ایجاد می‌شود، مناسب باشد.

فاصله‌ای که بین شاخه‌ها ایجاد می‌شود، برای رشد سالم و قوی‌تر نهال بسیار مهم است. پس از هرس، نهال باید به خوبی آبیاری شود تا در فرآیند رشد جدید قوی و سالم باشد.

خاک مناسب جهت کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی:

یکی از مهمترین عوامل در کاشت انگور بیدانه کشمشی، خاک مناسب است. این نوع انگور به خاکی با pH بازه ۶ – ۷ نیاز دارد. با استفاده از محصولات شیمیایی، می توانید pH خاک را به همین مقدار تنظیم کنید.

همچنین، عمق چاله های ایجاد شده برای کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی حداقل ۶۰ سانتیمتر باید باشد تا ریشه ها به خوبی در خاک پیوند بخورند و رشد مناسبی داشته باشند.

خاک مناسب برای کاشت نهال انگور بیدانه کشمشی باید دارای خصوصیاتی همچون خاک شنی، لومی و مناسب pH باشد. همچنین، مواد آلی موجود در خاک بسیار مهم هست.نهال انگور بیدانه کشمشی مقاومت بسیار بالایی در برابر خاک های نیمه شور وآهکی را دارد.

کود دهی نهال انگور بیدانه کشمشی:

استفاده از کودهای آلی یکی از بهترین روش های کوددهی نهال انگور بیدانه کشمشی است. کودهای آلی شامل کودهای کمپوست و کود حیوانی پوسیده هستند. این کودها باعث افزایش فعالیت میکروب ها در خاک و بهبود ساختار خاک می شوند، از این طریق باعث رشد بهتر نهال ها می شوند.

این کودها باعث افزایش تولید اسید های آمینه و ویتامین ها در خاک می شوند که به نوبه خود باعث رشد بهتر نهال ها می شوند.

استفاده از کودهای شیمیایی:

استفاده از کودهای شیمیایی در مقدار مناسب یکی دیگر از روش های کوددهی نهال انگور بیدانه کشمشی است. با استفاده از این کودها، می توان به رشد سریع تر و قوی تر نهال ها دست یافت. با این حال، باید توجه داشت که استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی ممکن است باعث آلودگی خاک و شیمیایی شدن آب خاک شود.

سمپاشی نهال انگور بیدانه کشمشی:

برای انجام سمپاشی نهال انگور بیدانه کشمشی، ابتدا باید نوع سمپاشی مناسب را انتخاب کرد. برای این منظور، از سمپاشی‌های پرشده با دستگاه‌های الکترواستاتیک و یا سمپاشی‌های پمپی استفاده می‌شود.

همچنین، برای سمپاشی نهال ، بهتر است از سموم آلی و بیولوژیک استفاده شود.در مورد زمان مناسب برای سمپاشی نهال انگور بیدانه کشمشی، بهتر است در فصل بهار و یا پاییز این کار را انجام دهید. همچنین، برای انجام سمپاشی در فصل بهار، قبل از شروع رشد بهتر است که این کار انجام شود.

در این حالت، بهتر است از سمپاشی‌های کم‌مقدار استفاده شود تا تاک انگوردر حال رشد آسیب نبینند. همچنین، در فصل پاییز، بعد از برداشت محصول، سمپاشی نهال انگور بیدانه کشمشی انجام شود تا به دلیل وجود بیشترین رطوبت، سموم بهتر جذب شوند.

مقاومت در برابر آفات و بیماری نهال انگور بیدانه کشمشی:

استفاده از گونه‌های مقاوم، یکی از راهکارهای اصلی در افزایش مقاومت نهال انگوردر برابر آفات و بیماری‌ها است.

گونه‌های مقاوم به دلیل ویژگی‌های زیستی و فیزیولوژیکی خود، نسبت به بیماری‌ها و آفات مختلف مقاومت بیشتری دارند. در این راستا، انتخاب نهال انگور بیدانه کشمشی انتخابی بسیار مناسب می باشد.در ترکمنستان

همچنین، مراقبت از سلامت خاک نیز یکی از راهکارهای مهم در افزایش مقاومت نهال انگور بیدانه کشمشی در برابر آفات و بیماری‌ها است.

با اطمینان از سلامت خاک و تأمین نیازهای انگور بیدانه ، می‌توانید به سرعت از پاسخ منفی نهال به بیماری‌ها و آفات جلوگیری کنید. به علاوه، استفاده از کودهای آلی و بیولوژیک، محصولات حاصل از کمپوست‌سازی و گیاهان پوششی، به حفظ سلامت خاک کمک می‌کند.استفاده از سموم طبیعی نیز یکی دیگر از راهکارهای موثر در کنترل آفات و بیماری‌های نهال انگور بیدانه کشمشی است.

خواص و فواید میوه انگور بیدانه کشمشی:

انگور بیدانه کشمشی، یکی از محصولات باارزش و پرمصرف در صنعت تاکداران است.

این میوه دارای خواص غذایی و درمانی بسیاری است که به سلامت بدن ما کمک می‌کند. انگور بیدانه کشمشی، منبعی عالی از ویتامین‌های مختلفی مانند ویتامین K، ویتامین A و ویتامین B6 است که بسیاری از فعالیت‌های بدنی را تسهیل می‌کنند.

ویتامین C موجود در انگور بیدانه کشمشی، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و در مبارزه با عفونت‌ها و بیماری‌ها کمک می‌کند. همچنین، ویتامین K کمک می‌کند تا استخوان‌های ما قوی‌تر شوند و به پیشگیری از پوسیدگی دندان‌ها کمک می‌کند. ویتامین A نیز به پیشگیری از بیماری‌های چشمی کمک می‌کند.بیشترین کاربرد مصرف انگور بیدانه کشمشی تهیه کشمش می باشد اما به دلیل طعم و مزه بسیار شیرینی که دارد در تهیه شیره بسیار ناب نیز استفاده میشود از دیگر مصارف میوه انگور بیدانه کشمشی می توان به تهیه سرکه و آبمیوه و نوشیدنی های گازدار اشاره کرد.

قیمت و خرید و فروش نهال:

اگر قصد خرید نهال انگور بیدانه کشمشی را دارید می توانید به نهالستان رویال نهال مراجعه نمایید مجموعه نهالستان رویال نهال با دارابودن مجوز از سازمان جهاد کشاورزی اقدام به تولید عمده نهال شناسنامه دار بیدانه کشمشی می نماید و به دلیل حذف واسطه آن را با قیمت مناسب تری در اختیار باغداران قرار می دهد.فروش نهال بیدانه کشمشی در این مجموعه به صورت آنلاینی و حضوری انجام می شود .می توانید جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت نهال انگور بیدانه کشمشی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا تجربه یک خرید عالی را داشته باشید.

مشخصات نهال انگور کشمشی بیدانه


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: spherical

خوشه انگور: conical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 80 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: مردادماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 26 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت