آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع نهال های زرشک

خرید نهال زرشک

خرید نهال زرشک بیدانه پفکی

خرید نهال زرشک بیدانه پفکی

نهال زرشک بیدانه پفکی از ارقام تجاری مناسب برای مناطق کم آب، مناسب برای انواع خاک، ارقام تجاری محسوب می شود و مناسب صادرات است، نهال زرشک پفکی بسیار پربار و مناسب برای غذا می باشد. این نوع نهال زرشک به دلیل عملکرد عالی از ارقام پرطرفدار و مرغوبی است که مورد توجه باغداران است. از ارقام تجاری است و بازار مناسبی دارد. نهال زرشک بیدانه برای مناطق معتدل و مرطوب مناسب است و دریافت هوای گرم و نور خورشید ضروری است. زرشک کم کم به گیاهی بسیار مقاوم تبدیل شده است. پرورش دهندگان معمولاً هر دو سال یکبار نهال ها را برای کاشت انتخاب می کنند. میوه این گونه قرمز رنگ و طعم ترش مطبوعی دارد. این نوع نهال زرشک یکی از اولین گونه های تولیدی قابل کشت در ایران می باشد. زردشک بی دانه پفکی در آب و هوای معتدل و مرطوب خوب عمل می کند. این نهال ها بسیار مقاوم هستند و می توانند در خاک خشک رشد کنند. درختچه ای است خاردار، سازگار با بسیاری از مناطق کشور. این زرشک از ارقام گران قیمت و سریع الرشداست که در سال اول شروع به باردهی می کند.

زرشک بیدانه پفکی
خرید نهال زرشک بیدانه قائنات

خرید نهال زرشک بیدانه قائنات

نهال های زرشک قائنات تا چهار سال اول کشت محصول مناسبی تولید نمی کنند، به عبارتی میزان عملکرد آن ناچیز بوده و توجیه اقتصادی ندارد. این در حالی است که از سال پنجم کاشت درختان زرشک قائنات به تدریج عملکردش افزایش یافته و مقرون به صرفه می شود و پس از آن بسته به رشد درخت میوه آن افزایش می یابد. بنابراین در سال هفتم کاشت نهال زرشک قائنات میانگین عملکرد درختان به دو تن در هکتار می رسد. بر اساس گزارش های دریافتی، طول عمر می تواند به بیش از 85 سال برسد و در این زمان عملکرد در هکتار قابل قبول است. بیشترین میزان باروری در سنین 14 تا 25 سالگی در نظر گرفته می شود. می توان گفت که ساقه های خاردار و تیغ از خصوصیات این درخت هستند. ارتفاع درخت گاهی به 1.5 تا 2 متر می رسد. فاصله کاشت آن اغلب 4*4 در نظر گرفته می شود. رنگ میوه گیاه زرشک قائنات نیز قرمز است. تاریخ رسیدن میوه زرشک قائنات پاییز است. گرده افشانی نهال های زرشک قائنات قبل از باز شدن گل های زرشک انجام می شود. پاییز تا زمستان معمولا در پاییز و از آبان تا بهمن انجام می شود.

زرشک بیدانه قائنات
خرید نهال زرشک بیدانه سیاه (وارداتی)

خرید نهال زرشک بیدانه سیاه (وارداتی)

نهال زرشک بیدانه سیاه (وارداتی) از ارقام بسیار تجاری مناسب برای مناطق کم آب و همچنین انواع خاک ها است که این نهال خواص دارویی دارد، این نهال زرشک منحصر به فرد و کمیاب می باشد. این رقم زرشک به زرشک کوهی نیز معروف است. این نوع زرشک به صورت گروهی روی شاخه رشد می کند که تنها تفاوت آن با انواع دیگر رنگ مشکی آن است. طعم آن بسیار تند است. این نوع نهال زرشک عمدتاً برای آب میوه مورد استفاده قرار میگیرد. کیفیت عالی این رقم آن را به یک میوه خوب در بازار تبدیل کرده است. یکی دیگر از انواع مرغوب برای پرورش زرشک، نهال زرشک سیاه یا زرشک کوهی است. این نهال ها نسبت به سایر واریته های سیاه رنگ تفاوت زیادی دارند. زرشک روی شاخه ها رشد می کند و طعم ترش و مطبوع دارد. این زرشک می توان در برابر کم آبی مقاوم باشد. این نوع نهال زرشک بدون دانه بوده و در ایران قابل کشت می باشد. این نهال گیاهی است خاردار با برگ های بیضی شکل، دانه های آن کوچک، بیضی شکل و خوش رنگ . درخت زرشک سیاه به طور طبیعی در اروپای مرکزی و جنوبی رشد می کند و به زرشک اروپایی معروف است. قیمت نهال زرشک سیاه بیدانه بسیار مقرون به صرفه و یکی از مفیدترین انواع نهال زرشک می باشد.

زرشک بیدانه سیاه (وارداتی)

نهال زرشک = خرید نهال زرشک

هرآنچه که باید درمورد نهال زرشک بدانید

خرید نهال زرشک ،کاشت ،داشت و برداشت آن:

آشپزی ایرانی و غذاهای خوشمزه ، آن در اکثر نقاط دنیا زبانزد است.

ازارکان اصلی پلو های ایرانی زرشک می باشد ، غذای ایرانی پلو با مرغ سردمدارغذاست .

زرشک با رنگ و طعم عالی جانی دوباره می بخشد ‌.‌بهترین زرشک را کشور ما تولید می کند و اعضای آن مال ایران می باشد.

زرشک محصولی تجاری تولید می کند که سود بسیار خوبی برای باغدار دارد علاوه بر این بسیاری از باغداران به این دلیل به کاشت زرشک علاقه مند هستند که درختچه ای کاملا کم توقع هست و در زمین های سنگلاخی ،نیمه شور و خشک ماندگار می باشد اگر در چنین شرایط نامطلوبی قصد کاشت نهال را دارید پیشنهاد اول ما به شما پرورش نهال زرشک می باشد.در بسیاری از مناطق زرشک را به دلیل خاردار بودن به عنوان بوته محافظ و پرچین اطراف باغ کشت می کنند.

در این مقاله حاصل تجربیات کارشناسان و فعالان احداث باغ زرشک و سرمایه گذاری و بهره برداری از آن است.

ما این تجربیات را کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم . برای دریافت این اطلاعات تا آخره این مقاله با رویال نهال همراه باشید .

عوامل موثر بر قیمت نهال زرشک:

امروزه نهال زرشک به صورت گونه های مختلف دانه دار،بیدانه ،رنگ های قرمز و سیاه تولید می شود و می توانند قیمت های مختلفی داشته باشند.البته عوامل دیگری چون سن نهال،اصالت نهال و مرکز تولید کننده می تواند بر قیمت نهال زرشک تاثیر گذار باشد توصیه می شود اگر قصد خرید نهال زرشک را دارید آن را از مراکز تولید کننده بدون واسطه با قیمت مناسب تهیه کنید.

خرید نهال زرشک یا کاشت بذر آن:

با خرید نهال زرشک می توانید در بازه ی زمانی کم به نتیجه بهتری برسید اما کاشت بذر زرشک بایستی چندین سال منتظر باردهی آن بمانید اما کاشت نهال ،قلمه یا پاجوش آن می توان سریع تر باردهی آن را مشاهده کرد.

ویژگی های نهال زرشک سردسیری:

اصولا نهال زرشک قابلیت کاشت در مناطق کوهستانی را ندارد اما با انتخاب ارقام دیرگل می توان در مناطق سردسیری به نتیجه بهتری خواهید رسید اما به طور کل نهال زرشک مختص کاشت در مناطق معتدل و نیمه سردسیر می باشد.

ویژگی های نهال زرشک گرمسیری:

نهال زرشک مقاومت بالایی در برابر گرما وخشکسالی دارد پس در مناطق نیمه گرمسیر و معتدل می توان با خیال آسوده اقدام به کاشت نهال زرشک کرد.اما حتما قبل از خرید نهال زرشک گرمسیری بایستی با کارشناسان نهالستان رویال در ارتباط باشید.

دیرگل یا زودگل بودن نهال زرشک:

گلدهی نهال زرشک به خصوص در مناطقی با سرمای بهاره حائز اهمیت می باشد. زیرا در مناطق سردسیر امکان سرمازدگی شکوفه های زرشک در فصل بهار وجود دارد.به همین دلیل در مناطق نسبتا سردسیر بایستی اقدام به خرید نهال زرشک دیرگل کرد.

تشخیص سلامت نهال زرشک:

در هنگام خرید نهال زرشک دقت داشت باشید نهال سالم تهیه کنید تا بعدا نهال دچار مشکل یا خشکیدگی نشود.نهال سالم بایستی دارای ریشه های پر و مرطوب باشد جهت تهیه نهال سالم بایستی از نهالستان های معتبر اقدام به خرید کنید.

ویژگی نهال زرشک:

در ابتدا زرشک را در درختچه های زینتی می شناختند ، نهال زرشک سابقه دیرینه ای در کشور ما دارد امروزه کشورهای زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند ولی ایران پرچم دار تولید بهترین زرشک کل دنیا می باشد . در کشور ما استان خراسان جنوبی با دارا بودن 97 درصد از سطح زیر کشت زرشک رتبه اول تولید نهال زرشک را در ایران دارد ، شهرهای زیر کوه و قاینات از جمله معروف ترین شهرهای تولید و عرضه کننده زرشک می باشد ، آب و هوای مناسب برای کشت نهال زرشک آب و هوای گرم می باشد و کشت آن در مناطق گرمسیر توصیه میشود. و این نهال به حداقل نگهداری نیاز دارد نهال زرشک دارای شاخ و برگ هایی هستند که رنگ قرمز و یا سبز روشن می تواند باشد .

قد درختچه از 1 تا 5 متغیر است . نهال زرشک بسیار مقاوم است به کم آبی و گرما و حتی خشکی و فقیر بودن خاک باشد .

میوه زرشک بسیار ریز و کوچک به رنگ قرمز و شکل بیضی هستند که بصورت خوشه ای روی شاخه ها نمایان می شوند .

زرشک در انواع غذاها به عنوان چاشنی و تزئین برای طعم انواع تنقلات و آبنبات ها کاربرد دارد . آب زرشک. نوشیدنی بسیار پرطرفداری می باشد که خاصیت درمانی نیز دارد و برای تنظیم فشارخون مناسب می باشد . سابقه استفاده دارویی از زرشک به حدود 2500 سال برمیگردد . یک درمان رایج برای مشکلات گوارشی و حتی سوزش سرمعده زرشک می باشد .‌‌

طول عمر درخت زرشک:

عمر مفید نهال زرشک حدود 85 سال می باشد . نهال زرشک بسیار زود بازده می باشد و از سال 5 بار اقتصادی شروع میشود . سال 9و8 اوج باردهی آن می باشد ‌.

باردهی نهال زرشک سالانه افزایش می یابد درست که رسیدگی چندانی لازم ندارد ولی اگر رسیدگی مرتب و منظم باشد شاهد افزایش عملکرد بارهی نهال زرشک خواهید شد .

از جمله ارقام مهم زرشک به چند مورد اشاره می کنیم: زرشک پفکی و بیدانه قاینات .

ارتفاع از سطح دریا:

دمای مناسبی که زرشک رشد بهتری در آن دارد بین 18تا 20 درجه می باشد.

نهال زرشک بسیار گرما دوست می باشد در بهار رشد خوبی از خود نشان می دهد. برای گلدهی به دما 23 درحه احتیاج دارد . دمای مورد نیاز برای خواب نهال زرشک 7_ تا 11_ می باشد . نهال مقاومی می باشد امروزه در مناطق معتدل و نیمه سردسیر نیز به کشت آن می پردازند. ‌

سطح ارتفاع بالای 300 می‌تواند برای زرشک مناسب باشد .

شما را به تماشای ویدیویی از زرشک دعوت میکنیم
برای مشاهده عکس های زرشک روی (عکس نهال زرشک) کلیک کنید


خاک مناسب نهال زرشک:

درختچه زرشک در خاک های سبک و در عین حال توانایی نگهداری آب را داشته باشند بهتر رشد میکنند . در واقع مناسب ترین خاک لومی شنی می باشد.ولی نهال زرشک توانایی رشد در خاک های سنگلاخی را نیز دارد .خاک محل کشت تاثیر زیادی در محصول دهی دارد .

نکته دیگر که لازم به توضیح می باشد ph خاک مورد کشت زرشک می باشدph بسیار نکته حایز اهمیت است . ph مناسب بین 7 تا 8 می‌باشد . حساسیت خاصی به خاک های شور آهکی ندارد و میتواند رشد کند ولی در زمین هایی که خاصیت اسیدی دارند رشد چندان خوبی ندارد .

مهم ترین مسئله در کاشت نهال خاک مورد کشت می باشد . چراکه هر چقدر خاک سطح زیر کشت غنی و سر شار از موارد مغذی قابل جذب ریشه نهال باشد ، نهال رشد بهتری داشته و عملکرد محصول دهی آن بهتر میشود .

کشت نهال زرشک:

بهترین زمان کشت نهال زرشک اواخر آذر و اواخر اسفند می باشد . چراکه کاشت نهال در این فصل ها درصد موفقیت زیادی را به همراه دارد ، هنگام خرید نهال توجه ویژه به معتبر بودن مرکز خرید و گواهی اصالت و سلامت داشتن و سالم بودن ریشه نهال داشته باشید هرچه ریشه پهن تر و دارای پروبال بیشتری باشد گیرایی آن بالا می رود . و درصد خطا تا میزان قابل توجهی پایین می آید در انتقال زرشک دقت کنید از صدمه به ریشه یا تنه نهال و یا در معرض هوا قرار گرفتن نهال خودداری کنید . بعد از حفرگودال ( اندازه گودال دو برابر ریشه باشد ) و کاشت آن را بلافاصله آبیاری صورت گیرد .

توجه کنید فاصله مناسب کاشت 4*4 باشد ، رعایت فاصله مناسب حائز اهمیت است .

آبیاری نهال زرشک:

این درختچه مقاومت خوبی در برابر کم آبی از خود نشان می دهند ولی اگر خواهان محصول دهی بالا و میوه زرشک درشت با رنگ و طعمی شگرف باشد یک کلام خواهان بهره برداری اقتصادی از ان هستید لازم است ، آبیاری هر 10 روز یکبار بطور منظم حدود 40 لیتر برای هر نهال باشد . مسئله مهم درباره آبیاری ، آب و هوا تصمیم مورد کشت نهال زرشک می باشد چرا که در مناطقی که گرمای تابستان بسیار تیزوسوزان است بهتر است مقدار فواصل آبیاری زیاد شود .

میزان آبیاری نهال زرشک برای ارقام مختلف زرشک متفاوت است به عنوان مثال نهال زرشک بدون هسته کمتر از ارقام دیگر می باشد. در برخی از نقاط پرورش زرشک یک تجارت محسوب میشود.

در سال های اخیر که کشور ما از خشکسالی رنج میبرد . و در طی تابستان فقط 3 نوبت آبیاری صورت می‌گیرد . اگر می خواهید بیشتر از 3 بار ابیاری کنید دقت کنید ، آبیاری بعد از ریزش گلبرگ ها و حدود 2 هفته قبل از برداشت محصول بطور منظم آبیاری صورت گیرد. ‌

کوددهی نهال زرشک:

جهت دریافت بهترین برنامه غذایی و کود برای نهال زرشک با کارشناسان شرکت رویال نهال در تماس باشید. ‌

درمورد کوددهی نهال زرشک به کود خاصی اکتفا نکنید و باور غلط که تنها کود حیوانی برای گلدهی و باردهی نهال زرشک کافی می باشد . اگر از 3 یا 4 برنامه غذایی خیلی مرتب و علمی استفاده کنید که نیاز به صرف زمان و هزینه دارد میتوانید به بالاترین میزان محصول از زرشک برسید .

چرا که اکثر درختان به سرعت نمی توانند به کود واکنش نشان دهند لذا استفاده از آنها باید بصورت مداوم صورت گیرد تنها کودی که در عرض یکسال حدود 30 تا 40 درصد محصول زرشک را افزایش می دهد کود کامل 10x شوک می باشد .

کود 10x شوک دارای درصد بالایی از هیومیک اسید، عصاره جلبک دریایی و فولیک اسید می باشد ، کمتر کودی می تواند همچنین عناصر ویژه ای داشته باشد ، کود 10x شوک بخاطر فرمول ویژه خیلی فوری جواب خواهد داد دقت نمایید کوددهی نهال زرشک باید کاملا نظارت شده و با اطلاع کارشناسان صورت گیرد ‌.

خاک مناسب کشت زرشک:

آزمایش زهکشی خاک:

چنانچه در مورد زهکشی خاک محل کشت نهال زرشک شد دارید . میتوانید با آزمایش ساده زهکشی آن را بررسی کنید یک گودال 12 عمق و 12 قطر حفر کنید و محل را با آب پر کنید سپس آب را تخلیه نموده دوباره پرکنید .اگر بار دوم آب خوب نفوذ کرد زهکشی آن مناسب است ولی اگر روند نفوذ آب کند باشد و خاک از زهکشی خوبی برخوردار نیست درصورت رسی بودن خاک میتوانید اصلاح خاک را از طریق مخلوط کردن ماسه و کود حیوانی با خاک انجام دهید.

هرس نهال زرشک:

هرس نهال زرشک خیلی ضروری نیست ، اگر گونه زرشک درجه یک و اصلاح شده باشد تمام شاخه با اندازه نسبتا منظم رشد میکنند و اصلا نیازی به هرس ندارند ولی درصورت نیاز می توانید ولی درصورت نیاز میتوانید هرس سبک فرم دهی را انجام دهید.

باردهی نهال زرشک:

عملکرد نهال زرشک در هکتار بستگی به نحوه ی رسیدگی درابیاری خاک ، کوددهی ، مورد نظر دارد ولی بطور میانگین 4 تا 5 تن در هکتار در شرایط فوق العاده رسیدگی باردهی دارد .این رقم برای زرشک رقمی ایده آل می باشد .

شروع محصول دهی نهال زرشک از سال های اولیه صورت می‌گیرد .

گرده افشان نهال زرشک:

برای اینکه گرده افشانی نهال زرشک به خوبی صورت گیرد بهتر است ارقام مختلف ، آن در کنارهم بکارید تا محصول دهی بهتری داشته باشد .

بیماری های نهال زرشک:

از جمله مهم ترین آفت زرشک زنبور سرشاخه خوار می باشد ، لاروهای عامل بیماری به قسمت چوبی شاخه ها می زند . شاخه ها بسیار ضعیف شده و میوه حاصل از شاخه های بیمار دارای کیفیت پایین خواهد بود.

آفت شته زرشک:

خسارت حاصل از شته بسیار خطرناک است باعث کند شدن رشد نهال میشود تخم های شته دار لابه باب شاخه ها زمستان گذرانی می کنند و در سال بعد از مساعد شدن هوا دوباره ایجاد آلودگی میکند . استفاده از کفشدوزک شکارگر این شته ها مبارزه بیولوژیک با این بیماری است . استفاده از سم دورسبان برای مبارزه با این آفت بسیار موثر است . در صورت کنترل نکردن این آفت خسارات آن جبران ناپذیر خواهد بود.

لارو برگ خوار زرشک:

کرم برگ خوار زرشک حشره ای مرموز می باشد از برگ های نهال تغذیه کرده و قدرت شناسایی این آفت بسیار پایین می‌باشد چرا که قدرت مخفی شدن آن بالاست . این آفت بسیار خطرناک می باشد .

در داخل خاک تخم ریزی کرده و در مساعد شدن هوا باعث ایجاد آلودگی در نهال میشود .

علایم روی برگ بصورت دندانه شدن برگ ها می باشد وسط برگ ها کم کم خالی میشودو با این حال شما هیچ نشانی ازحشره روی نهال پیدا نمیکنید .

مبارزه شیمیایی با آفت برگ خوار از طریق سمپاشی دیازینون و سم تیودی کارب می باشد.

خواص میوه زرشک:

خواص زرشک برای کبد:

پاکسازی کبد و دفع سموم مضر کبد ، زرشک حاوی موادی است که خاصیت ضد میکروبی داشته و از التهاب کبد جلوگیری میکند. عفونت های احتمالی کبد را از بین میبرد و حتی شست و شو و تصفیه کبد باعث درمان کبد چرب میشود ، باحذف رادیکال های آزاد ازطریق آنتی اکسیدان ها از سرطان کبد جلوگیری میکند .

خواص زرشک برای قلب:

ماده‌ی برمابین موجود در میوه زرشک غلظت خون را تنظیم می کند و از آسیب به بافت های قلب جلوگیری به عمل می آورد استفاده از زرشک مانع سکته قلبی شده و سلامت قلب را تضمین می کند . زرشک با دارا بودن ماده پلی فنول ویتامین c وانتی اکسیدان به سلامت و حتی طول عمر رگ های خون کمک میکند .

اثر زرشک بر دیابت:

وجود ماده ای به نام بربرین در نهال زرشک سلول هابه هورمون انسولین پاسخ بهتری خواهند داد و قند خون تنظیم میشود .در واقع باعث کاهش قندخون در افراد دیابتی خواهد شد .

خواص زرشک بر پوست و مو:

میوه زرشک با دارا بودن مقادیر بالای ویتامین c باعث افزایش سطح کلاژن سازی لایه های پوست شده و باعث کاهش قابل توجه لکه ها و آکنه های پوست می‌شود.

همین ویتامین c باعث رشد بهتر کاهش ریزش مو و حتی درخشندگی موی سر می شود .

تاثیر زرشک بر لاغری و کاهش وزن:

میوه زرشک و حتی عصاره زرشک بسیار مناسب می‌باشد همچنین با افزایش متابولیسم نیز باعث کاهش وزن می‌شود .

قبل تر عرض کردیم که حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان می باشد لذا مبارزه این آنتی اکسیدان ها با رادیکال ها آزاد موجب ازبین بردن استرس اکسیداتیو شده و باعث جلوگیری از ابتلا افراد به دیابت ،چاقی ، فشارخون ، بیماری های کبدی می شود.

زرشک با دارا بودن ماده بربرین ازالتهاب لثه جلوگیری کرده و موجب پیشگیری از ابتلا بدن به سرطان می‌شود.

علاوه بر موارد اشاره شده زرشک فواید دیگری نیز دارد:

1) ضد عفونت ، تب بری

2) کاهش دردهای مفصلی بخصوص رماتیسم .

3) عملکرد سیستم ایمنی بدن را بالا می‌برد

4) دفع سنگ کلیه و صفرا

5) درمان جوش صورت و روشن شدن پوست

6) کاهش اوره بدن

نحوه ی استفاده از زرشک:

مربای زرشک ، مارمالاد ، ژله زرشک ، لواشک زرشک ، بصورت تازه برای تزیین انواع غذاها .

خرید نهال زرشک:

با توجه به اینکه زرشک در داخل ایران و حتما خارج از کشور طرفداران زیادی دارد و زمینه صادرات آن نیز فراهم است احداث باغ زرشک و سود حاصل از آن رقمی قابل توجه خواهد بود.

باسرمایه گذاری در پرورش زرشک میتوانید آینده مالی خود و فرزندان خود را تضمین کنید .برای خرید نهال اصلاح شده و درجه یک و دارای گواهی اصالت و سلامت میتوانید با روابط عمومی شرکت رویال نهال به مدیریت مهندس آرمین قاسمی در ارتباط باشید. مجموعه رویال نهال با دارا بودن مجوز از سازمان جهاد کشاورزی سالانه اقدام به تولید ده ها هزار نهال زرشک می نماید و به دلیل حذف واسطه آن را با قیمت مناسب تری در اختیار باغدار قرار می دهد.جهت خرید نهال زرشک از کارشناسان این مجموعه بطور رایگان مشاوره بگیرید و از پشتیبانی های پس از فروش توسط این مجموعه بهره مند دارد.

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت