آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور احمدی

خرید نهال انگور احمدی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور احمدی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور احمدی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور احمدی به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور احمدی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور احمدی، کاشت نهال انگور احمدی، هرس درخت انگور احمدی، نحوه آبیاری انگور احمدی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور احمدی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور احمدی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور احمدی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور احمدی
  •     
  • مشخصات نهال انگور احمدی

معرفی نهال انگور احمدی


مشخصات و خصوصیات نهال انگور احمدی

اگر در شغل کشاورزی یا باغداری فعالیت می‏کنید و به دنبال راهی برای افزایش در آمد و سود خود هستید، بایستی فقط و فقط اقدام به پرورش نهال انگور احمدی کنید. نهال انگور احمدی، یکی از بهترین و برترین انواع نهال‏های انگور در کشور به شمار می‏آید و از مزایای فراوانی برخوردار است.

نهال انگور احمدی، از ارقام بسیار پرسود و مرغوب انگور در جهان محسوب می‏شود و از مقاومت بسیار بالایی دربرابر شرایط اقلیمی گوناگون برخوردار می‏باشد. این نهال انگور دارای تنه‏ای به رنگ قهوه‏ای تیره به همراه شاخه‏هایی سر صاف و بسیار شکننده می‏باشد. جالب است بدانید که شاخه‏های نهال انگور احمدی همیشه به دلیل وزن بالای خوشه‏ها در حالت خم قرار دارند. ارتفاع این نهال انگور، گاه به بیش از 9 متر می‏رسد. البته هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت چرا که تنه این نهال انگور به صورت پیچه‏ای رشد می‏کند و شما می‏توانید با هرس به موقع، میزان ارتفاع آن را کنترل کنید.

نهال انگور احمدی، برای اولین بار در کشور ایران شناسایی شد. البته این نهال انگور از مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و هواهای معتدل و سردسیر برخوردار است؛ به همین دلیل باغداران می‏توانند نهال انگور احمدی را در اکثر نقاط جهان به بهترین شکل پرورش دهند و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوند. البته در نظر داشته باشید که برای کاشت نهال انگور احمدی باید به اصول خاصی توجه بسزایی داشته باشید تا در هنگام پرورش آن به مشکل برخورد نکنید. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود پیش از کاشت و پرورش نهال انگور احمدی، با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت نمایید.

نهال انگور احمدی، قادر به تولید میوه‏هایی بسیار پرطرفدار و بازار پسند است. میوه‏های این نهال انگور از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار هستند و دربرابر آب و هوای سردخانه مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می‏دهند. میوه انگور احمدی، دارای جثه‏ای نسبتا درشت و کشیده به رنگ زرد مایل به قرمز و زرد است. البته گوشته انگور احمدی بسیار نرم و آبدار است و دارای هسته‏هایی بسیار ریز می‏باشد. هر حبه انگور احمدی حدود 4 الی 8 گرم و هر خوشه آن 90 الی 450 گرم وزن دارد. ناگفته نماند که نوع خاک و کود و شرایط اقلیمی، نقش بسزایی را در اندازه و وزن میوه و حتی میزان عملکرد این نهال انگور ایفا می‏کنند.

کاشت نهال انگور احمدی

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، برای کاشت و پرورش نهال انگور احمدی، باید اصول خاصی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید آن را به بهترین شکل پرورش دهید و لذت ببرید. در نظر داشته باشید، مناطقی که دارای آب و هوای معتدل با میانگین تغییرات حداقل منفی 10 درجه و حداکثر 25 درجه سانتیگراد به همراه بارش و رطوبت کافی و خاک مناسب با ارتفاع حداقل 600 متر بالاتر از سطح دریا هستند، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور احمدی به شمار می‏آیند. لازم به ذکر است که برای کاشت این نهال انگور، باید اواخر اسفندماه الی اواسط اردیبهشت ماه اقدامات لازم را به عمل آورید.

برای کاشت این نهال انگور، باید ابتدا در دل خاک حفره‏هایی با ژرفای 50 سانتی متر و قطر 20 الی 40 سانتی متر حفر نمایید. لازم به ذکر است که فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر باید حداقل 2 متر باشد. در مرحله بعد، باید برای خرید نهال انگور احمدی اقدامات لازم را به عمل آورید. برای خرید این نهال انگور با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، بهتر است به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

پس از خرید نهال انگور احمدی، باید آن را با دقت فراوان در گودال قرار دهید. در این مرحله باید بسیار مراقب شاخه و ریشه‏ها باشید تا بتوانید از آسیب دیدن و شکستن آن‏ها جلوگیری فرمایید. در مرحله آخر، باید نهال را با دقت فراوان آبیاری کنید. پس از آن که این نهال انگور را به بهترین شکل در دل خاک قرار دادید، باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید شرایطی مطلوب و عالی برای رشد آن فراهم سازید. شما می‏توانید با فراهم ساختن شرایط رشد مطلوب و عالی، رشد و میزان باردهی این نهال انگور را به حداکثر برسانید و لذت ببرید.

نیاز سرمایی

برای برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور احمدی، باید آن را در مناطقی با دمای منفی 7 درجه سانتی گراد که دارای 100 الی 500 ساعت سرما می باشند کشت کنید. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی این نهال انگور، مقاومت آن را دربرابر تغییرات شدید آب و هوایی دوچندان کنید. در نظر داشته باشید که اگر نیاز سرمایی نهال انگور احمدی به خوبی رفع نشود، ممکن است میزان عملکرد و تناژ آن با افت شدید مواجه شود.

ارتفاع از سطح دریا

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، برای کاشت و پرورش نهال انگور احمدی باید توجه بسزایی به شرایط اقلیمی داشته باشید. از مهم‏ترین بخش‏های شرایط اقلیمی می‏توان به ارتفاع از سطح دریا اشاره نمود. هرچقدر که ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا بالاتر باشد، میزان دما و تابش نور خورشید کم تر می شود. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور احمدی باید در زمین زراعی با ارتفاع حداقل 500 و حداکثر 1300 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. در نظر داشته باشید که اگر این نهال انگور در زمین زراعی با ارتفاع بیش از حد تعیین شده قرار گیرد، ممکن است فرآیند فتوسنتز به خوبی صورت نگیرید و میزان باردهی آن کاهش یابد.

شروع باردهی و عملکرد

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب پرطرفدار و پرفروش شدن نهال انگور احمدی شده، زمان شروع باردهی آن است. زمان شروع باردهی نهال انگور احمدی، یک سال پس از کاشت می باشد. از این رو، می‏توان این نهال انگور را در دسته نهال های زودبازده قرار داد. عوامل مختلفی نظیر میزان تابش نور خورشید، تغییرات آب و هوایی دمای محیط بر روی زمان باردهی این نهال انگور موثر هستند.

خوشبختانه نهال انگور احمدی عملکرد بسیار خوبی دارد. هر اصله نهال انگور احمدی، قادر به تولید 45 الی 60 کیلوگرم محصول مرغوب با کیفیت است. به بیانی دیگر، شما می‏توانید در طول سال حدود 40 تن انگور احمدی ناب از هر هکتار باغ خود برداشت کنید و لذت ببرید. نوع خاک و میزان کوددهی، از مهم‏ترین عوامل موثر برروی میزان عملکرد این نهال انگور به شمار می‏آیند. حال سوال اینجاست که چگونه می‏توان میزان باردهی این نهال انگور سردسیری را افزایش داد؟ شما می‏توانید با انجام اقداماتی نظیر هرس، آبیاری و کوددهی به موقع باردهی نهال انگور احمدی را به حداکثر برسانید.

عمر مفید نهال انگور احمدی

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از کشاورزان به وجود می‏آید، این است که طول عمر مفید نهال انگور احمدی چقدر می‏باشد؟ طول عمر مفید نهال انگور احمدی حدود 100 سال تخمین زده شده است. البته اگر شرایط رشد مطلوب و عالی را برای پرورش این نهال انگور فراهم سازید، می‏توانید طول عمر اقتصادی آن را تا 10 سال افزایش دهید.

هرس

هرس از مهم‏ترین فعالیت‏های باغداری به شمار می‏آید و نقش پررنگی را در رشد و افزایش طول عمر درختان ایفا می‏کند. در این فرآیند، بخش‏های پوسیده شده از تنه نهال جدا می شوند و فرصت رشد بهتر برای بخش‏های تازه آن محیا می‏گردد. بسیاری از متخصصان بر این عقیده باورند که این نهال انگور باید هر شش ماه یکبار هرس شود. البته اگر در هر زمان مشاهده نمودید که شاخه و برگ‏های پوسیده از تنه نهال آویزان شده‏اند، باید سریعا برای هرس آن اقدامات لازم را به عمل آورید. برای هرس نهال انگور احمدی، می‏بایست از روش‏های دوبندی یا سه بندی استفاده کنید.

خاک مناسب

نهال انگور احمدی برای رشد عالی و مطلوب نیاز به خاک عالی و مناسب دارد.فراموش نکنید که خاک از مهم ترین عناصر کشاورزی و باغداری به شمار می آید و نقش بسزایی را در رشد نهال های انگور و درختان ایفا می کند. خاک مناسب نهال انگور احمدی، خاکی است که دارای منابع غنی معدنی و آلی نظیر هوموس، هیومیک اسید، سدیم، کلسیم، پتاسیم، منیزیم و منگنز می باشد. فراموش نکنید که اگر خاک این نهال مرغوب از مواد معدنی و آلی مناسبی برخوردار باشد، میزان باردهی و عملکرد آن در کمترین زمان ممکن دوچندان خواهد شد.

آبیاری

انگور یکی از مقاوم ترین درختان در برابر کم آبی می باشد البته در روز های گرم تابستانی نهال انگور احمدی نیاز بیشتری به آب دارد و در فصل زمستان نیاز آن به آب به صفر می رسد. بسیاری از متخصصان بر این عقیده باورند که این نهال انگور باید هر20 الی 30 روز یکبار آبیاری شود. برای آبیاری نهال انگور احمدی، بهتر است از سیستم های مجهز و پیشرفته قطره ای استفاده نمایید.

کوددهی و سمپاشی

یکی از راه های افزایش میزان عملکرد و تناژ نهال انگور احمدی، استفاده از کودهای مرغوب و مناسب است. شما می توانید با استفاده از کودهای مناسب و با کیفیت، میزان باردهی این نهال انگور سردسیری را دوچندان کنید. برای کوددهی نهال انگور احمدی، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. استفاده از کودهای طبیعی و حیوانی تازه برای تقویت این نهال سردسیر، سبب هجوم دسته انبوهی از آفات و بیماری ها به سمت نهال می گردد. به همین دلیل، برای تقویت نهال انگور احمدی، بهتر است از کودهای حیوانی پوسیده همراه با کودهای شیمایی مایع حاوی عناصر معدنی و آلی مناسب استفاده نمایید.

برای آن که بتوانید از شر آفات و حشرات خلاص شوید، باید اقدامات لازم را جهت سمپاشی نهال انگور احمدی به موقع به عمل آورید. برای سمپاشی این نهال انگور، باید هر چهار ماه ( سه بار در طول سال) یکبار اقدام کنید.

مقاومت در برابر آفات

از دیگر عواملی که موجب پرفروش و پرطرفدار شدن نهال انگور احمدی در میان دیگر ارقام گوناگون انگور شده، مقاومت آن در برابر آفات و بیماری است. خوشبختانه نهال انگور احمدی از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری های مختلف برخوردار است. البته برای افزایش مقاومت این نهال سردسیر باید از ترفندهای سمپاشی، کوددهی، هرس و آبیاری به موقع استفاده نمایید.

موارد مصرف

شرکت های تولید مواد غذایی و فرآورده های گیاهی، بزرگترین مشتریان باغات انگور احمدی به شمار می آیند. امروزه در بسیاری از شرکت های بزرگ، متخصصان برای تولید آب میوه گاز دار و طبیعی، آبغوره، شیره انگور و انواع طعم دهنده ها از انگور احمدی استفاده می کنند. علاوه بر آن، مردم بومی برخی از استان ها از میوه این نهال انگور محصولات مرغوبی نظیر کشمش اعلا تهیه می نمایند. در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد ترجیح می دهند از میوه نهال انگور احمدی به عنوان تازه خوری استفاده نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور احمدی

همانطور که در بخش های قبل ذکر شد، نهال انگور احمدی نسبت به دیگر انواع نهال ها از مزایا و خواص بیشتری برخوردار است. شما می توانید با کاشت و پرورش این نهال انگور و فروش محصولات آن، در کمترین زمان ممکن درآمد بسیار خوبی را نصیب خود کنید و لذت ببرید. برای خرید این نهال انگور با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، بایستی به نهالستان های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می توانید در هر نقطه از کشور، نهال انگور احمدی را به صورت آنلاین از نهالستان رویال نهال خریداری کنید و سفارش خود را در مناسب ترین زمان کاشت درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. البته پیشنهاد می شود پیش از کاشت و پرورش این نهال سردسیر، با افراد متخصص و کاربلد رویال نهال در این زمینه مشورت نمایید.

مشخصات نهال انگور احمدی


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: oboroid

خوشه انگور: doublecluster

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: 1 مهر

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 26 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت