آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع نهال های زیتون

خرید نهال زیتون

 خرید نهال زیتون الک ترکیه (وارداتی)

خرید نهال زیتون الک ترکیه (وارداتی)

نهال زیتون الک ترکیه رقمی تجاری ست و مناسب جهت صادرات است، این نهال بازار پسند و پایه رویشی است، میوه های این زیتون که الک ترکیه نام دارد درشت و پرروغن و دارای مقاومت بالایی نسبت به سرما می باشد.

زیتون الک ترکیه (وارداتی)
خرید نهال زیتون ایتالیایی اسکولانا

خرید نهال زیتون ایتالیایی اسکولانا

زیتون ایتالیایی اسکولانا رقمی تجاری با وزن میوه ای در حدود 10 گرم می باشد، این نهال زیتون به چشم طاووس نیز معروف است، میوه نهال زیتون ایتالیایی اسکولانا دارای 13 درصد روغن است و از ارقام نهال زیتون پرمحصول (پربار) به حساب می آید.

زیتون ایتالیایی اسکولانا
 خرید نهال زیتون اسپانیایی

خرید نهال زیتون اسپانیایی

نهال زیتون اسپانیایی بسیار تجاری. میوه این زیتون دارای 17-20 درصد روغن می باشد، بسیار معطر، کوچک، متقارن، قهوه ای تیره و به شکل گرد، معمولا در کاتالونیا و اسپانیا و همچنین آراگون و اندلس، کالیفرنیا، آرژانتین، شیلی و استرالیا رشد می کند. . اخیراً این نهال به یکی از محبوب ترین ارقام زیتون در جهان تبدیل شده و به عنوان زیتون مرغوب شناخته می شود. درخت زیتون اسپانیایی با بیشتر شرایط آب و هوایی و خاک سازگار است و در ماه های تابستان در خاک های قلیایی عملکرد بهتری دارد. در روزهای طولانی، گرم و خشک رشد می کند، اما در برابر سرما و آفات مقاوم است. به سرعت رشد می کند و سرعت جوانه زنی بسیار بالایی دارد. میزان روغن این نوع زیتون از هر نوع دیگری در دنیا بیشتر است و به همین دلیل در تولید روغن زیتون از آن استفاده می شود. از آنجایی که غلظت این نوع روغن زیتون نسبت به سایر انواع روغن بیشتر است، پایداری آن کم و ماندگاری آن کوتاه است.

زیتون اسپانیایی
 خرید نهال زیتون سیاه

خرید نهال زیتون سیاه

نهال زیتون سیاه یک رقم زیتون تجاری است. پتانسیل رشد متوسطی دارد. به هوای سرد و سرما حساس می باشد. یکی از محبوب ترین گونه های زیتون در جهان، درخت زیتون سیاه است. این گونه درختان در اواخر بهار شروع به گلدهی میکنند و حدود بیست روز پس ازآن درخت شروع به میوه دهی می کنند. بنابراین، ممکن است برای مناطقی که در معرض سرمای بهاره هستند مناسب باشند. اما به دلیل بلوغ آنها برای مناطقی که فصول کوتاه دارند توصیه نمی شود. زیتون سیاه دارای مقاومت نسبتاً کم رشد درخت، بهره وری و عملکرد بالا است و کیفیت میوه به دلیل رنگ درشت و چشمگیر آن بسیار خوب است. میوه های این رقم سیاه است و کیفیت آن حتی در آب و هوای گرم و مرطوب به سختی تحت تأثیر قرار می گیرد. ویژگی‌های نهال زیتون سیاه دیرگل بودن آن است.

زیتون سیاه
خرید نهال زیتون شنگه

خرید نهال زیتون شنگه

نهال زیتون شنگه از گونه های تجاری نهال زیتون هستند. میوه ای بیضی شکل شبیه به زیتون ماری. محصول عالی برای برداشت دارد و از بهترین نهال های زیتون از میوه های گوشتی خود اصلاح شده اند. یکی از مهم ترین ویژگی های نهال زیتون شنگه عطر، روغن و خواص ویژه آن است. بهترین نهال اصلاح شده زیتون شنگه; در مناطق سرد، معتدل و کوهستانی قابل کشت است و مهمترین نکته در کاشت زیتون شنگه حداقل 80 * 80 * 80 می باشد. درخت زیتون شنگه یکی از تجاری ترین گونه های جهان است و در هر کیلوگرم حدود 130 زیتون شنگه وجود دارد. فاصله کاشت نهال زیتون شنگه در زمین ناهموار و مسطح 5*5 متر و در زمین شیبدار 4*4*5 و 4*4 متر می باشد و با فضای بادخیز می توان این مقدار را تغییر داد. یکی از خصوصیات درختان زیتون شنگه مقاوم بودن آنها به سرماهای دیررس و بهاره است. میوه درخت شنگه افقی است و برای نتیجه بهتر استفاده از زیتون مناسب گرده افشان در کنار زیتون شنگه توصیه می شود.

زیتون شنگه
 خرید نهال زیتون ماری

خرید نهال زیتون ماری

زیتون ماری یا مرزه میوه محلی رودبار می باشد که 2 درصد کشت زیتون را به خود اختصاص داده است. زیتون ماری یک رقم زیتون با طعم بسیار خوب است که مورد استقبال خریداران قرار دارد، آنچه برای خریداران اهمیت دارد قیمت، کیفیت و طعم است. رقم ماری دارای شاخه های کمی ایستاده و مستقیم بوده و رنگ برگها نسبت به سایر گونه ها روشن تر است. برگها باریک و رنگ روشن دارند، کرکهای نقره ای رنگ در قسمت کتانی برگها بیشتر از سایر گونه ها مشخص است. همچنین پوست شاخه های آن خاکستری است. میوه این گونه زیتون که ماری نامیده می شود نسبت به گونه های دیگر بلندتر و سفت تر است اما گوشت آن نسبت به گونه های دیگر کوچکتر است. زیتون ماری به دلیل طعم خاص و تلخی آن طرفداران زیادی در بین مردم کشور دارد.سرطان یکی از بیماری هایی است که می توانید با خوردن روزانه چند عدد زیتون ماری از بروز آن برای بدن جلوگیری کنید.

زیتون ماری
 خرید نهال زیتون مانزانیلا

خرید نهال زیتون مانزانیلا

نهال زیتون مانزانیلا یکی از پربارترین انواع نهال در کشور ما می باشد. این رقم دارای محصول سریعی است و حداکثر بازدهی به سرعت شروع می شود. با حفظ سلامت درخت و آبیاری کافی، کوددهی و سمپاشی درخت زیتون مانزانیلا می تواند تا 20 تن در هکتار تولید کند. میوه درخت زیتون مانزانیلا بسیار بزرگ و خوش طعم و به رنگ سبز است. این میوه برای مقاصد اقتصادی مانند تهیه کنسرو زیتون و نمک و ... انتخاب خوبی است. آب و هوای ایده آل برای پرورش این گونه آب و هوای معتدل و مرطوب است. این گونه نیاز به ساعت های زیادی نور مستقیم خورشید دارد. این رقم از سال اول شروع به میوه دهی می کند و پس از 4 سال به بلوغ می رسد. عمر اقتصادی این رقم بسیار بالا و تا 70 سال می باشد. خرید نهال زیتون مانزانیلا به دلیل کیفیت بالا و عمر اقتصادی بالا; یکی از بهترین گزینه ها در اکثر شهرهای کشورمان به حساب می آید.

زیتون مانزانیلا

نهال زیتون = خرید نهال زیتون

هرآنچه که باید درمورد نهال زیتون بدانید

هر آنچه که باید از خرید نهال زیتون ،کاشت،داشت و برداشت آن باید بدانید:

نهال زیتون دارای ارقام متفاوتی می باشد ، که دارای طعم و مزه متفاوت می باشند . زیتون جز ارقامی می باشد که بسیار تنوع رقم ان زیاد است .مناسب مناطق معتدل ونیمه گرمسیر است . در مناطقی که سردسیر و یخبندان های شدید و طولانی مدت دارند کاشت ان توصیه نمی شود .

میوه نهال زیتون از جمله میوه های همیشه سبز است . نهال زیتون هر 3 سال خزان می کند . درهمه ی واریته ها رنگ بزگ ها سبز تیره می باشد ولی ابعاد برگ ها در واریته های مختلف متفاوت است در قسمت تحتانی برگ های زیتون کرک هایی به شکل ستاره و رنگ نقره ای وجود دارد .

لایه ی مومی در سطح برگ وجود دارد که موجب حفظ رطوبت برگ از طریق کاهش تبخیر و در نتیجه موجب مقاومت گیاه در برابر خشکی و حتی گرما می شود . جز ارقام دیرگل به حساب می اید ، و گل خوشه ای می باشد .

گل های نهال زیتون دارای رنگی سفید صدفی می باشند که زیبایی بخصوصی به طبیعت می دهد .

نهال زیتون دارای دو نوع گل می باشد . 1) گل هایی که دارای اندام نر و ماده هستند . 2) گل هایی که فقط اندام نر دارند . نهال زیتون دارای گل فوق العاده زیاد است که حتی اگر یک سوم این گل ها به میوه تبدیل شوند شاهد باردهی قابل توجه درخت زیتون خواهید بود .

وزن میوه واریته های مختلف زیتون متفاوت است ولی بطور میانگین 5 تا 10 گرم بستگی به رقم مورد نظر می باشد.

ویژگی های نهال زیتون زودبازده:

اکثر واریته های نهال زیتون جز ارقام زودبازده می باشند و از سالهای اولیه باردهی را آغاز می کنند . وای دقت کنید باردهی از سال اول اقتصادی محسوب نمی شود و باردهی اقتصادی انواع واریته های زیتون از سال 4 و 5 شروع می شود . در صورتی که رسیدگی شما فوق العاده می باشد عمر مفید نهال زیتون حدود 80 سال می باشد . دقت فرمایید عمراقتصادی نهال زیتون درست زمان باردهی اقتصادی آنها شروع و تا کهنسالی درخت ادامه می یابد.

خرید نهال زیتون متناسب با اقلیم منطقه :

اگر قصد احداث باغ زیتون را دارید بهتراست قبل از خرید نهال زیتون بدانید بهترین شرایط آب و هوایی رشد نهال زیتون ، اب و هوای مدیترانه ای است ،درکل آب و هوای معتدل برای رشد و عملکرد آن مناسب است گرما و‌ سرمای زیاد موجب صدمه به نهال می شود .

دمای قابل تحمل برای رشد نهال زیتون بین 10تا40 درجه سانتیگراد می باشد . با توجه به توضیحات نیازمند تابستان گرم و زمستان سرد است.

بهترین فاصله کاشت نهال زیتون:

فاصله استاندارد کاشت نهال زیتون به عوامل مختلفی از جمله ابیاری ، بارندگی ، شرایط اقلیم موردنظر ، نوع رقم و مدیریت باغ بستگی دارد . فاصله مناسب کاشت نهال زیتون 4*4 می باشد .

یعنی در هکتار بالغ 630نهال می توان کاشت . با توجه به اینکه ارقام تولید شرکت رویال نهال پاکوتاه می باشند این فاصله کشت بسیار مناسب است چراکه هم نورکافی به نهال ها می رسد هم از نظر جذب مواد غذایی از خاک باهم رقابت نمی کنند . ومواد مغذی به اندازه در اختیار تمام نهال ها قرار می گیرد .

طول عمر نهال زیتون:

درخت زیتون در مطلوب ترین شرایط می تواند 70 سال طول عمر مفید داشته باشد در واقع با حداث باغ زیتون می توان حدودا 70 سال از درخت زیتون انتظا باردهی اقتصادی را داشته باشید البته در صورت فراهم نمودن شرایط مناسب می توان این طول عمر را افزایش داد.

خاک مناسب کاشت نهال زیتون:

نهال زیتون مقاوم است و قابلیت رویش در انواع نهال ها را دارد .

خاکی که نهال زیتون کاشته می شود خیلی مرطوب یا خیلی خشک نباشد ، خاک های سبک و خاک هایی که قابلیت نفوذ خوبی دارند برای کاشت نهال زیتون خیلی مناسب هستند، بسیار قلیا دوست است و حتی خاک هایی که حاوی مقداری آهک هستند برای زیتون خیلی مناسب می باشد .

و اطلاع از 2 مورد زهکشی ph خاک مهم ترین مسئله در کاشت نهال زیتون می باشد چرا که phمناسب خاک محل کاشت نهال 8 می باشد . و در خاک های کم عمق ph کمتر از 8 می باشد . خاک های سنگین و رسی که سیستم زهکشی آن بسیار ضعیف است برای نهال زیتون اصلا مناسب نیست . چرا که ریشه دچار خشکی و خفگی ریشه می شود .

زمین های که دارای شیب ملایم هستند نیز می تواند در زهکشی زمین مناسب باشند . زمین های حاصلخیز برای رشد نهال زیتون بسیار مناسب اند ، بهترین خاک برای رشد نهال زیتون و باردهی مناسب آن خاک لومی شنی می باشد . خاک های سنگین رسی و یا سنگلاخی اصلا مناسب کاشت زیتون نیستند .

شوری خاک قابل تحمل نهال زیتون در حد متوسط می باشد ، شوری بیشتر از 8 هزار مناسب نیست میزان شوری آبی که نهال زیتون آبیاری می شود .نباید بیشتر از 2 گرم باشد .( در لیتر ) مناطقی که بارندگی کم است شوری آب کمتر باید باشد .

چراکه شوری باعث کاعش جذب مواد مغذی از خاک و آب و می شود.وموجب کاهش رشد نهال در واقع کند رشدی نهال می شود .

خاک یکی ازعناصر اصلی رشد نهال زیتون می باشد .چراکه خاک منبع اصلی تغذیه نهال است در صورت غنی بودن خاک از عناصر و مواد معدنی رشد نهال نیز به ببشترین حد خود می رسد .

ابیاری نهال زیتون:

با توجه به توضیحات نهال زیتون مقاوم به من ابی است ولی برای محصول دهی مناسب به آبیاری منظم و به موقع نیاز دارد در غیر این صورت باردهی به کمترین میزان خود خواهد رسید .

نهال زیتون قبل از گلدهی و زمان تشکیل میوه و حتی اواخر بهار به آبیاری منظم احتیاج دارد و میزان آبیاری حتی در درشت بودن محصول نیز تاثیر دارد.

نهال زیتون بطور میانگین به بارندگی 750 mm سالانه نیاز دارد ، درمناطقی که بارندگی کم و تابستان گرم است دفعات و مقدار آبیاری بیشتر می شود.

در مناطقی که بارندگی فصل بهار زیاد است موجب از بین بردن گل های نهال زیتون شده و گرده افشان با مشکل مواجه می شود و باردهی نهال پایین می اید . اما بارندگی در هنگام تشکیل میوه باعث بهتر شدن کیفیت میوه می شود . کاشت نهال زیتون در مناطق لب ساحل و خیلی شرجی توصیه نمی شود . چراکه رظوبت زیاد باعث ابتلای نهال به بیماری های قارچی می شود .

کاشت نهال زیتون در مناطقی که هوای ان مناطق خیلی خشک می باشد نیز توصیه نمی شود چرا که رطوبت نسبی برای رشد بهتر نهال و حفظ شکوفه های ان الزامی می باشد .

ابیاری نهال زیتون هر 7 روز یکبار مناسب است البته با توجه به شرایط اب و هوایی اقلیم های مختلف میزان و فواصل ابیاری متغیر است .

مدیریت ابیاری و کود دهی باغ زیتون با توجه به مقاومت نهال زیتون در برابر کم ابی و مناطقی میانگین بارش سالانه حدود 500 mm می باشد می توان بصورت دیم کاشت .

برای اینکه نیاز ابی نهال زیتون بطور کامل رفع شود ، بارندگی سالانه باید حدود 700 mm باشد .

ابیاری نهال زیتون در فصل بهار و تابستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . توجه داشته باشید از افراط در ابیاری باعث کاهش روغن داخل میوه زیتون می شود .

کمبود اب بین ماه های خرداد تا اواخر مرداد باعث می شود میوه زیتون حالت چروکیده پیدا کند و کوچک بماند .

کوددهی درخت زیتون:

برای برنامه کوددهی نهال زیتون حتما انالیز برگ ، خاک و اب مهم است استفاده از کود NPK برای نهال زیتون امری بسیار حیاتی است چرا که هر میوه زیتون حدود 200گرم فسفر ، 900 گرم ازت ،1000 گرم پتاس را می تواند از خاک جذب نماید .

آفات و بیماری های مربوط به زیتون :

1. پژمردگی و ورتیسیلیومی از جمله بیماری رایج زیتون می باشد .

2. بیماری لکه طاووسی زیتون

3. نماتد زیتون

4. پوسیدگی ریشه و طوقه

5. سفیدک پودری

6. سرطان زیتون

بیماری های مربوط به پوسیدگی ریشه و یا طوقه از طریق روش های صحیح ابیاری کنترل می شوند .

با رعایت بهداشت باغ ، حذف علف های هرز و تقویت نهال حفظ تهویه مناسب نهال از جمله مراقبت هایی هستند که مانع ابتلا نهال و یا درخت به انواع بیماری ها می شوند و در نهایت در صورت ابتلا به بیماری یا افت سموم مناسب برای کنترل موجود است .

شما را به تماشای ویدیویی از زیتون دعوت میکنیم
برای مشاهده عکس های زیتون روی (عکس نهال زیتون) کلیک کنید


گرده افشانی نهال زیتون:

گلدهی نهال زیتون از اواسط تابستان شروع می شود . و برخی واریته های کم بارکه اواخر تابستان و یا اوایل پاییز شروع به گلدهی می کنند.

درجه حرارت رابطه مستقیمی با گلدهی نهال زیتون دارد نوک دمایی و تغییر دما از 2 به 19 باعث افزایش گلدهی می شود .

هرس درخت زیتون:

زیتون جز درختان همیشه سبز می باشد . و با درختان خزان دار هرس ان متفاوت است . هرس نهال کاری تخصصی می باشد که باید فردی ماهر سپرده شود .

چراکه انجام هرس در میزان و کیفیت میوه تاثیر گذار است . دقت فرمایید هرس درخت زیتون حرف اول را میزند .

لازمه هرس درخت زیتون داشتن علم و دانش کافی درباره فیزیولوژی و مورفولوژی زیتون می باشد .

هرس نهال زیتون در تمام عمر درخت برای فرم دهی و تربیت مناسب درخت لازم و ضروری است . هرس به موقع برای جوان ماندن درخت و افزایش کیفیت و کمیت باردهی بسیار تاثیر گذار است .

دقت داشته باشید هرس درخت زیتون کاملا ملایم باشد دقت داشته باشید اکثر باردهی درخت زیتون روی شاخه های جوان می باشد لذا با هرس اصولی میزان باردهی درخت زیتون را تضمین کنید . هرس درخت زیتون باید به گونه ای باشد که هرسال تعداد قابل توجهی از شاخه های جوان نهال زیتون حفظ شود تا باردهی درخت قابل توجه باشد .

چوب درخت زیتون بسیار نرم می باشد و بسته به واریته یا باردهی شاخه های ان کمی خمیده می شود .

اهداف هرس درخت زیتون:

1) فرم دهی ، تناسب تاج درخت

2) کاهش رشد رویشی درخت و افزایش رشد زایی

3) ایجاد شاخه و تنه هایی که تحمل بار زیاد را داشته باشند

4) افزایش عملکرد میوه دهی درخت چه از نظر کمی چه از نظر کیفی

5) ایجاد تعادل در میزان باردهی و جلوگیری از تناوب باردهی درخت زیتون

6) کنترل اندازه مناسب درخت زیتون برای سهولت در عملیات برداشت

7) جلوگیری از پیری زود رس درخت

8) جوان سازی درخت زیتون

9) ایجاد تعادل بین ریشه و تاج

رابطه هرس با فیزیولوژی درخت زیتون :

هرس درخت در نحوه متابولیسم درخت تاثیر گذار است لذا فردی که هرس کار هست باید درباره ی فیزیولوژی درخت اطلاعات کافی داشته باشد .

ارتباط فیزیولوژی درخت با هرس به این صورت می باشد که بین اندام های جذب کننده مواد معدنی در خاک ( ریشه لخت ) با اندام هوایی درخت که جذب کربن از هوا را دارند و متابولیسم را انجام می دهند تعادل ایجاد می شود.

احداث باغ زیتون:

در احداث باغ زیتون باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. داشتن اب کافی و موردنیاز نهال

2. انتخاب واریته مناسب اقلیم منطقه

3. انتخاب رقم مناسب برای بازار فروش ( روغن گیری یا تازه فروشی)

4. بافت خاک مورد کشت زیتون

5. شیب دار بودن زمین

6. نفوذ پذیری خاک

7. جاده دسترس به باغ زیتون برای محل راحت میوه

8. فاصله باغ تا بازار فروش

اماده ساز زین برای کاشت نهال زیتون:

1. در شخم زمین و نرم شدن خاک و امادگی ان برای کاشت نهال زیتون

2. اصلاح خاک در صورت رسی و یا سنگلاخی بودن خاک موردنظر

3. حفر چاله ها ای دو برابر اندازه ریشه

4. قرار دادن نهال درون خاک چاله بطوری که ریشه در شرایط مساعد قرار گیرد

5. خاک اطراف ریشه پاکوب شود

6. بلافاصله بعد از کاشت ابیاری صورت گیرد

برداشت و فرآوری زیتون:

بخش نهایی سرمایه گذاری روی نهال زیتون برداشت ان می باشد .

زیتون علاوه بر تازه خوری مصارف گسترده ی دیگری دارد مثل روغن کشی ، بنابراین باید در زمان مناسب برداشت و فرآرده شود تا درصد روغن آن حفظ شود.

بلافاصله بعد از برداشت باید به کارخانه ی روغن کشی منتقل شده و عملیات روغن کشی روی ان انجام شود .

خواص میوه زیتون:

1. تنظیم فشارخون

2. تقویت معده

3. تقویت اشتها

4. تسکین دهنده دردهای مفاصل

5. رفع کننده تب

6. ضد دیابت

در طب سنتی استفاده تازه از زیتون بسیار توصیه می شود چرا که دارای طبعی گرم است .

سلامت قلب:

استفاده از زیتون سبز قلب شمارا همیشه سالم نگه داشته و با تنظیم فشارخون کلسترول خون را کاهش می دهد . اگر در پخت وپز از روغن زیتون استفاده شود.

هرگز و هرگز رگ های قلب مسدو.د نخواهد شد . در نتیجه خطر سکته قلبی کاهش می یابد برای داشتن عمری طولانی و بدنی سالم از روغن زیتون استفاده کنید.

پیشگیری و درمان سرطان با زیتون:

از انجایی که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است ، زیتون دارای مقادیر بالایی اسیداولئیک و آنتی اکسیدان است که با سلول های سرطانی نقاط مختلف بدن مبارزه می کند و سرطان را فلج می کند.

لذا بیمارانی که از زیتون استفاده می کنند روند رشد بیماری کاهش می یابد و بیماری روند بهبود را به خوبی طی می کند.

تاثیر زیتون بر پوست و مو:

همه ما از اثرات فوق العاده روغن زیتون بر پوست مو اگاهیم عملکرد زیتون مثل یک ضد افتاب طبیعی می باشد برای روشنی و جوانی پوست بسیار مناسب است ، بطور مداوم از زیتون استفاده کنند .

جلوگیری از پوکی استخوان:

زیتون دارای مقادیر بالایی کلسیم می باشد لذا افرادی که سلامت استخوان های خود اهمیت مب دهند ، افراد مسن بخصوص کودکان بهتر است زیتون را در برنامه غذایی خود بگنجانند.

دقت فرمایید در میزان مصرف زیتون افراط نفرمایید چراکه زیتون دارای فلزات سنگین می باشد که استفاده بیش از حد ان باعث رسوب این فلزات در بدن و برای سلامتی مضر می باشد.

خرید نهال زیتون:

دقت داشته باشید زمانی که قصد خرید نهال زیتون و هر نهال دیگری را دارید حتما باید از شرکت معتبر و دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی خرید کنید که در صورت مواجه با مشکل امکان پیگیری وجود داشته باشد . هنگام خرید فریب قیمت پایین نهال های قلابی را نخورید نهالی که اصطلاح شده و درجه یک باشد دارای قیمت مناسبی نیز دارد .

نهال درجه یک نهالیست که دارای گواهی اصالت و گواهی سلامت باشد که شرکت تولید و عرضه کننده میفیت ات را تضمین کند.

نهال خریداری شده باید دارای فاکتور ثبتی باشد که خیال خریدار از خرید خود راحت باشد.

شرکت رویال نهال برای تمام این خدمات می باشد در صورت بروز مشکل پاسخگوی شما خواهند بود.

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت