آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور رد گلوب (red Globe)

خرید نهال انگور رد گلوب (red Globe) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور رد گلوب (red Globe) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور رد گلوب (red Globe) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور رد گلوب (red Globe) به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور رد گلوب (red Globe) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور رد گلوب (red Globe)، کاشت نهال انگور رد گلوب (red Globe)، هرس درخت انگور رد گلوب (red Globe)، نحوه آبیاری انگور رد گلوب (red Globe)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور رد گلوب (red Globe) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور رد گلوب (red Globe) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور رد گلوب (red Globe) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور رد گلوب (red Globe)
  •     
  • مشخصات نهال انگور رد گلوب (red Globe)

معرفی نهال انگور رد گلوب (red Globe)


مشخصات و خصوصیات نهال انگور رد گلوب

نهال‏های انگور به دلیل باردهی سریع و مقاومت بالا در برابر کم آبی، جزء پرفروش‏ترین انواع نهال‏های میوه در جهان محسوب می‏شوند. البته نهال‏های انگور دارای نژادهای مختلفی هستند و هر کدام از آن‏ها از خواص و ویژگی‏های خاصی برخوردار می‏باشند. نهال انگور ردگلوب، یکی از برترین و پرفروش‏ترین انواع نهال‏ها در کشور محسوب می‏شود و دارای طرفداران بیشماری است.

یکی از مهم‏ترین مسائلی که نهال انگور ردگلوب را با سایر ارقام متفاوت ساخته، سایز حبه های درشت آن است. میوه‏های این نهال انگور از طعمی بسیار لذیذ و عالی برخوردار هستند. حبه‏های انگور ردگلوب متشکل از پوسته‏ای بسیار زیبا به رنگ قرمز نسبتا روشن به همراه گوشته‏ای ترد با هسته‏های بسیار ریز هستند. خوب است بدانید که هر حبه انگور ردگلوب حدود 3 الی 7 گرم وزن دارد. به بیانی دیگر، وزن هرخوشه انگور ردگلوب بین 100 الی 550 گرم می‏باشد. عواملی نظیر شرایط اقلیمی، نوع خاک، آبیاری و کوددهی بر روی وزن میوه‏های این نهال زودرس موثر هستند.

نهال انگور ردگلوب برای اولین بار در قرن 14 در کشور فرانسه مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار گرفت. البته این نهال انگور، رشد بسیار خوبی در مناطق سردسیر دارد؛ از این رو، شما می‏توانید گونه‏های مختلفی از این نهال انگور را در سراسر کشور اروپا مشاهده نمایید. البته این نهال انگور سردسیر کوهستانی، از مقاومت بسیار زیادی در برابر آب و هوای سرد و گرم برخوردار است. به همین دلیل، کشاورزان می‏توانند در مناطق معتدل و نسبتا سرد و نیمه گرمسیر کشور اقداماتی را جهت پرورش نهال انگور ردگلوب به عمل آورند.

برخلاف بسیاری از ارقام انگور، نهال ردگلوب از تنه‏ای صاف و استوار برخوردار است. ارتفاع تنه این نهال سردسیر پس از رشد، حداکثر به 5 متر می‏رسد. خوب است بدانید که عواملی نظیر شرایط محیطی بر روی ارتفاع این نهال زودرس تاثیر گذارند. نهال انگور ردگلوب، دارای شاخه‏هایی نسبتا نازک اما مستحکم به رنگ قهوه‏ای روشن می‏باشد. فراموش نکنید که شاخه‏های این نهال انگور به دلیل وزن بالای خوشه‏های انگور، همیشه در حالت افتاده و خم قرار دارند. انگور ردگلوب رقمی خاص و کمیاب است این انگور میان رس بازرپسندی فوق العاده بالایی دارد علاوه بر این قابلیت نگه داری و انبارداری را نیز در سردخانه دارا می باشد.

کاشت نهال انگور ردگلوب

پیش از آن که بخواهید برای کاشت نهال انگور ردگلوب اقدامات لازم را به عمل آورید، باید به مسائل خاص توجه ویژه‏ای داشته باشید. پیش از انجام هر کاری باید شرایط اقلیمی محیط خود را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. محیط‏هایی با میانگین دمای حداقل منفی 10 و حداکثر 20 درجه سانتی گراد با ارتفاع حداقل 1000 متر بالاتر از سطح دریا و بارش و رطوبت مطلوب، بهترین گزینه برای کاشت نهال انگور ردگلوب محسوب می‏شوند. در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای کاشت این نهال انگور میان رس، اوایل فصل زمستان یعنی از اوایل دی ماه تا اواسط اردیبهشت ماه است.

در مرحله اول، باید برای کاشت نهال انگور ردگلوب حفره‏هایی به ژرفای حداقل 60 سانتی متر با قطر 30 الی 45 سانتی متر در دل خاک حفر کنید. پس از حفر گودال، باید خاک‏های اضافه را دور بریزید و مقداری خاک مرغوب و مقوی برای پر نمودن گودال‏ها فراهم سازید. در مرحله بعد، باید با دقت فراوان نهال‏ها را درون حفره‏ها قرار دهید. خوب است بدانید که اگر در این مرحله شاخه یا ریشه‏های نهال زودرس دچار آسیب شوند، ممکن است در آینده نه چندان دور رشد و میزان عملکرد آن با کاهش شدیدی مواجه گردد.

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، برای پر نمودن گودال‏ها، باید از خاک مرغوب و مقوی استفاده نمایید. این امر سبب رشد سریع تر نهال انگور ردگلوب می‏گردد. بهتر است پس از پر نمودن حفره‏ها، نهال‏های تازه کاشته شده را به یک سطح ایستاده ببندید تا تنه آن‏ها به خوبی شکل بگیرد. پس از اتمام مراحل کاشت، باید نهایت سعی و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید شرایط رشد مطلوب و بی نظیر را برای رشد نهال انگور ردگلوب فراهم سازید. اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال انگور سردسیر تازه کار هستید، پیشنهاد می‏شود از از کشاورزان و باغداران با تجربه و حرفه‏ای کمک بگیرید. برای خرید نهال انگور ردگلوب با اصالت تضمینی و قیمتی عالی نیز می‏توانید به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

نیاز سرمایی

برای پرورش نهال انگور ردگلوب، باید در گام اول نیاز سرمایی آن را را در نظر داشته باشید. بسیاری از کشاورزان و باغداران بر این عقیده باورند که نیاز سرمایی تاثیری در رشد و میزان باردهی نهال انگور ندارد؛ اما این عقیده به طور کامل نادرست است. رفع شدن نیاز سرمایی نهال انگور سبب رشد بهتر و افزایش مقاومت آن در برابر تغییرات خشن آب و هوایی می‏گردد. نیاز سرمایی انگور ردگلوب، 100 الی 600 ساعت با دمای منفی 7 درجه سانتی گراید می باشد. فراموش نکنید که شما می‏توانید با رفع نیاز سرمایی نهال انگور ردگلوب، مقاومت آن را در برابر آفات و بیماری‏های مختلف نیز افزایش دهید.

ارتفاع از سطح دریا

پیش از کاشت نهال انگور ردگلوب، باید ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، اگر نهال انگور سردسیر را در زمین کشاورزی با ارتفاع نامناسب از سطح دریا بکارید، ممکن است تمامی زحمات شما به هدر بروند. به همین دلیل، باید پیش از کاشت این نهال انگور میان رس اقدامات لازم را جهت اندازه گیری ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا به عمل آورید. مناطقی با ارتفاع حداقل 600 و حداکثر 2200 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین ارتفاع برای کاشت نهال انگور ردگلوب محسوب می‏شوند.

شروع باردهی و عملکرد

خوشبختانه نهال انگور ردگلوب، جزء ارقام زودبازده محسوب می‏شود. این نهال انگور، دوسال پس از کاشت شروع به محصول دهی می‏کند. ناگفته نماند که شرایط اقلیمی نیز بر روی وزن این انگور تاثیر گذارند. بسیاری از افراد با این سوال مواجه می‏شوند که آیا می‏توان به صورت اصولی زمان شروع باردهی نهال انگور ردگلوب را کاهش داد؟ برای کاهش زمان شروع باردهی این نهال سردسیر، باید از طریق ترفندهای سمپاشی، آبیاری، وکوددهی به موقع وارد عمل شوید. استفاده از مواد شیمایی قوی جهت کاهش زمان شروع باردهی این نهال سردسیر به طور کامل ممنوع است.

عملکرد هر اصله نهال انگور ردگلوب حدود 40 الی 55 کیلوگرم در طول سال است. از این رو، می‏توان نتیجه گرفت که باغداران می‏توانند سالانه از هر هکتار باغ خود حدود 70 تن انگور ناب ردگلوب برداشت نمایند. عواملی نظیر آبیاری، خاک، هرس و کوددهی بر روی میزان عملکرد این نهال سردسیر تاثیر گذارند.

عمر مفید انگور رد گلوب

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب افزایش طرفداران نهال انگور ردگلوب نسبت به سایر ارقام شده، طول عمر مفید آن است. طول عمر مفید این نهال سردسیر حدود 100 سال می‏باشد. البته شما می‏توانید با انجام اقداماتی نظیر سمپاشی و هرس به موقع، طول عمر مفید این نهال انگوررا تا 120 سال افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از مزایای محصولات بی نظیر آن بهره‏مند شوید. لازم به ذکر است استفاده مداوم از کودهای شیمایی قوی، موجب کاهش طول عمر اقتصادی نهال انگور ردگلوب می‏گردد.

هرس

همانطور که در قسمت‏های قبل اشاره شد شما می‏توانید با هرس به موقع، طول عمر نهال انگور ردگلوب را افزایش دهید و میزان عملکرد و تناژ آن را به حداکثر برسانید. حال سوال اینجاست که باید چگونه و چه زمانی برای هرس نهال انگور ردگلوب اقدام نماییم؟ طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور ردگلوب در طول سال باید سه الی چهار مرتبه هرس شود. برای هرس این نهال سردسیر، می توانید از ترفندهای دوبندی در اوایل بهار استفاده نمایید. لازم به ذکر است که که برای هرس نهال انگور ردگلوب بایستی فقط و فقط از ابزارهای مخصوص استفاده شود.

خاک مناسب

خاک مناسب، لازمه رشد هر نهال و درخت محسوب می‏شود. خاک مناسب نهال انگور ردگلوب باید حاوی مقادیر معدنی و آلی فراوان باشد. علاوه بر آن، این نهال انگور برای رشد بهتر نیازمند خاک سبک دانه ریز و زه کشی شده است. برای تهیه خاک مناسب نهال انگور ردگلوب، کافی است مقداری خاک لومی یا ماسه یا رس را با خاک برگ و مقدار بسیار کمی کود ازته مخلوط نمایید و ترکیب به دست آمده در اطراف نهال بریزید.لازم به ذکر است نهال انگور ردگلوب همانند سایر ارقام انگور قابلیت کاشت در خاک های آهکب و نیمه شور را نیز دارد.

آبیاری

از مهم‏ترین فعالیت‏های کشاورزی، می‏توان به آبیاری اشاره نمود. آبیاری به موقع، موجب افزایش رشد و میزان عملکرد نهال انگور ردگلوب و سایر نهال ها می‏گردد. برای آبیاری نهال انگور ردگلوب در فصول سرد، باید هر 20 روز یکبار اقدامات لازم را به عمل آورید. اما در روزهای گرم تابستانی، باید هر 10 الی15روز یکبار این نهال انگور میان رس را آبیاری کنید. بهتر است برای آبیاری آسان‏تر و کاهش سرانه مصرف، از سیستم‏‏های آبیاری قطره‏ای برای باغ خود استفاده نمایید.

کوددهی و سمپاشی

روش‏های بسیار زیادی برای تقویت و افزایش میزان عملکرد و تناژ نهال انگور ردگلوب وجود دارند که یکی از موثرترین آن‏ها، کوددهی است. کوددهی به موقع، سبب رشد بهتر نهال انگور می‏گردد. برای کوددهی این نهال انگور، باید ابتدای هر فصل اقدام کنید. جهت تقویت نهال انگور ردگلوب، بهتر است همراه با کودهای حیوانی از کودهای شیمایی استفاده نمایید. استفاده از کودهای حیوانی تازه جهت تقویت این نهال انگور، سبب هجوم دسته انبوهی از آفات می‏گردد.

آفات و حشرات مزاحم، می‏توانند یک تهدید برای نونهال‏های تازه کاشته شده به شمار آیند. آفات با تغذیه از شیره نهال، مسیر نابود شدن آن را هموار می‏سازند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفند سمپاشی، این مشکل را به بهترین شکل برطرف نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور ردگلوب باید 4 الی 5 مرتبه در طول سال سمپاشی شود.

مقاومت در برابر آفات

نهال انگور ردگلوب از مقاومت نسبی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. این امر بدان معناست که این نهال انگور نسبت به سایر ارقام انگور، نیاز بیشتری به رسیدگی به موقع دارد. لازم به ذکر است که برخی آفات نظیر سفیدک پودری، می‏توانند این نهال انگور را از پای در آورند. اما نیازی به نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با ترفند سمپاشی، هرس، آبیاری و کوددهی به موقع از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید.

موارد مصرف

میوه نهال انگور ردگلوب، بهترین گزینه برای تازه خوری است. در کشورهای خارجی جهت پذیرایی در مجالس، از میوه این نهال استفاده می‏شود. علاوه بر آن، بسیاری از شرکت‏های داخلی نیز انگور ردگلوب را برای تهیه سرکه ناب و آبغوره مورد استفاده قرار می‏دهند. البته میوه این نهال انگور در بازار از قیمت بالایی برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از افراد ترجیح می‏دهند تا از انگور ردگلوب به عنوان تازه خوری و پذیرایی استفاده نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور رد گلوب

از مهم‏ترین چالش‏های باغداران و کشاورزان، می‏توان به خرید نهال انگور با اصالت اشاره نمود. امروزه متاسفانه برخی از نهالستان‏های نا معتبر، نهال های نامرغوب و غیر اصلی را به فروش می‏رسانند. از این رو، برای آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما نشود بهتر است به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، نهال انگور ردگلوب را با قیمت مناسب و اصالت تضمینی به همراه شناسنامه خریداری کنید و لذت ببرید. علاوه بر آن، شما می‏توانید پیش از انجام هر کاری با متخصصان و کارشناسان این مجموعه مشورت کنید و از تجربیات آن‏ها استفاده نمایید. خوب است بدانید که نوسانات بازار بر روی قیمت نهال انگور ردگلوب نقش بسزایی را ایفا می‏کنند اما رویال نهال به دلیل تولید عمده نهال ردگلوب آن را با قیمت مناسب تری در اختیار باغداران قرار می دهد مجموعه رویال نهال تمامی فعالیت های خود را تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی انجام می دهد پس با خیال آسوده می توانید از این نهالستان خرید آنلاینی یا حضوری نهال انگور ردگلوب را انجام دهید و از خرید خود لذت ببرید.

مشخصات نهال انگور رد گلوب (red Globe)


مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اواخر شهریور ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت