آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور مویز ترکمن ۴

خرید نهال انگور مویز ترکمن ۴ از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور مویز ترکمن ۴ با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور مویز ترکمن ۴ در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور مویز ترکمن ۴ به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور مویز ترکمن ۴ در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور مویز ترکمن ۴ ، کاشت نهال انگور مویز ترکمن ۴ ، هرس درخت انگور مویز ترکمن ۴ ، نحوه آبیاری انگور مویز ترکمن ۴ ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور مویز ترکمن ۴ و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور مویز ترکمن ۴ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور مویز ترکمن ۴ را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور مویز ترکمن ۴
  •     
  • مشخصات نهال انگور مویز ترکمن ۴

معرفی نهال انگور مویز ترکمن ۴


مشخصات و خصوصیات نهال انگور مویز ترکمن4

نهال انگور مویز ترکمن 4، جزء پرفرو‏ش‏ترین انواع نهال‏های انگور در کشور محسوب می‏شود و از مزایای فراوانی برخوردار است. یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش شدن نهال انگور مویز ترکمن شده، میزان مقاومت آن در برابر اقلیم های آب و هوایی است. این نهال مقاومت بسیار مطلوبی در برابر آب و هوای بسیار سرد و گرم از خود نشان می‏دهد. از این رو، کشاورزان و باغداران می‏توانند این نهال را در تمامی نقاط کشور به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. البته فراموش نکنید که نهال انگور ترکمن4، رشد بسیار خوبی در آب و هوای سرد و معتدل دارد؛ از این رو، پیشنهاد می‏شود اگر در مناطق سردسیر کشور همچون ترکمنستان ساکن هستید، حتما برای کاشت و پرورش نهال انگور مویز ترکمن اقدام کنید. البته پیش از انجام هر کاری بایستی با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.

همانطور که از نامش پیداست، نهال انگور مویز ترکمن4 برای اولین بار در ترکمنستان توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. اما خوشبختانه امروزه افراد می‏توانند در سراسر جهان این نهال را به بهترین شکل پرورش دهند. خوشه‏های نهال انگور مویز ترکمن بسیار متراکم هستند. میوه‏های این نهال زودرس، از پوسته‏ای بسیار نازک به رنگ یاقوت (بنفش تیره) به همراه گوشته‏ای ترد و هسته‏ای بسیار ریز و جثه درشت و آبداری برخوردار هستند. این امر سبب افزایش طرفداران انگور مویز ترکمن 4 شده است. جالب است بدانید که هر خوشه انگور مویز ترکمن 4 از وزن 100 الی 450 گرم برخوردار است.

نهال انگور مویز ترکمن، از تنه‏ای نسبتا ضخیم به رنگ قهوه‏ای روشن با پوسته‏ای نازک بهره می‏برد. علاوه بر آن، نهال انگور ترکمن4 از شاخه‏هایی سر صاف و نسبتا نازک برخوردار است و دارای برگ‏هایی بسیار پهن به رنگ سبز روشن و آوندهای برجسته می‏باشد. ناگفته نماند که باید پیش از کاشت این نهال انگور، به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. برای انجام این کار، می‏توانید از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه نیز کمک بگیرید.

کاشت نهال انگور مویز ترکمن 4

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، برای آن که بتوانید نهال انگور مویز ترکمن را به بهترین شکل پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، بایستی پارامترهای خاصی را مد نظر داشته باشید. برای کاشت نهال انگور مویز ترکمن 4، باید ابتدا خاک و ارتفاع زمین زراعی خود را مورد بررسی قرار دهید. برای کاشت نهال انگور ترکمن4، بایستی ابتدا حفره‏هایی به عمق 80 الی 150 سانتی متر با توجه به ارتفاع این نهال حفر کنید. پس از آن باید برای خرید نهال انگور مویز ترکمن 4 اقدامات لازم را به عمل آورید.

برای خرید نهال انگور مویز ترکمن 4 با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. پس از خرید نهال انگور مویز، بایستی با احتیاط نهال را به گودال انتقال دهید به طوری که هیچ کدام از ریشه‏ها دچار شکستگی نشوند در مرحله بعد اطراف آن را با خاک مناسب پر کنید. پس از اتمام کاشت این نهال انگور مویز، باید مقداری آن را آبیاری کنید تا ریشه‏ها به خوبی مرطوب شوند. در نظر داشته باشید که هر چقدر ریشه‏های نهال انگور مویز ترکمن 4 مرطوب‏تر باشند، میزان رشد آن زیادتر می‏شود.

نیاز سرمایی

پیش از آن که بخواهید اقداماتی را جهت کاشت و پرورش نهال انگور مویز ترکمن 4 به عمل آورید، بایستی نیاز سرمایی آن را برطرف نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نیاز سرمایی این نهال انگور ما بین 100 الی 700 با دمای منفی 7 درجه سانتی گراد می‏باشد. فراموش نکنید که اگر نیاز سرمایی این نهال را به خوبی برطرف نکنید، ممکن است نتوانید شاهد باردهی بسیار مطلوب و مرغوب آن باشید. لازم به ذکر است که اگر دمای هوا ما به بین صفر تا منفی 7 درجه نرسد، این نهال انگور از خواب زمستانی بیدار می‏شود و شروع به گلدهی می‏کند.

ارتفاع از سطح دریا

برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد عالی و باردهی بی نظیر نهال انگور مویز ترکمن 4 باشید، بایستی به ارتفاع از سطح دریا نیز توجه بسزایی داشته باشید. بسیاری از متخصصان و کارشناسان بر این عقیده باورند که ارتفاع زمین زراعی برای نهال باید بین 100 الی 3000 متر بالاتر از سطح دریا باشد. در نظر داشته باشید که هرچقدر ارتفاع این نهال از سطح دریا بالاتر باشد، میزان فتوسنتز آن افزایش می‏یابد و در نتیجه رشد آن بیشتر می‏شود. برای اندازه گیری ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا، پیشنهاد می‏شود از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. بهتر است بدانید مناسب ترین سطح ارتفاع از دریا برای کاشت نهال انگور ترکمن4 ارتفاعی مابین500تا2000متر از دریا می باشد.

شروع باردهی و عملکرد نهال انگور مویز ترکمن4

از دیگر عواملی که سبب پرفروش و پر طرفدار شدن نهال انگور ترکمن 4 شده، می‏توان به میزان باردهی و عملکرد آن اشاره نمود. میزان باردهی نهال انگور ترکمن4، بین 40 الی 60 کیلوگرم است. علاوه بر آن، شما می‏توانید از هر هکتار باغ نهال انگور ترکمن 4 حدود 40 الی 50 تن محصول برداشت کنید. فراموش نکنید که برای افزایش میزان عملکرد نهال انگور مویز ترکمن، بایستی شرایط رشد مطلوب این نهال انگور همچون خاک مناسب، آبیاری دقیق و منظم و کوددهی به موقع را فراهم سازید.

جالب است بدانید که نهال انگور ترکمن 4، یک سال پس از کاشت شروع به باردهی می کند. البته برای آن که بتوانید میزان باردهی این نهال انگور مویز را چندین برابر افزایش دهید، باید از آن به خوبی مراقبت کنید. ناگفته نماند که شرایط اقلیمی و آب و هوایی، نقش بسزایی را بر روی زمان شروع باردهی نهال انگور ترکمن 4 ایفا می‏کنند. زمان شروع برگ دهی این نهال انگور از اوسط اردیبهشت ماه آغاز می‏شود و زمان برداشت محصول آن اوایل پاییز می باشد.. در نظر داشته باشید که میزان دمای هوا نقش بسیار پر رنگی بر روی زمان برداشت محصول نهال انگور ترکمن 4 دارد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، هر چقدر که دمای هوا بالاتر باشد، زمان برداشت محصول این نهال مویز انگور بیشتر می‏شود.

عمر مفید درخت انگور مویز ترکمن4

خوشبختانه نهال انگور ترکمن 4 نسبت به دیگر نهال‏های انگور از طول عمر مفید و اقتصادی بالاتری برخوردار است و این امر موجب پر فروش شدن این نهال گشته است. طول عمر مفید درخت انگور مویز ترکمن 4، بین 60 الی 75 سال می‏باشد. البته شما می‏توانید با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، طول عمر اقتصادی این نهال را افزایش دهید. همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، این نهال انگور مویز در مناطق سردسیر رشد بسیار خوبی دارد. از این رو، شما می‏توانید با پرورش نهال انگور مویز ترکمن 4 در مناطق سردسیر، طول عمر اقتصادی آن را دو چندان کنید.

هرس نهال

هرس، از مهم‏ترین فعالیت‏های کشاورزی و باغداری به شمار می‏آید. هرس، به معنای برش و جداسازی درخت و نهال از شاخه و برگ‏های پوسیده از بین رفته می‏باشد. در این فرآیند، کشاورزان و باغداران با استفاده از ابزارهای مخصوص همچون اره‏های برقی و معمولی دندانه ریز، بخش‏های پوسیده درخت را برش می‏دهند. فراموش نکنید که هرس به موقع، موجبات رشد بهتر و سریعتر نهال انگور مویز ترکمن 4 را فراهم می‏سازد.

حال سوال اینجاست که چگونه و چه زمانی باید برای هرس نهال انگور مویز ترکمن 4 اقدام کنیم؟ برای هرس این نهال انگور مویز، بایستی در ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. هرس از اهمیت بسزایی در رشد نهال انگور سردسیر دارد و بایستی کشاورزان و باغداران به این مسئله توجه بسزایی داشته باشند. هرس این نهال سردسیر، معمولا به صورت سه بندی انجام می‏شود. اگر مشاهده نمودید که شاخه و برگ‏های پوسیده از تنه نهال انگور مویز ترکمن آویزان شده‏اند، باید سریعا برای هرس آن اقدام کنید. برای هرس نهال انگور ترکمن 4، بایستی نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن بخش‏های سالم جلوگیری نمایید.بهترین زمان هرس باردهی نهال انگور ترکمن اوایل فصل بهار می باشد.

خاک مناسب نهال انگور مویز ترکمن4

برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد نهال انگور مویز ترکمن 4 باشید، بایستی پیش از انجام هر کاری، خاک مناسب آن را فراهم سازید. خاک از مهم‏ترین عناصر کشاورزی محسوب می‏شود و نقش بسزایی را در رشد نهال ایفا می‏کند. از این رو، شما می‏توانید با تهیه خاک مناسب نهال انگور مویز ترکمن 4، در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و باردهی مطلوب آن باشید.

برای تهیه خاک مناسب نهال انگور مویز ترکمن 4، بایستی ابتدا به نوع خاک توجه داشته باشید. خاک این نهال انگور، بایستی قادر به ذخیره آب و رطوبت باشد و هوا به سختی از ذرات آن عبور کند. بهترین خاک برای این نهال زودرس خاک‏های لومی، ماسه‏ای، گچی، آهکی و رسی هستند. لازم به ذکر است که میزان پی اچ خاک نهال انگور مویز ترکمن 4، بایستی بین 5 الی 7.5 باشد. شما می‏توانید مقداری خاک برگ را به همراه خاک ماسه‏ای یا لومی به همراه کود ازته مخلوط کنید و آن را پای این نهال انگور بریزید. این امر سبب افزایش میزان رشد و باردهی آن می‏گردد. لازم به ذکر است که ترکیب کود ازته با خاک مناسب نهال انگور مویز ترکمن 4، سبب افزایش مقاومت آن دربرابر آفات و بیماری‏ها می‏گردد. نهال انگور ترکمن4 قادر به رشد در خاک های نیمه شور و آهکی نیز می باشد.

آبیاری نهال

همانطور که می‏دانید، آب مایه حیات است و نقش بسزایی را در رشد و بقا جانداران و نهال ها ایفا می‏کند. آبیاری به موقع، سبب رشد بهتر نهال‏ انگور ترکمن4 می‏شود و موجبات باردهی بیشتر آن‏ها را فراهم می‏سازد. خوشبختانه امروزه کشاورزان و باغداران می‏توانند با استفاده از سیستم‏های آبیاری قطره، زمین زراعی خود را به بهترین شکل ممکن و با کمترین میزان مصرف، ّبه صورت اتوماتیک آبیاری کنند. البته برای نصب و راه اندازی سیستم‏های آبیاری قطره‏ای اتوماتیک بایستی از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

شما می‏توانید با آبیاری به موقع نهال انگور مویز ترکمن 4، در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و باردهی بسیار عالی و مطلوب آن باشید. برای آبیاری نهال انگور مویز ترکمن 4، باید هر 10 الی 15 روز اقدامات لازم را به عمل آورید. علاوه بر آن، برای آبیاری نهال انگور مویز، باید توجه بسزایی به شرایط آب و هوایی نیز داشته باشد. اگر میزان بارش باران در منطقه شما زیاد است، بایستی میزان آبیاری نهال سردسیر مویز ترکمن را کاهش دهید. البته اگر دمای هوای محل کاشت و پرورش نهال انگور مویز ترکمن 4 زیاد است، بایستی میزان آبیاری آن را افزایش دهید. به طور میانگین نهال انگور ترکمن4 در فصل رشد و باردهی هر 10 روز یکبار به میران 100 لیتر آبیاری نیاز دارد.

موارد مصرف نهال انگور مویز ترکمن 4

امروزه متخصصان از محصول نهال انگور ترکمن 4 بیشتر برای تولید مویز استفاده می‏کنند. محصول این نهال سردسیر، از خواص بسیار بالا و طعم بی نظری برخوردار هستند. ناگفته نماند که قیمت مویز حاصل از میوه این نهال بسیار بالا است. از دیگر مواد مصرف نهال انگور مویز ترکمن 4 می‏توان به تازه خوری، تهیه آب میوه و آبغوره اشاره نمود. فراموش نکنید که شما می‏توانید با کشت و پرورش این نهال انگور و تهیه فرآورده از میوه‏های آن، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید و لذت ببرید.

خرید و قیمت نهال انگور مویز ترکمن 4

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال انگور ترکمن 4 از مزایای فراوانی برخوردار است. برای استعلام قیمت نهال انگور ترکمن4 به صورت دقیق، بایستی به وبسایت‏های معتبری همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. اگر قصد خرید نهال انگور مویز ترکمن 4 را با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار عالی را دارید، پیشنهاد می‏شود فقط و فقط به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال به صورت حضوری یا آنلاین، این نهال را با اصالت تضمینی خریداری کنید و لذت ببرید. زیرا تمامی نهال های انگور تولید شده در این مجموعه داری گواهی اصالت و لیبل می باشد.

مشخصات نهال انگور مویز ترکمن ۴


کشور سازنده: ترکمنستان

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش

میزان تولید در سال: 150 تن

عمر اقتصادی: 60 تا 75 سال

ارتفاع از سطح دریا: تا 3000 متر

شروع محصول دهی: از سال اول

تحمل سرمایی: 100 الی 700 ساعت در منفی 7 درجه سانتیگراد

مقاومت در برابر افات: مطلوب

میزان آبیاری: روزانه 3 لیتر آب

زمان گلد دهی: اوایل اردیبهشت

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت