آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال کریمسون سیدلس بی دانه

خرید نهال کریمسون سیدلس بی دانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال کریمسون سیدلس بی دانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال کریمسون سیدلس بی دانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال کریمسون سیدلس بی دانه به سراسر کشور.
قیمت نهال کریمسون سیدلس بی دانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ کریمسون سیدلس بی دانه ، کاشت نهال کریمسون سیدلس بی دانه ، هرس درخت کریمسون سیدلس بی دانه ، نحوه آبیاری کریمسون سیدلس بی دانه ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری کریمسون سیدلس بی دانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال کریمسون سیدلس بی دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا کریمسون سیدلس بی دانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی کریمسون سیدلس بی دانه
  •     
  • مشخصات نهال کریمسون سیدلس بی دانه

معرفی نهال کریمسون سیدلس بی دانه


مشخصات و خصوصیات نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه

امروزه، کشت و پرورش نهال‏های انگور نسبت به دیگر نهال‏ها امروزی آسان‏تر و مقرون به صرفه‏تر است. از این رو، کشاورزان و باغداران تلاش می‏کنند تا بتوانند با کشت و پرورش نهال‏های انگور، محصولات مرغوب وبا کیفیتی را روانه بازار کنند و سود خوبی را نصیب خود نمایند.

نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، از پر طرفدارترین و برترین انواع نهال ی انگور به شمار می‏آید. نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، قادربه تولید خوشه‏هایی پر تراکم و سنگین با وزن حداقل 150 و حداکثر 450 گرم می‏باشد. علاوه بر آن، حبه‏های انگور کریمسون سیدلس بیدانه دارای پوسته‏ای نازک به رنگ بنفش روشن و گوشته‏ای به رنگ سفید و هسته‏هایی بسیار ریز می‏باشد. ناگفته نماند که میوه‏های این نهال از گوشته‏ای بسیار ترد و طعم شیرین و لذیذی برخوردار هستند. البته در نظر داشته باشید که شرایط اقلیمی، نقش بسزایی را بر روی میزان عملکرد و وزن میوه‏های این نهال ایفا می‏کند.

نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، جزءارقام دیررس به شمار می‏آید. خوب است بدانید که این نهال برای اولین بار در کشور ایالات متحده توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. البته خوشبختانه امروزه می‏توان این نهال را در تمامی نقاط جهان به بهترین شکل پرورش داد. این نهال انگور مقاومت بالایی دربرابر سرمای زیاد زمستان و گرمای سوزان تابستان دارد. اما بادهای شدید پاییزی و بهاری، ممکن است سبب از بین رفتن شاخه‏های این نهال دیررس شوند. به همین دلیل، باید به نکات ضروری و حیاتی کاشت نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه توجه بسزایی داشته باشید.

نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، از تنه‏ای بسیار زیبا به رنگ قهوه‏ای روشن برخوردار است. بر روی تنه این نهال، شاخه‏هایی نسبتا نازک و شکننده به همراه برگ‏هایی پهن با آوندهای برجسته قرار دارند. نهال کریمسون سیدلس بیدانه جزءنهال‏های کوتاه قامت به شمار می‏آید و ارتفاع آن حداکثر 3 متر می‏باشد. البته در نظر داشته باشید که اگر شرایط آب و هوایی برای رشد این نهال مطلوب باشد، ممکن است ارتفاع آن به بیش از 6 متر نیز برسد. برای کنترل ارتفاع این نهال دیررس، بایستی از ترفند هرس استفاده نمایید.

کاشت نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه از مزایای فراوانی برخوردار است. علاوه بر آن، این نهال انگور قادر به رشد در اکثر نقاط کشور می‏باشد. اما برای کاشت این نهال دیررس گرمسیر، بایستی به نکات ضروری توجه فرمایید. در ابتدا باید برای خرید نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه اقدامات لازم را به عمل آورید. برای خریدار این نهال با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

پس از خریدار نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، بایستی گودال‏هایی به ژرفای 70 الی 90 سانتی متر در دل خاک حفر کنید. در نظر داشته باشید که فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر باید حداقل 2 الی 3 متر باشد. ناگفته نماند که اگر فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر کمتر از حد تعیین شده باشد، ممکن است شاخه و تنه نهال ها پس از رشد با یکدیگر برخورد کنند و هرس و برداشت محصول آن‏ها برای کشاورزان و باغداران دشوارتر شود. به همین دلیل، باید پیش از کاشت این نهال انگور دیررس محل حفر گودال‏ها را با دقت انتخاب کنید. فراموش نکنید که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، اواخر فصل زمستان تا اوایل فصل بهار است. برای آن که بتوانید میزان عملکرد و تناژ نهال انگور کریسمون سیدلس را به حداکثر برسانید، باید آن را در محیطی با آب و هوای معتدل بکارید.

نیاز سرمایی

برای آن که بتوانید به بهترین شکل ممکن برای کاشت و پرورش نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه اقدامات لازم را به عمل آورید، باید ابتدا نیاز سرمایی آن را برطرف نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید 200 الی 600 ساعت در محیطی با دمای کمتر از منفی 7 درجه سانتی گراد کشت کنید. در نظر داشته باشید که اگر نیاز سرمایی نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه به خوبی برطرف نشود، ممکن است میزان باردهی و عملکرد آن کاهش یابد.

ارتفاع از سطح دریا

پیش از کاشت نهال انگور کریمسون سیدلس بایستی توجه بسزایی به ارتفاع زمین زرعی خود از سطح دریا داشته باشید. هر چقدر که ارتفاع از سطح دریا بیشتر باشد، میزان تابش خورشید به نهال بیشتر می‏شود و در نتیجه رشد آن افزایش می‏یابد. البته در نظر داشته باشید که برخی از نهال‏های انگور مقاومت پایینی در برابر تابش شدید نور خورشید دارند. فراموش نکنید که نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه باید در ارتفاع 650 الی 1800 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. در نظر داشته باشید که اگر به ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا برای کاشت این نهال توجه نکنید، ممکن است نتوانید شاهد باردهی انبوه و تناژ بالای محصولات آن باشید.

شروع باردهی و عملکرد نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه

بسیاری از کاربران با این سوال مواجه می‏شوند که زمان شروع باردهی نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه چه موقعی است؟ همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه جزءنهال‏های زودبازده به شمار می‏آید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال در سال چهارم پس از کاشت، در دوره باردهی قرار می‏گیرد. البته خوب است بدانید که شرایط اقلیمی و محیطی نقش بسزایی را بر روی زمان شروع باردهی این نهال دیررس ایفا می‏کنند. از طرفی دیگر هر چقدر میزان رسیدگی به این نهال بیشتر باشد، زمان شروع باردهی آن کاهش می‏یابد.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر فروش و پر طرفدار شدن نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه شده، میزان باردهی و عملکرد بالای آن است. هر نهال انگور، قادر به تولید 50 الی 60 کیلوگرم محصول در طول سال است. به بیانی دیگر، شما می‏توانید از هر هکتار زمین زراعی خود، 40 الی 50 تن محصول مرغوب و با کیفیت برداشت کنید. البته در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با انجام اقداماتی همچون کوددهی و سمپاشی به موقع، میزان عملکرد نهال انگور کریسمون سیدلس بیدانه را دوچندان کنید و لذت ببرید.

عمر مفید درخت کریمسون سیدلس بیدانه

از دیگر عواملی که سبب پر فروش شدن نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه شده، میزان طول عمر مفید آن است. بسیاری از کارشناسان و متخصصان بر این عقیده باورند که طول عمر مفید درخت کریمسون سیدلس بیدانه، بین 90 الی 110 سال است. جالب است بدانید که شما می توانید با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، طول عمر اقتصادی این نهال انگور را افزایش دهید. البته لازم به ذکر است که شرایط اقلیمی و محیطی، نقش بسزایی را بر روی طول عمر مفید این نهال ایفا می‏کنند. در نظر داشته باشید که اگر نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه در محیطی با آب و هوای معتدل بکارید، می‏توانید میزان طول عمر مفید آن تا 20 سال افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از مزایای فراوان این نهال دیررس بهره‏مند شوید.

آبیاری

آب، از مهم‏ترین عناصر حیات به شمار می‏آید و نقش بسزایی را بر روی رشد و بقای جانداران و گیاهان ایفا می‏کند. شما می‏توانید با آبیاری به موقع درختان و نهال‏ها، شاهد طراوت شادابی آن‏ها در کمترین زمان ممکن باشید. برای آبیاری نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، باید هر 15 روز یک بار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته فراموش نکنید که میزان آبیاری این نهال انگور با دمای هوا رابطه مستقیمی دارد. به بیانی دیگر هر چقدر که دمای هوا بالاتر برود، باید میزان آبیاری این نهال انگور دیررس باید به همان مقدار افزایش یابد. برای آبیاری نهال انگور کریسمون سیدلس مرغوب و بی نظیر، می‏توانید از سیستم‏های آبیاری قطره‏ای مدرن استفاده نمایید.

خاک مناسب

از پر اهمیت‏ترین عناصر کشاورزی، می‏توان به خاک مناسب نهال اشاره نمود. برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و افزایش میزان باردهی نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه باشید، باید برای پرورش آن از خاک مناسب و مرغوب استفاده نمایید. خاک مناسب نهال کریمسون سیدلس بیدانه، بایستی دانه ریز و متوسط باشد. شما می‏توانید برای پرورش این نهال انگور دیررس، مقداری خاک برگ را به همراه مقداری خاک رس یا ماسه یا شن به همراه کود ازته مخلوط نمایید. لازم به ذکر است که هرچقدر خاک این نهال انگور مناسب‏تر باشد، میزان عملکرد آن بیشتر می‏شود. لازم به ذکر است نهال انگور کریسمون در خاک های آهکی و نیمه شور جواب می دهد.

هرس

هرس، یکی از فعالیت‏های مهم تاکداری و باغداری به شمار می‏آید. شما می‏توانید با هرس به موقع نهال‏ها، شاهد رشد سریع‏تر و میزان عملکرد بیشتر آن‏ها باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه باید هر شش ماه یک بار هرس شود. البته اگر مشاهده نمودید که ارتفاع این نهال بیش از حد مجاز افزایش یافته و میزان رشد آن کم شده، باید سریعا برای هرس آن اقدامات لازم را به عمل آورید. برای هرس این نهال انگور، باید از ابزارهای مخصوص نظیر قیچی های تیز متوسط استفاده نمایید. برای هرس نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، بهتر است از روش‏های دوبندی یا سه بندی استفاده کنید.

کوددهی و سمپاشی

در برخی از مناطق، خاک مناسبی برای رشد تاک ها و نهال‏ها وجود ندارد. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای مختلف، میزان پی اچ را کاهش و میزان مواد معدنی و آلی خاک را چندین برابر افزایش دهید نهال مورد نظر خود را با خیالی آسوده در آن بکارید. برای آن که بتوانید میزان باردهی و تناژ نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه را دو چندان کنید، باید از کودهای مرغوب وبا کیفیت برای رشد آن استفاده نمایید. فراموش نکنید که فرآیند کوددهی نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه باید ابتدای هر فصل صورت بگیرد.

در برخی از مواقع نیز آفات و حشرات، جلوی رشد و باردهی نهال‏ها را می گیرند و آن‏ها را کم کم از بین می ‏برند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ در چنین مواقعی شما می‏توانید با سمپاشی نهال، این مشکل را برطرف نمایید. لازم به ذکر است که برای سمپاشی نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید.

مقاومت در برابر آفات

خوشبختانه نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه از مقاومت بسیار بالایی دربرابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. البته در نظر داشته باشید که برخی از بیماری‏ها می‏توانند این نهال انگور را از پای در آورند. از این رو، باید از ترفندهایی همچون هرس، سمپاشی کوددهی و پاکسازی باغ مقاومت این نهال دیررس را در برابر آفات وبیماری‏ها چندین برابر افزایش دهید.

موارد مصرف

امروزه بخش انبوهی از محصولات باغ‏های انگور کریمسون سیدلس بیدانه به کشورهای دیگر صادر می‏شوند. البته برخی از افراد به عنوان تازه خوری، از محصولات این نهال انگور استفاده می‏کنند. ناگفته نماند که بسیاری از شرکت‏های بزرگ از انگور کریمسون سیدلس بیدانه آب میوه و طعم دهنده‏های خوراکی تولید می‏نمایند. در برخی از کشورها نیز از میوه این نهال انگور، برای تولید شراب استفاده می‏شود.

خرید و قیمت نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه

همانطور که درقسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه از مزایای فراوانی برخوردار است. اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید میزان سود خود را در کشاورزی و باغداری دوبرابر کنید، بهتر است برای پرورش نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه اقدام نمایید. از طرفی دیگر، شما می‏توانید با انجام اقداماتی میزان باردهی این نهال دیررس را دوچندان نمایید. برای استعلام قیمت و خرید نهال انگور کریمسون سیدلس بیدانه، می‏توانید به نهالستان رویال نهال به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه فرمایید. فروش نهال انگور کریسمون سیدلس بیدانه در مجموعه رویال نهال به صورت حضوری و آنلاینی امکان پذیر می باشد.

مشخصات نهال کریمسون سیدلس بی دانه


کشور سازنده: ایران

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اواسط مردادماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت