آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع نهال های آلو

خرید نهال آلو

خرید نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)

خرید نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)

این نوع نهال آلو که شابلون و یا آلو خورشتی نام دارد در برابر آفات و حشرات بسیار مقاوم است. عمر اقتصادی درخت آلو مورد نظر بیش از 25 سال است. میوه این گیاه بسیار خوش طعم است. این نهال یکی از میوه های بومی مناطق اروپایی است. تحمل این نوع نهال در برابر سرمای زمستان بیش از منفی 10 درجه است. در صورت سازگاری مدیریتی و محیطی، این نهال پس از یک سال شروع به گلدهی کرده و به ثمر نشستن ادامه خواهد داد. خاستگاه اصلی نهال الو شابلون (خورشتی) آمریکا، رنگ میوه قرمز تیره و پالپ آن زرد است. این میوه طعم شیرینی دارد و میوه ای آبدار است که عمدتاً به عنوان میوه های تازه و خشک مصرف می شود و میزان تحمل به خشکی این نهال الو است و در رده ارقام نیمه متحمل قرار می گیرد. بعد از سال سوم کاشت شروع به میوه دادن می کند . جز بهترین نهال های الو. از زمان های قدیم ذکر شده است.

آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)
خرید نهال آلو یلو اگ

خرید نهال آلو یلو اگ

نهال آلو یلو آگ بومی اروپا به دلیل میوه های شیرینی که طعمی شبیه به زرد آلو دارد بسیار محبوب است. آلو یلو آگ نهال های زرد رنگ از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به صورت تازه و خشک مصرف می شوند. مدت زمان نگهداری میوه این نهال 2 تا 4 ماه باشد. فاصله کاشت نهال آلو یلو آگ استاندارد 3 متر در 3 متر است و باید نور کافی به آنها برسد زیرا در رشد درخت و باردهی آن تأثیر بسزایی دارد. آلو یلو آگ عمدتاً هوای معتدل و نیمه سرد را برای رشد انتخاب می کند و مقاومت خوبی در برابر هوای سرد دارد. تحمل سرما آلو یلو آگ 25 تا 35 درجه سانتیگراد در زمستان است. .

آلو یلو اگ
خرید نهال آلو هاوران (HAVRAN)

خرید نهال آلو هاوران (HAVRAN)

کشور سازنده آلو هاروان اروپا می باشد. عمر اقتصادی این نهال 25 سال می باشد. زمان رسیدن میوه این آلو اواسط شهریور است. تحمل آن به خشکی نیمه متحمل است. تحمل سرمای آن 25 تا 30 درجه سانتیگراد است. پایه این آلو آلو وحشی (دانه) - میروبالان است. رنگ میوه این آلو از زرد تا نارنجی است و باردهی آن از سال دوم شروع می شود. فاصله کاشت آلو هاروان 4*3 و آبیاری 10 لیتر در هفته می باشد. وزن میوه آن حدود 44 گرم است.

آلو هاوران (HAVRAN)
خرید نهال آلو لومبارد

خرید نهال آلو لومبارد

یکی از نهال های قرمز رنگ آلو لومبارد نام دارد. میوه های نهال الو لومبارد قرمز تیره، متمایل به بنفش و بیضی شکل هستند. این میوه عمدتا به صورت تازه مصرف می شود و دارای گوشتی صاف و پیچیده ای است. میوه های آلو لومبارد نسبتاً گس و شیرین هستند. این رقم آلو را می توان بر پایه آلو وحشی در نظر گرفت.

آلو لومبارد
خرید نهال آلو لری ان

خرید نهال آلو لری ان

کشور اصلی نهال آلو لری ان ژاپن است. این رقم در فاصله 3*3 از یکدیگر کاشته می شود و در هفته به 10 لیتر آب نیاز دارد. این رقم به خشکی نیمه متحمل بوده و دمای سرد 30-40 درجه زیر صفر را تحمل می کند. ریشه این نهال آلو وحشی (بذر) - میروبالان از سال دوم میوه می دهد و عمر اقتصادی آن 25 سال است. میوه این درخت در اواسط مهرماه می رسد و میوه آن سیاه رنگ است. این نوع آلو به صورت تازه یا خشک مصرف می شود و به مدت 8 ماه قابل نگهداری است.

آلو لری ان
خرید نهال آلو لاتیتیا

خرید نهال آلو لاتیتیا

آلو لاتیتیا را می توان در اکثر مناطق جهان کشت کرد. این رقم یک نهال دیررس پرمحصول است. زمان برداشت آلو لاتیتیا اوایل مهر ماه است. محصول نهال آلو لاتیتیا بنفش با زمینه زرشکی است. اندازه آن متوسط ​​و بیضی شکل است. طعم این نوع آلو شیرین و بی نظیر است. بیشتر از همه برای مصرف تازه استفاده می شود، این یک رقم بسیار مثمر و زودبازده است. نهال آلو لاتیتیا از اروپا می آید. پس از کاشت، نهال های این رقم آلو از سال دوم شروع به باردهی می کنند و از سال چهارم تا پنجم سود اقتصادی خواهند داشت. نهال آلو را می توان در اکثر خاک ها کشت، با این حال انتخاب خاک مناسب برای به دست آوردن میوه مورد نظر بسیار مهم است. یکی از بهترین خاک ها برای کاشت نهال آلو لاتیتیا خاک لومی شنی است. در انتخاب خاک های حاصلخیز برای رشد درخت مورد نظر دقت کنید.

آلو لاتیتیا
خرید نهال آلو کهربا (Black Amber)

خرید نهال آلو کهربا (Black Amber)

نهال آلو کهربا یک رقم بسیار تجاری است. بسیار دیرگل است و در برابر سرما مقاومت زیادی دارد. میوه آن گرد و کمی پهن و بسیار بازار پسند است. آلو کهربایی از انواع آلو سیاه است. شکل درشت و طعم شیرین آن از ویژگی های آن است. از خواص آلو کهربا میتوان در بهبود تراکم استخوان و رفع یبوست اشاره کرد.

آلو کهربا (Black Amber)
خرید نهال آلو کالیفرنیا

خرید نهال آلو کالیفرنیا

آلو کالیفرنیا در مقابل سرمای بهاره مقاوم است. یکی از ویژگی های بارز این نوع نهال دیرگل بودن آن است. مناطق سردسیر برای کاشت درخت آلو کالیفرنیا بسیار مناسب است. مقاومت در برابر کم آبی از دیگر ویژگی های این نهال است. عمر اقتصادی الو کالیفرنیا 25 سال است. درخت آلو کالیفرنیا از سال دوم کاشت میوه می دهد. ماه برداشت این نوع آلو در اواخر مرداد ماه است.

آلو کالیفرنیا
خرید نهال آلو قطره طلا

خرید نهال آلو قطره طلا

میوه های این نوع نهال الو که قطره طلا نامیده می شود به رنگ زرد و گاهی سبز است. زمان کوددهی این نهال آلو اواخر زمستان است و میزان آن در هر هکتار زمین حدود 5 تن کود دامی پوسیده است. میزان آبیاری در فصول خنک سال کمتر و در فصل تابستان تقریباً 20 لیتر آب در هفته، گوشت آبدار آن و علاوه بر طعم و عطر بی نظیر، ماندگاری و قدرت نگهداری بالایی دارد. به طوری که می توان آن را برای مدت طولانی در یخچال نگهداری کرد. کاشت این نوع نهال هم در مناطق نیمه گرمسیری و هم در مناطق سردسیر و معتدل امکان پذیر است. لازم است. این رقم نهال آلو قطره طلا مقاومت بالایی در برابر آفات دارد. میوه این نهال در بازار طرفداران زیادی دارد.

آلو قطره طلا
خرید نهال آلو غول پاییز

خرید نهال آلو غول پاییز

کشور سازنده نهال غول پاییز ژاپن است. عمر اقتصادی آن همانند دیگر ارقام آلو ۲۵ سال است. زمان رسیدن میوه آن اواسط مهر و تحمل خشکی آن نیمه متحمل می باشد. سرمای مورد نیاز این آلو c۴۵الیc۳۰ و بر پایه لوچه وحشی (بذری) - میروبالان می باشد. رنگ میوه الو غول پاییز قرمز با زمینه زرد و همچنین باردهی آن از سال دوم می باشد. فاصله کاشت این نهال الو ۳*۳ و مقدار آبیاری اش ۱۰ لیتر در هفته . مدت زمان ماندگاری و انبارداری ۸ماه است و نوع مصرف آن تازه خوری – خشکباری می باشد . گرده افشان الو غول پاییز سانتروزا و میوه ای با گوشت سفت و خوش مزه دارد.

آلو غول پاییز
خرید نهال آلو شایرو

خرید نهال آلو شایرو

یکی از انواع نهال آلو اصلاح شده نهال شایرو نام دارد. این رقم الو به رنگ سبز مایل به زرد است. میوه این نهال الو اندازه کوچک و شکل آن گرد و بیضی است. طعم این میوه شیرین و کمی اسیدی است. فصل برداشت آلو شایرو اواسط تیرماه است. نهال ها از سال سوم بارور می شوند. بیشتر به صورت تازه مصرف می شود.

آلو شایرو
خرید نهال آلو سانتروزا - سانتریزا(SANTAROSA)

خرید نهال آلو سانتروزا - سانتریزا (SANTAROSA)

از دیگر ارقام نهال الو می توان به آلو سانتریزا اشاره کرد که بومی کشورهای اروپایی است. میوه ای است متوسط و پوست آن زرشکی و گوشت آن قرمز است که به هسته چسبیده است. این الو نسبت به انواع دیگر سفت تر است، اما بسیار آبدار و خوش طعم است. این رقم بوی بسیار خوبی دارد و از سال سوم کاشت الو . شروع باردهی و زمان جمع آوری میوه مرداد ماه است. .

آلو سانتروزا - سانتریزا (SANTAROSA)
خرید نهال آلو زرد اراک

خرید نهال آلو زرد اراک

یکی از انواع نهال آلو; نهال آلو زرد اراک که در اراک رشد می کند بومی ایران است. میوه آن طعم نسبتاً ترش و قیمت نسبتاً بالایی دارد. رنگ لایه بیرونی میوه این گیاه زرد مایل به نارنجی است. ارتفاع درخت حدود 3 تا 3.5 متر است. معمولا در جغرافیای گرم باردهی خوب و عملکرد خوبی دارد، نهال آلو زرد اراک عملکرد بسیار بالایی دارد، این نهال از سال چهارم کاشت به ثمر می رسد. میوه این نوع آلو به صورت تازه مصرف می شود. این نوع آلو را می توان به مدت یک ماه در انبار نگهداری کرد رنگ میوه این واریته نهال الو زرد مایل به سبز است. قیمت نهال الو زرد اراک اقتصادی است.

آلو زرد اراک
خرید نهال آلو رین کلود (آلو سبز)

خرید نهال آلو رین کلود (آلو سبز)

نهال های آلو رین کلود، نهال های آلو سبز محصولات تجاری هستند. آلو رین کلود بازار پسند و مقاومت بالایی در برابر سرما دارد. آلو رین کلود (آلو سبز) که در اروپا می روید. این گونه ها در فاصله 3*4 کاشته می شوند و به 10 لیتر آب در هفته نیاز دارند. این گونه مقاوم به خشکی بوده و دمای 25 تا 35 درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل می کند. پایه این درخت آلوی وحشی پس از سال سوم به بار می نشیند و 25 سال عمر اقتصادی دارد. میوه این درخت در اوایل مرداد ماه می رسد و گرد و سفت است. دارای رنگ کهربایی و رنگ و طعم مایل به سبز است. این نوع آلو به صورت تازه یا کمپوت مصرف می شود و به مدت 2 ماه قابل نگهداری است.

آلو رین کلود (آلو سبز)
خرید نهال آلو رویال بلک

خرید نهال آلو رویال بلک

کشور سازنده نهال آلو رویال بلک، ژاپن است. این گونه نهال ها در فاصله 3×3 کاشته می شوند و به 10 لیتر آب در هفته نیاز دارند. این محصول سرمای 25 تا 30 درجه زیر صفر را تحمل می کند و تحمل خشکی را ندارد. ریشه این آلو نهال یک آلو (دانه) - میروبالان است که در سال دوم میوه می دهد و عمر اقتصادی آن 25 سال است. این آلو گوشتی پر، سیاه، سفت و شیرین دارد و در اواسط مهرماه میوه می دهد. این رقم را می توان به مدت 6 ماه نگهداری کرد و می توان آن را به صورت تازه و خشک مصرف کرد.

آلو رویال بلک
خرید نهال آلو دامسونز

خرید نهال آلو دامسونز

این رقم به با توجه به مقاومت بالا در برابر سرما، بهترین نهال برای کشت در مناطق سردسیر محسوب می شود. این رقم علاوه بر مقاومت خوب به سرما، مقاومت خوبی در برابر حشرات نشان می دهد. میوه درخت آلو دامسونز رشد می کند و عمر نسبتا طولانی دارد منبع اصلی این گونه آلو یا میوه است. نهال آلو دامسونز یک شماره اروپایی است. به تدریج سایر کشورهای آسیایی از جمله ایران نیز به پرورش این گونه علاقه مند شدند. رنگ میوه آلوئه ورا دامسونز آبی تیره است که به دلیل رنگ خاص میوه مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. فاصله کاشت استاندارد نهال آلو دامسونز 3 در 3 متر مربع است. درخت آلو دامسونز می تواند به 5 متر برسد. ارتفاع این درخت نسبت به سایر انواع آلو متوسط ​​و بلند است میوه آلو دامسونز بین 12 تا 18 گرم وزن دارد که در مقایسه با انواع دیگر آلو متوسط ​​و کوچک است. و برای کشت در مناطق سردسیر بسیار مناسب است.

آلو دامسونز
خرید نهال آلو خشکباری

خرید نهال آلو خشکباری

کشور سازنده:ایران. عمر اقتصادی:۲۵. زمان رسیدن:اوایل شهریور. تحمل خشکی:نیمه متحمل. تحمل سرما:c۲۵الیc۲۰ . پایه:آلوچه وحشی (بذری) - میروبالان. رنگ میوه:ارغوانی مایل به ابی. باردهی:از سال سوم. فاصله کاشت:۴*۳ . آبیاری:۱۰ لیتر در هفته . انبارداری :۱ماه . نوع مصرف:خشکباری.

آلو خشکباری
خرید نهال آلو خاکی (الو تو سرخ)

خرید نهال آلو خاکی (الو تو سرخ)

نهال آلو خاکی با نام های نهال آلو توسرخ ، نهال آلو خونی ، آلو قرمز نیز شناخته می شود. این آلو میوه ای آبدار و شیرین است. کیفیت این نوع آلو بالاست، بازدهی خوب این محصول آن را به بازار مناسبی برای فروش تبدیل کرده است. میوه آلو نسبتا بزرگ است و این به بازارپسندی آن کمک می کند. به همین دلیل است که کشت آلو خاکی را مورد قبول کشاورزان قرار می گیرد.خرید آلو توسرخ بسته به گونه و اقلیم متفاوت است. مقاومت بالای یخ در برابر سرما امکان کاشت آن را در مناطق سردسیری فراهم می کند. برای کاشت آلو خونی نهال ابتدا باید خاک را به خوبی آبیاری کرد سپس با در نظر گرفتن فاصله مناسب (5 تا 7 متر) برای دو درخت، چاله ای به عمق حدود دو متر حفر کرد. برداشت آلو قرمز نهال بسته به نوع و زودرس یا دیررس متفاوت است. آلو خاکی (توسرخ) یا همان خونی ، در سال دوم کاشت میوه می دهد. زمان رسیدن میوه آن از اواسط شهریور تا اواسط مهرماه می باشد. .

آلو خاکی (الو تو سرخ)
خرید نهال آلو تنسگل

خرید نهال آلو تنسگل

تنسگل نوعی میوه آلو می باشد که از خانواده آلو ها به شمار می آید که بیشتر در مشهد می روید. به دلیل فاسد شدن زود هنگام انبار و حمل و نقل، امکان ارسال این میوه به شهرهای دیگر وجود ندارد، بنابراین این میوه در شهرهای دیگر چندان شناخته شده نیست. تنسگل میوه شاخصی است که از طریق پیوند تکثیر می شود و برخلاف آنچه در مورد آن می گوید حاصل پیوند دو نوع میوه دیگر (زردآلو و گوجه سبز) نیست. شاخه تنسگل پیوندی را معمولاً به درخت گوجه فرنگی یا زردآلو سبز پیوند زده و گیاه تنسگول را تکثیر می کنند. هنگامی که میکروب آلو به ریشه آلو، بادام و سایر گیاهان هم خانواده پیوند زده می شود، گاهی اوقات حاصل تنسگل میوه ای شبیه آلو است اما از نظر طعم و به خصوص رنگ متفاوت است. به همین دلیل این میوه قابل کشت نیست. تنسگل به اندازه آلو زرد است اما پوست آن براق نیست و مانند پوست هلو و زردآلو پوشیده از موهای ظریف است. طعم تنسگل ، حتی در زمانی که کاملا رسیده باشد، هنوز تهی از ترشی و شیرینی و به قول خراسانی ها «میخوش» دارد.

آلو تنسگل
خرید نهال الو تخم مرغی لواسان

خرید نهال الو تخم مرغی لواسان

آلو تخم مرغ لواسان یکی از ارقام نهال آلو سیاه است. این نهال عمدتا در منطقه لواسانات رشد می کند. آلو بزرگ و تخم مرغی شکل است. میوه آن شیرین و آبدار است اما طعم ترش دارد. لازم به ذکر است که آلو تخم مرغی را می توان خشک کرد و هسته آن حاوی دانه های خوراکی است. دوره برداشت آلو تخم مرغی لواسان مرداد ماه است. آلو تخم مرغی بر پایه آلو وحشی است میوه دهی آن از سال سوم شروع می شود.

الو تخم مرغی لواسان
خرید نهال آلو بور بانک

خرید نهال آلو بور بانک

یکی از انواع آلو قرمز نهال بوربانک نام دارد. میوه آلو بوربانک درشت و گرد و رنگ آن سبز با گونه های قرمز است. طعم این آلو کمی ترش است و به آن میخوش می گویند. نهال بوربانک در ماه مرداد آماده برداشت خواهد شد. مصرف و فرآوری محصولات جدید مورد استفاده در کمپوت و لواشک رایج است. قیمت نهال الو بوربانک مناسب می باشد.

آلو بور بانک
خرید نهال آلو بلک دیاموند (Black Diamond)

خرید نهال آلو بلک دیاموند (Black Diamond)

یکی از بهترین ارقام آلو برای کشت در اکثر نقاط کشور نهال آلو بلک دیاموند است. این رقم اروپایی قرمز رنگ است و به دلیل زیبایی میوه این رقم به الماس سیاه معروف است. نام میوه بلک دیاموند تحت تأثیر میوه سیاه انتخاب شد. یکی از نقاط قوت آلو نهال بلک دیاموند مقاومت خوب آن در برابر سرما و حشرات است. و نکته بعدی عدم وجود محدودیت در ارتفاع کشت از سطح دریا است که این گونه را برای کشت در تمامی باغات کشور مناسب می کند. نهال آلو بلک دیاموند برای اولین بار در اروپا کشت شد. سپس با توجه به استقبال عمومی سایر کشورها از جمله کشورهای آسیایی به پرورش این نهال علاقه مند شدند. پایه گونه آلو بلک دیاموند پایه آلو وحشی (بذری) - میروبالان است .شکل رویش این درخت فنجانی و پهن و باز است. عمراقتصادی درخت آلو الماس سیاه; معمولا بین 24 تا 28 سال سن دارند. پس از گذراندن فصل سرد این رقم، دمای بین 30 تا 25- درجه سانتیگراد را تحمل می کند. معمولاً در پایان شهریور وارد بازار می شود و می تواند در بازار فروخته شود.

آلو بلک دیاموند (Black Diamond)
خرید نهال آلو بلک استار

خرید نهال آلو بلک استار

خاستگاه نهال الو بلک استار در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آغاز شد. پایه میروبالان به عنوان پایه اصلی این نهال استفاده می شود. نهال آلو بلک استار شبیه به اکثر ارقام آلو است، با عادت رشد گسترده و فنجانی شکل. ارتفاع این درخت نسبتا زیاد و بهره وری آن متوسط ​​است. عمر اقتصادی این رقم نسبت به سایر ارقام زیاد نیست اما کیفیت میوه بسیار خوبی دارد. دلیل نامگذاری این رقم، میوه های قرمز تیره و سیاه آن است. کاشت درختان در فاصله 5-7 متر مربع از یکدیگر توصیه می شود. درخت آلو بلک استار می تواند تا 6 متر رشد کند. قبل از کاشت، کلیه نهال های آلوئه بلک استار را در یک دوره سرد 500 تا 1800 ساعت در دمای زیر 7- درجه سانتیگراد قرار می دهند. پس از پایان دوره، تحمل سرما و گرما و همچنین بهره وری درخت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. نهال پس از گذراندن دوره سرد قادر به تحمل دمای 40 درجه سانتیگراد است. وزن میوه آلو بلک استار بین 15 تا 20 گرم است. این میوه متوسط ​​و کوچک است. نهال آلو بلک استار با ماندگاری 25 سال دارای طول عمر متوسطی در بین سایر ارقام می باشد. نهال آلو بلک استار باید هر 10 روز یکبار آبیاری شود. درخت آلو بلک استار دیر شکوفا می شود. بنابراین می توان آن را در مناطق سردسیر و یا با احتمال سرمای اواخر بهار کاشت.

آلو بلک استار
خرید نهال آلو بخارا (خرمایی)

خرید نهال آلو بخارا (خرمایی)

آلو میوه ای است که خانواده بسیار شلوغی دارد . از انواع ایرانی آن گرفته تا اروپایی، ژاپنی و ... همه در این گروه قرار می گیرند. آلو (بخارا) خرمایی منشاء آن از اروپا می باشد و عضوی از خانواده آلو شابلون به شمار می آید. طعم بسیار شیرینی دارد که مورد علاقه افرادی است که آلوهای شیرین را به ترش ترجیح می دهند. رنگ پوست آن بنفش تیره و بیشتر مشکی است اما رنگ داخل میوه بین زرد و سبز است. از جمله میوه های آبدار و نرم به شمار می رود. از این روز به بعد، افراد مسن نیز برای خوردن آن مشکلی ندارند. برای کسانی که دیابت دارند و می خواهند به جای خوردن غذاهای حاوی قند مصنوعی از میوه هایی با شکر طبیعی استفاده کنند، آلو (بخارا) خرمایی گزینه بسیار خوبی است. این آلو در ایران هم به عنوان میوه و هم به صورت خشک استفاده می شود. در اروپا آلو بیشتر از خود میوه محبوبیت دارد. این آلو نیز مانند سایر اعضای خانواده اش سرد است و در محیط های خنک رشد می کند. علت نامیدن این آلو به شباهت آن به خرما یعنی کشیده شدن و رنگ مشکی آن است. خواص بیشمار آلو (بخارا) خرمایی برای هیچ یک از ما ناشناخته نیست.

آلو بخارا (خرمایی)
خرید نهال آلو آنجلا

خرید نهال آلو آنجلا

این درخت در اکثر نقاط ایران قابل کشت است. این نوع آلو به دلیل طعم و کیفیتی که دارد مورد استقبال باغداران زیادی قرار گرفته است. ارتفاع این نوع آلوئه به 5-7 متر می رسد. این درخت یکی از مقاوم ترین درختان زمستانی است. رنگ میوه این نوع آلو بنفش تا سیاه است. این نوع نهال در سال دوم کاشت میوه می دهد. هسته این نوع آلو از پوست جدا می شود. یکی از ویژگی های این گیاه آلو ماندگاری طولانی آن در یخچال است. ماندگاری میوه آلو آنجلا در سردخانه 8 ماه است.

آلو آنجلا
خرید نهال الو زرد استنلی

خرید نهال الو زرد استنلی

مناطق مناسب برای کشت نهال آلو استنلی کوهستانی و نیمه سردسیری، نیمه گرمسیری و معتدل است. روی زمین 4*3 متر مربع شیبدار و مطبوع و 3*3 متر مستطیل و 3*3 متر نیز در زمین غیر شیبدار و مسطح قابل کاشت است. یکی از ویژگی های مهم نهال آلو استنلی مقاومت آن در برابر سرمای بهاره است و توصیه می شود از کشت زیتون آبی استفاده شود تا بهترین نتیجه برای این رقم حاصل شود. خاک مناسب برای بهترین رشد این نهال باید خاک لومی با زهکشی خوب و PH 6-7 باشد. میزان آبیاری برای آلو استنلی در هر شرایط آب و هوایی و فصول متفاوت است. برای رشد بهتر بهتر است روزانه 3 لیتر آب در تابستان و 3 لیتر آب در روز در بهار نگهداری شود. برای جلوگیری از آفات و بیماری ها توجه داشته باشید که لازم است دوره کوددهی از هفته دوم پاییز تا هفته آخر زمستان انجام شود.

الو زرد استنلی
خرید نهال الو اختری

خرید نهال الو اختری

این نهال آلو اختری در سال دوم کاشت شروع به میوه دادن می کند. طول عمر این درخت بیش از 25 سال است. اواسط مرداد زمانی است که نهال های آلو اختری وارد بازار می شوند. تحمل به خشکی برای این گیاه کمی سخت است. اکثر آب و هوای معتدل و خنک برای این نوع نهال مناسب است. فاصله کاشت این نهال باید 3*3 باشد. هرس و کوددهی مناسب می تواند عملکرد هر درخت آلو را تا 300 پوند در سال افزایش دهد. آلوئه اختری یکی از میوه هاست. آلو اختری طعم آن ترش و شیرین است. رایج ترین نوع غذا برای این نوع آلو، میوه خشک است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع نهال مقاومت بالا در برابر سرمای 20-30 درجه است. طول عمر یک درخت آلو اختری 30 سال است. رنگ پوست ستاره بنفش تیره است. میوه این گونه آلوی بزرگ است.

الو اختری
خرید نهال آلو بلک دیو

خرید نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو یکی از تجاری ترین محصولات زراعی است. این نهال سیاه رنگ با گوشت قرمز و مقاوم به سرما، بازارپسند و مثمر است. آلو بلک دیو یکی از انواع درختان آلو است. کشور مبدا این درخت اروپاست. عمر اقتصادی اصلی این درخت 25 سال است. بر پایه آلوچه وحشی (بذری) – میروبالان می باشد. رنگ میوه سیاه با گوشت قرمز بنفش است. این نهال از سال دوم شروع به تولید می کند. این نهال به مدت 3 ماه قابل نگهداری است. میزان مصرف این گیاه جدید 64 گرم است. میوه ای است قرمز و آبدار با رنگی خاص که توسط گرده افشان سنتروزا تولید می شود و به الماس سیاه معروف است. این درخت در برابر سرما مقاومت بالایی دارد. ارقام و ارقام آلو نسبت به سرمای زمستانه حساس نیستند. این گیاه می تواند زمستان های سرد تا 30- تا 35- درجه را تحمل کند. به همین ترتیب، نسبت به شرایط نامناسب خاک حساسیت کمتری دارند. این گیاه تا عمق 3 تا 5 متری نفوذ می کند. خاک نسبتا کم عمق و غرقابی را تحمل می کند.

آلو بلک دیو
خرید نهال الو رویال

خرید نهال الو رویال

در صورت تصمیم به خرید نهال آلو رویال که به صورت انحصاری توسط نهالستان رویال نهال تولید می شود، باید بگوییم این نهال آلو خیلی بزرگ و گلابی شکل هستند، رنگ میوه آن بنفش تیره بوده و خاص و نادر مخصوص صادرات هستند، نهالستان رویال نهال، نهال آلو رویال را تولید و به فروش می رساند، رویال نهال آماده همکاری جهت فروش نهال آلو رویال با شما می باشد، قابل ذکر است قیمت نهال آلو رویال، بسیار مناسب بوده زیرا خرید این نهال به واسطه مستقیم بودن آن و حذف واسطه صورت میگیرد. برای دیدن عکس های بیشتر از نهال آلو رویال که منحصراً توسط رویال نهال تولید شده است می توانید به بخش گالری وب سایت ما مراجعه کنید. نحوه کاشت این نهال در بخش وبلاگ قرار داده شده است، یکی از خدمات مهم نهالستان رویال نهال احداث باغ آلو رویال می باشد. اگر قصد دارید ، لطفاً برای خرید واریته نهال آلو رویال نهال با متخصص فروش نهالستان تماس بگیرید. از بین آلوهای موجود در این نهالستان یکی از بهترین نهال ها آلو رویال است ،فروش این نهال با کیفیت بالا و با استقبال خوب مشتریان طی سالیان گذشته این نهال را جزء نهال های محبوب به ثبت رسانده است، .برای خرید اینترنتی نهال آلو رویال محصول اختصاصی نهالستان رویال نهال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

الو رویال
خرید نهال الو زرد گوگان

خرید نهال الو زرد گوگان

آلو زرد گوگان یکی از تجاری ترین گونه ها و یکی از بهترین آلوها برای خشک کردن (خشکباری) است. آلو زرد گوگان مخصوص صادرات و نهال عالی می باشد که از طرف نهالستان توصیه می شود و بسیار محبوب است. طعم بسیار خوبی دارد و بهترین آلو برای خشکباری به حساب می آید. باغ های مدرنی از این نوع در شهر گوگان در حوالی تبریز آذرشهر ساخته شده است که یکی از بهترین انواع آلوچه در کشور ما به شمار می رود.

الو زرد گوگان
خرید نهال الو انجیری

خرید نهال آلو انجیری

نهال آلو انجیری همانطور که از نامش پیداست میوه هایی شبیه هلو انجیری و بیضی شکل دارد و پوست آن به رنگ زرشکی یا بنفش تیره است. میوه های نهال های آلو انجیری را می توان از اوایل شهریور برداشت کرد. درخت آلو انجیری دارای یک عادت رشد متغیر با تاج پهن به قطر 4 متر و ارتفاع حدود 4 متر است. این درخت در اواخر پاییز هرس می شود و می توانید آن را در اواخر پاییز یا اوایل زمستان انجام دهید. نهال های آلو انجیری در خاک های لیمو شنی به خوبی رشد می کنند. نهال های آلو انجیری دارای سایبان کم با فاصله معمولی یک متر از زمین بوده و برای کاشت در خطوط منظم مناسب هستند. همچنین توجه داشته باشید که بهترین فاصله کاشت نهال آلو انجیری 3 متر در 4 متر است. عمر اقتصادی این عدد در بهترین شرایط حدود 50 سال می باشد. نهال آلو انجیری دارای میوه قرمز تیره یا بنفش و گوشت قرمز است. این میوه ها معمولا در اواسط تابستان رسیده و طعم شیرین و بافتی آبدار دارند. آلو انجیری یک عدد عالی برای تازه خوردن است. نهال آلو در برابر سرما مقاومت خوبی دارد و در زمستان دمای 25 تا 35 درجه زیر صفر را تحمل می کند. درخت آلو انجیری که یکی از ارقام مثمر و زودبازده است برای رشد مناسب به طور متوسط ​​هفته ای 10 لیتر آب نیاز دارد. نهال آلو انجیری از انواع تجاری است. خاک رس متوسط در برابر سرما بسیار مقاوم است. تناژ بالا، ماندگاری طولانی در یخچال. مقاوم در برابر سرما.

آلو انجیری
خرید نهال الو الیناالینا

خرید نهال الو الینا

سایر موارد نهال الو; آلینا وارداتی است. این میوه در اصل در کشور رومانی تولید می شد و از آنجا به سایر نقاط جهان و ایران صادر می شد. آلوی آلینا اندازه بزرگی در حدود 45 گرم دارد و به شکل گرد است و به صورت غلاف دانه رشد می کند. رنگ میوه قرمز رنگ است و در اواسط مرداد ماه برداشت می شود، قیمت آن نهال الو است. این رقم به صورت تازه یا خشک مصرف می شود و در انواع غذاها استفاده می شود. نهال آلو الینا (وارداتی) یک رقم بسیار تجاری است.گوشت قرمز . سایز متوسط. سریع، کارآمد و بسیار سازنده است. مقاوم در برابر سرما: میوه این نهال ها معمولاً در نیمه دوم مرداد می رسد و در انواع و اندازه های مختلف موجود است. از نظر اندازه متوسط ​​تا بزرگ رشد می کند و در درجه اول برای پخت و پز تازه استفاده می شود. از نهال ها برای خشک کردن میوه ها نیز استفاده می شود. میوه این آلو به عواملی مانند گرمای تابستان بستگی دارد، بنابراین هر چه دما بیشتر باشد، میوه کوچکتر می شود. یکی دیگر از انواع نهال آلوی وارداتی آلینا می باشد. این میوه ابتدا در رومانی تولید و به سایر نقاط جهان و ایران صادر شد. آلوی آلینا اندازه و گرد حدود 45 گرم است. رنگ میوه قرمز و زمان برداشت در اواسط مرداد است. آلوی آلینا به صورت تازه یا خشک مصرف می شود و در غذاهای مختلف استفاده می شود.

الو الینا
خرید نهال الو هاروان

خرید نهال الو هاروان

نهال آلو هاروان از ارقام بسیار تجاری می باشد. خاک رس متوسط در برابر سرما مقاوم است و رنگ آن زرد و نارنجی و وزن آن 44 گرم می باشد.

الو هاروان

نهال آلو = خرید نهال آلو

هرآنچه که باید درمورد نهال آلو بدانید

خرید نهال الو متناسب با اقلیم منطقه:

یکی از محبوب‌ترین و پر محصول‌ترین میوه‌ها در منطقه سردسیری بعد از سیب آلو می‌باشد، درخت الو جز ارقام بسیار مقاوم است و به جرات می‌توان گفت در هر آب و هوایی از کشورمان رشد دارد. البته ناگفته نماند که نهال آلو ارقام مختلفی دارد که حتما دقت داشته باشید با توجه به شرایط اقلیمی منطقه نهال متناسب آلو را انتخاب نمایید این درخت در سطح ارتفاع 1000 تا 1800 بهترین عملکرد را دارد و نیاز سرمایی آن 300 تا 900 ساعت زیر دمای 7- درجه می‌باشد. ریشه نهال آلو بسیار آب دوست می‌شود و در هنگام کاشت نهال آلو حتما باید رطوبت لازم برای ریشه نهال تامین شود. به همین دلیل توصیه می‌شود در اواخر فصل پاییز یا اوایل زمستان که خاک مرطوب می‌باشد اقدام به کشت نهال آلو کنید یکی دیگر از مزیت‌هایی که باعث می‌شود در مناطق پر آب که زمین از 1 متری به آب می‌رسد نهال آلو کاشته شود، همین آب دوست بودن نهال آلو می‌باشد. نهال آلو در مقابل رطوبت و پر آبی به هیچ عنوان دچار پوسیدگی ریشه نمی‌شود و بسیار آب دوست می‌باشد. قبل از فرا رسیدن فصل کشت پیشنهاد می‌شود خاک را اماده کنید و از مواد آلی آن را غنی کنید تا بعد از کشت نهال هر چه سریع تر و بهتر رشد کند. بعد از کاشت حتما ریشه را غرق در آب کنید این عمل سبب می‌شود تا ریشه بهتر در خاک مستقر شده و سیر اب شود.

فاصله کاشت نهال آلو:

درخت آلو درختی پاکوتاه می باشد به همین سبب فضای زیادی را اشغال نمی کند به همین دلیل می توان گفت مناسب ترین فاصله کاشت نهال آلو ابعاد 3*2 می باشد.رعایت فاصله مناسب کاشت نهال آلو سبب رشد بهتر نهال در نتیجه بازدهی بهتر آن خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت نهال آلو:

از جمله عواملی که می تواند بر قیمت نهال آلو موثر مرکز تولید کننده نهال باشد مراکز تولید کنندگان عمده نهال آلو را با حذف واسطه و با قیمت مناسب تری در اختیار باغدار قرار می دهد البته لازم به ذکر می باشد که اصالت و تضمین نهال می تواند موجب افزایش قیمت نهال گردد پس در هنگام خرید نهال آلو توجه داشته باشید نهال را از تولید کننده با قیمت مناسبی تهیه کنید.

خرید نهال آلو پیوندی یا نهال آلو بذری:

نهال آلو که بر پایه بذری با ارقام مرغوب پیوند می خورد جزء ارقام پیوندی به حساب می آید و یقینا شروع باردهی آن از سال های اولیه بوده و محصولی با کیفیت و مرغوب تولید می کند اما با کاشت بذر نهال آلو باید چندین سال منتظر باردهی آن بمانید.

نهال آلو سردسیری:

درختان آلو که دیرگل باشند و قابلیت کاشت در سطح ارتفاعات بالای 1500متر را داشته باشند جز ارقام آلو سردسیری به حساب می آیند.پس اگر در مناطق سردسیر تصمیم به خرید نهال آلو دارید بهتر است با ارقام مقاوم به سرما بیشتر آشنا شوید.همچنین لازم به ذکر است که طول عمر اقتصاد ارقام نهال آلو سردسیری نسبت به ارقام دیگر بالاتر است زیرا ذاتا نهال آلو سرما دوست می باشد.

نهال آلو گرمسیری:

نهال های زودگل آلو جز ارقام نهال های آلو گرمسیری به حساب می آیند همچنین این ارقام زودتر برداشت می شوند و جزءارقام زودرس به حساب می آیند اما دقت داشته باشید ارقام نهال آلو گرمسیری تا 35 درجه گرما بیشتر را نمی توانند تحمل کنند.

خاک مناسب کاشت نهال آلو:

خاکی که برای کشت نهال آلو انتخاب می‌شود حتما باید زهکشی خوبی داشته باشد زیرا در خاک‌های رسی و سنگین نهال آلو عملکرد خوبی نخواهد، خاک هایی که سنگلاخی میباشند برای رشد ریشه مناسب نیستند در کل خاکهایی با بافت لومی شنی برای رشد مناسب ریشه گزینه بهتری هستند همچنین محل کاشت نهال آلو حتما باید آفتاب گیر باشد و به طور متوسط نهال آلو در روز 6 تا 8 ساعت باید نور دریافت کند. در مناطقی که دارای سرمای شدید و یخبندان هستند از کاشت نهال آلو خودداری کنید یا حتی المقدور از ارقام مقاوم به سرما انتخاب و کشت کنید. Phمناسب جهت کشت آلو 7 تا 5/7 می‌باشد بنابر ای نهال الو خاکهای خنثی و کمی قلیایی را بیشتر دوست دارد .

بهترین زمان کاشت نهال آلو:

درخت آلو جز اولین درخت می‌باشد در فصل بهار گل می‌دهد و این عمل ممکن است باعث سرمازدگی شکوفه‌ها و پژمردگی آن شود اگر ارقام دیر گل در مناطق سردسیر کشت شود دچار سرمازدگی بهاره نخواهند شد. دقت کنید در مناطق نیمه سردسیر بهترین فصل کاشت جهت کاشت نهال آلو اواخر پاییز می‌باشد و در مناطق سردسیر و کوهستانی بهتر است کاشت این نهال را به اواخر فصل زمستان موکول کنید تا نهال دچار سرمازدگی نشود گذشته از ان بهترین حالت کاشت نهال زمان بعد از خزان و دقیقا بعد از به خواب رفتن نهال میباشد چنانچه اب و هوای منطقه شما را یاری کرد فصل پاییز ( برج 9 ) اقدام به کاشت نهال نمایید .

آبیاری نهال آلو:

همانطور که قبلا اشاره شد آلو نیازمند آبیاری مرتب و مداوم می‌باشد پس توصیه می‌شود درخت آلو حتما هفته‌ای 2 ال 3 بار به طور مرتب آبیاری شود. البته توجه کنید که آبیاری حتما به صورت مرتب باشد. آبیاری نا مرتب و افراط نیز موجب از بین رفتن نهال آلو می‌شود برای آبیاری نهال آلو روش غرقابی و قطره‌ای جوابگو می‌باشد بهترین روش ابیاری قطره ای میباشد که از هدر رفت اب جلوگیری کرده ومیزان ابیاری کنترل شده ، میشود نکته لازم به ذکر درباره ی ابیاری نهال الو بستگی به اب و هوای منطقه مورد کشت دارد چرا که مناطقی که تابستان گرم دارند برای جلوگیری از سوختگی نهال و خشک شدن ان بایستی فواصل ابیاری کم و میزان ابیاری بیشتر شود ولی در مناطق معتدل یا سردسیر که میزان بارش باران سالانه قابل توجه میباشد فواصل و میزان ابیاری کاهش می یابد.


برای مشاهده عکس های آلو روی (عکس نهال آلو) کلیک کنید


کوددهی نهال آلو:

کوددهی درخت آلو به عوامل متعددی از جمله بستر خاک و سن درخت بستگی دارد. به طور کل توصیه می‌شود در سال‌های اول رای درخت آلو از کود حیوانی استفاده شود که سبب رشد بهتر نهال می‌شود در سال‌های بعد نیز در طول رشد می‌توانید از کود‌های نیتروژنی برای تسریع در رشد نهال آلو استفاده کنید. توجه داشته باشید قبل از کوددهی ازمایش خاک انجام داده و از کمبود خاک اطلاع کافی بدست اورید و درباره نوع کود مصرفی و دوز مصرفی حتما با کارشناسان مجرب و صاحب نظر رویال نهال مشاوره نمایید چرا که در صورت استفاده اشتباه از کود و دوز مصرف ان ممکن است نهال دچار سوختگی شده و کامل خشک شود .

شروع باردهی و عملکرد درخت آلو در هکتار :

درخت آلو باردهی خود را از سال دوم شروع می‌کند و در سن 5 سالگی به بیشترین تولید خود می‌رسد. درخت آلو به طور متوسط می‌تواند در هکتار 10 تن باردهی داشته باشد البته این میزان باردهی بستگی به نوع رقم و رسیدگی به درخت متغییر است هرچه خاک بستر کاشت نهال غنی باشد و میزان ابیاری ،کوددهی ، هرس به موقع انجام شود شاهد باردهی دو چندان نهال الو خواهید بود .

هرس درخت آلو:

هرس برای درخت یک مسئله ساده و مهم محسوب می‌شود که اگر جدی گرفته نشود درخت دچار کم باری، آفات و بیماری شده و در نهایت از بین می‌رود درخت آلو جز درختانی می‌باشد که برای عملکرد بهتر نیاز به هرس فرم دهی و باردهی دارد. اگر هرس باردهی درخت آلو جدی گرفته نشود درخت آلو به جای باردهی فقط رشد خواهد کرد و اندازه‌ی میوه آن ریز خواهد شد. پس بهتر است هر ساله قبل از آنکه درخت آلو از خواب زمستانه برخیزد یعنی اواخر اسفند ماه هرس باردهی روی آن انجام شود دقت نمایید هرس درخت الو را به فردی مجرب بسپارید چرا که در صورت بروز اشتباه در عمل هرس میزان باردهی درخت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

بیماری‌ها و آفات درخت آلو:

از شایع ترین بیماری‌های آلو می‌توان به بیماری پوسیدگی قهوه‌ای، پوسیدگی سیاه، جیب آلو و پوسیدگی میوه‌ اشاره کرد. البته می‌توان با انتخاب ارقام مقاوم و سم پاشی به موقع و منظم از این بیماری جلوگیری کرد بیماری پوسیدگی قهوه ای : عامل بیماری قارچی است که تمام اندام های هوایی نهال میزند و ایجاد عفونت میکند علائم بیماری بصورت لکه های قهوه ای روی برگ و میوه شده و در نهایت میوه پوسیده میشود قارچ عامل بیماری روی میوه ها و برگ های ریخته شده پای درخت درز ها و شکاف درختان زمستان گذرانی میکند و با مساعد شدن هوا مجدد ایجاد الودگی می نمایند لذا جمع اوری میوه ها و برگ های پای درخت الوده حائز اهمیت است رعایت نکات زیر برای کنترل و درمان بیماری بسیار مهم است :

1. کشت ارقام مقاوم

2. رعایت بهداشت باغ

3. هرس شاخه های الوده و سوزاندن انها

4. جمع اوری برگ ها و میوه های ریخته شده پای درخت

5. یخ اب زمستانه

6. استفاده از سموم شیمیایی ( تحت نظر کارشناس )

خواص میوه‌ی آلو:

میوه‌ی آلو دارای خواص بیشماری برای سلامتی انسان می‌باشد آلو سرشار از مواد مغذی و یک میوه کم کالری پر خاصیت است. میوه آلو سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان می‌باشد ای میوه دارای ویتامین C ، K، پتاسیم، منگنر و مس می‌باشد. آلو زرد با کاهش قند خون به بیماران دیابتی کمک فراوانی می‌کند. آلو قرمز نیز از ابتلا به بیماری‌های قلبی و سرطان جلوگیری می‌کند. و همچنین در درمان یبوست و مشکلات گوارشی نیز نقش کم رنگی دارد. از میوه آن می‌توان به عنوان یک ضد تهوع نیز استفاده کرد. میوه‌ی آلو به صورت خام و هم به صورت پخت لواشک های خانگی نیز استفاده می‌شود خشکبار الو طرفداران زیادی در ایران دارد و در اکثر غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد لذا سود حاصل از فروش خشکبار حائز اهمیت است .

گرده افشان درخت آلو:

همانطور که می‌دانید ارقام مختلف آلو خود سازگار یا نیمه سازگار هستند. ولی برخی از ارقام ژاپنی خود نابارور هستند و برای باردهی بهتر نیاز به گرده افشان می‌باشد. ارقام نابارور نیاز است که دانه گرده از رقم گرده دهنده به گل‌های آن منتقل شود که این انتقال در طبیعت به کمک حشرات به ویژه زنبور عسل انجام می‌شود. پس نیاز است برای احداث باغ آلو به ازای هر 10 اصله رقم آلو یک رقم گره افشان در باغ کاشته شود.

سمپاشی نهال آلو:

سم پاشی در واقع عملیاتی است برای پیشگیری از بیماری‌ها یا درمان بیماری‌ها درختان البته ناگفته نماند که سم به طور حتمی درختان را ایمن نمی‌سازد اما در ایمن سازی آن‌ها کمک قابل توجهی خواهد کرد. همه باغداران می‌دانند که برای داشتن درخت سالم و پر بار حتما باید به موقع به آن رسیدگی کنید. یکی از پارامتر‌های مهم در درختان آلو سم پاشی آن می‌باشد. برای بیماری‌های قارچی درخت الو از سم کاپتان و برای مقابله با کرم آلو می‌توان با سموم دیازینون و آلدرو از این بیماری پیشگیری یا آن را درمان کرد.

نکاتی که قبل از اقدام به خرید و کاشت نهال الو باید در نظر بگیرید:

1. خرید نهال از مراکز معتبر و دارای مجوز از جهاد کشاورزی ( شرکت تولید و اصلاح نهال ، رویال نهال)

2. خرید نهال شناسنامه دار و دارای گواهی سلامت

3. بررسی نهال هنگام کاشت از نظر سلامت فیزیکی و پر پشت بودن ریشه

4. اماده سازی چاله قبل از اقدام به خرید

5. کاشت نهال به محض رسیدن به دست شما

کاشت نهال آلو:

توصیه می‌شود قبل از اقدام به کاشت نهال آلو با انجام دادن آزمایش خاک از کامل بودن مواد مغذی خاک خیال‌ خود را آسوده کنید و در صورت کمبود این مواد حتما خاک خود را با کوددهی تامین کند تا نهال آلو کاشته شده بتواند بهترین رشد خود را داشته باشد. سپس اقدام به چاله زنی با فواصل مشخص 2* 3 کنید و پس از آن با رعایت اصول کاشت اقدام به کاشت درخت آلو کنید .

قیمت و خرید نهال الو:

شرکت رویال نهال با به کار گیری نیروی جوان و مجرب و بیش از نیم قرن تجربه در حیطه تولید و عرضه نهال های اصلاح شده پیوندی و غیر پیوندی کاملا درجه یک برای تحویل به مشتری ، با قیمت مناسب خدماتی را در اختیار مشتری قرار می دهد لذا توجه داشته باید هنگام خرید نهال فریب دلالان و دست فروشانی که نهال قلابی را به اسم نهال شناسنامه دار به فروش میرسانند را نخورید . کارشناسان شرکت رویال نهال به مدیریت مهندس ارمین قاسمی ، مشاوره رایگان درباره ی نهال مناسب اقلیم هر منطقه ،نحوه رسیدگی ابیاری ،کودهی ،هرس در اختیار شما قرار دهند برای خرید نهال با روابط عمومی این شرکت در ارتباط باشید .

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت