آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور قرمز۲ بیدانه

خرید نهال انگور قرمز۲ بیدانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور قرمز۲ بیدانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور قرمز۲ بیدانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور قرمز۲ بیدانه به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور قرمز۲ بیدانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور قرمز۲ بیدانه، کاشت نهال انگور قرمز۲ بیدانه، هرس درخت انگور قرمز۲ بیدانه، نحوه آبیاری انگور قرمز۲ بیدانه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور قرمز۲ بیدانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور قرمز۲ بیدانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور قرمز۲ بیدانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور قرمز۲ بیدانه
  •     
  • مشخصات نهال انگور قرمز۲ بیدانه

معرفی نهال انگور قرمز۲ بیدانه


اولویت اول یک باغدار قطعا بهره وری بهینه و اقتصادی است، بنابراین انتخاب گونه ای که به این بهره وری اقتصادی کمک کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به سودآوری کمک می کند و تولید نهال انگور قرمز بیدانه 2می تواند جنبه صادراتی داشته باشد. ایران با تلاش باغداران به رتبه هفتم تولید انگور در بین کشورهای دیگر رسیده است، شاید مردم فکر می کنند کاشت انگور عوارض زیادی دارد اما باید توجه داشت که این کار سختی نیست، بلکه نیاز به مهارت و کسب و کار کافی دارد. مهم این است که در زمینه محصول مورد نظر باید حساسیت ها و مراقبت ها در نظر گرفته شود زیرا تنوع نهال انگور آنها را به ویژگی های خاص خود تقسیم می کند و هر یک از این نژادها نسبت به سرما، گرما، خشکی و آفات حساسیت بیشتری دارند. بنابراین، کسب نتیجه مطلوب مستلزم کسب اطلاعات کافی در مورد هر نهال است، بنابراین در نهایت باید نهالی خریداری شود که علاوه بر عملکرد خوب، سازگاری مطلوبی نیز داشته باشد، البته این نکته نیز مهم است که نهال مورد نظر باید از سلامت کافی برخوردار باشد.

ویژگی ها و خصوصیات نهال انگور قرمز بیدانه 2:

یکی از ارقام میان رس که در اواخر تابستان در بازار به فروش می رسد، نهال انگور قرمز بیدانه 2است، این رقم از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است، به طوری که مورد استقبال اکثر باغداران و کشاورزان قرار گرفته است. میزان شکر موجود در انگور قرمز بیدانه نسبت به انواع دیگر بیشتر بوده و از نظر شیرینی یکی از بهترین نوع انگور می باشد. این رقم از نظر تحمل به خشکی و کم آبی در رده گونه های نیمه متحمل قرار می گیرد، درخت این رقم تفاوت چندانی با انگور بی دانه زرد ندارد، اما فقط رنگ غلاف ها متفاوت است، این رقم کوچک و گرد است. غلاف ها به شکل بیضی با رنگ قرمز است.انگور قرمز بیدانه در مقایسه با سایر انگورهایی که هسته دارند، محبوبیت بیشتری دارد، این رقم برای تهیه آبغوره، سرکه، کشمش ، آب میوه و غذای تازه مناسب است و یکی از انواع بازار پسند است. ضمنا همانطور که گفته شد نهال انگور قرمز بیدانه یکی از ارقام اقتصادی و دارای طول عمرمفید 100 سال می باشد و میزان تولید آن منوط به رعایت نکات مهم و تغذیه نهال می باشد ولی عموماً عملکرد به 80 تن در هکتار می رسد. اکثر نهال ها از سال پنجم شروع به کاشت میوه های اقتصادی خود می کنند و این روند چندین سال ادامه دارد و هر سال افزایش می یابد. نهال انگور قرمز بیدانه 2با حبه های بهشتی خود دارای خواص فراوانی است و ارزش غذایی آن را نمی توان نادیده گرفت، انگور حاوی اکثر ویتامین ها از جمله A، B، C و همچنین حاوی مقداری منیزیم، کلسیم، آهن، فسفر، پتاسیم و آلبومین است. . نقش مهمی در سلامت بدن دارند. یکی از خواص بسیار ارزشمند انگور که متخصصان تغذیه و طب سنتی بر آن تاکید کرده اند این است که مصرف انگور به عنوان یک ضد عفونی کننده طبیعی و قوی در بدن شما عمل می کند و بسیار موثر است.

مراحل کاشت درخت انگور قرمز بیدانه 2:

درخت انگور قرمز بیدانه 2 با اکثر مناطق سازگار است و به دلیل تحمل به خشکی هم به صورت دیم و هم آبی کشت می شود، هر دو روش باید نکات مهمی را از زمان کاشت تا برداشت رعایت کنند، اولین قدم انتخاب یک قطعه مناسب با خاک حاصلخیز است که بستر رشد نهال ها را فراهم می کند. پس از انتخاب خاک مناسب، دو نکته اساسی وجود دارد که باغداران باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، یکی کاهش نفوذپذیری آب تا حد امکان، زیرا نهال های انگور بی دانه قرمز در برابر رطوبت زیاد آسیب پذیر هستند. البته می توان قبل از شخم زدن زمین از کود حیوانی استفاده کرد.درخت انگور قرمز بیدانه باید تا حد امکان در عمق مناسب قرار گیرد و کافی است مقداری از جوانه ها در خارج باقی بمانند، زیرا رشد درخت انگور در طول رشد آن است که حالت مواج دارد و به شکلی رشد می کند.

آبیاری نهال انگور قرمز بی دانه 2:

آبیاری نهال انگور قرمز بیدانه 2بستگی به روش کاشت آنها دارد، یعنی در صورت انتخاب به روش خشک، نیاز به آب از طریق باران تامین می شود، در غیر این صورت می توان با توجه به نیاز زمین آبیاری کرد. انگورها هر سال هرس می شوند تا شاخه های خشک جای خود را به شاخه های جدید بدهد. همانطور که گفته شد، زمان برداشت نهال انگور قرمز بیدانه 2 در اواخر تابستان است، زیرا بذرها باید رشد کنند و قرمز شوند، سپس می توان محصول را برداشت کرد. انگور قرمز به دلیل بافت نرمی که دارد بسیار حساس است و باید در برداشت محصول دقت و احتیاط کرد.

مشخصات نهال انگور قرمز۲ بیدانه


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: ellipsoidal

خوشه انگور: long conical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 30 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: 15 مهر ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 26 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت