آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور دلاورا

خرید نهال انگور دلاورا از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور دلاورا با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور دلاورا در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور دلاورا به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور دلاورا در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور دلاورا، کاشت نهال انگور دلاورا، هرس درخت انگور دلاورا، نحوه آبیاری انگور دلاورا، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور دلاورا و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور دلاورا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور دلاورا را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور دلاورا
  •     
  • مشخصات نهال انگور دلاورا

معرفی نهال انگور دلاورا


مشخصات و خصوصیات نهال انگور دلاورا

طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور دلاورا برای اولین بار در کشور آمریکا شناسایی شد. البته این نهال با هر نوع آب و هوا و اقلیمی سازگاری دارد. به همین دلیل، کشاورزان و باغداران از گذشته‏های بسیار دور تا به امروز، در حال پرورش این نهال انگور در سراسر جهان هستند. البته فراموش نکنید که کاشت و پرورش نهال انگور دلاورا نسبت به سایر ارقام انگور بسیار آسان و کم دردسرتر است. ناگفته نماند که پیش از کاشت و پرورش نهال انگور دلاورا، باید با افراد کاربلد و متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

نهال انگور دلاورا قادر به تولید میوه‏هایی بازار پسند و بسیار خوش طعم است. میوه‏هایی که توسط این نهال انگور تولید می‏شوند، از پوسته‏ای نازک به رنگ بنفش به همراه گوشته‏ای نرم و بی رنگ با هسته‏هایی نسبتا درشت برخوردار هستند. البته خوشه‏های انگور دلاورا نسبت به سایر ارقام، کم تراکم و کم وزن‏تر است. هر حبه انگور دلاورا دارای وزنی معادل 2 الی 4 گرم می‏باشد. علاوه بر آن، هر خوشه انگور دلاورا حدود 60 الی 300 گرم وزن دارد. فراموش نکنید که عواملی نظیر شرایط محیطی و اقلیمی بر روی وزن و طعم میوه‏های این نهال انگور تاثیر گذارند.

نهال انگور دلاورا، متشکل از تنه‏ای ضخیم و قطور به رنگ قهوه‏ای تیره به همراه شاخه‏هایی محکم و ضخیم است. این نهال انگور، دارای برگ‏های خورکی پهن با رنگ سبز روشن به همراه آوندهای برجسته می‏باشد. خوب است بدانید که رشد شاخه‏های این نهال انگور بسیار زیاد است و ارتفاع آن گاه به بیش از 12 متر می‏رسد. به همین دلیل، باید با استفاده از یک برنامه دقیق هرس سالیانه، ارتفاع نهال انگور دلاورا را کنترل کنید.

کاشت نهال انگور دلاورا

برای کاشت و پرورش یکی از قدیمی‏ترین ارقام انگور جهان یعنی دلاورا، باید به پارامترهای ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید. گرچه این نهال انگور از مقاومت بسیار بالایی در برابر هر نوع شرایط اقلیمی برخوردار است؛ اما شما می‏توانید با رعایت برخی نکات ضروری، رشد و میزان باردهی این نهال انگور را دو چندان کنید. در نظر داشته باشید که مناطقی با ارتفاع حداقل 400 متر بالاتر از سطح دریا با خاک زه کشی شده به همراه بارش و رطوبت مطلوب و میانگین دمای حداقل منفی 5 و حداکثر 30 درجه سانتی گراد، بهترین اقلیم برای کاشت این نهال انگور محسوب می‏شوند.

برای کاشت نهال انگور دلاورا باید ابتدا یک زمان مناسب را برگزینید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، بهترین زمان برای کاشت این نهال انگور اواخر اسفند ماه الی اوایل فروردین ماه است. در مرحله اول، باید در زمین زراعی خود گودال‏هایی به ژرفای حداقل 60 سانتی متر با توجه به ارتفاع نهال انگور حفر کنید. لازم به ذکر است که گودال‏ها باید از عقب و جلو و چپ و راست حداقل 2تا3 متر با یکدیگر فاصله داشته باشند. در مرحله بعد، می‏بایست نهال‏ها را با دقت فراون درون حفره‏ها قرار دهید.

فراموش نکنید که اگر در این مرحله ریشه‏ها دچار آسیب شوند، ممکن است تمامی زحمات شما جهت کاشت نهال انگور دلاورا به هدر برود. در مرحله بعد، باید با استفاده از خاک مقوی و مرغوب گودال‏ها را پر نمایید. برای بهبود کیفیت کار، می‏توانید تنه نهال‏های تازه کاشته شده را به یک میله یا چوب ببندید. این امر موجب افزایش مقاومت در برابر شکستگی و شکل گرفتن اصولی تنه آن‏ها می‏گردد. پس از اتمام مراحل کاشت، باید نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید با آبیاری، هرس، سمپاشی و کوددهی به موقع شرایط رشد مطلوبی را برای این نهال انگور فراهم سازید. ناگفته نماند که پس از کاشت نهال انگور دلاورا، باید آن را سریعا آبیاری کنید. هر چقدر که ریشه‏های این نهال انگور مرطوب‏تر باشند، رشد و میزان عملکرد آن بیشتر می‏شود.

نیاز سرمایی

برای آن که بتوانید گامی بلند در عرصه رشد و افزایش میزان عملکرد و تناژ نهال انگور دلاورا بردارید، باید ابتدا نیاز سرمایی منطقه را سنجش کنید. رفع نیاز سرمایی نهال انگور دلاورا، موجب افزایش مقاومت آن در برابر تغییرات آب و هوایی و انواع بیماری و آفات نیز می‏گردد. برای انجام این کار، باید نهال انگور دلاورا را در مکانی کشت گنید که حداقل به مدت 100 الی 400 ساعت سرما با دمای حداقل منفی 7 درجه داشته باشد. لازم به ذکر است که اگر نیاز سرمایی نهال انگور دلاورا به خوبی رفع نشود، ممکن است میزان عملکرد آن کاهش یابد.

ارتفاع از سطح دریا

یکی از مهم‏ترین اصولی که باید در هنگام کاشت نهال انگور دلاورا به آن توجه بسزایی داشته باشید، ارتفاع از سطح دریا است. بسیاری از باغداران بر این عقیده باورند که ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا ارتباطی با رشد و میزان باردهی آن ندارد. اما این عقیده به طور کامل اشتباه است؛ ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا به طور مستقیم بر روی میزان تناژ، محصول دهی، زمان شروع باردهی و مقاومت نهال انگور دلاورا تاثیر گذار است. طبق نظر متخصصان، مناطقی با ارتفاع 300 الی 1900 متر بالاتر از سطح دریا، برای کاشت نهال انگور دلاورا مناسب هستند.

شروع باردهی و عملکرد

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور دلاورا زودبازده است و 2سال پس از کاشت شروع به باردهی می کند. محصولات این نهال انگور در ابتدای فصل پاییز به طور کامل می‏رسند. البته به یاد داشته باشید که عواملی نظیر ارتفاع از سطح دریا، نوع خاک، رفع نیاز سرمایی و دمای هوا بر روی زمان شروع باردهی این نهال انگور تاثیر گذارند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش و پر طرفدار شدن نهال انگور دلاورا نسبت به سایر ارقام شده، میزان عملکرد آن است. عملکرد نهال انگور دلاورا حدود 60 کیلوگرم محصول در طول سال می‏باشد. به بیانی دیگر، شما می‏توانید سالانه 40 الی 45 تن انگور ناب دلاورا از هر هکتار باغ خود برداشت کنید. خوب است بدانید که کوددهی، آبیاری و سمپاشی بر روی میزان عملکرد این نهال زودرس تاثیر گذارند.

عمر مفید نهال انگور دلاورا

از دیگر عواملی که موجب افزایش میزان فروش نهال انگور دلاورا نسبت به سایر ارقام شده، میزان طول عمر مفید آن می باشد. طول عمر مفید نهال انگور دلاورا حدود 70 سال تخمین زده شده است. لازم به ذکر است که شما می‏توانید با توجه به نکاتی نظیر هرس و سمپاشی به موقع، طول عمر مفید این نهال زودرس را تا 100 سال افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از مزایای آن بهره‏مند شوید.

هرس

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، رشد شاخه‏های نهال انگور دلاورا بسیار زیاد است. شما می‏توانید با هرس به موقع، ارتفاع این نهال زودرس را کنترل کنید و محصولات آن را به شیوه آسوده‏تری برداشت نمایید و همچنین سبب افزایش میزان باردهی آن گردید. بهترین زمان هرس باردهی انگور دلاورا اوایل فصل بهار به روش سه بندی می باشد. لازم به ذکر است که در هنگام هرس این نهال انگور، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن جوانه های زایشی و جدید جلوگیری فرمایید.

خاک مناسب

یکی دیگر از مواردی که می‏تواند سبب افزایش طول عمر و میزان بارهی نهال انگور دلاورا و سایر ارقام شود، خاک مناسب می‏باشد. خاک از اهمیت بسزایی در رشد و عملکر درختان برخوردار است. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، خاک مناسب نهال انگور دلاورا باید از منابع غنی عناصر معدنی و مواد آلی بهره‏مند باشد. علاوه بر آن، خاک مناسب این نهال انگور باید سبک و زه کشی شده باشد.البته لازم به ذکر می باشد نهال انگور دلاورا در خاک های نیمه شور و نیه آهکی نیز قابلیت رشد را دارد.

آبیاری

برای آن که بتوانید شادابی و نشاط را برای نهال انگور دلاورا به ارمغان آورید، باید آن را به موقع آبیاری کنید. آبیاری به موقع این نهال انگور سبب افزایش طراوت و میزان تناژ آن می‏گردد. در فصول گرم، باید ماهانه یک الی دو مرتبه برای آبیاری نهال انگور دلاورا اقدامات لازم را به عمل آورید. در فصل پاییز انگور دلاورا فقط یکبار نیاز به آبیاری دارد. شما می‏توانید برای آبیاری این نهال گرمسیر از سیستم‏های آبیاری قطره ای پیشرفته و مدرن استفاده نمایید و گامی بلند در عرصه کاهش مصرف آب در کشور بردارید.

کوددهی و سمپاشی

همانطور که در قسمت‏های قبل گفته شد، نهال انگور دلاورا برای رشد و باردهی عالی نیازمند خاکی با مقادیر زیادی از مواد معدنی و آلی است. اما متاسفانه خاک برای از مناطق به دلیل کشت بی رویه و استراحت نکردن از بین می‏رود. در چنین خاکی نهال انگور دلاورا نمی‏توانند رشد خوبی داشته باشند. البته این امر بدان معنا نیست که شما نمی‏توانید در این نوع خاک‏ها، اقدام به پرورش نهال انگور دلاورا کنید. شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی، مواد مغذی از دست رفته خاک و مورد نیاز نهال را فراهم سازید. برای کوددهی نهال انگور دلاورا باید هر 3 ماه یکبار اقدامات لازم را به عمل آورید.

گرچه نهال انگور دلاورا از قدمت چند هزار ساله برخوردار است. اما برخی از آفات می‏توانند سبب از پای در آمدن این نهال انگور شوند. از این رو، برای آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما نشود، باید ابتدای هر فصل برای سمپاشی نهال انگور دلاورا اقدامات لازم را به عمل آورید. برای سمپاشی این نهال انگور، بایستی از سموم مخصوص و باکیفیت استفاده نمایید.

مقاومت در برابر آفات

خوشبختانه نهال انگور دلاورا از مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. اما برخی از آفات و بیماری‏ها می‏توانند سبب از بین رفتن این نهال انگور شوند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای آبیاری، کوددهی، هرس و سمپاشی به موقع مقاومت این نهال زودرس را در برابر آفات و بیماری‏های گوناگون افزایش دهید.

موارد مصرف

میوه انگور دلاورا از طعم بسیار عالی و لذیذی برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از افراد از میوه این نهال انگور آمریکایی را به عنوان تازه خوری و پذیرایی استفاده می‏کنند. در روزهای اخیر نیز شرکت‏های بزرگ تولید کننده مواد غذایی، برای تهیه انواع آب میوه‏های طبیع و گاز دار و اسانس‏های خوراکی، از میوه این نهال انگور استفاده می‏نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور دلاورا

بسیاری از باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که چگونه می‏توان نهال انگور دلاورا را باقیمتی مناسب و اصالت مطمئن خرید نمود؟ برای آن که بتوانید نهال انگور دلاورا را با قیمتی عالی و اصالت تضمینی خرید کنید، بهتر است به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید به صورت آنلاین از نهالستان رویال نهال، نهال انگور مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و اصالت خرید کنید و سفارش خود را درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که باید پیش از اقدام به خرید و پرورش نهال انگور دلاورا، بهتر است با افراد متخصص و کاربلد رویال در این زمینه مشورت نمایید.ناگفته نماند تمامی نهال های انگور تولید شده در مجموعه رویال نهال دارای گواهی اصالت و ضمانت می باشند و این مجموعه با دارا بودن مجوز از سازمان حهاد کشاورزی اقدام به تولید نهال می کند پس با خیال آسوده می توانید از این مجموعه اقدام به خرید نهال انگور دلاورا با قیمت مناسب کنید.

مشخصات نهال انگور دلاورا


کشور سازنده: آمریکا

مورد استفاده: تازه خوری

رنگ حبه: قرمز رنگ

طعم میوه: خیلی شیرین با عطر تند

نوع رسیدن میوه: دیررس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت