آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)

خرید نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)، کاشت نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)، هرس درخت انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)، نحوه آبیاری انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)
  •     
  • مشخصات نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)

معرفی نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)


مشخصات و خصوصیات نهال انگور بلک سیدلس بیدانه

میوه انگور، یکی از پرخواص‏ترین و خوشمزه‏ترین انواع میوه‏ها در جهان به شمار می‏آید و دارای طرفداران بیشماری است. انگورها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آن‏ها از خصوصیات ظاهری منحصر به فردی برخوردار می‏باشند. از پرفروش ترین انواع انگورها، می توان به انگور بلک سیدلس بیدانه اشاره نمود.

همانطور که از نامش پیداست زادگاه اصلی نهال انگور بلک سیدلس ازبکستان می باشد میوه انگور بلک سیدلس بیدانه دارای پوسته‏ای نسبتا ضخیم به رنگ بنفش تیره و سیاه به همراه گوشته‏ای قرمز ترد و آبدار و فاقد هسته است به همین دلیل در تهیه مویز استفاده می شود. جالب است بدانید که که جثه انگور بلک سیدلس بیدانه نسبت به دیگر انگورها بسیار بزرگ‏تر می‏باشد. هر حبه انگور بلک سیدلس بیدانه، حدود 8 الی 15 گرم وزن دارد و هر خوشه آن دارای جرمی معادل 150 الی 600 گرم است. ناگفته نماند که شرایط اقلیمی، نوع کود و خاک بر روی میزان وزن و اندازه میوه این نهال انگور تاثیر گذارند. جالب است بدانید که میوه انگور بلک سیدلس بیدانه به دلیل مقاومت بالا دربرابر آب و هوای گرم و سرد و دارا بودن ظاهری مناسب، بسیار بازار پسند است.

نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، از تنه‏ای نسبتا نازک و پیچه‏ای به رنگ قهوه‏ای روشن برخوردار است. شاخه‏های این نهال انگور، از ضخامت نسبتا بالایی برخوردار هستند تا بتوانند وزن خوشه‏های سنگین انگور را به خوبی تحمل کنند. علاوه بر آن، این نهال انگور از برگ‏هایی نسبتا پهن به رنگ سبز روشن با آوندهای برجسته برخوردار است. ارتفاع نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، گاه به بیش از 4 متر می‏رسد. البته ناگفته نماند که شما می‏توانید با هرس به موقع، ارتفاع این نهال انگور را کنترل کنید.

نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، برای اولین بار در کشور فرانسه در سال 1786 میلادی توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. البته این نهال انگور قادر به تحمل دما از منفی 18 درجه الی 40 درجه سانتی گراد است. از این رو، باغداران می‏توانند این نهال انگور را در تمامی نقاط نهال انگور و معتدل جهان به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. لازم به ذکر است که برای کاشت و پرورش نهال انگور بلک سیدلس بیدانه باید با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت نمایید.

کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه

شما می‏توانید با کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، در کمترین زمان ممکن سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید. البته برای کاشت و پرورش این نهال انگور، بهتر است ابتدا نکات خاصی را مد نظر بگیرید. در ابتدا باید به بررسی دقیق شرایط اقلیمی محیط خود بپردازید. در نظر داشته باشید، مناطقی با آب و هوای معتدل با دمای حداقل منفی 10 و حداکثر 35 درجه سانتیگراد با میزان رطوبت و بارش مطلوب و ارتفاع حداقل 500 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه به شمار می‏آیند.

البته در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، اوایل فصل بهار می‏باشد. در ابتدا باید در زمین زراعی خود گودال‏هایی به عمق 50 سانتی متر در دل خاک به فاصله 2 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. در نظر داشته باشید که اگر فاصله گودال ها کمتر از حد تعیین شده باشد، ممکن است ریشه نهال‏ها پس از رشد به یکدیگر برخورد کنند و دچار آسیب شوند. پس از حفر گودال‏ها، باید نهال‏ها را با دقت فراوان درون آن‏ها قرار دهید.

فراموش نکنید که گودال‏ها باید با استفاده از خاک مقوی و مخصوص پر شوند. در نظر داشته باشید که برای پر نمودن گودال‏ها، باید از خاک‏های دانه ریز مخلوط با خاک برگ و مقدار کمی کود ازته استفاده نمایید. در مرحله بعد، برای بهبود کیفیت کار، بهتر است تنه نهال انگور را با نخ به یک سطح ایستاده ببندید. این امر سبب افزایش مقاومت آن در برابر باد و طوفان می گردد. پس از اتمام مراحل کاشت، باید نهال را به دقت آبیاری کنید تا ریشه‏های آن به خوبی مرطوب شوند. خوب است بدانید که اگر پس از کاشت، شرایط رشد و پرورش مطلوبی را برای این نهال گرمسیر فراهم سازید، می‏توانید در کمترین زمان شاهد رشد و افزایش میزان باردهی آن باشید. اگر در زمینه کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه تجربه و دانش چندانی ندارید، بهتر است با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت نمایید.

نیاز سرمایی

پیش از آن که بخواهید اقداماتی را جهت پرورش نهال انگور بلک سیدلس بیدانه به عمل آورید، باید نیاز سرمایی آن را برطرف کنید. شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی این نهال انگور، مقاومت و میزان عملکرد آن را افزایش دهید. برای برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، باید آن را در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد به مدت 100 الی 600 ساعت کشت کنید.

ارتفاع از سطح دریا

همانطور که در قسمت‏های قبل اشاره شد، برای کاشت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه باید توجه بسزایی به ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، شما می‏توانید این نهال دیررس را در زمین زراعی با ارتفاع حداقل 300 و حداکثر 2000 متر بالاتر از سطح دریا بکارید. خوب است بدانید که اگر این نهال انگور سیاه در ارتفاع مناسبی از سطح دریا قرار گیرد، میزان باردهی و مقاومت آن دربرابر هرگونه تغییرات آب و هوایی و بیماری‏ها دوچندان می‏شود. از این رو، باید پیش از کاشت این نهال انگور، با استفاده از ابزار و دستگاه‏های مخصوص ارتفاع زمین زراعی خود را اندازه گیری کنید.

شروع باردهی و عملکرد

خوشبختانه نهال انگور بلک سیدلس بیدانه جزء نهال‏های انگور زودرس قرار دارد. این نهال انگور پس از دوسال به بار می‏نشیند. البته عوامل مختلفی همچون تغییرات آب و هوایی، نوع خاک، کوددهی، آبیاری و شرایط اقلیمی بر روی زمان شروع باردهی نهال انگور بلک سیدلس بیدانه تاثیر گذارند. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با تهیه خاک مرغوب و آبیاری و کوددهی به موقع برای رشد این نهال انگور، زمان شروع باردهی آن را کاهش دهید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب پرفروش و پرطرفدارتر شدن نهال انگور بلک سیدلس بیدانه شده، میزان عملکرد آن است. خوب است بدانید که ریزدانه‏های موجود در خاک و نوع کود نقش بسزایی را برروی عملکرد این نهال گرمسیر ایفا می‏کنند. میزان عملکرد نهال انگور سیدلس بیدانه در طول سال حدود 60 الی 75 کیلوگرم است. از این رو، شما می‏توانید سالانه حدود 50 الی 65 تن انگور بلک سیدلس ناب از باغ خود برداشت کنید و لذت ببرید.

عمر مفید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه

متاسفانه طول عمر مفید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه نسبت به بسیاری از ارقام مختلف انگور پایین‏تر می‏باشد. طول عمر اقتصادی این نهال انگور، حدود 25 الی 35 سال تخمین زده شده است. البته شما می‏توانید با توجه به نکات خاصی نظیر هرس به موقع، سمپاشی و آبیاری منظم، طول عمر مفید این نهال انگور را تا 15 سال افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از محصولات مرغوب و بی نظیر آن استفاده نمایید.

هرس

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب افزایش میزان باردهی و طول عمر مفید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه می‏شود، هرس به موقع است. در این فرآیند، بخش‏های پوسیده و از بین رفته از تنه نهال انگور جدا می‏شوند. این امر موجب تابش بیشتر نور خورشید به بخش‏های پایین دست نهال می‏گردد. برای هرس نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، باید هر شش ماه یکبار اقدامات لازم را به عمل آورید. در نظر داشته باشید که هرس زود به زود نهال انگور، موجب کاهش رشد و میزان عملکرد آن می‏گردد. فراموش نکنید که برای هرس این نهال انگور باید از ترفند و روش‏های دوبندی یا سه بندی استفاده کنید.

خاک مناسب

نهال انگور بلک سیدلس بیدانه نیز همانند بسیاری از نهال‏ها برای رشد عالی و مطلوب، نیاز به خاک مناسب دارد. حال سوال اینجاست که خاک مناسب نهال انگور بلک سیدلس بیدانه چه خصوصیاتی دارد؟ خاک مناسب این نهال انگور باید حاوی مواد معدنی و آلی غنی نظیر آهن، پتاسیم، ید، منیزیم، زینک و هیومیک اسید باشد. علاوه بر آن، خاک این نهال انگور باید دانه ریز باشد. شما می‏توانید برای تهیه خاک مناسب این نهال انگور، مقداری خاک برگ را به همراه خاک لومی یا ماسه‏ای یا رس به همراه مقدار کمی کود ازته مخلوط نمایید و ترکیب حاصل شده را در اطراف آن بریزید.

آبیاری

همانطور که می‏دانید، نهال انگور بلک سیدلس بیدانه همانند تمامی نهال ها برای رشد بهتر و میزان عملکرد و تناژ بیشتر، نیاز به آبیاری منظم و دقیق دارد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید هر 8 الی 12 روز یکبار آبیاری شود. البته اگر قصد کاشت و پرورش این نهال انگور را در مناطق دارید، باید میزان آبیاری آن را افزایش دهید. برای آبیاری نهال انگور بلک سیدلس بیدانه به آسان‏ترین شیوه، می‏توانید از سیستم‏های قطره‏ای پیشرفته و مدرن استفاده نمایید.

کوددهی و سمپاشی

برای آن که بتوانید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و میزان باردهی آن را به حداکثر برسانید، باید از خاک مناسب و مرغوب استفاده کنید. اگر خاک منطقه شما از مواد معدنی و آلی مناسبی برخوردار نیست، باید از کودهای مخصوص استفاده نمایید. برای کوددهی این نهال انگور، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. بهتر است بجای کودهای طبیعی، از کودهای شیمیایی حاوی عناصر پتاسیم، ید، منیزیم، آهن، هیومیک اسید و فسفر برای تقویت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه استفاده کنید.

آفات و حشرات، می‏توانند در کمترین زمان ممکن نهال های تازه کاشته شده را از بین ببرند. از این رو، برای آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما نشود، باید نهال‏های خود را به طور منظم سمپاشی کنید. برای سمپاشی نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، باید هر چهار ماه یکبار (سه مرتبه در طول سال) اقدامات لازم را به عمل آورید.

مقاومت در برابر آفات

گرچه طول عمر مفید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه نسبتا پایین است، اما مقاومت این نهال انگور در برابر آفات و بیماری‏ها بسیار زیاد می‏باشد. البته شما می‏توانید با رسیدگی بیشتر و توجه به نکاتی نظیر آبیاری، کوددهی، سمپاشی و هرس منظم میزان مقاومت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه را دربرابر بدترین نوع آفات و بیماری‏ها دوچندان کنید.

موارد مصرف

از مهم‏ترین موارد مصرف میوه نهال انگور بلک سیدلس بیدانه، می‏توان به تازه خوری اشاره نمود. افراد برای مهمانی و مجالس بسیار خاص و مجلل از این میوه برای پذیرایی استفاده می کنند. از طرفی دیگر، در برخی از شرکت‏ها برای تهیه و تولید آبغوره و سرکه از انگور بلک سیدلس بیدانه استفاده می‏شود. ناگفته نماند که بزرگترین مشتریان محصولات باغ‏های انگور بلک سیدلس بیدانه، شرکت‏های تولید مویز هستند.

خرید و قیمت نهال انگور بلک سیدلس بیدانه

خرید نهال انگور بلک سیدلس بیدانه با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی امری بسیار دشوار است. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال، این نهال انگور را به بهترین شکل با گواهی اصالت و ضمانت خرید کنید و با اطمینان خاطر کامل آن را بکارید. برای خرید این نهال انگور، می‏توانید به صورت آنلاین و حضوری به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید و سفارش خود را در زمان کاشت در محل مورد نظر تحویل بگیرید. علاوه بر آن، شما می‏توانید از تجربیات و دانش کارشناسان و متخصصان رویال نهال نیز استفاده نمایید.

مشخصات نهال انگور بلک سیدلس بی دانه (black seedless)


مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اواسط شهریور ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت