آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور امپرور

خرید نهال انگور امپرور از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور امپرور با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور امپرور در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور امپرور به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور امپرور در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور امپرور، کاشت نهال انگور امپرور، هرس درخت انگور امپرور، نحوه آبیاری انگور امپرور، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور امپرور و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور امپرور کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور امپرور را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور امپرور
  •     
  • مشخصات نهال انگور امپرور

معرفی نهال انگور امپرور


مشخصات و خصوصیات نهال انگور امپرور

در دنیای مدرن امروزی، تعداد بسیار زیادی از ارقام مختلف انگور وجود دارند که هر کدام از آن‏ها قادر به رشد در یک نوع اقلیم هستند. البته برای از ارقام نظیر نهال انگور امپرور قادر به رشد در اکثر اقلیم‏ها می باشند. البته فراموش نکنید که قیمت و ارزش نهال انگور امپرور و دیگر نهال‏های انگور که قادر به رشد در چندین اقلیم هستند، بسیار بالاتر از سایر ارقام است.

زادگاه نهال انگور امپرور، کشور فرانسه است. این نهال انگور برای اولین بار در سال 1789 میلادی توسط کشاورزان و باغداران در کشور فرانسه شناسایی شد. البته این نهال انگور قادر است در مناطقی با دمای حداقل منفی 15 و حداکثر 35 درجه سانتی گراد رشد کند. از این رو، باغداران می‏توانند با رعایت برخی نکات ضروری، نهال انگور امپرور را در اکثر اقلیم‏ها پرورش دهند. ناگفته نماند که اگر این نهال انگور رشد و میزان باردهی بسیار بالایی در مناطق سردسیر دارد.

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب افزایش قیمت و پرطرفدار شدن نهال انگور امپرور نسبت به سایر ارقام گشته، میزان عمکلرد و نوع میوه‏های آن است. میوه‏هایی که توسط این نهال انگور سردسیر تولید می‏شوند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هر حبه انگور امپرور دارای پوسته‏ای نازک به رنگ ارغوانی و بنفش به همراه گوشته‏ای نسبتا ترد، شیرین و آبدار با هسته‏هایی ریز است. علاوه بر آن، خوشه‏های این نهال انگور بسیار پر تراکم هستند و از وزنی معادل 100 الی 550 گرم برخوردار می‏باشند.

نهال انگور امپرور دارای ظاهری منحصر به فرد نسبت به سایر ارقام انگور می‏باشد. این نهال انگور از تنه‏ای نسبتا ضخیم با رنگ خاکستری تیره به همراه شاخه‏هایی نازک اما مقاوم در برابر شکستن با برگ‏هایی پهن به رنگ سبز روشن با آوندهای برجسته است. حداکثر ارتفاع نهال انگور امپرور حدود 8 متر است؛ البته عواملی نظیر شرایط اقلیمی، نوع خاک و کوددهی برروی ارتفاع این نهال انگور تاثیر گذارند. شما می‏توانید با هرس به موقع، میزان ارتفاع نهال انگور امپرور را کنترل کنید و محصولات آن را به کیفیت بهتری برداشت نمایید.

کاشت نهال انگور امپرور

برای کاشت نهال انگور امپرور باید ابتدا با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت کنید و به پارامترهایی نظیر ارتفاع از سطح دریا، نیاز سرمایی، میانگین دمای محیط و شرایط اقلیمی توجه بسزایی داشته باشید. فراموش نکنید که مناطقی با میانگین دمای حداقل منفی 15 و حداکثر 25 درجه سانتی گراد به همراه با خاک حاصلخیز با ارتفاع حداقل 800 متر بالاتر از سطح دریا با بارش مطلوب، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور امپرور محسوب می‏شوند. در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور امپرور، اوایل فصل بهار پس از اتمام سرمای زمستان (اواسط فروردین ماه الی اواخر اردیبهشت ماه) است.

پیش از انجام هر کاری، باید برای خرید نهال انگور امپرور اقدامات لازم را به عمل آورید. برای انجام این کار، بهتر است به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید. در مرحله بعد، باید گودال‏هایی به ژرفای حداقل 40 و حداکثر 70 سانتی متر با فاصله 2 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. در نظر داشته باشید که اگر عمق گودال‏ها بیشتر یا کمتر از حد مجاز باشد، ممکن است ریشه نهال انگور سردسیر پس از کاشت دچار آسیب شود. به همین دلیل، باید گودال‏ها را با دقت فراوان با استفاده از دستگاه‏های مخصوص حفر نمایید.

در مرحله بعد، باید با نهایت دقت نهال‏ها را درون گودال‏ها بکارید. در این مرحله اگر کوچک ترین آسیبی به ریشه‏ها وارد شود، ممکن است کل زحمات شما به هدر بروند. در نظر داشته باشید که گودال‏ها باید با استفاده از خاک مناسب و مرغوب پر شوند. پس از اتمام مراحل کاشت، بهتر است تنه نهال را به یک سطح ایستاده ببندید تا بتوانید از شکستن آن در برابر باد و طوفان‏های شدید جلوگیری نمایید. ناگفته نماند که آبیاری نهال انگور امپرور تازه کاشته شده امری ضروری به شمار می‏آید. کاشت نهال انگور امپرور نسبت به سایر ارقام کمی حساس تر است؛ به همین دلیل اگر تجربه و دانش کافی در این زمینه ندارید، بهتر است پیش از کاشت با افراد با تجربه و متخصص در این زمینه مشورت فرمایید.

نیاز سرمایی

از مهم‏ترین نکاتی که باید پیش از کاشت و پرورش نهال انگور امپرور به آن توجه ویژه‏ای داشته باشید، برطرف نمودن نیاز سرمایی آن است. رفع نیاز سرمایی، از پر اهمیت‏ترین اصول پرورش نهال انگور امپرور محسوب می‏شود. البته برای انجام چنین کاری، باید نهال انگور امپرور را در مناطقی که مدت 600 الی 900 ساعت سرما با دمای حداقل منفی 7 درجه دارند کشت کنید. لازم به ذکر است که رفع نیاز سرمایی نهال انگور امپرور، موجب افزایش رشد و میزان عملکرد آن می‏گردد.

ارتفاع از سطح دریا

برای آن که بتوانید میزان باردهی و تناژ نهال انگور امپرور را به حداکثر برسانید، باید آن را در زمین زراعی با ارتفاع مناسب از سطح دریا بکارید. ارتفاع از سطح دریا یکی از اصل‏های مهم کاشت و پرورش این نهال انگور به شمار می‏آید. طبق نظر متخصصان و کارشناس، اگر این نهال انگور در ارتفاع نامناسب قرار گیرد، ممکن است رشد و عملکرد آن با افت شدیدی مواجه شوند. به همین دلیل باید پیش از کاشت نهال انگور امپرور، ارتفاع زمین زراعی خود را اندازه گیری کنید. ارتفاع مناسب برای پرورش این نهال انگور، حدود 600 الی 1900 متر بالاتر از سطح دریا است.

شروع باردهی و عملکرد

زمان شروع باردهی نهال انگور امپرور به عواملی نظیر شرایط اقلیمی و دمای محیط بستگی دارد. اما به طور معمول، این نهال انگور دو سال پس از کاشت شروع به محصول دهی می کند. البته طبق نظر متخصصان، هرچقدر که دما و رطوبت محیط بیشتر باشد، زمان شروع باردهی نهال انگور امپرور کاهش می‏یابد.

همانطور که در قسمت‏های قبل گفته شد، نهال انگور امپرور جزء ارقام زودبازده به حساب می آید. عملکرد نهال انگور امپرور حدود 50 الی 70 کیلوگرم در طول سال است. در نظر داشته باشید که میزان کوددهی، زمان آبیاری، نوع خاک و هرس بر روی میزان عمکلرد و باردهی این نهال انگور تاثیر گذارند. شما می‏توانید با توجه به نکات کلیدی، سالانه حدود 40 الی 50 تن انگور ناب امپرور از باغ خود برداشت کنید و صاحب سود بسیار خوبی شوید.

عمر مفید نهال انگور امپرور

طول عمر مفید نهال انگور امپرور حدود 60 الی 70 سال تخمین زده شده است. البته در نظر داشته باشید که هرس، خاک مناسب، ارتفاع از سطح دریا، سمپاشی، آبیاری و کوددهی بر روی طول عمر اقتصادی نهال انگور امپرور تاثیر گذارند. بسیاری از افراد بر این عقیده باورند که کوددهی بیش از اندازه، موجب افزایش طول عمر مفید این نهال انگور می‏گردد. اما این عقیده به طور کامل اشتباه است؛ استفاده از کود بیش از اندازه جهت تقویت این نهال انگور، سبب کاهش طول عمر و میزان باردهی آن می‏شود.

هرس

هر نهال انگور برای باردهی بهتر، نیازمند هرس است. در برخی از مواقع، شاخه و برگ‏های پوسیده جلوی تابش نور خورشید به بخش‏های تازه را می‏گیرند. این امر موجب کاهش عمل فتوسنتز و نتیجه کم شدن رشد و میزان عملکرد آن می‏شود. به همین دلیل، باید برای بهبود بخشیدن به فرآیند رشد نهال‏های خود، یک برنامه دقیق هرس داشته باشید. لازم به ذکر است که نهال انگور امپرور باید هر سه ماه یکبار (ابتدای هر فصل) هرس شود. برای هرس نهال انگور امپرور، باید از روش‏های دوبندی استفاده کنید. فراموش نشود که در هنگام هرس نهال انگور امپرور، باید مراقب بخش‏های سالم و زنده باشید.

خاک مناسب

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب افزایش رشد و میزان عملکرد نهال انگور امپرور و سایر درختان می‏گردد، استفاده از خاک مناسب است. میزان اسیدیته (پی اچ) خاک مناسب نهال انگور امپرور باید بین 6 الی 7 بوده و مقدار مواد مغذی فراوانی در آن وجود داشته باشد. لازم به ذکر است که این نهال انگور در خاک های نیمه شور و آهکی نیز قابلیت کشت را دارد.

آبیاری

آب، یکی از پراهمیت‏ترین نیاز تمامی درختان به شمار می‏آید. هر نهال انگور برای رشد عالی و باردهی بی نظیر، نیازمند یک برنامه آبیاری دقیق است. شما می‏توانید با فراهم ساختن یک برنامه آبیاری دقیق، رشد و میزان عملکرد و تناژ نهال انگور امپرور را به حداکثر برسانید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید هر 15 روز یکبار آبیاری شود. البته اگر بارش منطقه شما در طول سال بیش از 700 میلی متر است، باید هر 20 روز یکبار برای آبیاری نهال انگور امپرور اقدامات لازم را به عمل آورید. ناگفته نماند که در روزهای گرم تابستان، باید هر15 روز نهال انگور امپرور را آبیاری کنید.

کوددهی و سمپاشی

خاک برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه و استراحت نکردن، از نظر منابع معدنی و آلی فقیر می‏شود. گیاهان بارده، نمی‏توانند در چنین خاکی رشد خوبی داشته باشند. البته این امر بدان معنا نیست که این نوع خاک به طور کامل به درد نمی‏خورد؛ شما می‏توانید برای تقویت و افزایش میزان مواد آلی و معدنی موجود آن، از ترفند کوددهی استفاده کنید. لازم به ذکر است که برخی از نهال‏های انگور نظیر امپرور، نیاز به مواد مغذی فراوانی دارند. به همین دلیل باید هر شش ماه یکبار برای کوددهی نهال انگور امپرور اقدامات لازم را به عمل آورید.

همانطور که می‏دانید، آفات و حشرات با تغذیه از منابع غذایی موجود در نهال‏ها، موجب کاهش رشد و میزان باردهی آنها می‏شوند. علاوه بر آن، برخی از آفات می‏توانند نهال انگور را به طور کامل از پای در آورند. به همین دلیل، برای مقابله با چنین مشکلی باید با ترفند سمپاشی وارد عمل شوید. برای سمپاشی نهال انگور امپرور، باید ابتدای هر فصل اقدام کنید.

مقاومت در برابر آفات

یکی از مهم‏ترین مسائلی که موجب پرفروش و پرطرفدار شدن نهال انگور امپرور نسبت به سایر ارقام گشته، مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری‏ها است. البته این نهال انگور در برابر برخی از بیماری‏ها نظیر آنتراکنوز، آرمیلاریا، گال و غیره مقاومت کمی از خود نشان می‏دهد. از این رو، برای افزایش مقاومت نهال انگور امپرور در برابر سایر بیماری و آفات باید از ترفندهای سمپاشی، آبیاری، کوددهی و هرس به موقع استفاده کنید.

موارد مصرف

میوه انگور امپرور از قیمت گران‏تری نسبت به انواع انگورها در بازار برخوردار است. از این رو، تهیه فرآورده‏هایی نظیر شیره و کشمش از انگور امپرور مقرون به صرفه نیست. به همین دلیل بسیاری از افراد از این نوع میوه برای تازه خوری و پذیرایی استفاده می‏کنند.

خرید و قیمت نهال انگور امپرور

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور امپرور نسبت به سایر ارقام از مزایای بیشتری برخوردار است. شما می‏توانید با خرید و پرورش این نهال انگور، در کمترین زمان ممکن شاهد باردهی عالی و مطلوب آن باشید. حال سوال اینجاست که چگونه می‏توان برای خرید نهال انگور امپرور اقدامات لازم را به عمل آورد؟ برای خرید نهال انگور امپرور با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، فقط و فقط باید به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که پیش از خرید نهال انگور امپرور، بهتر است با افراد متخصص و کاربلد رویال نهال در این زمینه مشورت کنید تمامی نهال های تولید شده در این مجموعه دارای لیبل و گواهی اصالت می باشند پس با خیال آسوده می توانید اقدام به خرید نهال انگو امپرور از این مجموعه نمایید ودر زمان کاشت درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات نهال انگور امپرور


نوع رقم: تجاری

نوع میوه: میان رس

رنگ میوه: قرمز متمایل به بنفش

نوع حبه انگور: یکنواخت

نوع بازار: بازار پسند

محبوبیت: بین مصرف کنندگان خیلی زیاد

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت