آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع نهال های هلو

خرید نهال هلو

خرید نهال هلو سبز

خرید نهال هلو سبز

نهال هلو سبز یکی از بزرگترین محصولات تجاری در اروپا است و به عنوان پایه رویشی اصلاح شده محسوب می شود. هلو سبز پربار و زودبازده است که پوست کمی سبز با لکه های قرمز رنگ و آبدار و شیرین دارد و این درخت زیبا در سال اول باردهی خود را آغاز خواهد کرد. فاصله هر درخت 3*3 متر و در زمین های پر شیب و بادخیز فاصله 3*3 و 3*2.5 متر است آبیاری این درخت هلو سبز در فصل بهار هر 10 روز یکبار و فصل گرما هر 7 روز یکبار نیاز به آب دارد. از جمله آفاتی که این درخت می تواند به آن مبتلا شود، سفیدک سطحی و شانکر باکتریایی است.

هلو سبز
خرید نهال هلو انجیری زود رس

خرید نهال هلو انجیری زود رس

میوه های نهال هلو انجیری زودرس به شکل انجیر هستند با اندازه متوسط و به رنگ زرد متمایل به قرمز. هلو انجیری زودرس طعم شیرین و بافتی سفت را دارد. هسته این نوع هلو به گوشتش چسپیده است. این هلو انجیری قدیمی ترین نوع هلو است و در خرداد ماه و زودتر از سایر انواع هلو وارد بازار می شود. این میوه برای مصرف تازه مناسب است. هلو انجیری زودرس را می توان به مدت سه ماه در یخچال نگهداری کرد. خاستگاه این درخت هلو چین است. یکی دیگر از انواع هلو که ظاهر تقریباً مشابه این نوع دارد، هلو انجیری زعفرانی است که این نوع هلو را نیز می توان کاشت.

هلو انجیری زود رس
خرید نهال هلو انجیری زعفرانی

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی

طعم و نوع بافت هلو انجیری زعفرانی یکی از دلایل اصلی انتخاب این نهال توسط باغداران برای کاشت می باشد. درخت هلو انجیری زعفرانی; بومی چین است و در نقاط مختلف کشورمان کشت می شود. بارزترین ویژگی این میوه تابستانی زودرس بودن آن است که تاثیر زیادی در سود تجاری دارد. این میوه تابستانی ترکیبی زیبا از شفتالو و هلو، با قوت و رشد سریع است. تمام ویژگی ها و خصوصیت های آن باعث شده تا کشاورزان زیادی برای سود بیشتر اقدام به کاشت نهال هلو انجیری زعفرانی کنند. البته این میوه را باغدار هم به صورت دیررس و هم به صورت زودرس می تواند به دست آورد. به طور کلی نوع اول متقاضیان بیشتری دارد. همچنین قدرت و توانایی رشد تا 3-4 متر را دارد. درخت هلو انجیری زعفرانی; از پربارترین انواع هلو است.طعم و نوع بافت هلو انجیری زعفرانی یکی از دلایل اصلی انتخاب این نهال توسط باغداران برای کاشت می باشد. درخت هلو انجیری زعفرانی; بومی چین است و در نقاط مختلف کشورمان کشت می شود. بارزترین ویژگی این میوه تابستانی زودرس بودن آن است که تاثیر زیادی در سود تجاری دارد. این میوه تابستانی ترکیبی زیبا از شفتالو و هلو، با قوت و رشد سریع است. تمام ویژگی ها و خصوصیت های آن باعث شده تا کشاورزان زیادی برای سود بیشتر اقدام به کاشت نهال هلو انجیری زعفرانی کنند. البته این میوه را باغدار هم به صورت دیررس و هم به صورت زودرس می تواند به دست آورد. به طور کلی نوع اول متقاضیان بیشتری دارد. همچنین قدرت و توانایی رشد تا 3-4 متر را دارد. درخت هلو انجیری زعفرانی; از پربارترین انواع هلو است.طعم و نوع بافت هلو انجیری زعفرانی یکی از دلایل اصلی انتخاب این نهال توسط باغداران برای کاشت می باشد. درخت هلو انجیری زعفرانی; بومی چین است و در نقاط مختلف کشورمان کشت می شود. بارزترین ویژگی این میوه تابستانی زودرس بودن آن است که تاثیر زیادی در سود تجاری دارد. این میوه تابستانی ترکیبی زیبا از شفتالو و هلو، با قوت و رشد سریع است. تمام ویژگی ها و خصوصیت های آن باعث شده تا کشاورزان زیادی برای سود بیشتر اقدام به کاشت نهال هلو انجیری زعفرانی کنند. البته این میوه را باغدار هم به صورت دیررس و هم به صورت زودرس می تواند به دست آورد. به طور کلی نوع اول متقاضیان بیشتری دارد. همچنین قدرت و توانایی رشد تا 3-4 متر را دارد. درخت هلو انجیری زعفرانی; از پربارترین انواع هلو است.

هلو انجیری زعفرانی
خرید نهال هلو گلدن کوئین

خرید نهال هلو گلدن کوئین

نهال هلو گلدن کوئین از جمله نهال های هلویی می باشد که بسیار تجاری است و زمان رسیدن میوه اش اوایل تیر ماه است، میوه این نهال خوش رنگ و مناسب است برای تازه خوری ، نوع گوشت هلو گلدن کویین زعفرانی ست.

هلو گلدن کوئین
خرید نهال هلو گرین

خرید نهال هلو گرین

منشاء اصلی هلو گرین یا هلوی پاییزی چین می باشد. این گونه هلو می تواند دمای سرد 25 تا 30 درجه زیر صفر را تحمل کند و به خشکی نیمه متحمل است. نهال های این نوع به فاصله 3*3 کاشته می شوند، پایه آن GF-GN-آلو وحشی-هلو و نیاز به آبیاری 10 لیتری در هفته دارد. این نوع درخت در سال دوم پس از کاشت میوه می دهد و عمر اقتصادی آن 20 سال است. میوه در اواسط پاییز می رسد و به رنگ سبز با گونه های قرمز است. این هلو معمولاً به صورت تازه مصرف می شود و به مدت 2 ماه قابل نگهداری است.

هلو گرین
خرید نهال هلو کاظمی

خرید نهال هلو کاظمی

برای افزایش عملکرد نهال هلو حاج کاظمی بهتر است آنها را هر سال هرس کنید. مقاومت این درخت در برابر آفات و بیماری ها خوب است. اما بیماری هایی مانند شته زردآلو می تواند این درخت را آلوده کند. با این حال، با مراقبت مناسب، می توان از این بیماری جلوگیری کرد. همچنین برای جلوگیری از پیچ خوردگی برگ ها باید از پاییز تا بهار آن ها را بپوشانید. و از کود مناسب استفاده کنید. درختان هلو حاج کاظمی نیاز به گرده افشانی ندارند و بهترین خاک برای پرورش این درخت خاک لومی رسی است. اگر خاک کمی اسیدی باشد بر کیفیت رشد درخت تاثیر مثبت خواهد داشت. همچنین برای کاشت نهال به یک سوراخ 80 تا 100 سانتی متری نیاز دارید. با آبیاری و کوددهی مناسب، نهال های سالم و تازه ای خواهید داشت. آبیاری و کود خوب نهال های سالم و شادابی خواهید داشت زیبایی این درخت هلو طرفداران خود را دارد. میوه درخت هلو حاج کاظمی متوسط ​​و درشت است. بنابراین، همیشه بازار پسند است.هلو حاج کاظمی به صورت هسته جدا تولید می شود. به همین دلیل برای کمپوت و مصرف روزانه مناسب است. شکی نیست که سرمایه گذاری در این گیاه بازده خوبی به شما خواهد داد. جالب است بدانید که این نوع هلو پاجوش نمیدهند. مقاومت درخت هلو حاج کاظمی در برابر سرما و گرما مناسب است و البته رعایت شرایط سرمای گیاه نیز ضروری است.

هلو کاظمی
خرید نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)

خرید نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)

نهال هلو سرخابی یکی از گران ترین نهال هایی است که می تواند در شرایط آب و هوایی مختلف رشد کند. به همین دلیل برای احداث باغات هلو به صورت گسترده توسط کشاورزان خرید نهال هلو سرخابی انجام و کاشته می شود. فروش هلو سرخابی به دلیل میانگین زمان رشد ماندگاری بسیار طولانی (2 ماه) سال دوم کاشت میوه می دهد. محصولات به دست آمده از این گیاه بسیار پربار و فراوان بوده و قابل استفاده برای صادرات می باشد. سیستم ریشه این گیاه گسترده است و ارتفاع یک متر به بالا هستند.

هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)
خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

منشاء درخت زعفرانی زودرس چین است و در صدر لیست پرفروش ترین نهال های هلو این کشور قرار دارد. این میوه شیرین تابستانی از گروه درختان زودبازده است و به همین دلیل از ارقام با کیفیت و اقتصادی محسوب می شود. درخت هلو زعفرانی زودرس; در شرایط مناسب بین 3 تا 8 متر رشد می کند مراقبت و نگهداری از انواع هلو تقریباً روش ها و راهکارهای مشابهی دارد. با تفاوت در کشت هر گونه باید موقعیت جغرافیایی، خاک مناسب، نور کافی خورشید، روش آبیاری، روش هرس و ... را در نظر گرفت. این درخت یکی از ارقام زودرس و زودبازده است و در مقایسه با گونه های مشابه رشد قابل توجهی دارد. در نظر داشته باشید میوه این درخت بسیار شیرین و ترد است و بافت کمی سفت دارد. پوست نازک میوه یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن است، البته باید توجه داشت که بهترین شرایط جغرافیایی و اقلیمی برای کشت نهال هلو زعفرانی زودرس مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری است. این رقم توانایی تحمل سرما از 25 تا 30 درجه زیر صفر را دارد. با توجه به نیاز سرمایی این درخت، اگر نهال های این رقم در معرض هوای زیر 25 درجه قرار گیرد. از بین می رود.

هلو زعفرانی زود رس
خرید نهال هلو رد تاپ

خرید نهال هلو رد تاپ

یکی از بهترین و محبوب ترین گونه های نهال هلو ردتاپاست، قیمت مناسب این نهال نسبت به سایر گونه ها در کنار کیفیت این نهال باعث شده تا کشاورزان از این نهال برای احداث باغات خود استفاده کنند و این نهال به یکی از محبوب ترین گونه های هلو در ایران و جهان تبدیل شود. پتانسیل زیادی برای تولید و باردهی دارد و می تواند سود خوبی برای کشاورزان به همراه داشته باشد. این درخت میوه های زیبا و خوش طعمی دارد که بازار خوبی هم دارد. گفته می شود که درختان هلو ردتاپ از بسیاری از انواع هلو مقاوم تر هستند. مقاومت این نهال در برابر آفات، آب و هوا و محیط زیست از بسیاری از نهال های کشور بیشتر است و این نهال به راحتی توسط آفات، سرما و گرما آسیب نمی بیند. میوه این درخت نسبت به سایر میوه های ارقام دیگر هلو رنگارنگ تر است و همین امر باعث شده است که این میوه نسبت به انواع دیگر هلو جایگاه بالاتری داشته باشد. این گیاه در مناطق گرمسیری به خوبی رشد می کند و یکی از مناسب ترین انواع هلو برای رشد در مناطق گرمسیری است. هسته این میوه به راحتی جدا می شود و گوشت آن کاملا سفت است.

هلو رد تاپ
خرید نهال هلو خونی

خرید نهال هلو خونی

خرید نهال هلو خونی به دلیل رنگ قرمز و بازار پسند بودن و طعم شیرین و آبدار آن بسیار پرطرفدار است. این میوه شیرین به مدت 3-4 ماه قابل نگهداری است. برای مصرف تازه بسیار مناسب است زیرا لطیف، نرم و خوش طعم است.از مهمترین ویژگی های نهال هلو خونی برگ ها و شاخه های قوی و محکم با تراکم بالا و استحکام خوب است. هلو خونی میوه ای بسیار پرطرفدار و بازار پسند است و خرید نهال هلو خونی نسبت به سایر ارقام بیشتر است. شکل میوه متوسط ​​و گرد است و روی پوست آن کرک وجود دارد. یکی از ویژگی های متمایز درخت هلو خونی این است که میوه ها به صورتا خوشه ای در شاخه های کناری قرار دارند. دیرگل بودن این رقم باعث مقاومت این نهال در برابر سرما در بهار می شود.

هلو خونی
خرید نهال هلو جی اچ هیل

خرید نهال هلو جی اچ هیل

هلو جی اچ هیل این رقم دارای رشد ضعیف تا متوسط بوده و به اندازه بسیاری از انواع دیگر هلو شاخه و برگ تولید نمی کند. مبدا و محل هلو جی اچ هیل آمریکا است. جی اچ هیل میوه های بزرگ و نامتقارن تولید می کند و یکی از پاربارترین محصولات به حساب می آید. هلوهای جی اچ هیل در اواخر مرداد یا اوایل شهریور رسیده اند. میوه تولید شده توسط این گونه گرد، پوشیده از پوست قرمز و گوشت زرد و هسته جدا هستند. این رقم مقاومت خوبی به سرمای بهاره و تابستان گرم دارد. هلو جی اچ هیل قابلیت حمل و نقل بالایی دارد، این رقم بومی آمریکا بر خلاف نوع پایه که در بهار مستعد سرما است، اما در تابستان گرما را تحمل می کند، رشد ضعیفی دارد.

هلو جی اچ هیل
خرید نهال هلو فرانسه پیش رس

خرید نهال هلو فرانسه پیش رس

نهال هلو فرانسه پیش رس برای اولین بار در چین کاشته شد. حتی امروزه در اکثر کشورها و در شهرهای صنعتی و نهالستان با استانداردهای با کیفیت بالا و کارخانه ها با استفاده از تجهیزات مدرن نهال، سم پاشی، آبیاری، کود دهی خودکار، کنترل خودکار دما، رطوبت و تشعشع که باعث صرفه جویی در زمان و نیروی کار می شود، تولید می شود. پایه هلو فرانسه پیش رس نسبت به ارقام هلو سنتی و ایرانی بسیار مقاوم به سرما و پربارتر است. این محصول به دلیل تجاری بودن محصول هلو فرانسه پیش رس مورد توجه همه باغداران و کشاورزان هلو است. همچنین این مزیت باعث کاهش قیمت هلو برای برداشت محصول میگردد. زمان رسیدن اوایل تیرماه است. نهال هلو فرانسه پیش رس به دلیل میوه های زیبا و با عطر و طعم خوب بسیار بازار پسند بوده و طرفداران زیادی دارد. نهال هلو فرانسه پیش رس را می توان در مناطق سرد، گرم و کوهستانی پرورش داد.

هلو فرانسه پیش رس
خرید نهال هلو انجیری مالکی

خرید نهال هلو انجیری مالکی

نهال هلو انجیری مالکی یکی از ارقام نهال هلو است که خیلی سریع رشد می کند و از مناسب ترین گزینه ها برای باغدارانی است که می خواهند محصول را در زمان کوتاهی به دست آورند و عملکرد بالایی داشته باشند. یکی از انواع هلو انجیری وارداتی که میوه های آن بسیار خوش طعم و البته با کیفیت است نهال هلو انجیری مالکی می باشد. این نهال یکی از نهال های پرمحصول به شمار می رود و هر ساله محصول زیادی به کشاورز می دهد. نهال های هلو انجیری مالکی برای رشد و تولید محصولات خوب به آبیاری زیادی نیاز دارند. اگر موفق به رفع نیاز به آبیاری مناسب این درخت نشوید، بدون شک آنطور که باید رشد نمی کند و محصولی که تولید می کند کیفیت بالایی نخواهد داشت. مناطق زمستانی مناطقی سازگار با این رقم است. هنگام کاشت این نهال به منطقه و آب و هوا بسیار توجه کنید. زیرا ممکن است ملزومات نهال در منطقه مورد نظر یافت نشود و در نتیجه نهال به خوبی رشد نکند و در نهایت از کیفیت میوه بسیار کاسته شود. عمر اقتصادی 20 ساله این گیاه این امکان را برای کشاورزان فراهم می کند تا به مدت 20 سال محصولات بسیار مرغوب را به مقدار زیاد برداشت کرده و درآمد بسیار خوبی کسب کنند. کاشت هلو انجیری مالکی انتخاب خوبی برای یک کسب و کار نوپا است.

هلو انجیری مالکی
خرید نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی از نهالستان رویال آرمین قاسمی بهترین انتخاب برای هر کشاورز و باغداری است که قصد احداث باغ این رقم را دارند. این نهال ها کمترین نیاز سرمایی را دارند و در آب و هوای معتدل بهترین رشد و عملکرد اقتصادی را خواهند داشت. هلو انجیری عسلی طعمی شیرین، آبدار و رنگی شبیه عسلی دارد که باعث محبوبیت و فروش آن در بازار شده است. هلو انجیری عسلی از چین منشاء گرفته است. این هلو قبلاً بسیار کمیاب بود و فقط در شیک ترین فروشگاه های چین فروخته می شد. هلوهای انجیری اصلا اصلاح نشده اند. آنها از نوادگان هلو وحشی پان تائو از چین هستند که تقریباً 150 سال پیش به کشورهای جهان معرفی شد. این هلوها بسیار شیرین و آبدار هستند و خرید نهال هلو انجیری عسلی بازار گسترده ای در سراسر جهان دارد.برگ نهال هلو انجیری عسلی باریک و تیز است. شرایط آب و هوایی خاص در شهرهای مختلف باعث شده است باغ هلو انجیری عسلی روی مناطقی با زمستان و بهار سرد متمرکز شوند، جایی که کشاورزان می توانند گونه های زودرس را که نیاز به کمی سرما دارند بکارند.

هلو انجیری عسلی
خرید نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی به دلیل رنگ قرمز میوه آن بسیار مورد توجه مصرف کنندگان و کشاورزان است. این گیاه در مناطق گرم و مرطوب به خوبی رشد می کند و میوه های آن در اوایل تیرماه تولید می شود. شیرین و آبدار و پربار بودن این نهال باعث شده مشتریان زیادی داشته باشد. چین کشور تولید کننده هلو انجیری خونی است و بیشترین سهم تولید و صادرات این نوع هلو را در جهان دارد.خرید نهال هلو انجیری خونی تجارت مناسبی برای احداث باغ این رقم می باشد. در تابستان میوه های این رقم میرسند و میوه ها پربار و زودرس هستند. نهال ها را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. نهال هلو انجیری خونی حداقل 25 و حداقل 35 درجه را تحمل می کند. بنابراین مقاومت خوبی در برابر سرما ندارد و بیشتر برای مناطق گرم و مرطوب مناسب است.

هلو انجیری خونی
خرید نهال هلو انجیری پلنگی

خرید نهال هلو انجیری پلنگی

نهال های هلو انجیری پلنگی به دلیل طعم و میوه با کیفیت بسیار محبوب هستند. این درخت پیوندی است و در فصل برداشت محصول زیادی دارد. بهترین آب و هوا برای رشد نهال، آب و هوای گرمسیری است و دمای بالا به توسعه محصول کمک می کند. برای خرید نهال هلو انجیری پلنگی و دریافت بهترین ها کافیست با ما تماس بگیرید. چین کشور بزرگی است و یکی از 10 کشور برتر تولیدکننده میوه و سبزیجات در جهان است. این کشور به ویژه تولید کننده هلو انجیری پلنگی است و سالانه هزاران تن به دنیا عرضه می کند. خرید نهال هلو انجیری پلنگی در ایران مرسوم است و کشت آن در باغ های ایرانی انجام می شود، در هنگام خرید نهال هلو انجیری پلنگی این نهال دارای برگ های سرسبز، باریک و نیزه ای شکل است. گل ها در اوایل بهار شکوفا می شوند و رنگ صورتی دارند. این نهال برای رشد خوب نیاز به آب مناسب دارد. در غیر این صورت میوه آبدار و شیرین نخواهد بود.

هلو انجیری پلنگی
خرید نهال هلو انجیری پاییزه

خرید نهال هلو انجیری پاییزه

نهال هلو انجیری پاییزه یکی از بهترین ارقام هلو است، گوشت میوه آن به هسته چسبیده و بسیار آبدار و شیرین است. مناسب برای کمپوت، آب میوه و تازه خوری است. علاوه بر این، پوست به گوشت چسبیده و طعم فوق العاده ای دارد. بسیاری از باغداران به دلیل ماندگاری میوه روی درخت و عملکرد مضاعف، این رقم را برای کاشت در باغ انتخاب می کنند. کشور تولید نهال هلو انجیری پاییزه ایران است و سپس به کشورهای دیگر معرفی شد. خاستگاه این هلو استان اردبیل و شهرستان مشکین شهر است و باغات هلو انجیری پاییزه زیادی در این استان وجود دارد. اما خرید نهال هلو پاییزه در بسیاری از شهرهای کشور با اقلیم های مختلف رواج دارد. با خرید نهال هلو انجیری پاییزه که به آن هلو تبریزی نیز می گویند، عملکرد خوبی داشته و کشاورز را دوبرابر سایر محصولات باردهی می دهد. میوه درشت و گرد و رنگ آن قرمز با رنگ سفید است. وزن هر میوه 150 گرم است. درخت دارای استحکام بالا و پهن و قوی است، برگها باریک و به سمت بیرون خمیده و قطر تنه نسبتاً نازک است. به دلیل اندازه بزرگ آن، بسیاری از باغبانان از آن برای پر کردن قسمت های خالی باغ استفاده می کنند.

هلو انجیری پاییزه
خرید نهال هلو آلبرتا دیررس

خرید نهال هلو آلبرتا دیررس

نهال هلو آلبرتا دیررس یکی از ارقام تجاری هلو است که عملکرد بالایی دارد. یکی از مزایای ویژه هلو آلبرتا دیررس راندمان بالای آن است. این مزیت یکی از مواردی است که کشاورزان را به خرید نهال ترغیب می کند. این درخت بومی آمریکاست که گاهی به آن درخت آمریکایی نیز می گویند. نهال آلبرتا سه رقم زودرس، متوسط رس ​​و دیررس دارد که با هم متفاوت هستند. زمان برداشت اولین نهال آلبرتا اواخر اردیبهشت تا اوایل خرداد است. در صورتی که زمان برداشت نهال هلو آلبرتا دیررس در پایان مرداد ماه باشد. هلو اول آلبرتا برای تازه خوردن خوب است، در حالی که هلو آلبرتا دیررس برای تهیه کمپوت خوب است. هلو آلبرتا دیررس بزرگتر از نوع اول است. هلو آلبرتا دیررس گرد، بزرگ و نرم است. رنگ پوستش قرمز و زرد و رنگ گوشتش زرد است. این هلو از هسته جدا می شود. تقریبا 8 تا 10 عدد از این هلوها یک کیلو هستند. هلو آلبرتا دیررس برای کمپوت بسیار مناسب است، بنابراین شرکت های تولید کمپوت آن را استفاده می کنند. درخت هلو آلبرتا دیررس یکی از درختان کوتاه است و حدود 3-4 متر ارتفاع دارد.

هلو آلبرتا دیررس
خرید نهال هلو ۶۰ روزه

خرید نهال هلو ۶۰ روزه

نهال های هلو 60 روزه میوه ای تجاری است. نهال ها پس از 60 روز به سرعت به بار می نشینند و میوه های بسیار خوش طعم و آبدار با کیفیت بالا تولید می کنند. این محصول مناسب مصرف تازه خوری و به مدت 2 ماه در انبار قابل نگهداری می باشد. به خشکی و سرما تحمل بالایی از خود نشان می دهد و به همین دلیل در بین کشاورزان از محبوبیت بالایی برخوردار است و در بین کشورهای تولید کننده، چین اولین کشور تولید کننده هلو 60 روزه یا هلو رسیده و اولین کشور تولید کننده آن می باشد. نهال هلو 60 روزه در استان گلستان ایران با 60 هزار هکتار باغ بیشترین سهم را در نهال های هلو 60 روزه دارد. این محصول غیر از گلستان در سایر نقاط کشور نیز قابل کاشت است. نهال هلو 60 روزه مقاوم و مثمر با برگ های دندانه دار باریک و تاج گرد در بالای آن است. همانطور که از نام آن پیداست، میوه ها را می توان بعد از 60 روز از باز شدن گل برداشت کرد. اندازه میوه متوسط ​​است و پوست نازکی دارد که به راحتی پوست آن جدا می شود. رنگ هلو 60 روزه سفید با رگه های قرمز است.

هلو ۶۰ روزه
 خرید نهال هلو پلاستیکی

خرید نهال هلو پلاستیکی

خاستگاه هلو پلاستیکی فرانسه است. هلوپلاستیکی همانطور که از نامش پیداست پوستی کاملا پلاستیک مانند دارد و بی رنگ است. هلو پلاستیکی تحمل زیادی در برابر سرما و خشکی ندارد. این نوع هلو را می توان به مدت 3-4 ماه نگهداری کرد، بنابراین قدرت نگهداری خوبی دارد. هلو پلاستیکی شکل گرد و رنگ قرمز نارنجی دارد و سفت و آبدار است، هسته آن به گوشت چسبیده است. و رنگ گوشت نزدیک به قرمز است. درخت این نوع هلو پهن و دارای شاخه های کوچک است. هلو پلاستیکی دارای اندازه متوسط ​​تا بزرگ و طعم ترش و شیرین دارد. هلو پلاستیکی یکی از گونه های کمیاب و مهم کشور است و از گونه های مناسبی برای تجارت و صادرات به شمار می رود. نهال های هلو پلاستیکی از سال دوم شروع به باردهی می کنند و محصول به اواسط تابستان می رسد که بسیار بازارپسند است. میوه نهال هلو پلاستیکی مانند اکثر انواع هلو بیش از توان درخت است و این درخت باید هرس شود.

هلو پلاستیکی
 خرید نهال هلو دکسی رد

خرید نهال هلو دکسی رد

نهال هلو دکسی رد یک رقم بسیار تجاری است. اواسط خرداد موعد گلدهی این رقم است ؛ میوه دو یا سه بار برداشت می شود. درشت و قرمز است این هلو محصولی است که در آمریکا کشت می شود و به کشورهای دیگر صادر می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های نهال هلو دکسی رد این است که به دلیل قدرت رشد و پوشش بالا می تواند در مدت زمان کوتاهی به باردهی برسد. این محصول در اواسط تیرماه قابل برداشت است. شکل این نوع درخت هلو بزرگ، گرد، قرمز و با کیفیت استثنایی است. به دلیل بافت آن ، هسته به راحتی از گوشت جدا می شود. خرید این نوع درخت هلو یکی از قدیمی ترین گونه های موجود در ایالات متحده است. این میوه در اوایل اردیبهشت به مدت 12 روز گلدهی را آغاز کرده در اواسط تیرماه میوه ها قابل برداشت می شود. این رقم هلو دارای قدرت رشد بالا و عادت رشدی وسیع دارد و در برابر آفات بسیار حساس است. از آنجایی که میوه این نهال ها یکنواخت نیستند، زمان برداشت آن 2 تا 3 مرحله صورت میگیرد.

هلو دکسی رد
 خرید نهال هلو دوبار فرانسه

خرید نهال هلو دوبار فرانسه

سالانه بیش از 11322 هزار تن هلو در جهان تولید می شود که نهال هلو دوبار فرانسه سهم زیادی از آن دارد. این هلو بسیار شیرین و آبدار است و از سال دوم شروع به گل دادن می کند و اولین محصول را تولید می کند. دوره گلدهی نهال هلو دوبار فرانسه 8 روز است و از اولین گل تا رسیدن میوه به 92 روز زمان نیاز است. این نوع نهال پتانسیل رشد بالایی دارد. رسیدن میوه نهال هلو دوبار فرانسه در اوایل مرداد و مرحله دوم در اواخر مرداد بود. نهال ها دو بار میوه می دهند و گرده افشانی قبل از باز شدن گل انجام می شود که در حالت غنچه گرده افشانی نامیده می شود، میوه آن گرد و زرد است. ساختار درخت هلو دوتایی است و هسته آن از میوه جدا شده است که گفته می شود خواص حمل و نقل و نگهداری و بازار خوبی دارد. خاک سنگین و مرطوب برای پرورش نهال هلو مناسب نیست و به خاکی با زهکشی خوب با لوم شنی شنی لومی در عمق 1 تا 1.5 متری نیاز دارد. نیاز آبی هلو نسبت به سایر میوه ها بیشتر است و این نیاز در پایان دوره رشد میوه افزایش می یابد. آفاتی که به هر دو درخت هلو آسیب می رسانند عبارتند از شته ها، شپشک ها، کنه های گیاهی و لارو حشرات بید زرد. راه کنترل این آفات استفاده از سم مناسب برای هر یک است. پیچ خوردگی برگ ها یکی از بیماری های شایع هلو دوبار است که با درمان به موقع و سمپاشی جای نگرانی نیست.

هلو دوبار فرانسه
 خرید نهال هلو انجیری بلک

خرید نهال هلو انجیری بلک

نهال هلو انجیری بلک یکی از نهال های هلو می باشد. این یک گونه بسیار تجاری و زودبازده و خیلی پربار است. میوه این نهال در اواسط تابستان می رسد. و یکی از گونه های کمیاب، از محصولات تجاری به شمار می رود. در اواسط تابستان میوه این نوع هلو برداشت می شود. عملکرد باردهی این نهال زیاد است. رنگ میوه‌ها و گل‌های آن قرمز تیره است و به همین دلیل به این نام نام‌گذاری شده‌اند. در بازار طرفداران زیادی دارد. بومی ایران است. تولید این نوع هلو از سال دوم پس از کاشت آغاز می شود. میوه این نهال را نمی توان بیش از یک ماه نگه داشت. مناسب برای مصرف تازه خوری است حدود 21 سال عمر اقتصادی دارد. هلو انجیری بلک از نهال های دیرگل است.

هلو انجیری بلک
 خرید نهال هلو ارلی گلو

خرید نهال هلو ارلی گلو

نهال هلو ارلی گلو یک رقم بسیار تجاری است. زمان رسیدن آن اواسط خرداد است. برداشت میوه در سه یا چهار مرحله انجام می شود. هسته چسبناک و شفاف است. از آنجایی که هلوهای مقاوم به گرما ارلی گلو از کانادا شناخته شده اند، رشد متوسطی دارند. درختان این محصول بارور و پراکنده هستند. این نوع درخت هلو بهترین زمان برداشت این محصول است که معمولاً در 3 تا 4 مراحله انجام می شود و در اواسط تیرماه انجام خواهد شد. این محصول معمولاً درشت و بلند، به رنگ صورتی و گوشت زرد است. ساختار و ترکیب کلی این محصول سخت بافت و قابلیت حمل آن متوسط ​​است. نهال های این گونه نسبت به سرما حساس، اما در برابر گرما مقاوم هستند. بنابراین دمای نگهداری مناسب باید رعایت شود. هلو ارلی گلو از ویژگی های این نوع میوه نه تنها برای تزئین سفره، بلکه برای تهیه کمپوت نیز می باشد.

هلو ارلی گلو
 خرید نهال هلو شاستا

خرید نهال هلو شاستا

درخت هلو شاستا یکی از درختان بومی ایالات متحده است. این نهال در آب و هوای گرم و معتدل می روید و در اکثر نقاط ایران قابل کشت است. این گیاه دیر گل است و میوه ای با طعم شیرین دارد. میوه این درخت برای تازه خوردن و تهیه کمپوت مناسب است و طرفداران زیادی دارد. این گیاه محدودیت ارتفاع ندارد و در اکثر نقاط در ارتفاعات مختلف قابل کشت است. علاوه بر این، به دلیل مقاومت خوب در برابر آفات و کمبود آب، رشد خوبی دارد و برای شما مفید است. نهال هلو شاستا از منحصر به فردترین نهال های موجود در بازار است. که در فصل بهار مستعد سرما می باشد. این نهال از فروردین شروع به گلدهی می کند و میوه آن 110 روز پس از گلدهی قابل برداشت است. میوه های این درخت طعمی شیرین و آبدار دارد و برای تازه خوری و تهیه کمپوت مناسب است. این نهال با بهره وری بالا و سود بالا یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است. اگر قصد دارید باغی پربار و منحصر به فرد داشته باشید، خرید نهال هلو شاستا را به شما توصیه می کنیم.

هلو شاستا
 خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا

خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا

نهال هلو هسته جدا نهال های هلویی هستند که دارای هسته جدا می باشند. در واقع به گفته کشاورزان و کارشناسان این حوزه، این نهال هلو گزینه بهتری برای کاشت درختان هلو است. جدا شدن هسته هلو از میوه درخت هلو به شما این امکان را می دهد که با سرعت بیشتری از میوه زیبا سود ببرید. به دلیل جدا شدن هسته میوه هلو، نهال هلو بهترین انتخاب برای تهیه کمپوت و تولید فرآورده های هلو است، میوه آن معمولاً گوشت سفید و طعم شیرین تری نسبت به سایر هلوها دارد. این هلو هسته جدا در بین مردم بسیار محبوب است .

هلو زعفرانی هسته جدا
 خرید نهال هلو رم استار (رد استار)

خرید نهال هلو رم استار (رد استار)

نهال هلو رم استار (رد استار) یک رقم بسیار تجاری است. موعد رسیدن آن اواسط تابستان است. گوشت زرد با طعم بسیار خوب. 80% قرمز، گرد و زیبا ، درختی قوی با مقاومت خوب در برابر آفات. منشا این خانواده از درختان هلو ایتالیا است که صادرات و عرضه آن به کشورهای دیگر رواج دارد. این محصول دارای رشد و مقاومت بالایی است و در مدت زمان کوتاهی قابل برداشت می باشد. رنگ این محصول که هلو رم استار و یا (رد استار) نام دارد قرمز تیره و بافت آن سفت است. بهترین زمان برداشت این نوع هلو اواسط مرداد ماه است و به همین دلیل دیررس است. عطر و طعم این میوه خوب است و ظاهر بسیار خوبی دارد. میوه این درخت هلو قرمز رنگ و طعم شیرین فوق العاده ای دارد. ریشه این نهال ها در برابر سرما و گرما مقاومت کافی دارد. میوه هایش کیفیت خوبی دارند و برای حمل و نقل و نگهداری بسیار مناسب هستند. نهال های هلو رم استار (رد استار) معمولاً 4-5 سال پس از کاشت شروع به میوه دادن می کنند.

هلو رم استار (رد استار)
خرید نهال هلو انجیری رویال

خرید نهال هلو انجیری رویال

نهال هلو انجیری رویال رقمی بسیار تجاری تولید شده در نهالستان رویال نهال است که زمان رسیدن آن اواسط تابستان است، خرید این نهال پربار و شیرین به باغداران توصیه می شود، این رقم هلو انجیری که رویال نامیده می شود بسیار کمیاب هستند، جهت خرید نهال هلو انجیری با قیمت مناسب با کارشناسان فروش نهالستان در تماس باشید تا با بهترین قیمت در هر جای کشور که باشید برایتان ارسال گردد.

هلو انجیری رویال
 خرید نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی

خرید نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی

نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی رقمی بسیار تجاری است که با توجه به پربار بودن محصول آن مقاومت زیادی نسبت به لکروز را دارد، در کنار مقاومت به این آفات در برابر خفگی و آبیاری غرقابی نیز مقاوم است، عمر این نهال 25 سال تخمین زده شده است و متوسط عملکرد باردهی آن در هکتار بالای 60 تن می باشد ، قابل ذکر است که این نهال نسبت به کمبود آهن نیز مقاوم می باشد.

هلو رویال با پایه جی ان رویشی
خرید نهال هلو رد هاون

خرید نهال هلو رد هاون

اگر به دنبال خرید نهال هایی با سود اقتصادی بالا، مقاومت و باروری کافی هستید، رویال نهال خرید نهال هلو رد هاون را به شما پیشنهاد می کند. این گیاه زود گل می دهد و در اوایل تابستان به باردهی می رسد. این نهال مقاوم در برابر سرمای بهاری و مقاومت خوبی دارد و زیبایی هلوی آن باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد. میوه به دست آمده از این درخت در طیف متوسط تا درشت قرار دارد. شکی نیست که سرمایه گذاری در زمینه تولید انبوه هلو سود خوبی نصیب کشاورزان می کند.اگر به دنبال محصولی باکیفیت هستید هر سال هرس را فراموش نکنید. هرس باعث بهبود کیفیت محصول می شود. این نهال زودرس مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری ها دارد. اما برخی موارد سلامت درخت را به خطر می اندازد. درختان هلو رد هاون توانایی کمپوست سازی دارند. بنابراین با گرده افشان ها مشکلی نخواهید داشت. خاک رسی برای افزایش کیفیت رشد گیاه بسیار مناسب است. برای کاشت این نهال چاله ای به ارتفاع 100 تا 150 سانتی متر حفر کنید و پس از قرار دادن نهال و پهن کردن خاک به آرامی خاک اطراف نهال را فشار دهید مقاومت این گیاه در برابر سرما و گرما خوب است. البته این نهال نیز مانند همه نهال ها نیاز سرمایی خاصی دارد. اگر می خواهید احداث باغ هلویی راه اندازی کنید و از فروش یا صادرات هلو سود خوبی کسب کنید، این نوع نهال انتخاب خوبی است.

هلو رد هاون
 خرید نهال هلو حاج کاظمی

خرید نهال هلو حاج کاظمی

هلو یکی از پربارترین میوه های تابستانی است. کشت درختان هلو منافع اقتصادی زیادی برای کشاورزان به همراه دارد. در میان انواع درختان هلو، نهال هلو حاج کاظمی بسیار محبوب است. این نهال متوسط رس ​​است و در اواسط تابستان میوه می دهد. به همین دلیل در برابر سرمای بهاره مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. اما مقاومت این درخت در برابر سرما کمتر از سیب و گلابی است بنابراین برای افزایش محصول این درخت بهتر است هر سال آن را هرس کنید. مقاومت این درخت در برابر آفات و بیماری ها خوب است اما بیماری هایی مانند شته زردآلو می تواند این درخت را آلوده کند. با این حال، با مراقبت مناسب، می توان از این بیماری جلوگیری کرد. همچنین برای جلوگیری از پیچ خوردگی برگ ها باید از پاییز تا بهار آن ها را بپوشانید. و از کود مناسب استفاده کنید. درخت هلو حاج کاظمی نیازی به گردهافشان ندارد و بهترین خاک برای رشد این درخت خاک لومی رسی است. اگر خاک کمی اسیدی باشد بر کیفیت رشد درخت تاثیر مثبت خواهد داشت. همچنین برای کاشت نهال به یک چاله 80 تا 100 سانتی متری نیاز دارید. با آبیاری و کود خوب نهال های سالم و شادابی خواهید داشت زیبایی این درخت هلو طرفداران خود را دارد. میوه های به دست آمده از درختان هلو حاج کاظمی متوسط ​​و بزرگ هستند. بنابراین، همیشه فروش زیادی خواهد داشت . هلو حاج کاظمی از ارقام هسته جدای هلو به شمار می روند. به همین دلیل برای کمپوت و مصرف روزانه تازه خوری مناسب است. شکی نیست که سرمایه گذاری در این نهال بازده خوبی به شما خواهد داد.

هلو حاج کاظمی
 خرید نهال هلو مخملی

خرید نهال هلو مخملی

نهال هلو مخملی یکی از انتخاب های مناسب برای کشاورزان و بسیاری از باغداران برای زمین های کشاورزی است. زیرا این نهال علیرغم ارتفاع کوتاهی که دارد هر ساله محصولات فوق العاده ای ارائه می دهد. در واقع، هلو مخملی به طور کلی برای سود دهی کاشته می شود. زیرا میوه ها علاوه بر زیبایی و خواص درمانی، این درخت بسیار سنگین است. و این افزایش وزن باعث می شود فقط چند هلو قیمت بالایی داشته باشند. این میوه درست مثل اسمش صاف و مخملی است. درخت هلو مخملی هر ساله میوه های شیرین و بسیار آبدار تولید می کند که با ترکیب رنگ زرد و قرمز و لطافت پذیرایی خود به میوه ای ماندگار در سبد میوه ایرانی تبدیل شده است.

هلو مخملی
خرید نهال هلو قزل

خرید نهال هلو قزل

نهال هلو قزل یکی از تجاری ترین ارقام هلو است که از ارقام خاص و کمیاب به شمار می رود و دارای میوه های خوش رنگ و بسیار خوش طعم و آبدار است. این رقم رشد خوبی دارد و باردهی آن از سال دوم کاشت بسیار مطلوب است. میوه نهال هلو قزل دارای پوست و گوشت طلایی و قرمز و طعم بسیار شیرینی است که این میوه را بسیار مورد پسند مشتریان قرار می دهد و بازار فروش زیادی دارد. زمان رسیدن میوه نهال هلو قزل در تیرماه می باشد. درخت هلو قزل می تواند سرمای زمستان را تا دمای منفی 21 درجه سانتیگراد تحمل کند، اما اگر هوا به سرعت سرد شود، بین 9- تا 13- درجه سانتیگراد، جوانه و حتی شاخه جوانی که در حال رشد است خشک می شود. نهال های هلو قزل در زمستان به حداقل 500 تا 1000 ساعت سرما زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارند. خاک مورد استفاده برای کاشت نهال هلو قزل باید دارای زهکشی کامل و تهویه مناسب باشد. این گونه خاک های نسبتا اسیدی با pH بین 5.5 تا 5.6 ​​را دوست دارد، اما خاک های نسبتا قلیایی را نیز تحمل می کند. عمر اقتصادی نهال هلو قزل حدود 20 سال است.

هلو قزل
 خرید نهال هلو اسپرینگ بل

خرید نهال هلو اسپرینگ بل

نهال هلو اسپرینگ بل یکی از محصولات تجاری است و منشا اصلی آن ایتالیا می باشد. شکلی سفت و بسیار خوش طعم و معطر دارد و نسبت به انواع دیگر نهال های هلو از سرعت رشد بالایی برخوردار است. شکل میوه گرد، قرمز رنگ و اندازه متوسط ​​است. دوره گلدهی این درخت در اواسط فروردین و دوره از بین رفتن آن 12 روز است. این رقم جزء اولین واریته های هلو می باشد زیرا در اواخر خرداد و اواسط تیرماه آماده برداشت است. هلو اسپرینگ بل به شکل نیمه تاج است..

هلو اسپرینگ بل
 خرید نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو جوادی

نهال های هلو جوادی دیرگل هستند و عمر اقتصادی آن 15 سال است. میوه آن قرمز و بسیار درشت و خوش طعم است. این درخت در ایران تولید می شود و ارتفاعی بین 3 تا 5 متر دارد. در صورت خرید نهال هلو جوادی بهتر است از آبیاری قطره ای استفاده کنید این نهال در برابر سرما مقاومت چندانی ندارد اما در برابر دماهای شدید مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. بنابراین بهتر است نهال هلو جوادی را در مناطق معتدل خریداری کنید. این گیاه تا دمای 32 درجه را تحمل می کند. محصول این درخت کم است اما از طرفی بسیار آبدار و خوش طعم است و میوه آن در صورت کوددهی و آبیاری بسیار زیاد است. رنگ آن قرمز تیره، آبدار و شیرین است. یکی از ویژگی های بارز خرید نهال هلو جوادی وجود آب زیاد در میوه است که برای تولید آب میوه و کمپوست مناسب است.

هلو جوادی
 خرید نهال هلو انجیری مور

خرید نهال هلو انجیری مور

هلو انجیری مور از ارقام تجاری به حساب می آید که بسیار پربار و زودبازده هستند موعد رسیدن آن اوایل تابستان است و خاصیت انبارداری بسیار زیادی را داند، میوه این هلو که انجیری مور نام دارد شیرین می باشد.

هلو انجیری مور
خرید نهال هلو رویال

خرید نهال هلو رویال

نهال هلو رویال یک رقم بسیار تجاری است که در نهالستان رویال نهال تولید می شود، زمان ورود آن اواسط تابستان تخمین زده شده است، خرید این نهال های مثمر و شیرین برای باغداران توصیه می شود، این رقم هلو که به آن رویال می گویند بسیار نایاب است. برای خرید نهال هلو با قیمت مناسب با کارشناسان فروش نهالستان تماس بگیرید تا در هر کجای کشور که هستید با بهترین قیمت برای شما ارسال شود.

هلو رویال
خرید نهال هلو اسپرینگ کرست

خرید نهال هلو اسپرینگ کرست

نهال هلو اسپرینگ کرست یکی از ارقام تجاری و مبدا تولید آن آمریکا و یکی از برجسته ترین محصولات در بین سایر ارقام هلو می باشد. این گونه از نظر رشد بسیار قوی و قدرتمند است، ظاهر آن کم ارتفاع و بلند است و رنگ آن صورتی و شکلی نامنظم دارد. حدود 12 روز پس از گلدهی 70 روز طول می کشد تا میوه برسد. چون این نوع هلو بلافاصله نمی رسد، 2 تا 3 بار برداشت می شود و نهال هلو اسپرینگ کرست برای حمل و نقل و نگهداری بسیار مناسب است. هلو اسپرینگ کرست به سرمای اواخر بهار حساس است اما در برابر گرمای تابستان مقاومت خوبی از خود نشان داده است. خاک ایده آل برای رشد نهال اسپرینگ کرست به خاکی با زهکشی خوب و زهکشی مناسب نیاز دارد تا نهال ها به خوبی رشد کنند و pH ترجیحی خاک 6 تا 7 است. این رقم نسبتاً به انواع آفات و بیماری ها مقاوم است، در برخی موارد می تواند تحت تأثیر آفاتی مانند شته ها، بیماری برگ نقره ای و پوسیدگی قهوه ای قرار گیرد که با سمپاشی به موقع می توان از آن جلوگیری کرد.

هلو اسپرینگ کرست
 خرید نهال هلو معطر

خرید نهال هلو معطر

نهال هلو معطر یکی دیگر از انواع نهال هلو می باشدد که باز هم رقمی تجاری به حساب می آید، زمان رسیدن آن اواسط تابستان است و قابلیت انبارداری ندارد معطر است و به بیماری لب شتری حساس می باشد.

هلو معطر
 خرید نهال هلو قجیر قانات

خرید نهال هلو قجیر قانات

نهال هلو قانات یکی از ارقام پرمحصول هلو بوده و برای مناطق گرمسیری، نیمه گرمسیری و کوهستانی مناسب است. طول عمر آن کوتاه و بازده اقتصادی آن حدود 8 سال است. اما در زمان برداشت، بسیار پربار خواهد بود و محصول زیادی خواهد داشت. گیاه هلو قانات بومی چین است. درختان هلو بیشترین تنوع را در جهان دارند و انواع مختلفی از درختان هلو در سراسر جهان کشت می شوند. خرید نهال هلو قانات به دلیل بهره وری و طعم خوب بسیار غنی بوده و برای کمپوت و آبمیوه و تازه خوری مناسب می باشد. بسیار زود بارور است و میوه آن برای مدت طولانی روی درخت دوام می آورد. در آب و هوای معتدل و کوهستانی بهترین نتیجه را دارد و با خرید نهال هلو قانات می توانید در سال دوم انتظار نتیجه اقتصادی داشته باشید. پوست میوه قرمز تیره و گوشت آن سفید با نوارهای زرد رنگ است. ریشه آن به گوشت چسبیده و آبدار است.

هلو قجیر قانات
 خرید نهال شفتالو

خرید نهال شفتالو

نهال شفتالو از جمله ارقام غیر تجاری می باشد که زمان رسیدن شفتالو اواخر تابستان است نهالی زودبازده و پربار بوده که دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد، این نهال (نهال شفتالو) مناسب جهت خشکباری می باشد.

شفتالو

نهال هلو = خرید نهال هلو

هرآنچه که باید درمورد نهال هلو بدانید

خرید نهال هلو متناسب با اقلیم آب و هوایی منطقه:

برای انتخاب بهترین نهال هلو بایستی قبل از خرید نهال هلو اطلاعات کافی از ارتفاع از سطح دریا ،کمینه ،بیشینه دمایی،خاک و مدار و مدار آبیاریتان داشته باشید. با داشتن اطلاعات مناسب درباره ی نکات گفته شده می توانید اقدام به خرید نهال هلو مناسب اقلیم منطقه خود کنید.

عوامل موثر بر قیمت نهال هلو:

عوامل مختلفی بر قیمت نهال هلو موثر می باشد از جمله این عوامل می توان به زمان خرید نهال هلو،نژاد هلو،اصالت و سن نهال اشاره کرد لازم به ذکر است خرید از مرکز تولید نهال وحذف واسطه و خرید مستقیم از تولید کننده می تواند بر روی قیمت نهال هلو تاثیر مستقیمی داشته باشد.

ویژگی های نهال هلو سردسیری:

نهال هلو سردسیری به ارقامی از هلو گفته می شود که قابلیت کاشت در مناطق سردسیر و کوهستانی با سطح ارتفاع بالا را دارد و مقاومت نسبتا بالایی را در برابر سرما و سطح ارتفاعات بالا دارد پس با شناخت ارقام مقاوم به سرما می توان بهترین و مناسب ترین انتخاب را درباره نهال هلو داشته باشید.

ویژگی های نهال هلو گرمسیری:

نهال هلو گرمسیری نسبت به آفات و گرما مقاومت بالایی دارند و به جرات می توان گفت تا 45 درجه می تواند گرما را تحمل کند اما با ید توجه داشته باشید که این ارقام مقاومت چندان بالایی در برابر سرما ندارند در واقع می توان گفت مناسب ترین سطح ارتفاع برای کاشت این رقم ارتفاع 1000 متر می باشد.

خرید نهال هلو یا بذر هلو کدام بهتر است؟

همانطور که می دانیدکاشت بذر هلو زمان بر می باشد و ممکن است زمان باردهی درخت هلو پنج سال طول بکشد همچنین ممکن است کیفیت و محصول تولید شده مرغوب نباشد بنابراین توصیه می شود با خرید نهال هلو از نهالستان های معتبر و نهال پیوند خورده در کم ترین زمان به مطلوب ترین نتیجه برسید.

نهال هلو زودبازده:

امروزه ارقام مختلف نهال هلو تولید می شود که از نظر شروع زمان باردهی ممکن است با یکدیگر متغییر باشد. نهال هلو زودبازده به ارقامی گفته می شود که از سال های اولیه شروع به باردهی می کند باغداران هلو می توانند با خرید ارقام نهال هلو استارکینگ،قجیر قانات،اسپرینگ کرست و آلبرتا از سال های اولیه شاهد باردهی آن در سال های اول باشید.

چگونه می توان از سلامت نهال هلو اطمینان حاصل کرد:

در هنگام خرید نهال هلو بایستی نهال را از نظر وضعیت سالم بودن ریشه نهال و عاری بودن از هرگونه آفات و بیماری ها بررسی کرد.همچنین هنگام خرید نهال هلو دقت داشته باشید از خرید نهال های بدون اصالت و دپو شده خودداری کنید تا بتوانید انتظار بهترین گیرایی را از نهال داشته باشید.

علت تفاوت قیمت نهال هلو در نهالستان های مختلف:

یکی از دلایل اصلی تفاوت قیمت نهال هلو مابین نهالستان های هلو می تواند مرغوبیت و اصالت نهال باشد همچنین نهالستان های بزرگی چون رویال نهال به دلیل تولید عمده نهال و حذف واسطه نهال را با قیمت مناسب تری در اختیار باغدار قرار می دهند.

بهترین زمان کاشت نهال هلو:

مناسب ترین زمان کاشت نهال هلو از اواخر فصل پاییز تا اوایل فصل بهار ادامه دارد البته در مناطق معتدل و نیمه سردسیر بهتر است فصل پاییز را برای کاشت نهال هلو از دست ندهید زیرا در این فصل ریشه نهال فرصت بیشتری را برای ریش زایی دارد و سریعتر در خاک استقرار می یابد.البته در مناطق کوهستانی بهتر است اواخر فصل زمستان اقدام به کاشت نهال هلو نمایید تا نهال در سال اول کاشت دچار سرمازدگی نشود.

عمر باردهی درخت هلو:

درخت هلو دارای طول عمر کوتاهی می باشد به طور میانگین می توان گفت طول عمر مفید درخت هلو می تواند مابین 8 تا 10سال باشد البته رسیدگی منظم به درخت از جمله هرس ،کوددهی و آبیاری بی تاثیر در افزایش طول عمر درخت هلو نمی باشد.

مشخصات و خصوصیات نهال هلو:

درخت حاصل از نهال هلو دارای قدی کوتاه می‌باشد. و جز ارقام پا کوتاه محسوب می‌شود. حدود 3 متر ارتفاع دارد. نهال هلو دارای گل‌های صورتی رنگ می‌باشد ظاهری زینتی و خیلی جذاب دارد، میوه نهال هلو هسته دار می‌باشد، برگ‌های نهال هلو داسی شکل و باریک هستند. میوه حاصل از نهال هلو بسیار طعم و مزه خوبی دارد و بسیار آبدار و شیرین است. عمر درخت هلو از 15 تا 20 سال متغییر است. درخت هلو جز ارقام با سرعت رشد بالا می‌باشد. باردهی نهال هلو از سال اول کاشت شروع می‌شود. میوه هلو حالت گوشتی نرم دارد و نگه داری آن بسیار سخت است و باید بصورت کامل چیده و فروخته شود. وگرنه له شده و پوسیده می‌شود.

فاصله کاشت نهال هلو:

قد نهایی درخت هلو حدود 5/2 متر می‌باشد و فاصله کاشت آن را می‌‌توانیم 2 * 2 در نظر بگیریم، میزان باردهی درخت هلو در هکتار حدود 50 تن می‌باشد با توجه به اینکه فاصله کاشت هلو خیلی مناسب می‌باشد سطح زیر کشت بالا می‌رود در نتیجه سود حاصل از فروش و سود باغ هلو رقم قابل توجهی خواهد بود. با توجه به اینکه عمر مفید درخت هلو بین 15 تا 20 می‌باشدشما پس از سپری شدن این سال‌ها می‌توانید به راحتی تغییر کاربری دهید. بازار تازه فروشی هلو بسیار گرم می‌باشد و محصول به راحتی به فروش می‌رسد.

احداث باغ هلو:

نهال هلو برای رشد به شرایط محیطی خاصی نیاز دارد. که قبل از خرید نهال هلو حتما باید اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

شما را به تماشای ویدیویی از هلو دعوت میکنیم
برای مشاهده عکس های هلو روی (عکس نهال هلو) کلیک کنید


خاک مناسب برای رشد نهال هلو:

اولین موردی که در کاشت نهال هلو باید بدان توجه کنید مسئله زهکشی خاک می‌باشد چرا که اگر این مورد در خاک رعایت نشود ریشه هلو دچار پوسیدگی می‌شود. و نهال زودتر از عمر مفید خود از بین می‌رود. خاک مناسب برای رشد ریشه نهال خاک لومی شنی می‌باشد( در صورت اینکه خاک مورد کشت سنگلاخی یا رسی باشد می‌توانید اصلاح انجام دهید). نهال هلو میانه خوبی با خاک‌هایی که حاوی آهک هستند ندارد. برای تقویت خاک می‌توانید از خاکی که با خاک برگ، کود حیوانی سوخته و شن مخلوط شده باشد. در این حالت ریشه نهال فضای کافی برای رشد را دارد و بازهکشی مناسب دچار خفگی نمی‌شود. هلو به شوری بیشتر از 5/3 دسی حساس می‌باشد. در واقع ریشه نهال هلو در خاک خنثی و قلیایی را بهتر رشد می‌کند، ریشه‌های هلو تا عمق متوسطی در خاک نفوذ می‌کنند. خاک‌هایی که بافت سنگین دارند و ریشه نهال دچار پوسیدگی ریشه و حتی طوقه می‌شود.

نیاز سرمایی هلو:

ارقام مختلف هلو به 700 تا 900 ساعت سرما نیاز دارند تا گلدهی و باردهی آنها کیفیت لازم را داشته باشد. ارقام هلو چون گلدهی زود هنگام دارند و ممکن است سرمای بهاره به آنها آسیب برساند، ارقام تولیدی شرکت رویال نهال اصلاح شده می‌باشد و مقاوم به سرما می‌باشد. و در مقابل سرمای‌ بهاره مقاوم شده‌اند. البته اقلیم محل کشت هلو نیز تاثیر زیادی در زمان گلدهی دارد کاشت آن در مناطق معتدل و نیمه سردسیر بهتر جواب می‌‌دهد.

آبیاری نهال هلو:

از جمله نهال‌های که نیاز آبی زیادی دارد هلو می‌باشد، میزان نیاز آبی هلو به اقلیم کشت آن نیز بستگی دارد، در تابستان که هوا نسبتا گرم است نیاز آبی نهال بیشتر می‌شود و میزان آن به هر 3 روز یکبار کاهش پیدا می‌کند. در هنگام کاشت نهال هلو و احداث باغ هلو باید به مسئله آب توجه زیادی کرد چرا که در صورت نداشتن آب کافی برای آبیاری باغ هلو انتظار سوددهی کافی را نداشته باشید. حتی کیفیت میوه نیز تغییر می‌کند و ممکن است درختان دچار خشکیدگی شوند. تنظیم میزان آبیاری نهال هلو بسیار حائز اهمیت است. چرا که همانطور که کم آبی درخت هلو را از بین می‌برد با آبیاری بیش از حد موجب پوسیدگی ریشه، طوقه و حتی میوه هلو می‌شود و درخت هلو به کلی از بین می‌رود.

بعد از اقدام به کاشت نهال هلو بلافاصله آبیاری انجام دهید تا تماس ریشه با خاک بهتر صورت گیرد و گیرایی آن تضمین شود. هدف از این آبیاری تامین رطوبت لازم برای نهال هلو می باشد. لذا برای جلوگیری از افراط و تفریط در آبیاری نهال هلو مستلزم یک برنامه آبیاری دقیق می‌باشد. شما می‌توانید با یک تماس ساده با روابط عمومی شرکت تولید و اصلاح نهال رویال و مشاوره با کارشناسان این مجموعه اطلاعات لازم درباره اقلیم، نیاز آبی، کوددهی و نحوه کاشت نهال هلو و هر نهال دیگری را کسب کنید. مشاوران شرکت رویال نهال به طور تمام وقت و در هر ساعت از شبانه روز در خدمت مشتریان گرامی نیز می‌باشند.

یکی از فرق‌هایی که شرکت رویال نهال خدمت مشتریان ارائه می‌دهد. پشتیبانی بعد از خرید نهال می‌باشد که در نحوه کاشت و مراقبت وقتی بیماری‌هایی که نهال یا درخت با آن مواجه می‌شود می‌توانید مشاوره بگیرید و مشکلاتتان حل می‌‌شود.

کوددهی نهال هلو:

اگر برنامه کوددهی نهال هلو بطور منظم انجام دهید می‌توانید انتظار داشته باشید که محصول با کیفیت‌تر و چند برابر تولید کنید. فصل مناسب برای کاشت نهال بسیار حائز اهمیت است، فصل پاییز و فصل رویش مثل بهار بسیار مناسب می‌باشند از جمله مراقبت‌های بعد از کاشت نهال می‌توان به مراقبت کوددهی اشاره کرد چرا که استفاده از کودهای مناسب باعث افزایش راندمان رشد نهال هلو و باردهی بیشتر آن می‌شود. از انجایی که میوه هلو گوشتی می‌باشد و نرم شدگی آن وجود دارد کوددهی مانع این نرم شدگی می‌شود. برای این امر می‌توانید کلسیم 30 درصد را حدود 3 در هزار محلول پاشی کنید. برای تحریک رشد ریشه و تقویت رشد نهال هلو از هیومیک اسید استفاده کنید به مقدار 4 لیتر در هکتار هنگام آبیاری. همچنین برای بالا بردن مقاومت گیاه در برابر تنش‌های مربوط به خشکی، گرما و همچنین مقاومت آنها در برابر بیماری و انواع آفات می‌توانید مصرف کود‌های گوگردی و هیومیک را تکرار کنید. بهترین زمان کوددهی و یا سمپاشی صبح زود و غروب می‌باشد تا آفتاب باعث آسیب به نهال نشود.

توجه داشته باشید برای کوددهی و شناخت کمبود‌های خاک می‌توانید ابتدا آزمایش خاک انجام دهید سپس اقدام به کوددهی کنید.

چرا برگ‌های هلو زرد می‌شود:

از جمله تغییرات برگ‌های هلو واکنش آنها به شرایط و عوامل محیطی می‌باشد، که باعث زردی برگ نهال می‌شود، عواملی که باعث زردی نهال هلو می‌شود، کمبود مواد غذایی، کمبود آب، آفات و بیماری‌ها می‌باشد. حتی کمبود عناصر غذایی باعث ایجاد زردی برگ می‌شود. از جمله کمبود نیتروژن، گوگردو آهن می‌باشد. تشخیص کمبود عناصر از روی علائم ظاهری بسیار سخت می‌باشد و لازم به آنالیز بافت خاک می‌باشد. ولی همه کمبود‌ها چه از لحاظ عناصر چه کمبود در خاک باعث ضعف نهال هلو و ایجاد علائمی ظاهری در آن خواهد شد.

هرس نهال هلو:

بهترین و مناسبترین زمان هرس هلو آخر اسفند، اول بهار یعنی درست قبل جوانه زنی و بعد از سپری شدن سرمای شدید زمستان می‌باشد. زمان متورم شدن جوانه‌ها برای هرس بسیار مناسب می‌باشد. چرا که در این صورت تشخیص جوانه برای هرس کار بسیار کمک کننده می‌باشد.

هرس فرم دهی:

یک نهال خوب نهالی است که ارتفاع آن از طوقه حدود 1 متر باشد و قطر آن حدود 2 سانتی‌ متر، کاملا سالم و فاقد هر گونه بیماری باشد. دارای ریشه افشان و اصالت دار باشد. نهالی که دارای چنین ویژگی‌هایی می‌باشد می‌توانید با یک هرس فرم مناسب، بیشترین کارای را داشته باشد. اولین و مهمترین نکته برای هرس فرم این می‌باشد که حتما باید شاخه اصلی انتخاب شود در واقع شاخه‌هایی که از تنه اصلی انشعاب پیدا کرده و فرم درخت را تشکیل می‌دهد. در سال دوم کشت در اواخر اسفند و قبل از بیدار شدن جوانه‌ها از بین شاخه‌هایی که جانبی هستند حدود 4 تا 5 شاخه که در فاصله حدود 10 سانتی متر از هم هستند. از حدود 30 سانت بلندتر باشند هرس شود.

هرس باردهی:

برای تداوم باردهی و کیفیت محصول و جلوگیری از پیری نهال هرس باردهی انجام می‌شود. زمانی که هرس صورت نگیرد جوانه‌های رویشی و شاخه‌های جوان که تولید کننده اصلی میوه هستند بسیار ضعیف می‌شوند به دلیل اینکه نهال هلو خود بارور است اکثر جوانه‌های شاخه‌ها را تبدیل به میوه می‌کند.

در هرس باردهی رعایت نکته‌های زیر الزامی می‌باشند:

1. اکثر پاجوش‌ها و همچنین شاخه‌های خشک، بیمار و آفت زده حتما باید حذف شوند.

2. آن دسته از شاخههایی که از طرف مرکز تا تاج نهال هلو امتداد یافته از انتها حذف شود.

3. همه شاخه‌هایی که از شاخه اصلی نهال بلندتر می‌باشند حذف شود.

کاشت نهال هلو:

چاله‌‌هایی به عمق و قطر 70 سانتی متر حفر کنید، خاک داخل گودال‌ها را با کود حیوانی پوسیده مخلوط کنید نهال را تا جایی که ریشه در وضعیت مناسبی قرار گیرد داخل گودال قرار دهید و خاک اطراف نهال را پاکوب کنید، بلافاصله بعد از کاشت، نهال را آبیاری کنید.

خواص (خاصیت) میوه هلو:

سرشار از انواع ویتامین ها از جمله B و C می‌باشد مقادیر بالای پتاسیم و آهن دارد، میوه هلو حدود 15 درصد از ویتامین C بدن را روزانه تامین می‌کند.

هلو برای مراقبت از پوست و استحکام بدن و استخوان‌ها بسیار مفید می‌باشد. هلو دارای درصد بالایی از آنتی اکسیدان می‌باشد که خاصیت ضد سرطانی دارد. از جمله خواص حیرت انگیز هلو تنظیم فشار خون، سلامتی قلب و عروق هست. هلو هم خاصیت تازه‌خوری هم کمپوت دارد که هر دو برای بدن مفید است. امروزه میوه هلو را خشک می‌کنند و بصورت خشک استفاده می‌کنند که بسیار ارزش گران قیمتی دارد.

با توجه به خاصیت ضد سرطانی هلو: از انواع سرطان ریه، روده، سینه جلو گیری می‌کند. وجود موادی مثل اسید نئوکلروژنیک و کلروژنیک داخل هلو از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند.

خاصیت مراقبت از پوست: هلو مقدار زیادی ویتامین ‌C دارا می‌باشد که برای حفظ سلامت پوست بسیار مفید است. ویتامین c رادیکال‌های آزاد بدن را دفع می‌کند و از چروکیدگی پوست جلوگیری به عمل آورد. هلو در صنعت آرایشی بهداشتی کاربرد زیادی دارد، و از هلو برای تولید کرم‌های مرطوب کننده پوست و حتی کرم‌های مربوط به رفع تیرگی چشم و رفع چین و چروک و انواع لکه‌ها استفاده می‌شود، این کرم‌‌ها ضمن جوان نگه داشتن پوست خاصیت احیا کنندگی دارند.

هلو در درمان دیابت: هلو به دلیل داشتن مقادیر بالای فیبر، قند خون را کاهش می‌دهد و از ابتلای افراد به قند خون جلوگیری می‌کند. یکی دیگر از خواص هلو نقش ان در تنظیم عملکرد دستگاه گوارش می‌باشد.چرا که هلو باعث هضم غذا می‌شود. و به عنوان ماده مفید عملکرد مثانه را تقویت و کلیه را پاکسازی می‌کند.

فواید هلو در قدرت بینایی: وجود آنتی اکسیدان‌های نظیر لوتئین، راگزانتین باعث تقویت قدرت بینایی می‌شود. استفاده از هلو ازپیر چشمی جلوگیری می‌کند. استفاده از هلو تاثیر زیادی در کاهش وزن دارد. استفاده از هلو در سبد غذایی خود به دلیل منبع غنی از ویتامین‌ها که دارا می‌باشد نیاز بدن را تامین می‌کند و از پرخوری جلوگیری می‌کند.

در حالت کلی استفاده روزانه از میوه بخصوص هلو اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر میوه‌ها مثل هلو دارای همه مواد مغذی لازم برای بدن می‌باشند. تحقیقات نشان داده افرادی که روزانه میوه را در سبد غذایی خود قرار می‌دهند کمترین ابتلا به بیماری‌ها را دارند. چرا که یک پکیج کامل از تقویت کننده‌های مغز، قلب، سیستم ایمنی، سیستم گوارش و بینایی می‌باشد. با احداث باغ هلو ضمن رسیدن به سود باور نکردنی سلامت بدن خود و فرزندان خود را تضمین کنید. شرکت رویال نهال دارای ارقام متنوع از هلو می‌باشد که با مشاوره از کارشناسان این مجموعه می‌توانید رقم مناسب منطقه خود را انتخاب کنید.

خرید هلو از شرکت رویال نهال:

قبل از اقدام به خرید باید توجه داشته باشید که برای اینکه از اصالت و سلامت نهال خریداری شده اطمینان حاصل کنید باید از مرکزی معتبر و دارای مجوز از سامان جهاد کشاورزی خرید انجام دهید چرا که مراکز معتبر علاوه بر سود و فروش خود به فکر رضایت مشتری خود نیز هستند. و منصفانه کار می‌کنند و نهال درجه یک تحویل مشتری می‌دهند این شرکت‌ها وجدان کاریی بالایی دارند و با یکبار خرید مشتری دائم می‌شوید.

شرکت رویال نهال اولین و بزرگترین شرکت تولید و اصلاح نهال با کادری مجرب و هوشمند به فکر رضایت مشتریان خود می‌باشند می‌توانید بصورت 24 ساعته با روابط عمومی این شرکت در تماس باشید و اطلاعات لازم درباره خرید و کاشت و مراقبت بعد از کاشت نهال را دریافت کنید.

بنیان گذار شرکت رویال نهال مهندس آرمین قاسمی با به کار گرفتن کادری جوان و مجرب درصدد تولید نهال اصلاح شده مقاوم به انواع بیماری‌ها، کم آبی وتنش‌های محیطی گامی جدید در صنعت تولید نهال برداشته رضایت شما مشتریان عزیز قوت قلب شرکت رویال نهال می‌باشد.

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت