خرید نهال هلو | نهال هلو | نهالستان رویال نهال

نهال هلو ، خرید نهال هلو، قیمت نهال هلو، فروش نهال هلو، احداث باغ نهال هلو، کاشت نهال هلو

  • 09141811520

  • 09301811520

نهال هلو (Prunus persica): هلو درختی نسبتاً کوتاه مدت با اندازه متوسط ​​تا کوچک است. با نام انگلیسی Peach که به مجموعه ای از گلهای نارنجی مایل به صورتی اشاره دارد. هلو دارای هسته ای سخت ، گوشت زرد یا پوست نسبتاً سفید و مخملی است. بر اساس چسبندگی پالپ به هسته این میوه ، آنها به دو دسته هسته و هسته چسب تقسیم می شوند. ارتفاع آن از 3 تا 5 متر است. برگهای آن مقعر و غالباً لوله ای در قاعده است. گلها به پنج قسمت ، صورتی کمرنگ و روشن تقسیم می شوند. پوست آن از نوع شلیل ، کرکی اما صاف است. نام علمی هلو PRUNUS PERSICA است ، از جنس ROSACEAE (به فارسی Slovesanan) است. مقاومت هلو نسبت به سیب و گلابی در برابر سرما زمستان کمتر است و تقریباً شبیه آن است. برای هلو ، سرمای کشنده معمولاً در حدود -21 درجه سانتیگراد است ، اما اگر هوا سریع خنک شود ، بین 9- و -13 درجه سانتیگراد ، جوانه ها و حتی شاخه های جوان خشک می شوند. 500 تا 1000 ساعت طول می کشد تا هلو از استراحت زمستانی خارج شود. هلو نسبت به سیب در برابر گرمای تابستان مقاومت بیشتری دارد و در تابستان های گرم میوه های آنها مانند گلابی از کیفیت بالاتری برخوردار است. ریشه هلو به عدم هوادهی خاک بسیار حساس بوده و در اثر طغیان به شدت آسیب می بیند.این درخت برای رشد بهتر به خاکهایی نسبتاً سبک با عمق 1 تا 1.5 متر و زهکشی کامل نیاز دارد. هلو 2-3 سال پس از کاشت شروع به شکوفه دادن می کند و اولین محصول اقتصادی خود را در سال چهارم یا پنجم تولید می کند. عمر اقتصادی هلو حدود 10 سال است. برای پرورش هلو در خاکهای قلیایی و آهکی از زردآلو ، خاکهای سنگین ، گوجه فرنگی و خاکهای بادامی سنگی استفاده می شود.li>

خرید نهال هلو سبز

هلو یک هسته جداگانه است ، بنابراین میوه های آن در ماه اوت و تابستان برداشت می شود. این نهال قدرت رشد فوق العاده ای دارد. میوه آن گرد ، نارنجی و دارای لکه های قرمز است. این میوه پرزهایی دارد که در بیشتر هلوها دیده می شود. بافت میوه ای این هلو متراکم و هضم آن دشوار است. هسته اصلی این محصول به راحتی از آن جدا شده و از مهمترین ویژگی های این میوه است. حمل و نقل این مجسمه آسان است و بدون محدودیت برای افراد قابل دسترسی است. قیمت نهال هلو در این رقم از 10 تا 12 هزار تومان است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری زود رس

یکی از بهترین انواع نهال انجیر و هلو ، نوع اولیه آن است که ظاهر بسیار زیبایی دارد. این میوه به عنوان هلو زودرس شناخته می شود زیرا برداشت آن زودتر از سایر نهال هلو و در اواخر خرداد و اوایل تابستان انجام می شود. رنگ این نهال ها نسبتاً زعفران است و مغز آن به میوه متصل است. این نهال ها را می توان در ارتفاع 400 تا 2000 متر پرورش داد. طعم لذیذ آن میوه هلو انجیر را به پرفروش ترین محصول هلو در کشور تبدیل کرده است. یکی از بارزترین خصوصیات این رقم هلو مقاومت در برابر گرمای تابستان است. قیمت نهال هلو در این تصویر از 11 تا 13 هزار تومان است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری زعفرانی

یکی از جذاب ترین و خوشمزه ترین نهال های انجیر و هلو زعفران است که فروش بسیار خوبی دارد. میوه این نهال به صورت پربار و گسترده رشد می کند. عمر مفید این درخت هلو حدود 8 سال است. بهترین زمان کاشت این رقم اواخر پاییز است. مهمترین ویژگی این رقم هلو رنگ میوه مطلوب ، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی است. این یک شاخص نسبتاً تجاری است که می تواند سود خوبی برای شما به همراه داشته باشد. قیمت نهال هلو در این تصویر از 11 تا 13 هزار تومان است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو گلدن کوئین Golden Queen peach –

خرید نهال هلو گلدن کوئین Golden Queen peach – نام: هلو گلدن کوئین Golden Queen peach – کشور سازنده:چین عمر ...

ادامه مطلب


خرید نهال هلو گرین Tree Green peach

خرید نهال هلو گرین Tree Green peach – نام: هلو گرین Tree Green peach – کشور سازنده:چین عمر اقتصادی:۲۰سال زمان ...

ادامه مطلب


خرید نهال هلو کاظمی

یکی از انواع هلو که به طور گسترده ای شناخته می شود ، نهال هلو حاج کاظمی است. رشد این محصول متوسط ​​است اما عملکرد آن بسیار زیاد است. طعم و مزه این محصول به حدی است که محبوبیت خاصی را در بین مردم به وجود آورده است. این محصول شبیه هلو زعفرانی است و از اندازه متوسط ​​تا بزرگ برخوردار است. شایان ذکر است که این نهال در اواسط ماه اوت قابل برداشت است ، بنابراین این رقم دیر در نظر گرفته می شود. کاربرد اصلی آن تهیه کمپوت است و توصیه می شود از این میوه تازه استفاده کنید تا از کیفیت آن کاملاً لذت ببرید.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو سرخ ابی

نوع دیگر نهال هلو هلو آبی قرمز است که در شرایط مختلف آب و هوایی بدست می آید. رنگ محصول صورتی داغ است که جذابیت آن را بیشتر می کند. مقاومت و دوام این محصول از ویژگی های برتر آن است و می توان در اواسط ماه اوت برداشت کرد. قابل ذکر است که نهال این محصول مثمر ثمر و مثمر ثمر است و این مخصوص افرادی است که می خواهند این رقم را بکارند. تحقیقات نشان می دهد که این رقم هلو در ایران تولید می شود و در برخی موارد به کشورهای همسایه صادر می شود.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

یکی از پرفروش ترین نهال هلو هلو زعفرانی است که اغلب زودتر از انواع دیگر این نهال ها در میوه ها ظاهر می شود. رنگ این رقم نهال زرد و زعفران است که دلیل اصلی نامگذاری این محصول است. هسته اصلی این رقم هلو به راحتی از آن جدا شده و گوشت آن قرمز است. نحوه پرورش نهال زعفران و درخت هلو سخت و سریع است و میوه های این رقم نهال هلو از کیفیت بالایی برخوردار است. این درخت هلو می تواند حدود 20 سال عمر مفید داشته و در اواخر تیرماه قابل برداشت باشد. در ارتباط با تولید انبوه این محصول ، ایران آن را تحت شرایط خاص به کشورهای دیگر صادر می کند.

ادامه مطلب


خریدنهال هلو رد تاپ

نمونه دیگری از نهال هلو آمریکایی ، Redtap است که قابلیت رشد فوق العاده ای دارد. این محصول در اوایل ، و میوه ها - در اواسط تابستان به دست می آید. شکل ظاهری این محصول نسبتاً گرد و بزرگ ، با رنگ قرمز روشن است. بافت این نوع هلو محکم و محکم است و حمل و نقل آن آسان است. این تنوع نهال هلو به سرمای شدید حساس بوده و در برابر گرمای تابستان مقاوم است که به لطف آن کیفیت آن دو برابر شده است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو خونی redsid –

این نهال هلو بومی چین است و غالباً سالانه برداشت می شود. از نظر ظاهری گرد ، قرمز روشن است. بافت این محصول متراکم است ، بهترین زمان برداشت اواخر تیر است. به طور کلی ، عمر مفید این نهال 15 سال است و در طول این سال ها کیفیت این محصول عالی است. پس از این دوره ، با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد و اثربخشی آن کاهش می یابد. بارزترین ویژگی نهال هلو ، شاخ و برگ قوی و متراکم و مقاومت عالی به آفات است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو جی اچ هل

اول از همه ، شما باید بدانید که این رقم هلو شناخته شده است که اغلب در مناطق سردسیر و کوهستانی رشد می کند. اعتقاد بر این است که نهال هلو در ایالات متحده مرکز تولید این نوع است. محصول بدست آمده از این درخت رنگ زیبا و عطر و طعم مطبوعی دارد که باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است. این میوه غالباً در تمام دنیا قابل کاشت و برداشت است و یکی از بارزترین ویژگی های آن دیر رسیدن است. بافت این محصول متراکم است و هسته آن به راحتی جدا می شود. قابل ذکر است که از هلو و انجیر پلنگ در تولید کمپوت بسیار استفاده می شود. علاوه بر این ، این نهال هلو در برابر گرمای تابستان بسیار مقاوم است و به راحتی تحمل می شود.

ادامه مطلب


نهال هلو فرانسه پیش رس

یکی از محبوب ترین و معروف ترین هلو هلو فرانسوی است. بهترین منطقه برای کاشت و برداشت مناطق کوهستانی و سردسیر است. زمینی که برای کاشت این محصول استفاده می شود باید یک سطح باشد. قابل ذکر است که رشد این محصول متوسط ​​است. یکی از مهمترین و چشمگیرترین ویژگی های این محصول مقاومت آن در برابر سرما و دیر رسیدن است. رنگ و طعم دلخواه این محصول به جذابیت آن افزود. اگر بخواهیم به بافت این محصول اشاره کنیم ، جامد است و هسته از آن جدا شده است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری مالکی

نوع دیگر نهال انجیر و هلو مالکی است که انواع و اقسام مختلفی دارد. از مهمترین ویژگیهای این نهال صافی و باروری است. این میوه سبز است زیرا گوشت آن سفت است. هسته به راحتی از آن جدا می شود. کشور تولید هلو ایران است. که به عنوان یک صادر کننده عمده در این زمینه عمل می کند. قدرت این نهال بیشتر و بیشتر از گونه های دیگر است. او همچنین طرفداران بی شماری را به دلیل سلیقه خود جذب کرده است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری عسلی

نهال هلو انجیر عسلی نوع دیگری از هلو با گوشت و پوست قرمز است. این محصول دارای قوام ثابت است ، کشور مبدا چین است. فصل برداشت این محصول بسیار دیرتر از سایر نهال های هلو است و می تواند تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. این نهال را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. تحمل این هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل می شود ، چیزی که مردم باید به آن توجه کنند.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیر خونگی نوع دیگری از هلو با گوشت و پوست قرمز است. این محصول دارای قوام ثابت است ، کشور مبدا چین است. فصل برداشت این محصول بسیار دیرتر از سایر نهال های هلو است و می تواند تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. این نهال را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. تحمل این هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل می شود ، چیزی که مردم باید به آن توجه کنند.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری پلنگی

یکی از متنوع ترین انواع نهال هلو ، انجیر هلو پلنگی است. این گونه در مقایسه با پوست کرکی و مخملی نهال کمتری نسبت به سایر گونه های هلو دارد. گوشت این محصول سفید یا زرد است و هسته آن به گوشت متصل است. درخت هلو این محصول پربار را می توان در اواخر بهار - اوایل تابستان برداشت کرد. یکی از بارزترین ویژگی های این محصول کیفیت بالا ، شیرینی مطلوب و اندازه بزرگ آن است. این لحظات منجر به افزایش قیمت نهال هلو شده است. حداقل ماندگاری این محصول دو ماه است.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو انجیری پاییزه

خرید نهال هلو انجیری پاییزه نام: هلو انجیری پاییزه کشور سازنده:چین عمر اقتصادی:۲۰سال زمان رسیدن:اوایل پاییز تحمل خشکی: نیمه متحمل ...

ادامه مطلب


خرید نهال هلو دیر رس آلبرتا

یکی از انواع نهال هلو ، آلبرت هلو است که یک غذای خاص آمریکایی است. این رقم رنگ شیرین و طعم مطبوعی دارد و بسیار مقاوم در برابر سرما است. این هلو باید دو بار آبیاری شود و گرما و سرما برای رشد این نهال کاملاً کنترل می شود. این نهال هلو محصول زیادی دارد و می توان از اواسط تا اواخر ماه اوت برداشت کرد. ماندگاری استاندارد این محصول 2 ماه است و به تمام کشورها صادر می شود. اغلب از آن در تهیه کمپوت استفاده می شود. هسته اصلی این محصول به تفاله متصل است و این درخت هلو 15 سال عمر مفید دارد که با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد.

ادامه مطلب


خرید نهال هلو ۶۰ روزه

خرید نهال هلو ۶۰ روزه نام: هلو ۶۰ روزه کشور سازنده:چین عمر اقتصادی:۲۰سال زمان رسیدن:اواسط مرداد تحمل خشکی: نیمه متحمل ...

ادامه مطلب


li>

سوالات متداول

برای خرید نهال هلو کافیست از طریق واتساپ و یا تلگرام هلو شماره 09141811520 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان شما را در زمینه انتخاب نوع نهال هلو مورد نظر و ... راهنمایی کنند

جهت دریافت لیست قیمت نهال هلو از طریق واتساپ و یا تلگرام هلو شماره 09141811520 پیام ارسال نموده تا کارشناسان ما لیست قیمت نهال هلو را برای شما ارسال نمایند

انتخاب نهالستان جهت خرید نهال هلو یکی از موارد مهم برای باغداران عزیز می باشد ، از آنجایی که مشاوره قبل از خرید نهال هلو بسیار حائز اهمیت می باشد ، پیشنهاد میگردد از نهالستانی اقدام هلو خرید نهال هلو نمایید که ابتدا هلو صورت رایگان در این زمینه شما را راهنمایی نمایند و تمامی مجوزهای لازم را دارا و سال ها در این زمینه تجرهلو داشته باشند. پیشنهاد ما نهالستان رویال نهال می باشد ، نهالستان رویال نهال با نزدیک هلو نیم قرن تجرهلو و رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان در سال های گذشته آماده همکاری با باغداران عزیز می باشد و با ارائه نهال های ضمانت دار از کاشت تا برداشت نهال هلو در کنار شما خواهد بود

طبق روال هر سال رویال نهال از تیرماه اقدام هلو پیش فروش نهال هلو مینماید تا مشتریان عزیز با پیش خرید کردن نهال هلو با خیال راحت در فصل عرضه نهال هلو خود را تحویل گرفته و دیگر نگرانی بابت اتمام موجودی نهال هلو نداشته باشند ، قابل ذکر است قیمت نهال هلو در زمان پیش فروش هلو قیمت سال قبل محاسهلو و با ۱۰ درصد تخفیف عرضه میگردد


Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ