آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور رویال

خرید نهال انگور رویال از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور رویال با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور رویال در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور رویال به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور رویال در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور رویال، کاشت نهال انگور رویال، هرس درخت انگور رویال، نحوه آبیاری انگور رویال، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور رویال و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور رویال کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور رویال را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور رویال
  •     
  • مشخصات نهال انگور رویال

معرفی نهال انگور رویال


مشخصات و خصوصیات نهال انگور رویال

نهال انگور رویال، جزء ارقام بازار پسند و بازار پسند انگور محسوب می‏شود و از ویژگی‏های منحصر به فرد و بی نظیری برخوردار است. این نهال انگور، دارای قابلیت‏های بسیار زیادی است و قادر به رشد در تمامی نقاط گرمسیر و نیمه متعدل می‏باشد. البته فراموش نکنید که برای کشت نهال انگور رویال، باید به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید.

زادگاه اصلی نهال انگور رویال، کشور ایالات متحده آمریکا است. این نهال انگور، برای اولین بار در ایالت کالیفرنیا توسط باغداران و زراعتکاران شناسایی شد و مورد بررسی قرار گرفت. این نهال انگور جزء ارقام سرمادوست به شمار می‏آید و در مناطق کوهستانی رشد بسیار مطلوبی دارد. خوشبختانه نهال انگور رویال با اکثر اقلیم‏های کشور ما سازگاری دارد؛ از این رو، شما می‏توانید با خیالی آسوده این نهال انگور را در اکثر نقاط کشور پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید و لذت ببرید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب پرفروش و پرطرفدار شدن نهال انگور رویال گشته، میزان عملکرد و نوع میوه‏های آن است. میوه‏های این نهال انگور متشکل از پوسته‏ای نازک به رنگ بنفش روشن به همراه گوشته‏ای بی رنگ اما ترد و آبدار و فاقد هسته است. خوب است بدانید که وزن هر حبه انگور رویال حدود 6 گرم و وزن هر خوشه آن بین 100 الی 600 گرم می‏باشد. البته عواملی نظیر نوع خاک، کوددهی و آبیاری بر روی وزن میوه و میزان باردهی این نهال انگور رویال تاثیر گذارند. ناگفته نماند که میوه انگور رویال از خواص بیشماری برخوردار است.

نهال انگور رویال دارای تنه‏ای به رنگ قهوه‏ای روشن به همراه شاخه‏های نازک و مقاوم است. لازم به ذکر است که تنه این نهال انگور به صورت رونده و پیچه‏ای رشد می‏کند. جالب است بدانید که شاخه‏های نهال انگور رویال به دلیل وزن بالای میوه‏ها همیشه در حالت خم قرار دارند. ارتفاع این نهال انگور گاه به بیش از 8 متر می‏رسد. فراموش نکنید که عواملی نظیر میزان رسیدگی و شرایط اقلیمی بر روی ارتفا این نهال انگور نقش پر رنگی را ایفا می‏کنند. البته باغداران می‏بایست با هرس به موقع، ارتفاع نهال انگور رویال را کنترل کنند تا بتوانند محصولات آن را بدون هیچ دردسیر برداشت نمایند.

کاشت نهال انگور رویال

قبل از کاشت نهال انگور رویال، باید شرایط اقلیمی منطقه خود را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. حال سوال اینجاست که چه مناطقی بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور رویال محسوب می‏شوند؟ مناطقی با آب و هوای معتدل یا گرمسیر با میانگین دمای حداقل 20 و حداکثر 35 درجه سانتی گراد به همراه بارش و رطوبت مطلوب و خاک حاصل خیز با ارتفاع حداقل 400 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین اقلیم برای کاشت این نهال انگور محسوب می‏شوند.

جهت کاشت نهال انگور رویال، باید ابتدا زمان مناسبی را برگزینید. بهترین زمان برای کاشت این نهال گرمسیر اوایل فصل پاییز الی اوایل فصل بهار (مهر ماه الی آبان ماه و فروردین ماه الی اردیبهشت ماه) است. برای کاشت این نهال انگور، باید ابتدا حفره‏هایی به ژرفای حداقل 60 سانتی متر در دل خاک به فاصله 3 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. در این مرحله باید خاک اطراف گودال‏ها را دور بریزید و برای کاشت نهال انگور رویال از خاک مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید. در مرحله بعد، باید نهال‏های خریداری شده را در گودال‏ها قرار دهید.

پس از آن، می‏بایست با استفاده از خاک مرغوب و مناسب از پیش تهیه شده، حفره‏ها را پر کنید. برای بهبود کیفیت کار، پیشنهاد می‏شود یک میله در مجاورت نهال قرار دهید و تنه آن را به میله ببندید. این امر موجب شکل گیری دقیق و اصولی تنه نهال انگور رویال و مقاوم شدن آن در برابر بادهای شدید و شکستگی می‏گردد. پس از اتمام مراحل کاشت، باید به نکاتی نظیر آبیاری، سمپاشی، پاکسازی محیط باغ، کوددهی و هرس به موقع توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید شاهد رشد و باردهی باور نکردنی این نهال انگور باشید. البته لازم به ذکر است که زیاده روی در رسیدگی به نهال انگور رویال، موجب کاهش طول عمر مفید آن می‏گردد. برای کاشت نهال انگور رویال به صورت اصولی و دقیق، می‏توانید از کارشناسان و متخصصان نهالستان رویال نهال کمک بگیرید و از تجربیات آن‏ها استفاده نمایید.

نیاز سرمایی

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، باید برای کاشت نهال انگور رویال یک محیط مناسب با شرایط اقلیمی مطلوب را انتخاب کنید. فراموش نکنید که محیط مناسب باید قادر به رفع نیاز سرمایی نهال انگور رویال باشد. نیاز سرمایی نهال انگور 400 ساعت با دمای منفی 7 درجه سانتی گراد می باشد. ناگفته نماند که رفع نیاز سرمایی، موجب افزایش طول عمر مفید و مقاومت نهال انگور می‏گردد.

ارتفاع از سطح دریا

پیش از کاشت نهال انگور رویال، باید ارتفاع زمین زراعی خود را اندازه گیری کنید. در نظر داشته باشید که ارتفاع، نقش پر رنگی را در رشد و میزان عملکرد این نهال انگور ایفا می کند. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور برای رشد و باردهی مطلوب باید در زمین زراعی با ارتفاع حداقل 300 و حداکثر 2200 متر بالاتر از سطح دریا قرار گیرد. عدم رعایت این نکته، می‏تواند تمامی زحمات شبانه روزی باغداران را به هدر دهد.

شروع باردهی و عملکرد

نهال انگور رویال، جزو ارقام زود بارده است. این نهال انگور در سال دوم پس از کاشت، شروع به تولید محصولاتی مرغوب و بی نظیر می‏کند. البته عواملی همچون آبیاری، میزان رسیدگی و شرایط اقلیمی بر روی زمان شروع باردهی نهال انگور رویال تاثیر گذارند.

نهال انگور رویال، از عملکرد نسبتا خوبی برخوردار است. هر اصله نهال انگور رویال، قادر به تولید 50 کیلوگرم محصول مرغوب و با کیفیت در طول سال می‏باشد. به بیانی دیگر، باغداران می‏توانند سالانه حدود 30 الی 40 انگور ناب رویال از هر هکتار باغ خود برداشت نموده و از این طریق، صاحب سود بسیار خوبی شوند. ناگفته نماند که میزان عملکرد نهال انگور رویال ارتباط مستقیمی با سمپاشی، کوددهی، هرس و آبیاری دارد. از این رو، شما می‏توانید با رعایت این چهار عنصر، میزان باردهی و عملکرد این نهال انگور را به حداکثر برسانید و لذت ببرید.

عمر مفید نهال انگور رویال

یکی از دیگر از عواملی که موجب شده باغداران زیادی مجذوب نهال انگور رویال شوند، طول عمر مفید آن می‏باشد. طول عمر مفید این نهال انگور، حدود 100سال تخمین زده شده است. البته در نظر داشته باشید که زیاده روی در آبیاری، کوددهی و هرس می‏تواند طول عمر مفید نهال انگور رویال را به حداقل برساند.

هرس

از مهم‏ترین نکاتی که باید که در هنگام پرورش نهال انگور رویال به آن توجه بسزایی داشته باشید، هرس به موقع است. گاهی از اوقات شاخه و برگ‏های پوسیده از تنه نهال آویزان می‏شوند و جلوی تابش نور خورشید به بخش‏های تازه را می‏گیرند. در چنین شرایطی رشد و میزان باردهی این نهال انگور با افت شدیدی مواجع می‏گردد. البته شما می‏توانید با هرس به موقع، از بروز این مشکل جلوگیری کنید. جهت هرس نهال انگور رویال، بایستی از روش‏های دوبندی یا سه بندی و ابزارهای مخصوص نظیر اره دندانه ریز یا تبرهای مخصوص استفاده نمایید. در هنگام هرس این نهال انگور، بایستی حتما از وسایل ایمنی نظیر دستکش، عینک و کلاه ایمنی استفاده کنید.

خاک مناسب

یکی دیگر از عناصر حائز اهمیت در کشت نهال انگور رویال و سایر ارقام انگور، خاک مناسب است. خاک نقش پر رنگی را در طول عمر مفید و میزان تناژ این نهال گرمسیر ایفا می‏کند. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، خاک مناسب نهال انگور باید دو ویژگی مهم داشته باشد؛ از مهم‏ترین ویژگی‏های خاک مناسب این نهال انگور، می‏توان به دانه ریز بودن آن اشاره نمود. خاک نهال انگور رویال باید دانه ریز باشد تا بتواند رطوبت را تا مدت زمان زیادی در خود نگهداری کنید. علاوه بر آن، خاک مناسب این نهال انگور مرغوب بایستی حاوی منابع غنی مواد معدنی و آلی باشد.

آبیاری

نهال انگور رویال، در مناطق نیمه گرمسیر نیاز زیادی به آب دارد. آبیاری به موقع، موجب طراوت و شادابی این نهال انگور می‏شود. برای آبیاری نهال انگور رویال در فصل بهار و تابستان باید هر 10الی 15 روز یکبار ( باتوجه به دمای هوا و خشکی خاک بستر) و در فصل بهار و تابستان می‏بایست هر 15 الی 20 روز یکبار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته برای آماده سازی برنامه آبیاری نهال انگور رویال، بایستی توجه بسزایی به میزان بارش و رطوبت هوا داشته باشید.

کوددهی و سمپاشی

خاک برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه و استراحت نکردن، خالی از مواد معدنی و آلی می‏شود. البته این امر بدان معنا نیست که شما نمی‏توانید در چنین خاکی اقدام به کشت نهال انگور رویال کنید؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی، مواد مغذی مورد نیاز نهال انگور را تامین کنید. حال سوال اینجاست که چه زمان برای کوددهی نهال انگور رویال مناسب است؟ طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید در ابتدای هر فصل کوددهی شود. برای کوددهی نهال انگور رویال، پیشنهاد می‏شود همراه با کودهای طبیعی و حیوانی، از کودهای شیمایی استفاده نمایید.

آفات و حشرات با تغذیه از شیره نهال، موجب کاهش رشد و میزان عملکرد آن می‏شوند. از این رو، برای آن که بتوانید از شر چنین آفاتی خلاص شوید بایستی از ترفند سمپاشی استفاده کنید. شما می‏توانید با سمپاشی فصلی، تمامی آفات را از بین ببرید و از هجوم احتمالی آن‏ها جلوگیری کنید.

مقاومت در برابر آفات

خوشبختانه نهال انگور رویال، مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری‏ها از خود نشان می‏دهد. اما باید به نکاتی نظیر آبیاری، هرس، کوددهی و سمپاشی به موقع توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید از بیمار شدن احتمالی این نهال انگور جلوگیری نمایید.

موارد مصرف

از مهم‏ترین موارد مصرف میوه نهال انگور رویال، می‏توان به تازه خوری اشاره نمود. میوه این نهال سردسیری از طعم بسیار عالی و خواص بی شماری برخوردار است. از طرفی دیگر، انگور رویال بسیار آبدار می‏باشد؛ به همین دلیل شرکت‏های بزرگ برای تهیه انواع آب میوه، طعم دهنده‏های مصنوعی، سرکه و آبغوره از میوه این نهال انگور استفاده می‏کنند. ناگفته نماند که مردم بومی نیز از انگور رویال جهت تهیه کشمش مرغوب و ناب استفاده می‏نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور رویال

جهت خرید نهال انگور رویال با قیمتی بسیار مناسب و اصالت تضمینی، باید فقط و فقط به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید. حال سوال اینجاست که آیا سفارش آنلاین نهال انگور رویال امکان پذیر است؟ خوشبختانه امروزه به لطف فناوری و تکنولوژی، شما می توانید در هر نقطه از کشور، برای سفارش خرید نهال انگور رویال به صورت آنلاین اقدامات لازم را به عمل آورید. در نظر داشته باشید که برای انجام این کار، بایستی پیش از هر اقدامی با افراد متخصص و با تجربه مشورت نمایید. ناگفته نماند که قیمت نهال انگور رویال با توجه به نوسانات بازار متغیر است. جهت استعلام قیمت روز این نهال انگور، می‏توانید با کارشناسان و متخصصان رویال نهال در ارتباط باشید.

مشخصات نهال انگور رویال


نوع رقم: تجاری

نوع رسیدن: میان رس

نوع میوه: ترد و سفت

بازار: بازار پسند

مقاومت در برابر آب: مقاوم به کم آبی

طعم میوه: خیلی شیرین

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت