آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور ویکتوریا

خرید نهال انگور ویکتوریا از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور ویکتوریا با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور ویکتوریا در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور ویکتوریا به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور ویکتوریا در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور ویکتوریا، کاشت نهال انگور ویکتوریا، هرس درخت انگور ویکتوریا، نحوه آبیاری انگور ویکتوریا، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور ویکتوریا و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور ویکتوریا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور ویکتوریا را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور ویکتوریا
  •     
  • مشخصات نهال انگور ویکتوریا

معرفی نهال انگور ویکتوریا


مشخصات و خصوصیات نهال انگور ویکتوریا

امروزه کمتر کسی است که میوه انگور ویکتوریا را به خوبی نشناسد. یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین ارقام نهال انگور، ویکتوریا است. نهال انگور ویکتوریا نسبت به سایر ارقام از مزایای بیشتری برخوردار است و مقاومت بسیار بالایی در برابر بدترین شرایط اقلیمی دارد. علاوه بر آن، کاشت و پرورش این نهال انگور بسیار آسان و کم دردسر است.

زادگاه اصلی نهال انگور ویکتوریا، قاره اروپا است. البته اگر بخواهیم نگاه دقیق‏تری به زادگاه این نهال زودبازده داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که این نهال انگور برای اولین بار در کشورهای فرانسه و انگلستان شناسایی شد. خوشبختانه نهال انگور ویکتوریا با انواع شرایط اقلیمی سازگاری دارد. از این رو، باغداران می‏توانند این نهال انگور سردسیری را در سراسر جهان به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. لازم به ذکر است که برای پرورش نهال انگور ویکتوریا، بایستی ابتدا اقدامات مهمی را نظیر بررسی شرایط محیطی منطقه خود به عمل آورید و با کارشناسان و متخصصان با تجربه در این زمینه مشورت فرمایید.

یکی از مهم‏ترین مسائلی که نهال انگور ویکتوریا را با سایر ارقام نهال انگور متمایز نموده، نوع میوه‏های آن است. میوه‏هایی که توسط این نهال انگور سردسیر تولید می‏شوند، دارای ظاهری بسیار زیبا و بازار پسند هستند. جالب است بدانید که انگور ویکتوریا دارای پوسته‏ای به رنگ سبز روشن و شفاف به همراه گوشته‏ای ترد و شیرین با هسته‏هایی بسیار ریز می‏باشد. وزن هر حبه انگور ویکتوریا حدود 2 الی 6 گرم وزن هر خوشه آن حدود 100 الی 450 گرم است. عواملی نظیر میزان کوددهی و آبیاری بر روی وزن میوه و میزان باردهی نهال نهال انگور ویکتوریا تاثیر گذارند.

نهال انگور ویکتوریا از ظاهر بسیار خوبی نیز برخوردار است. این نهال انگور سردسیری متشکل از تنه‏ای به رنگ قهوه‏ای روشن و شفاف به همراه شاخه‏هایی ضخیم اما شکننده و برگ‏هایی خوراکی با جثه‏ای بزرگ و رنگ سبز روشن می‏باشد. خوب است بدانید که ارتفاع نهال انگور ویکتوریا گاه به بیش از 10 متر می‏رسد. البته تنه این نهال زودرس به صورت پیچه‏ای رشد می کند. از این رو باید در هنگام کاشت نهال انگور ویکتوریا، تنه آن را به یک سطح ایستاده ببندید.

کاشت نهال انگور ویکتوریا

شما می‏توانید با کاشت نهال انگور ویکتوریا و پرورش آن به بهترین شکل ممکن، سود بسیار عالی و در آمد بی نظیر را نصیب خود کنید. اما برای آن که بتوانید میزان عملکرد نهال انگور ویکتوریا را به حداکثر برسانید، باید پیش از کاشت آن به عواملی نظیر شرایط اقلیمی توجه بسزایی داشته باشید. مناطقی با میانگین دمای منفی 12 الی 20 درجه سانتی گراد با بارش سالیانه حداقل 600 میلی متر و تابش مناسب نور خورشید با ارتفاع حداقل 900 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور ویکتوریا محسوب می‏شوند.

در ابتدا، باید برای کاشت نهال انگور ویکتوریا یک زمان مناسب را انتخاب کنید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، بهترین زمان برای کاشت نهال انگور ویکتوریا ، اواخر فصل پاییز تا اوایل بهار است. در مرحله اول، باید محل حفر گودال‏ها را مشخص کنید. در نظر داشته باشید که گودال ها بایستی حداقل 2 متر نسبت به یکدیگر فاصله داشته باشند. ناگفته نماند که عمق گودال‏های حفر شده باید با توجه به ارتفاع نهال حدود 40 الی 70 سانتی متر باشد. پس از حفر گودال‏ها، بایستی نهال‏ها را با دقت فراوان درون آن‏ها قرار دهید.

در این مرحله باید حواس خود را جمع کنید تا بتوانید از شکستن و آسیب دیدن بخش‏های شکننده نهال جلوگیری نمایید. در مرحله بعد، بایستی با استفاده از خاک مرغوب و با کیفیت زه کشی شده و مقدار بسیار کمی کود ازته، گودال‏ها را پر کنید. پس از پر نمودن گودال‏ها بایستی با استفاده از بیل بر روی خاک ضربه بزنید تا ذرات آن به خوبی متراکم شوند. این امر موجب بهبود فرآیند رشد نهال انگور ویکتوریا می‏گردد. پس از اتمام مراحل کاشت، می‏بایست تنه نهال انگور را به یک سطح ایستاده ببندید تا بتوانید آن را در برابر باد و طوفان‏های شدید مقاوم سازید. لازم به ذکر است که پس از کاشت نهال انگور ویکتوریا، باید به نکات ضروری نظیر آبیاری، کوددهی، سمپاشی و هرس به موقع توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید میزان باردهی و تناژ آن را به حداکثر برسانید.

نیاز سرمایی

یکی از مهم‏ترین اقداماتی که باید پیش از پرورش نهال انگور ویکتوریا به عمل آورید، رفع نیاز سرمایی آن است. همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، شما می‏توانید این نهال سردسیر را در تمامی اقلیم‏ها پرورش دهید. اما فراموش نکنید که این نهال زودرس از مقاومت چندانی در برابر تغییرات خشن آب و هوایی برخوردار نیست. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با رفع نیاز سرمایی نهال انگور ویکتوریا، مقاومت آن را در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط محیطی افزایش دهید. برای انجام این کار، بایستی نهال را به مدت 400 الی 800 ساعت در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد کشت کنید.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا، یکی از مهم‏ترین عناصری است که باید پیش از کاشت نهال انگور ویکتوریا، به بررسی آن بپردازید. هرچقدر که ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا بیشتر باشد، میزان دما به همان مقدار کاهش می‏یابد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، مناطقی با ارتفاع حداقل 700 و حداکثر 2100 متر بالاتر از سطح دریا، برای کاشت نهال انگور ویکتوریا مناسب هستند.

شروع باردهی و عملکرد

زمان شروع باردهی نهال انگور ویکتوریا، دوسال پس از کاشت است. البته در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی نظیر میزان تابش نور خورشید، نوع خاک، شرایط اقلیمی، دمای محیط و غیره بر روی زمان شروع باردهی این نهال انگور ویکتوریا تاثیر گذارند. فراموش نکنید که استفاده از کودهای شیمایی بسیار قوی به منظور کاهش زمان شروع باردهی این نهال سردسیر، موجب مسموم شدن و از بین رفتن آن می‏گردد.

از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش شدن نهال انگور ویکتوریا نسبت به سایر ارقام شده، می‏توان به میزان عملکرد آن اشاره نمود. هر اصله نهال انگور ویکتوریا قادر است در طول سال حدود 30 الی 50 کیلوگرم محصول عالی و مرغوب تولید نماید. از این رو، شما می‏توانید سالانه از هر هکتار باغ خود حدود 40 تن انگور ناب ویکتوریا برداشت کنید و لذت ببرید.

عمر مفید نهال انگور ویکتوریا

طول عمر مفید نهال انگور ویکتوریا حدود 60 سال تخمین زده شده است. البته شما می‏توانید با رعایت نکات خاص و ضروری از قبیل آبیاری، هرس، سمپاشی و کوددهی به موقع طول عمر مفید این نهال سردسیر را افزایش دهید و میزان باردهی آن را به حداکثر برسانید. لازم به ذکر است که کوددهی و آبیاری بیش از اندازه، سبب کاهش طول عمر اقتصادی نهال انگور ویکتوریا می‏گردد.

هرس

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، شما می‏توانید با هرس به موقع، گامی بلند در عرصه بهبود رشد، افزایش طول عمر مفید و میزان عملکرد نهال انگور ویکتوریا بردارید. برای هرس نهال انگور ویکتوریا باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. البته اگر مشاهده نمودید که شاخه و برگ‏های پوسیده شده جلوی رشد بخش‏های سالم را گرفته‏اند، باید سریعا برای هرس این نهال زودرس اقدام نمایید. برای هرس نهال انگور ویکتوریا باید از روش‏های دوبندی و سه بندی به همراه ابزارهای مخصوص نظیر اره برقی متوسط یا تبرهای تیز استفاده کنید. خوب است بدانید که هرس به موقع، سبب سهولت در برداشت محصولات این نهال انگور نیز می‏شود. در هنگام هرس نهال انگور ویکتوریا باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن برگ و شاخه های سالم آن جلوگیری نمایید.

خاک مناسب

خاک مناسب با رشد و میزان باردهی نهال انگور ویکتوریا و سایر درختان رابطه مستقیمی دارد. استفاده از خاک مناسب زه کشی شده با مواد معدنی و آلی مناسب، می‏تواند عملکرد این نهال انگور را به حداکثر برساند. حال سوال اینجاست که خاک مناسب نهال انگور ویکتوریا چه ویژگی‏هایی دارد ؟ خاک مناسب نهال انگور ویکتوریا باید حاوی منابع غنی معدنی و آلی به همراه دانه‏های ریز باشد.font>

آبیاری

آبیاری به موقع، نقش پر رنگی را در رشد و میزان تناژ نهال انگور ویکتوریا ایفا می‏کند. برای آبیاری نهال انگور ویکتوریا باید هر 15 الی 20 روز یکبار با توجه به خشکی خاک و دمای هوا اقدامات لازم را به عمل آورید. البته در روزهای گرم و خشک تابستانی، باید هر ده روز یک الی دو مرتبه این نهال سردسیر را آبیاری کنید. ناگفته نماند که آبیاری بیش از اندازه سبب پوسیدن ریشه‏های نهال انگور ویکتوریا می‏شود. شما می‏توانید برای آبیاری نهال انگور ویکتوریا، از سیستم‏های قطره‏ای پیشرفته و مدرن استفاده کنید و گامی بلند در عرصه کاهش مصرف آب در کشور بردارید.

کوددهی و سمپاشی

یکی از راه‏های تقویت و افزایش میزان عملکرد نهال انگور ویکتوریا، استفاده از کودهای مناسب است. شما می‏توانید با کوددهی نهال انگور ویکتوریا، مواد مغذی معدنی و آلی مورد نیاز آن را به بهترین شکل تامین کنید. البته برای کوددهی این نهال انگور، بهتر است بجای کودهای حیوانی، از کودهای شیمایی حاوی عناصر منیزیم، ید، پتاسیم، کلسیم، منگنز، زینک، هوموس و هیومیک اسید استفاده نمایید. لازم به ذکر است که نهال انگور ویکتوریا، ابتدای هر فصل نیازمند کود است.

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، شما می‏توانید با سمپاشی به موقع آفات و حشرات مزاحم را از بین ببرید و طول عمر مفید این نهال انگور را افزایش دهید. حال سوال اینجاست که چگونه باید برای سمپاشی نهال انگور ویکتوریا اقدام کنیم؟ برای انجام این کار، باید هر سه ماه یک بار با استفاده از دستگاه‏های مخصوص، سموم با کیفیت و مرغوب را بر روی بخش های گوناگون این نهال انگور بپاشید.

مقاومت در برابر آفات

خوشبختانه نهال انگور ویکتوریا نسبت به سایر ارقام از مقاومت بسیار خوبی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. اما متاسفانه برخی از آفات و بیماری‏ها از قبیل آتشک و سوسک خوشه خوار، می‏توانند سبب از بین رفتن این نهال انگور شوند. البته هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت، شما می‏توانید با سمپاشی، آبیاری، هرس و کوددهی به موقع مقاومت نهال انگور ویکتوریا را به حداکثر برسانید.

موارد مصرف

میوه انگور ویکتوریا از طعم بسیار عالی و لذیذی برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از افراد از میوه این نهال سردسیر به عنوان تازه خوری و پذیرایی در مهمانی‏ها استفاده می‏کنند. از طرفی، برخی از مردم بومی استان‏های مختلف از میوه انگور ویکتوریا شیره و آبغوره ناب تهیه می‏کنند. خوب است بدانید که برگ‏های این نهال انگور خوراکی هستند؛ به همین دلیل در بسیاری از استان‏های کشور از برگ‏های این نهال سردسیر، خوراکی‏هایی همچون دلمه برگ و آش تهیه می‏کنند.

خرید و قیمت نهال انگور ویکتوریا

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، شما می‏توانید با خرید و پرورش اصولی نهال انگور ویکتوریا، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید. برای خرید نهال انگور ویکتوریا با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، بهتر است به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، نهال مورد نظر خود را به صورت آنلاین یا حضوری خریداری کنید و سفارش خود را در زمان کاشت تحویل بگیرید. خوب است بدانید که عواملی نظیر نوسانات بازار، اصالت، اندازه و سن بر روی قیمت نهال انگور ویکتوریا تاثیر گذارند.بهتر است بدانید تمامی نهال های تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت اصالت می باشند وبا خرید نهال انگور از این مجموعه می توانید با خیال آسوده اقدام به باغداری نمایید.

مشخصات نهال انگور ویکتوریا


کشور سازنده: آمریکا

فاصله کاشت: 2x2

عمر اقتصادی: طولانی

میزان آبیاری: هفته ای 1 بار

میوه: میان رس

نوع رقم: وارداتی ، تجاری

مورد استفاده: تازه خوری، آبغوره

اندازه میوه: خیلی بازار پسند و درشت

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2