خرید نهال زردالو | نهال زردالو | نهالستان رویال نهال

نهال زردالو ، خرید نهال زردالو، قیمت نهال زردالو، فروش نهال زردالو، احداث باغ نهال زردالو، کاشت نهال زردالو

  • 09141811520

  • 09301811520

منشا اصلی نهال های زردآلو چین غربی ، ترکمنستان و آسیای میانه است. 5000 سال پیش ، درختان زردآلو در این کشورها کاشته و برداشت شدند و پس از چند دهه در سراسر جهان گسترش یافتند. حدود 10-15٪ از تولید زردآلو در ترکیه و حدود 8-12٪ از تولید زردآلو در ایران. بسیاری از انواع نهال های زردآلو خیلی زود شکوفا می شوند و قبل از همه میوه ها شکوفا می شوند و به مناطق سردسیر حساس هستند. برای گرده افشانی درختان زردآلو ، همه زردآلوها با یکدیگر سازگار هستند و هیچ محدودیتی و مشکلی با یکدیگر ندارند. درختان زردآلو بسیار قوی هستند. زردآلوها را با 6 در 6 یا 6 در 5 بکارید. نهالستان زردآلو را به عنوان دو پایه مختلف ، یک پایه زردآلو و یک پایه آلو به فروش می رساند. فواید یک درخت زردآلو پیوند آلوئه به 60 سالگی افزایش می یابد و در برابر کم آبی بسیار مقاوم است و کیفیت میوه نیز بهبود می یابد. درخت زردآلو باید هر ساله به راحتی هرس شود. فصول برداشت زردآلو متفاوت است. زردآلو انواع مختلفی دارد که به عنوان آجیل و غذاهای تازه مصرف می شود. انواع زردآلوهای موجود در ایران شامل زردآلو انبه ، زردآلو سلطنتی ، زردآلو عسکر آباد ، زردآلو تبرزه ، زردآلو تاسوج ، زردآلو تخم مرغ و ... است. حدود 85 درصد تولید زردآلو آجیل است. درختان بزرگ زردآلو محکم و تاج وسیعی دارند. درخت زردآلو از 6 تا 10 متر رشد می کند. از میوه های زردآلو برای تهیه میوه های تازه و آب میوه استفاده می شود. زردآلو میوه و درختی ارزشمند و گران قیمت با عمر طولانی است. هنگام طراحی باغ باید برنامه ریزی دقیق تری انجام شود. زردآلو را نباید در مناطقی که زمستان بسیار سرد دارد کاشت.li>

خرید نهال زردآلو شاهرودی

ابتدا باید بدانید که این انواع نهال زردآلو دارای رنگ زرد مایل به قرمز ، بسیار زیبا و رنگارنگ است. پوست میوه این نهال نرم و لطیف است و بافت آن آبدار و معطر است. قابل ذکر است که این زردآلو مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و سرما دارد. فصل برداشت زردآلو شاهرودی اواسط ماه اوت است و درخت مثمر آن بزرگ است. یکی از مهمترین ویژگیهای این نهال مناسب بودن آن برای مغزها و مربا است. قیمت نهال زردآلو از 14 تا 16 هزار تومان متغیر است.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو انبه ای(به شکل انبه)

خرید نهال زردآلو انبه ای(به شکل انبه) نهال زردآلو انبه ای(به شکل انبه) زمان رسیدن:اواسط تیر رنگ میوه:زرد شکل میوه:به ...

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلواردواباد

محصولی که از این نهال های زردآلو بدست می آید زرد و شیرین است که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. میوه های این درخت غنی و مثمر ثمر است که می توان سالانه برداشت کرد. به عبارت دیگر ، فصل برداشت این رقم زردآلو ژوئن است. بافت این نوع زردآلو خامه ای است ، کیفیت آن متوسط ​​است. از ویژگی های بارز این رقم این است که نهال ها برای پرورش آجیل و غذاهای خاص مناسب هستند. می توان آن را در مناطقی با ارتفاع 800 تا 800 متر کاشت.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو نادری

انواع دیگر نهال های زردآلو با کیفیت خوب نادر و نسبتاً شدید هستند و فصل برداشت آن جولای است. این محصول دارای یک رنگ زرد کمرنگ ، پوست صاف ، بدون مو است. گوشت و بافت این محصول زرد و نرم است ، به طوری که هسته آن نیمه کشیده می شود. به طور کلی ، عمر اقتصادی این درخت زردآلو 35 سال است که در این مدت محصول به طور گسترده و فراوان برداشت می شود. اما با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد و بهره وری آن کاهش می یابد. استفاده اصلی از زردآلو تازه یک محصول مهم برای انسان است.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلوملایر

این نهال زردآلو با رنگ زرد و لکه های قرمز به محبوبیت قابل توجهی در بین مردم دست یافته است. این درخت به وفور میوه می دهد ، عمر اقتصادی آن 25 سال است و با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد. قابل ذکر است که این محصول از بسیاری ویژگی ها و مقاومت در برابر سرما برخوردار است. برداشت این رقم در اوایل خرداد قابل انجام است. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول استفاده از آن به صورت تازه و گاه به صورت آجیل است. دسترسی آسان به این محصول از مزایای آن است. قیمت نهال زردآلو در این رقم از 13 تا 15 هزار تومان است.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو قیسی

این رقم نهال نمونه ای از نهال های زردآلو است که طعم بسیار شیرین و مطبوعی دارند. بافت و ساختار این زردآلو بسیار نرم است و مغز آن به راحتی کنده می شود. قابل ذکر است که زردآلو کایسی در بیشتر شهرها قابل کاشت و برداشت است. محصول این نهال را می توان در اواسط ماه اوت برداشت کرد و عمدتا برای تهیه و تولید انواع میوه های خشک استفاده می شود. عمر اقتصادی این درخت زردآلو 30 سال است و پس از این مدت عملکرد و کیفیت این نهال کاهش می یابد.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلوعسگراباد

این نهال زردآلو با برگ متوسط ​​دارای یک تنه ضخیم و محکم و میوه های غنی است. طعم این محصول بسیار مطلوب و ایده آل است ، شکل بیضی شکل با اندازه ها و اندازه های بزرگ ، رنگ آن زرد روشن است. این نهال در اواسط مرداد قابل برداشت است و در مقایسه با انواع دیگر زردآلو تأخیر است. آبیاری و دست زدن به این محصول می تواند در بهبود کیفیت آن نقش مهمی داشته باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این زردآلو عسگرآباد ، آجیل های تازه و گاهی مربا و انواع آن است.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو شکرپاره

یکی از با کیفیت ترین انواع نهال های زردآلو ، شکر پاره است که طعم عسل شیرینی دارد. شکل ظاهری این زردآلو زرد و بسیار جذاب است ، روی آن لکه های قرمز وجود دارد. پوست این زردآلو صاف ، صاف و بدون مو است. میزان رشد این درخت زردآلو بسیار زیاد است و یکی از محصولاتی است که دارای فرصت های عالی برای صادرات است. مشخصه و ویژگی اصلی این نهال مقاومت عالی آن در برابر سرمای شدید است. قابل ذکر است که فصل برداشت این محصول جولای است و در غذاهای خشک و مربا سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو جهانگیری

یکی از انواع با کیفیت و شناخته شده زردآلو - جهانگیری که دارای گواهینامه است. این نهال به عنوان نهال متوسط ​​یا دیررس طبقه بندی می شود. نهال های مناسب باید طی فصول مشخص ، آبیاری و کوددهی شوند. قابل ذکر است که عمر اقتصادی این نهال زردآلو از 30 تا 35 سال است و پس از آن درخت کیفیت و عملکرد خود را از دست می دهد. این محصول شکل نسبتاً بیضی و کشیده ای دارد و ترکیبی از رنگ های زرد و قرمز است. این محصول طعم شیرینی دارد و اغلب به صورت تازه مصرف می شود.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو رکسانا

لازم به ذکر است که این نهال های زردآلو از قدرت متوسط ​​تا کمی برخوردار هستند و به همین دلیل دیررس می شوند. منشأ این محصول افغانستان است و در مناطق مختلف جهان به طور گسترده ای توزیع می شود. محصول ظاهری بزرگ و زرد دارد و همه با لکه های قرمز پوشانده شده است. بافت و گوشت این محصول ترد و آبدار است که یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مردم است. بارزترین مزیت و مشخصه این محصول مقاومت فوق العاده آن در برابر سرمای بهاره است. اغلب آنها به صورت تازه مصرف می شوند.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلو پوست قرمز

این نوع نهال ظاهر نسبتاً متفاوت و پوستی قرمز ، بیضی و کشیده با مو دارد. طعم پوست زردآلو قرمز شیرین و مطلوب است که باعث محبوبیت آن شده است. بافت و ساختار این محصول قوی است و به سرعت رشد می کند. عمر مفید این نهال از 30 تا 35 سال است ، در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است. فصل برداشت زردآلو پوست قرمز ماه جولای است و برداشت نسبتاً زودرس محسوب می شود. اغلب اوقات ، این محصول به صورت تازه مصرف می شود.

ادامه مطلب


خرید نهال زردآلوپرتغالی

یکی دیگر از انواع نهال های زردآلو ، پرتقالی است که یکی از نهال های پیوندی است. از نظر ظاهری ، این نهال های زردآلو بزرگ و گرد ، به رنگ زرد هستند. بافت و ساختار این محصول متراکم است ، بهترین فصل برداشت اواخر خرداد است. یکی از فواید این زردآلو خاصیت تسکین دهنده و نیروبخش آن است ، به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برای ورزشکاران برخوردار است. قابل ذکر است که میوه این زردآلو نیز یک خاصیت درمانی محسوب می شود ، به عنوان مثال ، در درمان بیماری های قلبی ، تقویت و تقویت استخوان ها ، درمان یبوست و ... برخی از موارد استفاده این محصول.

ادامه مطلب


li>

سوالات متداول

برای خرید نهال زردالو کافیست از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان شما را در زمینه انتخاب نوع نهال زردالو مورد نظر و ... راهنمایی کنند

جهت دریافت لیست قیمت نهال زردالو از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نموده تا کارشناسان ما لیست قیمت نهال زردالو را برای شما ارسال نمایند

انتخاب نهالستان جهت خرید نهال زردالو یکی از موارد مهم برای باغداران عزیز می باشد ، از آنجایی که مشاوره قبل از خرید نهال زردالو بسیار حائز اهمیت می باشد ، پیشنهاد میگردد از نهالستانی اقدام به خرید نهال زردالو نمایید که ابتدا به صورت رایگان در این زمینه شما را راهنمایی نمایند و تمامی مجوزهای لازم را دارا و سال ها در این زمینه تجربه داشته باشند. پیشنهاد ما نهالستان رویال نهال می باشد ، نهالستان رویال نهال با نزدیک به نیم قرن تجربه و رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان در سال های گذشته آماده همکاری با باغداران عزیز می باشد و با ارائه نهال های ضمانت دار از کاشت تا برداشت نهال زردالو در کنار شما خواهد بود

طبق روال هر سال رویال نهال از تیرماه اقدام به پیش فروش نهال زردالو مینماید تا مشتریان عزیز با پیش خرید کردن نهال زردالو با خیال راحت در فصل عرضه نهال زردالو خود را تحویل گرفته و دیگر نگرانی بابت اتمام موجودی نهال زردالو نداشته باشند ، قابل ذکر است قیمت نهال زردالو در زمان پیش فروش به قیمت سال قبل محاسبه و با ۱۰ درصد تخفیف عرضه میگردد


Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ