آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع نهال های گوجه سبز

خرید نهال گوجه سبز

خرید نهال گوجه سبز شهریار

خرید نهال گوجه سبز شهریار

نهال گوجه سبز شهریار یکی از ارقام گوجه سبز مقاوم به سرما است که در هوای سرد در مناطق کوهستانی قابل کشت است. طعم لذیذ گوجه سبز شهریار افراد زیادی را به خود جذب کرده است; بنابراین قیمت نهال گوجه سبز شهریار بسیار بالاست. گوجه سبز شهریار درختی با شاخه های کوتاه و رشد زیاد است. این نهال در ایران تولید می شود و همانطور که از نامش پیداست شهریار یکی از بهترین و معروف ترین مناطق برای پرورش این نوع نهال است. سالانه حدود 178 هزار تن میوه در باغ شهریار برداشت می شود که نشان دهنده اهمیت این شهرستان در کشت و برداشت انواع میوه ها از جمله گوجه شهریار است که در هوای سرد کاشته می شوند. البته با وجود کاشت گسترده درختان در مناطق کوهستانی و سردسیر، سرمای زیاد مشکلاتی را برای این درخت ایجاد می کند. بهترین نوع آب و هوا برای بهترین رشد این نوع نهال، آب و هوای معتدل و مرطوب است که باعث تولید بهتر درخت می شود. یعنی این نهال برای گذراندن مرحله گلدهی و شروع به گلدهی به زمان زیادی نیاز دارد. میوه های به دست آمده از نهال آلو شهریار را می توان در فصل بهار برداشت کرد و پس از برداشت مستقیماً به سردخانه فرستاد. پوست میوه این درخت بسیار نازک است. پس به آن گوجه سبز شیشه ای شهیار نیز می گویند

گوجه سبز شهریار
خرید نهال گوجه سبز ملایر

خرید نهال گوجه سبز ملایر

بدون شک می توان گفت یکی از بهترین و مناسب ترین ارقام نهال گوجه سبز متعلق به نهال گوجه سبز ملایر می باشد. این رقم در اکثر نقاط کشور یافت می شود. حتی در شهرهای بزرگ که نمی توان نهال دیگری کشت کرد، آن را میتوان کاشت. مقاومت خوب در برابر سرما و گرما و مقاومت منحصر به فردش در برابر حشرات و بیماری ها. این درخت گوجه سبز ملایر را به گونه ای قوی با سرعت رشد خوب تبدیل کرده است. بهترین آب و هوا برای رشد درختان گوجه سبز ملایر آب و هوای معتدل و نیمه خنک؛ و هوای سرد است. میوه های گوجه سبز ملایر گرد و سبز رنگ هستند. درخت گوجه سبز ملایر را معمولاً 3 بار در سال در پایان تابستان هرس کنید. یک بار در اواخر پاییز و یک بار در زمستان انجام دهید. هرس اول برای شکل دادن به درخت و دو مورد بعدی برای باردهی درخت انجام می شود.نهال گوجه سبز ملایر حتی در مناطق سردسیر بهترین انتخاب محسوب می شود. این گونه در برابر سرما و گرما و در برابر حشرات و بیماری ها مقاومت خوبی دارد. با توجه به اینکه گلدهی این درختان از اواخر اسفند شروع می شود. بهتر است در فصل زمستان در مناطقی که روزهای سرد طولانی دارند، کاشته نشود. عملکرد این رقم بسیار بالا و میوه های خوشمزه و آبدار دارد.

گوجه سبز ملایر
خرید نهال گوجه سبز سررودی

خرید نهال گوجه سبز سررودی

فروش نهال گوجه سبز سردرودی یکی از مهمترین فروش ها برای بسیاری از نهالستان ها به شمار می آید. به دلیل کیفیت و طعم منحصر به فرد آن، افراد زیادی به خرید این نهال ترغیب می شوند. درخت گوجه سبز سردرود یکی از بهترین و مرغوب ترین نهال های گوجه سبز به شمار می رود و میوه های آن رسیده و در اوایل خرداد قابل برداشت است. درخت گوجه سبز سردرودی یکی از گونه های درختی همیشه سبز است. در واقع در مورد تفاوت بین آلو و گوجه سبز که هر دو از یک نوع نهال می آیند، باید گفت که گوجه سبز را نرسیده میخورند؛ اما میوه آلو تا زمانی که کاملاً نرسیده باشد قابل استفاده نیست و قابل برداشت نیست. از دیگر تفاوت های مهم آلو با گوجه سبز می توان به ترشی مزه گوجه سبز و طعم شیرین آلو، تفاوت رنگ این دو میوه و اندازه و شکل آنها اشاره کرد. نهال گوجه سبز سردرودی قدمتی حدود 2000 ساله دارد که طبق اسناد چینی ها اولین کسانی بودند که نهال سبز را کاشت و برداشت کردند. درخت گوجه سبز سردرودی می تواند خشکی متوسط ​​را تحمل کند و به عبارتی نیمه متحمل به خشکی است. بذر گوجه سبز سردرودی معمولاً در اوایل خرداد برداشت و به مکان خنک منتقل می شود و یکی از بارزترین خصوصیات بوته های گوجه سبز سردرودی طول آن است. به طور کلی درختان گوجه سبز سردرودی در دسته پایه های کوتاه طبقه بندی می شوند که این امر پرورش نهال گوجه سبز سردرودی را برای باغداران آسان می کند. بهترین نوع آب و هوا برای بهترین میوه و بهترین رشد این گوجه سبز، آب و هوای معتدل است. کاشت گوجه سبز سردرودی در مناطق گرم و سرد باعث می شود که میوه های این نهال ها علاوه بر سبز یا زرد، قرمز، ارغوانی و کمی نارنجی باشد.هرس یکی از مهم ترین نکاتی است که در کاشت نهال گوجه سبز سردرودی باید به آن توجه کرد. این نهال نیاز به هرس دو بار در سال دارد. اولین هرس در فصل تابستان انجام می شود که به آن هرس فرم دهی می گویند. دومین هرس که معمولا در فصل زمستان انجام می شود، هرس باردهی است که یکی از ظریف ترین مراحل نگهداری از نهال گوجه سبز سردرودی است.

گوجه سبز سررودی
خرید نهال گوجه سبز برغان

خرید نهال گوجه سبز برغان

نهال گوجه سبز برغان یکی از اصلاح شده ترین و پرمحصول ترین نهال گوجه سبز در کشور ما می باشد. این رقم دارای میوه های شیرین، قرمز، خوش طعم و آبدار است. یکی از انواع پرطرفدار و مناسب برای کشت در اکثر شهرهای کشورمان به شمار می رود. درخت گوجه سبز برغان در سال دوم پس از کاشت شروع به میوه دادن می کند. عملکرد آن با رسیدن به بلوغ به 40 تن در هکتار می رسد. این نوع حداکثر بهره را از باغ برای شما به ارمغان می آورد. عمر اقتصادی درختان گوجه سبز برغان نسبتا طولانی تر از سایر ارقام گوجه سبز است. این واریته دیرگل می باشد. و برای کاشت در شهرهای نسبتا سرد؛ و معتدل توصیه می شود.

گوجه سبز برغان
خرید نهال گوجه سبز نخجوان

خرید نهال گوجه سبز نخجوان

نهال های گوجه سبز نخجوان آسمان بسیار آفتابی را بیشتر دوست دارند. هنگام کاشت، مطمئن شوید که درخت 6 تا 8 ساعت در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد. قبل از کاشت درخت، خاک باغچه را خوب مخلوط کنید و با کودهای شیمیایی و آلی کود دهید. تا ریشه درخت بتواند از منابع موجود در خاک به خوبی استفاده کند. زهکشی خاک به کنترل رطوبت و افزایش اکسیژن در خاک و جلوگیری از خفگی ریشه کمک می کند. بهترین خاک برای پرورش درختان گوجه سبز نخجوان خاک معمولی و خاک برگدار با 10 درصد شن است. هرس درختان گوجه سبز نخجوان; درخت را دو بار هرس کنید، یک بار برای هرس تابستان و یک بار برای میوه دهی در اواخر بهار.

گوجه سبز نخجوان
خرید نهال گوجه سبز ترکیه

خرید نهال گوجه سبز ترکیه

نهال گوجه سبز ترکیه یکی از محصولات با کیفیت تولید شده در ترکیه است. که امروزه در باغ های کشورمان به صورت گسترده کاشته می شود. این رقم از سال دوم شروع به باردهی میکند و هر سال بر عملکرد آن افزوده می شود. وقتی درخت به سن بلوغ می‌رسد، بهره‌وری درخت به اوج خود می‌رسد و در صورت سالم بودن درخت، تا 30 سال با حداکثر محصول ادامه می‌یابد. ارتفاع درخت نسبتا کم است. این جنبه خوب درختان میوه است.این معادل مصرف کمتر آب و مواد معدنی خاک است. موانع کمتری برای نور خورشید ایجاد می کند و همچنین کاشت و برداشت محصولات و ... مقاومت درخت در برابر سرما، حشرات و بیماری ها نیز بسیار مطلوب تر میکند. به طور کلی خرید نهال گوجه سبز ترکیه یکی از بهترین گزینه ها برای اکثر باغات کشورمان است. این گونه در مناطق سرد و گرم به خوبی رشد می کند.

گوجه سبز ترکیه
خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی

خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی

نهال های گوجه قرمز آمریکایی در خاک حاصل خیز، سبک و عمیق با pH حدود 5-6 بهترین رشد را خواهند داشت. همچنین بسترهایی از این نوع باید به خوبی زهکشی کنند زیرا در برابر آب مقاوم نیستند. نهال گوجه قرمز آمریکایی یک رقم زودبازده و همچنین میان رس است. نهال های گوجه قرمز آمریکایی در برابر آفات و بیماری ها مقاومت خوبی از خود نشان می دهند اما با وجود این سمپاشی دقیق و به موقع همیشه توصیه می شود. نهال گوجه قرمز آمریکایی بعد از حدود 2 تا 5 سال به مرحله باردهی می رسد و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد میوه، عملکرد خوبی نیز خواهد داشت. عمق کاشت نهال گوجه قرمز آمریکایی در باغ 4 متر در 4 متر تعیین شده است و آبیاری این محصول باید به میزان 15 لیتر در هفته انجام شود. عمر اقتصادی نهال گوجه قرمز آمریکایی حدود 25 سال است. تحمل زمستانه این گونه تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر است.

گوجه قرمز آمریکایی
خرید نهال گوجه سبز مراغه

خرید نهال گوجه سبز مراغه

اگر به دنبال نهالی با سود بالا و سریع می باشید. خرید نهال گوجه سبز مراغه را به شما توصیه می کنیم. این رقم، علاوه بر محصولات با کیفیت بالا; عمر اقتصادی خوبی هم دارد. که آن را به یکی از انواع درختان همیشه سبز کشورمان تبدیل کرده است. نهال گوجه سبز مراغه برای کاشت در مناطق گرم و سرد مناسب است. یکی از جنبه های خوب این گونه مقاومت خوب آن در برابر سرما و گرما و خشکسالی و آفات و بیماری است.

گوجه سبز مراغه

نهال گوجه سبز = خرید نهال گوجه سبز

هرآنچه که باید درمورد نهال گوجه سبز بدانید

خرید نهال گوجه سبز و کاشت و داشت آن:

امکان پرورش نهال گوجه سبز در اکثر مناطق ایران وجود دارد و به جرات می توان گفت جز میوه های پرطرفدار و محبوب در فصل بهار به حساب می آید. اولین بار میوه گوجه سبز در کشور فرانسه به دست امده در واقع میتوان گفت نوع تغیر یافته ی آلو همان گوجه سبز است قبل از خرید نهال گوجه سبزبهتر است اطاعات دقیق تری درباره خرید و پروش آن داشته باشید تا بهترین نتیجه را بدست آورید پس در ادامه با ما همراه باشید.

خرید نهال گوجه سبز یا کاشت بذرگوجه سبز؟

اگر قصد احداث باغ گوجه سبز را دارید توصیه می شود اقدام به خرید نهال گوجه سبز نمایید تا نهال ها سریع تر به مرحله باردهی برسند با کاشت بذر گوجه سبز باید چندین سال منتظر باردهی درخت بمانید علاوه بر این محصول تولید شده توسط کاشت بذر ریز و نامرغوب می شود.

عوامل موثر بر قیمت نهال گوجه سبز:

قیمت نهال گوجه سبز بر حسب نواسانات بازار ،اصالت و کیفیت نهال ممکن است متغییر باشد البته قیمت نهال بسته به مرکز تولید نهال نیز ممکن است متفاوت باشد بدین صورت که مراکز بزرگ تولید نهال به دلیل تولید عمده و حذف واسطه نهال گوجه سبز را با قیمت مناسب تری به فروش می رسانند پس پیشنهاد می شود اگر قصد احداث باغ گوجه سبز را دارید بهتر است جهت خرید نهال گوجه سبز از مراکز معتبری چون رویال نهال اقدام نمایید.

ویژگی های نهال گوجه سبز سردسیری:

نهال گوجه سبز نسبت به سرما مقاومت بالایی دارد در مناطق کوهستانی با کاشت نهال گوجه سبز سردرودی و شهریار با خیال آسوده می توان اقدام به احداث باغ گ.جه سبز کرد زیرا این ارقام کاملا دیرگل می باشد و در زمستا ن تا دمای35 درجه زیر صفر را تحمل می کنند.

ویژگی های نهال گوجه سبز گرمسیری:

نهال گوجه سبز در مناطق کاملا گرمسیر امکان رشد را ندارد زیرا نیاز سرمایی جوانه های درخت جهت جوانه زنی در بهار برطرف نمی شود اما در مناطق معتدل و نیمه گرمسیر با کاشت نهال گوجه سبز زودرس برغان می توان اقدام به احداث باغ تجاری کرد.

اهمیت دیرگل و زودگل بودن نهال گوجه سبز:

برخی ار ارقام نهال گوجه سبز در بهار دیرتر از سایر ارقام شروع به گلدهی می کنند این اقلام مناسب کاشت در مناطقی با سرمای بهاره می باشند.بهتر است از کاشت ارقام زودگل در مناطق سردسیر خودداری کنید تا درخت دچار سال آوری نشود.

خصوصیات نهال گوجه سبز:

درختی خزان ریز با ارتفاع 3/5 الی 4/5 متر می باشد .شکوفه های سفید ان در فصل بهار قبل از برگ های آن تولید می‌شود ، گوجه سبز. میوه ای گرد شکل پوست سبز رنگ ،صاف وبراق دارد . البته بر اثر رسیدن بیش اندازه به رنگ قرمز درمی آید البته در این زمان طعمی بسیار شیرین به خود می‌گیرد.

درخت گوجه سبز از سال دوم باردهی دارد اما در سن 4تا6 سالگی باردهی قابل قبولی دارد ، عمر اقتصادی گوجه سبز به 70 سال می رسد و باردهی اقتصادی آن به 50 سال طول می انجامد ، این درخت در مناطق معتدل و سردسیر بهترین عملکرد را دارد .

خرید نهال گوجه سبز متناسب با اقلیم منطقه:

نهال گوجه سبز در زمستان تا 30- درجه در تابستان تا 35+ درجه را تحمل می کند ، دمای بالای 35 درجه موجب خشگیدگی ان می شود. این درخت برای رشد بهتر نیاز آفتاب مستقیم و کامل می‌باشد. این درخت با سایه سازگار خوبی ندارد حداقل روزانه 6 تا8 ساعت باید نور مستقیم به این درخت برخورد کند.

فاصله کاشت نهال گوجه سبز:

باتوجه به میزان رشد درخت گوجه سبز بهترین فاصله کاشت آن 4 تا 5 متر است با رعایت این ابعاد کاشت می توان در هکتار حدودا600 اصله نهال گوجه سبز کشت کرد.رعایت فاصله استاندار کاشت از الزمات احداث باغ مدرن و تجاری می باشد.

شروع باردهی نهال گوجه سبز:

شروع باردهی نهال گوجه سبز از سال دوکم می باشد اما شروع باردهی اقتصادی آن از سال سوم است در بهترین شرایط می توان از این درخت 70 تن در هکتار محصول برداشت کرد.

خاک مناسب نهال گوجه سبز :

خاک این درخت باید زهکشی خوبی داشته باشد و ترجیحا خاک شنی لومی باشد .البته درخت گوجه سبز به میوه های هسته دار دیگر خاک های سنگین و مرطوب را بهتر تحمل می کنند. در هنگام کاشت بهتر است برای چاله ها از خاک معمولی شنی و خاک برگ استفاده کرد دقت نمایید از ارکان حیاتی رشد نهال گوجه سبز خاک غنی و سرشار از مواد غذاییاست که برای رشد نهال الزامی میباشد لذا میتوانید با ازمایش خاک از کمبود های خاک بستر رشد نهال اگاه باشید و با کود های لازم جبران شود در ادامه به کودهای مهم تقویتی اشاره خواهیم کرد .

شما را به تماشای ویدیویی از گوجه سبز دعوت میکنیم
برای مشاهده عکس های گوجه سبز روی (عکس نهال گوجه سبز) کلیک کنید


آبیاری درخت گوجه سبز:

درخت گوجه سبز هفته ای ۳۰ لیتر بطور منظم نیاز آبی دارد ، توجه داشته باشید که آبیاری کم و آبیاری بیش از حد موجود تنش آبی در این درخت شده و باعث پژمردگی و زردی برگ ها می شود آبیاری مرتب تاثیر بسزایی در رشد و باردهی این درخت می شود ، با روش های آبیاری متعددی میتوان این درخت را آبیاری کرد ، درمیان آن ها آبیاری قطره ای بهترین روش می باشد چرا که ضمن صرفه جویی دراستفاده از اب ابیاری ، میزان ابیاری کنترل شده خواهد بود افراط درمیزان ابیاری موجب ترک میوه گوجه میشود و به کل میوه را از بین میبرد .

کاشت نهال گوجه سبز:

رعایت نکات اصولی در هنگام کاشت نهال گوجه سبز در باردهی و‌سود دهی آن تاثیر بسزایی دارد پس انتخاب رقم مناسب و خرید نهال سالم ، حداقل بطور متوسط 5 ساعت ریشه ها را درون آب قرار بدید سپس اقدام به هرس ریشه و ضدعفونی کردن آن کنید و پس ازحفر گودالی به اندازه 2 برابر ریشه نهال اقدام به کشت آن کنید از صاف بودن نهال درون چاله اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت از یک چوب به عنوان قیم استفاده کنید و در همان روز اقدام به آبیاری کنید .

هرس گوجه سبز:

گوجه سبز تا 10 سال نیاز به هرس ندارد ، نهال گوجه سبز را سال اول کاشت باید سربرداری کنید .

درختان گوجه سبز را باید به حالت میانه هرس کرد یعنی در حد متوسط نه به اندازه ی هلو نیاز به هرس شدید دارد و نه به اندازه ی گیلاس و آلبالو کم هرس است .

در کل باید ساقه هایی که چند سال میوه دهی دارند و اکنون باردهی آن ها کم شده باعث تحریک درخت جهت تولید ساقه های زایشی می شود.

مهم : هرس شدید درختان گوجه به موجب تولید بیش از حد شاخ و برگ شده در آبیاری ، هرس، کاشت ، کوددهی ، آفات و بیماری ، خواص روش تکثیر .

گرده افشان درخت گوجه سبز:

همانطور که میدانید اکثریت درختان گوجه سبز خودناسازگار هستند و برای میوه دهی عملکرد بهتر نیاز به رقم گرده افشان دارند . گرده افشانی درخت گوجه سبز توسط زنبور عسل انجام می‌گیرد پس بهتر است ، چند کندو زنبور عسل در گوشه باغ گوجه سبز نگه داری شود تا در زمان گرده کمک شایعی به درخت گوجه سبز بکند .

اگر در باغ گوجه سبز گرده افشان نباشد یا گرده افشان نامناسبی باشد با وجود گلدهی فراوان تمامی گل ها به میوه تبدیل نخواهند شد و در نتیجه میوه دهی کم خواهد شد . پس بهتر است به ازای هر 10 اصله رقم گوجه سبز ،یک رقم گرده افشان متناسب با آن ارقام در باغ کشت شود .

برای کوددهی هر نهال بهتر است آنالیزخاک صورت گیرد اما به طور کلی می‌توان گفت در باغات تجاری گوجه گوجه سبز برای درختان جوان از 450 گرم کلسیم آمونیم نیترات _150 گرم پتاس_190 گرم فسفات استفاده می شود که به ازای هر سال سن درخت این مقادیر متغیر است .

آفات و بیماری های گوجه سبز :

آفات معروفی که درخت گوجه سبز را درگیر می‌کند افاتب چون کنه ، شته ، شپشک ، لکه برگی باکتریایی و قارچی ، پوسیدگی گل ها و پوسیدگی طوقه اشاره کرد که البته با کاشت ارقام مقاوم ، نور گیر بودن باغ ، تهویه مناسب ،رعایت بهداش باغ و حذف علف های هرز و با سمپاشی میتوان از ابتلا به این بیماری ها جلوگیری کرد ، اکثر بیماری های قارچی و باکتریایی به دلیل رطوبت های طولانی مدت و بارش باران های طولانی و عدم رعایت بهداشت باغ ایجاد میشود که مسری نیز میباشند لذا ضدعفونی قیچی هرس و دیگر ابزار باغبانی امریست ضروری .

خواص میوه گوجه سبز:

برای بهبود طعم دهان میوه ی مناسبی می باشد همچنین درمان یبوست می باشد این میوه باعث ایجاد تعادل اسیدی و بازی خون در بدن می شود ، گوجه سبز حالت اسیدی را برطرف می‌کند ،راز پیری سلول های بدن جلوگیری می‌کند. همچنین گوجه سبز سبب شادابی پوست میگردد باعث تنظیم عملکرد روده و معده می‌شود.گوجه سبز باعث درمان شب کوری ، رماتیسم ، کم‌خونی می شود.

سبب نرم شدن دیواره ی رگ ها میشود و به سلامتی قلب کمک می‌کند.

مصرف میوه گوجه سبز درار آور است و سبب بهبود کارکرد کلیه ها می شود.

گوجه سبز باعث آرامش اعصاب می شود و از این میوه سبب تشریح در یادگیری می شود و خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی دارد همچنین مصرف این میوه فشارخون را کاهش می دهد و رسوبات خون را دفع می کند . جوشاننده ی برگ های ان در سرکه برای درمان کرم های حلقوی روده مفید است.

روش های تکثیر درخت گوجه سبز:

کاشت هسته:

برای جداسازی هسته از میوه باید کاملا روی درخت برسد پس از جداسازی هسته باید در محلی خشک نگه داری شود تا کاملا خشک شود . سپس به مدت 3 ماه ان را در خاک اره در دمایی حدود 4 تا 5 درجه نگه داری می شود تا نیاز سرمایی ان برطرف شود . سپس ان را در مکانی مناسب ، روشن و گرم به طوری که تابش نور خورشید مستقیم نباشد کشت کنند .

پیوند زدن سبز:

یکی از بهترین و متداول ترین روش های تکثیر گوجه سبز روش پیوند زدن می باشد . حدودا اوایل تابستان پیوندک از درخت مادری گرفته می شود و بر روی پایه که می تواند آلو تلخ یا آلوچه وحشی باشد پیوند زده می شود دقت داشته باشید پیوندک را از درختی تهیه کنید که دارای باردهی زیاد و کیفیت مناسب باشد . همچنین پایه ای را در نظر بگیرید که علاوه بر متناسب بودن با شرایط خاک ، اب و هوایی منطقه ، مقاوم در برابر آفات و بیماری باشد . معمولا پایه کشت بذر آلوچه بادام یا زردآلو بدست می اید .

روش قلمه زدن:

برای قلمه زدن ابتدا از درخت مادری شاخه ای پر بار انتخاب کنید و سپس قلمه ای به اندازه 200 سانتی متر شاخه ای بصورت مورب و ان را با هورمون ریشه زایی آغشته کنید و سپس حدود دو سوم ان ر در خاک نگه داری می کند و ابیاری می کنند حتما باید در جای مرطوب نگه داری شود تا ریشه زایی کند.

خرید نهال گوجه سبز:

به دلیل اینکه این میوه در بهار به عنوان نوبرانه چیده می شود بازار فروش بسیار عالی داشته و فوق العاده پر سود می باشد امروزه در کشور ایران باغ های گوجه سبز در حال ازدیاد می باشد با وجود سرمازدگی ولی باز هر ساله باغداران گوجه سبز درآمد بسیار خوبی از احداث باغ گوجه سبز دارند . البته برای حل این شکل میتوان از نهال های اصلاح شده ی دیرگل و مقاوم به سرما و همچنین برای سودآوری بالا میتوان از ارقام زود رس استفاده کرد امروزه در ایران بیش از 20 رقم گردو در نهالستان تولید و‌به باغداران عرضه می‌شود البته توصیه می شود برای تهیه نهال اصالت دار حتما خرید نهال گوجه سبز را از نهالستان های محوز دار انجام دهید تا بعد از یک عمر زمان گذاشتن بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید قیمت این نهال بسته به دارا بودن ضمانت نامه ، گواهی اصالت و گواهی بهداشت و همچنین این نهال متغیر می‌شود . توصیه میشود از نهال های سن پایین استفاده کنید تا بهتر نتیجه بگیرید زیرا نهال های سن پایین دارای ریشه ی مویی زیادی می باشد و گیرایی بهتری دارد ، قبل از کاشت نهال حتما اصول کشت را رعایت کنید و طبق نظر کارشناسان رویال نهال جلو بروید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید کارشناسان این مجموعه 24ساعته هستند تا بهترین خدمت را به شما باغداران ایرانی ارائه بدهند .فروش نهال گوجه سبز در این مجموعه هم بصورت حضوری و هم غیر حضوری امکان پذیر است . در این نهالستان قبل از ارسال نهال ، ریشه نهال ها هرس و ضدعفونی می شود و اولین فرصت درکم ترین زمان با بسته بندی های مخصوص نهال توسط پایانه اتوبوسرانی در اختیار باغداران قرار میگیرد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت