آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور شاهانی۶

خرید نهال انگور شاهانی۶ از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور شاهانی۶ با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور شاهانی۶ در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور شاهانی۶ به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور شاهانی۶ در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور شاهانی۶، کاشت نهال انگور شاهانی۶، هرس درخت انگور شاهانی۶، نحوه آبیاری انگور شاهانی۶، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور شاهانی۶ و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور شاهانی۶ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور شاهانی۶ را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور شاهانی۶
  •     
  • مشخصات نهال انگور شاهانی۶

معرفی نهال انگور شاهانی۶


مشخصات و خصوصیات نهال انگور شاهانی 6

در دنیای مدرن امروزی، می‏توان تعداد بی نهایتی از انواع ارقام مختلف نهال انگور در سراسر جهان مشاهده نمود. هر نهال انگور، دارای خواص و ویژگی‏های منحصر به فردی است و از مزایای فراوانی برخوردار می‏باشد. از پر استفاده‏ترین و برترین انواع نهال‏های انگور در کشور، می‏توان به نهال انگور شاهانی 6 اشاره نمود.

نهال انگور شاهانی 6، برای اولین بار در کشور ایران توسط کشاورزان و باغداران در سال 1332 شناسایی شد. نهال انگور شاهانی 6، جزء نهال‏های نیمه سردسیر و نیمه گرمسیر به شمار می‏آید و قادر به رشد در مناطقی با آب و هوای معتدل و نیمه سردسیر با دمای حداقل منفی 15 و حداکثر 40 درجه سانتی گراد می‏باشد. البته خوشبختانه امروزه تاکداران می‏توانند این نهال انگور شاهانی6 را در تمامی نقاط کشور به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. فراموش نکنید که برای پرورش و کاشت نهال انگور شاهانی6، باید به نکات و پارامترهای خاصی توجه بسزایی داشته باشید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که نهال انگورشاهانی 6 را از دیگر ارقام انگور متمایز نموده، ظاهر آن است. این نهال انگور دیررس، دارای تنه‏ای ضخیم و استوار است و ارتفاع آن حداکثر 5 متر می‏باشد. البته در نظر داشته باشید که شرایط اقلیمی نقش بسزایی را بر روی ارتفاع نهال انگور شاهانی6 ایفا می‏کنند. این نهال انگور دارای تنه‏ای ضخیم به رنگ قهوه‏ای تیره به همراه شاخه‏هایی نسبتا نازک و برگ‏هایی پهن با آوندهای برجسته است. جالب است بدانید که شاخه‏های این نهال در سال اول و دوم پس از کاشت، بسیار حساس و شکننده هستند. به همین دلیل، باید شاخه‏های نهال انگور شاهانی 6 را پس از کاشت به یک سطح ایستاده ببندید.

میوه‏هایی که توسط نهال انگور شاهانی 6 تولید می‏شوند متشکل از پوسته‏ای نازک به رنگ بنفش به همراه گوشته‏ای بی رنگ و نسبتا نرم و هسته‏هایی بسیار ریز می‏باشند. لازم به ذکر است که هر حبه انگور شاهانی 6 حدود 5 الی 10 گرم و هر خوشه حدود 100 الی 280 گرم وزن دارد. خوب است بدانید که شرایط اقلیمی و محیطی، نقش بسزایی را بر روی اندازه میوه‏های این نهال ایفا می‏کنند.

کاشت نهال انگور شاهانی 6

برای آن که بتوانید نهال انگور شاهانی 6 را به بهترین شکل بکارید و از این طریق، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید، بهتر است به نکات خاصی پیش از اقدام برای کاشت توجه نمایید. پیش از کاشت نهال انگور شاهانی 6، بایستی ابتدا شرایط اقلیمی محیط خود را مورد سنجش قرار دهید. مناطقی با آب و هوای معتدل با بارش و رطوبت مناسب و دمای بین 5 الی 20 درجه سانتی گراد، بهترین اقلیم برای رشد این نهال دیررس محسوب می‏شوند. فراموش نکنید که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور شاهانی6، اواخر فصل پاییز تا اوایل بهار است.

برای کاشت نهال انگور شاهانی 6، باید ابتدا گودال‏هایی به عمق 60 الی 110 سانتی متر ( با توجه به اندازه نهال) حفر کنید. پس از حفر گودال‏ها، بایستی نهال‏ها را با دقت فراوان درون آن ها قرار دهید. برای بهبود کیفیت کار، باید تنه نهال را به سه بخش مساوی تقسیم کنید و تنها یک قسمت آن را در خاک قرار دهید. در مرحله بعد، باید با استفاده از خاک مرغوب و مناسب گودال را پر نمایید.

پس از اتمام مراحل کاشت، بایستی نهال انگور شاهانی 6 را آبیاری کنید تا ریشه‏های آن به خوبی مرطوب شوند. بهتر است یک میله در مجاورت نهال قرار دهید و آن را با نخ به میله ببندید. این امر سبب افزایش مقاومت نهال دیررس دربرابر باد و طوفان‏های شدید می‏گردد. لازم به ذکر است که نهال انگور شاهانی 6 باید در معرض آفتاب و نور خورشید کاشته شود. اگر در زمینه کاشت و پرورش این نهال انگور تجربه و دانش کافی ندارید، بهتر است با کارشناسان و متخصصان رویال نهال مشورت کنید تا بتوانید از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید.

نیاز سرمایی

برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و افزایش باردهی نهال انگور شاهانی 6 باشید، باید ابتدا نیاز سرمایی آن را برطرف نمایید. برای برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور شاهانی 6، باید آن را در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد به مدت 400 الی 1000 ساعت کشت کنید. لازم به ذکر است که اگر نیاز سرمایی نهال انگور شاهانی6 به خوبی برطرف شود، میزان عملکرد و باردهی آن چندین برابر افزایش می‏یابد. خوب است بدانید که شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی این نهال انگور، میزان مقاومت آن در برابر تغییرات بسیار زیاد آب و هوایی بالا می رود و میزان باردهی و عملکرد آن نیز افزایش می یابد.

ارتفاع از سطح دریا

پیش از کاشت نهال انگور شاهانی 6، باید توجه بسزایی به مقوله ارتفاع از سطح دریا داشته باشید. هرچقدر که ارتفاع زمین زراعی شما از سطح دریا بالاتر باشد، میزان تابش نور خورشید و دما نیز به همان مقدار بیشتر می‏شود. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور شاهانی 6 باید در ارتفاع 1300 الی 2500 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. فراموش نکنید که اگر نهال انگور شاهانی6 را در زمین زراعی با ارتفاع نامناسب از سطح دریا بکارید، ممکن است میزان عملکرد و باردهی آن کاهش یابد و در رشد آن اختلالاتی پدید آیند.

شروع باردهی و عملکرد

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد نهال انگور شاهانی 6، جزء نهال‏های زودبازده محسوب می‏شود. زمان شروع باردهی نهال انگور شاهانی 6، چهار سال پس از کاشت است. البته در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی همچون تغییرات آب و هوایی و شرایط اقلیمی، نقش بسزایی را بر روی زمان شروع باردهی این نهال زودبازده ایفا می‏کنند. در نظر داشته باشید که اگر شرایط رشد و پرورش مطلوبی را برای این نهال انگور فراهم سازید، می‏توانید زمان شروع باردهی آن را کاهش دهید.

از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش شدن نهال انگور شاهانی 6 شده، میزان عملکرد آن است. هر اصله نهال انگور شاهانی 6، قادر به تولید 60 الی 75 کیلوگرم محصول مرغوب در طول سال می‏باشد. به بیانی دیگر، شما می‏توانید در طول سال از باغ انگور شاهانی 6 خود حدود 30 الی 40تن محصول عالی برداشت کنید و لذت ببرید.

عمر مفید نهال انگور شاهانی 6

خوشبختانه نهال انگور شاهانی 6 نسبت به دیگر ارقام انگور از طول عمر مفید بسیار خوبی برخوردار است. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، طول عمر مفید نهال انگور شاهانی 6 ما بین 75 الی 90 سال است. فراموش نکنید که نوع خاک، زمان آبیاری، کوددهی و هرس از عوامل تعیین کننده طول عمر مفید این نهال انگور سیاه به شمار می‏آیند. شما می‏توانید با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، طول عمر اقتصادی نهال انگور شاهانی 6 را تا 15 سال افزایش دهید و مدت زمان طولانی‏تری از محصولات بی نظیر آن استفاده کنید.

هرس

از مهم‏ترین فعالیت‏های کشاورزی برای پرورش نهال انگور شاهانی 6، می‏توان به هرس آن اشاره نمود. هرس به موقع نهال، موجب رشد سریع‏تر و افزایش میزان عملکرد آن می‏گردد. البته برای هرس نهال انگور شاهانی 6، باید به پارامترهای خاصی همچون زمان و میزان رشد برگ و شاخه‏ها توجه بسزایی داشته باشید. برای هرس نهال انگور شاهانی6 ، بایستی از روش‏های خاصی همچون دوبندی و سه بندی به همراه ابزارهای مناسب استفاده کنید.

خاک مناسب

خاک، اصلی‏ترین عنصر کشاورزی و باغداری به شمار می‏آید و نقش پررنگی را در رشد و بقای گیاهان و حتی جانداران ایفا می‏کند. خاک‏ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آن‏ها، مناسب رشد یک نوع درخت و نهال هستند. خاک‏های لومی، ماسه‏ای، رسی و شنی (دانه ریز) برای رشد نهال انگور شاهانی 6 بسیار مناسب هستند. البته برای تهیه خاک مناسب نهال انگور شاهانی 6 به منظور افزایش میزان باردهی و تناژ آن، بایستی مقداری خاک دانه ریز را به همراه خاک برگ مخصوص و اندکی کود شیمایی جامد مخلوط نمایید.

آبیاری

برای آن که بتوانید در کمترین زمان شاهد رشد بی نظیر و عالی نهال انگور شاهانی 6 باشید، باید آن را به موقع آبیاری کنید. برای آبیاری نهال انگور شاهانی 6 باید به عوامل مختلفی نظیر آب و هوا، تابش نور خورشید،دما، نوع خاک و میزان بارش و رطوبت هوا توجه ویژه‏ای داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال انگور شاهانی6 باید هر 10 الی 15 روز آبیاری شود. البته در فصول گرم و خشک، باید میزان آبیاری این نهال ان را انگور سیاه را افزایش دهید تا بتوانید مقاومت آن را دربرابر دمای بالا هوا را زیاد کنید.

کوددهی و سمپاشی

برخی از مناطق، از خاک مناسبی برای کشاورزی و باغداری بهره‏مند نیستند. اما این امر بدان معنی نیست که کشاورزی در چنین مناطقی امری ناممکن است؛ امروزه به لطف پیشرفت علم و فناوری، باغداران می‏توانند با استفاده از کودهای شیمایی مرغوب و مناسب، خاک منطقه خود را تقویت کنند و میزان عملکرد درختان خود را افزایش دهند. برای کوددهی نهال انگور شاهانی 6، بایستی از کودهای مرغوب شیمایی مایع حاوی پتاسیم، منیزیم، منگنز، فسفر، ید، آهن و هیومیک اسید استفاده نمایید. لازم به ذکر است که کوددهی این نهال سیاه در ابتدای هر فصل امری ضروری و الزامی می‏باشد.

آفات و حشرات با تغذیه از مواد مفید و مغذی درون تاک ها و درختان، سبب کاهش میزان باردهی و رشد آن‏ها می شوند. از این رو، برای آن که بتوانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری نمایید، بایستی در هر فصل حداقل دو مرتبه برای سمپاشی نهال انگور شاهانی 6 اقدام کنید.

مقاومت در برابر آفات

نهال انگور شاهانی 6، در دسته نهال‏های مقاوم دربرابر آفات و بیماری‏های مختلف قرار می گیرد. این نهال انگور می‏تواند مقاومت زیادی در برابر انواع بیماری و آفات مختلف از خود نشان دهد. البته این امر بدان معنا نیست این نهال انگور نیاز کمتری به رسیدگی دارد؛ برخی از بیماری‏ها از جمله زنجره می‏توانند میزان عملکرد و تناژ این نهال انگور را کاهش دهند. به همین دلیل، باید از ترفندهایی همچون آبیاری به موقع، کوددهی و سمپاشی مقاومت نهال انگور شاهانی 6را در برابر آفات و بیماری‏ها افزایش دهید.

موارد مصرف

از مهم‏ترین موارد مصرف انگور شاهانی 6، می‏توان به تهیه شیره اعلا انگور اشاره نمود. امروزه بسیاری از شرکت‏های مختلف از انگورشاهانی 6، شیره انگور مرغوب و با کیفیت تولید می‏نمایند. جالب است بدانید که میوه نهال انگور شاهانی 6، بهترین گزینه برای آبغوره گیری و آبمیوه گیری به شمار می‏آید. البته بسیاری از افراد، به صورت تازه خوری از این میوه خوشمزه و پر خواص استفاده می‏نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور شاهانی6

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال انگور شاهانی 6 از نهال‏های بسیار پر طرفدار و مرغوب در کشور به شمار می‏آید. گرچه این نهال انگور سیاه کمیاب می باشد اما شما می توانید آن را به راحتی و با قیمت مناسب از نهالستان رویال نهال تهیه کنید و با کاشت و پرورش این نهال انگور سیاه، در کمترین زمان ممکن سود خوبی را نصیب خود کنید و لذت ببرید. برای استعلام قیمت و خرید نهال انگور شاهانی 6، بایستی به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. برای خریداری این نهال انگور بی نظیر، بهتر است پیش از انجام هر کاری با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت فرمایید.

مشخصات نهال انگور شاهانی۶


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: oblate

خوشه انگور: longconical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: مردادماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار قند: 18 تا 23 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت