آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

لیست انواع درخت های زینتی و متفرقه (غیر مثمر)

خرید درخت زینتی و متفرقه (غیر مثمر)

 خرید درخت پالونیا معمولی

خرید درخت پالونیا معمولی

درخت پالونیا معمولی یکی از درختان در سال های اخیر برای تولید چوب و ایجاد فضای سبز توصیه شده است. درختی که سبک است و به راحتی در صنایع مختلف چوب استفاده می شود. ارتفاع درخت، سایه وسیع و منظره زیبا توجه همه آدم ها را به خود جلب می کند. با توجه به مشکل تولید درخت در کشور، افراد زیادی به کاشت نهال علاقه مند هستند. خوشبختانه، نرخ رشد درخت پالونیا معمولی به تولید درختی سریع و سودآور کمک می کند. این مشکل علاوه بر رشد تولید چوب داخلی و کاهش واردات، میزان فضای سبز را نیز افزایش می دهد. اما مشکل اصلی بسیاری از مردم نحوه کاشت و سازگاری درختان غیربومی با آب و هوای ایران است. به خاطر داشته باشید که هوای سرد باعث می شود درخت بیش از توانش خشک شود. هنگام انتخاب نهال پالونیا معمولی، مهم است که تحمل نهال به سرما بیشتر از سطح یخبندان در منطقه شما باشد. نور خورشید یا بخشی از خورشید موضوع دیگری است که به ماهیت تثبیت نور این درختان اهمیت زیادی دارد.

درخت پالونیا معمولی
 خرید درخت ابریشم

خرید درخت ابریشم

درخت ابریشم در قرن هجدهم میلادی توسط یک نجیب زاده اهل کشور ایتالیا که فیلیپو رل آلبیزی نام داشت به مردمان اروپا معرفی شد و به دلیل برگ های کوچکی که در شب دو بار بسته می شود، شب خسب نامیده می شود و نام علمی آن Albizia julibrissin است. در ایران درخت ابریشم را به عنوان درخت زینتی مورد استفاده قرار میدهند. در برخی از مناطق شرق آسیا به این درخت میموزا نیز می گویند. نام ژاپنی این درخت نمونه نیز به معنای خواب است. درخت ابریشم جزء خانواده نخودیان (Fobaceae) و بومی جنوب غربی و شرق آسیا است. در واقع این نهال به دلیل شرایط اقلیمی که به آن اجازه رشد می دهد در سراسر آسیا پراکنده شده است. ساقه این گیاه پهن است، بنابراین در سایه خوب است، قطر سایه آن 7-14 متر است، اما به کندی رشد می کند و 10-15 سال طول می کشد تا رشد کند. رنگ تنه سبز مایل به نقره ای و دارای برگهای باریک و دراز به طول 20-25 سانتی متر و عرض 2 سانتی متر است. گل های این درخت صورتی و سفید و شبیه به خوشه هستند. شروع گل ریزانی این درخت از اواسط بهار آغاز می شود و تا تابستان ادامه دارد.

درخت ابریشم
 خرید درخت بید مجنون پیوندی

خرید درخت بید مجنون پیوندی

نهال بید مجنون پیوندی یک گونه زینتی و غیر مثمر است که فقط برای اهداف زینتی استفاده می شود. این درخت گونه ای است که در اکثر نقاط کشور یافت می شود. از این درخت در پارک ها، ساختمان ها و باغ ها (برای بهبود فضا و زیبایی) استفاده می شود. رنگ شاخه های این درخت قهوه ای مایل به زرد است. برگ ها و شاخه های نهال مجنون کشیده شده و به شکل افتاده هستند. یکی از ویژگی های اصلی این گیاه رشد آن در انواع خاک است. نهال بید مجنون پیوندی به آب زیادی نیاز دارد. بنابراین هر چه درخت بیشتر آبیاری شود، درخت بیشتر رشد خواهد کرد. و برگ ها و شاخه ها سبز و با کیفیت خواهند بود. آبیاری این نهال دوز خاصی دارد. بنابراین در ابتدای کاشت این نهال باید آبیاری عمیق انجام شود. هرس یکی دیگر از عوامل رشد این درخت است. نهال های بید مجنون پیوندی مقاوم به سرما نیست در زمستان‌های سرد و مداوم، پوسته بیرونی ترک می‌خورد و اندام‌های هوایی اش آسیب می‌بینند و در برخی مواقع ممکن است درخت از بین برود (خشک شود).

درخت بید مجنون پیوندی
 خرید درخت بید مجنون زرد پیوندی

خرید درخت بید مجنون زرد پیوندی

نهال بید مجنون زرد پیوندی از چین نشات گرفته است. ساقه های زرد مایل به قهوه ای دارد. برگ های این درخت کوچک و دراز به رنگ سبز زرد است. شاخه های این درخت خمیده و آویزان هستند. کاشت این نهال به دو صورت قلمه زدن و پیوندی انجام می شود. نهال بید میوه ندارد و فقط ارزش زینتی دارد. از چوب این درخت مجنون برای سبد بافی استفاده می شود درخت بید مجنون زرد پیوندی به آب کم نیاز دارد. در برابر خشکسالی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. البته لازم به ذکر است که اگر آب مورد نیاز نهال بید مجنون زرد پیوندی در گرمای تابستان داده نشود، برگ ها می میرند. در هر نوع خاکی می تواند رشد کند. نهال بید مجنون در برابر زمستان های شدید مقاومت خوبی از خود نشان نمی دهد و سرما باعث از بین رفتن نهال ها می شود. نهال بید مجنون زرد پیوندی باید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد تا از آفات و سوختگی جلوگیری شود. .

درخت بید مجنون زرد پیوندی
 خرید درخت بید مجنون فر

خرید درخت بید مجنون فر

بید مجنون فر درختی برای زیبایی محوطه باغ و ویلا است. این درخت در مناطق خنک و معتدل نیمکره و در خاکهای مرطوب یافت می شود.این درخت برای کاشت در کنار نهرها، فواره ها، برکه ها و چمن استفاده می شود. زیرا به آب و سایه زیاد نیاز دارد.به دلیل ریشه های وسیعی که دارد به ساختمان ها و آبنماها و تاسیسات زیرزمینی مانند: کابل و لوله آسیب وارد می کند.هرس در رشد درختان بسیار موثر است و بهترین فصل برای هرس پاییز است. به خشکی مقاومت خوبی نشان می دهند نهال بید مجنون در هر نوع خاکی می تواند رشد کند اما در صورت عدم آبیاری مناسب از بین می رود. مقاومتش در برابر خشکی مناسب است اما قابل ذکر است به آبیاری این درخت در فصل تابستان توجه ویژهی ای نمایید تا به درخت شما آسیبی وارد نشود.

درخت بید مجنون فر
 خرید درخت بیدمشک

خرید درخت بیدمشک

بیدمشک درختی زیبا و زینتی از خانواده بید است. بیدمشک دارای خواص دارویی، درمانی و صنعتی را دارد. از طریق بذر و قلمه تکثیر می شود. از این درخت اسانسی به نام بیدمشک به دست می آید. گلهای زیبایی دارد که قبل از برگ روی شاخه گیاه ظاهر می شود و منظره زیبایی ایجاد می کند. گل های این نهال به رنگ زرد کم رنگ تا سفید است. گل های این نهال به شکل دم گربه است. گل های معطری دارد که فضا را معطر می کند. این درخت بومی ایران است. این درخت از خانواده بید است، دارای برگهای سبز، بیضی، پهن و بزرگ است. بر روی پوست و زیر پوست این درخت برآمدگی های تیز وجود دارد. این گیاه حشراتی مانند زنبورها را جذب می کند و به همین دلیل درخت بیدمشک توسط حشرات گرده افشانی می شود. به صورت بوته ای کم ارتفاع که ارتفاع آن به 9 متر می رسد رشد می کند.

درخت بیدمشک
 خرید درخت پالونیا فورتونی

خرید درخت پالونیا فورتونی

نهال پالونیا فورتونی از جمله مناسب ترین نهال ها جهت جنگل کاری سریع می باشد. همه انواع درختان پالونیا قادر به حفظ زندگی در طیف وسیعی هستند. سرما تاثیر زیادی روی درخت پالونیا فورتونی ندارد. این نهال میوه خوراکی ندارد. اما چوب سبک و مقاومی دارد و ظاهر زیبایی دارد.کارشناسان توصیه می کنند در سال های اول رشد هرس سالانه انجام دهید طوری که مسیرهای رشد گیاه مشخص باشد. برگ های پالونیا فورتونی به شکل قلب هستند و این درخت گل های زیبا و معطری دارد. این گل ها به صورت خوشه ای و به رنگ های صورتی و بنفش هستند. بنابراین در فصل بهار زیبایی منحصر به فردی دارند. این درخت سایه دار مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری ها دارد و می تواند انتخاب خوب و مفیدی باشد. این درختان نیازی به گرده افشانی ندارند و می توانند در طیف وسیعی از خاک ها رشد کنند. این درختان دارای ریشه های عمیق و ریشه های جانبی توسعه یافته هستند. برای حفظ سلامتی گیاه، بهتر است آنها را در خاک هایی با تخلخل حدود 50 درصد پرورش دهید. بنابراین، رشد آنها در زمین های حاصلخیز با خاک شنی راحت است. برای کاشت این نهال چاله ای به ارتفاع 50 تا 80 سانتی متر بکنید سپس نهال را در چاله قرار دهید و روی آن خاک شنی بریزید.

درخت پالونیا فورتونی
 خرید درخت تبریزی

خرید درخت تبریزی

خرید نهال تبریزی صرفه اقتصادی دارد و یکی از شناخته شده ترین گونه ها در ایران است. نهال ها معمولاً همیشه مورد استقبال باغدارانی قرار می گیرند که علاوه بر تولید میوه از بهره وری اقتصادی خوبی نیز برخوردار باشند، درختانی که ارزش تولید میوه داشته باشند همیشه از جایگاه بالایی برخوردار بوده اند، اما شاهد بوده ایم که علاوه بر درختان میوه، برخی از ارقام نهال نیز بسیار پربار هستند. نکته در مورد آنها این است که بهره وری اقتصادی بالایی دارند و بیشترین استفاده از این گونه ها استفاده از چوب آنها در صنعت نجاری است، قیمت درخت تبریزی نیز بسیار مقرون به صرفه است. باغبانی روشی است که از گذشته مورد توجه بوده و بسیاری از مناطق ایران مستعد پرورش گونه های درختی خاص تبریزی هستند، به عنوان مثال مناطق سردسیر کشور یا مناطق معتدل انتخاب مناسبی برای پرورش نهال درختان تبریزی بوده و به رشد نهال درختان کمک می کند. رشد بهینه آن درخت تبریزی یکی از گونه هایی است که برای رشد به آب زیادی نیاز دارد و کاشت آن در کنار رودخانه ها یا جاده هایی که امکان آبیاری وجود دارد ضروری است.

درخت تبریزی
 خرید درخت کبوده

خرید درخت کبوده

کبوده یا درخت سپیدار (نام علمی: Populus alba) از جمله درختانی محسوب می شود که در اکثر نقاط ایران از جمله تهران، یزد، کرمان، زنجان لاچنار، آمل ، آذربایجان و ... مشاهده می شود. از نظر گیاه شناسی، درخت کبوده دارای ارتفاع 23 متر است و تنه آن سفید روشن است. این درخت دارای برگ های سه برشی است و نوک تیز و دندونه دار که در انتهای شاخه درخت کبوده قرار دارد. بقیه برگ های شاخه های کوتاه بریده نشده، دندانه دار و دارای دمبرگ بلند هستند. جوانه های درخت کبوده اغلب خشک و کرکدار هستند در طب سنتی کبوده سرد و خشک است و از پوست، برگ و جوانه آن می توان برای مصارف دارویی استفاده کرد.

درخت کبوده
 خرید درخت ژینکو

خرید درخت ژینکو

درخت ژینکو را درخت معبد نیز میگویند، و همچنین به درخت 40 سکه و درخت باستانی شرقی شناخته می‌شود و اصالتاً از شرق آسیا (جنوب چین) می آید. درخت ژینکو قدیمی ترین درخت دانه ای در دنیا است و به همین دلیل به آن "فسیل زنده" می گویند. ژینکو به طور طبیعی در مناطق کوهستانی شرق چین رشد می کند، اما به طور مصنوعی در مناطق وسیعی از جهان نیز کشت می شود.درخت ژینکو در هوای معتدل و مرطوب به خوبی رشد می کند. در ایران، شهرهای شمالی، تهران، مشهد و... منطقه کشت این درخت است. اولین نمونه ژینکو در سال 1916 توسط یک محقق آمریکایی به نام مایر در دره ای پنهان در چین پیدا شد. در آن زمان مردم چین و ژاپن این درخت را به معابد و باغ های خود آورده و از منقرض شدن نجات دادند.

درخت ژینکو
 خرید درخت چنار

خرید درخت چنار

درخت چنار به علت دارا بودن شاخه های پهن دارای برگ های فراوان می باشند و به همین دلیل سایه فراوانی را دارند. چنار درختی است بلند با برگهای پهن و ارتفاع این درخت به سی تا پنجاه متر می رسد و درختی است زود خزان. این درخت در کنار رودخانه ها و تالاب ها می روید. درخت چنار انواع مختلفی دارد و تک درختی با گل های کوچک زیبا است. ارتفاع این درخت بسته به آب و هوا متفاوت است و بین 30 تا 50 متر است. تاج پهنی دارد و پوست آن در انتها فلس های ریز دارد و این فلس ها در قسمت بالایی به برگ جدا می شوند. برگ های درخت چنار سبز و سه لوپی و گاهی پنج لوپی است. قسمت زیرین گلبرگ این گیاه کرکدار است. درختی است زودخزان و به همین دلیل در ابتدای فصل پاییز رنگ برگ ها تغییر می کند و منظره ای فوق العاده از طبیعت را به نمایش می گذارد. برگ های این گیاه دندانه دار است، درخت چنار دارای انواع مختلفی است. چنار یک درخت تک پایه با گل های کوچک است. این گیاه از اوایل بهار تا اواخر بهار گل می دهد. یکی از درختان برگریز و پرطرفدار به شمار می رود.

درخت چنار
 خرید درخت صنوبر

خرید درخت صنوبر

ظاهر نهال صنوبر همانند نهال تبریزی می باشد، اما با یک تفاوت اندک، صنوبر عملکرد بسیار خوبی را داراست به صورتی که در سن 6 سالگی آماده استفاده است. بعضی از شهرهای کشور محل مناسبی برای کاشت این گونه نهال می باشد ، پوست تنه صنوبر سفید یا سبز است و با بالا رفتن سنش ، شیارهایی روی تنه به وجود می آید که باعث تیره تر شدن رنگ تنه میگردد. یکی از خصوصیت های خوب این رقم رشد بسیار خوب آن است، نهال صنوبر دارای گونه های بسیار زیادی می باشد و می توان آن را یکی از سازگارترین درختانی دانست که در هر نوع آب و هوایی رشد بهینه و قابل کشت هستند.

درخت صنوبر

درخت زینتی و متفرقه (غیر مثمر)

هرآنچه که باید درمورد درخت زینتی و متفرقه (غیر مثمر) بدانید

خصوصیات درختان غیر مثمر:

درختان زینتی همانطور که از نامشان پیداست میوه ندارند و جنبه زیبا سازی ویلا و فضای سبز را دارند به این صورت که غیر مثمر ها برای فضاهای سبز و پارکها کشت می شود. تا موجب زیبایی محیط شود درختان غیر مثمر در اکثریت خاک‌ها جواب میدهند به غیر از خاکهای شور. درختان غیر مثمر را میتوان از طریق قلمه و بذر و پاجوش تکثیر کرد.

خاک درختان غیر مثمر نیز باید از مواد مغذی غنی باشد و برای تقویت خاک نیز می توان کمپوست و کود دامی نیز استفاده کرد. برای رشد بهتر و زیباتر نهال های غیر مثمر می توان آنها را هرس کرد. هرس نهال غیر مثمر در واقع حذف شاخه های مزاحم و آفت زده می باشد.

چه ارقامی از نهال ها غیر مثمر می باشند:

ارقام غیرمثمر ارقامی چون صنوبر،پالونیا،چنار می توانند به عنوان منبع درآمد برای احداث باغ چوب باشند ارقام دیگری چون درخت ابریشم،ژینگو و بید مجنون نیز به عنوان ارقام زینتی و زیباسازی فضا کاربرد دارند.

چرا درخت غیر مثمر بکاریم؟

اصولاً به دلیل موارد زیر نهال غیر مثمر می کارند:

1. زیبایی فضا و محیط

2. استفاده از چوب

3. به عنوان پرچین (جلوگیری از بادهای شدید)

4. جلوگیری از فرسایش خاک

نکته: توجه داشته باشید درختان غیر مثمر نیز مانند درختان مثمر حتماً باید رقم مناسب با منطقه کاشت شود.

درختان غیر مثمر بخشی از خاک را تجزیه میکنند و هیدروکربن تولید می کنند و به هوا منتشر می کند برای آنکه بتوانید فضای باغ و خانه را زیبا سازی کنید درختان زینتی با داشتن گل های زیبا و برگ های آویزان و سایه انداز می توانند موجب سرسبزی و زیبایی محوطه‌های باز بشوند.

آبیاری درختان غیر مثمر:

آبیاری درختان غیر مثمر بر اساس سن آنها میباشد آبیاری درختان جوان، در واقع نهال ها کمتر از درختان بالغ می باشد بر عکس کسانی که فکر میکنند نهال های غیر مثمر نیاز به مراقبت ندارد باید گفت درختان غیر مثمر نیاز به مراقبت و سمپاشی دارند و علف های هرز پای درختان را نیز باید از بین برد.

زمین بدون درخت آب دوست داردو آب را جذب می کند و یک روش بسیار ارزان و پر کارآمد برای مدیریت طوفان آب، ایجاد فضای سبز و کاشت نهال های زینتی و غیر مثمر می باشد. کاشت یک درخت غیر مثمر سرمایه برای آینده است قبل از انتخاب درخت مناسب غیرمثمر باید شرایط محیط اطراف خود را بررسی و نهال مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر شرایط اقلیمی باید شرایط آب و خاک نیز مورد بررسی قرار گیرد .با برداشت درست اولین قدم میتوانید سرمایه‌تان حفاظت کنید.

قبل از انتخاب نهال غیر مثمر به شرایط ذیل دقت کنید:

هدف تان و نیازتان را مشخص کنید بعضی مواقع شما درخت را به خاطر زیبایی یا برگ یا هر دو انتخاب می‌کنید و سپس اقدام به خرید نهال و کشت کنید. اگر انتخاب نادرست و نابجا انجام دهید سرمایه تان به هدر می‌رود. حتماً در مورد نیاز های درخت تحقیق کنید از جمله از شرایط محیطی از قبیل مقاومت به سرما، گرما، شدت نور، مقاومت به باد و رطوبت بررسی شود البته ناگفته نماند عطر گل ها، مقاومت به بیماری، میزان تولید موادی که محیط را آلوده می کند باید بررسی شود. در واقع حتماً جوانب مثبت و منفی باید در نظر گرفته شود.

یک اشتباه رایج در کاشت نهال های غیر مثمر رعایت نکردن فاصله مناسب بین نهال هاست زیرا اگر فاصله کشت کمتر باشد سال‌های بعد درختان زیبایی و رشد چندانی نخواهند داشت و سرمایه شما از دست می‌رود مگر در موارد استثنایی که بخواهید از نهال غیر مثمر به عنوان پرچین و بادشکن استفاده کنید کشت متراکم درختان مثمر سبب انتشار آفات و بیماری های فراوان می شود همچنین در هنگام کاشت نهال های غیر مثمر دقت کنید فاصله آنها را از دیوارها و لوله های فاضلاب حفظ کنید با رعایت این فاصله شاخه ها و فضای مناسبی برای توسعه داشته باشند و با موانع از جمله دیوارها برخورد نکنند و ریشه نیز کاملاً آزاد باشد و بتواند توسعه یابد. توصیه میشود از کاشت درختانی چون بید و سپیدار در نزدیک ساختمان ها یا تأسیسات زیرزمینی اجتناب کنید اگر محل زندگیتان بارندگی برف زیاد است از کاشت این درختان در مسیر ریزش برف از پشت بام خودداری کنید.

شما را به تماشای ویدیویی از درختان زینتی و متفرقه (غیر مثمر) دعوت میکنیم
برای مشاهده عکس های درختان زینتی و متفرقه (غیر مثمر) روی (عکس نهال درختان زینتی و متفرقه (غیر مثمر) کلیک کنید


خاک مناسب:

خاکی که ریشه درختان غیر مثمر در آنجا مستقر می شود محلی برای ذخیره مواد معدنی و آب لازم برای آن درخت است پس از آن خاک باید تمام میکرو ارگانیسم های لازم را موجود داشته باشد با اضافه کردن مواد آلی می توانیم خاک محل کاشت نهال های غیر مثمر را حل کنید. خاک های شنی و خاک‌های رسی سنگین که تهویه در آنها ناقص انجام میشود را می توان با به کار بردن مواد آلی اصلاح کرد کود حیوانی پوسیده بهترین ماده‌ی آلی برای اصلاح خاک می‌باشد. از ریختن کود حیوانی نپوسیده روری ریشه درختان جوان خودداری کنید چرا که ریشه نهال های جوان نسبت به این مواد کودی حساس هستند.

هرس نهال های غیر مثمر:

انجام هرس توسط افراد ناشی کاری بسیار خطرناک است توصیه می شود حتماً هرس درختان اعم از درختان مثمر و غیرمثمر باید توسط افراد ماهر انجام شود هرس کردن درختان غیر مثمر باعث کج یا شکته شدن تنه نهال می شود به این صورت که وزن شاخه و برگ می تواند موجب شکست ریشه یا تنه شود. البته در بعضی از مناطق رطوبت هوا هم باعث پوسیدگی ریشه و شکسته شدن درختان غیر مثمر میشود.

قیم گذاری:

کارشناسان عقیده دارند درخت در سال اول هنگام کاشت نیاز به قیم دارد. زیرا با حرکت آزادانه باد جابجا میشود اما با داشتن قیم نهال به راحتی میتواند ریشه زایی کند و قوی تر خواهد شد.

آفات نهال های غیر مثمر:

نهال های غیر مثمر در مقابل آفات و بیماری ها مقاوم هستند و نیاز به سمپاشی خاصی ندارند اما برای جلوگیری از شیوع بیماری ها مثل شته می توان سمپاشی زمستانه انجام داد.

مزیت های کاشت نهال غیر مثمر:

در بسیاری از زمین های که امکان کاشت نهال و میوه وجود ندارد می توان نهال غیر مثمر کاشت.

اگر به فکر اضافه کردن درختان بیشتر برای بهبود زمین خود هستید،انتخاب نوع مناسب برای یک سرمایه گذاری پایدار و موفق ضروری است. درختان بی ثمر یک افزودنی عالی هستند و زیبایی انواع میوه دهی رابدون دردسر اضافی و مراقبت از درخت اضافه می کنند.

بسیاری از درختان میوه گل ها و شاخ و برگ های زرق و برق دار ارائه می دهند،اما اگر ترتیبی برای خدمات کاهش میوه نداشته باشند می توانند با فضولات محصولات ناخواسته اشفتگی ایجاد کنند.بدون حذف منظم میوه،این ضایعات حشرات و جوندگان را جذب می کنند، در مراقبت از چمن اختلال ایجاد می کنند و خطر لغزش برای عابران پیاده را به همراه دارد.خوشبختانه امروزه انواع درختان میوه زینتی وجود دارد که ظاهر درختان مثمر را بدون برداشت به ارمغان می اورد.درختان غیر مثمر چندین سال است که مناظر سراسر جهان را اراسته اند و گل های انها خود نمایی می کنند بدون انکه مسیرهای پیاده روی را با میوه هایی که در حال سقوط هستند پر کرده اند.نکاتی که که برای انتخاب درختان بی ثمر بهتر است در نظر بگیرید قدرت رشد و زیبایی ان ها می باشد بعضی از جاها بهتر است این درختان رشد عمودی و در بضضی جاها بهتر است رشد به حالت افقی باشد.

خرید نهال غیرمثمر:

نهال غیرمثمر با توجه به نوع رقم ممکن از قیمت های مختلفی داشته باشد اما جهت خرید نهال غیرمثمر می توانید با مجموعه رویال نهال در ارتباط باشید تا بتوانید این نهال های غیربارده را با قیمت مناسب تری خرید کنید و در آینده با خیالی آسوده از اصالت نهال صاحب درآمد اقتصادی شوید.

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت