خرید نهال انگور | نهال انگور | نهالستان رویال نهال

نهال انگور ، خرید نهال انگور، قیمت نهال انگور، فروش نهال انگور، احداث باغ نهال انگور، کاشت نهال انگور

  • 09141811520

  • 09301811520

یکی از محبوب ترین و مقوی ترین میوه هایی که در تابستان و پاییز مصرف می شود انگور است. انگور از خانواده انگور است و در انواع بدون دانه و بدون دانه یافت می شود. انگورها در انواع مختلف ، زرد ، سیاه ، قرمز و سبز وجود دارند. نهال انگور خزنده هایی است که به داربست نیاز دارد. ایران یکی از ده تولید کننده بزرگ انگور در جهان است.
انگور را می توان در تمام مناطق معتدل کاشت. در ایران می توان انگور را تقریباً در همه جا کاشت. میوه انگور سالهاست که توسط انسان استفاده می شود. در مصر باستان ، درخت انگور به طور گسترده ای کشت می شد.
ایرانیان باستان از انگور به عنوان دانه های مروارید یاد می کردند و آنها را در مناطق مختلف کشت می کردند. به محل پرورش نهال انگور تاكستان گفته مي شود. نام دیگر تاک مو است ، بنابراین باغ انگور را باغ مو نیز می نامند. در ادامه با خواص انگور آشنا خواهیم شد.li>

خرید نهال انگور یاقوتی

این رقم نهال انگور یاقوتی مدت هاست که مورد توجه باغبانان بوده و همیشه کاشته می شود ، زودتر از سایر ارقام وارد بازار می شود. همچنین برای طعم و کیفیت خوب بازار خوبی دارد. این رقم انگور در گروه ارقام تجاری قرار دارد و دارای عمر مفید تا 100 سال است. این نهال خشکی و سرما را به طور متوسط ​​تحمل می کند ، مکان های بسیار سرد به ریشه و بافت نهال آسیب می رساند. انگور روبین دارای دانه های جمع و جور کوچک است و فقط به صورت تازه استفاده می شود. همچنین دارای خواص بسیاری است ، طعم دانه ها نیز بسیار مطلوب است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور مویز ترکمن ۴

این نهال های انگور یکی از مناسب ترین انواع باغ سازی است زیرا محصولی با کیفیت تولید می کند. این انگور معمولاً در کشمش استفاده می شود و البته گزینه مناسبی برای آب گیری نیز است زیرا دارای دانه های رنگی است. این رقم نهال در رده بین خاک رس و تجاری است. به لطف تولید میوه هایی با خواص بالا ، همچنین یکی از انواع کمیاب و خاص است. میوه های این نوع در خوشه های متراکم رشد می کنند ، تقریباً دانه های سیاه بزرگ و طعم شیرینی دارند.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور موسکات

خرید نهال انگور موسکات نام نهال : انگور موسکات موارد اشاره : تازه خوری میزان تولید در هکتار : ۴۰ ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگور لعل حسینی

این نهال انگور واریته ای با اندازه متوسط ​​با تحمل سرما و خشکی خوب است. این نوع نهال مدت هاست که مورد توجه و استقبال باغداران قرار گرفته و یکی از انواع خانگی است. این نیز نقش مهمی در سودآوری دارد ، این شاخص تا 100 سال عمر می کند. این نهال ها به صورت خوشه ای رشد می کنند و تقریباً بذر سبز بزرگی دارند. این نوع عمدتا به دلیل کیفیت خوب به صورت تازه استفاده می شود. بازار خوبی نیز وجود دارد ، می توان انگور لعل حسینی را در اواسط تیر ماه برداشت کرد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور کندوری زود رس

خرید نهال انگور کندوری زود رس نام نهال :انگور کندوری زود رس حبه انگور :oboroid خوشه انگور: conical موارد اشاره ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگور کریمسون بی دانه

این رقم نهال انگور میوه هایی با وزن کم ، اما با کیفیت بسیار خوب تولید می کند و در دسته ارقام دیررس قرار دارد. انگور کریسمس بدون دانه دارای خوشه های مخروطی و فشرده است که با قرار دادن توت های کوچک در کنار یکدیگر شکل می گیرد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این گونه نهال انگور دارای پوست ضخیم تری نسبت به سایر ارقام و بافت گوشتی متراکم تری است که باعث می شود در حمل و نقل آسیب پذیری کمتری داشته باشند. طعم انگور کریسمس بدون دانه بسیار شیرین و مطلوب است و بیشتر برای مصرف تازه مناسب است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور قزل اوزوم

این نهال انگور یکی از گونه های قابل فروش و مرغوب است که محصول بسیار خوبی می دهد. این رقم از انواع اقتصادی به حساب می آید. از خصوصیات این نهال انگور در مقایسه با سایر ارقام ، نشاط این رقم است که در سودآوری اقتصادی نیز نقش مهمی دارد. این رقم انگور در دو رنگ قرمز و بنفش عمیق ، هر دو با طعم بسیار خوب و کیفیت بالا موجود است. این یک بازار فروش خوب برای آنها فراهم می کند. همچنین لازم به ذکر است که قزل آلای اوزوم ماندگاری بالایی دارد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور فیلیم سیدلس بی دانه (flame seeless)

این رقم انگور یکی از گونه های خانگی با 100 سال عمر است. این نوع نهال انگور یکی از انواع باکیفیت و تجاری است که مورد توجه و قدردانی باغداران قرار می گیرد. چنین رقمی مقاومت زیادی در برابر یخ زدگی دارد ، بنابراین کاشت آن برای مناطق سرد و نیمه مایع مناسب است. این نهال علاوه بر طعم شیرین در مقایسه با گونه های دیگر ، طعم بسیار خوبی نیز دارد. انگور فیلم بدون دانه انگور متوسط ​​است و می توان در اواسط سپتامبر برداشت کرد. این رقم برای مصرف تازه مناسب است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگورفرانسوی

خرید نهال انگورفرانسوی نام نهال :انگورفرانسوی موارد اشاره : تازه خوری – کشمش – آبمیوه – آبغورهمیزان تولید در ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگور عسگری

این رقم نهال انگور نیازی به توضیح ندارد ، زیرا یکی از انواع معروف است و نام آن آشنا است. که مدت هاست باغبان محسوب می شود. یکی از مناسب ترین انواع برای تهیه کشمش ، انگور عسگری است. دانه های این رقم تقریباً متوسط ​​، به رنگ سبز ، شفاف تر از بقیه انواع آن است. انگور اصغری یکی از گونه های نور پسند است که در مناطق گرمسیر بسیار خوب رشد می کند. این رقم انگور بیشتر برای مصرف تازه مناسب است و باید توجه داشت که این رقم ماندگاری زیادی ندارد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور صاحبی سیاه

این رقم انگور یکی از باکیفیت ترین ارقام است و حساسیت بالاتری نسبت به سایر ارقام دارد. این رقم انگور به دلیل نازک بودن پوست توت مستعد ترک خوردگی است. هنگام برداشت باید دقت ویژه ای شود تا از آسیب دیدن بذرها جلوگیری شود. این نهال انگور بهترین نوع برای تهیه کشمش و آبغوره است ، این رقم توت های تقریبا بزرگ و فشرده ای دارد. دانه ها به رنگ سیاه و طعم شیرین هستند ، درخت انگور یکی از انواع نور پسند است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور شاهانی۶

این نوع نهال انگور شاهانی 6 که به آن انگور شانی نیز گفته می شود ، یکی دیگر از انواع انگور است که باغداران هنگام ایجاد باغ به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، بازده بسیار خوبی نیز دارد و در هر آب و هوایی قابل پرورش است. همه اینها باعث می شود که باغداران در مدت زمان کوتاهی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. میوه های این نوع نهال انگور غلیظ و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم نهال بیشتر به صورت تازه استفاده می شود ، اما گزینه خوبی برای آب گیری است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور شاهانی۵

این نوع نهال انگور شاهانی 5 که به آن انگور شانی نیز گفته می شود ، یکی دیگر از انواع انگور است که باغداران هنگام ایجاد باغ به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، بازده بسیار خوبی نیز دارد و در هر آب و هوایی قابل پرورش است. همه اینها باعث می شود که باغداران در مدت زمان کوتاهی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. میوه های این نوع نهال انگور غلیظ و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم نهال بیشتر به صورت تازه استفاده می شود ، اما گزینه خوبی برای آب گیری است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور شاهانی۴

این نوع نهال انگور شاهانی 4 که به آن انگور شانی نیز گفته می شود ، یکی دیگر از انواع انگور است که باغداران هنگام ایجاد باغ به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، بازده بسیار خوبی نیز دارد و در هر آب و هوایی قابل پرورش است. همه اینها باعث می شود که باغداران در مدت زمان کوتاهی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. میوه های این نوع نهال انگور غلیظ و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم نهال بیشتر به صورت تازه استفاده می شود ، اما گزینه خوبی برای آب گیری است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور شاهانی۳

این نوع نهال انگور شاهانی 3 که به آن انگور شانی نیز گفته می شود ، یکی دیگر از انواع انگور است که باغداران هنگام ایجاد باغ به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، بازده بسیار خوبی نیز دارد و در هر آب و هوایی قابل پرورش است. همه اینها باعث می شود که باغداران در مدت زمان کوتاهی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. میوه های این نوع نهال انگور غلیظ و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم نهال بیشتر به صورت تازه استفاده می شود ، اما گزینه خوبی برای آب گیری است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور شانی

این نوع نهال انگور شانی یکی دیگر از انواع انگور است که باغداران هنگام ایجاد باغ به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، بازده بسیار خوبی نیز دارد و در هر آب و هوایی قابل پرورش است. همه اینها باعث می شود که باغداران در مدت زمان کوتاهی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. میوه های این نوع نهال انگور غلیظ و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم نهال بیشتر به صورت تازه استفاده می شود ، اما گزینه خوبی برای آب گیری است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور سیاه سردشت

این نهال های انگور به دلیل کیفیت بسیار خوب و بازار مطلوب در گروه ارقام تجاری و اقتصادی قرار گرفته اند. این رقم انگور از توانایی باردهی بالایی برخوردار است و توسط باغداران شناخته شده است. از ویژگی های این رقم مقاومت خوب آن در برابر خشکی و کم آبی است. برای رشد و رنگ دانه ها ، به نور خورشید نیاز دارد. انگور سیاه سرداشی به غوطه ور شدن ریشه حساس است و هنگام آبیاری باید به این نکته توجه شود. این نهال ها دیرتر از سایر ارقام برداشت می شوند ، اواسط مهر ماه زمان برداشت این رقم است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور ریش بابا

این نهال یکی از ارقام اقتصادی و با کیفیت است که با انواع دیگر نهال انگور تفاوت دارد که می تواند از ویژگی های مشخصه این رقم باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این رقم انگور کیفیت بسیار خوب و عملکرد زیاد آن است. ویژگی دیگر این رقم در مقایسه با سایر انواع ، ماندگاری طولانی آن است. نهال های این رقم انگور را می توان برای چند ماه ذخیره کرد بدون اینکه طعم و کیفیت آن به خطر بیفتد. بابا ریش بابا توت های شیرین بزرگی دارد و بیشتر برای مصرف تازه مناسب است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور رد گلوب (red Globe)

این رقم نهال انگور یکی از انواع کمیاب و تجاری است که می توان در ایران کاشت. این رقم انگور نقش مهمی در سودآوری اقتصادی دارد ، به همین دلیل باغداران از این رقم استقبال می کنند. انگور Red Globe میوه های قرمز بزرگی است که طعم آنها ترکیبی از ترشی و شیرینی است. میوه های این انگور توت های دانه دار و بدون دانه با قوام ثابت تولید می کنند. این نهال های انگور در مقایسه با انواع دیگر پوست بسیار نازکی دارند اما در برابر ترک خوردگی بسیار مقاوم هستند و آسیب کمتری می بینند.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور خلیلی

این نهال های انگور گزینه خوبی برای مناطق گرمسیری است زیرا تحمل گرما خوبی دارند. می توان گفت گرما نیاز اساسی این رقم است و زمینه رشد آن را فراهم می کند ، که در یخبندان و یخبندان شدید آسیب جدی می بیند. این رقم توت سبز بزرگ دارد ، به صورت فشرده و به صورت خوشه ای رشد می کند. این رقم نه تنها تازه است ، بلکه برای تهیه کشمش و آب میوه نیز مناسب است ، طعم شیرین و مطبوعی دارد. این رقم از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و رقمی با کیفیت و اقتصادی است.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور خضری قرمز

خرید نهال انگور خضری قرمز نام نهال :انگور خضری قرمز حبه انگور : oroid(oral) خوشه انگور: conicalshouldered موارد اشاره ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگور پرلت

این رقم انگور بومی فرانسه محسوب می شود و می توان آن را در ایران کاشت. این نوع نهال های انگور از انواع دیگر قوی تر می شوند و خیلی زود میوه می دهند. عملکرد زیاد این رقم انگور باعث محبوبیت بیشتر آن در بین باغبانان شده است. انگور مروارید دانه های زرد تقریباً بزرگ و متراکمی دارد و طعم آن بسیار شیرین و دلپذیر است. این انگور بهترین گزینه برای تهیه کشمش است زیرا توت آن بی هسته است و آجیل آن بسیار مرغوب است و فروش خوبی دارد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بی دانه کشمشی

این رقم انگور یکی از انواع اقتصادی ، با کیفیت و شناخته شده است که هر ساله بیشترین نیاز مغز را تأمین می کند. زیرا این نهال انگور به دلیل کمبود بذر بهترین گزینه برای ساخت کشمش است. این انگور تقریباً در برابر خشکسالی و سرما مقاوم است و این مقاومت باعث کاشت آن در مناطق سردسیر شده است. این رقم انگور حتی در فصول خشک نیز قابل کاشت است زیرا در برابر کمبود آب مقاومت خوبی دارد. این رقم تقریباً در پایان تابستان قابل جمع آوری است و بازار فروش بسیار خوبی دارد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بی دانه قرمز

این نهال انگور از نظر عملکرد مشابه دیگر رقم بی دانه زرد آن است و تنها تفاوت این دو رنگدانه ها است. این رقم کمتر در معرض سرما و خشکسالی است ، مقاومت خوبی دارد و همین امر آن را برای کاشت در مناطق خشک مناسب می کند. این رقم انگور عملکرد مطلوبی دارد ، البته این مناطق به صورت خشک کاشته می شوند. دانه های انگور قرمز بدون دانه رنگ شده طعم بسیار شیرین و خوبی دارند و بازار خوبی دارد. یکی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نهال های انگور در بازار ایران.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بیدانه قرمز3

نهال انگور قرمز بی دانه بیدانه 3 از نظر عملکرد مشابه دیگر رقم بی دانه زرد آن است و تنها تفاوت این دو رنگدانه ها است. این رقم کمتر در معرض سرما و خشکسالی است ، مقاومت خوبی دارد و همین امر آن را برای کاشت در مناطق خشک مناسب می کند. این رقم انگور عملکرد مطلوبی دارد ، البته این مناطق به صورت خشک کاشته می شوند. دانه های انگور قرمز بدون دانه رنگ شده طعم بسیار شیرین و خوبی دارند و بازار خوبی دارد. یکی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نهال های انگور در بازار ایران.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بیدانه قرمز2

نهال انگور قرمز بی دانه بیدانه 2 از نظر عملکرد مشابه دیگر رقم بی دانه زرد آن است و تنها تفاوت این دو رنگدانه ها است. این رقم کمتر در معرض سرما و خشکسالی است ، مقاومت خوبی دارد و همین امر آن را برای کاشت در مناطق خشک مناسب می کند. این رقم انگور عملکرد مطلوبی دارد ، البته این مناطق به صورت خشک کاشته می شوند. دانه های انگور قرمز بدون دانه رنگ شده طعم بسیار شیرین و خوبی دارند و بازار خوبی دارد. یکی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نهال های انگور در بازار ایران

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بی دانه پیکانی

خرید نهال انگور بی دانه پیکانی نام نهال :انگور بی دانه پیکانی حبه انگور : ellipsoidal خوشه انگور:conical موارد اشاره ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگور بیدانه قرمز5

خرید نهال انگور بیدانه قرمز۵ نام نهال :انگور بیدانه قرمز۵ حبه انگور : ellipsoidal خوشه انگور: conical موارد اشاره ...

ادامه مطلب


خرید نهال انگوربلک سیدلس بی دانه (black seeless)

این نوع نهال انگور به دلیل عملکرد عالی و کیفیت میوه در دسته ارقام تجاری قرار دارد و همچنین بازار فروش خوبی دارد. دانه های این درخت انگور تقریباً درشت و به رنگ سیاه است ، طعمی بسیار شیرین و خاص دارد. از این نوع نهال علاوه بر مصرف تازه برای تهیه کشمش استفاده می شود. این نهال های انگور از نظر اقتصادی و دارای ماندگاری 100 ساله گزینه خوبی برای باغداری هستند. این محصول تقریباً تا پایان چرخه حیات خود عملکرد خود را حفظ می کند و چندین سال از ثمر اقتصادی برخوردار است. انگور سیاه دانه را می توان در اواسط سپتامبر برداشت کرد.

ادامه مطلب


خرید نهال انگور احمدی

خرید نهال انگور احمدی نام نهال :انگور احمدی حبه انگور :oboroid خوشه انگور: doublecluster موارد اشاره : تازه خوری ...

ادامه مطلب


li>

سوالات متداول

برای خرید نهال انگور کافیست از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان شما را در زمینه انتخاب نوع نهال انگور مورد نظر و ... راهنمایی کنند

جهت دریافت لیست قیمت نهال انگور از طریق واتساپ و یا تلگرام به شماره 09141811520 پیام ارسال نموده تا کارشناسان ما لیست قیمت نهال انگور را برای شما ارسال نمایند

انتخاب نهالستان جهت خرید نهال انگور یکی از موارد مهم برای باغداران عزیز می باشد ، از آنجایی که مشاوره قبل از خرید نهال انگور بسیار حائز اهمیت می باشد ، پیشنهاد میگردد از نهالستانی اقدام به خرید نهال انگور نمایید که ابتدا به صورت رایگان در این زمینه شما را راهنمایی نمایند و تمامی مجوزهای لازم را دارا و سال ها در این زمینه تجربه داشته باشند. پیشنهاد ما نهالستان رویال نهال می باشد ، نهالستان رویال نهال با نزدیک به نیم قرن تجربه و رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان در سال های گذشته آماده همکاری با باغداران عزیز می باشد و با ارائه نهال های ضمانت دار از کاشت تا برداشت نهال انگور در کنار شما خواهد بود

طبق روال هر سال رویال نهال از تیرماه اقدام به پیش فروش نهال انگور مینماید تا مشتریان عزیز با پیش خرید کردن نهال انگور با خیال راحت در فصل عرضه نهال انگور خود را تحویل گرفته و دیگر نگرانی بابت اتمام موجودی نهال انگور نداشته باشند ، قابل ذکر است قیمت نهال انگور در زمان پیش فروش به قیمت سال قبل محاسبه و با ۱۰ درصد تخفیف عرضه میگردد


Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ