آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور اندونزی

خرید نهال انگور اندونزی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور اندونزی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور اندونزی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور اندونزی به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور اندونزی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور اندونزی، کاشت نهال انگور اندونزی، هرس درخت انگور اندونزی، نحوه آبیاری انگور اندونزی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور اندونزی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور اندونزی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور اندونزی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور اندونزی
  •     
  • مشخصات نهال انگور اندونزی

معرفی نهال انگور اندونزی


مشخصات و خصوصیات نهال انگور اندونزی

از گذشته‏های بسیار دور تا به امروز، کشاورزان و باغداران تلاش می‏کنند تا بتوانند با پرورش نهال و درختان بارده، محصولاتی بی نظیر را تولید نموده و به دست مصرف کنندگان برسانند. البته امروزه نهال‏های انگور، جزء نهال‏های پرفروش و پر طرفدار به شمار می‏آیند. از بهترین و برترین ارقام انگور، می‏توان به نهال انگور اندونزی اشاره نمود.

همانطور که از نامش پیداست، نهال انگور اندونزی برای اولین بار در کشور اندونزی در سال 1911 توسط باغداران شناسایی شد. این نهال انگور، قادر به رشد در هر نوع آب و هوایی است؛ اما فراموش نکنید که نهال انگور اندونزی در آب و هوای سردسیر، رشد بسیار عالی و بی نظیری دارد. برای کاشت و پرورش نهال انگور اندونزی باید به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. بهتر است پیش از کاشت نهال انگور اندونزی، با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت کنید.

نهال انگور اندونزی از تنه‏ای رونده (پیچه‏ای) به رنگ قهوه‏ای روشن به همراه پوسته ضخیم با شاخه‏هایی نسبتا نازک و شکننده برخوردار است. لازم به ذکر است که شاخه‏های این نهال انگوردر دوران باردهی، به دلیل وزن بالای خوشه‏ها در حالت خم و افتادگی قرار می‏گیرد. برگ‏های این نهال انگور سردسیری از جثه‏ای پهن و بزرگ به رنگ سبز تیره به همراه آوندهای برجسته برخوردار هستند. ارتفاع این نهال انگور گاه به بیش از 8 متر می‏رسد. البته شما می‏توانید با هرس به موقع، ارتفاع نهال انگور اندونزی را به بهترین شکل کنترل کنید و محصولات آن را به شیوه بهتری برداشت نمایید. خوب است بدانید که عوامل محیطی و نوع خاک بر روی ارتفاع نهال انگور اندونزی تاثیر گذارند.

یکی از مهم‏ترین دلایلی که سبب پرفروش شدن نهال انگور اندونزی نسبت به بسیاری از ارقام انگور شده، نوع محصولات آن است. انگور اندونزی، دارای پوسته‏ای به رنگ بنفش به همراه گوشته‏ای ترد و آبدار با هسته‏های بسیار ریز می‏باشد. میوه‏هایی که توسط این نهال انگور تولید می‏شوند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. میوه انگور اندونزی به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و هوای سردخانه، جزء میوه‏های بازار پسند محسوب می‏شود. هر حبه انگور اندونزی حدود 5 گرم و هر خوشه آن حدود 100 الی 450 گرم وزن دارد. عواملی نظیر کوددهی، هرس و آبیاری بر روی وزن میوه‏های این نهال انگور تاثیر گذارند.

کاشت نهال انگور اندونزی

برای کاشت و پرورش نهال انگور اندونزی، باید ابتدا پارامترهایی نظیر شرایط اقلیمی، ارتفاع از سطح دریا، نیاز سرمایی، هرس، آبیاری، کوددهی و سمپاشی را مد نظر داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، مناطقی با دمای حداقل منفی 10 و حداکثر 25 درجه سانتی گراد با بارش و رطوبت مطلوب با ارتفاع حداقل 1000 متر بالاتر از سطح دریا به همراه خاک حاصلخیز و زه کشی شده، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور اندونزی محسوب می‏شوند. لازم به ذکر است که کشاورزان و باغداران باید برای کاشت و پرورش این نهال انگور، اقدامات لازم را در ابتدای فصل پاییز به عمل آورند.

پیش از انجام هر کاری، باید برای خرید نهال انگور اندونزی اصالت دار اقدام نمایید. برای خرید این نهال انگور با قیمتی بسیار عالی و اصالت تضمینی به صورت حضوری یا آنلاین، می‏توانید با خیالی آسوده و راحت به وبسایت نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

برای کاشت نهال انگور اندونزی، باید ابتدا در دل خاک حفره‏هایی به ژرفای حداقل 40 و حداکثر 60 سانتی متر به قطر 40 سانتی متر حفر کنید. فراموش نکنید که گودال‏ها باید حداقل 2 متر نسبت به یکدیگر فاصله داشته باشند. در مرحله بعد، باید نهال انگور اندونزی را با دقت فراوان درون گودال‏ها قرار دهید و سپس آن‏ها را با استفاده از خاک مرغوب و از قبل تهیه شده پر کنید. این امر موجب افزایش فرآیند رشد نهال انگور می‏گردد.

بهتر است پس از کاشت، نهال انگوراندونزی به یک سطح ایستاده نظیر میله یا چوب ببندید تا مقاومت آن در برابر باد و طوفان های شدید بیشتر شود. لازم به ذکر است که آبیاری نهال انگور اندونزی پس از اتمام مراحل کاشت، امری ضروری است. پس از کاشت این نهال انگور، باید نهایت سعی و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید برای رشد و پرورش آن، شرایطی عالی و مطلوب فراهم سازید.

نیاز سرمایی

برای آن که بتوانید مقاومت و میزان باردهی نهال انگور اندونزی را به حداکثر برسانید، باید ابتدا نیاز سرمایی آن را برطرف نمایید. برای برطرف نمودن نیاز سرمایی این نهال انگور، بایستی آن را به مدت 400 الی 900 ساعت در محیطی با دمای منفی 7 درجه سانتی گراید قرار دهید. در نظر داشته باشید که اگر نیاز سرمایی این نهال انگور به خوبی برطرف نشود، ممکن است مقاومت آن در برابر تغییرات خشن آب و هوایی با افت و کاهش چشمگیری مواجه شود.

ارتفاع از سطح دریا

از دیگر نکاتی که باید پیش از کاشت نهال انگور اندونزی به آن توجه بسزایی داشته باشید، بررسی ارتفاع از سطح دریا است. حال سوال اینجاست که ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا چه نقشی را بر روی رشد و میزان عملکرد نهال انگور اندونزی ایفا می‏کند؟ هرچقدر که ارتفاع زمین کشاورزی از سطح دریا بالاتر باشد، میزان تابش نور خورشید و دمای محیط بیشتر می شود و در نتیجه میزان فتوسنتز نهال افزایش می‏یابد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید در زمینی با ارتفاع حداقل 800 و حداکثر 1900 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. مناطق کوهستانی و مرتفع، بهترین گزینه برای کاشت نهال انگور اندونزی محسوب می‏شوند.

شروع باردهی و عملکرد

همانطور که در قسمت های قبل اشاره شد، نهال انگور اندونزی جزء نهال‏های انگور به شمار می‏آید. این نهال انگور، سه سال پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد. بسیاری از باغداران برای کاهش زمان شروع باردهی نهال انگور اندونزی از کود و مواد شیمایی بسیار قوی استفاده می‏کنند؛ این امر به طور کامل اشتباه است چرا که کودهای شیمایی قوی موجب مسموم شدن نهال می‏شوند. از مهم‏ترین عوامل موثر بر روی زمان شروع باردهی این نهال انگور، می‏توان به شرایط محیطی، زاویه تابش نور خورشید، نوع خاک، کوددهی و هرس اشاره نمود.

از دیگر عواملی که موجب پرفروش شدن نهال انگور اندونزی شده، می‏توان به میزان عملکرد آن اشاره نمود. میزان باردهی نهال انگور اندونزی حدود 50 الی 60 کیلوگرم محصول در طول سال است. به بیانی دیگر، شما می‏توانید سالانه حدود 40 الی 55 تن انگور ناب اندونزی از هر هکتار باغ خود برداشت کنید و آن‏ها را روانه بازار نمایید.

عمر مفید نهال انگور اندونزی

طول عمر مفید نهال انگور اندونزی حدود 100 سال تخمین زده شده است. البته اگر به نکات ضروری نظیر خاک مناسب، هرس، آبیاری، کوددهی و سمپاشی توجه بسزایی نداشته باشید، ممکن است طول عمر مفید این نهال انگور کاهش یابد. البته شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی نهال انگور اندونزی، طول عمر مفید آن را 5 الی 10 سال افزایش دهید.

هرس

یکی از مهم‏ترین فرآیندهایی که سبب رشد بهتر و میزان باردهی بیشتر نهال انگور اندونزی می‏شود، هرس به موقع است. هرس به موقع، موجب رشد بهتر بخش‏های پایین دست نهال انگور سردسیر می‏گردد. برای هرس نهال انگور اندونزی باید از روش‏های دوبندی یا سه بندی به همراه ابزارهای مخصوص نظیر قیچی های مخصوص استفاده کنید. در هنگام هرس نهال انگور اندونزی باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن بخش‏های سالم آن جلوگیری نمایید.

خاک مناسب

همانطور که می‏دانید، خاک از مهم‏ترین عناصر باغداری محسوب می‏شود و نقش پررنگی را در رشد نهال انگور اندونزی و سایر درختان ایفا می‏کند. برای تهیه خاک مناسب نهال انگور اندونزی باید، پارامترهایی را مد نظر داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، خاک مناسب این نهال انگور باید حاوی مواد مغذی و آلی فراوان باشد. علاوه بر آن، خاک مناسب رشد نهال انگور اندونزی، بایستی سبک و دانه ریز باشد. برای آن که بتوانید یک خاک عالی جهت رشد و میزان عملکرد بیشتر نهال انگور اندونزی فراهم سازید، باید مقداری خاک لومی یا ماسه‏ای را به همراه مقدار کمی خاک برگ و کود ازته مخلوط کنید و ترکیب به دست آمده را پای نهال بریزید.

آبیاری

برای افزایش میزان باردهی نهال انگور اندونزی، نیاز به یک برنامه آبیاری بسیار دقیق خواهید داشت؛ هر اصله نهال انگور سردسیر هر 15 الی 20 روز یکبار نیاز به 800 الی 1000 میلی لیتر آب دارد. البته دمای هوا با میزان آبیاری نهال انگور اندونزی رابطه مستقیمی دارند. یعنی هرچقدر که دمای هوا بیشتر می‏شود، نیاز این نهال انگور به آب افزایش می‏یابد. برای آبیاری نهال انگور اندونزی بهتر است از سیستم‏های جدید و هوشمند قطره‏ای استفاده نمایید.

کوددهی و سمپاشی

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، خاک مناسب نهال انگور اندونزی باید دارای منابع غنی از مواد معدنی و آلی باشد. اما میزان منابع معدنی خاک برخی از مناطق به دلیل استراحت نکردن و کشت بی رویه، به طرز عجیبی کاهش می‏یابد. در چنین خاکی، نهال نمی‏توانند رشد خوبی داشته باشند. البته نیازی به نگرانی نیست چرا که شما می‏توانید این مشکل را با کوددهی برطرف کنید. برای کوددهی نهال انگور اندونزی باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. برای تقویت نهال انگور اندونزی بهتر است همراه کودهای حیوانی، از کودهای شیمایی مایع استفاده نمایید.

از بهترین راه‏های نابودسازی آفات و حشرات، می‏توان به سمپاشی اشاره نمود. وجود آفات و حشرات، موجب کاهش رشد و میزان عملکرد و تناژ نهال انگور اندونزی می‏گردد. از این رو، برای آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما نشود، باید هر سه ماه یکبار برای سمپاشی نهال انگور اندونزی اقدامات لازم را به عمل آورید.

مقاومت در برابر آفات

خوشبختانه نهال انگور اندونزی از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات برخوردار می‏باشد و این امر موجب پرفروش و پرطرفدارتر شدن آن در میان ارقام مختلف نهال شده است. شما می توانید با انجام اقداماتی نظیر سمپاشی، کوددهی، آبیاری و هرس به موقع مقاومت این نهال انگور را در برابر بدترین آفات و بیماری‏ها دو چندان کنید.

موارد مصرف

از مهم‏ترین موارد مصرف میوه نهال انگور اندونزی، می‏توان به تهیه کشکمش اشاره نمود. مردم بومی برخی از استان‏ها، از میوه این نهال انگور آبغوره و شیره انگور تهیه می‏کنند. برخی از شرکت‏ها نیز از انگور اندونزی آب میوه‏های آبدار طبیعی و گازدار تولید می‏نمایند.

خرید و قیمت نهال انگور اندونزی

برای آن که بتوانید نهال انگور اندونزی را با قیمتی عالی و اصالت تضمینی خرید کنید، باید به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید. حال سوال اینجاست که چگونه می توان از سراسر کشور به صورت آنلاین اقدام به خرید نهال انگور از نهالستان رویال نهال نمود؟ برای انجام این کار، کافی است وارد وبسایت رویال نهال شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که عواملی نظیر سن، ابعاد و اندازه، اصالت و نوسانات بازار بر روی قیمت نهال انگور اندونزی تاثیر گذارند. فراموش نکنید که پیش از خرید این نهال انگور، بهتر است با افراد متخصص و کاربلد رویال نهال در این زمینه مشورت فرمایید.همچنین تمامی نهال های تولید شده در این مجموعه شناسنامه دار و تحت نظارت مهندسین سازمان جهاد کشاورزی تولید می شود پس با خیالی آسوده می توانید از این مجموعه خرید کنید.

مشخصات نهال انگور اندونزی


اندازه میوه: بزرگ و شفاف

نوع بازار: بازار پسند

میزان تولید در هکتار: 40 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: اواسط شهریور ماه

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

نوع مصرف: تازخه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت