آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور قرمز بی دانه

خرید نهال انگور قرمز بی دانه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور قرمز بی دانه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور قرمز بی دانه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور قرمز بی دانه به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور قرمز بی دانه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور قرمز بی دانه، کاشت نهال انگور قرمز بی دانه، هرس درخت انگور قرمز بی دانه، نحوه آبیاری انگور قرمز بی دانه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور قرمز بی دانه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور قرمز بی دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور قرمز بی دانه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور قرمز بی دانه
  •     
  • مشخصات نهال انگور قرمز بی دانه

معرفی نهال انگور قرمز بی دانه


مشخصات و خصوصیات نهال انگور قرمز بیدانه

امروزه کمتر کسی است که به خوردن میوه انگور علاقه‏مند نباشد. بسیاری از افراد بر این عقیده باورند که میوه‏های انگور با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند و فرق آن‏ها تنها در رنگ پوسته است. اما این امر به طور کامل اشتباه است. در دنیای مدرن امروزی، تعداد بیشماری از ارقام مختلف انگور وجود دارند که هر کدام از آن‏ها، از خواص و ویژگی‏های منحصر به فردی برخوردار هستند.

یکی از ارقام پرفروش و پراستفاده انگور، نهال قرمز بیدانه است. نهال انگور قرمز بیدانه برای اولین بار در کشور ایران و در بخش تاکستان استان قزوین شناسایی شد. البته فراموش نکنید که این نهال انگور با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارد؛ به همین دلیل، کشاورزان و باغداران می‏توانند این نهال انگور دیررس را در تمامی نقاط جهان به بهترین شکل بکارند و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوند. ناگفته نماند که برای کاشت و پرورش نهال انگور قرمز بیدانه باید به نکات ضروری و خاصی توجه بسزایی داشته باشید.

یکی از مهم‏ترین مسائلی که نهال انگور قرمز بیدانه را با سایر ارقام انگور متمایز نموده، شکل ظاهری آن است. این نهال سردسیر، از تنه‏ای نسبتا طویل به رنگ قهوه‏ای تیره به همراه شاخه‏هایی سر صاف و بسیار مقاوم برخوردار می‏باشد. از طرفی دیگر، نهال انگور قرمز بیدانه دارای برگ‏هایی نسبتا به رنگ سبز روشن با آوندهای برجسته است. ارتفاع این نهال انگور گاه به بیش از 10 متر می‏رسد؛ از این رو، برای کنترل ارتفاع این نهال دیررس بایستی از ترفند هرس به موقع استفاده نمایید.

از پر اهمیت‏ترین نکاتی که موجب پرفروش شدن نهال انگور قرمزی بیدانه شده، نوع میوه‏های آن است. میوه‏هایی که توسط این نهال انگور دیررس تولید می‏شوند، در بازار بسیار پرطرفدار هستند و اصطلاح گونه بازار پسند می‏باشند. از طرفی دیگر، انگور قرمز بیدانه دارای طعمی بسیار شیرین و لذیذ هست و همانطور که از نامش پیداست، میوه این نهال فاقد هسته است. میوه این نهال انگور قرمز بیدانه از پوسته‏ای به رنگ بنفش روشن به همراه گوشته‏ای بسیار آبدار و شیرین برخوردار می‏باشد. هر حبه انگور قرمزی بیدانه حدود 10 الی 15 گرم و هر خوشه آن حدود 150 الی 500 گرم وزن دارد. البته خوب است بدانید که شرایط اقلیمی، نوع خاک و کود نقش بسزایی را بر روی وزن و میزان عملکرد این نهال انگور ایفا می‏کنند.

کاشت نهال انگور قرمز بیدانه

بسیاری از کشاورزان و باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که پیش از کاشت نهال انگور قرمز بیدانه، باید چه اقداماتی را به عمل آورد؟ برای آن که بتوانید این نهال سردسیر را به بهترین شکل پرورش دهید، باید پارامترهایی نظیر ارتفاع زمین زراعی و نوع خاک را مد نظر داشته باشید. لازم به ذکر است که مناطقی با آب و هوای کوهستانی با ارتفاع حداقل 1000 متر بالاتر از سطح دریا با میزان رطوبت و بارش مطلوب به همراه خاک مناسب و زهکشی شده، بهترین اقلیم برای کاشت نهال انگور قرمز بیدانه به شمار می‏آیند. ناگفته نماند که بهترین زمان برای کاشت نهال انگور قرمز بیدانه، اوایل فصل زمستان تا اوایل فصل بهار می‏باشد.

برای کاشت نهال انگور بیدانه قرمز، بایستی ابتدا محیط باغ خود را آماده کنید. برای انجام این کار، باید گودال‏هایی به عمق 60 الی 120 سانتی متر در دل خاک به فاصله 2 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. درمرحله بعد، باید نهال‏ها را با دقت فراوان درون گودال‏ها قرار دهید. پس از آن، باید با استفاده از خاک مرغوب و مناسب به همراه مقدار بسیار کمی کود آلی، گودال را پر کنید. در این مرحله باید مراقب ریشه‏های نهال باشید تا بتوانید از آسیب دیدن و شکسته شدن آن‏ها جلوگیری نمایید.

باد و طوفان‏های شدید، می‏توانند یک تهدید بزرگ برای نهال‏های تازه کاشته شده به شمار آیند. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید برای افزایش مقاومت نهال انگور در برابر باد و طوفان، یک میله در دل خاک قرار دهید و آن را با یک نخ به میله ببندید. پس از اتمام مراحل کاشت، باید نهال انگور بیدانه قرمز را با دقت آبیاری کنید تا ریشه‏های آن به خوبی مرطوب شوند. در نظر داشته باشید که اگر پس از کاشت، از نهال انگور قرمز بیدانه به خوبی مراقبت کنید، می‏توانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد عالی و افزایش میزان باردهی آن به بهترین شکل باشید.

نیاز سرمایی

برطرف نمودن نیاز سرمایی، یکی از مهم‏ترین اصول پرورش نهال انگور قرمزی بیدانه به شمار می‏آید. برطرف کردن نیاز سرمایی نهال انگور قرمزی بیدانه، موجب مقاوم‏تر شدن آن در برابر آفات و بیماری‏های مختلف و در مقابل تغییرات شدید آب و هوایی می‏گردد. علاوه بر آن، شما می‏توانید با برطرف نمودن نیاز سرمایی این نهال انگور، میزان عملکرد و تناژ آن را دوچندان کنید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال سردسیر بایستی د منطقه ای به مدت 200 الی 700 ساعت در محیطی با دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد کشت شود تا نیاز سرمایی آن کامل برطرف شود.

ارتفاع از سطح دریا

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، برای آن که بتوانید به بهترین شکل ممکن و با خیالی آسوده نهال انگور قرمز بیدانه را پرورش دهید، باید پیش از انجام هر اقدامی به بررسی ارتفاع از سطح دریا بپردازید. شما می‏توانید با کاشت و پرورش این نهال انگور دیررس در زمین زراعی با ارتفاع مناسب از سطح دریا، رشد و میزان باردهی آن را دوچندان کنید. از این رو، برای آن که بتوانید شاهد رشد و باردهی بی نظیر نهال انگور قرمز بیدانه باشید، باید آن را در زمین زراعی با ارتفاع حداقل 1100 و حداکثر 1600 متر بالاتر از سطح دریا بکارید.

شروع باردهی و عملکرد

نهال انگور قرمز بیدانه، در دسته نهال‏های زودبازده قرار می گیرد. این نهال انگور سردسیر، در سال دوم و سوم پس از کاشت شروع به باردهی می کند. البته در نظر داشته باشید که عوامل محیطی و اقلیمی نظیر تغییرات آب و هوایی بر روی زمان شروع باردهی نهال انگور قرمز بیدانه تاثیر گذارند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که موجب پرطرفدار و پرفروش شدن نهال انگور قرمز بیدانه نسبت به دیگر ارقام انگور شده، میزان عملکرد آن است. عملکرد نهال انگور قرمز، حدود 60 الی 70کیلوگرم در طول سال می‏باشد. از این رو، شما می‏توانید با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، سالانه حدود 40 الی 60 تن محصول مرغوب و با کیفیت از باغ انگور قرمز بیدانه برداشت کنید و از این طریق، سود خوبی را نصیب خود نمایید.

عمر مفید نهال انگور قرمز بیدانه

گرچه زمان شروع باردهی نهال انگور قرمز بیدانه بسیار طولانی است؛ اما فراموش نکنید که این نهال انگور از طول عمر مفید و اقتصادی بالایی برخوردار می‏باشد. طول عمر مفید نهال انگور قرمز بیدانه حدود 70 الی 90 سال تخمین زده شده است. البته شما می‏توانید با توجه به نکات خاصی نظیر هرس، سمپاشی، کوددهی و آبیاری منظم میزان طول عمر اقتصادی این نهال سردسیر را دو چندان کنید و مدت زمان طولانی از مزایای آن بهره‏مند شوید.

هرس

همانطور که در بخش قبل ذکر شد، نهال انگور قرمز بیدانه برای رشد بهتر و طول عمر مفید بیشتر نیاز شدیدی به هرس به موقع دارد. به بیانی دیگر، هرس لازمه رشد این نهال انگور به شمار می‏آید. شما می‏توانید با هرس نمودن نهال انگور سردسیر، رشد و میزان عملکرد آن را به حداکثر برسانید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، هرس نهال انگور قرمز بیدانه باید ابتدای هر فصل صورت بگیرید. برای هرس این نهال دیررس، باید از روش‏های دوبندی یا سه بندی استفاده نمایید.

خاک مناسب

خاک مناسب، از مهم‏ترین اصول رشد و پرورش نهال انگور قرمز بیدانه و دیگر درختان به شمار می‏آید. استفاده از خاک مناسب برای رشد این نهال انگور دیررس، موجب افزایش رشد و میزان عملکرد و تناژ آن می‏گردد. خاک مناسب نهال انگور قرمز بیدانه، باید حاوی عناصر معدنی و آلی غنی به همراه ریزدانه باشد. لازم به ذکر است که اگر برای پرورش این نهال انگور از خاک نامناسب استفاده کنید، ممکن است طول عمر اقتصادی و میزان رشد آن با افت شدیدی مواجه شوند.

آبیاری

همانطور که در قسمت‏های قبل اشاره شد، نهال انگور قرمز بیدانه برای رشد و باردهی مطلوب‏تر، نیاز به یک برنامه آبیاری دقیق و منظم دارد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نهال انگور باید هر 15 الی 20 روز یکبار آبیاری شود. البته اگر میزان بارش منطقه شما به اندازه کافی می‏باشد، بهتر است میزان آبیاری نهال انگور قرمزی بیدانه را کاهش دهید. برای آبیاری این نهال انگور، می‏توانید از سیستم‏های مدرن و پیشرفته قطره‏ای بردارید و گامی بلند در عرصه کاهش سرانه مصرف آب کشور بردارید.

کوددهی و سمپاشی

خاک برخی از مناطق به دلیل استراحت نکردن و کشت بی رویه، از بین می‏روند. نهال انگور قرمز بیدانه در چنین خاک‏هایی نمی‏توانند رشد و میزان عملکرد خوبی داشته باشند. در چنین شرایطی، شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی، مواد مغذی از دست رفته خاک را مجددا بازگردانید. خوشبختانه امروزه کودهای شیمایی از منبع غنی مواد آلی و معدنی برخوردار هستند. علاوه بر آن، شما می‏توانید برای افزایش رشد و میزان تناژ نهال انگور قرمز بیدانه، از ترفند کوددهی استفاده نمایید. برای کوددهی این نهال دیررس، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید.

از دیگر اصول پرورش نهال انگور قرمز بیدانه، سمپاشی به موقع آن است. آفات و حشرات، به نهال‏های تازه کاشته شده هجوم می‏برند و موجبات از بین رفتن و نابودی آن‏ها را فراهم می‏سازند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ در چنین مواقعی شما می‏توانید با سمپاشی نهال انگور قرمز بیدانه این مشکل را به بهترین شکل برطرف نمایید. هر اصله نهال انگور قرمز بیدانه در طول سال نیاز به سه الی چهار بار سمپاشی دارد.

مقاومت در برابر آفات

نهال انگور قرمز بیدانه نسبت به دیگر انواع ارقام انگور، از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. اما یک نوع آفت به نام کرم خوشه خوار، شکوفه و گل‏های این نهال انگور را از بین می‏برد. در چنین شرایطی میزان باردهی نهال انگور قرمز بیدانه کاهش می‏یابد. از این رو، برای آن که چنین مشکلی گریبان گیر شما نشود، بهتر از ترفندهای سمپاشی، هرس و آبیاری به موقع استفاده کنید.

موارد مصرف

بزرگترین مشتریان باغات انگور قرمز بیدانه شرکت‏های تولید کشمش،سرکه، آب میوه و شیره انگور هستند. امروزه در شرکت‏های بسیار بزرگ برای تهیه سرکه، شیره و آب میوه طبیعی از انگور قرمز بیدانه استفاده می‏شود. علاوه بر آن، بسیاری از افراد از این میوه اعلا به عنوان تازه خوری و پذیرایی در مجالس و مهمانی‏ها استفاده می‏نمایند. جالب است بدانید که انگور قرمز بیدانه بیستر جهت تهیه کشمش مورد استفاده قرار می‏گیرد.

خرید و قیمت نهال انگور قرمز بیدانه

شما می‏توانید با خرید و پرورش نهال انگور قرمز بیدانه، در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش سود و درآمد سرانه خود باشید. علاوه بر آن، شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای ذکر شده، میزان عملکرد و رشد این نهال انگور را افزایش دهید و از این طریق، محصولات بیشتری را تولید نموده و به فروش برسانید. برای خرید و استعلام قیمت نهال انگور قرمز بیدانه، بهتر است به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، در کمترین زمان ممکن نهال مورد نیاز خود را با قیمتی عالی و کیفیتی بی نظیر خریداری کنید.

مشخصات نهال انگور قرمز بی دانه


کشور سازنده: ایران

حبه انگور: spherical

خوشه انگور: cylindrical

مورد استفاده: تازه خوری ، کشمش ، آبغوره ، آبمیوه

میزان تولید در هکتار: 60 تن

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1265 متر

زمان رسیدن: 15 شهریور

تحمل سرمایی: 15 الی 18 درجه

مقدار اسید: 7 درصد میلی گرم در 100 سی سی

تحمل خشکی: متحمل

مقدار قند: 18 تا 26 درجه بریکس

دیگر ارقام این نهال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت