خرید نهال گردو هارتلی | نهال گردو هارتلی | نهالستان رویال نهال

نهال گردو هارتلی ، خرید نهال گردو هارتلی ، قیمت نهال گردو هارتلی ، فروش نهال گردو هارتلی ، احداث باغ نهال گردو هارتلی ، کاشت نهال گردو هارتلی

 • 09141811520

 • 09301811520


 نهال گردو هارتلی (Hartly)

نهال گردو هارتلی (Hartly)

گردوهارتلی در سال 1892، بذر درختان فارسی گردو در کشور نپا توسط فلیکس گیلنت برداشته شد.اوکه یک پرستار بود توانست فواید زیادی از این درختان بدست بیاورد.بعدها جان هارتلیبذر این گردوها را در سال 1909 وارد نمود.در ان زمان میزان سن این درختان 17 سال بود.میزان کیفیت و کمیت این درختان وابسته به نوع و جنس آنها می باشد.جان هارتلی تصمیم گرفت تا این درختان را در سن فرانسیسکو در سال 1915 به نمایش همگان بگذارد.بخاطر این کار هارتلی از شاه و ملکه توانست بخاطر کیفیت این نوع گیاه جایزه بگیرد. این درخت گردو دارای کیفیت بالا، پوست نازک و هسته شیرین می باشد.بیشتر مردم باور دارند که این نوع گردو برای خوردن مناسب می باشد.در مجموع، متغیرهای وابسته آن سبب شد تا در کالیفرنیا کاشته شود.از جمله نگرانی های موجود در باره این نوع گردو عدم توانایی آن در مناطق سرما می باشد.
گردو هارتلی با پوست کاغذی و نازک مانند چندلر و پدرو حدود 15 الی 20 روز بعد از گردو های بومی شروع به رشد میکند.
گردو هارتلی 7 روز زودتر از گردو چندلر می رسد.این گردو بسیار پر بار بوده وبهترین گرده زا فرانکوت و روند هستند.
مقاومت بالای این نوع رقم به بیماری سیب و بلایت می باشد.
گردو هارتلی تنها گردو ا ی است که می تواند بصورت عمودی بایستد بخاطر شانه های پهن و تاج مهره و اناتومی مسطح . این نوع گردو در اثر سرما موجب از بین رفتن شاتون ها می شودواما شاتون های فرانکوت گلهای ان راگرده افشان می کند.
عمر اقتصادی :بیش از 100سال
ابیاری : 20 لیتر در 20 روز
تجمل خشکی :نیمه متحمل
وزن میوه :13
وزن مغز میوه : 7
نکات مهم قبل از خرید نهال گردوی هارتلی یکی از انواع نهال های گردو که عملکرد نسبتاً خوبی می دهد نهال های گردوی هارتلی است. میوه های روییده شده روی این نهال از کیفیت بسیار بالا و بی نظیری برخوردار هستند ، بنابراین بسیاری از مردم به گردوی این نهال علاقه مند شده و آنها را خریداری می کنند. بستن شکاف میوه نهال بسیار کامل است و تا حدی بعداً مجبور به برداشت خواهید شد. گوشت آن بسیار بزرگ است و رنگ آن عالی و منحصر به فرد است. نهال ها از نظر اندازه بزرگ تا متوسط ​​هستند ، بنابراین می توانید بنا به نیاز خود یکی از آنها را بخرید و در باغچه خود بکارید. قیمت نهال بسیار مناسب و اقتصادی است ، بنابراین هر کسی می تواند تعداد زیادی از آنها را خریداری کند و از آنها برای ساخت باغ استفاده کند. خاک های حاصلخیز یکی از مهمترین نیازهای نهال گردوی هارتلی است که باید برای نهال تهیه کنید. آنها در مناطقی که هوای سرد دارند رشد خوبی ندارند و همچنین باید توجه داشته باشید که در این مناطق فضای کافی برای رشد نخواهند داشت.
تاریخچه نهال گردوی هارتلی: هر نوع نهالی که خریداری می کنید دارای سابقه بوده و براساس مهارت و دانش فردی ایجاد می شود. نهال گردوی هارتلی همچنین در سال 1915 توسط آقای و خانم هارتلی شناسایی شد. آنها نهال ها را در زمین خود در دره ناپا یافتند و رشد خوبی را نشان دادند. در بسیاری از مناطق کالیفرنیا ، پس از کاشت نهال ، آن را کاشت و محصولات منحصر به فردی از آن بدست آورد. عملکرد باغات کاشته شده با این نهال ها عالی و بی نظیر است. تنها چیزی که باید درباره این نهال بدانید این است که دیرتر از انواع دیگر نهال میوه می دهد. در واقع باید بدانید که جوانه های جانبی این نوع نهال ها کوچکتر هستند و به همین دلیل رنگ هسته آن سبک است. ویژگی مهم دیگری که از همان ابتدای شناسایی نهال مورد توجه قرار گرفته این است که نهال ها نسبت به کرم ها و آفات بسیار حساس هستند و بنابراین نباید بیمار شوند. برای اطلاع بیشتر در مورد این نهال ها ، در اینجا برخی از مهمترین موارد ذکر شده است تا بتوانید هنگام خرید آنها را به راحتی بکارید.
ویژگی های محیطی گردو هارتلی: درخت گردو هارتلی را می توان در مناطق معتدل کاشت ، در واقع شما باید مناطقی مانند آذربایجان ، تویسرکان ، کردستان ، هانسار ، همدان و ... را بکارید تا این نهال ها کاشته شود. مغز گردو یکی از مهمترین دلایل برتری آن نسبت به سایر گردوها است زیرا اگر شرایط آب و هوایی برای نهال مناسب نباشد ، هسته رشد خوبی نخواهد داشت. این گیاه باید در زمستان نیاز خود را برای سرما برآورده کند ، یکی از مهمترین نیازها دمای 5 تا 10 درجه است. بهترین شرایط آب و هوایی برای کاشت این نهال ها محل سرمای زیاد است. معمولاً باید بدانید که این نهال ها پس از یک فصل سرد خوب میوه می دهند

یکی از انواع نهال های گردو ، گردوی هارتلی است. این نهال های گردوی نوع هارتلی مانند نهال گردو پدرو و چندلر حدود 15 روز پس از کاشت گردو در بهار شروع به رشد می کنند. میوه این گردو یک هفته زودتر از میوه گردوی چندلر می رسد. این درخت نسبتاً بلند است و غذای زیادی دارد. کیفیت میوه این رقم گردو نیز عالی است. مناسب ترین نوع گردو برای گرده افشانی ، گردوی فرانکت و ترند است. مغز این گردو روشن و عملکرد خوبی دارد..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ