خرید نهال گردو خوشه ای اسراییلی | نهال گردو خوشه ای اسراییلی | نهالستان رویال نهال

نهال گردو خوشه ای اسراییلی ، خرید نهال گردو خوشه ای اسراییلی ، قیمت نهال گردو خوشه ای اسراییلی ، فروش نهال گردو خوشه ای اسراییلی ، احداث باغ نهال گردو خوشه ای اسراییلی ، کاشت نهال گردو خوشه ای اسراییلی

 • 09141811520

 • 09301811520


 نهال گردو خوشه ای اسراییلی (ژنوتیپ برتر)

نهال گردو خوشه ای اسراییلی (ژنوتیپ برتر)

گردو خوشه ای اسراییلی 40 سال پیش توسط اسراعیلی ها به مرکز تحقیقات باغبانی کرج اورده شد و از انجا تکثیر یافت.این گردو در هر خوشه ی خود 5 الی 25 گردو دارد.زود بازده بودن این گردو و دیر گل بودن ان که مقاومت به مناطق سردسیری را دارد و پایه کوتاه بودن وباردهی جانبی و چربی این گردو که بیشتر از گردو های دیگر می باشد از خصوصیات بارز این گردو به شمار می اید.
گردو خوشه ای اسراییلی نسبت به گردو های دیگر میوه ی متوسط مایل به بیضی و مغز پر و سالم وپوست کاغذی و راحت کنده شدن پوسته از مغز را داراست.
باغداران عزیز توجه فرماییند عمر اقتصادی این گردو همانند گردو های دیگر می باشد .و ضمنا این گردو بسیار تجاری و پر بازده می باشد.
درخت گردو،نهال گردو:
گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به 700-1500 ساعت سرمای زیر 7 درجه نیاز دارد،دمای تا 11- درجه را تحمل می کند

معرفی مشخصات خرید نهال گردو اسرائیلی: خرید نهال گردوی خوشه ای اسرائیلی برای باغداران از نظر اقتصادی و اقتصادی دارای سودآوری و سودآوری خوبی خواهد بود. با ما همراه باشید تا مشخصات این شکل را ذکر کنید. نهال گردو را می توان یکی از درختان ارزشمند با بهره وری و اقتصادی بالا دانست که در شرایط آب و هوایی ایران می توان آن را در میان سایر کشورها کاشت. از انواع نهال های گردو ، که هر یک از نظر خصوصیات و بهره وری متفاوت هستند ، می توان به نهال بوته گردو اسرائیلی اشاره کرد که یکی از انواع اقتصادی و با کیفیت است که میوه های آن به صورت خوشه ای روی یک شاخه رشد می کند. به آهستگی دلیل اینکه چنین رقمی به عنوان گردوی اسرائیلی شناخته می شود این است که در هر شاخه درخت گردو 5 تا 25 گردو می روید. به همین دلیل باغبانان از این نژادها استقبال می کنند زیرا آنها می دانند که رشد درخت گردو اسرائیلی طی چند سال بهره وری اقتصادی خوبی خواهد داشت. یکی از ویژگی های برجسته این رقم دیرگل این است که از سرمای بهار در امان است و برای مناطق سردتر گزینه مناسبی است. البته تحمل سرما ، خشکسالی و کمبود آب برای نژادهای مختلف متفاوت است ، بنابراین به باغداران توصیه می شود قبل از خرید نهال گردو اسرائیلی اطلاعات مفیدی درباره هر گونه و سازگاری آن با شرایط آب و هوایی منطقه به منظور دستیابی به سرانجام آن بدست آورند. ... مغز گردوی اسرائیلی یکی از انواع با کیفیتی است که طعم و کیفیت بسیار مطلوبی دارد ، ارزش صادراتی پیدا کرده و از انواع و اقسام بازار پسند است. به طور کلی باید توجه داشت که مغز گردو یکی از مهمترین غذاهای میوه خشک در جهان است و به عنوان پادشاه مغز شناخته می شود.
مشخصات و مشخصات نهال گردو اسرائیلی: نهال گردوی اسرائیلی از انواع پایه کوتاه هستند که بازده بسیار خوبی دارند و این یکی از برتری های بارز نهال گردوی اسرائیلی نسبت به انواع دیگر است. نهال های گردو اسرائیلی دیرتر از انواع دیگر شکوفا می شوند ، اما متقابلا زودتر میوه می دهند. گردو اسرائیلی در مقایسه با سایر ارقام دارای برگهای سبز کشیده و میوه تقریباً متوسط ​​تا بیضی شکل است.این نوع نهال گردو اسرائیلی برگهای زیادی دارد که با رشد رشد می کنند. گردو اسرائیلی دارای دو پوسته است ، یکی پوسته سبز بیرونی است که نرمتر است و هنگام رسیدن ترک می خورد و جدا می شود و دیگری که حاوی هسته است ، کمی سخت تر است ، اگرچه این پوسته سخت است. گردو نژادهای مختلف اسرائیلی مختلف دارد این پوسته کاغذی نازکی است ... مغز گردو یک نوع خوراکی اسرائیلی است ، یک نوع با کیفیت که روغن زیادی نیز دارد. نسبت مغز به پوست تقریباً 50٪ است. مغز هسته این رقم گردو دارای درصد چربی بالا و طعم بسیار مطبوعی است. عمر اقتصادی گردو بوته ای اسرائیلی ، مانند انواع دیگر بالاست ، در دسته انواع اقتصادی و تجاری است که تقاضای زیادی دارند. البته لازم به ذکر است که گردو دارای چوب بسیار با ارزشی نیز می باشد که از ارزش بالایی برخوردار است. نهال های گردو اسرائیلی از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کنند و هر سال حجم بارگیری آن افزایش می یابد. پرورش دهندگان باید نهال معتبر نهالستان خریداری کنند. قیمت نهال نیز به تعداد نهال مورد نظر شما بستگی دارد ، اگر تعداد نهال بیشتر باشد ، قیمت نهایی نهال گردوی اسرائیلی مقرون به صرفه تر خواهد بود و شامل تخفیف نیز می شود.
زمان مناسب برای کاشت و برداشت نهال گردوی اسرائیلی: مرحله اول و می توان گفت مهمترین مرحله تهیه یک محیط مناسب رشد برای نهال است که با در نظر گرفتن خاک مناسب با شخم اصولی انجام می شود. مرحله دوم حفره هایی با عمق مناسب است ، زیرا هرچه نهال گردو عمیق تر کاشته شود ، ریشه های آن قوی تر خواهد شد. نهال گردوی اسرائیلی در حین رشد شاخ و برگ زیادی تولید می کند ، بنابراین باید به فاصله مناسب بین نهال توجه کنید. خاک مناسب برای پرورش نهال گردو برای گونه های مختلف گردو متفاوت است ، بنابراین بهترین خاک برای پرورش یک درخت گردو خاک های شنی و اسیدی اسرائیلی است. قبل از خرید نهال ، توجه به سرماخوردگی زمستان مهم است زیرا نهال ها باید دارای دمای محیط مناسب باشند. لطفا توجه داشته باشید که درجه حرارت بالا یا سرما بیش از -10 می تواند به طور جدی به بافت های نهال گردو اسرائیلی آسیب برساند. درخت گردو گروهی از درختان نور دوست است. نیاز آبیاری گردو بوته ای اسرائیلی در فصول مختلف سال متفاوت است ، بنابراین در تابستان نهال ها به آب بیشتری احتیاج دارند و در زمستان و پاییز این نیاز توسط باران برطرف می شود. کوددهی این رقم باید با آزمایش خاک انجام شود تا فقر خاک درک شود و نیازهای آن با عناصر مفید تأمین شود. در واقع این خاک است که تغذیه اصلی گیاهچه ها را تعیین می کند. هرس درختچه های اسرائیلی را می توان در پاییز و پس از برداشت نهایی انجام داد تا به حذف شاخه های اضافی و رشد صحیح جوانه های جدید کمک کند. بهترین زمان برای برداشت گردو خوشه اسرائیلی در پایان ماه سپتامبر است که ممکن است در آب و هوای مختلف فصل برداشت متفاوت باشد. لطفا توجه داشته باشید که آنچه در این مقاله گفته شد نکات مهمی است که باید از کاشت تا برداشت نهال گردو اسرائیلی دنبال شود و این توجه به شما امکان می دهد در نهایت محصولات با کیفیتی به دست آورید

یکی از نهال های گردوی ایرانی اصلاح شده و پر محصول ، گردوی اسرائیلی است که در ایران بسیار محبوب است. دسته های گردو به صورت جانبی در انتهای شاخه ها ظاهر می شوند. در هر دسته تعداد میوه های این نهال از 5 تا 24 عدد می رسد. درختان این نهال گردو دارای اندازه متوسط ​​، دارای شاخه ها و بال های گسترده ، دارای یک تنه کوتاه هستند. از نظر باردهی ، میوه می دهد ، در سال اول یا دوم پس از کاشت به سرعت رشد می کند. بهتر است نهال های گردوی خوشه ای اسرائیلی در نیمه دوم ماه جولای پیوند شود - نیمه اول ماه اوت بسیار موفقیت آمیز است. بازار اقتصادی نسبتاً خوبی دارد..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ