آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی
عکس نهال گردو خوشه ای فرانسوی

نهال گردو خوشه ای فرانسوی

خرید نهال گردو خوشه ای فرانسوی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو خوشه ای فرانسوی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو خوشه ای فرانسوی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو خوشه ای فرانسوی به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو خوشه ای فرانسوی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو خوشه ای فرانسوی، کاشت نهال گردو خوشه ای فرانسوی، هرس درخت گردو خوشه ای فرانسوی، نحوه آبیاری گردو خوشه ای فرانسوی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو خوشه ای فرانسوی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو خوشه ای فرانسوی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو خوشه ای فرانسوی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو خوشه ای فرانسوی
  •     
  • مشخصات نهال گردو خوشه ای فرانسوی

معرفی نهال گردو خوشه ای فرانسوی


معرفی کامل گردو خوشه ای:

اطلاعاتی در مورد گردو خوشه‌ای به ما کمک می‌کند تا متناسب با اقلیم منطقه خود بتوانید بهترین رقم را انتخاب کنید. مغز گردو خوشه‌ای از بهترین خشکبار محبوب و مورد علاقه ایران می‌باشد. که انواع مختلفی دارد و در بعضی منطقه‌ها رشد خوبی دارد.

مشخصات نهال گردو خوشه‌ای:

درخت گردو خوشه‌ای تاج بزرگی ندارد و پایه کوتاه می‌باشد. فاصله کاشت نهال گردو خوشه‌ای 6 × 6 می‌باشد.وزن محصول گردو خوشه‌ای 16 گرم و اندازه خوشه‌‌های این گردو به 20 سانت می‌رسد. رنگ مغز گردو خوشه‌ای سفید روشن بوده و مغز آن به راحتی از بدنه چوبی جدا می‌شود. و ارتفاع درخت نهایتا 4 متر می‌شود. میزان باردهی نهال حدود 4 تن در هکتار میباشد .جز ارقام متوسط گل بوده و باردهی را خیلی زود شروع میکند این مزیت قابل توجهی برای نهال به شمار می اید .

اب و هوای مناسب کاشت نهال گردو خوشه ای:

اب و هوای مناسب کاشت نهال گردو خوشه ای مناطق معتدل و نیمه سردسیر میباشد و سطح ارتفاع مناسب برای کاشت نهال بین 300 تا 1000 متر میباشد ،بیشینه دمایی که میتواند تحمل کند حدود 30 درجه و کمینه دمای قابل تحمل 10- میباشد. فاکتور اصلی که قبل از احداث باغ گردو بایدبدان توجه نمایید انتخاب نهال مناسب با شرایط اب و هوایی منطقهخود میباشد چرا که هر نهال تا سطح ارتفاع از دریای خاص خود جواب میدهد و برای اینکه رشد و باردهی ان به بهترین نحو ممکن باشد باید با اب و هوای محل کشت سازگار باشد در صورت مقاوم نبودن ان به سرما سریع دچار یخ زدگی شده و از بین میرود .

منشا گردو خوشه ای فرانسوی:

گردوخوشه‌ای در اصل برای کشور فرانسه می‌باشد به خاطر همین در بعضی مناطق به گردو خوشه‌ای فرانسوی شناخته می‌شود، ولی این گردو در ایران و بعضی کشور های دیگر یافت می‌شود. بهترین منطقه برای گردو خوشه‌ای، مناطق سردسیر می‌باشد. چرا که در بیشتر مناطق کشور ما سطح وسیعی از زمین های کشاورزی زیر کشت نهال گردو خوشه ای میباشد.

نهال گردو خوشه ای فرانسوی سازگاری خوبی با اب و هوای ایران پیدا کرده است و در این اقلیم بسیار عالی جواب میدهد .

عمر اقتصادی درخت گردو خوشه‌ای :

عمر درختان گردو خوشه‌ای تقریبا بین 80 تا 100 سال می‌باشد علاوه بر ژنتیک نهال شرایط مهمی که می‌تواند عمر اقتصادی درخت گردو را افزایش دهد: هرس به موقع، نیاز سرمایی، آبیاری منظم، کنترل آفات و کوددهی مناسب. با هرس مناسب نهال گردو میتوانید عمر درخت را افزایش دهید چرا که هرس مناسب مانع رشد بی رویه شاخ و برگ درختان شده و انرژی نهال را برای باردهی حفظ می نماید لذا توجه نمایید بعد از سپری شدن عمر مفید نهال میتوانید از فروش چوب ان نیز سود حاصل کنید ، چوب گردو بسیار گران قیمت بوده و در صنعت چوب و مبلسازی استفاده میشود. لازم به ذکر است هرس باعث جوان ماندن درخت شده و از پیری زود رس نهال جلوگیری میکند.

بهترین شرایط کشت نهال گردو خوشه‌ای فرانسوی:

• فصل کاشت درخت گردو خوشه‌ای اوایل آذر ماه می‌باشد.

• فاصله کاشت 6 × 6 می‌باشد.

• عمق و قطرچاله نهال‌‌ها 75 × 75 × 75 می‌باشد.

در حالت کلی زمان کاشت نهال به گرمسیر یا سردسیر بودن منطقه نیز بستگی دارد در مناطق گرمسیر در اواخر برج 9 میتوان به کاشت نهال پرداخت ولی در مناطق خیلی سرد و یخبندان میتوان در اواخر برج 12 و اوایل فروردین کاشت انجام داد.

ولی در حالت کلی کشت پاییزه بهتر از سایر فصول میباشد چرا که رشد نهال را یکسال جلو می اندازد .توجه نمایید کاشت صحیح نهال و مراقبت بعد ان بسیار ضروری است لذا میتوانید با تماس با شرکت رویال و مشاوره با کارشناسانان مجرب این مجموعه تمام نکات مربوط به رسیدگی و مراقبت از نهال را یاد بگیرید تا از سود زیادی بهره مند شوید.

آیا می‌توان نهال گردو خوشه‌ای به صورت دیم آبیاری کرد؟

درخت گردو خوشه‌ای گزومورفی بسیار پایینی دارد به همین دلیل کشت به صورت دیم توصیه نمی‌شود. در تابستان هم دمای 38 تا40 درجه سانتی‌گراد باعث صدمه به محصول این نهال گردو می‌شود.

آبیاری نهال گردو خوشه‌ای هم بسیار مهم است و در اواخر مرداد ماه باید آبیاری این گردو قطع شود، این کار از سرما زدگی جلوگیری می‌کند.

خاک مناسب برای کاشت نهال گردو خوشه‌ای:

خاک مناسب نهال گردو خوشه‌ای نباید سفت وسنگلاخی باشد. وجود مقدار کم اسیدیته خاک برای رشد نهال گردو خوشه‌ای نیاز است. PH نباید کمتر از 5/6 باشد. طبق آزمایشات انجام شده بهترین خاک برای گردو خوشه‌ای خاک لومی می‌باشد که نهال گردو خوشه‌ای به راحتی بتواند ریشه زایی انجام دهد و کیفیت بالایی داشته باشد.در صورت سنگلاخی یا رسی بودن خاک بهتر است به انجام اصلاح بپردازید ، اصلاح خاک های سنگلاخی از طریق مخلوط خاک رس و اصلاخ خاک های رسی از طریق مخلوط خاک شنی صورت میگیرد .در حالت کلی زهکشی و توانایی خاک در نگهداری اب بسیار حایز اهمیت است. نهال گردو خوشه ای رابطه خوبی با خاک های اهکی و یا شور ندارد لذا کاشت ان در چنین خاک هایی توصیه نمیشود.

بهترین کود و سموم برای گردو فرانسوی خوشه‌ای:

کود دهی گاهی به منظور افزایش رشد درختان و گاهی برای تولید محصول بیشتر درختان گردو خوشه‌ای انجام می‌شود.

کود‌های است ولی تمامی آن برای گردو خوشه‌ای مناسب نیست.متخصصین رویال نهال با آنالیز و آزمایش خاک و کشف کمبود خاک،کودهایی معرفی می‌کند که نهال شما بهترین رشد را داشته باشد.توجه نمایید کود هایی که حاوی عناصر فسفر ، پتاسیم و نیتروژن میباشد که برای رشد ریشه و اندام های هوایی نهال خیلی موثر بوده و موجب افزایش باردهی میشود .بهترین زمان کوددهی فصل پاییز و یا بهار میباشد.

سم‌های رایج درخت گردو بستگی به نوع آفات مشخص می‌شود. و هر سم عملکرد مخصوص به خود را دارد.

بیماری های خاص درخت گردو خوشه‌ای:

یکی از بیماری‌های که زمان بارش باران و برف زیاد می‌باشد بیماری انتراکنوز می‌باشد وعامل بیماری قارچی هست که ایجاد لکه های سیاه تا قهوه ای روی برگ و میوه ها می کند ، در اوایل ابتلای نهال به بیماری برگ های کوچک دچار چروکیدگی و کج و معوج میشود ، قارچ عامل بیماری در ساقه ها و نیز شاخ و برگ هایی که الوده هستن زمستان گذرانی کرده و در فصولی که هوا مساعد باشد مجدد ایجاد عفونت می نماید از جمله موارد کنترل و پیشگیری این بیماری میتوان به حذف شاخه و برگ الوده و اتش زدن انها اشاره نمود و همچنین رعایت بهداشت باغ و حذف علف های هرز و استفاده از سموم شیمیایی اشاره نمود .

خوشبختانه رقم گردو خوشه‌ای مقاومت بسیار بالایی به آفات و بیماری ها دارد و نباید زیاد نگران شد.

هرس درخت گردو فرانسوی:

هرس یکی از کارهای مهم در درختان به ویژه گردو است.سالیانه باید در زمان مشخص اقدام به هرس درخت گردو خوشه‌ای نمایید. زمان هرس اواخر آذر ماه و یا اسفند می‌باشد چرا که هرس باید در فصولی که نهال در خواب است انجام شود . هرس اثرات مفیدی بر روی گردوی خوشه‌ای دارد که مهم‌ترین آن تامین نور زیاد تمامی قسمت‌های درخت می‌باشد. این عمل باعث می‌شود که درختان گردو جوان مانده و از باردهی خوبی برخوردار بوده و باعث درشتی میوه نهال میشود .

گرده افشان گردو خوشه‌ای:

از جمله ارقام خود گرده افشان میباشد که میتوان به نهال گردو خوشه ای اشاره نمود ، ولی این امر بدان معنا نیست که نهال گردو خوشه ای به ارقام گرده افشان نیاز ندارد لذا برای باردهی بهتر و بیشتر میتوان از ارقام گرده افشان فرانکت و روند استفاده نمود کاشت این ارقام تاثیر زیادی در تناژدهی نهال دارد .

نکته :از ویژگی های بارز گردو خوشه‌‌ای فرانسوی می‌توان به پرچرب بودن و خوش طعم بودن اشاره کرد. و یکی از مواد تشکیل دهنده شامپوها و کرم‌های آرایشی و بهداشتی اشاره کرد.

میزان آبیاری گردو خوشه‌ای:

با توجه به ماه‌های گرم سال در مناطق گرمسیرو با تابستان بیش از حد گرم 10 روز یک بار آبیاری کافی می‌باشد.دقت داشته باشیدکه آبیاری تا اواخر مرداد می‌باشد.ولی ئر مناطق معتدل و سردسیر و نیمه سردسیر هر 7 روز یکبار نیز میتوان به ابیاری نهال پرداخت . با توجه به گرمسیر یا سردسیر بودن منطقه و جنس خاک میزان ابیاری بین 50 تا 70 لیتر متغییر است .

توجه نمایید که افراط و تفریط در ابیاری موجب پوسیدگی و یا خشکی نهال میشود لذا با توجه به نیاز نهال ابیاری منظم انجام دهید .

قیمت نهال گردو خوشه‌ای فرانسوی:

درخت گردو در واقع سرمایه‌گذاری خوبی به شمار می‌رود. گردو خوشه‌ای با توجه به این که ویژگی‌های بارزی در مقایسه با ارقام دیگر دارد.

خرید نهال گردو خوشه‌ای در رویال نهال با پایین‌ترین قیمت انجام می‌گیرد.برای استعلام قیمت می‌توانید از طریق واتس‌آپ با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

خرید و نحوه فروش نهال گردو خوشه‌ای فرانسوی:

خرید نهال گردو خوشه‌ای از نهالستان رویال نهال از نهالکار نمونه استان آ.غ. فروش نهال گردو خوشه‌ای با لیبل و گواهی بهداشت و کارت قرنطینه زیر نظرمهندسین مجرب باغبانی ،شرکت رویال نهال ، این شرکت مفتخر است که سالهای زیادی در زمینه تولید نهال درجه یک فعالیت میکند این شرکت با مدیریت جوان و کار امد مهندس ارمین قاسمی رضایت مشتری را در الویت کار خود قرار داده چرا که ضمن اهمیت فروش نهال و سود شرکت ، هزینه و وقت مشتری نیز از اهمیت خاصی برخوردار است ،شما باغداران گرامی به صورت حضوری یا غیر حضوری از این موسسه تخصصی خرید نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه بهره مند شوید ، برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود میتوانید بصورت غیر حضوری و از طریق ارتباط با روابط عمومی این شرکت با اطمینان خاطر نهال تهیه نماید لذا شرکت رویال فاکتور ثبتی در اختیار شما قرار میدهد که در صورت مغایرت نهال درخواستی با نهال ارسال شده و یا بروز مشکل دراصالت نهال به جبران خسارت میپردازد .

مشخصات نهال گردو خوشه ای فرانسوی


کشور سازنده: فرانسه

تحمل سرمایی: بالا

شروع به باردهی: از سال اول

درصد چربی: نسبتا زیاد

شکل میوه: بزرک

نوع باردهی: جانبی

نیاز سرمایی: منفی 7 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: راحت

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت