آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی
عکس نهال گردو توسرخ پیوندی

نهال گردو توسرخ پیوندی

خرید نهال گردو توسرخ پیوندی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو توسرخ پیوندی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو توسرخ پیوندی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو توسرخ پیوندی به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو توسرخ پیوندی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو توسرخ پیوندی، کاشت نهال گردو توسرخ پیوندی، هرس درخت گردو توسرخ پیوندی، نحوه آبیاری گردو توسرخ پیوندی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو توسرخ پیوندی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو توسرخ پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو توسرخ پیوندی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو توسرخ پیوندی
  •     
  • مشخصات نهال گردو توسرخ پیوندی

معرفی نهال گردو توسرخ پیوندی


معرفی نهال گردو تو سرخ:

منشا گردو تو سرخ لهستان می‌باشد. نهال گردو تو سرخ دارای میوه‌ی سایز بزرگ به رنگ پوست قهوه‌ای و رنگ مغز قرمز می‌باشد. گردو توسرخ دارای پوست سفید و مغز بسیار توپر و قرمز گیلاسی دارد. درصد روغن گردو توسرخ بسیار بیشتر از گردوهای د یگر است . کازشناسان نهالستان رویال نهال معتقد هستند که تین گردو خاصیت آنتی اکسیدانی خیلی بالایی دارد .

اگر دنبال یک گردوی خاص و کلکسیونی هستند و کاشت گردوهای دیگر برایتان تکرار شده است به شما گردوی تو سرخ را پیشنهاد می دهیم در ادامه مقاله با ما باشید تا با گردوی توسرخ بیشتر آشنا شوید.

زادگاه گردو توسرخ:

نهال گردو تو سرخ اولین بار در دانشگاه کالیفرنیا در سال 1991 با پیوند معمولی از قسمتی از گردو تو سرخ روی پایه گردو انگلیسی به عمل آمد در واقع می‌توان گفت این گردو به هیچ عنوان دستکاری ژنتیکی نشده و از عمل پیوند زدن تولید شده است. نهال گردو تو سرخ کمیاب چند سال است که وارد عرصه نهال گردو شده است و در این مدت کم محبوبیت خاصی پیدا کرده است. گردو تو سرخ به دلیل داشتن نیاز سرمایی بالا برای مناطق کوهستانی سردسیر و معتدل مناسب است زمان رسیدن میوه‌ی ان نیز اواسط پاییز می‌باشد. قابلیت نگهداری گردو تو سرخ به دلیل داشتن پوست ضخیم خیلی آسان تر است و قابلیتانبار داری طولانی مدت را دارد.

مقدار باردهی گردو قرمز:

گردو تو سرخ عملکرد بسیار بالایی دارد. رقم گردو تو سرخ از سال اول باردهی دارد و در حد نوبرانه بار می‌دهد که بهتر است برای رشد بهتر نهال این بار در سال‌های اول حذف گردد. اما از سال چهارم باردهی اقتصادی دارد و بعد از بالغ شدن به 5 تن در هکتار می‌رسد. با توجه دارا بودن مغز کلکسیونی ویژه این گردو یکی از گران قیمت ترین گردوها محسوب می‌شود. وزن محصول گردو تو سرخ ما بین ۱۰ الی ۱۲ گرم می‌باشد برای درامدزایی اقتصادی می‌توانید روی گردو تو سرخ سرمایه گذاری کنید زیرا جز ارقام کلکسیونی می‌باشد و طرفداران زیادی دارد. محصول گردو تو سرخ دارای چربی بسیار بالایی می‌باشد که این چربی نه تنها برای بدن انسان ضرر ندارد بلکه بسیار مفید نیز می‌باشد. که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

فاصله کاشت نهال گردو توسرخ:

با توجه به رشد و ارتفاع نهال گردو توسرخ و گستردگی شاخه‌های ان کارشناسان نهالستان رویال نهال پیشنهاد می‌کنند نهال گردو تو سرخ ۷*۷ کشت کنید. رعایت این فاصله استاندارد سبب حفظ فضای کافی در بین تاج درختان بالغ می‌شود. با رعایت این فاصله در هکتار می‌توانید ۲۰۰اصله نهال گردو توسرخ کشت کنید.

ارتفاع از سطح دریا مناسب جهت کشت نهال گردو توسرخ:

نهال گردو تو سرخ را می‌توان در سطح ارتفاع ۳۰۰تا ۱۵۰۰ کشت کرد. در بعضی مناطق ممکن است در سطح ارتفاع پایین تر و یا بالاتر از ۱۵۰۰ نیز کشت کنند اما بهترین عملکرد را در این سطح ارتفاع دارد.

شکل محصول گردو توسرخ:

میوه گردو تو سرخ حالت کشیده دارد و بسیار خوش فرم و مشتری پسند می‌باشد. پوست چوبی ان ضخیم نیست و حالت کاغذی دارد و مغز ان به راحتی جدا می‌شود.

عمر اقتصادی درخت گردو تو سرخ:

از نظر کارشناسان رویال نهال عمر اقتصادی گردو تو سرخ ما بین ۶۰ تا ۸۰ سال می‌باشد البته توجه داشته باشید که عواملی چون ابیاری صحیح،کوددهی و هرس نیز در کم و زیاد شدن این اعداد مهم است.

نیاز سرمایی نهال گردو تو سرخ:

تمامی درختان گردو نیاز سرمایی دارند در واقع می‌توان گفت نهال گردو بهتر است در مناطق مدیترانه‌ای یا سردسیر یعنی تابستان معتدل و زمستان کشت شود. مناسب ترین دما برای کاشت نهال گردو تو سرخ منفی ۲۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد می‌باشد علاوه به رعایت دمای مناسب حتما دقت داشته باشید منطقه‌ای که گردو تو سرخ را کشت می‌کنید حداقل ۴۰۰حداکثر ۱۸۰۰ساعت سرما را داشته باشد در واقع بهتر است بگوییم احداث باغ گردو تو سرخ در دامنه‌های شمال احداث شود.

خاک مناسب نهال گردو تو سرخ:

خاک با بافت سبک در واقع می‌توان گفت خاک شنی لومی با زهکشی بالا با ترکیب سپلت-شن و رس بهترین خاک برای رشد نهال گردو توسرخ می‌باشد ph خاک گردو تو سرخ باید ۵/۵تا ۶ باشد و عمق گودالی که نهال گردو تو سرخ در ان کشت می‌شود بهتر است ۷۰سانت باشد.بهتر است چاله‌ها را چند ماه قبل از کشت نهال آماده کنید و تا حد امکان کودهای آلی را جایگزین کودهای شیمیایی کنید.

بیماری‌های گردو تو سرخ:

از جمله بیماری های معروفی که اکثریت درختان گردو از جمله گردو توسرخ را درگیر می‌کند می‌توان به پوسیدگی طوقه، ریشه، شانکر، انتراکتوز اشاره کرد که اگر به موقع کنترل نشوند خسارت جبران ناپذیری را وارد می‌کند. البته بیماری های دیگر مانند شته، کرم سیل و مگس پوست نیز می‌تواند این گردو را تهدید کنند که با سمپاشی به موقع می‌توان ان‌ها را کنترل کرد.

بهترین کود و سم برای بهبود راندمان نهال گردو تو سرخ:

باغداران عزیز دقت کنید کودی که برای نهال گردو توسرخ انتخاب می‌کنید حتما ارگانیک باشد تا علاوه بر افزایش تولید دانه گرده باعث افزایش تعداد گل و میوه در فصل بهار گردد این چنین کودی حتما باید حاوی عناصر بر،روی و ازت باشد که بتواند در فرایند فروت ست و تشکیل جوانه نقش مهمی ایفا کند. در مورد کودهای آلی نیز کود پوسیده بهترین و موثرترین کود است.

نحوه ابیاری گردو تو سرخ:

ابیاری درختان جوان و نهال‌های تازه کاشته شده گردو تو سرخ بسیار حائز اهمیت می‌باشد درختان جوان و نهال‌ها اب کمتری نسبت به درختان بالغ گردو توسرخ نیاز دارند. مقدار دقیق ابیاری با توجه به سن درخت، مقدار بارندگی، جنس خاک، استفاده از مالچ و سیستم ابیاری تعیین می‌کنند. ابیاری کم یا نامرتب موجب کاهش رشد، کاهش عملکرد و همچنین کاهش کیفیت میوه خواهد شد. اما تقریبا می‌توان گفت نهال ۱یا ۲ ساله تازه کاشته شده گردو تو سرخ هفته ای یک بار به طور میانگین به ۳۰ الی ۵۰ لیتر اب نیاز دارد که این ابیاری هم به روش غرقابی هم قطره‌ای جوابگو می‌باشد اما برای صرفه جویی در مصرف اب و کاهش پوسیدگی طوقه بهتر است ابیاری قطره‌ای مد نظر باشد.

زمان و‌چگونگی هرس گردو تو سرخ:

اوج و ارتفاع گرفتن نهال گردو تو سرخ نه تنها باعث دیر بازده شدن بلکه باعث کاهش عملکرد گردو تو سرخ خواهد شد. هرس به موقع و اصولی در مورذ درخت گردو توسرخ بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بهترین زمان هرس فرم دهی برای نهال گردو توسرخ اوایل پاییز و بهترین زمان هرس باردهی اواخر زمستان می‌باشد. با حذف شاخه‌های مرده و خشک می‌توان به رشد و انرژی درخت برای باردهی بیشتر کمک کرد دقت داشته باشید نهال گردو توسرخ نیازمند هرس سنگین نمی‌باشد و تنها هرس ۲۰٪ از تاج درخت کفایت می‌کند.

گرده افشان مناسب گردو تو سرخ:

درخت گردو دارای دو قسمت گل ماده و‌گل نر می‌باشد و برای تبدیل شدن کلاله به میوه حتما باید گرده از گل نر به ماده منتقل شود که این انتقال توسط باد انجام می‌گیرد. باغداران گردو برای هر ۱۰ اصله گردو یک اصله رقم گرده افشان برای باردهی بیشتر گردو می‌کارند. گردو تو سرخ هم جز ارقامی می‌باشد که برای باردهی بیشتر نیاز به گرده افشان دارد.

نحوه کاشت گردو توسرخ:

بعد از تحلیل‌های خاک و اب مورد نظر زمان خط کشی زمین و اماده کردن چاله‌های نهال گردو توسرخ در فاصله‌های ۷متر می‌باشد در کاشت نهال گردو توسرخ دقت داشته باشید چون جز ارقام پیوندی می‌باشد حتما محل پیوند ۷ سانتی متر بالاتر از سطح خاک قرار بگیرد. در صورتی که محل پیوند زیر خاک بماند در سال های اتی شاخه هایی که از تنه اصلی جوانه می‌زنن معلوم نخواهد شد که کدام شاخه متعلق به پایه و کدام متعلق به شاخه‌ی اصلی و پیوند می‌باشد. علاوه بر این تماس مستقیم محل پیوند با خاک منجر به بیماری‌های قارچی و باکتریایی و در نهایت شکسته شدن محل پیوند می‌شود. بهترین خاک برای کاشت نهال گردو توسرخ خاکی است که رنگ ان تیره باشد و از قرمز به قهوه‌ای و سیاهی بگراید. این خاک را در هنگام چاله زنی از سطح زمین جمع‌اوری و در کاشت به قسمت زیر چاله منتقل کنید.

فواید مغز گردو توسرخ:

چربی‌های مفید زیادی در مغز گردو تو سرخ وجود دارد علاوه بر چربی مغز گردو توسرخ حاوی انواع ویتامین‌ها و‌مواد معدنی زیادی می‌باش‌ در واقع می‌توان گفت مغز گردو تو سرخ به تنهای یک ماده غذایی ارزشمند به شمار می‌رود. مغز گردو توسرخ حاوی انتی اکسیدان‌های زیادی می‌باشد که از گرفتگی رگ‌های قلب جلوگیری می‌کند و همچنین مغز گردو توسرخ باعث کاهش التهاب، تقویت روده و باعث کاهش خطر ابتلا به انواع سرطان می‌شود همانطور که کفته شد مغز گردو توسرخ حاوی جربس غیر مضر بسیار بالایی می‌باشد که موجب تقویت و سلامت روده انسان می‌شود.

مقدار باردهی و زمان شروع گردو توسرخ:

با وجود اینکه نهال گردو توسرخ رشد کندی دارد. اما از سال اول کاشت بار می‌دهد و ار سال چهارم به بعد شما می‌توانید از گردو تو‌سرخ برداشت اقتصادی داشته باشید باغدارانی که قصد احداث باغ گردو توسرخ را دارند بهتر است بدانند این گردو تا ۵۰ سال گردوی گران قیمت و با کیفیت به شما خواهد داد. گردو تو سرخ بعد از سال پنجم به یعد با در نظر گرفتن۲۴۰ اصله برای یک هکتار به طور میانگین ۶تن به شما محصول خواهد داد که ورن هر گردو به طور متوسط ۱۲ الی ۱۳گرم می‌باشد و با توجه به کلکسیونی بودن محصول این نوع گردو بسیار برای شما حنبه اقتصادی خواهد داشت.

قیم گذاری برای گردو توسرخ:

همانطور که خانه نیازمند ستون هست نهال جوان و تازه کاشته شده نیز نیازمند قیم می‌باشند. قیم به عنوان تکیه‌گاه نهال تازه کاشته شده بسیار حائز اهمیت می‌باشد قیم به رشد نهال در جهت ایستاده کمک می‌کند و از شکسته شدن نهال جوان توسط باد جلوگیری می‌کند. عموما قیم باید دو سوم اندازه‌ی نهال باشد و به صورت عمودی و با فاصله از ریشه در کنار نهال نصب شود.

نکته:بسته به شدت باد منطقه شما می‌توانید از یک تا چهار قیم برای یک نهال گردو توسرخ استفاده نمایید.

مزایای خرید نهال گردو تو سرخ به صورت اینترنتی:

شاید خرید اینترنتی برای بسیاری از خریداران نهال گردو نگران کننده باشد و‌مسلما این امر طبیعی می‌باشد اما اگر از یک نهالستان معتبر دارای مجوز از جهاد کشاورزی خرید کنید خیالتان راحت می‌شود.

در عصر حاضر به دلیل هزینه‌های بالای رفت و امد سختی رفت و امد باعث شده خرید اینترنتی رواج داشته باشد و همین باعث شده بسیاری از افراد خرید خود را بصورت غیر حضوری انجام دهند. اینترنت بهترین راه ارتباطی فروشندگان با خریداران شده است. از مزایای خرید نهال گردو توسرخ بصورت اینترنتی جستجوی بهترین مرکز تولید نهال و معتبرترین ان می باشد با مراجعه به سایت شرکت رویال نهال مشاهده مجوز این شرکت از سازمان جهاد کشاورزی متوجه خواهید شد با خرید نهال گردو توسرخ از این مجموعه یک خرید مطمئن را تجربه می‌کنید. در عصری که همه شعار می دهند ما عمل می کنیم ، به تمام تعهدات خود در قبال مشتریان عزیز، ما خود را در قبال شما هم میهنان عزیز مسئول می‌دانیم در قبال صرف هزینه‌ای که برای خرید نهال از ما صرف می کنید. نهالی سالم با کیفیت، دارای گواهی اصالت دارای گواهی قرنطینه تحویل شما دهیم. مدیریت شرکت رویال نهال رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار داده است. لذا از شما باغداران عزیز خواهشمندیم خرید نهال گردو توسرخ و یا هر نهال دیگر را از مرکز معتبر انجام دهید تا در صورت بروز مشکل پاسخگو باشند برای خرید از مرکز معتبر رویال نهال می توانید با ما در ارتباط باشید.

مشخصات نهال گردو توسرخ پیوندی


کشور سازنده: آمریکایی

عملکرد میوه در هکتار: بین 4 الی 5 تن

شروع به باردهی: از سال دوم یا سوم

فاصله کاشت: 7 متر مربع

ارتفاع از سطح دریا: تا 1200 متر

درصد چربی: چربی بالا

شکل میوه: خوش فرم

ارتفاع درخت: 6 متر

نیاز سرمایی: منفی 11 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: پوست نازک و به راحتی

عمر اقتصادی: حدود 80 سال

رنگ مغز: قرمز - سرخ

وزن مغز: حدود 12 گرم

مقاومت در برابر آفات: بسیار عالی

رقم گرده افشان: چندلر و فرانکت

میزان آبیاری: هر 10 الی 20 روز یکبار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت