خرید نهال گردو بذر گردو خوشه ای | نهال گردو بذر گردو خوشه ای | نهالستان رویال نهال

نهال گردو بذر گردو خوشه ای ، خرید نهال گردو بذر گردو خوشه ای ، قیمت نهال گردو بذر گردو خوشه ای ، فروش نهال گردو بذر گردو خوشه ای ، احداث باغ نهال گردو بذر گردو خوشه ای ، کاشت نهال گردو بذر گردو خوشه ای

 • 09141811520

 • 09301811520


 بذر گردو خوشه اي

بذر گردو خوشه اي

خرید بذرگردو خوشه ای ،گردو ژنوتیپ برتر رویال سال یار نیست و هر سال بار می دهد.در هر بند 5 الی 40 عدد گردو با سایز درشت و بازار پسند می باشد.هیچ کدام از گردو ها پوچ نیست و برخلاف گردوهای خوشه ای تمام گردو ها پر مغز وسالم می باشد.اندازه درخت پایه کوتاه می باشد که مانندچتری وسیع با ارتفاع کم که سبب افزایش باردهی گردو و از طرف دیگر چیدن گردو بسیار ساده است.
گردو ژنوتیپ برتر رویال گردو از مقاومت بالایی به انواع بیماری ها و آفات دارد.مقاومت بسیار زیادی در مقایسه با گردوهای دیگر تحمل خشکی بالایی در این گردو دیده می شود در مناطق خشک و کم آب درختان ای نژاد رشد کندی پیدا می کنند و خشک نمی شوند. گردو ژنوتیپ برتر رویال پوست نازکی دارد و مغز گردو به راحتی از پوسته جدا می شود.درختان گردو ژنوتیپ برتر رویال از سال اول به بار می نشیند.از ویژگی های بارز گردو ژنوتیپ برتر رویال دیر گل بودن ان است. گردو ژنوتیپ برتر رویال مانند گردو چندلر 25 روز دیرتر از سایر گردوها گل باز میکند در واقع برای مناطقی که سرمای بهاره دارد گردو ژنوتیپ برتر رویال بهترین رقم می باشد.میزان باردهی گردو ژنوتیپ برتر رویال در 5 سالگی هکتاری به 15 تن می رسد.در واقع 2برابر گردو های خارجی.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در سردترین منطقه کشور مانند آذربایجان ؛ کردستان ؛ مشهد ؛ خرم آباد ؛لرستان و ... قابل کشت می باشد.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در باغ شخصی مهندس آرمین قاسمی در آذربایجان غربی برای اولین بار تولید گردیده است. و به نام مهندس آرمین قاسمی ثبت گردیده است. و همچنین در سال 1390 مقام کشوری گردو کار نمونه را به نام خود ثبت گردیده است.
نمونه کار :
از پروژه ی احداثی گردو ژنوتیپ برتر رویال در آذربایجان غربی که مقام اول باغ نمونه کشوری را به خود ثبت گردیده توجه داشته باشید که این رقم به نام آرمین قاسمی ثبت گردیده است است.می توان اشاره کرد باغداران عزیز می توانند قبل از خرید خود اقدام به بازدید باغ نمونه کشوری که از نهالهای ژنوتیپ رویال قاسمی می باشد و بعدآ اقدام به خرید نهال خود نمایند.
مفتخریم که این رقم ثبت شده که توسط جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی به عنوان باغ گردو نمونه کشوری ثبت گردیده است.توانسته ایم در راستای پیشرفت کشور قامی برداشته باشیم .
توجه داشته باشین که این رقم به نام ارمین قاسمی ثبت گردیده است در غیر این صورت به رقم فوق شامل نمی شود.
نهالستان ارمین قاسمی هرساله از باغ شخصی خود (رقم ژنوتیپ برتر رویال)حدود 10 تن از محصول خود را به داخل و خارج از کشور صادر میکند،نهالکاران و باغداران عزیز میتوانند حضوری ویا غیر حضوری اقدام به خرید خود نمایند

نهال گردو بخرید بذر خوشه از نهال گردو رویال یکی از محبوب ترین و محبوب ترین آجیل ها است که انواع مختلفی دارد و در شرایط آب و هوایی متفاوت و خاصی رشد می کند. گردو خواص بسیاری دارد و برای کودکان در سن رشد گردو بسیار مهم است ، بنابراین به خانواده ها توصیه می شود که به بچه های خود گردو بدهند. اگر باغبان هستید یا باغ سبزی دارید می توانید با خرید نهال گردو از نهال رویال از این ماده مغذی استفاده کنید. یکی از انواع نهال گردو ، نهال گردوی بذر بوش است. برای پرورش نهال های گردوی بوته ای ، ابتدا باید در مورد آن بدانید. افرادی که می خواهند نهال گردو بخرند باید بدانند که این نهال ها بومی آسیای غربی و هیمالیا هستند. این نهال ها از شش نوع مختلف هستند. اگر یکی از بهترین میوه های خشک را می خواهید ، می توانید با خرید نهال گردو آن را تهیه کنید. زیرا این میوه در میان میوه های خشک از ارزش بالایی برخوردار است. علاوه بر این ، رویال نهال ، با ارزش ذخیره سازی و صادراتی پایین ، ویژگی مهم دیگری است که هنگام خرید نهال گردو از رویال نهال م effectiveثر است. با کمک شما ، این نهال گردو یک درخت تک ساقه به ارتفاع 10 تا 25 متر رشد می کند. برگهای این درخت گردو نیز ترکیبی از برگهای بزرگ در کنار برگهای منفرد است که زیبایی خاصی به آن می بخشد. خرید نهال بوته گردو به شما کمک می کند درخت خود را رشد دهید. نهال این نهال ها به طور عمده در کلاله 1-3 روز پس از گرده افشانی جوانه می زنند. این نهال های گردو معمولاً 4 گل ماده دارند.

کاشت نهال گردو خوشه ای به شما امکان می دهد از بسیاری از ویژگی های آن نهایت استفاده را ببرید و از این میوه مقوی لذت ببرید. در این نهال های گردو ، گلهای نر در حالت سیالیت و تعلیق قرار دارند و در تابستان جوانه های ماده آنها متفاوت است. از ویژگی های جالب این مدل از نهال های گردو این است که گردوی آنها کاملا رسیده می ریزد و یک پوست سبز اطراف آنها را می پوشاند. گردوی دسته ای و استفاده از گردو در آینده این به کاهش سطح کلسترول خون کمک می کند. این نهال های گردو بهترین منبع منگنز و مس هستند و مصرف گردو آن می تواند به شما کمک کند. این تنوع گردو حاوی آنتی اکسیدان است که پوست زیبا شما را جوان و شاداب می کند. این میوه خشک حاوی ویتامین های گروه B است.استفاده از این نوع گردو در پیشگیری و محافظت از بدن در برابر بیماری های قلبی بسیار مثر است. خرید نهال گردو خوشه ای از رویال نهال در آینده گردو برای خوردن فراهم می کند تا از بیماری های خطرناکی مانند لخته شدن خون ، پارکینسون ، آلزایمر و سنگ صفرا جلوگیری کنید. همانطور که در این مقاله ذکر شد ، با خرید نهال گردو و به طور کلی خوردن گردو ، برخی از خواص آن برای بدن بسیار مفید است و از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند.

هنگام خرید نهال گردو خوشه ای چه نکاتی مهم است؟ گردو نژادهای مختلفی دارد و این نژادها شامل انواع مختلفی از گردو با ویژگی های خاص هستند. در این مقاله اطلاعات خرید نهال گردو خوشه ای به شما ارائه می شود. نام دسته روی این مهره حک شده است که نشان دهنده سبک باردهی این مغز است. در حقیقت ، باردهی نهال گردو خوشه ای اجتماعی و خوشه ای است. خریدهای نهال گردو خوشه ای به دو گروه تقسیم می شوند. نوع گردو از نوع انگلیسی است و علی رغم نام انگلیسی آن ، اصل آن با ایران همراه است. گونه دیگری بومی آمریکای شمالی به عنوان گردوی سیاه شناخته می شود.
نکات مهم هنگام خرید نهال گردو خوشه ای: گردو در فرانسه سابقه طولانی دارد. برخی نیز آن را با نام فرانسه می شناسند. با این حال ، نام لاتین این نوع گردو بر اساس یک کلمه فرانسوی است. این گونه از قرن 18 در فرانسه کشت می شود. پرورش نهال گردو خوشه ای برای مناطق سردسیر مناسب است. زیرا در زمستان و یخبندان های احتمالی در بهار می تواند مقاومت زیادی در برابر دما داشته باشد. دسته گردو پوسته نازکی دارد ، بنابراین کاشت آن مهم است. اگرچه این نوع گردو پوسته ای نازک و مرغوب دارد اما گلدهی آن نسبتاً طولانی خواهد شد. همچنین گردو خیلی دیرتر از گردوهای دیگر می رسد. این گردوها تا اواسط پاییز می رسند. به طور معمول ، بیشتر گردوها را می توان در اواخر تابستان و در نهایت اوایل پاییز برداشت. یک نمونه بالغ و تمام شده از این درخت به ارتفاع 30 تا 60 فوت می رسد. خیلی بلند. خرید نهال گردو خوشه ای ظرف پنج سال ثمر خواهد داد. اگر تصمیم دارید برای باغچه خود نهال گردو پرورش دهید ، بهتر است از فاصله 25 تا 40 فوت بین این نهال های کاشته شده استفاده کنید. در این حالت رشد نهال گردو تداخلی با سایر نهال ها نخواهد داشت.

شرایط و نکات مهم قبل از پرورش نهال گردو خوشه ای هنگام کاشت نهال گردو خوشه ای باید به آبیاری آن نیز توجه کنید. این آبیاری در فصل خشک بسیار مهم است. یعنی وقتی دیگر برای گیاهچه ها بارش طبیعی وجود ندارد. توجه به آبیاری فصول خشک از ماه مه تا سپتامبر در نظر گرفته شده است. در حقیقت ، ظرفیت آبیاری نهال گردو خوشه ای 12 تا 15 گالن در هفته است. هرس برای درختان ، به ویژه درختان میوه بسیار مهم است. هرس در زمان مناسب می تواند به درخت رشد سالم داده و روند باردهی آن را بهبود بخشد. پس از کاشت نهال گردو خوشه ای ، باید به شرایط پیرایش آن توجه کنید. برای هرس ، زمان نزدیک به بیدار شدن درخت انتخاب می شود. این بار می تواند اواسط یا اواخر زمستان باشد. شاخه های کمتر از 45 درجه معمولاً در هنگام هرس درخت برداشته می شوند.
نهال گردو خوشه ای نهال گردو خوشه ای شما را با انواع گردوهایی که رشد قابل توجهی دارند آشنا می کند. این باعث می شود که بسیاری از باغبان ها این نژاد خاص را انتخاب کنند. از کیفیت خوب و شرایط متوسط ​​پرونده برخوردار است. وقتی از گردو به صورت خوشه ای استفاده می کنید ، می توانید نهال گردوی چندلر و هارتلی را گرده افشانی کنید. این برای باغبانانی که از چندین نژاد در یک باغ استفاده می کنند مهم است. البته این مسئله به بهترین وجه در همه باغ ها مورد توجه قرار می گیرد. یعنی باغبان از کاشت همزمان چندین نوع گردو از گونه های مختلف در باغ بهره مند می شود. نکته مهم دیگر در مورد کاشت نهال گردو خوشه ای این است که مدت زمان طولانی طول می کشد تا این گیاه از خواب زمستانی خارج شود. بنابراین ، توسط یخبندان بهاری اسیر نخواهد شد. مهمترین و پرکاربردترین روش برای تکثیر بوته ها پیوند است. اواخر پاییز نهال گردو خوشه ای بخرید. لطفا توجه داشته باشید که بلافاصله پس از خرید نمی توانید این نهال ها را بکارید.

اهمیت فصل سرما برای گردو بوته ای: هنگام پرورش نهال گردو خوشه ای توجه داشته باشید که این نهال ها باید رشد کرده و در برابر سرما مقاومت کنند. در همان زمان ، با همان هوای سرد رشد می کند. بنابراین ، هر فصل باید حدود 700 ساعت سرد باشد. دمای ساعتی سرد نزدیک به صفر و کمتر از 10 درجه است. در واقع ، این نوع دما شامل دمای زیر صفر نیست. زمان جمع آوری گردو از این درخت از اواسط مهر تا اواسط آبان است.

تولید مثل این نهال های گردو و آفات آن: البته هنگام خرید نهال گردو ، تولید مثل و بیماری های آنها بسیار مهم است. بهتر است بدانید که تکثیر گردو توسط بذر انجام می شود ، و همچنین می تواند از طریق پیوند تکه ای انجام شود. البته پیوند پلاستیک را می توان روی نهال گردوی دو ساله با بذرهای خوشه ای انجام داد. این نهال ها بهتر است در بهار کاشته شوند. برای تولید مثل آن می توانید از پیوند شاخه ها ، جوانه ها و نهال ها نیز استفاده کنید. اما عامل مهم دیگری که هنگام خرید نهال گردو موثر است ، آفات و بیماری های آن است. یکی از این بیماری ها که در سال های بارانی اتفاق می افتد ، آنتراکنوز ناشی از عوامل بیماری زای قارچی است. بیماری دیگری نیز وجود دارد که باعث خشک شدن شاخه های درختان بیمار می شود. یکی از بیماری های شایع نهال گردو ، گلوکوم است

گردوی بذر خوشه ای بخرید ، گردو بهترین ژنوتیپ سلطنتی سال نیست و هر ساله میوه می دهد. 5 تا 40 گردو در هر بخش بزرگ و قابل فروش است. هیچ یک از گردوها خالی نیست و برخلاف گردوی خوشه ای ، همه گردوها پر از مغز است. و سالم. اندازه درخت ....


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ