آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
عکس نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9

نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9

خرید نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9، کاشت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9، هرس درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9، نحوه آبیاری گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9
  •     
  • مشخصات نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9

معرفی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9


مشخصات نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

منشا نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ9 ایران می‌باشد. وجز ارقام اختصاصی شرکت رویال نهال می‌باشد. شرکت رویال نهال که تولید تخصصی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9را در الویت کار خود قرار داده با تولید نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 حرف اول را بین مراکز تولید نهال می‌زند. این باور غلط بین کشاورزان واغلب باغداران عزیز رواج یافته است که نهال های تولیدی کشور‌های غربی از جمله آمریکا نسبت به ارقام ایرانی بهتر می‌باشد ولی این مورد کامل اشتباه است. ارقام تولیدی شرکت رویال که تخصصی این شرکت می‌باشند با آب و هوای ایران سازگار تر می‌باشند و بازدهی و عملکرد بهتری دارند.

خصوصیات نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

از جمله پر محصول ترین نهال‌های گردو‌ ژنوتیپ، تیپ 9 می‌باشد که در اکثر باغ‌ها کشورمان می تواند رشد خوبی داشته باشد. نهال گردو‌ ژنوتیپ رویال تیپ 9 می‌تواند بخوبی خود را با مناطقی که اب و هوای سردی دارند سازگار کنند، بسیار دیرگل می‌باشد. نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در مناطقی که زمستان طولانی دارند و سرمای بهاره شدید سالم می ماند و شکوفه‌های گردو از بین نمی‌رود زیرا نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 دیرگل می‌باشد. نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 دیرگل و همچنین زودخزان بوده و این مزیت حساب می‌شود. علاوه بر اینکه نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 دیر گل است دیربرگ نیز می‌باشد. نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 دارای قدی نیمه افراشته بوده، وقتی به سن بالاتر می‌رسد پهنای آن از هر طرف 5/2 متر می‌باشد. گلدهی نهال گردو تیپ 9 بستگی به آب و هوای منطقه‌ای دارد که در آن کاشت می‌شود. آخر فروردین و اول اردیبهشت زمان مناسب گلدهی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 است.

شروع محصول دهی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بازدهی سریعی دارد چرا که با گذشت تنها یکسال از کاشت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 باردهی آن به تعداد محدود آغاز می‌شود. آغاز سن بلوغ نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 حدود 4 و یا 5 سالگی می‌باشد و در سال نهم کامل به درخت بالغ تبدیل می‌شود.با توجه به تجربه چندین ساله شرکت رویال نهال در تولید نهال گردو رویال و تجربه به عینه در باغ مادری این مجموعه نهال ژنوتیپ رویال تیپ 9 در 5 سالگی بین 10 تا 15 کیلو بار می دهد و در سن 9 سالگی بین 40 تا 60 کیلو بار می‌دهد.

می‌توانید میوه‌های حاصل از درخت بالغ گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 را در آخر تابستان و اول پاییز برداشت کرد. می توانید بعد از برداشت محصول گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 ان را انبار کرده و در فصل زمستان و نزدیک عید نوروز که قیمت آن بالا می باشد به فروش رساند. میوه حاصل از نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بازار پسند است به دلیل پوست کاغذی و مغز سفید رنگ و درشتی که دارد.

حداکثر عملکرد میوه گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در هکتار:

درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بالغ بر 10 تن در هکتار بار می‌دهد توجه داشته باشید این حجم از باردهی مربوط به سن بلوغ درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 می‌باشد. درخت گردو رویال ژنوتیپ رویال تیپ 9 جز ارقامی می باشد که بیشترین میزان باردهی در هکتار را داشته. باردهی درخت ژنوتیپ رویال تیپ 9 خیلی بیشتر از ارقامی مثل گردو چندلر و یا فرنور و بسیاری از ارقام دیگر می‌باشد.البته ناگفته نماند که میزان تناژدهی ان در مقایسه با رقم گردوژنوتیپ7 عدد خیلی ناچیزی می باشد.

اذعان می‌داریم که میزان باردهی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بستگی زیادی به میزان رسیدگی از لحاظ آبیاری، کودو سم و خاک دارد وقتی شرایط محیطی نیز تاثیر گذار است. در شرایطی که رسیدگی به نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9بسیار درجه یک باشد محصول درجه یکی نیز برداشت می‌شود.

ارتفاع از سطح دریای مورد نیاز نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 مثل ژنوتیپ تیپ 7 قادر به رشد و باردهی در اکثر مناطق با سطح ارتفاعات مختلف از دریا می‌باشد. نتیجه می‌گیریم نهال ژنوتیپ رویال تیپ 9 با اکثر مناطق با اب و هوای متفاوت سازگاری دارد ولی باید توجه داشت در مناطقی کشت شود که نیاز سرمایی ان برطرف شود، عرض کردیم برای تبدیل سطح ارتفاع از دریا آزاد مناسب کشت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 500 تا 2800 می‌باشد. به گفته کارشناسان شرکت معتبر و صاحب تجربه تولید و عرضه نهال گردو، نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 حتی تا ارتفاع 3000 هم جواب می‌دهد. چرا که بسیار مقاوم به سرمای و دیرگل می‌باشد.

شکل میوه و درصد چربی میوه ژنوتیپ رویال تیپ 9 رنگ مغز و وزن گردو:

میوه گردو رویال تیپ 9 شبیه گردوی تیپ 7 یا می توان گفت کمی کوچک تر از ان می‌باشد. چرا که از حالت گردی خارج شده و کمی کشیده و حالت تخم مرغی به خود گرفته است. گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 درصد چربی مغز بالایی دارد، که بازار پسندی محصول را بالا می‌برد و تجربه زیادی به خود جلب می‌کند چرا که گردوهایی که درصد چربی بالایی دارند مصارف زیادی هم دارند و از انها برای روغن گیری گردو می‌توان استفاده کرد.

75 درصد چربی مغز گردوی ژنوتیپ رویال تیپ 9 می‌باشد از این رو در انواع غذا، دسر، شیرینی، حلوا و مصارف نظیر از ان استفاده نمود. رنگ مغز گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بسیار روشن می‌باشد. حالت سفید بودن آن بسیار زیبا می‌باشد، طعم و مزه‌ای بی نظیر دارد.

میوه گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بسیار درشت می‌باشد. بطوری که هر کیلو گردو رویال تیپ9 حدود 760 گرم مغز بسیار سفید و درجه یک را دارا می باشد که این امتیاز مثبت برای این رقم می‌باشد. گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 با مغز چوبی خود دارای وزن 15 گرم است. و مغز روشن و درجه یک با توجه به وزن هر گردو حدود 77 گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 وزنی برابر یا 1 کیلو گرم دارد. با توضیحات بالا خرید نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 و کاشت و فروش محصول دارا می‌شود.

پوست گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بسیار پوست نازک و کاغذی دارد با فشار دست پوست گردوژنوتیپ رویال تیپ 9 به راحتی جدا می‌شود.

عمر اقتصادی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

از جمله نهال‌هایی که بیشترین عمر اقتصادی را به خود اختصاص می‌دهند درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 می‌باشد. اگر درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 سلامتی و رسیدگی مناسب از جمله کوددهی، آبیاری، سم پاشی به موقع و کنترل شده داشته باشد. می‌تواند بالاترین عمر اقتصادی را داشته باشد حتی با رعایت موارد ذکر شده درخت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بیش از 100 سال می تواند عمر کند. حتی با همان کیفیت عالی باردهی داشته باشد. در این مقاله به مهم دست پیدا می‌کنیم مسئله رسیدگی و آبیاری و مراقبت از نهال بعد از کشت تا سن بلوغ و حتی بعد از ان مسئله بسیار مهم و حیاتی برای نهال دارد. شما باغداران گرامی با تماس با شرکت رویال نهال و مشاوره از متخصصان این شرکت با بهترین وبروزترین متد آموزشی کاشت داشت برداشت و افزایش عمر نهال و کیفیت و میزان محصول دهی آشنا شود. و جز باغداران نمونه کشور باشید با یکبار خرید نهال از شرکت رویال نهال دیگر از شرکت دیگری خرید نخواهید کرد چرا که کیفیت نهال خریداری شده تضمین ماست.

اولین و تنها شرکت تولید نهال ایران و حتی خاورمیانه که الویت کار خود را رضایت مشتری قرار داده و نفع مشتری و سود او را از فروش خود مهمتر می‌دانند. شضرکت رویال نهال مهندس ارمین قاسمی می‌باشد.تنها با یکبار خرید از شرکت رویال نهال صحت گفته‌های ما به شما ثابت می‌شود

مقاومت گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در برابر افات:

نهال گردو ژنوتیپ ژنوتیپ رویال تیپ 9 از جمله ارقامی باشد که اصلاح شده ضعف آن از بین رفته نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 در برابر بیماری و آفت بسیار مقاوم می‌باشد همانطور که از ضررهای سموم شیمیایی آگاه می‌باشید. با کمی مراقبت از نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 می‌توان از بیماری آن در نتیجه کاهش استفاده از سموم جلوگیری کرد. اگر نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 تقویت کرد با استفاده از کودهای حیوانی که به خاک می‌دهیم درخت را در برابر ضعیف شدن و مستعد بیماری شدن معصون می دارید. با تمام توضیحات حتی در صورت ابتلا نهال به بیماری یا افات قابل کنترل می‌باشند.

فصل مناسب کشت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 و کشت اصولی ان:

از جمله پارامترهای مهمی در کشت اصولی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 بدان توجه نمود. رعایت فاصله مناسب کاشت می‌باشد. به قدری فاصله کاشت مناسب مهم می باشد که در صورت رعایت نکردن استاندراد ان نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 ضعیف می‌ماند یا محصول خوب نمی‌دهد. بهترین فاصله کاشت امتحان شده و امتحان پس داده 6 * 7 می باشد. با رعایت این فاصله نهال که رشد مناسبی هستند و درحت حاصل از ان دارای باردهی مناسبی خواهدبود.

درباره فصل مناسب کاشت نهال رویال می‌توان گفت بستگی به شرایط آب وهوایی هر منطقه دارد. در مناطق سردسیر معمولا اواخر اسفند و اوایل فروردین به کاشت نهال می‌پردازند ولی در مناطقی که هوا نسبتا خوب است و به اصطلاح نیمه گرمسیری می باشد در فصل پاییز نیز کاشت نهال رویال تیپ 9 را انجام می‌دهند.

آبیاری نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

باور اشتباه کشت دیم گردو در سال‌های اخیر در بین کشاورزان رواج یافته است. ولی کشت گردو به روش دیم اصلا جواب نخواهد داد. نیاز آبی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 حدود 50 تا 70 لیتر در هر 7 روز می‌باشد. حتی با افزایش سن و رسیدن به سن بلوغ این نیاز آبی بیشتر شده و ممکن است به 4 روز نیز کاهش یابد. البته در مناطق نیمه گرمسیر که هوا گرم است نیاز آبی نهال گردو‌ ژنوتیپ رویال تیپ 9 بیشتر هم می‌شود چرا که در صورت عدم آبیاری منظم و به موقع نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 صحبت کردیم باید در آبیاری نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 از افراط و تفریط پرهیز کنیم چرا که آبیاری نامنظم نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 باعث ایجاد تنش شده و نهال را فلج می‌کند.

کوددهی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9:

یکی از مهم ترین مسائل در احداث باغ گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 کوددهی می‌باشد چرا که در صورت مواجه شدن خاک با کمبود عناصر و عدم اصلاح خاک رشد ریشه نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9متوقف، برگ‌ها کوچک و همچنین برگ‌های نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 زرد و ضعیف می‌شود خزان می‌کنند و می‌ریزند و در نتیجه نهال مورد نظر می میرد.

باید توجه داشته باشید که در صورت فقر خاک مورد کشت نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 و یا ابتلا آن بیماری هر سم یا کودی استفاده نکنید چرا که می‌تواند اثر سو داشته باشد و منجر به نابودی نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9 شود برای اینکه سم یا کود مناسب نهال و خاک زمین خود را بشناسید می‌توانید با مشاوران شرکت رویال در تماس باشید و مشاوره بگیرید تا بهترین مورد را انتخاب کنید.

نحوه خرید اینترنتی از شرکت معتبر رویال نهال مهندس آرمین قاسمی:

خرید اینترنتی از شرکت رویال تنها با یک کلیک صورت می‌گیرد، سایت شرکت رویال نهال جامع و کامل ترین اطلاعات درباره نهال، انواع ویژگی‌ها و قیمت نهال مناسب منطقه شما در اختیار شما قرار می‌دهد. با مراجعه به سایت شرکت رویال اولین و بزرگترین شرکت تولید نهال بصورت خرید نهال‌های ژنوتیپ اصل تیپ های مختلف از جمله تیپ 9 فقط از شرکت رویال نهال مهندس آرمین قاسمی قابل انجام است چون این ارقام اختصاصی شرکت رویال می‌باشند و شرکت‌های که آن را توزیع می‌کنند تنها از نام نهال‌های ژنوتیپ استفاده می‌کنند. پس بهتر است بجای خرید ارزان خرید مطمئن را تجربه کنید با یکبار خرید از شرکت رویال مشتری دائمخ ما خواهید شد.

بسیاری از دستفروشان با سو استفاده از نام نهال‌های شرکت رویال قصد سو استفاده از مشتریان گرامی را دارند لذا خواشمند است در صورت خرید نهال گردو یا هر نهال دیگر به شرکت معتبر دارای مجوز که نهال شناسنامه دار توزیع می‌کند مراجعه کنید چرا که حتی اگر مشکلی بروز کند این شرکت معتبر پاسخگوی شما خواهد بود.

سخن پایانی:

شرکت رویال نهال مهندس آرمین قاسمی بزرگترین و محبوب ترین شرکت خاورمیانه افتخار همکاری بیش از نیم قرن را با شما باغداران عزیز دارد. چرا کهع این شرکت با این سطح از تجربه و تخصص درجه یک ترین نهال را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. چرا که الویت اول شرکت مهندس آرمین قاسمی سود و رضایت مشتری می‌باشد نه صرفا سود شرکت.

شرکت رویال نهال پیشرو در صنعت تولید نهال دارای گواهی سلامت ، اصالت پرچم دار تولید نهال در شمالغرب کشور می‌باشد. نحوه خرید از این شرکت بدین گونه می‌باشد که می‌توانید با روابط عمومی این شرکت در ارتباط باشید و پس از مشاوره رایگان ثبت سفارش خود را انجام دهید و فاکتور ثبتی که تضمین کار شرکت می‌باشد دریافت کنید. و در صورت بوجود آمدن مشکل شرکت تمام قد در برابر مشتری پاسخگو خواهد بود چرا که همیشه حق با مشتری است.

مشخصات نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 9


کشور سازنده: ایران

عملکرد میوه در هکتار: تقریبا 5 تن

ارتفاع از سطح دریا: تا 1500 متر

آب و هوای مناسب: معتدل و رو به سردسیر

نوع پوسته: کاغذی

نوع باردهی: یکدست

گرده افشان: خودگرده افشان

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت