خرید نهال گردو تویسرکان | نهال گردو تویسرکان | نهالستان رویال نهال

نهال گردو تویسرکان ، خرید نهال گردو تویسرکان ، قیمت نهال گردو تویسرکان ، فروش نهال گردو تویسرکان ، احداث باغ نهال گردو تویسرکان ، کاشت نهال گردو تویسرکان

 • 09141811520

 • 09301811520


 گردو تویسرکان

گردو تویسرکان

گردو از درختان ارزشمندی است كه ارتفاع آن می تواند به 20 متر هم برسدو به عنوان یك محصول صادراتی دارای جایگاه خاصی بوده شهر تویسركان (همدان) را به عنوان بهشت گردوهای ایران می شناسند تویسرکان یکی از شهرهای استان همدان در ایران است. تویسرکان در جنوب کوه الوند و شهر همدان واقع شده‌است. این شهر به خاطر تعدد و بزرگی درخت‌های گردویش بسیار معروف است. تویسرکان بعد از مرکز استان، ملایر و نهاوند چهارمین شهر بزرگ استان به حساب می آید. آب و هوای شهر معتدل کوهستانی است. در تویسرکان گردو را به نام "غذای مغز" نیز می شناسند و این فقط به خاطر شباهت آن به مغز نیست، بلكه به خاطر وجود امگا3 فراوان آن می باشد ، به طوری كه مصرف 4 عدد گردو در روز موجب افزایش اسید چرب ضروری امگا3 می گردد. همچنین مغز گردودارای پروتئین، قند، آب و ویتامین، املاح معدنی و فسفر می باشد. مقدار فسفر موجود درگردو با ماهی و برنج وحتی تخم مرغ برابری می كند. در فصل برداشت گردو که معمولا" اواخر شهریور و مهر ماه فصل برداشت این محصول می باشد، بیشتر مردم در باغها مشغول چیدن گردو هستند.
منطقه تويسركان با توجه به شرايط آب و هوايي، يكي از مناسب ترين مناطق براي كاشت گردو مي باشد، زيرا گردو از درختاني است كه طالب آب و هواي كوهستاني و دره اي مي باشد، البته درخت گردو در مناطقي ديگر از ايران و حتي در چين، فرانسه، ژاپن و آمريكا كشت مي شود، اما هيچ يك كيفيت گردوي تويسركان را ندارند. درختان گردو بايد طوري كاشته شوندكه فاصله بين آنها كمتر از 10 متر نباشد، چون بعد از چند سال كه از رشد آن مي گذرد شاخه ها مزاحم يكديگر شده و شاخ وبرگهاي آنان درهم مي پيچد.
بهترين زمان كاشت درخت گردو اوايل بهار است و فصل برداشت آن نيز بستگي به عوامل محيطي دارد و معمولا اواخر شهريور و مهر ماه فصل برداشت اين محصول مي باشد، اما آنچه كه بايد مد نظر قرار گيرد اين است كه هنگام برداشت گردو پوست آن بايد به رنگ قهوه اي مايل به خاكي درآمده باشد و پوست آن به راحتي ازگردو جدا شود.
به علت زود گل بودن برای باغات تجاری توصیه نمی شود.
درخت گردو،نهال گردو:
گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به 700-1500 ساعت سرمای زیر 7 درجه نیاز دارد،دمای تا 11- درجه را تحمل می کند

مقدمه ای در مورد خرید نهال گردوی تویسرکان نهال رویال: خرید نهال گردوی تویسرکان سودآور است زیرا از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، به همین دلیل به آن بهشت ​​گردوی ایران گفته می شود و شهر تویسرکان توسط جهاد کشاورزی به عنوان پایتخت مغز ایران ثبت شده است. او رسید. نهال گردوی تویسرکان از نظر بدست آوردن میوه های با ارزش و با کیفیت ، درختان ارزنده ای با بازده و اقتصاد بالا هستند. گردو انواع مختلفی دارد که از نظر خصوصیات هر کدام متفاوت است از انواع نهال گردو می توان نهال گردوی تویسرکان را نام برد که یکی از انواع صادراتی و تجاری است. کاشت این رقم بسیار مورد استقبال کشاورزان و باغداران قرار می گیرد ، زیرا کشت درختان جوان با روش های اصولی به بهره وری اقتصادی آن کمک می کند. گردوی تویسرکان بومی ایران و شهر تویسرکان (همدان) است و این مغز را به دلیل کیفیت بسیار خوب خود بهشت ​​گردوی ایران می نامند و شهر تویسرکان به عنوان پایتخت آجیل ایران شناخته می شود. تویسرکان منطقه ای معتدل و کوهستانی است که شرایط خوبی برای پرورش گردو تویسرکان فراهم می کند زیرا درخت گردو در مناطق کوهستانی بسیار خوب رشد می کند. بیشتر باغات این منطقه به پرورش گردو تویسرکان اختصاص دارد. البته هیچ گردویی کیفیت گردوی تویسرکان را ندارد. نهال های گردو تویسرکان زود شکوفا می شوند ، پوستی نسبتاً سفت دارند ، یکی از بارورترین انواع هستند و از 5 تا 7 سالگی میوه می دهند و میوه های بسیار مرغوبی دارند. مغز گردوی تویسرکان از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و متخصصان تغذیه و طب سنتی توصیه می کنند این مغز را که به عنوان پادشاه آجیل شناخته می شود ، در سبد رژیم خود قرار دهید و از مزایای بالای سلامتی و انرژی آن برای بدن خود بهره مند شوید. گرفتن
مشخصات و خصوصیات نهال گردوی تویسرکان: نهال گردو تویسرکان دارای قد متوسط ​​و میوه های آن در انتهای هر شاخه به صورت جانبی رشد می کند ، این میوه بسیار مرغوب ، بیضی شکل و تقریباً از نظر اندازه بزرگ است. گردوی تویسرکان پوستی تقریباً سخت دارد و رنگ میوه آن سفید و روشن است که طعم بسیار خوبی دارد ، نسبت هسته به پوست در این نوع گردو تقریباً 50٪ است ، بنابراین خریداران می توانند چنین محصولی را خریداری کنند. درخت گردو تویسرکان یکی از انواع سودآور است زیرا مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و کم آبی دارد. جالب است بدانید که با کیفیت ترین باغات گردو تویسرکان است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی کشور ، به خارج از کشور نیز صادر می شود و در خاورمیانه بی نظیر است. گردو تویسرکان از نظر طعم و کیفیت بسیار عالی است و به دلیل مقاومت زیاد در برابر سرمای بهار و پاییز ، عملکرد کمی و کیفی آن هر ساله افزایش می یابد. در حقیقت ، دلیل این شناخت و محبوبیت ، درصد بالای هسته در مقایسه با هسته های نهال گردو است که دلایل اصلی آن کیفیت بالای مغز گردو ، یکنواختی مغزها و روند افزایش تولید محصول و باروری آن است. وجود مقادیر قابل توجهی امگا 3 در مغز گردو به بدن شما و جذب امگا 3 کمک می کند ، بنابراین مصرف روزانه 4 گردو میزان اسیدهای چرب امگا 3 ضروری را افزایش می دهد. مغز گردو همچنین حاوی پروتئین ، قند ، آب و ویتامین ها ، مواد معدنی و فسفر است. به طور کلی ، باید توجه داشت که درخت گردو نه تنها میوه هایی با ارزش غذایی بالا ، بلکه چوبی با کیفیت بالا نیز تولید می کند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
از کاشت تا برداشت نهال گردو تویسرکان: بهترین زمان کاشت نهال گردو تویسرکان اوایل بهار است. البته برخی از افراد بسته به شرایط آب و هوایی منطقه ممکن است در پاییز نیز نهال بکارند. از کاشت تا برداشت نشا wal گردو ، تویسرکان را در نظر بگیرید ، مخصوصاً در سالهای اولیه کاشت ، تا در نهایت درختی با بازده خوب بدست آورید. مناسب ترین خاک برای کاشت درختان گردو مناسب برای شخم و زهکشی است ، خاکهای آهک و خنک برای رشد بهینه نهال موثر هستند. برای رشد بهتر ریشه توصیه می شود هنگام کاشت نهال عمق مناسب را در نظر بگیرید زیرا ریشه نهال گردو رشد وسیعی دارد و باید عمق مناسبی را مشاهده کرد. اگر می خواهید یک باغ بزرگ بسازید ، باید در کاشت نهال نیز فاصله خوبی بین نهال ها داشته باشید که باغبان ها معمولاً هنگام کاشت با روش های مربعی از آن استفاده می کنند. آبیاری گردو معمولاً کمتر از گونه های دیگر است ، زیرا این نوع نهال مقاومت خوبی در برابر کمبود آب دارد ، در زمستان این نیاز توسط آب باران برطرف می شود و در تابستان بسته به شرایط آب و هوا و نوع خاک می توانید. نهال ها را هفتگی آبیاری کنید. کوددهی و هرس نهال گردوی تویسرکان از آنجا که نهال ها از طریق خاک تغذیه مناسبی می کنند بسیار مهم است ، اگر خاک از نظر مواد معدنی فقیر باشد ، باید آن را تغذیه کرد و این فقط با تجزیه و تحلیل خاک تعیین می شود. هرس همچنین به عملکرد صحیح درخت ، رشد شاخه های جدید و از بین رفتن شاخه های مرده کمک می کند

یکی از نهال های بسیار با ارزشی که به عنوان کالای قابل توجه صادراتی شناخته می شود ، نهال گردوی تویسرکان است. نهال گردوی توسیرکان تا 30 متر رشد می کند و در ایران به عنوان یکی از بهترین گردوها شناخته می شود. فاصله 12 12 12 برای کاشت نهال گردوی تویسرکان بسیار مناسب است. عملکرد یک درخت 10 ساله از این رقم گردو از 80 تا 100 کیلوگرم در سال است. این گیاه می تواند در تپه های کوهستانی رشد کند و هیچ محدودیتی در رشد آن در سطح دریا ندارید. رقم نهال بازده اقتصادی نسبتاً خوبی دارد..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ