آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی
عکس نهال گردو وینا پیوندی

نهال گردو وینا پیوندی

خرید نهال گردو وینا پیوندی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو وینا پیوندی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو وینا پیوندی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو وینا پیوندی به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو وینا پیوندی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو وینا پیوندی ، کاشت نهال گردو وینا پیوندی ، هرس درخت گردو وینا پیوندی ، نحوه آبیاری گردو وینا پیوندی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو وینا پیوندی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو وینا پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو وینا پیوندی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو وینا پیوندی
  •     
  • مشخصات نهال گردو وینا پیوندی

معرفی نهال گردو وینا پیوندی


نهال گردو وینا:

منشا نهال گردو وینا کشور آمریکا می‌باشد. در این مقاله هر آنچه که درباره نهال گردو وینا باید بدانید برایتان شرح می‌دهیم.

مشخصات و خصوصیات نهال گردو وینا:

با پیوند ارقام نهال گردو پاین و نهال گردو فرانکت نهال گردو وینا ایجاد می‌شود. نهال گردو وینا جز اراقام زود گل حساب می‌شود و تا ارتفاع حدود1500 جواب می‌دهد. از آنجایی که زودگل می‌باشد و زودرس نیز هست. این رقم برای مناطق نیمه گرمسیری با سرمای بهاره متوسط بسیار مناسب است. چرا که نیاز سرمایی مهم دارد.

معرفی نهال گردو وینا توسط شرکت رویال بطور اختصاصی:

نهال گردو وینا جز ارقام بسیار پر بار و با کیفیت می‌باشد، اصالت نهال وینا مربوط به کشور آمریکا می‌باشد ولی شرکت رویال نهال بطور کاملا تخصصی تولید نهال وینا را انجام داده و در سطح گسترده فروش نهال وینا را انجام می‌دهد. شما می توانید با خرید نهال وینا از شرکت رویال نهال یک خرید مطمئن داشته باشید. از آنجایی که نهال گردو وینا جز ارقام پیوندی می‌باشد بسیار مهم است که بدانید که انجام پیوند نهال وینا توسط پیوند کاران متخصص مجموعه رویال نهال انجام می‌شود.

پیوندکاران مجموعه رویال نهال افرادی کاملا خبره و دوره دیده می‌باشند. این مسئله این اطمینان را به شما می‌دهد. که از پیوند اصولی نهال وینا اطمینان حاصل کنید. رقم وینا از ارقام پیوندی محبوب تولید شرکت رویال می‌باشد که طرفدار زیادی در بین مشتریان دارد.گردو وینا پاکوتاه می باشد، باردهی نهال گردو وینا کاملا بصورت جانبی می‌باشد حدود 90 درصد جانبی بار می‌دهد. تاج درخت گردو وینا دارای تاج بسیار باز و گسترده می باشد.

میزان باردهی گردو وینا:

مورد اولی که در خرید هر نهالی بدان توجه می‌کنیم میزان باردهی آن می‌باشد. نهال گردو وینا جز ارقام زودرس می‌باشد که زودبازده می باشد. در حالت کلی با مراقبت و رسیدگی مناسب حدود 5 تن بار می‌دهد. باید توجه داشته باشید که نهال گردو وینا در سن بلوغ باردهی آن زیاد می‌شود هر چه سن نهال افزایش پیدا کند طبیعی می‌باشد که باردهی هم افزایش پیدا می کند.

اگر فاکتور‌های ، کوددهی، آبیاری و هرس کنترل شده انجام شود هم تاثیر زیادی روی باردهی دارد هم عمر مفید درخت را افزایش می‌دهد.

کاشت نهال گردو وینا، و مراحل کاشت نهال گردو وینا چگونه می‌باشد:

اواخر پاییز و یا اواخر اسفند بهترین زمان کاشت نهال‌ها در مناطق با آب و هوایی مختلف در اکثر نقاط کشور ما می‌باشد. باغداران گرامی با توجه به آب و هوای محل زندگی خود فصل مناسب کاشت نهال گردو وینا را انتخاب کنند. البته باغداران عزیز می توانند برای خرید نهال گردو وینا و اطلاع از زمان مناسب کاشت از مشاوران و یا متخصصان شرکت رویال نهال ارتباط برقرار کنند. برای کاشت مناسب نهال، گودال‌هایی به عمق 70 و یا 100 سانتی متر حفر کنید.نهال گردو وینا از سال اول و دوم پس از کاشت شروع باردهی به صورت نوبرانه دارد.

فاصله مناسب کاشت نهال گردو وینا و زمان مناسب آن:

شرکت تخصصی رویال نهال که تولید اصلاح و فروش نهال گردو به ویژه وینا را انجام می دهد.اطلاعات به اشتراک گذاشته این شرکت حاصل علم و تجربه چندین سال فعالیت در تولید و فروش نهال گردو به ویژه وینا می‌باشد.

لذا کارشناسان مجرب شرکت رویال نهال معتقدند فاصله مناسب کاشت نهال گردو 6 * 7 می‌باشد شما باتوجه به سردسیر و گرمسیر بودن منطقه خود فصل کاشت را انتخاب کنید گودال مناسب کاشت نهال گردو وینا را آماده کنید و در زمان مناسب بکارید. با فاصله 6*7 بطور میانگین 240 اصله نهال گردو وینا را در یک هکتار می‌توانید بکارید.

توجه داشته باشید متراز یک هکتار برای احداث باغ گردو وینا اقتصادی می‌باشد و متراز کمتر سوددهی بالایی نخواهد داشت.

فاصله کاشت مناسب نهال گردو وینا باعث عملکرد بهتر نهال گردو وینا از لحاظ قدرتمند بودن ریشه نهال گردو وینا و باردهی آن شده.

این فاصله باعث می‌شود حتی ماشین‌های کشاورزی با سهولت بیشتری بین ردیف‌های کشاورزی عبور کنند.

آبیاری نهال گردو وینا وآیا نهال گردو وینا را می‌توان به صورت دیم آبیاری کرد:

بدیهی می‌باشد که به عنوان یک باغدار با مفهوم دیم آشنا هستید. آبیاری دیم یعنی در کل سال نهال گردو وینا آبیاری نشود و تنها به باران و برف بسنده شود. این مدل آبیاری برای نهال گردو وینا جواب نمی‌دهد. نهال گردو وینا در برابر کم آبی مقاوم نیست و باید به طور منظم آبیاری شود و به طور میانگین هر 7 روز یکبار مناسب است.

بهترین خاک جهت پرورش نهال گردو وینا چیست؟

خاکی که ریشه نهال گردو وینا بسیار به آن علاقه دارد خاکی است که خیلی نرم باشد. چرا که رشد ریشه نهال گردو وینا عمودی می‌باشد و اگر بافت خاک نرم نباشد یا سنگلاخی باشد ریشه نهال گردو وینا رشد نخواهد کرد و خشک می‌شود.

مهم‌ترین آفاتی که نهال گردو وینا را تحمل می‌کند:

اولا نهال گردو وینا نسبت به بیماری‌ها وآفات مقاوم است ولی برخی بیماری ها ممکن است سلامت نهال گردو وینا را به خطر بیاندازد.

از جمله این بیماری می‌توان به بیماری‌های زیر اشاره کرد:

• کال گیاهی

• بلایت گردو

• شانکر باکتریایی

• پوسیدگی طوقه

• کرم خراط

باید با شناخت و درمان به موقع بیماری‌ها از نهال گردو وینا مراقبت کرد.

هرس نهال درخت وینا و زمان مناسب آن:

نهال گردو وینا قد بلند نیست و جز ارقام پا کوتاه حساب می‌شود. شاخ و برگ نهال درخت وینا تراکم بالایی دارد، هرس فرم دهی درخت گردو وینا بسیار حائز اهمیت است.با هرس مناسب نهال گردو وینا نور کافی برای انجام عمل فتوسنتز برای رشد سلول‌های درخت با صلاح دید کارشناسان مجرب مجموعه تخصصی رویال نهال هرس درخت گردو وینا باید جدی گرفته شود.

گرده افشان نهال گردو وینا:

نهال گردو وینا به گرده افشان مناسب نیاز دارد. در هنگام خرید نهال گردو وینا توجه داشته باشید برای هر 10 اصله نهال گردو وینا 1 گرده افشان نیاز است. اگر نهال گردو وینا را از نهالستان رویال نهال آرمین قاسمی خرید کنید از کیفیت نهال آن مطمئن خواهید بود.

چربی مغز گردو وینا:

مغز گردو وینا دارای درصد زیادی چربی نیست و اندازه آن حدود 20 درصد می‌باشد. چربی موجود در گردو وینا بسیار برای افراد مفید می‌باشد. شرکت رویال نهال توصیه می‌کند برای سلامت جسمی خود حتما از روغن گردو استفاده کنید به ویژه روغن گردویی که از وینا گرفته شده است.

مهم‌ترین خواص گردو وینا:

مغز گردو وینا از ابتلا به افراد به سرطان جلوگیری می‌کند، حاوی منیزیم و اسید فولیک می‌باشد. دارای ترکیبات فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی می‌باشد همین موارد ارزش غذایی گردو را بالا می‌برد. باید در نظر داشته باشید نهال گردو وینا به گرما و سرمای زیاد حساس می‌باشد و نهال گردو وینا بیشتر در مناطقی که معتدل است جواب می‌دهد. وزن میوه درخت وینا 12 گرم می‌باشد. رنگ مغز میوه گردو وینا قهوه‌ای می‌باشد. و از نظر طعم و مزه خاص می‌باشد.

مواردی که در کاشت نهال وینا باید دقت کنیم:

اجازه دهید به طور کاملا تخصصی درباره کاشت گردو وینا صحبت کنیم.

تهیه نهال:

برای سهولت کار خود و راحتی خیال خود می‌توانید از یک شرکت معتبر و مجوز دار مثل رویال نهال خرید کنید. رویال نهال با فروش نهال وینا دارای شناسنامه، گواهی قرنطینه، گواهی سلامت و... به مشتری های عزیز خدمت می‌کند.

توجه داشته باشید قبل از خرید نهال آماده سازی گودال را انجام داده باشید چرا که به محض رسیدن نهال به دست شما باید کاشت شود چون دچار خشکی ریشه شده و از بین می‌رود.

بازار خرید گردو صادرات آن:

بسیاری از متخصصان معتقدند که گردوهایی پیوندی ارزش صادرات دارند. بیشتر ارقام گردو تولیدی شرکت رویال نهال از جمله وینا پیوندی می‌باشد از این رو گردوهای حاصل از وینا قابلیت صادرات به خارج کشور را نیز دارا هستند. بنابراین ارقام پیوندی مثل وینا دارای ارزش اقتصادی زیادی می‌باشد، کشور ایران هر ساله 32000 تن گردو را به خارج کشور صادر می‌کند.

شما می‌توانید با خرید نهال گردو وینا و احداث باغ گردو تولید میوه گردو قدم در راه صادرات گردو بگذارید و تبدیل به تولید کننده و عرضه کننده گردو در سطح جهان شوید. چرا که مغز گردو در سرتاسر جهان طرفدار زیادی دارد. از انجایی که وینا یک نهال پیوندی می‌باشد در این مقاله به آموزش پیوند می‌پردازیم:

آموزش پیوند گردو:

برای افزایش میزان محصول‌دهی گردو‌ها پیوند زدن راه مناسبی می‌باشد. در اینجا به توضیحاتی درباره پیوند شاخه می‌پردازیم: برای شروع پیوند کارهای زیر را انجام دهید. شاخه‌هایی درخت پایه باید سرزنی شود تا برای انجام پیوند مناسب شود. توجه کنید که سرشاخه با چاقوی تیز بریده شود. برش‌ها باید به گونه‌ای باشد که به داخل سرشاخه ادامه پیدا کند. این برش شاخه‌ها عمودی می‌باشد و اندازه آنها بسته به ارتفاع شاخه مورد پیوند 5 تا 8 سانتی متر می‌باشد. قابل ذکر است که این شاخه‌‌ها شکاف‌های ایجاد شده محل قرار دادن شاخه پیوندی می‌باشد. بعد از قرار دارن پیوندک در شکاف ایجاد شده دور آن را چسب بزنید تا پیوند خوب گیرایی داشته باشد.

نکات طلایی برای کاشت و خرید گردو وینا:

نهال گردو وینا برای باردهی عالی و رشد خیلی زیاد و تبدیل شده آن به درختی بالغ باید در بهترین شرایط کاشت رسیدگی و مراقبت و پرورش قرار گیرد. اگر تمام موارد ذکر شده در این مقاله رعایت شود نهال گردو وینا تبدیل به درختی تنومند خواهد شد که سالیان سال جوابی در خور دست رنج حضرتعالی بدهد. اگر نهال وینا را شرکتی معتبر خرید نکنید یا هنگام خرید از اصالت آن مطمئن نشوید تمام زحمات و حتی هزینه خود را بطور کامل زیر سوال می‌برید.

مزایای خرید نهال وینا:

اگر شما باغدار عزیز قصد احداث باغ و سرمایه گذاری در حیطه گردو را دارید لازم است که با متخصص این کار صحبت کنید و تحقیقات لازم را انجام دهید و با اطلاعات کامل به احداث باغ گردو وینا بپردازید. بدیهی است که شرکت رویال نهال با مدیریت مهندس آرمین قاسمی تنها شرکت معتبر کل کشور تولید و اصلاح نهال گردو را کاملا تخصصی انجام می‌دهد. طبیعی است که هر فردی قصد خرید هر محصولی را داشته باشید به متخصص ان محصول مراجه می‌کند.

شرکت رویال نهال به جرات اذعان دارد که سود حاصل از کشت گردو با دلار برابری دارد چرا که هر روز قیمت مغز گردو افزایش پیدا می‌کند. و این امر با خرید نهال گردو وینا از شرکت رویال نهال محقق می‌شود.

خرید نهال گردو وینا از بزرگترین و معتبرترین شرکت تولید نهال خاورمیانه:

اگر شما باغدار عزیز به فکر یک کار بسیار سودمند هستید احداث باغ گردو را در الویت خود قرار دهید. نهالستان نمونه و برتر خاورمیانه که شرکت رویال نهال می‌باشد برای انتخاب نهال با اصالت و سالم گزینه‌ای مناسب می‌باشد. اگر شما باغداری باشید که به احداث باغ خود اهمیت بدهید و کار خود را ارزشمند بدانید سلامت نهال رکن اصلی انتخاب شما برای خرید نهال گردو خواهد بود. برای حاصل شدن این اطمینان برای برای خرید نهال گردو با شرکت رویال نهال در تماس باشید.

مشخصات نهال گردو وینا پیوندی


کشور سازنده: آمریکا

عملکرد میوه در هکتار: بین 3 تا 3.5 تن

شروع به باردهی: از سال اول

فاصله کاشت: بین 7 تا 8 متر مربع

ارتفاع از سطح دریا: تا 800 متر

درصد چربی: 30 درصد

شکل میوه: کشیده متمایل به بیضی

ارتفاع درخت: تقریبا 4 متر

نیاز سرمایی: منفی 5 تا 10 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: پوست نازک و به راحتی

عمر اقتصادی: 100 سال

رنگ مغز: قهوه ای روشن

وزن مغز: حدود 6 گرم

مقاومت در برابر آفات: بسیار حساس

رقم گرده افشان: وینا، چندلر و هاروارد

میزان آبیاری: حدودا 7 روزی یکبار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت