خرید نهال گردو وینا | نهال گردو وینا | نهالستان رویال نهال

نهال گردو وینا ، خرید نهال گردو وینا ، قیمت نهال گردو وینا ، فروش نهال گردو وینا ، احداث باغ نهال گردو وینا ، کاشت نهال گردو وینا

 • 09141811520

 • 09301811520


 نهال گردو وینا (vina)

نهال گردو وینا (vina)

گردو پیوندی وینا در اواسط فصل برداشت به ثمر می رسد.و دارای میوه ای اب کیفیت و پربار می باشد.از نظر سایز بندی دارای اندازه ای متوسط می باشد و دارای رنگ روشن است.نهال گردو پیوندی وینا با مناطق گرم و خشک بسیار سازگار می باشد .این نوع درخت گردو دارای محصول یعنی بازدهی بالا، سایز متوسط و گردی خاص می باشد.می توان این نوع گردو را با گردوهای دیگر از جمله چلندر،هاوارد و تما مقایسه نمود.
گردو وینا در مناطق شمال امریکا دره متقاطع ویناس (vinac)پرورش داده شده است.این رقم زود گل بوده و حدود بعد از گردو های بزری شروع به جوانه زدن می کندو درختی پر رشد و مقاومت زیاد به مناطقی که گرمای تابستان بالایی دارد.گرده زا چندلر هارتلی و پدررو می باشد.
عمر اقتصادی :بیش از 100 سال
ابیاری : 20 لیتر در 20 روز
تحمل خشکی : متحمل
وزن میوه :12
وزن مغز میوه :6
نهال گردوی وینا را از نهال رویال بخرید: از میان گونه های نهال گردو ، یکی از گیاهان پیوندی و دارای شهرت عالی ، نهال گردوی وینا است. قدرت رشد این نهال بسیار زیاد است و همچنین به عنوان یکی از پربارترین نهال ها شناخته می شود. البته شما باید با یک برنامه هرس عالی رشد نهال را به خوبی مدیریت کنید. باردهی این نهال ها بطور منظم اتفاق می افتد و مشکلی در سیستم باردهی آنها وجود ندارد. هنگام کاشت نهال ، باید به خوبی از آنها مراقبت کنید و خصوصیات آنها را جدی بگیرید. برای خرید نهال ، فقط باید با نهالستان فعلی تماس بگیرید. آنها بهترین نهال ها را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهند. قیمت نهال مسئله دیگری است که هنگام خرید نهال باید بسیار مراقب آن باشید. نهال رویال بهترین قیمت خرید نهال را در بین انواع معتبر نهالستان به شما ارائه می دهد. شما می توانید به اندازه دلخواه از این نهالستان نهال با قیمت مناسب خریداری کرده و در باغ خود بکارید. شما باید اطلاعات صحیحی در مورد مشخصات این نهال ها داشته باشید و سپس آنها را خریداری کنید. در اینجا برخی از مهمترین و اساسی ترین خصوصیات نهال ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها آورده شده است.

ویژگی های مورد نیاز برای پرورش نهال گردو وینا: برای کاشت نهال گردو وینا ، باید اطلاعات خوبی در مورد مشخصات آن داشته باشید و سپس آن را بکارید. اگر به برخی از ویژگی های مهم آن توجه نکنید ، مطمئناً نخواهید توانست آن را به خوبی بکارید و محصول خوبی از آن بدست آورید. برخی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی که هنگام کاشت و خرید این نهال باید به آنها توجه کنید:
الزامات زیست محیطی برای پرورش گردو وینا: هنگام کاشت نهال گردو وینا ، توجه به شرایط محیطی نهال مهم است ، که باد باید آنها را به دقت بررسی کند. این نهال ها را می توانید در مناطق معتدل بکارید. در واقع این نهال ها را نمی توان در مکان های خیلی سرد یا خیلی گرم پرورش داد.
فقط در آب و هوای معتدل قابل کاشت است. این نهال ها بسیار مقاوم به سرما هستند ، بنابراین نگران زمستان این نهال ها نباشید. شرایط مناسب آب و هوایی تأثیر زیادی روی مغز گردو دارد و به همین دلیل هنگام کاشت نهال باید این نکته را در نظر بگیرید.
این نهال ها معمولاً پس از سرماخوردگی خوب میوه می دهند. البته این سرما نباید آنقدر شدید باشد که به بافت نهال آسیب جدی برساند. برخی از آنها در زمستان بافت خود را از دست می دهند یا سال بعد میوه نمی دهند.
به همین دلیل باید بسیار مراقب دمای زمستان این نهال ها باشید و سپس آنها را بکارید. اگر در مناطق شهری همدان ، تویسرکان ، آذربایجان ، کرمان ، خراسان ، اصفهان و 2 هستید ، باید بدانید که این نهال بهترین نهال گردویی است که می توانید بکارید

نوع دیگر نهال گردو با منشا آمریکایی ، گردوی وینا است. برگهای این درخت گردو 5 روز دیرتر از بذرهای بهار رشد می کنند. میوه های گردو زود رسیده و نهال ها رشد نسبتاً خوبی دارند. مقاومت نسبتاً خوبی در برابر تابستانهای گرم دارد. نهال گردوی وینا بسیار مثمر ثمر است و میوه ها از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. مناسب ترین گرده افشان برای این گونه گردو نهال گردو چندلر ، پدرو و هارتلی است. درصد هسته میوه این نوع گردو حدود 48 درصد است..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ