خرید نهال گردو پدرو | نهال گردو پدرو | نهالستان رویال نهال

نهال گردو پدرو ، خرید نهال گردو پدرو ، قیمت نهال گردو پدرو ، فروش نهال گردو پدرو ، احداث باغ نهال گردو پدرو ، کاشت نهال گردو پدرو

 • 09141811520

 • 09301811520


 نهال گردو پدرو (Pedro)

نهال گردو پدرو (Pedro)

گردو پدرو بخاطر یکی از ویژگی هایی که دارد مورد توجه قرار می گیرد.برای مناطق اب و هوایی سرمای بالا مناسب می باشد.درخت این گردو پایه کوتاه بوده و از نظر دیر برگ دهی همانند چندلر بوده و حدود 20 روز پس از درختان بذری شروع به رشد می کند.این رقم برای کشت متراکم مناسب است عملکرد این گردو بسیار بالا بوده و همین طور به دلیل تولید گل نر برای سایر ارقام نیز تولید گرده زا دارد.
تنها عیبی که این گردو دارد به گرمای تابستان بسیار حساس بوده و مناسب برای مناطقی که تابستان های خنک دارد می باشد.
ارقام گرده دهنده فرانکوت و روند می باشد.
نهال گردو پدرو زود بازده بوده و ارقامی کهدر جوانه های انتهایی بارده هستند 40 الی 50 درصد بیشتر محصول می دهند.
در نتیجه این رقم در بسیاری از مناطق ایران پرورشش کردو گسترش یافته اند است.
این رقم در شرایط اب وهوای مدیترانه ای در نواحی که دارای تابستان های معتدل و زمستان های سرد باشد به خوبی رشد می کند.
نیاز سرمایی این گردو حدود 1500-300 ساعت دمای 0تا 7 درجه سانتیگراد بسته به رقم می باشد.
وزن میوه 12 گرم
اندازه میوه 38 mm
وزن مغز میوه 5-7 گرم
مدت ابیاری 20لیتر در 20 روز
عمر اقتصادی بیش از 100 سال
تحمل خشکی متحمل فاصله کاشت 7*8
نهال گردو یکی از میوه های تک دانه است و سرشار از چربی و پروتئین سالم است. از نظر طب سنتی ، گردو به دلیل ماهیت گرم و مرطوب در درمان ضعیف استخوان ها و سلامت قلب موثر است. برای چنین خواصی ، گردو را سلطان آجیل می نامند.
امروزه بسیاری از باغداران به دلیل بهره وری اقتصادی از نهال گردو پدرو ، اقدام به کاشت درختان گردو کرده و زمین زیادی را برای کاشت نهال گردو اختصاص می دهند ، که اگر به درستی انجام شود ، پس از سالها صرفه اقتصادی. مطلوب خواهد بود
اصالت نهال گردو پدرو: درخت گردو در اصل از ایالات متحده آمده است ، اما امروزه شاهد رشد آن در ایران و سایر کشورها هستیم و این ارزش درخت گردو پدرو را نشان می دهد. انواع مختلفی از نهال گردو وجود دارد ، برخی از بهترین گونه ها ، برخی از اقتصادی ترین گونه ها و برخی دیگر ویژگی های خاص خود را دارند که باغبان می تواند کاشت را انتخاب کند ، در اینجا به نهال گردوی پدرو توجه ویژه ای داده می شود. اولین چیزی که باغبانان باید به آن توجه کنند ، کسب اطلاعات در مورد نژادهای مختلف است ، زیرا گردو نژادهای مختلفی دارد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند و از نظر کیفیت و عملکرد متفاوت هستند. بنابراین ، کسب اطلاعات کافی به شما کمک می کند تا محصولی سازگار با شرایط آب و هوایی منطقه خود خریداری کنید. تنوع گردو باید بر اساس شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب شود ، در واقع این توجه به عملکرد مطلوب نهال بسیار کمک خواهد کرد ، زیرا هنگام خرید نهال گردو و کاشت آنها مقاومت و سازگاری با کمبود آب و خشکسالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از میان انواع مختلف نهال گردو می توان به نهال گردوی پدرو اشاره کرد که بومی ایالات متحده آمریکا است و یکی از معروف ترین انواع آن است.
مشخصات فنی نهال گردوی پدرو: نهال گردوی پدرو نژاد بسیار خوبی است که به دلیل کیفیت خوب محصول از محبوبیت خاصی برخوردار است. نهال های گردو پدرو گونه های دیرگل هستند ، نسبتاً کوتاه تر از سایر گونه های گردو و درختان کوتاه هستند. یکی از مشخصه های مشخص این نوع نهال مقاومت نسبی آن در برابر سرما است ، اما باید توجه داشته باشید که نسبتاً مقاوم است و اگر فضای اتاق خیلی سرد باشد ، این سرما می تواند به ریشه های نهال آسیب جدی برساند. لازم به ذکر است که گردوی پدرو به گرمای بیش از حد تابستان نیز حساس است. برای کاشت در آب و هوای معتدل و نیمه پررنگ توصیه می شود. اواخر شکوفه نهال گردوی پدرو شبیه گلدهی گردو چندلر است با این تفاوت که میوه گردوی پدرو دو هفته زودتر از گردو می رسد. گردوی پدرو نسبت به سایر گردوها دارای قد بلندی نیست و به دلیل کوچک بودن ، اغلب گزینه مناسبی برای رشد فشرده است. دسته بندی شاخص های اقتصادی قرار دهید. مغز گردوی پدرو از نظر کیفیت و طعم بسیار خوب است ، این یک میوه بزرگ با پوستی کاغذی است. تنها نکته قابل توجه قبل از خرید نهال گردو پدرو حساسیت این رقم به گرمای تابستان است ، بنابراین توصیه می شود برای کاشت این نوع نهال مناطقی با تابستان خنک انتخاب کنید. به طور کلی ، طبق آنچه توصیف شد ، درخت گردو پدرو در مناطق معتدل رشد خوبی خواهد داشت. جالب است بدانید که طعم و مزه مغز گردو قطعاً به عواملی مانند آب و هوا و آبیاری و همچنین رعایت قوانین مهم بستگی دارد.
از کاشت تا برداشت نهال گردو پدرو: ابتدا باید نهالستان معتبری را برای خرید نهال گردوی پدرو انتخاب کنید. سپس با مشخص كردن خاك مناسب و زهكش شده ، براي كاشت نهال چاله هايي به عمق مناسب حفر كنيد ، هنگام كاشت به فاصله مناسب گياهچه ها توجه كنيد ، همچنين به دليل رشد بيشتر ريشه هاي نهال گردو ، توصيه مي شود هنگام كاشت از عمق مناسبي برخوردار باشيد مراقب حفر سوراخ باشید. گردوی پدرو در خاک های آهکی و سبک به خوبی رشد می کند. در مورد آبیاری درخت گردو پدرو ، اندازه هکتار و سن درخت گردو باید در نظر گرفته شود. اغلب برای آبیاری نهال های گردو پدرو هر ده روز یکبار مناسب است. برای جلوگیری از شیوع آفات و بیماریهای رایج در بین درختان گردو ، باید به موقع آنها را سمپاشی کرد. گردو پدرو مانند سایر گونه ها برای رشد طبیعی نیاز به هرس دارد .معمولاً اواخر مارس یا اوایل بهار زمان مناسبی برای هرس (از بین بردن شاخه های خشک) درخت گردو است.
مجموعه نهال گردو پدرو. شناخته شده است که گردو تا 100 سال عمر مفید دارد و این محصول خوشمزه و با کیفیت را به صرفه می کند. زمان مناسب برای برداشت گردو به شرایط آب و هوایی منطقه شما بستگی دارد ، اما سپتامبر اغلب بهترین زمان برای برداشت گردو پدرو است. هرگز دیر یا زود گردو برداشت نکنید زیرا کیفیت هسته خراب می شود. در صورت ترک خوردن پوست گردو هنگام چیدن گردو مراقب باشید. گردو پدرو به دلیل قد و قامت کم و اندازه کوچک ، برداشت را آسان می کند و نیازی به استفاده از چوب نیست. مغز گردوی پدرو طعم عالی دارد. برخی از پرورش دهندگان این محصول را پس از برداشت مستقیم به بازار می فرستند ، اما برخی پس از برداشت ، پوست گیری و خشک شدن گردو آن را می فروشند. قیمت گردوی خشک بالاتر از گردو خام است

یکی از نهال های گردوی بسیار خوب ، گردوی پدرو است. برگهای نهال گردوی پدرو نسبتاً دیر و بسیار شبیه نهال گردوی چندلر است. یکی از تفاوت های نهال این نوع گردو با لوستر این است که میوه های آن دو هفته زودتر از لوستر می رسد. این گیاه نسبت به سایر ارقام نهال گردو کوچکتر بوده و دارای بدنی کوتاه است. این نهال برای رشد بوته ای و گیاهان داخلی مناسب است. این درخت گردو حدود 400 ساعت کمتر به سرما احتیاج دارد..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ