آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی
عکس نهال گردو پدرو پیوندی

نهال گردو پدرو پیوندی

خرید نهال گردو پدرو پیوندی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو پدرو پیوندی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو پدرو پیوندی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو پدرو پیوندی به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو پدرو پیوندی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو پدرو پیوندی ، کاشت نهال گردو پدرو پیوندی ، هرس درخت گردو پدرو پیوندی ، نحوه آبیاری گردو پدرو پیوندی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو پدرو پیوندی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو پدرو پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو پدرو پیوندی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو پدرو پیوندی
  •     
  • مشخصات نهال گردو پدرو پیوندی

معرفی نهال گردو پدرو پیوندی


معرفی نهال گردو پدرو:

با شناخت و آشنایی کامل با نهال گردو پدرو شما عزیزان می توانید با کیفیت و سودرسانی این نهال آشنا شوید.به لحاظ آشنایی با ویژگی‌های نهال گردو پدرو تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید. نهال گردو پدرو شباهت بسیار بالایی از نظر شرایط کاشت و منطقه اقلیمی و آب وهوایی به نهال گردو چندلر دارد. اگر شما عزیزان زمینی دارید که شرایط برای کاشت نهال گردو چندلر در ان مهیاست با خیال راحت می‌توانید برای نهال گردو پدرو هم استفاده کنید.

ویژگی‌های ظاهری درخت پدرو و محصول آن:

با توجه به اینکه نهال گردوی پدرو از نظر ویژگی‌های ظاهری شباهت بسیار به سایر نهال‌ها از جمله چندلر دارد تفکیک نهال گردو پدرو از بقیه کار دشواری است برای این منظور نهال‌ها را از جایی تهیه نمایید که صادقانه برایتان خدمت رسانی می‌کنند نهالستان رویال آرمین قاسمی مفتخر است که نهالی با اصالت و با شناسه و لیبل دارد و زیر نظر جهاد کشاورزی برای باغداران و دوستداران نهال ارائه بدهد. گردو پدرو از نظر شکل ظاهری، دارای میوه‌ای درشت و بیضی شکل می‌باشد میوه گردو پدرو وزنی در حدود 15 گرم دارد البته با احتساب وزن پوسته چوبی حدود 65 الی 70 % از این وزن را مغز گردو پدرو تشکیل می‌دهد با این اوصاف این نهال دارای پوستی با ضخامت خیلی پایین است و مغز ان به راحتی از پوست چوبیش جدا می‌شود رنگ مغز گردو پدرو قهوه‌ای روشن متمایل به کرمی می‌باشد.

فصل مناسب کاشت نهال گردو پدرو و مراحل کاشت نهال پدرو:

برای اینکه یک زمین کشاورزی گردوی بهتری داشته باشد رعایت چند نکته ضروری است:

1. نهال را از نهالستانی انتخاب کنید که شناخت کافی از آن دارد و زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کند و نهالی که عرضه می‌دارد از تولید به مصرف باشد یعنی بی واسطه

2. زمین مورد نظر زهکشی کرده و گودال‌های عمیق حفر نمایید.

3. به دلیل پراکندگی ریشه درخت گردو عمق چاله‌ها را بیشتر کنید و در زمان کاشت نهال فاصله گذاری مناسب حتما مد نظر باشد.

4. بهترین زمان برای کاشت نهال گردو پدرو اواسط زمستان می‌باشد چون این نهال سرما دوست است.

مرغوبترین و بهترین خاک برای پرورش نهال گردو پدرو:

قبل از کشت درختان گردو بخصوص نهال گردو پدرو خاک مورد نظر را بررسی کرده تا مناسب برای کاشت نهال گردو پدرو باشد.خاکی که برای گردو پدرو در نظر گرفته می‌شود باید زمینی را انتخاب کرد که دارای خاکی نرم و بافتی با نرم و خاک سبک باشد تا درخت گردو به راحتی در آن ریشه دوانیده و ریشه زایی کند به هیچ وجه زمینی که خاک آن رسی و سنگلاخی باشد مناسب کشت انوع درختان گردو نیست.

زادگاه و طن اصلی و موقعیت اقلیمی مناسب برای پرورش نهال گردو پدرو:

نهال گردو پدرو بومی قاره آمریکا، اروپا ویکی از محبوب‌ترین نهال‌های گردو به شمار می‌رود بطوری که قیمت عمده زمین‌های کشاورزی در اروپا زیر کشت گردو پدرو قرار گرفته با توجه به اینکه درخت گردو پدرو یکی از درخت‌های سنتی و بدونه دست خورد و تغییر کشور آمریکا می‌باشد و با عملکرد بسیار عالی سالیان سال است که خواهان بسیاری از کشورهاست.

نهال گردو پدرو برای رشد بهتر و باردهی مرغوبتر نیاز به سرمای حدود 11- درجه دارد و این دما را به راحتی تحمل می‌کند. از جمله نهال گردو‌های مناطق سردسیری محسوب می‌شود نیاز سرمایی درخت گردو پدرو 700 ساعت هوای 7- درجه می‌باشد.این نهال در مناطقی که از سطح دریا 700 تا 1500 متر ارتفاع دارند قابل کشت می‌باشد. در این ارتفاع علاوه بر نهال گردو پدرو می‌توان گردو اسرائیلی، چندلر، فرنور، گردو خوشه‌ای زیر کشت برد.

سن باردهی نهال گردو پدرو و میزان باردهی یک درخت بالغ:

نهال گردو پدرو اگر در شرایط مساعد و خاک مناسب زیر کشت برود از همان سال اول شروع به باردهی می‌کند بطوریکه در سال پنجم می توان انتظار سوددهی داشت. از ویژگی‌های بارز این درخت سوددهی زود هنگام و پوست کاغذی و دارای مغزی مرغوب و لذیذ نام برد. که جز ارقام اقتصادی و پر سود محسوب می‌شود.

نکته قابل توجه در هنگام خرید و تصمیم به خرید نهال گردو پدرو این است که برای مناطقی خریداری و زیر کشت برد که دارای تابستان خنک و معتدل باشد چون گردو پدرو به هوای گرم و خشک حساس است و کارآیی خوبی ندارد.

گرده افشان نهال گردو پدرو:

به منظور داشتن باغ گردو پربار و پر سود که بار بسیار بالایی را از مزارع گردو خود برداشت کنید نیاز به گرده افشان دارید که حدودا 8 % از باغ‌های گردو را باید به درختان گردو‌ گرده افشان اختصاص دهید. بر همین اساس مناسب ترین گرده افشان برای درخت گردو پدرو درختان گردو رقم فرانکت و فرنور می باشد.

عمر مفید درخت گردوپدرو چند سال است و چه عواملی در میزان عمر گردو پدرو موثر است:

عمر مفید درخت گردو پدرو را بالای 100 سال برآورد کرده‌اند و این امر سبب شود که گردو پدرو در دسته نهال‌های اقتصادی مورد توجه قرار گیرد البته این را هم در نظر داشته باشیم که درخت گردو پدرو دارای مغزی روشن و خوشمزه که درصد بیشتر وزن گردو را به خود اختصاص داده می‌باشد. پارامتر‌های بیشتری بر طول عمر درخت گردو پدرو تاثیر دارد که از ان میان می توان به این عوامل توجه نمود:خاک مناسب، رسیدگی اصولی و بهتر، آبیاری به موقع و اندازه، زهکشی اصولی و کوددهی به اندازه سمپاشی و افت زدایی و...

با رعایت و کاربرد موارد بالا انتظار عمر بالای 100 سال و بار اقتصادی بسیار زیاد را از درخت گردو پدرو می‌توان داشت.

قیم گذاری چه تاثیری در رشد نهال گردو پدرو دارد:

قیم گذاری در درختان روشی است برای جلوگیری از شکستن شاخه درختان بخاطر بار زیاد با این روش به درختان کمک می‌کند که بر اثر سنگینی بار شکسته نشوند و بار آنها که یک سال برایش زحمت کشیده شده به هدر نرود اگر نهال‌های گردو پدرو را در منطقه‌ای که دارای آب و هوای باد و باران‌های شدید دارد کاشت نموده‌اید حتما در موقع کاشت نهال گردو پدرو قیم گذاری کنید تا نهال‌های پدرو صدمه نبینند.

مهمترین بیماری و آفاتی که درختان گردو پدرو را تهدید می کند:

درخت گردو پدرو در مقابل آفات و بیماری‌ها تا حدود زیادی مقاوم است ولی با این حال می‌تواند دچار بیماری یا آفت زدگی گردو همانند سایر درختان گردو. بعضی از بیماری‌های شایع که می‌تواند شامل درخت گردو پدرو هم باشد عبارتند از:کال میوه، پوسیدگی طوقه درخت، پوسیدگی طوقه ریشه، شانکر باکتریایی و .... آفات هم چون کرم سیب، شته زرد، کرم خراط و... که با سم پاشی به موقع می توان درختان را از این بیماری‌ها و آفات نجات داد.

مهمترین کود‌ها و سم‌ها برای عملکرد بهتر نهال گردو پدرو:

برای این منظور شما عزیزان می‌توانید از دو نوع کود آلی و شیمیایی استفاده کنید. ولی باید توجه داشته باشید کود الی که برای زمین درختان گردو مورد استفاده قرار می‌دهید کاملا در معرض نور خورشید خشک شده باشند تا موقع استفاده برای درختان گردو بیماری و آفت انتقال ندهد و سمی که برای از بین بردن بیماری‌ها و آفت‌ها مورد استفاده قرار می گیرد بسته به نوع بیماری متفاوت است در این زمینه از کارشناسان کشاورزی می‌توانید کمک بگیرید.

هرس درخت گردو پدرو و زمان مناسب هرس درخت گردو پدرو:

مهم‌ترین اقدامی که بعد از کاشت در سال اول باید انجام داد و متعاقبا سال‌های بعدی هم تکرار نمود هرس درختان گردو بخصوص نهال گردو پدرو می‌باشد که باید در دو بازه زمانی به صورت امری انجام گیرد. روش اول که به هرس فرم دهی مشهور است در اواخر تابستان انجام می‌پذیرد بدین صورت که شاخ و برگ ‌های اضافی نهال گردو پدرو را کنده و به اصطلاح علمی هرس نمود، تا نور و هوای کافی برای رشد درخت در دسترس باشد. وجود نور خورشید مناسب برای درختان گردو امری ضروری است مثل سوخت برای ماشین یا غذا برای انسان، با این تفاوت اساسی که نور به اندازه عمل فتوسنتز و سیتوپلاسم را افزایش و باعث رشد بهتر درخت گردو می‌شود.

هرس بعدی هرس سالیانه است که پس از برداشت محصول انجام می‌پذیرد و شاخ و برگ‌های اضافی و خشکیده درخت گردو پدرو هرس می‌گردد تا درخت گردو بتواند جوانه‌های تازه و باردهی بیشتری داشته باشند.

ابیاری نهال گردو پدرو:

بعضی از کارشناسان حوزه کشاورزی بر این باورند که درخت گردو پدرو گزومورفی خیلی پایینی دارد و بهترین روش این است که هر 10 روز یکبار برای هر درخت به مقدار 22 لیتر آب رسانیده شود تا عملکرد درخت گردو پدرو بهتر باشد.

خواص مغز گردو پدرو:

میزان چربی موجود در مغز گردو پدرو بسیار زیاد می‌باشد و به همین خاطر مغز گردو پدرو جز گروه مغز گردوهای پرچرب قرار دارد تا جایی که می توان از ان به مقدار قابل توجهی روغن گردواستخراج کرد از این گردو بیشتر در غذاهایی مانند فسنجان استفاده می گردد.

محصول درخت گردو پدرو جز دسته‌های تک دانه‌ای محسوب می‌شود و به خاطر چربی مفید موجود در مغز که از نوع چربی‌های غیر اشباع شده و دارای انواع ویتامین‌ها و ... می‌باشد که برای بدن انسان مفید و لازم هستند مغز گردو به دلیل اینکه طبع گرم تر دارد برای درمان ضعف‌های بدن و استخوان و سلامت قلب بسیار مفید می‌باشد همانطوریکه که صاحب نظران علم پزشکی امروزه تایید و تاکید دارند که خوردن یک عدد مغز گردو صبح‌ها انسان را از عمل باز قلب بی نیاز می‌کند.

در مغز گردو انواع مواد معدنی شامل پتاسیم و منیزیم وجود دارد که این محصول را بین محصولات دیگر شاخص کرده است. از دیگر مزایای مغز گردو می‌توان به تقویت حافظه، بهبود روند دستگاه گوارش بدن انسان بهبود فرایند قلب و .... اشاره کرد که اینها نمونه‌هایی از ده‌ها فواید استفاده از مغز گردو می‌باشد.

نحوه خرید گردو پدرو از نهالستان رویال نهال مهندس آرمین قاسمی:

انتخاب نهالستان آرمین قاسمی باعث افتخار ماست باتوجه به اینکه همه کار‌ها از صفر تا صد برای عرضه یک نهال ایده آل و مفید بوسیله شرکت رویال نهال ارمین قاسمی و زیر نظر جهاد کشاورزی انجام می‌گیرد بنابراین، این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که از انتخاب خود برای خرید از نهالستان رویال نهال پشیمان نخواهید شد.نهال با لیبل و تعهد کتبی محضری و شناسنامه دار به شما عزیزان با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردد. برای تهیه نهال گردو پدرو به دو صورت حضوری و یا انلاین( از طریق واتس اپ اینستاگرام و سایت) با ما در ارتباط باشید.

مشخصات نهال گردو پدرو پیوندی


کشور سازنده: آمریکا

عملکرد میوه در هکتار: تقریبا 6 تن

شروع به باردهی: از سال اول

فاصله کاشت: بین 6 تا 7 متر مربع

ارتفاع از سطح دریا: تا 1200 متر

درصد چربی: زیاد

شکل میوه: کروی

ارتفاع درخت: تقریبا 9 متر

نیاز سرمایی: منفی 7 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: به راحتی

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

رنگ مغز: زرد روشن

وزن مغز: حدود 12 گرم

مقاومت در برابر آفات: مقاوم

رقم گرده افشان: فرانکت و روند

میزان آبیاری: هر 10 الی 20 روز یکبار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت