خرید نهال گردو پکان آمریکایی | نهال گردو پکان آمریکایی | نهالستان رویال نهال

نهال گردو پکان آمریکایی ، خرید نهال گردو پکان آمریکایی ، قیمت نهال گردو پکان آمریکایی ، فروش نهال گردو پکان آمریکایی ، احداث باغ نهال گردو پکان آمریکایی ، کاشت نهال گردو پکان آمریکایی

 • 09141811520

 • 09301811520


 گردو پکان آمریکایی

گردو پکان آمریکایی

گردو پکان دارای رنگ روشن بوده و گردوی بیضی بسیار منظمی دارد .گردو ها از نظر غذایی و سلامت برای بدن بسیار مفید هستنداز بین گردو ها شاید بهترین نوع گردو را پکان نامید که از نظر چربی و مواد غذایی کامل می باشد. از این گردوها می توان برای موارد بسیار زیادی استفاده نمود.درختان این نوع گردو به ارتفاع 20-40 متر نیز رشد می کنند.و دارای قطری در حدود 2 متر نیز می رسند.یک درخت 10 ساله نوع پکان شاید به ارتفاع 5 متر نیز برسد.برگ های آن ها دراز بوده و تا 45 سانتی متر نیز می رسند.هر برگ داری ضخامتی در حدود 12 سانتی متر هست.
گردو آمریکایی بومی جنوب شرقی آمریکا و مکزیک است. ارتفاع این درخت به 20 تا 40 متر و قطر بدنه درخت حداکثر به 2 متر می رسد. تفاوت این گردو با سایر گردو ها در این است که 98 درصد گردو را مغز آن تشکیل می دهد زیرا این گردو برخلاف سایر گردو ها دارای جداره ی سخت جداکننده در داخل هسته نمی باشد. مغز این گردو از سایر گردو ها چربتر می باشد به همین علت بسیار خوشخوراک تر است. در کشور آمریکا از آن در تهیه انواع کیک و نان استفاده می شود. گردوی آمریکایی منبع انواع ویتامین ها و مواد معدنی بویژه ویتامین های ب، آ، ای، کلسیم، فسفر، منیزیم، روی و پتاسیم است. پکان یا گردوی گرمسیری تنها جنس از گردوئیان است که نیاز سرمائی پائینی داشته و در مناطق نیمه گرمسیری، به خوبی رشد و نمو کرده و محصول مناسب با کیفیت بالائی تولید میکند. خاستگاه پکان، آمریکای شمالی و مرکزی است. مغز این میوه از لذیذترین خشکبارها بوده و ارزش غذائی بالائی دارد. میزان بالای اسید اولئیک در پکان از ویژگی های منحصر به فرد این گیاه است. در برخی از ارقام پکان، میزان اسید اولئیک بیش از دو برابر گردوی معمولی بوده و به بیش از 75 درصد می رسد. امروزه در دنیا توسعه کشت پکان در مناطقی که محدودیتی از نظر اقلیمی برای این درخت ندارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کشور آمریکا بزرگترین تولید کننده پکان در دنیا بوده و تولید و عرضه ارقام تجاری را در انحصار خود دارد.
این گردو بهترین رقم برای مناطق گرمسیری کشورمان اعم از شهر دزفول ، بندرعباس ،کیش ، قشم ،اهواز ،ابادان ،خرمشهر و... این گردو برای اولین بار در نهالستان مهندس ارمین قاسمی تولید گردیده است.
درخت گردو آمریکایی: درختی است بلند، افراشته و پر طاقت. دارای شاخه های وزین و پیچ خورده و برگ سبز روشن و سایه انداز متوسط. واریته های گوناگون آن مناسب شرایط اقلیمی مختلف می باشد. در زمان برگزیدن، دقت به عمل آید که گونه مناسب مکان مورد نظر انتخاب شود. برای ازدیاد محصول، به گرمای زیاد تابستان نیاز دارد.
خصوصیات گیاهی درخت گردو آمریکایی:
ارتفاع: ۱7 تا 40 متر
قطر تاج پوششی: ۱۲ تا ۲۰ متر
برگ درخت گردوآمریکایی: متناوب ومرکب به طول ۳۰ تا ۱۵ سانتیمتر و دارای ۱۰ تا ۱۵ برگچه با دندانه های ریز به طول ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر و پهنای ۲ تا ۷ سانتیمتر و به رنگ سبز روشن می باشند. قبل از خزان، برگ ها به رنگ طلائی شفاف در می آید.
گل درخت گردوآمریکایی:
ارزش زینتی ندارد.میوه درخت گردوآمریکایی: میوه خوراکی قهوه ای مایل به قرمز یا قهوه ای روشن، کشیده و باریک، صاف، به طول2تا ۴ سانتیمتر و دارای پوست نازک است.سیستم ریشه درخت گردوآمیکایی: ریشه استقراری عمیق و ریشه های جانبی سطحی، کشت عمیق به درخت صدمه می زند.
سرعت رشد درخت گردوآمریکایی:
در سال های اول کند و بعد از چند سال سرعت رشد متوسط پیدا می کند.
نیازهای طبیعی درخت گردوآمریکایی: آب وهوا:
گرما را ترجیح می دهد. برای میوه دادن به هوای گرم تابستانه نیاز دارد. آب و هوای صحرائی را تحمل می کند. واریته “Mahan” مناسب نواحی گرم و خشک و واریته ” Nelis” مناسب مناطق ساحلی، واریته ” Select” در شرایط سرد بهترین رشد را خواهد داشت. درخت در۵ سالگی میوه می دهد و هر سال بر میزان میوه دهی آن افزوده می شود.
خاک:
لومی و مرطوب و غنی را ترجیح می دهد. نور مستقیم خورشید را می پذیرد.
نگه داری گردو آمریکایی:
هرس درخت گردو آمریکایی: در زمستان یا اوایل بهار هرس خوشه گیری و یا هرس فرم و در صورت نیاز تنک می شود.
تغذیه درخت گردوآمریکایی:
هر بهار دادن مقداری کود شیمیایی و در پائیز کود دامی پوسیده مفید است.
آبیاری درخت گردوآمریکایی:
در فصول سرد ماهی یک بار آبیاری شود.

مقدمه ای برای خرید نهال گردوی آمریکایی. خرید نهال گردوی آمریکایی قطعاً سودآوری اقتصادی باغداران را افزایش خواهد داد زیرا رقم بسیار با کیفیتی با هسته بسیار روغنی و عطر و طعم خوب است. نهال گردوی اسپند یکی از انواع با کیفیتی است که در درجه اول از ایالات متحده تهیه می شود و امروزه شاهد کشت آن در اکثر مناطق جهان ، بدون محدودیت و بدون شک مورد توجه قرار گرفته ایم. ایالات متحده یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گردو است ، بنابراین تولید و عرضه این محصول را در انحصار خود درآورده است.
نهال گردوی گرمکن اسپانیایی یا آمریکایی نژادی است که به دمای پایین احتیاج ندارد ، در مناطق نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کند و محصولات مناسب و با کیفیت بالا تولید می کند. این واقعیت که نهال های گردو مورد استقبال کشاورزان یا باغداران قرار می گیرد این است که درختان جوان در صورت رشد اصولی بهره وری اقتصادی بسیار خوبی خواهند داشت. گردو پدرو نه تنها محصولات با کیفیت بالا با ارزش غذایی بالا ، بلکه چوب های ارزشمندی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد را تولید می کند. نهال گردو از نظر محیط زیست سازگار است به این معنا که بعد از دوره کاشت ، نهال با شرایط آب و هوایی سازگار می شود ، اما توجه داشته باشید که سرما و گرمای شدید باعث آسیب جدی به بافت نهال می شود و این امر باعث از بین رفتن آن نیز می شود. قبل از خرید نهال گردوی آمریکایی ، توصیه می شود که برودت سرد و زمستانی منطقه خود را در نظر بگیرید و در نهایت نهالی را انتخاب کنید که علاوه بر مشخصات مورد نظر ، با شرایط آب و هوایی منطقه سازگار باشد. دانه های اسپند به سرمای شدید و همچنین در برابر گرما حساس هستند. نهال گردو را حتماً از نهالستان معتبر بخرید.
مشخصات و ویژگی های نهال گردو پکان آمریکایی: نهال گردو پکان آمریکایی گونه ای خاص و منحصر به فرد است که طعم و شکل کاملاً متفاوتی نسبت به انواع دیگر دارد. این نهال دارای برگهای فر و شاخ و برگ بسیار پهن است. و یکی از نیازهای نهال گردو پکان آمریکایی ، یک دوره گرمای شدید تابستان است که به چربی هسته مغز گردو کمک می کند ، که می تواند یکی از ویژگی های مشخصه این شاخص باشد. نهال گردو پکان آمریکایی بسیار بلند نیست و بیشتر رشد آن در شاخ و برگ و عرض نهال متمرکز است. نهال هایی با ارتفاع کمتر بار بیشتری دارند. پوسته خارجی گردوی اسپند نسبت به گونه های دیگر سبزتر است و گردو بیضی شکل است و مانند سایر گونه ها گرد نیست. علاوه بر این ، پوسته بیرونی سخت گردو به هیچ وجه سخت نیست و سطح آن بسیار صاف است ، می توان آن را به راحتی شکسته و به هسته آن رساند. ... نهال گردوی آمریکایی دیگر نهال گردوی چندلر است که یکی از پر فروش ترین انواع نهال گردو است. مغز گردو از نظر اندازه بیشتر کشیده ، به رنگ قهوه ای روشن است ، طعم بسیار مطبوع و مطبوعی دارد. این رقم از آجیل های بسیار مرغوب و بسیار مغذی تهیه شده است و جالب است بدانید که 98٪ گردو آجیل است و این آجیل درصد چربی بالایی دارد ، بنابراین این میوه یکی از خوشمزه ترین مغزها به حساب می آید. او بسیار قد بلند است. به همین دلیل گردوی اسپند یکی از بهترین گردوها در میان سایر گونه های گردو ، سرشار از چربی و مواد مغذی شناخته شده است. به طور کلی ، این هسته نهال گردو پکان ضخیم تر از سایر گردوها است ، که باعث می شود بسیار خوشمزه تر باشد و فروش خوبی داشته باشد. همچنین یکی از محبوب ترین غذاها در ایالات متحده است و در کیک و نان نیز استفاده می شود. ...
از کاشت تا برداشت نهال گردو پکان آمریکایی: نهال گردو پکان آمریکایی برای عملکرد خوب به یک محیط رشد مناسب احتیاج دارد. این رقم به عمق کاشت صحیح نیاز دارد زیرا ریشه این گونه نهال و کل ریشه درخت گردو به صورت عمودی رشد می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این رقم بیشتر از انواع دیگر است و نیاز به حفظ فاصله مناسب بین نهال است ، اغلب مناسب ترین فاصله برای این رقم تا 7 متر است. کاشت درخت گردو اسپند محدودیت کاشت ندارد و قطعاً در مناطق گرمسیر رشد بهتری خواهد داشت. گردوی اسپند عملکرد بسیار خوبی می دهد و یکی از شاخص های اقتصادی با بازار فروش خوب است. این نوع نهال در ایران برای مناطق گرمسیری مانند اهواز ، دزفول ، کیش ، قشم و آبادان مناسب است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این مقدار گرما نیاز اساسی نهال گردو پکان آمریکایی است که مغز آن را پر و چاق می کند. بهترین زمان برداشت اسپند از اواخر تابستان آغاز می شود و می تواند تا اواخر پاییز ادامه یابد. گرمای تابستان به بهبود کیفیت مغز گردو کمک می کند. تولیدکنندگان باید توجه داشته باشند که این رقم در هنگام برداشت نیاز به مراقبت ویژه دارد. زیرا پوست نازک است و ممکن است آسیب ببیند. برای برداشت راحت تر ، می توانید با تکان دادن درخت ، برداشت را انجام دهید

نهال گردو پکان آمرییکایی بسیار سبک و سرشار از چربی است و بنابراین از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. میوه اسپند بیضی شکل است. میوه های این نهال های گردو دارای یک تقسیم کننده داخلی سخت نیستند ، بنابراین هسته آنها از انواع دیگر گردو بزرگتر است. میوه های این نهال گردو بسیار خوشمزه است ، ارتفاع نهال اسپند آمریکایی به 20 تا 40 متر می رسد. برگهای این درخت آجیل تا 45 سانتی متر رشد می کند. اسپند سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی ، کلسیم ، فسفر ، منیزیم ، روی و پتاسیم است..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ