خرید نهال گردو شیلی | نهال گردو شیلی | نهالستان رویال نهال

نهال گردو شیلی ، خرید نهال گردو شیلی ، قیمت نهال گردو شیلی ، فروش نهال گردو شیلی ، احداث باغ نهال گردو شیلی ، کاشت نهال گردو شیلی

 • 09141811520

 • 09301811520


 ژنوتیپ برتر ( نهال گردو شیلی )

ژنوتیپ برتر ( نهال گردو شیلی )

گردو شیلی از بهترین گردو های نهالستان مهندس ارمین قاسمی می باشد این گردو برای اولین بار در ایران در نهالستان مهندس ارمین قاسمی هر ساله به تعداد محدودی تولید می گردد.
گردو شیلی به دلبل کیفیت مغز و عملکرد بسیار بالا و دیرگل بودن و باردهی از سال اول به عنوان بهترین گردو بعد از گردو چندلر در نهالستان مهندس ارمین قاسمی معرفی شده است.
گردو شیلی بسیار پوست کاغذی بوده طوری که مغز گردو از پوشش چوبی ان دیده می شود.85%این گردو مغز می باشد.که در دنیا کاغذی ترین گردو معرفی شده است.این گردو بیضی بوده ومقاومت بسیار زیاد این گردو به سرما و کاغذی بودن ش ان را متمایز و منحصر به فرد کرده است.
باغ مادری این گردو در نهالستان قاسمی موجود می باشدباغداران عزیز قبل از خرید می توانند از باغ مادری بازدی کرده بعدا اقدام به خرید نمایند.
توجه: تنها گردو یی که مغز ان از پوشش چوبی دیده می شود و 85%ان مغز می باشد.
درخت گردو،نهال گردو:
گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به 700-1500 ساعت سرمای زیر 7 درجه نیاز دارد،دمای تا 11- درجه را تحمل می کند

معرفی نکات حرفه ای برای خرید نهال گردو شیلی: اگر می خواهیم در مورد نهال گردوی شیلی صحبت کنیم ، باید بدانید که این نهال ها در برابر سرما مقاوم هستند و ماندگاری بالایی دارند و باعث دوام آنها می شوند. این نهال به عنوان یکی از بارورترین نهال ها شناخته می شود زیرا هر ساله میوه های زیادی وجود دارد و همین امر بسیاری از باغداران را بر آن داشته تا این نهال ها را به مقدار زیاد خریداری کرده و باغ هایی بسازند. انواع مختلفی از گردو وجود دارد و هرکدام دارای خصوصیات مختلفی هستند. باید بدانید که این نهال گردو بومی آمریکای جنوبی است و طرفداران زیادی برای کاشت دارد. مغز داخل این گردو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، بنابراین خریداران زیادی برای این گردو وجود دارد. برای خرید نهال گردوی شیلی ، باید اطلاعات خوبی در مورد ویژگی های آن داشته باشید و در اینجا برخی از مهمترین موارد برای گسترش دانش خود در مورد هر یک از آنها ذکر شده است.
ویژگی های خرید نهال گردوی شیلی: مغز گردو که در نهال گردوی شیلی رشد می کند ، حاوی ویتامین های زیادی است. به همین دلیل بسیاری از مردم برای دریافت ویتامین ها ، کلسیم ، آهن و ... گردوی فلفل قرمز خریداری و استفاده می کنند. گردوی فلفل قرمز یکی از بهترین میان وعده هایی است که بزرگسالان و بچه ها می توانند بخورند. به طور کلی ، باید بدانید که گردو به طور قابل توجهی عملکرد مغز را بهبود می بخشد ، بنابراین باید یک مثال بهتر داشته باشید.
ویژگی های آبیاری نهال های گردوی شیلی: زمان برداشت گردو روی درخت گردوی شیلی معمولاً اواخر پاییز است. همه ما به خوبی می دانیم که یکی از نیازهای اساسی نهال ، نیاز به آبیاری است. به همین دلیل است که باید آن را به بهترین شکل ممکن آبیاری کنیم. مقدار آب مورد نیاز این نهال ها هر 10 روز یک بار است و شما باید سیستم آبیاری را بسته به نوع خاک ، شرایط آب و هوایی و تعداد نهال تنظیم کنید. به همین دلیل ، شما باید اطلاعات خود را به خوبی پر کنید و سپس یک سیستم آبیاری را انتخاب کنید. در تابستان باید یک بار در هفته این نهال ها را آبیاری کنید ، زیرا میزان تبخیر آب در این زمان از سال زیاد است و شدت نور خورشید روی نهال ها باعث می شود که آنها به آب بیشتری احتیاج داشته باشند.
ویژگی های هرس نهال: ویژگی دیگری که نهال گردوی شیلی به آن نیاز دارد ویژگی های هرس است. هرس این نهال ها وقتی دوباره رشد می کنند باید در دو فصل انجام شود. اگر می خواهید این نهال را تشکیل دهید ، از اواخر تابستان هرس را شروع کنید. مثال دیگر هرس افزایش عملکرد است که باید در اواخر پاییز یا زمستان انجام شود. اگر به نیاز هرس این نهال توجه کنید ، عمر آن به طور قابل توجهی افزایش می یابد. اما به طور کلی بهتر است بدانید که این نهال 70 تا 80 سال عمر اقتصادی دارد. اگر در هرس این نهال مهارت ندارید ، بهتر است با متخصصان این زمینه مشورت کنید. آنها دستورالعمل های لازم را به شما می دهند یا نهال ها را برای شما کوتاه می کنند

یکی از بهترین گردوها بعد از گردو چندلر نهال گردوی شیلی است. مغز گردوی فلفل قرمز با کیفیت بالا. نهال های گردوی چیلی میوه های مثبتی دارند و دیر شکوفا می شوند. نهال های این مهره پوستی بسیار نازک و مانند کاغذ بسیار نازک دارند. مغز گردو از روی کلاه چوبی آن قابل مشاهده است. میوه های این نهال ها بیضی شکل است ، از 80 تا 85 درصد میوه ها هسته هستند. میوه این نهال کشیده است ، هسته آن کهربا است. سطح میوه این نهال گردو صاف بود. چسبندگی پوست به هسته بسیار کم است..


خرید و ارسال نهال

خرید نهال به صورت حضوری و غیر حضوری و بدون واسطه صورت می پذیرد. این نهالستان طرف قرارداد با پایانه اتوبوس رانی جهت انتقال نهال با سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران مشتریان عزیز نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضدعفونی در اولین فرصت به مقصد ارسال می نمایند.

تصاویر ارقام نهال گردو

برای دیدن عکس به اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو
ارقام نهال گردو

دفـتـر:

آذربایجان غربی , میاندوآب , خیابان 17 شهریور , ساختمان شیشه ای صاحب الزمان.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

گلخانه:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی رابری , نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com

نهالستان:

آذربایجان غربی , میاندوآب , کوی تقی آباد , روبروی منبع آب.

 • دفتر: 04445330527
 • فروش: 09141811520
 • مدیریت: 09301811520
 • کارشناس و مشاوره: 09021811520
 • info@royalnahal.com
Top
لیست قیمت
اینستاگرام
چت واتساپ