آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3
عکس نهال گردو یالووا 3

نهال گردو یالووا 3

خرید نهال گردو یالووا 3 از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو یالووا 3 با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو یالووا 3 در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو یالووا 3 به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو یالووا 3 در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو یالووا 3، کاشت نهال گردو یالووا 3، هرس درخت گردو یالووا 3، نحوه آبیاری گردو یالووا 3، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو یالووا 3 و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو یالووا 3 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو یالووا 3 را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو یالووا 3
  •     
  • مشخصات نهال گردو یالووا 3

معرفی نهال گردو یالووا 3


مشخصات و خصوصیات نهال گردو یالووا3:

ازجمله گردو هایی است که با اکثر مناطق اب و هوایی کشور سازگاری دارد عمر مفید نهال گردو یالووا3 بالاست بین 100 تا 150 می باشد محصول حاصل از نهال گردو یالووا3 بسیار از کیفیت ویژه ای برخوردار است،نهال گردو یالووا3 باردهی خود را از سال های ابتدایی کاشت شروع می کند باردهی منحصر به فرد نهال گردو یالووا3 از ویژگی های بارز ان است باردهی این نهال حدود 40 درصد از سایر ارقام بیشتر است.نهال گردو یالووا3 بسیار سازگار بسیار سازگار با اب و هواهای مختلف از ایران است. در انواع سطح های مختلف از دریا جواب می دهد.حدود80 درصد از باغات کشور در سطح زیر کشت یالووا3 قرار دارند.از جمله نهال هاییست که باردهی جانبی دارد بسیار زودرس است و از ارقامیست که جز نهال های پاکوتاهند می توانید بعد ازسپری شدن عمر اقتصادی این گردو از فروش چوب نیز سود بدست می اورید.این گردو بسیار دیرگل و مقاوم به سرما بوده و از جمله ارقام با کیفیت است.اندازه ان بسیار قابل توجه است.به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص و درصد مغز بالا و درشت برای استفاده از اجیل در اولویت قرار دارد.

منشا نهال گردو یالووا3:

از جمله ارقام تولیدی کشور ترکیه یالووا3 می باشد .جز ارقام اصلاح شده بوده که در کشور ما طرفداران زیادی دارد.

حداکثر میزان عملکرد نهال گردو یالووا3:

جز ارقام دیرگل و مقاوم به سرما می باشد و برای پروش در مناطق کوهستانی و سردسیر بسیار مناسب است.و سازگاری خوبی با سرما دارد.به دلیل اینکه نیاز سرمایی نهال در این مناطق ر فع م شود رشد ان و عملکرد بسیار بهتر و بیشتری دارد. درست است که نهال گردو یالووا3 از همان سال های ابتدایی باردهی را شروع می کند ولی با سپری شدن زمان و افزایش سن نهال باردهی ان به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.بیشترین میزان باردهی را نهال در اوج باردهی خود یعنی 9 سالگی دارد.حفظ سلامت نهال و مراقبت از نهال بسیار مهم است،چرا که در صورت عدم ابتلابه بیماری های مختلف تناژدهی ان افزایش پیدا می کند امریست بدیهی که هر فردی که اقدام به احداث باغ گردو می نماید به دنبال سود و کسب درامد عالی از ان است.

از جمله عواملی که در هنگام کشت درباره نگهداری و مراقبت بعد از کاشت باید در نظر بگیرید می توان به میزان و نحوه کوددهی و حتی زمان ان،برگ دهی، گلدهی،دوره رویش، مقاومت نهال گردو به گرما یا سرما، نحوه و فرم رشد نهال گردو به صورت جانبی یا عمودی اشاره کرد چرا که هریک از این موارد در داشتن باغی مناسب با اب و هوای منطقه کاشت مساویست با ثروتمند شدن شما.

فاصله مناسب کاشت نهال گردو یالووا3:

در این جا به این موضوع اشاره شده که درخت حاصل از نهال گردو یالووا3 جز ارقام نیمه پاکوتاه بوده ولی به جای ارتفاع زیاد رشد جانبی دارد و رشد افقی ان قابل توجه است وبه اصطلاح از پهنا گسترده می شود.لذا با توجه به رشد مناسبی که گردو یالووا3 دارد رعایت فاصله فاصله مناسب و استاندارد از موارد حائز اهمیت است فاصله استاندارد و مناسب کاشت نهال گردو یالووا 3 حدود 8در9 بوده و این فاصله برای تهویه مناسب باغ و تغذیه مناسب نهال در خاک و سهولت حرکت ماشین های کشاورزی باید رعایت شود.

هنگام کاشت نهال گردو یالووا 3 حفرگودالی با قطر و عمق 1 متر بسیار مناسب است . بهتر است خاک داخل گودال رابا کود گاوی پوسیده مخلوط نمایید تا ریشه با استفاده از مواد مغذی آن رشد مناسبی داشته و باردهی خوبی داشته باشد .

توجه نمایید نهال گردو یالووا 3 را در عمق مناسبی بکارید برای جلوگیری از سرما و گرما زدگی و سوختگی نهال بهتر است از رنگ تنه استفاده نمایید رنگ پوشش مناسبی برای جلوگیری از نهال در برابر گرما و سرما می باشد .

ارتفاع از سطح دریا مناسب کاشت نهال گردو یالووا 3:

سطح ارتفاع مناسب کاشت نهال گردو یالووا 3 حدود 300 تا 2500 می باشد . بهترین و ویژه ترین ویژگی نهال گردو یالوا سازگاری آن با مناطق سردسیر است و در اکثر مناطق آب و هوایی ایران جواب میدهد نیاز سرمایی نهال بین 300 تا 1700 می باشد . نهال گردو یالووا 3 باید در معرض این ساعات سرما قرار بگیرد تا شکوفه دهی آن بصورت مناسب انجام گیرد . کاشت نهال یالووا در مناطقی که بالاتر از این سطح ارتفاع هستند نباید صورت گیرد چرا که سرمای بهاره باعث آسیب به گل ها می شود . نهال گردو یالووا 3 دیرگل و دیرخزان می باشد و از سرما بهاره و پاییز در امان هستند با توجه به زود خزان بودن نهال برداشت محصول در اواخر تابستان و اوایل پاییز صورت می گیرد این دیرخزان بودن مزیتی است که نهال را از سرمای پاییز محسون نگه می دارد .

در حالت کلی احداث باغ گردو در مناطق کوهستانی و سردسیر امکان پذیر است مناطق گرمسیر با دمای بالاتر از 45 درجه برای کاشت نهال گردو یالووا3 و احداث باغ آن به هیچ عنوان مناسب نیست سطح ارتفاع 300 تا 2500 دارای رطوبتی است که با شرایط گردو بسیار سازگار است دوره سرمایی برای باردهی بهتر نهال الزامی است .

میوه گردو یالووا3:

وزن میوه گردو یالووا3 حدود 17 گرم است و مغز آن وزنی بالغ بر 11 گرم دارد .68 درصد مغز دارد و حتی مغز آن دارای 20 درصد پروتئین است .

خواص مغز گردو یالووا3 زبان زد خاص و عام است . میوه و نهال گردو یالووا3 پوستی کاغذی دارد که با فشار دادن دست به راحتی می شکند . پوست میوه گردو به راحتی از پوست چوبی آن جدا می شود شکل میوه نهال گردو یالووا3 بیضی شکل می باشد . رنگ مغز میوه آن بسیار روشن است و سفید می باشد طعم و عطر مغز گردو یالووا3 بسیار خاص و کمیاب است. میوه گردو خیی درشت و مزه ای متفاوت دارد ارزش غذایی میوه گردو یالووا3 بالاست به همین دلیل بهار است بر سبد غذایی روزانه هر فرد وجود داشته باشد قیمت مغز این گردو بسیار بالاست چراکه درصد چربی و روغن آن قابل توجه است .

مقاومت در برابر آفات نهال گردو یالووا3:

نهال گردو یالووا 3 در برابر بیشتر آفات و بیماری ها مقاوم است ولی در حالت کلی باید مراقبت های لازم را انجام دهید تا نهال گردو دچار بیماری یا آفت نشود تا مجبور به درمان آن نشوید برای پیشگیری بهتر است بهداشت باغ را رعایت نمایید .

اقداماتی که برای جلوگیری از ابتلا نهال گردو یالووا3 به بیماری ها بایستی انجام داد .

1. هرگز در میزان آبیاری افراط و تفریط انجام ندهید.

2. بهتر است هرس سبک و مناسب انجام دهید تا تهویه نهال به خوبی صورت گیرد.

3. داشتن باغی سالم مسلتزم داشتن نهال ، پایه ها و پیوندک سالم و عاری از بیماری هاست .

4. کشت ارقام مقاوم به بیماری های نهال گردو یالووا3 از جمله بیماری های مقاوم است .

5. در صورتی که نهال مبتلا به آفات یا بیماری های مختلف شد بهتر است از آفت کش و یا قارچکش های مناسب استفاده نمود.

رقم گرده افشان برای رقم گردو یالووا3:

نهال گردو یالووا3 برای باردهی مناسب به ارقام گرده افشان نیاز دارد ارقام چندلر و فرانکت به عنوان گرده افشان گردو یالووا3 استفاده می شوند.

توجه نمایید در هنگام کاشت نهال گردو یالووا برای هر 10 اصله نهال گردو یالووا3 ،1 نهال گردو گرده افشان می برند .

میزان آبیاری نهال گردو یالووا3:

نهال گردو یالووا تحمل خوبی در برابر خشکی و کم آبی دارد ولی توجه نمایید برای باردهی بهتر و مناسب بایستی آبیاری مرتب و منظم صورت گیرد در صورت باردهی مناسب محصول دهی نهال گردو بسیار افزایش می یابد ، سلامت نهال گردو یالووا3 با آبیاری منظم و به دور از افراط و تفریط تضمین می شود . در فصول مختلف میزان و فواصل آبیاری متفاوت است مثلا در فصول گرم نهال نیاز آبی نهال بیشتر می شود اما در فصل های سرد سال بهتر است آبیاری قطع شود تا از یخ زدگی آن جلوگیری شود فصل بهار که فصل رشد نهال می باشد بهتر است هر 7 روز یکبار آبیاری شود .

خاک مناسب برای پرورش نهال گردو یالووا3:

خاک مورد کشت نهال گردو نباید رسی یا سنگلاخی باشد . نیاز به اصلاح دارد و بهترین خاک برای کشت خاک لومی و شنی است .

خاکی که شنی لومی باشد از حاصلخیزی خوبی برخوردار است . رطوبت را بهتر حفظ می کند رشد ریشه نهال به نحو احسنت صورت می گیرد در صورت کمبودهایی در خاک بستر است با توصیه کارشناسان مجرب از کودهای مناسب استفاده شود.

میزان ph مناسب خاک 5/6 تا 7 می باشد . نهال در این میزان PH رشد مناسبی دارد .

کود مناسب برای پرورش نهال گردو یالووا3:

در صورت فقر و کمبود خاک بهتر است از کودهای حاوی فسفر ، پتاسیم و نیتروژن برای تقویت ریشه و اندام های هوایی نهال گردو یالووا 3بسیار مناسب است .

هرس باغ گردو یالووا3:

از جمله فاکتورهای اصلی نگهداری نهال گردو یالووا3 هرس مناسب می باشد . هرس مناسب شاخه های شکسته و آلوده و بیمار برای سلامت نهال می شود هرس سبک برای فرم دهی نهال بسیار ضروری است هرس شاخه های بیش از حد رشد کرده برای جوان ماندن نهال ضروری است .

خواص میوه گردو یالووا3:

مغز گردو یالووا3 دارای خواص زیادی است که برای تقویت عملکرد کبد ، قلب ، کلیه ها و سیستم گوارشی ، سیستم عصبی بسیار مفید است مانع از ابتلا بدن به انواع بیماری های بدن می شود ، دارای آنتی اکسیدان هایی می باشد که با رادیکال های آزاد بدن مبارزه می کند و از ابتلا بدن به سرطان جلوگیری می کند . دارای ویتامین هایی است که برای تقویت بدن بسیار ضروری است . سرشار از آهن و فسفر می باشد که باعث تقویت حافظه می شود .

قیمت و خرید نهال گردو یالووا 3 :

شناسایی شرکت معتبر و دارایز مجوز از جهادکشاورزی از جمله کارهایی می باشد که قبل از خرید نهال بایستی انجام دهید در صورت شناسایی شرکت معتبر و خرید نهال شناسنامه دار از آن نصف راه ثرروتمند شدن را می روید چرا که خرید نهال اصالت دار و سالم و عاری از هر گونه بیماری یعنی موفقیت شما در احداث باغ گردو ، شرکت رویال نهال فعال در عرصه ی تولید و اصلاح نهال دارای مجوز از جهاد کشاورزی می باشد که نهال های تولیدی این شرکت دارای گواهی اصالت و ضمانت هستند .

مهندس آرمین قاسمی موسس شرکت رویال نهال رضایت و سود مشتری و تولید نهال سالم و اصالت دارد در راس کار خود قرار داده مشاوران شرکت رویال نهال بصورت تمام وقت در دسترس شما مشتریان گرامی می باشد تا درباره انتخاب نهال مناسب اقلیم خود کاشت و نگهداری نهال اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نهال های تولیدی رویال نهال دارای گواهی اصالت و سلامت هستند بخاطر گیرایی بالایی که نهال دو ساله دارد کل نهال های تولیدی شرکت رویال نهال سن پایین هستند از همه مهم تر فاکتور ثبتی دارند که در صورت بروز مشکل مشتری می تواند پیگیری نماید.

مشخصات نهال گردو یالووا 3


کشور سازنده: ترکیه

عملکرد میوه در هکتار: تقریبا 6 تن

شروع به باردهی: از سال های اولیه

فاصله کاشت: بین 6 تا 7 متر مربع

ارتفاع از سطح دریا: تا 3000 متر

درصد چربی: 80 درصد

شکل میوه: کروی گرد

ارتفاع درخت: تقریبا 4 متر

نیاز سرمایی: منفی 5 تا 10 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: راحت و آسان

عمر اقتصادی: حدود 150 سال

رنگ مغز: سفید

وزن مغز: حدود 17.4 گرم

مقاومت در برابر آفات: بسیار بالا

رقم گرده افشان: فرانکت و چندلر

میزان آبیاری: هر 7 روز یکبار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت