آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی
عکس نهال گردو چندلر پیوندی

نهال گردو چندلر پیوندی

خرید نهال گردو چندلر پیوندی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گردو چندلر پیوندی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گردو چندلر پیوندی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گردو چندلر پیوندی به سراسر کشور.
قیمت نهال گردو چندلر پیوندی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گردو چندلر پیوندی ، کاشت نهال گردو چندلر پیوندی ، هرس درخت گردو چندلر پیوندی ، نحوه آبیاری گردو چندلر پیوندی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گردو چندلر پیوندی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گردو چندلر پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گردو چندلر پیوندی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گردو چندلر پیوندی
  •     
  • مشخصات نهال گردو چندلر پیوندی

معرفی نهال گردو چندلر پیوندی


مشخصات و خصوصیات نهال گردو چندلر:

گردو چندلر از جمله گردو‌هایی است که هم مغز و هم نهال آن مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است.نهال گردو چندلر یکی از پرفروش‌ترین نهال‌ها میان همه نهال‌های گردو می‌باشد. نه تنها باردهی بسیار بالایی دارد بلکه از لحاظ تغذیه برای رشد مغز کودکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نهال گردو چندلر ازلحاظ اقتصادی یکی از مهمترین و سود‌آور ترین رقم‌های نهال موجود در دنیا می‌باشد. اگر هدفتان پرورش و سود اقتصادی بالا و بلند مدت می‌باشد در بین ارقام نهال گردو، گردو چندلر بهترین و پرسود‌ترین گزینه است.

لازم به ذکر است که نهال گردو چندلر از ابتدا به این کیفیت و مرغوبیت نبوده بلکه طی سالیان متمادی با تغییرات ژنتیکی که روی این رقم گردو انجام گرفته به این محبوبیت رسیده است.

ویژگی‌های ظاهری درخت گردو چندلر و محصول آن:

با خواندن و مطالعه این مقاله امید می رود که آشنایی بهتر و بیشتری با نهال گردو چندلر داشته باشید. در اینجا سعی ما بر این است که برخی از ویژگی‌های درخت گردو چندلر را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

یکی از ویژگی‌های بارز گردو چندلر مغز آن می‌باشد مغز گردو چندلر به رنگ قهوه ای روشن است. میوه درخت گردو چندلر حدود 17 گرم وزن دارد که 60 الی 65 درصد آن را مغز گردو چندلر تشکیل می‌دهد. به دلیل ضخامت پوستی پایین،پوست میوه ی گردو چندلر به راحتی شکسته شده و مغز آن از پوست جدا می‌شود.

اما در مورد ارتفاع نهال گردو چندلر چند نکته حائز اهمیت و قابل تامل می‌باشد که با توجه به پارامتر‌هایی نظیر پایه و سن نهال گردو چندلر حاصل می‌شود.که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

1) ارتفاع نهال گردو چندلر از زمان کاشت تا یک سالگی معمولا زیر نیم متر می‌باشد.

2) ارتفاع گردو دو ساله‌ی گردو چندلر به یک متر می‌رسد.

3) ارتفاع نهال گردو چندلر در سه سالگی بین 1.5متر تا 170 سانتی متر هم تخمین زده می شود

زمان شروع باردهی نهال گردو چندلر از همان سال اول با رشد و رویش 5 الی 15 عدد گردو چندلر بر روی هر نهال گردو چندلر شروع می‌شود. ولی برای رسیدن به سوددهی اقتصادی و بار اقتصادی باید بین4 الی 6 سال منتظر ماند. این بدان معنی نیست که ما بین این سال‌ها درخت گردو چندلر بار اقتصادی نداشته باشد.معمولا از 5 سالگی می‌توان به دید اقتصادی به درخت گردو چندلر نظر انداخت ولی از هفت سالگی به بعد کاملا اقتصادی شده و شما به هدف خود و نتیجه تلاش هفت ساله خود رسیده‌اید و حال می توانید به باغ خود به دید اقتصادی نگاه کنید.

البته این زمان یعنی چهار الی شش سال را می‌توان به روش‌ها و مواردی که در ادامه این مقاله نگاشته می‌شود کم و کمتر کرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در پرورش هر نهال و گیاهی باید به آن توجه داشته باشیم میزان باردهی آن محصول می‌باشد. با توجه به اینکه درخت گردو چندلر باردهی بسیار بالایی دارد، میزان باردهی یک درخت گردو چندلر بالغ در حدود 35 الی 40 کیلو گرم میوه خشک است. و باتوجه به اینکه در هر هکتار به طور میانگین 280 اصله نهال گردو چندلر زیر کشت می رود اگر ما حداقل محصول چندلر را در نظر بگیریم می‌شود 9800 (35*280)کیلو گرم میوه‌خشک درخت گردو چندلر در هر هکتار که رقم قابل توجهی است.

البته رعایت بعضی نکات و بکارگیری اصولی آنها، میزان باردهی گردو چندلر را می‌توان بیشتر از این مقدار هم کرد.از جمله این نکات می‌توان به سم پاشی در وقت‌های تعیین شده، هرس سالانه، گردو چندلر، آبیاری منظم و... اشاره نمود.

زادگاه و موقعیت اقلیمی مناسب برای پرورش نهال گردو چندلر:

اولین بار نهال گردو چندلر در ایالات متحده آمریکا شناسایی شد.موطن و زادگاه اصلی گردو چندلر آمریکا می‌باشد که از بدو پیدایش تاکنون سطح وسیعی از زمین‌های آمریکا زیر پوشش درخت گردو چندلر است از آن پس به مرور زمان سر از اروپا در‌ آورد سپس وارد ایران شد. نهال گردو چندلر مناسب آب و هوایی است که از سطح دریا 300 تا 1500 متر ارتفاع دارد. این نهال به دلیل پربار بودن و رشد مناسب در ارتفاع یاد شده مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار گرفته است.پس اگر می‌خواهید باغی پربار و بسیار سود آور داشته باشید نهال گردو چندلر بهترین گزینه است و ما افتخار این را داریم که در نهالستان رویال نهال مهندس آرمین قاسمی اقدام به کاشت و پرورش نهال گردو چندلر می‌کنیم.

با توجه به اینکه درخت گردو چندلر در ارتفاع بین300 تا 1500 متر رشد می کند برای ارتفاع کمتر از این مقدار می‌توان از نهال گردو ژنوتیپ رویال 7 و نهال گردو پکان رویال نهال استفاده نمود.

نهال گردو چندلر به دلیل رشد و باردهی عالی و نیمه قائم باید با تراکم نسبتا بالایی کاشت شود. بطوری که فاصله دو نهال گردو چندلر موقع کاشت به ترتیب 5 الی 7 متر باشد.

پس با توجه به آنچه گفته شد گردو چندلر یکی از سودآورترین درختان گردو می‌باشد که از لحاظ اقتصادی بسیار گزینه بهتری است.

کاشت نهال گردو چندلر:

زمان و فصل کاشت نهال گردو چندلر اواخر پاییز(آذرماه) تا اواخر اسفند ماه (اسفند ماه) ادامه دارد که معمولا با توجه به آب و هوا و شرایط اقلیمی که شما در منطقه خود دارید ممکن است این زمان طولانی و یا کوتاه مدت باشد.

کاشت نهال گردو چندلر با حفر گودال به عمق هفتاد الی صد سانتی متر شروع می‌شود.

در صورت کاشت اصولی و رسیدگی و مراقبت از نهال گردو چندلر معمولا از سال اول اقدام به باردهی می‌کند که بر روی هر نهال چندلر بین 5 تا 17 گردو را می‌توانید مشاهده نمایید ولی از سالهای بعدی شما می‌توانید در فصل برداشت اقدام به جمع آوری محصول گردو چندلر نمایید.

دقت داشته باشید نهال گردو چندلر حتما باید پیوندی باشد و نوع بذری ان نهال معتبری نمی باشید با خرید نهال بذری گردو چندلر زمان و هزینه خود را اتلاف نکنید. در ادامه این مقاله به برخی از ویژگی هایی که باید در هنگام خرید نهال گردو چندلر، توجه داشته باشید اشاره خواهیم نمود.

عمر مفید درخت گردو چندلر و عوامل موثر بر عمر آن:

عمر مفید همه ارقام درختان گردو معمولا صد یا بیشتر از صد سال است که گردو چندلر هم از این قاعده مستثنا نمی‌باشد ولی عوامل بسیار مهم و حیاتی در طول عمر درختان گردو مخصوصا گردو چندلر دخیل است. عواملی نظیر: سم پاشی، کوددهی، هرس به موقع، آبیاری، آفت زدایی و کنترل بیماری سربرداری اصولی و علمی_ نوع پیوند و پیوندی که به کار رفته است.... همه اینها مواردی هستند که بر طول عمر درخت گردو چندلر موثرند.

ابیاری نهال گردو چندلر:

آیا می‌توان درخت گردو چندلر را به صورت دیم آبیاری نمود؟

همانطور که می‌دانید منظور از کشت دیم، کشتی است که بدون آبیاری و فقط از طریق بارش، آب گردو تامین شود.پس از توجه به اینکه درخت گردو چندلر نیاز مبرم به آب و آبیاری دارد قطعا جواب این سوال "نه" است.

بطورکلی نهال گردو چندلر مناسب مناطقی است که بارش سالانه در آن 1270میلی متر باشد.

فاصله کاشت و زمان برداشت نهال گردو چندلر و محصول گردو چندلر:

طی تحقیقات و تجارب بدست آمده در طی چندین سال در مورد کاشت نهال گردو چندلر فاصله استاندارد و تعیین شده برای نهال گردو چندلر معمولا 7*7 و یا در مناسب ترین حالت 6*7 می‌باشد. با در نظر گرفتن این فواصل حداقل نهال کاشته شده چندلر در هر هکتار 210 و حداکثر 240اصله نهال می‌باشد.به روشی که نهال‌های چندلر به این گونه کاشت می‌شوند کاشت پرچین می‌گویند.

در این روش کاشت، نهال‌های گردو چندلر را در فواصل مشخص شده زیر کشت می‌برید و فضای مناسب و بهتری جهت رشد و باردهی در هر ردیف باقی می‌ماند این روش کاشت موجب می‌شود تا باردهی و بازده درخت گردو چندلر بالا برود و در مدت زمان کمتری شما از لحاظ اقتصادی و با توجه به باری که درختان چندلردر این بازه زمانی می دهند دست یابید.

البته باید به این نکته توجه کنیم که حدود 95 درصد از سطح زمین مورد نظر را که برای کاشت نهال گردو چندلر در نظر گرفته شده زیر کشت چندلر برده و پنج درصد باقی مانده را برای گرده افشان این نهال در نظر بگیریم. تا به بیشترین میزان باردهی درخت چندلر دست یابیم.

گره افشانی نهال گردو چندلر:

در موقع کاشت نهال گردو چندلر دقت نمایید که نهال‌ها بصورت ردیفی کاشته شده و گرده افشان‌ها در جایگاه مشخص کاشته شوند تا به راحتی قابل شناسایی باشند و دلیل دیگر هم اینکه عمل گرده افشانی به راحتی و به نحو احسن انجام گیرد. بهترین گرده‌افشان برای درخت گردو چندلر نژاد فرنور یا فرانکت است.

خاک مناسب نهال گردو چندلر:

خاکی که برای کاشت نهال گردو چندلر در نظر گرفته می‌شود باید بافتی نرم، نه رسی داشته باشد. تا ریشه به راحتی در آن رشد نموده و عمل غذا رسانی به شاخ و برگ‌ها را میسر کند.

به این دلیل گفته می‌شود که در خاک نرم کاشته شود و چون ریشه چندلر به صورت عمودی رشد می کند. اگر درحین رشد به سنگلاخ یا خاک رس برخورد کند، درخت گردو چندلر نمی‌تواند به ریشه دوانی ادامه دهد و نتیجه این خواهد شد که درخت کاشته شده خشک می‌گردد.با این اوصاف توصیه اکید می‌گردد که قبل از تهیه هر نوع نهال مخصوصا نهال گردو چندلر از بافت خاک زمین خود اطلاعات کافی داشته باشید و مقاله‌هایی که در امر کشاورزی برای شما عزیزان نگاشته می‌شود را مطالعه نمایید.

چه آفات و بیماری‌هایی درختان گردو چندلر را تهدید می‌کند؟

یکی از ویژگی‌های بارز و مهم درختان گردو چندلر مقاومت بالای آنها در مقابل بیماری‌های درختان گردو می‌باشد اما با این حال ممکن است بر اثر سهل انگاری ما درخت چندلر دچار بیماری گردد و بیماری، سلامت گردو چندلر را تهدید نماید. برای این منظور با برخی از مهمترین بیماری‌هایی که ممکن است سلامت درخت گردو چندلر را به خطر اندازد آشنا می‌شویم.

بیماری‌های رایج که در باغات گردو شیوع دارد عبارتند از:

1. گال گیاهی

2. پوسیدگی طوقه درخت

3. آفت زدگی مانند کرم سیب، کرم خراط

4. بلایت گردو

5. شانکر باکتریایی

خیلی مهم و اساسی است که آفت و بیماری های گفته شده را بشناسید و در زمان مشاهده اولین نشانه‌های بیماری آفت، برای از بین بردن و مقابله با آنها اقدامات لازم را انجام دهید.

میزان مقاومتی که درخت گردو چندلر در برابر بیماری و آفات دارد.

نهال گردو چندلر از نهال‌هایی است که در مقابل بیماری احتمالی مقاومت بهتری از خود به نمایش می‌گذارد اما نمی‌توان اطمینان داشت که این مقاومت صد در صد باشد چون هیچ موجود زنده‌ای در برابر بیماری مقاومت صد در صد ندارد و درختان و انواع گردو مخصوصا گردو چندلر هم از این قاعده مستثنا نیست، بیماری‌هایی که ممکن است درخت گردو چندلر را تهدید کند عبارتند از: گال گیاهی-پوسیدگی ریشه- بلایت گردو- پوسیدگی قسمت طوقه درخت. بهتر است با رعایت موارد مهم حفاظت نهال با زهکشی مناسب و اقدام به موقع برای از بین بردن و دفع آفات و بیماری‌ها با استفاده ازسموم مناسب آنها را از بین برد.

کودد‌هی و سم‌ پاشی نهال گردو چندلر:

همانطور که می‌دانید کوددهی منظم و به موقع یکی از راز‌های موفقیت در امر کشاورزی می‌باشد و درختان گردو بخصوص گردو چندلر از این قاعده مستثنا نیست.

کوددهی به موقع باعث افزایش میزان باردهی و شادابی درختان گردو و گردو چندلر می شود این امر موجب باردهی چندین برابر درخت چندلرمی‌گردد.

در امر کوددهی شما می‌توانید از دو نوع کود که عبارتند از:کود آلی و کود شیمیایی استفاده کنید.که مهمترین آنها شامل کود‌های فسفر-نیتروژون و پتاسیم است.

برای سم پاشی و آفت زدایی و جلوگیری از بروز بیماری‌های احتمالی درخت چندلر از سموم مورد نیاز استفاده می‌شود مثلا برای بیماری باکتریوز از مس متالیک استفاده می‌گردد. یا برای بیماری مشهور درختان گردو شانکر باکتریایی که داروی خاصی فعلا ندارد. باید از زخمی شدن درخت در زمان رشد و باردهی جلوگیری کرد.

قیم گذاری وپیوند زدن چه تاثیری در رشد درخت گردو چندلر دارد؟

یکی از مناسب ترین و بهترین راه‌های پرورش گردو چندلر پیوند زدن آن می‌باشد که بیشتر کارشناسان و مهندسین کشاورزی در این مورد اتفاق نظر دارند.

این کار تاثیر بسیار زیادی بر رشد نهال گردو چندلر دارد و موجب رشد و تقویت نهال گردو می‌گردد. لازم به ذکر است که نباید در بازه زمانی سرد و یخبندان و فصل سرد سال اقدام به پیوند زنی کنید.موقعی که سرمای زمستان و یخبندان تمام شد می‌توانید اقدام به پیوند زدن درخت گردو چندلر نمایید .‌ قیم گذاری نهال گردو چندلر به مشابه سایر نهال ‌ها باید هنگام کاشت نهال صورت گیرد و این یک امر ضروری برای نهال گردو چندلر همانند نهال گردو اسرائیلی و نهال گردو‌های بومی دیگر لازم و مفید است. زیرا به دلیل اینکه نهال گردو چندلر از آن دسته از درختانی هست که دوام بیشتری در مقابل حوادث طبیعی مانند باد- برف و باران ندارد. لازم و ضروری است که از قیم استفاده گردد تا بر اثر بارش برف و باران یا وزش باد درخت نشکند.

تکیه گاه یا همان قیم گذاری فقط متکی به سال اول یا دوران جوانی درخت چندلر نمی‌باشد به دلیل باردهی خیلی بیشتر چندلر در دوران باردهی هم نیازمند قیم گذاری است تا شاخه ها بر اثر بار زیاد نشکند و محصول به هدر نرود.

هرس نهال درخت گردو چندلر و زمان مناسب آن:

نهال گردو چندلر جز آن دسته از نهال‌هایی هست که دارای ارتفاع بلندی نیست ولی به دلیل تراکم برگ و شاخه‌هایش نیاز به هرس اصولی دارد وجود شاخ و برگ مانع از رسیدن نور کافی به جوانه‌ها و ساقه درخت چندلر می‌شود برای این منظور باید هرس انجام گیرد تا درخت گردو چندلر فتوسنتز و سیتوپلاسم انجام دهد تا سلول‌های گیاهی( یاخته)بتوانند رشد عالی داشته باشند. بنابر توصیه کارشناسان کشاورزی اگر هرس به موقع و اصولی انجام شود باردهی درخت گردو چندلر چندین برابر می‌شود.

ویژگی و خواص مغز گردو چندلر:

از دلایل بسیار مهمی که می‌تواند مردم به خرید گردو چندلر ترغیب نماید وجود مغز سرشار از خاصیت بی نظیر آن است اصولا همه انواع گردو‌ها مغز‌های پر خاصیتی دارند و گردو چندلر یکی از پرخاصیت ترین مغز گردو هاست.

با قرار دادن مغز گردو چندلر در برنامه غذایی روزانه خود کمک شایانی به بدن خود کرده‌ایم از جمله مواردی که بدن را بیمه می‌کند عبارتند از جلوگیری و پیش‌گیری ازبیماری دیابت-سرطان سینه-سرطان پروستات- جلوگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی-تنظیم فشار خون- از بین بردن کلسترول بد خون و بهبود کلسترول خوب و... می‌باشد.

مغز گردو ها سرشار از امگا 3 و منیزیم و اسید فولیک و ویتامین E می‌باشد و این امر باعث توجه پزشکان و اقدام به احداث باغ گردو توسط کشاورزان وباغداران شده است.

چربی مغز گردو چندلر نسبت به سایر مغز گردو‌ها از میزان کمتری برخوردار است ولی بطور کلی چربی موجود در انواع مغز‌ها در هر 100 گرم 65 گرم است این چربی نه تنها برای بدن ضرر ندارد بلکه مفید نیز می‌باشد. چربی گردو‌ها بخصوص گردو چندلر چربی‌های مضر را از بین می‌برد حتی در بسیاری موارد باعث چربی سوزی هم می‌شود البته باید توجه کنیم به اندازه برای چربی سوزی استفاده گردد.

قیمت نهال گردو چندلر در نهالستان رویال نهال:

از آنجایی که تمام مراحل کاشت و پیوند گردو چندلر توسط نهالستان رویال نهال انجام می‌گیرد و زیر نظر جهاد کشاورزی و با تضمین و شناسه به فروش می‌رسد و نهال گردو چندلر بدون واسطه به دست باغداران عزیز می‌رسد خرید گردو چندلر از نهالستان رویال نهال مهندس آرمین قاسمی از نظر اقتصادی و کشاورزی مقرون به صرفه می‌باشد با اطمینان و اعتماد به مجموعه نهالستان رویال نهال با خیال راحت و قیمت مناسب خرید نمایید. نهال گردو چندلر در نهالستان رویال نهال به صورت پیوندی با مناسب ترین قیمت ارائه می‌گردد.

روش خرید نهال گردو چندلر:

شما عزیزان به دو روش اینترنتی و یا حضوری می توانیدگردو چندلر را خریداری نمایید.پیش فروش نهال گردو چندلر در نهالستان رویال نهال از اوایل تیر شروع می‌شود بنابراین می‌توانید هم به صورت اینترنتی(تلگرام-واتساپ-اینستاگرام) و هم به صورت حضوری با خیال راحت پیش خرید نمایید. هدف ما جلب رضایت شماست.

مشخصات نهال گردو چندلر پیوندی


کشور سازنده: کالیفرنیا

عملکرد میوه در هکتار: بین 6 تا 7 تن

شروع به باردهی: از سال اول

فاصله کاشت: 6 در 6 متر مربع

ارتفاع از سطح دریا: تا 1500 متر

درصد چربی: خیلی زیاد

شکل میوه: بیضی و درشت

ارتفاع درخت: بین 4 تا 5 متر

نیاز سرمایی: بین منفی 5 تا 10 درجه سانتیگراد

جدا شدن مغز از پوسته چوبی: به آسانی

عمر اقتصادی: بیش از 100 سال

رنگ مغز: سفید

وزن مغز: 13 گرم

مقاومت در برابر آفات: خیلی مقاوم

رقم گرده افشان: فرانکت و روند

میزان آبیاری: هر 10 روز یکبار در سایه

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت