آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال بادام پایه جی ان با پیوندک

خرید نهال بادام پایه جی ان با پیوندک از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال بادام پایه جی ان با پیوندک با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال بادام پایه جی ان با پیوندک در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال بادام پایه جی ان با پیوندک به سراسر کشور.
قیمت نهال بادام پایه جی ان با پیوندک در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ بادام پایه جی ان با پیوندک، کاشت نهال بادام پایه جی ان با پیوندک، هرس درخت بادام پایه جی ان با پیوندک، نحوه آبیاری بادام پایه جی ان با پیوندک، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری بادام پایه جی ان با پیوندک و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال بادام پایه جی ان با پیوندک کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا بادام پایه جی ان با پیوندک را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی بادام پایه جی ان با پیوندک
  •     
  • مشخصات نهال بادام پایه جی ان با پیوندک

معرفی نهال بادام پایه جی ان با پیوندک


خرید نهال بادام پایه جی ان(با انتخاب پیوندک به سلیقه مشتری):

پایه جی ان یکی از پایه های رویشی بادام محسوب می شود که در گلخانه پرورش داده می شود و یکی از پایه های تجاری نهال بادام محسوب می شود. این پایه خیلی پاکوتاه محسوب می شود و در برابر غرق شدن در برابر آبیاری و پوسیدگی ریشه بسیار مقاوم است همچنین بادام پایه جی ان در برابر خشکسالی و خاک های آهکی نیز مقاوم بوده و عمر آن به بالای 15 سال می رسد. پایه جی ان اصلاح شده کشور اسپانیا می باشد. و نهال بادام روی این پایه زودبازه و پر محصول می باشد، دارای سیستم ریشه دهی عمیق، بزرگ و قوی تری نسبت به پایه بذری می باشد. پایه جی ان بادام مقاومت بسیار بالایی در خاک های قلیایی و آهکی دارد.

گونه های قابل پیوند روی این پایه تنها بادام نمی باشد بلکه می توان هلو، شلیل و آلو را نیز روی این پایه پیوند زد. از مزیت های بادام پایه جی ان به مقاومت بالای آن در برابر خشکی، شوری، آهک، کلروز و همچنین مقاومت آن در مقابل بیماری های گال طوقه، پوسیدگی ریشه و طوقه اشاره کرد.

مشخصات پایه رویشی GN:

این پایه دارای برگ های کشیده ارغوانی رنگ می باشد که قدرت رشد بسیار بالایی نسبت به پایه های GF دارد. پایه GN نیاز به سرمایه کمتری نسبت به پایه Gf دارد. رشد پایه GN یکنواخت بوده و هزینه کم تری در موقع برداشت محصول دربردارد.

زمان باردهی و مقدار باردهی پایه GN :

بادام پایه جی ان بسیار زود بازده می باشد و از سال سوم باردهی آن اقتصادی میشود با توجه به پا کوتاه بودن آن و کشت تراکم بالا در هکتار میتوان در هر هکتار حدودا 4 تن بار برداشت کرد. بادام پایه جی ان دارای محصول یکنواخت از لحاظ اندازه ، شکل و رنگ میوه دارد. کسانی که قصد احداث باغ بادام متراکم را دارند بادام پایه جی ان گزینه بسیار مناسبی میباشد و با توجه به گستردگی تاج آن عملیات داشت و برداشت راحت انجام میگیرد.

بادام پایه جی ان در مقابل شوری خاک و آفات و بیماری مقاومت بسیار خوبی دارد و با توجه به رشد ریشه قوی که دارد در مقابل شرایط خشکی خاک نیز از خود مقاومت نشان میدهد و ریشه های عمیق آن سبب افزایش کارایی جذب آب میشوند بادام پایه جی ان علاوه بر عملکرد بیشتر دارای محصول بسیار با کیفیت و درشت تری نسبت به پایه های بذری میباشد. میوه حاصل از بادام پایه جی ان کاملا همگن و یکدست میباشد به همین دلیل یک میوه کاملا اقتصادی و تجاری محسوب میشود.

بادام پایه جی ان به دلیل پا کوتاه بودن فضای کمتری را اشغال میکند و میتوان نهال بادام پایه جی ان را با تراکم بیشتری در باغ کشت کرد. مناسب ترین فاصله کاشت برای کشت این نهال بادام فاصله دو در سه میباشد.

مقایسه پایه بادام بذری با پایه بادام جی ان:

ارقام بادام پیوند شده روی پایه بذری اغلب به دلیل حساس بودن و کم بودن ریشه مویی در آن ها با خشکی مواجه می شوند پس بهتر است زمان کاشت و انتقال ان ها حتما در اوایل زمستان انجام گیرد. همچنین نهال های پایه بذری اغلب در برابر رطوبت زیاد و زهکشی ناقص، حساس می باشد. بادام های پایه بذری نسبت به بادام های پایه جی ان دارای رشد کم تری می باشد در نتیجه باردهی ان ها به تاخیر خواهد افتاد. در مقابل می توان گفت بادام پیوند شده روی پایه بذری نسبت به پایه جی ان در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت بیشتری دارند و نیاز به مراقبت و سمپاشی کم تری پیدا خواهند کرد. و عمر اقتصادی بادام پایه بذری 2 برابر بادام های پایه جی ان می باشد.

نکته:با افزایش سن بادام های پایه بذری عملکرد و باردهی آن ها نسبت به پایه های رویشی بیشتر خواهد شد.

البته در زمان گلدهی یا برگدهی نهال های پایه بذری بادام ونهال های پایه جی ان هیچ تفاوتی وجود ندارد. پس می توان نتیجه گرفت نوع پایه تفاوت چشمگیری در زمان گلدهی نهال بادام نخواهد داشت. برای دیر گل دادن بهتر است از ژنوتیپ های برتر استفاده کرد. از دیگر ویژگی های بادام های پایه بذری میتوان به مقاومت بالای آن ها در برابر خاک های آهکی و خشک اشاره کرد. این پایه ها نسبت به پایه های رویشی تنش آب را بهتر تحمل میکنند در مقابل در برابر رطوبت خاک از خود حساسیت نشان میدهند.

نکته: درختان بادام پایه بذری نسبت به درختان پایه جی ان عمر بیشتری دارند.

خرید و قیمت نهال بادام پایه جی ان:

اگر قصد خرید و احداث باغ پایه رویشی یا همان پایه جی ان بادام را دارید میتوانید بدون هیچ دغدغه و واسطه از بزرگترین تولید کننده نهال های پایه رویشی یعنی نهالستان رویال نهال اقدام به خرید کنید. کلیه نهال های پایه رویشی تولید شده در این مجموعه در آزمایشگاه های پیشرفته و تحت نظارت جهاد کشاورزی و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار و دارای گواهی اصالت میباشد نهال های بادام پایه جی ان تولید شده در این سازمان زیر نظر گیاه شناسان مجرب در کلینیک گیاه پزشکی با بیشترین دقت تولید و مورد آزمایش قرار میگیرد

کارشناسان نهالستان ویال نهال بدون دریافت هیچ هزینه ای و کاملا به صورت رایگان آماده مشاوره به شما باغداران عزیز می باشند تا بتوانید با خرید بهترین و مناسب ترین نهال بادام پایه جی ان به بهترین نتیجه مطلوب برسید. از دیگر خدمات این نهالستان می توان به آموزش تخصصی کاشت، هرس، سم پاشی و کوددهی و احداث باغ بادام اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت و خرید نهال بادام پایه جی ان بهتر است با ما در ارتباط باشید.

موجودی امسال خزانه: صفر

مشخصات نهال بادام پایه جی ان با پیوندک


نوع رقم: تجاری

وضعیت باردهی: پربار

نوع پایه: پایه کوتاه

مقاومت ها: مقاوم به خفگی و آبیاری غرق آبی و به آهک و خشکی خاک

عمر اقتصادی: بالای 25 سال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت