آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال بادام فرانیس کلون 435

خرید نهال بادام فرانیس کلون 435 از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال بادام فرانیس کلون 435 با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال بادام فرانیس کلون 435 در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال بادام فرانیس کلون 435 به سراسر کشور.
قیمت نهال بادام فرانیس کلون 435 در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ بادام فرانیس کلون 435، کاشت نهال بادام فرانیس کلون 435، هرس درخت بادام فرانیس کلون 435، نحوه آبیاری بادام فرانیس کلون 435، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری بادام فرانیس کلون 435 و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال بادام فرانیس کلون 435 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا بادام فرانیس کلون 435 را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی بادام فرانیس کلون 435
  •     
  • مشخصات نهال بادام فرانیس کلون 435

معرفی نهال بادام فرانیس کلون 435


مشخصات و خصوصیات نهال بادام فرانیس کلون 435:

یکی از بهترین ارقام بادام پوست کاغذی در ایران بادام فرانیس کلون 435 محسوب می‌شود. بادام فرانیس کلون 435کاملا دیر گل بوده و دارای مغز بسیار با کیفیت است از جمله درختان بادامی می‌باشد که در برابر بیماری‌ها و آفت‌ها کاملا مقاوم است. بادام فرانیس کلون 435 از سال اول به بار می‌نشیند و جز اراقام زود بازده به حساب می‌آید. ارتفاع درخت بالغ بادام در بهترین شرایط تا 3 الی 4 متر می‌رسد اما می‌توان با هرس فرم دهی مناسب این درخت را در فضای محدود کشت کرد. میوه بادام فرانیس کلون 435 پوست بسیار نازکی دارد و محصول آن بیضی شکل است. درصد مغز بادام فرانیس کلون 435، 60 درصد محسوب می شود و با توجه به کاغذی بودن محصول آن این رقم نهال بادام کاملا اقتصادی محسوب می شود. مغز بادام فرانیس کلون435 دارای کیفیت بالایی بوده و طعم عالی و بالایی دارد.

بهترین سطح ارتفاع از دریای مناسب برای کاشت رقم بادام فرانیس کلون 435از 1000 تا 2000 متر می‌باشد و حداقل نیاز سرمایی آن 300 ساعت است. بادام فرانیس کلون 435از سال اول بار می‌دهد اما اقتصادی شدن از سال چهارم به بعد می باشد. میزان باردهی این رقم بادام از 20 تا 25 کیلو متغییر است. رقم نهال بادام فرانیس کلون 435را می توان با فاصله 4 * 4 کشت کرد. البته قابل ذکر است که حتما باید در کنار این رقم، رقم گرده افشان نیز به ازای هر 10 اصله کشت شود. مهم ترین مزیتی که باعث شده این رقم بادام را باغداران به عنوان رقم اقتصادی در مناطق کوهستانی کشت کنید دیرگل بودن آن است رقم بادام فرانیس کلون 435کاملا دیر گل بوده و مناسب کاشت در مناطق کوهستانی می‌باشد.

زادگاه بادام فرانیس 435:

درخت بادام فرانیس کلون 435اولین بار در کشور فرانسه کاشته شده و پس از آن به دیگر کشور‌های آسیای غربی انتقال یافته. رقم بادام فرانیس کلون 435محصول کاغذی تولید می‌کند و دارای محصول با کیفیتی می‌باشد این رقم بادام مناسب کاشت در مناطق سردسیر، نیمه سردسیرو نیمه گرمسیر می‌باشد.

ویژگی‌های ظاهری بادام فرانیس 435:

شکوفه‌های تولید شده توسط این رقم صورتی رنگ است و در هر شاخه‌ی بادام فرانیس کلون 435، 5تا 6 گل صورتی دیده می‌شود. برگ‌های بادام فرانیس کلون 435بزرگ و پهن می باشند به صورت صاف رشد می‌کنند. پوشش کرکی به رنگ سبز میوه‌ی بادام فرانیس کلون 435را پوشش داده است. زمان رسیدن میوه‌ی بادام فرانیس کلون 435این پوسته سبز به راحتی از پوست چوبی ان می‌شکند. و می‌توانید به راحتی مغز بادام را مشاهده کنید. مغز میوه بادام فرانیس کلون 435دو لپه‌ای بوده و دارای درصد چربی بالایی می‌باشد که پوست قهوه‌ای آن را پوشانده است. مغز بادام فرانیس کلون 435دارای 5 درصد دوقلوزایی می‌باشد. وزن میوه‌ی بادام تقریبا 4 گرم است که مغز آن 3 گرم است پس میتون گفت مغز میوه بر پوسته 75 درصد می باشد.

زمان باردهی نهال بادام فرانیس کلون 435:

باردهی بادام فرانیس کلون 435از سال دوم شروع می‌شود و زمان برداشت آن بسته به شرایط اقلیمی منطقه از اواخر مرداد تا شهریور می‌باشد. میزان باردهی رقم بادام فرانیس کلون 435در هکتار به طور میانگین 4 تا 5 تن می‌باشد. در بهترین شرایط درخت بالغ رقم بادام فرانیس کلون 435 حدود 30 کیلو باردهی را دارد.

عمر مفید بادام فرانیس 435:

عمر بادام فرانیس کلون 435به پارامتر‌های مختلف از جمله هرس، آبیاری و تغذیه درخت بستگی دارد و تمامی این عوامل بر میزان باردهی آن نیز تاثیر گذار است. سن مفید و اقتصادی رقم بادام فرانیس کلون 435، 35 تا 40 سال متغییر است البته همانطور که گفتیم این اعداد بسته به عوامل ذکر شده می‌تواند کم تر یا بیشتر شود.

کاشت نهال بادام فرانیس435:

قبل از اقدام به کاشت نهال بادام باید رقم مناسب بر شرایط جغرافیایی انتخاب شود. بهترین زمان کاشت بادام فرانیس کلون 435از اواسط آبان تا آذر ماه می‌باشد البته در مناطق خیلی سردسیر میتوان این رقم بادام را در اسفند ماه نیز کشت کرد. البته بعد از عید نیز می‌توان این نهال رابه صورت گلدانی تهیه و کشت کرد ولی از نظر کارشناسان کشاورزی بهترین کشت برای بادام نهال ریشه لخت در فصل پاییز می‌باشد.

قبل از خرید نهال بادام فرانیس کلون 435حتما باید چاله‌ها را اصول و بلافاصله کاشت مناسب آماده کرد. بهترین فاصله برای کاشت نهال بادام فرانیس کلون 4،354 * 4 می‌باشد. و بهتر است عمق و عرض چاله‌ها را نیز 70 *در نظر بگیرید و در صورت امکان ته چاله‌ها را می‌توان کمپوست و کود حیوانی پوسیده پر کرده و حتما روی کود حیوانی با لایه از خاک معمولی پوشانده شود تا سال اول ریشه نهال با کود برخورد مستقیم نداشته باشد.

آبیاری درختان بادام فرانیس435:

قطعا اکثریت در ختان میوه برای ارائه میوه‌های پر بار نیازمند به آب می‌باشد. نهال‌های بادام که پایه ‌آن ها بادام تلخ باشند می‌توانند در مقابل کم آبی دوام داشته باشند البته بهتر است بدانید بادام‌های پایه تلخ نیزسال‌های اول و دوم هر 10 روز یکبار نیازمند به آبیاری می‌باشند.

در سال‌های اولیه کاشت به دلیل کوچک بودن نهال‌ها ریشه‌ها به اندازه نیاز نمیتوانند از زمین آب جذب کنند پس بهتر است آبیاری مرتب انجام شود. با بزرگتر شدن نهال‌ها و بالغ شدن درختان می‌توان بازه زمانی آبیاری را افزایش و در نهایت وقتی تبدیل به درختان بالغ شد می‌توان آبیاری را قطع کرد( البته در مناطقی که میانگین بارندگی سالانه زیاد باشد.) البته ناگفته نماند باردهی درختان دیمی بادام نصف بادام‌های زمین‌های آبی می‌باشد. در ابیاری به حالت دیم حتما باید بارش بارندگی سالانه را در نظرگرفت بهترین روش آبیاری بادام آبیاری قطره‌ای می‌باشد.

خاک مناسب برای پرورش نهال بادام فرانیس کلون435:

بهترین خاک برای پرورش نهال بادام فرانیس کلون 435خاک شنی لومی به همراه 20 درصد رس می‌باشد. خاک حاصلخیز باید دارای مواد مغذی باشد تا درخت بتواند بهترین رشد وعملکرد را در آن خاک داشته باشد خاک حاصلخیز همچنین باید دارای زهکشی بالایی باشد. پس قبل از کاشت نهال بادام فرانیس کلون 435باید خاک را از لحاظ فیزیکی، حاصلخیزی و زهکشی بررسی کنید و اگر کمبود داشته باشد با اضافه کردن کود‌های آلی و شیمیایی جبران کمبود شود. PH خاک بادام فرانیس کلون 435باید میانگین 7 تا 5/7 باشد.

کوددهی و سمپاشی بادام فرانیس کلون 435:

کوددهی برای درخت بادام فرانیس کلون 435پس از آنالیز خاک و برگ انجام می‌گیرد. البته میزان و نوع کود بستگی به سن درخت و فصل استفاده از کود دارد. کوددهی به منظور رشد بهتر درخت و تولید محصول با کیفیت می‌باشد. مهمترین کودهایی که بادام فرانیس کلون 435به آن احتیاج دارد کود پتاسیم، فسفر، نیتروژن، بور، روی و آهن می‌باشد. کوددهی موثر زمانی انجام می‌شود که از نیاز‌های درخت و وضعیت خاک آگاهی لازم را داشته باشیم. کمبود با وجود بیش حد عناصر در خاک می‌تواند برای عمر درختان بادام خطرناک باشد. پس بهتر است قبل از کوددهی به درختان بادام حتما خاک را آزمایش و بررسی نمایید. قبل از سم پاشی درخت بادام باید افات آن ها را بشناسید. مهم ترین بیماری‌هایی که درختان بادام را تهدید می‌کنند می‌توان انواع شته اشاره کرد که باعث پیچش برگ درختان بادام می‌شود .با سموم استامی پراید و پریسیکارب می‌توان این آفات را کنترل کرد.بیماری‌های دیگری از جمله زنبور مغز خوار که با دیازینون قابل درمان است. سایر بیماری‌های بادام را در مقاله‌های سمپاشی در خت بادام بیشتر توضیح داده‌ایم.

بهترین زمان سمپاشی درختان بادام فرانیس کلون 435:

بهترین زمان سمپاشی درختان بادام اواخر اسفند و اوایل فروردین به منظور جلوگیری از بروز مشکلات و آفات برای درختان می‌باشد. در این زمان به دلیل عدم وجود برگ‌ها سموم به راحتی می‌توانند تنه درختان را پوشش دهند و عملیات سم پاشی آسانتر انجام می‌شود. همچنین در زمان شکوفه دهی عملیات سم پاشی به زنبور ‌ها صدمه زده و موجب اختلال در گرده افشانی می‌شود.

هرس بادام فرانیس کلون 435:

بادام فرانیس کلون 435جز درختانی می‌باشد که نیاز به هرس فرم دهی و باردهی دارند. هرس درختان بادام سبب افزایش باردهی آن می‌باشد. با هرس به موقع و اصولی درختان بادام فرانیس کلون 435می‌توان از رشد و ارتفاع بی رویه درخت جلوگیری کرد. هرس درخت بادام شامل حذف شاخه ‌های اضافی و آفت زده که مانع از رسیدن نور به تمامی قسمت‌های درخت می‌شود. با حذف شاخه‌های اضافی می‌توان بین ریشه و شاخه‌ها تعامل ایجاد کرد و سبب عملکرد بهتر درخت شد. در هرس درخت بادام فرانیس کلون 435باید شاخه‌های قدیمی را که توانایی تولید محصول زیاد را ندارد حذف کنید. پس در هنگام هرس باید بتوانید شاخه‌های یک و دو ساله را از هم تشخیص دهید بهترین زمان هرس درخت بادام زمان خواب درختان می باشد.

گرده افشانی نهال بادام فرانیس کلون 435:

گرده افشانی بادام فرانیس کلون 435توسط زنبور عسل انجام می‌شود. البته بعضی مواقع زنبور‌های وحشی نیز در گرده افشانی نهال بادام فرانیس کلون 435دخالت دارند. بادام فرانیس کلون 435خود گرده افشان محسوب نمی‌شود و برای عملکرد بهتر نیازمند به رقم گرده افشان می‌باشد. این رقم مناسب گرده افشان می‌تواند رقم شکوفه و سهند باشد.

خواص مغز میوه بادام فرانیس کلون 435:

میوه بادام باعث تکامل و سلامت مغز انسان شده و سبب افزایش سطح هوش می‌شود. میوه بادام سبب افزایش فعالیت‌های مغزی می‌شود. همچنین احتمال ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش می‌دهد. همچنین مصرف مغز بادام فرانیس کلون 435سبب افزایش سطح کلسترول خون می‌شود. و سبب بهبود سلامت استخوان می‌شود.

خرید نهال بادام فرانیس کلون 435 :

خرید نهال بادام شناسنامه دار فرانیس کلون 435 تنها از شرکت معتبر رویال نهال امکان پذیر است چرا که این شرکت نهال تضمینی تحویل مشتری میدهد و در صورت بروز مشکل در اصالت نهال شرکت جران خسارت می نماید رضایت شما مایه افتخار ماست .

مشخصات نهال بادام فرانیس کلون 435


کشور سازنده: ایران - شهرکرد

زمان گلدهی: خیلی خیلی دیرگل

تحمل سرما: مقاوم به سرما

زمان رسیدن: زود بازده

پایه: پایه کوتاه

نوع باردهی: خوشه ای

پایه: بادام تلخ جی ان

درصد مغز: زیاد

قیمت: مناسب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت