آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال بادام آذر (دیرگل)

خرید نهال بادام آذر (دیرگل) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال بادام آذر (دیرگل) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال بادام آذر (دیرگل) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال بادام آذر (دیرگل) به سراسر کشور.
قیمت نهال بادام آذر (دیرگل) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ بادام آذر (دیرگل)، کاشت نهال بادام آذر (دیرگل)، هرس درخت بادام آذر (دیرگل)، نحوه آبیاری بادام آذر (دیرگل)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری بادام آذر (دیرگل) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال بادام آذر (دیرگل) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا بادام آذر (دیرگل) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی بادام آذر (دیرگل)
  •     
  • مشخصات نهال بادام آذر (دیرگل)

معرفی نهال بادام آذر (دیرگل)


بیوگرافی نهال بادام آذر:

منشا نهال بادام آذر ایران می‌باشد و کاشت نهال بادام در ایران رایج است. از مشخصات ظاهری نهال بادام آذر به برگ‌های کشیده و البته نوک تیز می‌توان اشاره نمود. نهال بادام آذر در مقاومت به سرما همیشه زبان زد بوده و بسیار دیرگل می‌باشد.

نهال بادام آذر به نهال بادام 50 50 معروف است. زمانی که کشاورزی با هزار امید و آرزو نهال بادام را به خاک می‌سپارد، و با تلاش بی‌نهایت برای رسیدگی و به ثمر نشستن این نهال تمام سال را تلاش می‌کند ولی درست زمان شکوفه دهی و به ثمر رسیدن نهال بادام سرمای بهره تمام امید یک کشاورز زحمت کش را نا‌امید می‌کند. اما راه حل شرکت رویال نهال برای جلوگیری از ضایع شدن زحمات کشاورزان کاشت نهال بادام آذر دیرگلو مقاوم به سرماست از این رو نهال بادام آذر برای اقلیم‌های سرد بسیار مناسب می‌باشد.

لذا برای اکثر مناطق سردسیر کشور عزیزمان که باغبانان و کشاورزان عزیز از خسارت ناشی از سرمای بهراه روی نهال‌‌های خود رنج می‌برند توصیه کاشت نهال باد ام آذر را داریم لذا نهال بادام آذر با مقاومت بالایی که در برابر سرما دارد جز نهال‌های بادام مناسب این مناطق می‌باشد.به دلیل اینکه کاشت نهال برای کشاورز به منزله سرمایه گذاری اقتصادی او می‌باشد لذا انتخاب یک نهال با اصالت و مناسب اقلیم مورد کشت مهم‌ترین و اصلی‌ترین اقدام یک باغدار خواهد بود. از این رو انتخاب هوشمندانه باغدار در انتخاب نهال بادام مناسب و کاشت آن یک عمر هزینه و زحمت خود را تضمین می‌کند.

منشا نهال بادام آذر:

منشا نهال بادام آذر ایران می‌باشد. لازم به ذکر است کشور ما ایران بطور میانگین در سال حدود 6000 تن بادام آذر تولید می‌کند لذا نهال بادام آذر با آب و هوای ایران بخصوص منطقه آذربایجان ایران بسیار سازگاری دارد.

بیوگرافی میوه بادام آذر:

میوه بادام آذر دارای پوست نیمه کاغذی می‌باشد به همین دلیل به آن بادام 50 50 نیز می‌گویند. پوست میوه بادام آذر به راحتی از آن جدا می‌شود. بادام آذر دارای 42 درصد مغز از کل بادام می‌باشد. مغز بادام آذر دارای پوست قهوه‌ای می‌باشد. 14 گرم وزن هر میوه بادام آذر می‌باشد. باردهی بادام آذر بصورت خوشه‌ای می‌باشد.

شرایط مساعد برای رشد نهال بادام آذر:

• اولین و مهم‌ترین پارامتر که در کاشت نهال بادام بدان توجه کرد آب و هوای مناسب می‌باشد. این نهال بادام دیر گل، نیاز سرمایی دارد به همین دلیل کاشت آن در مناطق سردسیر مناسب است.

• دومین پارامتر، خاک مناسب می‌باشد، خاک مناسب کاشت نهال بادام آذر لومی شنی می‌باشد.

• مورد اخر که در رسیدگی نهال بادام آذر باید به ان توجه کرد کوددهی به موقع و هرس مناسب آن می‌باشد.

شرکت رویال نهال در این مقاله به تمام آن چیزی که درباره نهال و میوه درخت بادام آذر باید بدانید اشاره می‌کند:

ارتفاع درخت بادام آذر:

همه ما می‌دانیم که ارتفاع درخت علاوه بر ژنتیک و طبیعت درخت به شرایط رسیدگی بستگی دارد. در شرایط فوق العاده رسیدگی ارتفاع درخت بادام حدود 4 متر می‌باشد.

فاصله کاشت نهال بادام آذر:

با توجه به ارتفاعی که درخت بادام دارد باید به فاصله کاشت نهال بادام آذر توجه کرد چرا که فضای بین نهال وقتی مناسب باشد نور کافی به نهال می‌رسد. فضای مناسب برای رشد ریشه نهال بادام آذر فراهم می‌شود. با توجه به توضیحات فاصله مناسب کاشت نهال بادام 4 * 4 می‌باشد.

ارتفاع از سطح دریا مناسب بادام آذر:

درست است که ارتفاع از سطح دریا در کشت بادام چندان موثر نیست و پارامتر‌های دیگر مهم است ولی بهتر است نهال بادام آذر در مناطقی کشت شود که سطح ارتفاع آن از سطح دریا 400 متر باشد.

نیاز سرمایی نهال بادام آذر:

حدود 100 تا 400 می‌باشد و تا دمای منفی 7 درجه را تحمل می‌کند.

عمر اقتصادی بادام آذر:

عمر اقتصادی درخت بادام آذر بالای 50 سال می‌باشد.

باردهی نهال بادام آذر:

باردهی نهال بادام آذر از سال اول شروع به باردهی می‌کند. اگر شرایط رسیدگی ایده آل باشد باردهی اقتصادی از سال 4 شروع می‌شود. با مرور زمان باردهی بیشتر شدهو در 7 سالگی به اوج باردهی می‌رسد.

میزان باردهی درخت بادام:

در شرایط ایده‌آل حداکثر باردهی درخت بادام به 4 تن نیز می‌رسد. با توجه به میزان بالای باردهی درخت بادام آذر باصلاح دید متخصصین شرکت رویال نهال سرمایه گذاری روی بادام آذر بسیار پرسود خواهد بود.

زمان گلدهی نهال بادام آذر:

یکی از مزیت‌های بارز نهال بادام آذر نسبت به دیگر ارقام بادام دیرگل بودن این نهال می‌باشد. زیرا گل‌های این نهال را از سرما مصون نگه می‌دارد.

بهتر است بدانیم که زمان گلدهی نهال بادام آذر در اواسط فروردین یا اواخر این ماه می‌باشد.

نحوه‌ی آبیاری، کوددهی، هرس درخت، خاک مورد نیاز بادام آذر

آبیاری نهال و درخت بادام آذر:

نکته حائز اهمیت در آبیاری بادام آذر، توجه به منطقه ایست که در ان کشت شده بطور میانگین نهال بادام آذر در سال اول هفته‌ای یکبار نیازمند آبیاری می‌باشد. ولی درخت بادام آذر هفته‌‌ای 2 یا 3 بار به آبیاری نیاز دارد.

نکات ذکرشده بطور کلی برای اکثر مناطق در نظر گرفته شده.

ضروری است بدانید بادام به کم آبی نسبتا مقاوم است. و آبیاری آن بستگی به مکان مورد کشت و نیاز خود درخت می‌باشد.

نحوه کوددهی نهال بادام آذر:

کوددهی تاثیر بسزایی در بهبود راندمان این نهال دارد:

1. برای هر هکتار زمین مورد کشت نهال بادام آذر حدود 5 تن کود حیوانی پوسیده مورد نیاز می‌باشد.

2. در فصل رویش استفاده از اسید هیومیک و کود NPK تاثیر بسزایی در نحوه رشد ریشه، قطور شدن ساقه، افزایش شاخ و برگ، بهتر شدن عملکرد باردهی و حتی تاثیر در میزان باردهی دارد.

شرکت رویال نهال پیشرو در صنعت کشاورزی علاوه بر تولید و فروش نهال بادام آذر، کودهی اسیدهیومیک را برای صلاح مشتری و سهولت خرید به فروش می‌رساند.

لذا برای تقویت نهال بادام آذر و دیگر نهال‌های خود باغداران عزیز می‌توانند همراه فاکتور خرید نهال کود هیومیک اسید را از شرکت رویال نهال خریداری کنند.

بهترین خاک برای کاشت نهال بادام آذر:

نهال بادام آذر در خاک‌های کوهستانی خوب جواب می‌دهد. توئجه داشته باشید در هنگام کاشت نهال حدود 20 تا 30 درصد کود (ترجیحا کود حیوانی سوخته) با خاک شنی مخلوط کنید و داخل گودال بریزید، باید توجه داشت خاک محل کشت نهال بادام آذر نباید سنگین باشد زیرا ریشه خفه می‌شود.

هرس نهال و درخت بادام آذر:

نهال بادام آذر را می‌توان 2 بار در طول سال هرس کرد.

هرس سبز یا تابستانه که معمولا بعد از برداشت محصول شاخه‌های زائد و اضافی را حذف می‌کنند. هرس فرم دهی که در اسفند ماه و قبل از بیدار شدن درخت هرس فرم دهی انجام می‌شود.

رقم گرده افشان نهال بادام آذر:

رقم گرده افشان نهال بادام آذر فرانیس می‌باشد.

قیم گذاری در رشد نهال بادام آذر چه تاثیری دارد:

لازم به ذکر می‌باشد اصولا نهال بادام نیازی به قیم ندارد ولی در ابتدای کاشت تهال، برای جلوگیری از شکستگی و آسیب نهال در مقابل باد بعضا از قیم استفاده می‌کنند.

درخت بادام آذر در برابر بیماری‌ها تا حدودی مقاوم می‌باشد ولی در صورت ابتلا وبا آفت ش و قارچکش قابل کنترل می‌باشد و از این لحاظ جای هیچ نگرانی نمی‌باشد.

خواص میوه بادام آذر:

مغز بادام آذر دارای مواد مغذی می‌باشد، از این رو مصرف روزانه بادام توسط پزشکان توصیه می‌شود.

بادام آذر دارای دوز بالایی از آهن ، فیبر، فسفر، کلسیم، مس و روی می‌باشد. از این رو بادام آذر برای تقویت کارکرد مغز، کاهش وزن، مراقبت از پوست، بالا بردن سیستم ایمنی بدن، بهبود کارکرد استخوان و کاهش بیماری‌های قلبی مناسب است.

نحوه کاشت نهال بادام آذر و احداث باغ بادام:

گودال‌های عمیق را طوری ایجاد کنید که حدود 30 درصد نهال را در آن جا داده شود برای تقویت و اصلاح خاک از کود حیوانی سوخته استفاده کنید در محل گودال با فاصله 4 * 4 نهال‌های خود را بکارید.

بهترین فصل کاشت بادام آذر پاییز می باشد.

با توجه به میزان باردهی بادام آذر و خواص بی نظیری که مغز بادام آذر دارا می‌باشد احداث باغ بادام بسیار به نفع باغداران عزیز می‌باشد. در احداث باغ بادام انتخاب نهال شناسه دار و تضمینی بسیار حائز اهمیت خواهد بود. تا زحمت و هزینه باغدار به هدر نرود و سود قابل توجهی داشته باشد.

از آنجایی که میوه درخت بادام بصورت خشکبار استفاده می‌شود می توان ان را انبار کرد و زمانی که بازار فروش آن به اوج خود برسد و قیمت به بالاترین حد خود رسید به فروش برود.

اگر شرایط انبار داری آن بخوبی کنترل شود احتمال خراب شدن محصول انبار شده به صفر می‌رسد و مزیت آن نسبت به میوه‌های دیگر می‌باشد. با توجه به توضیحات احداث باغ بادام آذر دارای سود بالا با کمترین زحمت می‌باشد.

قیمت نهال و خرید نهال بادام آذر:

شرکت رویال نهال به مدیریت آقای مهندس آرمین قاسمی بزرگترین و معتبرترین شرکت در سطح کشور تولید و اصلاح انواع نهال را بطور تخصصی انجام می‌دهد. این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و متخصص بطور تمام وقت با مشاوره رایگان در خدمت مشتری‌های گرامی باشد.

شرکت رویال نهال، نهال بادام، آذر را که دارای گواهی اصالت و شناسه دار می‌باشد با نازل ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

برای خرید از شرکت رویال نهال می‌توانید بصورت حضوری یا آنلاین و اینترنتی اقدام نمایید و از کیفیت و اصالت نهالب خریداری شده مطمئن باشید. شرکت رویال نهال علاوه بر فروش نهال در تمام مراحل کاشت و مراقبت بعد از کاشت نهال در کنار مشتری خواهد بود.

با شرکت رویال نهال با اطمینان خاطر باغ احداث کنید.

مشخصات نهال بادام آذر (دیرگل)


کشور سازنده: ایران - آذر شهر

زمان گلدهی: دیرگل

درصد مغز: 42%

درصد دوقلویی: 2%

سختی پوست: نیمه کاغذی

گرده افشان: بادام فرانیس

پایه: بادام تلخ جی ان

عمر اقتصادی: 35 تا 45 سال

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت