آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال گیلاس تک شاخ

خرید نهال گیلاس تک شاخ از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گیلاس تک شاخ با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گیلاس تک شاخ در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گیلاس تک شاخ به سراسر کشور.
قیمت نهال گیلاس تک شاخ در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گیلاس تک شاخ، کاشت نهال گیلاس تک شاخ، هرس درخت گیلاس تک شاخ، نحوه آبیاری گیلاس تک شاخ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گیلاس تک شاخ و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گیلاس تک شاخ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گیلاس تک شاخ را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گیلاس تک شاخ
  •     
  • مشخصات نهال گیلاس تک شاخ

مشخصات و ویژگی های گیلاس تک شاخ :


گیلاس تک شاخ از ارقام وارداتی می باشد که عادت رشد درخت عمودی و کاملاً پاکوتاه است .اندازه درخت بالغ این رقم نهایت به 2 متر می رسد و قابلیت کاشت در گلدان را دارد . کسانی که به پرورش درخت گیلاس علاقه مند هستند اما مکان و زمین مناسبی ندارند می توانند این نهال گیلاس تک شاخ را داخل گلدان در مکان هایی مانند :حیاط، ترانس یا بالکن پرورش دهند همچنین کسانی که می خواهند داخل گلخانه گیلاس پرورش دهند انتخاب نهال گیلاس تک شاخ انتخاب کاملاً مناسبی می باشد.

رنگ میوه ورنگ گوشت گیلاس تک شاخ شرابی و طعم شیرینی دارد . میوه این رقم سایز درشت و بازار پسندی دارد،میانگین وزن میوه آن به 4 گرم می رسد و متوسط دم میوه 3 سانتی متر می باشد میوه این رقم دارای کیفیت نسبتاً بالایی بوده و زمان رسیدن میوه آن اواخر خرداد و اوایل تیر ماه است . زمان گلدهی این رقم اواخر فروردین ماه است نهال گیلاس تک شاخ یک نهال کلکسیونی محسوب می شود و کاملاً کمیاب و خاص است. شما باغدار عزیز نهال کمیاب آن را ازنهالستان های بزرگی چون رویال نهال می توانید تهیه کنید .

فاصله کاشت گیلاس تک شاخ:

فاصله کاشت ارقام گیلاس بستگی به ارتفاع و قدرت رشد شاخه و ریشه دارد گیلاس تک شاخ خیلی پا کوتاه است و رشد آن به صورت عمودی بوده و گستردگی تاجی ندارد به همین دلیل با فاصله 1 متر میتوانید نهال آن را در گلخانه کشت کنید یا نهال آن را در گلدان پرورش دهید.عدم رعایت فاصله استاندار این رقم سبب تداخل ریشه ها در هم شده و ریشه بر اثر رقابت مواد غذایی تضعیف خواهد شد.مناسب ترین زمان کاشت نهال گیلاس تک شاخ اواخر فصل زمستان بعد از اتمام دوره یخبندان می باشد کشت نهال گیلاس تک شاخ بهتراست زمانی انجام شود که جوانه های نهال کاملا در خواب باشند

نیاز سرمایی نهال گیلاس تک شاخ:

این رقم گیلاس در برابر سرما مقاوم می باشد و در دمای زیر 20- درجه از خود مقاومت نشان می دهد نیاز سرمایی این نهال 1200تا 500 ساعت سرما در دمای زیر 7 درجه سانتی گراید می باشد. کاشت نهال گیلاس تک شاخ در مناطق کوهستانی و معتدل توصیه می شود.البته در سال های اول کاشت بهتر است برای مراقبت از نهال از رنگ محافظ تنه یا فوم پیچی استفاده کرد با بزرگ تر شدن نهال و قطور شدن تنه آن دیگر نیازبه فوم پیچی نخواهد داشت.

خاک مناسب کاشت نهال گیلاس تک شاخ :

بهتر است بدانید رقم گیلاس تک شاخ تا عمق 1 متری گستردگی دارد و خاکی این نهال در آن کشت می شود باید تا این عمق از سطح زمین زهکشی مناسبی داشته باشد زیرا ریشه گیلاس تک شاخ نسبت به رطوبت بالا کاملاً حساس می باشد . اگر نهال گیلاس تک شاخ را در گلدان کاشته اید حتماً باید از خاک غنی استفاده کنید و سایز گلدان نیز حداقل 1 مترعمق و 1 متر پهنا داشته باشد.

کوددهی نهال گیلاس تک شاخ :

کوددهی برای این گونه ارقام بسیار مهم می باشد زیرا در خاک محدودی کشت می شوند و در صورت فقیر بودن خاک این رقم قدرت رشد و تولید محصول را نخواهد داشت دقت داشته باشید در هنگام تهیه خاک گلدان گیلاس تک شاخ از کمپوست استفاده کنید و بعد از کاشت برای تقویت خاک می توانید از کود های نیتروژن دار مثل کود کامل npk استفاده کنید.

آبیاری نهال گیلاس تک شاخ :

مدیریت آبیاری گیلاس تک شاخ اهمیت بالایی دارد. خاک گلدان گیلاس تک شاخ نباید همیشه مرطوب یا همیشه خشک باشد. میزان آبیاری نهال گیلاس تک شاخ در گلدان هفته ای یک بار به میزان 20 لیترو در فضای گلخانه هفته ای یکبار به میزان 40 لیتر است. البته دقت داشته باشید زمان آبیاری نهال گیلاس تک شاخ کاشته شده در گلدان با توجه به فضایی که در آن جا قرار گرفته است متغیر است ( اگر گلدان را در حیاط یا بالکن گذاشته اید در فصل زمستان آن به فضای داخل اتاق انتقال ندهید)زیرا در صورت برطرف نشدن نیاز سرمایی این رقم کلکسیونی تمامی جوانه های درخت موفق به شکستن خواب زمستانه نخواهند شد در نتیجه عملکرد درخت کاهش خواهد یافت.

هرس نهال گیلاس تک شاخ:

هرس باغات گیلاس به منظور تولید محصولی باکیفیت از اقدامات ضروری می باشد اما توجه داشته باشید هرس نهال گیلاس تک شاخ با سایر ارقام گیلاس متفاوت می باشد.درخت گیلاس تک شاخ رشد محدودی دارد و شاخ خای آن گستره نمی شود به همین دلیل به هرس سنگین نیاز ندارد هرس فرم دهی و حذف سرشاخه های نهال گیلاس تک شاخ بهتر است اوایل فصل بهار قبل از بیدار شدن جوانه های این رقم از خواب صورت بگیرید توجه داشته باشید نهال گیلاس تک شاخ به هرس سنگین نیاز ندارد .هنگام هرس نهال گیلاس تک شاخ از قیچی مخصوص و ضدعفونی شده استفاده کنید و بعد از هرس بهتر است از چسب باغبانی استفاده شود

ارتفاع از سطح دریا مناسب کاشت نهال گیلاس تک شاخ:

یکی از فاکتورهای مهمی که در انتخاب رقم مناسب نهال گیلاس اهمیت فراوانی دارد در نظر گرفتن ارتفاع از سطح دریا می باشد ارتفاع از سطح دریای آزاد نشان دهنده ی کمینه و بیشیته دمایی یک منطقه می باشد نهال گیلاس تک شاخ ازآن جایی که قدرت رشد بالایی ندارد ممکن است در برابر بارش های سنگین و برودت شدید هوا دچار خشکیدگی شود بنابرابن می توان گفت مناسب ترین ارتفاع از سطح دریا جهت کاشت نهال گیلاس تک شاخ ارتفاع500تا 1800متر میباشد .

مقاومت در برابر آفات و بیماری ها:

نهال گیلاس تک شاخ از ارقام وارداتی و اصلاح شده می باشد به همین دلیل در برابر بسیاری از بیماری ها و آفات مقاومت بالایی از خود نشان می دهد اما ممکن است در صورت عدم مدیریت باغداری درخت پاکوتاه گیلاس تک شاخ بر اثر شانکر باکتریایی یا پوسیدگی قهوه ای از بین برود.

قیمت و خرید نهال گیلاس تک شاخ:

نهال گیلاس تک شاخ از ارقام وارداتی و کمیاب می شود برای خرید و تهیه این نهال کمیاب می توانید با کارشناسان مجموعه رویال نهال در ارتباط باشید تا ضمن خرید این رقم گیلاس کمیاب با قیمت مناسب از مشاوره های رایگان این مجموعه بهره مند شوید.با خرید نهال های خاص و کمیاب از نهالستان بزرگ و معتبر رویال نهال باغات مدرن و تجاری احداث کنید.

مشخصات نهال گیلاس تک شاخ


موعد رسیدن: اوایل تیر

نوع رقم: تجاری

پایه: پایه کوتاه

قابلیت کاشت: گلدان و گلخانه

خصوصیات: کمیاب و کلکسیونی

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت