آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب جرومین (سیب سیاه)

خرید نهال سیب جرومین (سیب سیاه) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب جرومین (سیب سیاه) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب جرومین (سیب سیاه) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب جرومین (سیب سیاه) به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب جرومین (سیب سیاه) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب جرومین (سیب سیاه)، کاشت نهال سیب جرومین (سیب سیاه)، هرس درخت سیب جرومین (سیب سیاه)، نحوه آبیاری سیب جرومین (سیب سیاه)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب جرومین (سیب سیاه) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب جرومین (سیب سیاه) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب جرومین (سیب سیاه) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب جرومین (سیب سیاه)
  •     
  • مشخصات نهال سیب جرومین (سیب سیاه)

معرفی ، مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب جرومین


سیب از لذیذترین و مفیدترین و سالم‏ترین میوه‏ها به شمار می‏آید که در تمامی فصول سال یافت می‏شود. میوه سیب علاوه بر فواید بی شمار برای حفظ سلامت ،از نظر اقتصادی نیز سود بسیاری نصیب تولید کنندگان خواهد نمود. از جمله سیب‏های بسیار مرغوب و مورد پسند در بازار می‏توان به سیب جرومین اشاره کرد. نهال سیب جرومین یکی از ارقام خارجی نهال سیب می‏باشد که وارداتی بوده و از کشور ایالات متحده امریکا به کشورهای دیگر صادر شده است. کشاورزان می‏توانند با کاشت این نهال به سود و در آمد مطلوبی برسند.

پایه اصلی نهال سیب جرومین بذری است. نهال سیب سیاه رشد بسیار سریعی دارد. علاوه بر آن، کشاورزان می‏توانند این نهال را در تمامی نقاط کشور به بهترین شکل ممکن پرورش دهند و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوند. ماندگاری میوه نهال سیب جرمین بسیار زیاد است و می‏توان آن را به راحتی در سرد خانه نگهداری نمود. میوه‏های این نهال بسیار آبدار می‏باشند و دارای پوسته‏ای به رنگ سیاه هستند . سیب سیاه جرومین از تیره گل سرخیان بوده و سایزگرد آن 100 تا 200 گرم وزن دارد. به بیانی دیگر، می‏توان گفت هر 5 الی 10 عدد از میوه نهال سیب جرومین حدود یک کیلوگرم جرم دارد. میوه نهال سیب جرومین به علت داشتن رنگ سیاه و تفاوت رنگ با سایر انواع سیب‏ها از محبویت بسیاری برخوردار است.

ارتفاع نهال سیب جرومین در ضعیف ترین حالت ممکن حداقل می‏تواند تا 5/2 متر باشد. اما در صورت رسیدگی مناسب، آبیاری منظم، کوددهی و سمپاشی به موقع و به طور کلی آماده کردن شرایط مطلوب برای رشد و نگهداری می‏تواند تا 5 متر نیز رشد کند. عمر اقتصادی نهال سیب جرمین یعنی مدت زمان بهره برداری از آن به شرایط محیط بستگی دارد. به طور کلی طول عمر نهال سیب جرومین در صورت فراهم بودن شرایط مناسب بین 55 تا 65 سال می‏باشد. اما عمر مفید و پربازده آن 40 سال خواهد بود. این امر بدان معناست که شما می‏توانید به مدت 40 سال از سود حاصل از فروش این میوه با کیفیت و مورد اقبال عمومی کسب درآمد نموده و ضمن جبران هزینه‏ها به سود و سرمایه خود را افزایش دهید. حداکثر عملکرد میوه نهال سیب جرومین سیاه در هر هکتار با توجه به شرایط منطقه کاشت متفاوت می‏باشد. با در نظر گرفتن این نکته در بعضی از مناطق میزان عملکرد در هر هکتار بین 50تا100 تن در هر هکتار و در بعضی دیگر از مناطق که شرایط مطلوب تری برای رشد نهال سیب جرومین وجود دارد بالای 100 الی 150 تن محصول برداشت شده است.

شروع محصول دهی نهال سیب سیاه در مناطق مختلف متفاوت است و در مناطق با دمای متفاوت محصول دهی این نهال تغییر خواهد کرد. محصول دهی این نهال در مناطق سردسیر نسبت به مناطق گرمسیر تفاوت دارد. با تغییر شرایط و عوامل محیطی شروع محصول این نهال نیز متغیر خواهد بود. زمان گل دهی نهال سیب جرومین به مقدار سرمای محیط ونیاز سرمایی آن بستگی دارد و با توجه به ژنتیک این نهال زمان گل دهی آن از حالت عادی سریع‏تر یا دیرتر انجام می‏شود.اما در کل می توان گفت زمان گلدهی نهال سیب سیاه اواخر فروردین ماه می باشد.

کاشت نهال و احداث باغ:

زمان مناسب برای کاشت نهال و احداث باغ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر نهال سیب جرومین در زمان مناسب کاشته نشود ممکن است نتیجه دلخواه کسب نگردد. برای کاشت نهال سیب جرومین باید وقت خواب آن در نظر گرفته شود. بهترین زمان برای کاشت این نهال و احداث باغ هنگامی است که نهال در حال استراحت می‏باشد. این مورد در شرایط آب و هوایی مختلف می‏تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال: در مناطق گرم ، معتدل تا نیمه سرد ، پاییز فصل مناسبی برای کاشت این نهال است، اما در مناطق سرد نهال باید دوره یخبندان را طی کند، سپس به زمین برای کاشت منتقل شود. فاصله کاشت مناسب برای این نهال 4 متر در 6 متر خواهد بود.

گرده افشان نهال سیب سیاه:

نهال سیب جرومین برای آنکه بتواند فرایند گرده افشانی را به درستی انجام دهد به درختانی از انواع مختلف سیب نیازمند است. به طور کلی در ازای کاشت هر 10 اصله نهال سیب جرومین بهتر است یک نهال از دیگر گونه‏های سیب به عنوان گرده افشان کاشته شود. تمامی گونه‏های نهال سیب می‏توانند برای این کار مناسب باشند.

وضعیت اقلیم مناسب:

نهال سیب جرومین یک دمای مشخص سرما تا یک دمای مشخص گرما را می‏تواند تحمل کند. این محدوده بین 45- در زمستان تا 45+ در تابستان متغیر بوده و این نهال سیب سیاه قادر است این دامنه تغییر دما راتحمل کند. بنابراین در زمان کاشت این نهال باید به تناسب آب و هوای محل با نهال سیب توجه ویژه نمود. نیاز سرمایی نهال سیب جرومین برای گل دادن و ثمر دادن درخت بالغ بر 96 هزار دقیقه در طول سال ( 1000 تا 1600 ساعت ) می‏باشد. یعنی به این میزان باید در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار بگیرد تا از حالت استراحت در بیاید.

میزان ارتفاع از سطح دریا بر روی نهال سیب سیاه تاثیر چشمگیری دارد چرا که با افزایش ارتفاع و کاهش فشار، میزان کربن دی اکسید مورد نیاز این نهال کمتر می‏شود و در بازدهی آن تاثیر مستقیم دارد. از طرفی دیگر افزایش ارتفاع از سطح دریا با میزان نور در ارتباط بوده و موجب می‏شود مراحل رشد و بازدهی با مشکلاتی مواجه گردد. ارتفاع از سطح دریا می‏تواند بر روی دما نیز تاثیربگذارد. از انجا که نهال سیب جرومین به هوای فوق العاده سرد نیاز دارد باید ارتفاع لازم از سطح دریا برای آن در نظر گرفته شود. بهترین ارتفاع برای این نهال حدود 1200 تا 2200 متر از سطح دریا می‏باشد.

آبیاری نهال:

میزان بارش در فصول سال تاثیر مستقیمی بر حجم آبیاری مورد نیاز نهال دارد. نهال سیب سیاه نیازمند 5000 تا 6000 متر مکعب آب نیاز است. به عبارت دیگر میزان آبیاری نهال سیب جرومین زیاد نبوده ومی‏توان آن را به راحتی تامین نمود. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، نهال های سیب جرومین باید به صورت هفتگی آبیاری شوند. شما می‏توانید با استفاده از سیستم آبیاری قطره ای باغ نهال سیب جرومین را به بهترین شکل ممکن با کمترین مصرف آب، آبیاری کنید. البته برای احداث و راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای، باید از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید.

هرس نهال:

برای رشد بهتر و تنومند شدن نهال سیب جرومین، هرس کردن آن امری ضروری است. اما باید توجه داشت که در هنگام هرس کردن، باید سن نهال را مد نظر قرار دهیم. اگر نهال سیب جرمین اولین سال کاشت را تجربه می‏کند، باید با 80 سانتی متر بالای نقطه پیوند را هرس نمایید و در سال‏های بعد اقدام به هرس شاخه‏ها از تنه اصلی کنید.

خاک مناسب:

هرچه خاک منطقه ی کاشت نهال سیب جرومین دارای مواد مغذی معدنی و آلی بیشتری باشد، میزان باردهی نهال به همان مقدار افزایش خواهد یافت. خاک مناسب برای این نهال باید حدود 40 درصد شن، 40 درصد سیلت و 20 درصد رس باشد و خاک رس آن باید دارای مواد هوموسی کافی باشد. خاک محل کاشت این نهال باید بتواند مواد مغذی مورد نیاز این نهال را در خود حفظ کند. علاوه بر آن، خاک مناسب نهال سیب جرومین باید قادر به عبور اکسیژن و آب به بهترین شکل ممکن است.

کود دهی:

نهال سیب جرومین علاوه بر تامین مواد مغذی مورد نیاز خود از درون خاک نیاز به کود مناسب دارد تا بتواند علاوه بر جذب مواد مغذی کودها ، در برابر بیماری‏ها و آفات مقاوم گردد. برای کوددهی به این نهال می‏توان ازکود های حاوی نیتروژن و بور و کلسیم و پتاسیم استفاده نمود تا نتیجه ی بهتری حاصل گردد.

سم پاشی:

سم پاشی درختان لازمه ی یک کشاورزی موفق است. داشتن یک برنامه صحیح کوددهی نهال سیب جرومین، سبب افزایش مقاومت آن در برابر آفات و بیماری‏ها می‏گردد. از مهم‏ترین سمومی که برای دفع آفات و از بین بردن بیماری‏های نهال سیب سیاه، می‏توان به روغن‏های امولسیون شونده – سم‏های مخصوص کنترل حشرات گیاهی و زینتی – اسپری قارچ کش – اسپری آتش سوزی – صابون‎های محلول پاشی - سموم کنه کش و غیره اشاره کرد.

بهترین زمان سم پاشی نهال سیب جرومین به نوع آفات و بیماری‏هایی که نهال به آن مبتلا شده است، بستگی دارد. به عنوان مثال: برای مقابله با حشرات مزاحم بهترین زمان سم پاشی اسفند ماه است. برای پیشگیری از بروز بیماری هایی مانند لکه سیاه، بهترین زمان سم پاشی فروردین ماه می‏باشد. برای مقابله با آفاتی مانند کرم سیب و پروانه مینوز بهترین زمان سم پاشی خرداد ماه است.

مقاومت در برابر آفات و بیماری‏ها:

نهال سیب جرومین در برابر آفات به ویژه حشرات بسیار مقاوم بوده و می‏توان آن را جزء مقاوم ترین گیاهان در برابر آفات و بیماری‏ها دانست. البته داشتن این خصوصیت ویژه به معنی عدم نیاز به سم پاشی این نهال مقاوم نیست. شما می توانید با کوددهی و آبیاری منظم و سمپاشی به موقع، مقاومت نهال سیب جرومین را در برابر آفات و بیماری‏ها چندین برابر افزایش دهید.

خواص و فواید میوه :

سیب منبع غنی از انواع ویتامین‏ها به ویژه ویتامین c بوده و یک آنتی اکسیدان قوی به شمار می‏رود. علاوه بر آن مواد معدنی بسیاری در این میوه پر خواص وجود دارد. مهم‏ترین ماده معدنی سیب پتاسیم است که می‏تواند به سلامت قلب را بهبود ببخشد. از دیگر مواد مغذی مفید سیب می‏توان به ویتامین K ، مس ، منگنز ، ویتامین‏های 2 Bو B1 و E و A1 و B6 اشاره کرد. مصرف مستمر سیب می‏تواند به جلوگیری از ابتلا به بیماری‏هایی مانند سرطان، آلزایمر، پارکینسون، دیابت، یبوست و نیز پاک سازی کبد و دستگاه گوارش و دستگاه تنفس نیز کمک شایانی به ما نماید.

قیمت و خرید و فروش نهال:

قیمت نهال سیب جرومین نسبت به سایر انواع نهال سیب بالاتر بوده که این بالاتر بودن قیمت نهال به دلیل کمیابی و کمبود آن در کشور می‏باشد. علاوه بر آن، خرید نهال سیب جرومین با تعداد انبوه امری بسیار دشوار است. از سوی دیگر قیمت نهال به عواملی مانند اصالت ، اندازه نهال، سن نهال، نوسانات بازار، مقاوم یا مقاوم نبودن نهال در برابر آفات و بیماری‏ها، میزان تحمل خشکی و غیره نیز بستگی دارد. بنابراین پیشنهاد می‏کنیم برای آنکه در هنگام خرید این نهال بتوانید آن را با بهترین کیفیت و مناسب‏ترین قیمت تهیه کنید به وبسایت نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

بررسی اصالت نهال سیب جرومین:

پیش از آنکه نسبت به خرید نهال سیب جرومین اقدام نمایید باید از اصالت نهال سیب جرومین اطمینان حاصل کنید. بررسی اصالت نهال سیب جرمین نیاز به تخصص و تجربه ی کافی دارد و شما می‏توانید با اطمینان این مورد را به کارشناسان نهالستان رویال نهال بسپارید و بهترین و با کیفیت ترین نهال‏های سیب جرومین را با راهنمایی آن‏ها خریداری نمایید.و نهال سیب سیاه رابا قیمت مناسب تری از این نهالستان تهیه کنید.

باتوجه به اهمیت فوق العاده انتخاب محل مناسب برای احداث باغ و کاشت نهال و خرید نهال‏های مرغوب و با کیفیت که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و ریسک، بیشترین سود را نصیب شما کشاورزان و باغ داران عزیز نماید، مراجعه به متخصصین و کارشناسان زبده نهالستان رویال نهال بهترین وعاقلانه‏ترین راه برای شروع پروژه احداث باغ و کاشت نهال سیب جرومین می‏باشد . با مراجعه به متخصصین نهالستان رویال نهال می‏توانید با اطمینان خاطر از کسب سود فراوان و برگشت سرمایه از کمک و راهنمایی‏های ارزنده ی آنان از انتخاب زمین مناسب برای کشت تا برداشت محصول بهره مند گردید. ناگفته نماند که تمامی نهال‏های نهالستان رویال نهال، دارای شناسنامه اصالت هستند و از قیمت بسیار مناسب و کیفیت بی نظیری، برخوردار می‏باشند. فراموش نکنید که شما می‏توانید با خرید نهال سیب سیاه از رویال نهال، با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید و خریدی بی نقص را تجربه نمایید.

مشخصات نهال سیب جرومین (سیب سیاه)


کشور سازنده: آمریکا

پایه: بذری مالینگ

عمر اقتصادی: 35 سال

رنگ میوه: سیاه تیره

گوشت میوه: گوشتی سفید

ماندگاری سردخانه ای: ماندگاری طولانی در سردخانه

توضیحات: ارقام جدید و خیلی کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت