آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب پایه مالینگ ام 7

خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب پایه مالینگ ام 7 با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب پایه مالینگ ام 7 به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب پایه مالینگ ام 7 در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب پایه مالینگ ام 7، کاشت نهال سیب پایه مالینگ ام 7، هرس درخت سیب پایه مالینگ ام 7، نحوه آبیاری سیب پایه مالینگ ام 7، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب پایه مالینگ ام 7 و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب پایه مالینگ ام 7 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب پایه مالینگ ام 7 را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب پایه مالینگ ام 7
  •     
  • مشخصات نهال سیب پایه مالینگ ام 7

معرفی ، مشخصات و خصوصیات نهال سیب پایه مالینگ ام 7


نهال سیب پایه مالینگ ام 7 ، یکی از محبوب‏‌ترین نهال‏‌ها ی پایه سیب به علت دارا بودن ویژگی‏‌های بیشماری محسوب می‏‌شود. میزان باردهی فوق العاده نهال سیب پایه مالینگ ام 7 سبب جلب توجه بسیاری کشاورزان و باغداران بسیاری شده است. اگر به دنبال تهیه و خرید نهال سیب اقتصادی برای احداث باغ مدرن سیب می‏‌گردید، نهال پایه مالینگ ام 7 بهترین گزینه برای شما محسوب می‏شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‏‌های نهال سیب پایه مالینگ ام 7 اعم از نحوه نگهداری، میزان آبدهی و غیره به طور اختصاصی آشنا کنیم.

سازگاری با انواع تنوع آب و هوایی از ویژگی‏‌های نهال مالینگ ام7 می‏‌باشد و علاوه برآن پایه این نهال از ثبات و مقاومت بسیار خوبی برخودار است. نهال سیب پایه مالینگ ام 7، نهالی تجاری است که قادر است انواع ارقام نهال های سیب را بر روی آن پیوند زد. این نهال در مقایسه با دیگر نهال‎ها نیمه کوتاه محسوب می‏‌شود و از مقاومت خوبی در برابر عوامل مختلفی همانند آفات و بیماری‏‌ها برخوردار است، که همین امر تاثیر بسیاری در باردهی این نهال دارد.

نهال سیب پایه مالینگ ام 7 قابلیت رشد در مناطق سردسیری، کوهستانی و گرم و خشک را دارد و از مقاومت نسبتا بالایی در برابر سرمای بهاری برخوردار است. طول عمر مفید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 برابر با 35 الی 40 سال می‏‌باشد؛ اما توجه به مواردی همچون نوع خاک، میزان آبیاری نهال و کوددهی دقیق و به موقع می‏‌تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر اقتصادی این نهال داشته باشد. شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای مخصوص همچون کوددهی منظم و سمپاشی به موقع، طول عمر اقتصادی این نهال را چندین برابر افزایش دهید.

برگ‌ نهال پایه مالینگ ام 7، در مقایسه با برگ‌ نهال‏‌های دیگر که بزرگ و پهن هستند، متوسط بوده و از نوک تیز است. نهال سیب پایه مالینگ قدرت رشد درخت سیب را محدود می کنید و ارتفاع این نهال در مقایسه با دیگر نهال‏‌های سیب نیمه متوسط است و مراقبت‏‌های اصولی و به موقع می‏‌تواند تا حدودی در میزان ارتفاع این درخت تاثیر گذار باشد. نهال سیب پایه مالینگ ام 7 با دارا بودن ویژگی‏‌های منحصر به فرد که در بررسی، تحقیق و توسعه نهال و بذر در دهه 70 با همکاری مشترک بین دو ارگان جهاد کشاورزی و اداره منابع طبیعی مورد بررسی و تحقیقات گسترده قرار گرفت و در همین راستا از طریق شبکه ملی تولید و همچنین توزیع به بازار نهال ایران معرفی گردید.

کاشت نهال و احداث باغ:

یکی از حساس‏‌ترین قسمت‏‌ها برای نهال سیب پایه مالینگ ، پروسه کاشت هر نهال می‏‌باشد. نهال سیب پایه مالینگ ام 7 نیز از حساسیت در هنگام کاشت نیز برخوردار است. مواردی همچون وضعیت خاک منطقه مورد نظر جهت کاشت این نهال و نوع آب و هوا باید به طور دقیق و اصولی قبل از کاشت این نهال مورد بررسی قرار گیرد که کارشناسان و متخصصین باتجربه رویال نهال می‌توانند در این زمینه به شما کمک بسیاری نمایند.

پس از انجام بررسی‏‌های دقیق توسط کارشناسان و متخصصان مربوطه، لازم است برای کاشت نهال سیب پایه مالینگ چاله هایی با فاصله2*3حفر کنید. در نظر داشته باشید در هنگام حفاری فواصل میان نهال‏‌ها را به خوبی رعایت نمایید تا در هنگام رشد ریشه‏‌های گیاه تداخلی با یکدیگر نداشته باشند و بتوانند به راحتی رشد نمایند.

پس از حفاری چاله ها و آماده سازی زمین در گام بعد شما باید برای خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 از نهالستان‏‌های معتبر اقدام نمایید. توجه داشته باشید پس از خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 باید با دقت و به صورت اصولی آن را در درون چاله های از قبل حفر شده قرار دهید. برای افزایش و بهبود کیفیت رشد بهتر نهال پیشنهاد می‏‌شود پس از اتمام مرحله قرار دادن نهال در حفره آن را به مقدار لازم آبیاری نمایید تا رطوبت به خوبی به ریشه‏‌های نهال برسد. توجه داشته باشید که هر چقدر میزان رطوبت ریشه در هنگام قرار دادن نهال در حفره بیشتر باشد رابطه مستقیمی با مستقر شدن بهتر نهال خواهد داشت.

گرده افشان نهال پایه مالینگ ام 7:

نهال سیب پایه مالینگ ام 7 در گروه نهال های سیب خود بارور قرار دارد و نیاز به رقم گرده دهنده ندارد. البته برای آن که بتوانید با استفاده از این نهال، در کمترین زمان ممکن نهال های باغ خود را بارور سازید، بایستی به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید.

اقلیم مناسب:

یکی از گام‏‌هایی که تاثیر بیشماری در پرورش بهتر نهال پایه مالینگ ام 7 دارد، توجه به وضعیت آب و هوای محیطی می‏‌باشد که قصد کاشت نهال را در آن دارید. نهال سیب پایه مالینگ ام 7 نهالی است که سازگاری با تمامی آب و هواها را دارد. این نهال می‏‌تواند در آب و هوای سردسیری، کوهستانی و نیمه گرمسیر به خوبی رشد نماید.

میزان ارتفاع زمین زراعی مد نظر تا سطح دریا، یکی از نکات بسیار تاثیر گذار و مهم پیش از کاشت نهال سیب پایه مالینگ ام7است. در صورتی که به ارتفاع زمین زراعی خود از سطح دریا توجه نداشته باشید و حد استاندارد را رعایت نکنید، ممکن است نهال سیب پایه رویشی شما دچار آسیب شود و نتواند رشد خوبی داشته باشد. متخصصین و کارشناسان، ارتفاع مناسب جهت کاشت نهال سیب پایه مالینگ ام 7 را حداقل 1300 و حداکثر 2200 در نظر می‏‌گیرند.

آبیاری نهال سیب پایه مالینگ ام 7 :

آبیاری اصولی و به موقع نهال یکی از مهم‏‌ترین قسمت نگهداری از نهال سیب پایه مالینگ ام7است. در نظر داشته باشید که آب نقش بسزایی را در رشد نهال سیب پایه مالینگ ام 7 ایفا می‏کند. میزان آبیاری درخت سیب پایه رویشی در فصل‎های گرم با دیگر فصل‎ها متفاوت می‎‌باشد و در فصل گرما نهال در مقایسه با حالت عادی به دو برابر آب بیشتری نیاز دارند. میزان آبیاری نهال سیب پایه مالینگ ام 7 همانند دیگر نهال های سیب در فصل گرما و سرما متغیر هست؛ اما به طور کلی برای آبیاری به ازای هر روز از فصول بهار، پنج لیتر و برای فصل تابستان به ازای هر روز ده لیتر آب جهت آبیاری نهال سیب پایه مالینگ ام7 باید در نظر گرفته شود.

هرس نهال سیب پایه مالینگ ام 7:

هرس اصولی و به موقع نهال سیب پایه مالینگ؛ تاثیر بسیاری در شادابی، نشاط و حتی رشد نهال خواهد داشت. با توجه به بررسی‏‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان و متخصصان، تمامی نهال‌‎ها باید هر شش ماه یک بار در سال به صورت صحیح هرس شوند. البته به این نکته توجه داشته باشید که به هر میزانی که رشد یک نهال بیشتر باشد باید مدت زمان مد نظر جهت هرس آن کاهش یابد و در فواصل زمانی کوتاه هرس انجام شود.

در برخی از شرایط ممکن است برگ‏‌های پوسیده و یا از بین رفته از تنه درخت آویزان شده باشند؛ در چنین شرایطی باید هر چه سریع‏‌تر نسبت به هرس درخت مدنظر خود اقدام نمایید. جهت هرس کردن نهال سیب پایه مالینگ ام 7 باید از ابزار مخصوص همانند قیچی های کوچک مخصوص تیز و همچنین اره‏‌هایی با دندانه‏‌های متوسط استفاده نمایید.

خاک مناسب:

خاک، یکی از مهم‏‌ترین عناصر تاثیر گذار در رشد نهال ها می‏‌باشد. استفاده از خاک باکیفیت و مناسب جهت رشد و پرورش نهال سیب پایه مالینگ ام7 نقش بسیار اساسی دارد و می‏‌تواند در برخی از شرایط در کاهش زمان باردهی این نهال نیز تاثیر گذار باشد. خاک مناسب و باکیفیت جهت کاشت نهال سیب پایه مالینگ ام 7 خاک‏‌هایی هستند که در ترکیبات آن‌ها ذرات ریزی همانند ماسه، رس و لومی قرار دارد.

خوب است بدانید که بهره گیری از خاک‏‌هایی با ذرات تشکیل دهنده ریز جهت پرورش و افزایش رطوبت در ریشه نهال نقش اساسی دارند. برای تهیه خاک مناسب جهت رشد بهتر نهال‌ سیب پایه مالینگ ام7 می‏‌توانید مقدار مناسبی از خاک برگ به را همراه شن ریز و ماسه ترکیب نمایید. PH مناسب جهت کاشت این نهال سیب،PH بین 7تا 5/7است.

کوددهی:

راز نگهداری بهتر از نهال و همچنین باردهی بهتر نهال سیب پایه مالینگ ام7، استفاده به موقع و اصولی از کود جهت کوددهی نهال است. در برخی از شرایط ممکن است با بررسی خاک یک منطقه مشاهده نمایید که آن خاک دارای منبع غنی جهت رشد مناسب نهال سیب نیست و نهال نمی‏‌تواند مواد مغذی مورد نیاز خود را از آن خاک به دست آورد. در این شرایط برای حل این موضوع، کوددهی می‏‌تواند این مشکل را برای شما برطرف سازد.

برای کوددهی نهال سیب پایه مالینگ ام7 همراه با استفاده از کودهای طبیعی و حیوانی از کودهای شیمیایی که منبعی غنی و سرشار از بد، سدیم، کلسیم و پتاسیم است، استفاده نمایید. جهت مشاهده نتیجه دلخواه و بهتر در پروسه کوددهی پیشنهاد می‏‌شود کوددهی نهال سیب پایه مالینگ ام7 را در اوایل هر فصل به ویژه در ابتدای فصل بهار انجام دهید.

سم پاشی:

ممکن است دیده باشید که در برخی از شرایط با رسیدگی‏‌های فراوان و اصولی نهال سیب و یا نهال بی ‌دلیل از بین می‏‌رود. البته فراموش نکنید که این امر بی ‌دلیل نیست؛ بلکه آفات و حشرات موجود با تغذیه از مواد مغذی در درون نهال سبب کاهش میزان رشد و در نهایت موجب از بین رفتن آن نهال خواهند شد. برای مقابله با این موضوع شما باید از ترفند سم پاشی برای نهال خود استفاده نمایید. با آغاز فصل بهار میزان آفات و حشرات بیشتر شده و در چنین شرایطی گیاه بیشتر در معرض از بین رفتن قرار می‎گیرد. به همین دلیل بهتر است سم پاشی را با شروع فصل بهار انجام دهید. برای انجام این امر باید از سم مرغوب و باکیفیت جهت سمپاشی نهال سیب پایه مالینگ ام7 استفاده نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

نهال سیب پایه مالینگ ام7 در مقایسه با دیگر نهال‏‌ها از مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلفی همچون آفات و بیماری‎ها برخوردار می‏‌باشد. بهره گیری از خاک مرغوب، کوددهی به موقع و هرس به صورت اصولی می‌تواند تاثیر بیشتری در سلامت این نهال داشته باشد.

قیمت و خرید نهال سیب پایه مالینگ ام7:

در صورتی که می‌خواهید از قیمت و نحوه خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7 مطلع شوید، خوب است بدانید که عوامل متعددی همچون سن نهال، ابعاد آن و نوسانات موجود در بازار تاثیر به خصوصی در قیمت آن خواهند داشت. جهت اطلاع از قیمت سیب پایه مالینگ ام 7 می‎توانید به نهالستان‏‌های معتبر و یا وبسایت‏‌های معتبر همچون رویال نهال مراجعه نمایید تا از قیمت دقیق آن اطمینان حاصل کنید. پیش از آن که بخواهید اقدامات لازم را جهت خریداری نهال سیب پایه مالینگ ام 7 به عمل آورید، باید به بررسی اصالت و شناسنامه نهال بپردازید. نهالستان های معتبر همچون رویال نهال، برای هر یک از نهال‏های خود، یک شناسنامه در نظر می گیرند تا باغداران با خیال راحت بتوانند اقدام به خرید نهال سیب پایه مالینگ ام7 نمایند و باغات سیب مدرن احداث نمایند.

مشخصات نهال سیب پایه مالینگ ام 7


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن: پاییز

نوع کاشت: متراکم در باغات تجاری

پایه: نیمه پایه کوتاه

مقاومت آفاتی: مقاوم

میزان باردهی: پربار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت