آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب خونی

خرید نهال سیب خونی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب خونی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب خونی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب خونی به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب خونی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب خونی، کاشت نهال سیب خونی، هرس درخت سیب خونی، نحوه آبیاری سیب خونی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب خونی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب خونی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب خونی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب خونی
  •     
  • مشخصات نهال سیب خونی

معرفی ، مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب خونی اصل


وجود این همه میوه پر خواص و مقوی در بازار، ثمره زحمت فراوان کشاورزان و باغداران است. امروزه می‏توان انواع مختلفی از میوه‏ها را در بازار مشاهده نمود که هر کدام از آن‏ها، می‏توانند حاصل رشد نهال‏های گوناگون باشند. از پر فروش‏ترین و پر استفاده‏ترین انواع نهال‏ها، می‏توان به نهال‏های سیب اشاره نمود. خوشبختانه امروزه کشاورزان می‏توانند نهال‏های سیب در نژادهای مختلف را در تمامی نقاط کشور به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. از برترین و بی نظیرترین انواع نهال‏ها، می‏توان به نهال سیب خونی اشاره نمود. این نهال قادربه تولید سیب‏هایی بسیار زیبا و خوش طعم است. علاوه بر آن، کشاورزان می‏توانند این نوع نهال را در تمامی نقاط کشور به بهترین شکل ممکن پرورش دهند. در این بخش قصد داریم به شرح مشخصات نهال سیب خونی اصل بپردازیم پس با ما همراه باشید.

پیش از آن که بخواهید اقداماتی جهت کاشت و پرورش نهال سیب خونی اصل به عمل آورید، بایستی اطلاعات ارزشمندی راجع به این نهال داشته باشید. میوه سیب خونی اصل، دارای جثه ای نسبتا بزرگ با پوسته‏ای نازک به رنگ قرمز است. یکی از مهم‏ترین مسائلی که سیب خونی اصل را با دیگر انواع سیب‏ها متمایز نموده، گوشت قرمز و خونی این نوع سیب است. سیب‏ خونی اصل دارای گوشته‏ای نسبتا نرم و آبدار به رنگ قرمز خونی هست. ناگفته نماند که سیب‏های قرمز خونی اصل دارای طعم بی نظیری می‏باشند؛ به همین دلیل بخش انبوهی از محصولات باغ‏های سیب خونی اصل، به کشورهای همسایه صادر می‏شوند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر فروش شدن نهال سیب خونی اصل شده، میزان باردهی و عملکرد آن است. هر درخت سیب خونی اصل، قادر به تولید 40 الی 60 کیلوگرم محصول در سال می‏باشد. از این رو، کشاورزان می‏توانند با پرورش این نوع نهال، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنند و لذت ببرند. زمان گلدهی این نهال، از اوایل اسفندماه تا اواخر فروردین ماه می‏باشد. لازم به ذکر است که این نهال دوسال پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد.

نهال سیب خونی اصل برای اولین بار در کشور آمریکا توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. البته در نظر داشته باشید که امروزه کشاورزان در سراسر جهان در حال پرورش این نهال هستند. خوشبختانه نهال سیب خونی اصل قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. از دیگر عواملی که سبب پر طرفدار شدن نهال سیب خونی اصل شده، میزان طول عمر اقتصادی آن است. طول عمر اقتصادی نهال سیب خونی بین 35 الی 50 سال است. البته در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با فراهم سازی شرایط رشد مطلوب و عالی، میزان باردهی این نهال را چندین برابر افزایش دهید. ناگفته نماند که این نهال دارای برگ‏هایی نسبتا کوچک به رنگ سبز تیره است.

کاشت نهال و احداث باغ:

برای کاشت نهال سیب خونی اصل و احداث باغ، باید به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید. پیش از انجام هر کاری، بایستی به عواملی همچون شرایط اقلیمی منطقه کشت توجه کنید. برای کاشت نهال سیب خونی اصل، باید گودال‏هایی به ژرفای 50 الی 70 سانتی متر در زمین حفر کنید. لازم به ذکر است که گودال‏ها باید نسبت به یکدیگر 4 متر فاصله داشته باشند. فراموش نکنید که اگر فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر بیش از اندازه باشد، ممکن است بخش وسیعی از زمین کشاورزی شما به هدر برود. پس از حفر گودال‏ها، باید اقداماتی را جهت خرید نهال سیب خونی اصل به عمل آورید.

برای خرید سیب خونی اصل، باید به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه نمایید. شما با مراجعه به نهالستان رویال نهال، می‏توانید نهال سیب خونی اصل را با بهترین قیمت خریداری کنید پس از خریداری نهال، باید آن را به آرامی درون گودال قرار دهید و گودال با خاک نرم پر کنید. پس از اتمام مراحل کاشت نهال، باید آن را با دقت آبیاری کنید تا ریشه‏ها به خوبی مرطوب شوند. برای بهبود کیفیت کار، می‏توانید از مقداری کود ازته برای از بین بردن آفات و بیماری‏های مختلف استفاده نمایید. برای آن که بتوانید این نهال را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، پیشنهاد می‏شود قبل از انجام هر کاری با متخصصان و کارشناسان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.

گرده افشانی نهال:

نهال سیب خونی اصل، جزو نهال‏های خود بارور نیست و برای بارور شدن نیازمند اصله نهال‏های دیگر است. شما می‏توانید از اصله نهال‏های سیب با ارقام متنوع، برای بارور شدن این نهال استفاده نمایید. فراموش نکنید که در میان هر 10 اصله نهال سیب خونی اصل، باید یک اصله نهال سیب با ارقام دیگر قرار دهید. در نظر داشته باشید که هر چقدر عمل گرده افشانی به شیوه بهتری انجام شود، میزان باردهی نهال به همان مقدار افزایش می‏یابد.

وضعیت اقلیم مناسب:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، برای آن که بتوانید نهال سیب خونی اصل را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید، باید به وضعیت اقلیم مناسب آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. نهال سیب خونی اصل، جزو نهال‏های سرما دوست محسوب می‏شود و در آب و هوای سردسیر رشد بسیار خوبی دارد. البته فراموش نکنید که شما می‏توانید در تمامی نقاط کشور، این نهال را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید. البته پیش از انجام هر کاری، باید نیاز سرمایی نهال سیب خونی اصل را برطرف نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نیاز سرمایی این نهال ما بین 400 الی 700 ساعت با دمای کمتر از منفی 7 درجه سانتی گراد است.

برای کاشت و پرورش نهال سیب خونی اصل، باید توجه ویژه‏ای به ارتفاع زمین کشاورزی خود داشته باشید. فراموش نکنید که اگر نهال سیب خونی اصل در ارتفاع نامناسبی کاشته شود، ممکن است میزان باردهی و رشد آن کاهش یابد. طبق نظر متخصصان و محققان، ارتفاع زمین زراعی مناسب کاشت نهال سیب خونی اصل، باید بین 1700 الی 2500 متر بالاتر از سطح دریا باشد. برای آن که بتوانید میزان رشد نهال سیب خونی اصل را پرورش دهید، باید آن را در محیطی با تابش مستقیم نور خورشید بکارید.

آبیاری نهال:

همانطور که می‏دانید، آب از مهم‏ترین عناصر حیات به شمار می‏آید و نقش بسزایی را در رشد و گسترش موجودات و گیاهان ایفا می‏کند. برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد چندین برابری نهال سیب خونی اصل باشید، باید آن را به موقع آبیاری کنید. برای آبیاری نهال سیب خونی اصل، باید هفته‏ای یک مرتبه اقدامات لازم را به عمل آورید. برای آبیاری نهال سیب خونی اصل به بهترین شکل ممکن، می‏توانید از سیستم آبیاری قطره‏ای استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که میزان آبیاری نهال سیب خونی اصل با توجه به شرایط اقلیمی و دمای هوا متغیر است.

هرس نهال سیب خونی اصل:

برای رشد بهتر نهال سیب خونی اصل، باید آن را به موقع هرس کنید. هرس به موقع نهال، فرصت رشد بهتر را برای تنه و شاخه‏های آن فراهم می سازد. البته در نظر داشته باشید که هرس بیش از اندازه سبب از بین رفتن نهال می‏گردد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال سیب خونی اصل باید هر شش ماه یکبار هرس شود. برای هرس نهال سیب خونی اصل، می‏توانید از ابزارهای مخصوص همچون داس و اره برقی دندانه ریز یا متوسط استفاده نمایید.

خاک مناسب:

خاک از مهم‏ترین عناصر رشد گیاهان به شمار می‏آید و از اهمیت بسزایی در صنعت کشاورزی برخوردار است. برای آن که بتوانید در کمترین زمان شاهد رشد و باردهی بسیار عالی نهال سیب خونی اصل باشید، باید خاک مناسبی را برای آن تهیه کنید. برای تهیه خاک مناسب نهال سیب خونی اصل، می‏توانید مقداری ماسه لومی را با خاک برگ و کود ازته مخلوط نمایید. فراموش نکنید که استفاده از خاک دانه درشت برای این نوع نهال گزینه مناسبی نیست. ناگفته نماند که خاک مناسب این نهال، خاکی است که دارای عناصر و مواد معدنی مرغوب می‏باشد.

کوددهی:

از مهم‏ترین فعالیت‏های کشاورزی، می‏توان به کوددهی نهال اشاره نمود. خاک برخی از مناطق بنا بر دلایلی از مواد مغزی و معدنی خوبی برخوردار نیست. در چنین شرایطی، گیاهان نمی‏توانند رشد خوبی داشته باشند چرا که خاک قادر به تامین مواد مورد نیاز آن‏ها نیست. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی، این مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید. اما پیشنهاد می‏شود از کودهای حیوانی برای کوددهی نهال سیب خونی اصل استفاده نکنید؛ کودهای حیوانی سبب هجوم آفات و بیماری‏های مختلف می شوند. برای آن که بتوانید شاهد رشد عالی نهال خود باشید، پیشنهاد می‏شود برای تقویت آن از کودهای شیمایی مرغوب که دارای عناصری همچون آهن، منیزیم، پتاسیم و هیومیک اسید هستند استفاده نمایید. برای کوددهی نهال سیب خونی اصل، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید.

سمپاشی نهال:

یکی از مهم‏ترین چالش های صنعت کشاورزی، هجوم آفات و حشرات مزاحم است. حشرات و آفات از مواد مغذی درون گیاهان تغذیه می‏کنند و این امر سبب کاهش طول عمر آن‏ها می‏گردد. در چنین شرایطی اگر اقدامات لازم را برای نجات نهال به عمل نیاورید، ممکن است نهال شما در کمترین زمان از بین برود. در چنین مواقعی، شما می‏توانید با سمپاشی نهال سیب خونی اصل این مشکل را برطرف نمایید. برای سمپاشی نهال سیب خونی اصل، باید ابتدای هر فصل اقدام نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

نهال سیب خونی اصل، نسبت به دیگر نهال‏ها از مقاومت کمتری در برابر آفات و بیماری‏ها برخوردار است. اما نیازی نیست نگران باشید چرا که شما می‏توانید با چندین اقدام ساده، مقاومت این نهال را در برابر آفات و بیماری ها چندین برابر افزایش دهید. برای افزایش مقاومت نهال در برابر آفات و بیماری‏ها، باید ابتدای هر فصل اقدام به کوددهی و سمپاشی نهال کنید. فراموش نکنید که آبیاری به موقع نیز سبب افزایش مقاومت نهال در برابر آفات وبیماری‏ها می‏گردد.

خواص و فواید میوه سیب خونی اصل:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب خونی اصل قادر به تولید برترین میوه‏ها است. میوه سیب خونی، دارای طعم بسیار خوشمزه‏ای می‏باشد. از مهم‏ترین خواص و فواید میوه سیب خونی اصل، می‏توان به افزایش مقاومت بدن در برابر ویروس و بیماری‏های مختلف اشاره نمود. شما می‏توانید با مصرف روزانه یک الی دو عدد سیب خونی اصل، مقاومت بدن خود را چندین برابر افزایش دهید و به عملکرد سیستم دفاعی بدن خود بهبود ببخشید. ناگفته نماند که مصرف روزانه سیب خونی اصل، سبب جلوگیری از پوسیدگی دندان و مشکلات دهانی در افراد می‏گردد. در نظر داشته باشید که این میوه پر خواص دارای انواع ویتامین‏ها است و از منبع غنی پتاسیم و سدیم برخوردار می‏باشد.

قیمت و خرید نهال سیب خونی:

برای خرید نهال سیب خونی اصل، باید ابتدا اقداماتی را برای استعلام قیمت آن به عمل آورید. عواملی همچون نوسانات بازار، سن و طول عمر، نقش بسزایی را بر روی قیمت نهال سیب خونی اصل ایفا می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که نهال سیب خونی اصل نسبت به دیگر نهال‏ها از قیمت بالاتری برخوردار است. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با مراجعه به یکی از برترین نهالستان‏های کشور یعنی رویال نهال، برای خرید نهال سیب خونی اصل با قیمتی بسیار عالی و اصالت تضمینی اقدام نمایید.

پیش از آن که بخواهید برای خرید نهال سیب خونی اصل اقدام نمایید، باید اصالت آن را مورد بررسی قرار دهید. برای بررسی اصالت نهال سیب خونی، نباید تنها به شناسنامه آن توجه کنید. نهال سیب خونی اصل مرغوب و اصیل، دارای برگ‏هایی نوک تیز با جثه‏ای کوچک به رنگ سبز تیره و تنه‏ای به رنگ قهوه‏ای تیره با رگه‏های بر آمده است. برای بررسی اصالت و شناسنامه نهال سیب خونی اصل، می توانید از کارشناسان و متخصصان رویال نهال کمک بگیرید.

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب خونی اصل از مزایای فراوانی برخوردار است. البته برای آن که بتوانید این نهال را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، بایستی به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید. برای خرید نهال سیب خونی اصل، پیشنهاد می‏شود به یکی از معتبرترین و برترین نهالستان‏های کشور یعنی رویال نهال مراجعه نمایید. شما با مراجعه به وبسایت رویال نهال، می‏توانید نهال مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید و درب محل تحویل بگیرید.

مشخصات نهال سیب خونی


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن: اواخر تابستان

طعم میوه: شیرین و عالی

خصوصیات: بازار پسند، ضد سرطان، خاص و کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت