آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب گلدن دلیشز

خرید نهال سیب گلدن دلیشز از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب گلدن دلیشز با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب گلدن دلیشز در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب گلدن دلیشز به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب گلدن دلیشز در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب گلدن دلیشز، کاشت نهال سیب گلدن دلیشز، هرس درخت سیب گلدن دلیشز، نحوه آبیاری سیب گلدن دلیشز، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب گلدن دلیشز و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب گلدن دلیشز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب گلدن دلیشز را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب گلدن دلیشز
  •     
  • مشخصات نهال سیب گلدن دلیشز

معرفی نهال سیب گلدن دلیشز


میوه سیب، از پر طرفدارترین و برترین میوه‏های جهان به شمار می‏آید و دارای خواص فراوانی است. امروزه این نوع میوه به صورت انبوه در گلخانه و باغ‏های سنتی و پیشرفته تولید و در بازار عرضه می‏شود. میوه سیب، به سبب رشد نهال‏ها به وجود می‏آید. امروزه بیشمار نهال سیب در جهان وجود دارند که هر کدام از آن‏ها، دارای ویژگی منحصر به فردی می‏باشند.

نهال سیب گلدن دلیشز، یکی از پرفروش‏ترین و برترین انواع نهال‏های موجود در جهان به شمار می‏آید و دارای مزایای بسیار زیادی است. امروزه این نوع نهال توسط بسیاری از کشاورزان و باغداران در سراسر نقاط کشور به خصوص مناطق سردسیر کشت می‏شود. البته در نظر داشته باشید که کشت این نوع نهال نسبت به دیگر نهال‏های سیب دشوارتر است. در این بخش، قصد داریم به شرح ویژگی ها و شیوه نگهداری نهال سیب گلدن دلیشز بپردازیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب گلدن دلیشز:

نهال سیب گلدن دلیشز، از پرفروش‏ترین انواع نهال‏ها در کشور به شمار می‏آید. یکی از مهم ترین عواملی که این نهال را از دیگر نهال‏های میوه سیب متمایز می‏کند، زودبازده بودن این رقم است. نهال‏های گلدن دلیشز، بیشتر در مناطق سردسیر و کوهستانی رویش می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که این نوع نهال برای اولین بار در کشور لبنان شناسایی شد. لازم به ذکر است که امروزه در بسیاری از مناطق کوهستانی کشور، کشاورزان و باغداران اقدام به پرورش نهال‏های گلدن دلیشز می‏نمایند. در نظر داشته باشید که این نوع نهال، مقاومت بالایی در برابر سرما دارد.

نهال سیب گلدن دلیشز که با نام سیب زرد لبنانی نیز شناخته می‏شود، دارای قامت نسبتا بلندی است و گاه ارتفاع آن پس از رشد، به 5 متر می‏رسد. میوه‏های این درخت، نسبتا درشت و آبدار هستند و دارای پوسته‏ای نازک به رنگ زرد متمایل به سبز می‏باشند. فراموش نکنید که این نوع نهال قادر به پرورش شیرین ترین و لذیذ ترین سیب‏های جهان است. علاوه بر آن، این درخت سیب گلدن دلیشز دارای برگ‏هایی با رنگ سبز پر رنگ و براق و نسبتا با ابعاد کوچک می‏باشد.

یکی از مهم‏ترین مسائلی که برای کشاورزان و باغداران مطرح است، عمر اقتصادی نهال سیب زرد لبنان می‏باشد. این نوع نهال، قادر به باردهی تا 30 سال است؛ البته در نظر داشته باشید که شرایط آب و هوایی و نوع خاک و حتی شیوه نگهداری نیز نقش بسزایی را در افزایش یا کاهش طول عمر اقتصادی این نوع نهال ایفا می‏کنند. جالب است بدانید که این نوع نهال قادر به رشد در تمامی ارتفاعات از سطح دریا می‏باشد. لازم به ذکر است که این نوع نهال از اواخر اسفند ماه شروع به گلدهی می‏کند و سه سال پس از کاشت، باردهی آن شروع می‏شود.

کاشت نهال و احداث باغ سیب لبنان:

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، نهال سیب گلدن دلیشز از نهال‏های پرفروش و برتر بازار به شمار می‏آید و دارای ویژگی‏های برتر و منحصر به فردی است. برای کاشت و پرورش این نوع نهال، بایستی ابتدا عواملی همچون نوع خاک و آب و هوا منطقه خود را با دقت بررسی کنید. این نوع نهال قادر به رشد در تمامی مناطق با آب و هواهای مختلف است؛ اما در نظر داشته باشید که محصول دهی نهال های گلدن دلیشز در مناطق کوهستانی نسبت به گرمسیر است. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود این نهال را فقط و فقط در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر پرورش دهید.

برای پرورش نهال سیب گلدن دلیشز، بایستی ابتدا اقدام به خرید آن کنید. برای خرید نهال‏های گلدن دلیشز، بایستی به مراکز معتبر مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که برای کاشت این نوع نهال، بایستی گودال‏هایی به عمق 1 الی 1.75 متر به فاصله 3 الی 4 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. فراموش نکنید که اگر فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر کم باشد، ممکن است پس از رشد نهال ریشه آن دچار آسیب گردد. پس از آن که نهال‏های گلدن دلیشز را در خاک قرار دادید، بایستی مقداری آن‏ها را آبیاری کنید تا ریشه‏ها به طور کامل مرطوب شوند. ناگفته نماند که در حین کاشت، بایستی نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن ریشه‏ها جلوگیری نمایید.

گرده افشانی نهال:

بسیاری از کشاورزان با این سوال مواجه می‏شوند که گرده افشانی نهال سیب گلدن دلیشز به چه صورت است؟ بسیاری از کشاورزان و باغداران در حین خرید نهال، با چنین سوالاتی مواجه می‏شوند؛ اما در نظر داشته باشید که نهال سیب زرد لبنان برای انجام گرده افشانی نیز به رقم سیب قرمز لبنان دارد.گرده افشانی اکثر اقلام سیب توسط زنبور عسل انجام می شود.

وضعیت اقلیم مناسب:

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، نهال سیب گلدن دلیشز بیشتر در مناطق سردسیر رشد می‏کنند. اما در نظر داشته باشید که این نوع نهال قادر به تحمل سرما تا دمای منفی 30 درجه است. کاشت در مناطق کوهستانی کاملا عاقلانه هست و کاشت آن در مناطق کوهستانی سبب افزایش باردهی آن میگردد از جمله در شهر هایی که نام برده کاشت آن توصیه میگردد.

آبیاری نهال:

آب، مهم‏ترین عنصر زندگی موجودات و گیاهان است و از اهمیت بسزایی در زنده نگه داشتن آن‏ها برخوردار است. آبیاری منظم و دقیق گیاهان، موجب شادابی، نشاط و رشد بهتر آن‏ها می شود. اگر قصد پرورش این نوع نهال در مناطق کوهستانی را دارید، بایستی آن را هر 10 الی 15 روز یکبار آبیاری کنید. اما اگر قصد پرورش نهال‏های سیب گلدن دلیشز را در مناطق نیمه سردسیر دارید، بایستی آن‏ها را در طول هفته یک الی دو مرتبه آبیاری کنید.

هرس درخت سیب گلدن دلیشز:

از مهم‏ترین فعالیت‏هایی که سبب افزایش نشاط و شادابی گیاهان می‏شود، می‏توان به هرس آن ها اشاره نمود. کشاورزان در این عمل شاخه، برگ و بخش‏های از بین رفته و پوسیده شده تنه را از نهال جدا می‏کنند. این امر موجب افزایش رشد نهال می‏گردد. البته در نظر داشته باشید که بایستی در هنگام هرس نهال سیب گلدن دلیشز به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید تا بخش‏های سالم آن دچار آسیب نشوند. برای هرس نهال‏ها، بایستی از دستگاه‏های مخصوص ظریف یا اره‏های متوسط دندانه ریز استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل شاخه و تنه پوسیده شده را از آن جدا کنید.

حال سوال اینجاست که چه موقع بایستی برای هرس نهال سیب گلدن دلیشز اقدام نمود؟ نهال‏ها نسبت به درختان، پوست اندازی بیشتری دارند و نیازمند هرس زود به زود هستند. از این رو، بایستی برای بهبود رشد این نوع نهال، هر شش ماه یک بار برای هرس آن اقدام کنید. فراموش نکنید که هرس این نوع نهال بایستی در انتهای فصل بهار و زمستان صورت گیرد چرا که در این مواقع رشد نهال متوقف می‏شود. در نظر داشته باشید که اگر در حین هرس بخش‏هایی از تنه دچار آسیب شوند، ممکن است رشد نهال مختل گردد. به همین دلیل، بایستی آن را با دقت زیادی هرس کنید.

خاک مناسب نهال سیب گلدن دلیشز:

خاک، از دیگر عناصر مهم زندگی بر روی کره زمین به شمار می‏آید و دارای ارزش فراوانی است. امروزه می‏توان انواع مختلفی از خاک‏ها را در مناطق گوناگون جهان مشاهده نمود. خوشبختانه نهال سیب گلدن دلیشز، قادر به رشد در انواع مختلف خاک‏ها است. البته در نظر داشته باشید که این نهال برای رشد عالی و محصول دهی سریع، نیازمند خاک لومی با بافت آبرفتی و منبع غنی از مواد آلی و معدنی است. لازم به ذکر است که مقدار پی اچ خاک برای رشد ایده آل این نهال، بایستی بین 6.5 الی 7.5 باشد.

کوددهی نهال:

در برخی از مناطق، به دلیل کشت بی رویه مواد مغذی و آلی درون خاک به طور کامل از بین می‏روند و به اصطلاح خاک فقیر می‏شود. در چنین مواقعی، نهال نمی توانند رشد خوبی در خاک داشته باشند. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد؛ شما می‏توانید برای تقویت خاک نهال سیب گلدن دلیشز از کودهای مرغوب حیوان یا شیمایی استفاده کنید. بهترین کود برای رشد این نهال، کودی است که حاوی منبع غنی عناصری همچون پتاسیم، منیزیم، آهن و روی می‏باشد. لازم به ذکر است که برای تهیه کود مرغوب نهال گلدن دلیشز، می‏توانید به مراکز فروش نهال معتبر همچون وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید.

زمان سمپاشی:

حشرات و آفات، از مواد مغذی موجود در تنه و ساقه گیاهان تغذیه می‏کنند که این امر موجب کاهش رشد و از بین رفتن آن‏ها می‏گردد. از این رو، کشاورزان و باغداران برای جلوگیری از چنین مشکلی، از ترفند سمپاشی استفاده می‏کنند. نهال سیب گلدن دلیشز، از دسته نهال هایی است که بیشتر در معرض آفات و حشرات قرار می‏گیرد. از این رو، کشاورزان بایستی این نوع نهال را در ابتدا هر فصل سمپاشی کنند تا بتوانند مقاومت آن را در برابر حشرات و آفات مزاحم چندین برابر افزایش دهند.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر فروش شدن نهال سیب گلدن دلیشز شده، مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری است. بسیاری از نهال‏ها، به دلیل ضعف زیاد مقاومت چندانی در برابر آفات و بیماری‏ها ندارند و با کوچکترین بیماری خشک می‏شوند. اما خوشبختانه نهال‏های سیب گلدن دلیشز، مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات و آفات و حتی بیماری‏های خطرناک دارند. این امر موجب شده تا باغداران زیادی اقدام به خرید نهال‏های گلدن دلیشز نمایند. البته در نظر داشته باشید که شما می توانید با آبیاری و کوددهی منظم و سمپاشی به موقع، مقاومت نهال‏های گلدن دلیشز را در برابر آفات و بیماری ها را چندین برابر افزایش دهید.

خواص و فواید میوه:

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، میوه های حاصل رشد نهال سیب گلدن دلیشز، دارای جثه ای بزرگ و آبدار با پوسته ای به رنگ زرد روشن هستند. سیب گلدن دلیشز، جزئ شیرین ترین سیب های جهان به شمار می آید و دارای طرفداران بسیار زیادی است. این میوه دارای منبع غنی از انواع ویتامین ها به ویژه ویتامین دی و مواد معدنی است. بسیاری از پزشکان مصرف سیب های گلدن دلیشز را برای بیماران امری ضروری می دانند. البته در نظر داشته باشید که مصرف این میوه به صورت روزانه، می تواند بدن شما را در برابر بسیاری از بیماری و ویروس ها مقاوم سازد.

قیمت و خرید و فروش نهال:

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که قیمت نهال سیب گلدن دلیشز چقدر است و چه عواملی بر روی قیمت این نهال تاثیر گذار هستند؟ خوشبختانه این نوع نهال از قیمت مقرون به صرفه‏ای نسبت به دیگر نهال‏ها برخوردار است. البته در نظر داشته باشید که عواملی همچون سلامت نهال، تعداد کل خرید، سن و نوسانات بازار نیز نقش بسزایی را بر روی قیمت این نوع نهال ایفا می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که برای خرید نهال‏های سیب گلدن دلیشز به صورت عمده یا خرده با قیمتی بسیار عالی و مقرون به صرفه، پیشنهاد می‏شود به وبسایت رویال نهال مراجعه کنید.

اصالت نهال سیب گلدن دلیشز:

امروزه متاسفانه بسیاری از نهال‏ها با نژادهای مختلف بجای نهال سیب گلدن دلیشز فروخته می‏شوند. از این رو، برای آن که بتوانید خریدی سودمندانه و مفیدی را تجربه کنید، بایستی به اصالت نهال پیش از خرید توجه نمایید. ومرکز خرید درخواست تضمین نهال نمایید علاوه بر آن، بدنه نهال‏های گلدن دلیشز دارای رنگ قهوه‏ای روشن هستند.

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گلدن دلیشز نسبت به دیگر نهال‏ها از مزایای فراوان‏تری برخوردار است و قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. برای خرید نهال سیب گلدن دلیشز به صورت انبوه یا خرده با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود به یکی از برترین مراکز فروش یعنی وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که وبسایت رویال نهال، از برترین مراکز فروش نهال در کشور به شمار می‏آید و دارای سابقه طلایی و طولانی در این زمینه است. که تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی اقدام به تولید نهال عمده سیب می نماید.

مشخصات نهال سیب گلدن دلیشز


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن میوه: پاییز

میزان باردهی: تناژ بالا

قابلیت نگهداری در سردخانه: دارد

نوع بازار: بازار فروش خوب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت