آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب پینک لیدی

خرید نهال سیب پینک لیدی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب پینک لیدی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب پینک لیدی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب پینک لیدی به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب پینک لیدی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب پینک لیدی، کاشت نهال سیب پینک لیدی، هرس درخت سیب پینک لیدی، نحوه آبیاری سیب پینک لیدی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب پینک لیدی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب پینک لیدی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب پینک لیدی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب پینک لیدی
  •     
  • مشخصات نهال سیب پینک لیدی

معرفی ، مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب پینک لیدی


میوه سیب، از پرطرفدارترین و برترین انواع میوه‏ها در جهان به شمار می‏آید و دارای خواص بسیار زیادی است. کشاورزان با زحمات فراوان، نهال‏های سیب را پرورش می‏دهند تا بتوانند محصولاتی عالی و مرغوب را وارد بازار نمایند. از پرفروش‏ترین انواع نهال‏ها، می‏توان به نهال سیب پینک لیدی اشاره نمود. نهال‏های سیب پینک لیدی نسبت به دیگر نهال‏ها، دارای شرایط رشد و پرورش آسان‏تر و بهتری هستند. جالب است بدانید که نهال‏های سیب پینک لیدی قادر به رشد در تمامی نقاط کشور بدون هیچ مشکلی می‏باشند. البته در نظر داشته باشید که برای پرورش این نوع نهال، باید به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید تا بتوانید از مزایای فراوان آن بهره‏مند شوید. در این بخش قصد داریم به شرح مشخصات نهال سیب پینک لیدی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

نهال سیب پینک لیدی، قادر به تولید برترین میوه‏ها می‏باشد. سیب‏ پینک لیدی، دارای جثه‏ای نسبتا بزرگ با وزن حداقل 200 گرم هستند. علاوه بر آن، میوه‏های این نوع نهال دارای پوسته‏ای نازک به رنگ صورتی و قرمز کمرنگ و گوشته‏ای به رنگ سفید و آبدار هستند. ناگفته نماند که بخش انبوهی از محصولات باغ سیب پینک لیدی به کشورهای همسایه صادر می‏شوند. فراموش نکنید که سیب‏های پینک لیدی از خواص بسیار زیادی برخوردار هستند و مصرف روزانه آن‏ها، سبب افزایش سطح سلامتی بدن می‏گردد.

منشاء نهال سیب پینک لیدی کشور فرانسه می باشد. خوشبختانه نهال سیب پینک لیدی، در تمامی نقاط کشور قادر به رشد است. البته لازم به ذکر است که این نهال گرما دوست است و در مناطق معتدل و نیمه گرمسیر، رشد و باردهی بسیار مطلوبی دارد. از طرفی دیگر، نهال سیب پینک لیدی جزء نهال‏های دیرگل محسوب می‏گردد. زمان گلدهی این نهال از اوایل اسفند ماه آغاز می‏گردد و تا پایان فرودین ماه ادامه دارد. البته در نظر داشته باشید که آب و هوا نقش بسزایی را در زمان گلدهی این نهال ایفا می‏کنند. ارتفاع این نهال پس از رشد، 5 الی 6 متر می‏باشد. البته فراموش نکنید که شرایط اقلیمی، نقش بسزایی را در افزایش یا کاهش ارتفاع درخت سیب پینک لیدی دارند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پرفروش شدن نهال سیب پینک لیدی شده، باردهی بسیار عالی آن است.شروع باردهی نهال سیب پینک لیدی دوسال پس از کاشت می باشد. طول عمر اقتصادی و مفید درخت سیب پینک لیدی بین 25 الی 35 سال است. البته در نظر داشته باشید که کشاورزان و باغداران می‏توانند با فراهم سازی شرایط رشد مطلوب و عالی، طول عمر اقتصادی این نهال را افزایش دهند. لازم به ذکر است که نهال سیب پینک لیدی، دارای برگ‏هایی با جثه متوسط و نسبتا بزرگ با رنگ سبز روشن می‏باشد. ناگفته نماند که شما می‏توانید با فراهم نمودن شرایط مطلوب رشد و پرورش نهال سیب پینک لیدی، سالانه 110 تن محصول مرغوب و عالی از باغ خود برداشت نمایید.

کاشت نهال و احداث باغ:

پیش از آن که بخواهید اقدام به خرید نهال سیب پینک لیدی نمایید، باید محل کاشت مناسب آن را آماده کنید. در ابتدا باید به عواملی همچون نوع خاک، آب و هوا و ارتفاع زمین زراعی توجه ویژه‏ای داشته باشید. برای کاشت نهال سیب پینک لیدی، باید ابتدا گودال‏هایی به عمق 1 الی 1.5 متر ( با توجه به ارتفاع نهال) حفر کنید. فراموش نکنید که اگر گودال حفر شده بیش از حد مجاز عمیق باشد، ممکن است نهال از بین برود. لازم به ذکر است که گودال‏های حفر شده باید نسبت به یکدیگر حداقل 4 متر فاصله داشته باشند.

پس از حفر گودال‏ها، باید برای خرید نهال سیب پینک لیدی اقدام کنید. برای انجام این کار، باید به نهالستان‏های معتبر مراجعه نمایید. برای خرید نهال سیب پینک لیدی با قیمتی بسیار عالی و کیفیتی بی نظیر، پیشنهاد می‏شود به نهالستان رویال نهال مراجعه نمایید. پس از خرید نهال سیب پایه کوتاه، باید آن‏ها را به دقت داخل گودال قرار دهید. پس از کاشت نهال‏ها، باید برای آبیاری آن‏ها اقدام نمایید. فراموش نکنید که هر چقدر ریشه‏ها مرطوب‏تر باشند، میزان رشد نهال به همان مقدار افزایش می‏یابد.

گرده افشان نهال سیب پینک لیدی:

نهال سیب پینک لیدی، جزء نهال‏های خود بارور نیست و برای بارور شدن نیاز به نهال‏های دیگر دارد. برای گرده افشانی نهال سیب پینک لیدی، می‏توانید در میان هر 10 اصله یک نهال سیب با ارقام دیگر بکارید. فراموش نکنید که اگر عملیات گرده افشانی نهال‏ سیب پینک لیدی بیشتر باشد، میزان باردهی آن به همان مقدار افزایش می‏یابد. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید برای گرده افشانی بهتر، چندین کندو زنبور عسل در اطراف باغ نهال خود قرار دهید. جالب است بدانید که زنبورها نقش بسزایی را در گرده افشانی نهال‏ها ایفا می‏کنند.

وضعیت اقلیم مناسب:

بسیاری از کشاورزان و باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که نهال سیب پینک لیدی در چه شرایطی رشد بهتری دارد؟ پیش از آن که بخواهید برای کاشت این نهال اقدام نمایید، باید ابتدا به وضعیت اقلیم مناسب آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب پینک لید در مناطق معتدل و نیمه سردسیر رشد بسیار خوبی دارد. البته پیش از انجام هر کاری باید به نیاز سرمایی نهال سیب پینک لیدی توجه ویژه‏ای داشته باشید. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، نیاز سرمایی این نهال 800 الی 1200 ساعت است.

جالب است بدانید که نهال سیب پینک لیدی، قادر به تحمل دمای هوا پایین‏تر از منفی 30 درجه و بالاتر از 45 درجه سانتی گراد می‏باشد. از این رو، می‏توان نتیجه گرفت که شما می‏توانید در تمامی نقاط کشور، این نهال را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. لازم به ذکر است که در هنگام کاشت نهال پینک لیدی، باید به ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا نیز توجه ویژه‏ای داشته باشید. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، نهال‏های سیب پینک لیدی قادر به رشد در زمین زراعی با ارتفاع 800 الی 2500 متر از سطح دریا هستند.

آبیاری نهال سیب پینک لیدی:

آب، از مهم‏ترین عناصر حیات برای گیاهان و موجودات زنده به شمار می‏آید. آبیاری به موقع، سبب شادابی و طراوت نهال و افزایش میزان رشد و باردهی آن می‏گردد. از این رو، برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و باردهی چندین برابری نهال پینک لیدی باشید، باید یک برنامه آبیاری برای این نهال آماده نمایید. بسیاری از کشاورزان و باغداران بر این عقیده باورند آبیاری نهال سیب پینک لیدی، باید در سال اول کاشت به صورت هفتگی انجام شود. البته فراموش نکنید که شرایط اقلیمی نقش بسزایی را در زمان آبیاری این نهال ایفا می‏کند.

با توجه به وضعیت کم آبی و خشکسالی، باید آبیای نهال سیب پینک لیدی را به صورت اصولی و دقیق انجام دهید. خوشبختانه امروزه به لطف گسترش علم و فناوری، شما می‏توانید با کمترین مصرف اب، برای آبیاری نهال اقدام نمایید. برای آبیاری باغ نهال سیب پینک لیدی، می‏توانید از سیستم‏های پیشرفته قطره‏ای استفاده کنید. جالب است بدانید که شما می‏توانید با استفاده از سیستم آبیاری قطره‏ای در کمترین زمان ممکن باغ خود را با کمترین مقدار آب، آبیاری کنید. البته برای راه اندازی و نصب سیستم آبیاری قطره‏ای، باید با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.نیاز آبی نهال سیب پاکوتاه پینک لیدی از 50تا150لیتر متغییر است

هرس نهال:

برای آن که بتوانید به رشد نهال سیب پینک لیدی بهبود ببخشید، باید آن را به موقع هرس نمایید. هرس به موقع نهال، فرصت رشد را برای آن دوچندان می‏کند. از طرفی دیگر، هرس نهال سیب پینک لیدی سبب شاداب و سر زنده شدن آن می‏گردد. به همین دلیل، برای آن که بتوانید به رشد و شادابی نهال خود بهبود ببخشید، باید آن را به موقع هرس کنید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال‏های سیب پینک لیدی باید ابتدای هر فصل هرس شوند. برای هرس این نوع نهال، می‏توانید از ابزارهای بخصوص همچون اره‏های دندانه ریز استفاده نمایید.

خاک مناسب:

از مهم‏ترین عناصر کشاورزی، می‏توان به خاک مناسب نهال اشاره نمود. خوشبختانه نهال سیب پینک لیدی با هر نوع خاکی سازگاری دارد و قادر به رشد در هر شرایطی می‏باشد. البته فراموش نکنید که خاک‏ لومی، شنی و گزینه‏ای عالی برای رشد نهال سیب پینک لیدی هست. برای تهیه خاک مناسب نهال سیب پینک لیدی، می‏توانید مقداری خاک برگ را به همراه ماسه و کود ازته مخلوط نمایید. ناگفته نماند که هر چقدر خاک نهال مرغوب‏تر باشد، میزان رشد آن افزایش می‏یابد.

کوددهی نهال سیب پینک لیدی:

کوددهی از فعالیت‏های بسیار مهم کشاورزی محسوب می‏گردد. دربرخی از مواقع، خاک قادربه تامین مواد مغذی و معدنی گیاهان نمی‏باشد. در چنین شرایطی، گیاهان نمی‏توانند به خوبی رشد کنند. در چنین شرایطی، شما می‏توانید با کوددهی این مشکل را برطرف نمایید. برای کوددهی نهال سیب پینک لیدی، باید ابتدای فصل بهار و پاییز اقدامات لازم را به عمل آورید. لازم به ذکر است که استفاده بی رویه از کودهای حیوانی برای تقویت نهال پینک لیدی، سبب افزایش تعداد آفات و حشرات مزاحم می‏گردد. از این رو، پیشنهاد می‏شود برای رشد بهتر و تقویت نهال سیب پینک لیدی، از کودهای شیمایی مرغوب که دارای عناصری همچون پتاسیم، ید، منیزیم و سدیم هستند استفاده نمایید.

سمپاشی:

یکی از خطراتی که همیشه نهال‏های تازه کاشته شده را تهدید می‏کند، هجوم آفات و حشرات مزاحم است. حشرات و آفات، از منابع غذایی و مواد مغذی موجود در نهال های جوان تغذیه می‏کنند. این امر سبب کاهش میزان رشد و باردهی درخت می‏گردد. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با سمپاشی به موقع نهال، آفات و حشرات مزاحم را به بهترین شکل ممکن از بین ببرید و شاهد رشد بسیار مطلوب و عالی نهال خود باشید و لذت ببرید. برای سمپاشی نهال سیب پینک لیدی، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

خوشبختانه نهال سیب پینک لیدی، از مقاومت بسیار زیادی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. البته در نظر داشته باشید که برخی از بیماری‏ها، می‏توانند نهال سیب پینک لیدی را از پای در آوردند. از این رو، شما می‏توانید با تمیز نگه داشتن باغ از علف های هرز و سمپاشی و کوددهی به موقع، مقاومت را در برابر آفات و بیماری‏های مختلف چندین برابر افزایش دهید. لازم به ذکر است که هر چقدر محل کاشت نهال عاری از علف های هرز باشد، میزان مقاومت آن در برابر آفات و بیماری‏های مختلف افزایش می‏یابد.

خواص و فواید میوه سیب پینک لیدی:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، میوه سیب پینک لیدی از مزایای فراوانی برخوردار است. مصرف روزانه این میوه مقوی و خوشمزه، سبب افزایش استحکام استخوان‏ها در تمامی گروه‏های سنی می‏گردد. علاوه بر آن، کودکان و نوجوانان می‏توانند با مصرف روزانه یک الی دو سیب پینک لیدی، نیروی ماهیچه‏ها و عضلات خود را افزایش دهند. لازم به ذکر است که سیب پینک لیدی دارای منبع غنی از مواد معدنی مفید همچون پتاسیم و فسفر است. از این رو شما می‏توانید با مصرف روازنه یک عدد سیب پینک لیدی، از بسیاری از بیماری‏ها پیشگیری کنید.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب پینک لیدی:

پیش از آن که بخواهید برای خرید نهال سیب پینک لیدی اقدام کنید، باید عوامل موثر بر روی قیمت آن را بدانید. به طور کلی عواملی همچون نوسانات بازار، اصالت، سن و اندازه نقش بسزایی را در قیمت نهال سیب پینک لیدی ایفا می‏کنند. ناگفته نماند که قیمت نهال سیب پینک لیدی نسبت به دیگر نهال‏ها گران‏تر است. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد؛ شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، برای خرید نهال سیب پینک لیدی با قیمتی بسیار مناسب و اصالت تضمینی اقدام نمایید. ناگفته نماند که شما می‏توانید با مراجعه به وبسایت رویال نهال، نهال مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید و آن را درب محل تحویل بگیرید.و همچنین فروش نهال سیب پینک لیدی در این مجموعه به صورت حضوری نیز امکان پذیر است.مجموعه نهالستان رویال نهال با دارا بودن مجوز از سازمان جهاد کشاورزی همه ساله اقدام به تولید عمده نهال سیب می کند و به دلیل حذف واسطه آن را قیمت مناسب تری در اختیار باغداران قرار می دهد.

مشخصات نهال سیب پینک لیدی


منشاء: فرانسه

نوع رقم: بسیار تجاری

زمان رسیدن: پاییز

باردهی: تناژ بالا

قابلیت سرخانه ای: عالی جهت نگهداری در سردخانه

نوع بازدهی: زودبازده

رنگ: صورتی

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت