آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب سورپرایز

خرید نهال سیب سورپرایز از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب سورپرایز با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب سورپرایز در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب سورپرایز به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب سورپرایز در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب سورپرایز، کاشت نهال سیب سورپرایز، هرس درخت سیب سورپرایز، نحوه آبیاری سیب سورپرایز، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب سورپرایز و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب سورپرایز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب سورپرایز را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب سورپرایز
  •     
  • مشخصات نهال سیب سورپرایز

مشخصات و ویژگی های نهال سیب سورپرایز:


سیب، از پر طرفدارترین و برترین میوه‏ها در جهان به شمار می‏آید و دارای خواص فراوانی است. این میوه مرغوب و مقوی، حاصل رشد نهال سیب سورپرایز و دیگر نهال‏ها با نژادهای مختلف است. در گذشته کشاورزان تنها مجبور به پرورش یک نوع نهال سیب بودند؛ اما امروزه خوشبختانه نژادهای مختلفی از نهال‏های سیب در کشور وجود دارند و هر کدام از آن ها از ویژگی‏های منحصر به فردی برخوردار می‏باشند.

در این بخش، قصد داریم به شرح مشخصات دقیق نهال سیب سورپرایز و نحوه خرید آن به صورت حضوری یا آنلاین از برترین نهالستان یعنی رویال نهال بپردازیم پس با ما همراه باشید.

نهال سیب سورپرایز، از نهال‏های تجاری به شمار می‏آید و قادر به تولید برترین سیب‏ها در جهان می‏باشد. رنگ صورتی میوه‏های درخت سیب سورپرایز، نظر هر بیننده‏ای را به خود جلب می‏کند. میوه هایی که توسط این درخت تولید می‏شوند، دارای جثه‏ای متوسط و نسبتا آبدار و پوسته‏ای نازک به رنگ قرمز روشن و صورتی هستند. جالب است بدانید که درخت سیب با نژاد سورپرایز قادر به تولید برترین و بهترین سیب‏ها است؛ به همین دلیل بخش انبوهی از محصولات باغ‏های سیب سورپرایز به کشورهای دیگر صادر می‏شوند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر فروش شدن نهال سیب سورپرایز شده، زمان گلدهی و باردهی آن است. این نوع نهال در اواخر فصل زمستان و اوایل بهار شروع به گلدهی می‏کند. علاوه بر آن، نهال‏های سورپرایز دوسال و نیم پس از کاشت در دوران باردهی قرار می‏گیرند و شروع به محصول دهی می‏نمایند. ناگفته نماند که این نوع نهال، درواقع نوعی نهال پیوندی می‏باشد که از پیوند نهال‏های سیب بانو ویلیامز و سیب زرد به وجود آمده است. برگ‏های این نوع نهال نسبت به دیگر نهال‏های سیب نازک اما پهن‏تر است و دارای رنگ سبز روشن می‏باشد.

خوشبختانه نهال سیب سورپرایز در دسته نهال‏های زود رشد قرار می‏گیرد. ارتفاع این نهال پس از رشد ممکن است به بیش از 5 متر برسد. البته با هرس فرم دهی این ارتفاع قابل کنترل می باشد. بر خلاف اکثر نهال‏های سیب، نهال‏های سورپرایز قادر به رشد بهتر در مناطق نیمه گرمسیر هستند. البته در نظر داشته باشید که نیاز سرمایی آن برطرف شود به طور معمول نیاز سرمایی نهال سیب سورپرایز حداقل 800ساعت سرما در دمای 7 درجه زیر صفر می باشد.طول عمر اقتصادی نهال‏های سورپرایز بین 25 الی 35 سال است؛ اما اگر شرایط رشد و پرورش نهال مطلوب باشد، طول عمر اقتصادی آن افزایش می‏یابد.

کاشت نهال و احداث باغ سیب سورپرایز:

برای آن که بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به پرورش نهال سیب سورپرایز نمایید، بایستی به عوامل خاصی همچون نوع خاک و آب و هوا منطقه خود توجه ویژه‏ای داشته باشید. برای کاشت این نوع نهال، بایستی ابتدا برای حفر گودال‏هایی با ژرفای 1 الی 5/1 متر (با توجه به طول ریشه نهال) اقدام نمایید. گودال‏های حفر شده، بایستی حداقل 4 متر نسبت به یکدیگر فاصله داشته باشند تا ریشه نهال‏ها بتوانند آزادانه در خاک حرکت کنند. پیشنهاد می‏شود که اگر خاک محل کشت ضعیف است، بجای استفاده از کودهای شیمایی، از مقداری کود ازته استفاده کنید تا بتوانید به فرآیند رشد نهال بهبود ببخشید.

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب سورپرایز بیشتر در مناطق معتدل و نیمه سردسیر قابل کشت می باشد پس از آن که نهال را در محل مورد نظر کاشتید، بایستی آن را سریعا آبیاری کنید تا رطوبت ریشه‏ها حفظ شود. لازم به ذکر است که هر چقدر ریشه‏های این نهال مرطوب‏تر باشند، درصد رشد آن در یک بازه زمانی خاص افزایش می‏یابد.

گرده افشانی نهال سیب سورپرایز:

بر خلاف اکثر انواع نهال‏های سیب که برای بارور شدن نیاز به گرده افشانی دارند، نهال سیب سورپرایز خود بارور است و نیازی به گرده افشانی توسط ارقام دیگر را ندارد. این امر می‏تواند برای کشاورزان و باغداران یک مزیت و حسن به شمار آید؛ درختانی که خودبارور نیستند، نیاز زیادی به مراقبت دارند.

وضعیت اقلیم مناسب:

همانطور که گفته شد نهال سیب سورپرایز، بیشتر در مناطق معتدل و نیمه سردسیر رشد می‏کند و مقاومت نسبتا بالایی در برابر هوای سرد دارد. اما در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با توجه به شرایط آب و هوایی کشور، این نهال را در تمامی استان‏های مختلف بکارید و پرورش دهید. البته در نظر داشته باشید که برای رشد بهتر نهال‏های سیب سورپرایز، بایستی آن ها را در محیطی با تابش مستقیم نور آفتاب قرار دهید. ناگفته نماند که پیش از کاشت این نهال، باید به عواملی همچون ارتفاع زمین مورد نظر از سطح دریا توجه ویژه‏ای داشته باشید چرا که اگر ارتفاع زمین نسبت به دریا بیشتر یا کمتر از حد مجاز باشد، ممکن است نهال نتواند رشد خوبی داشته باشد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال‏های سیب سورپرایز بایستی در زمینی با ارتفاع حداقل 1500 و حداکثر 2500 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شوند.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب افزایش فروش نهال سیب سورپرایز نسبت به دیگر نهال‏ها شده، نیاز سرمایی پایین آن است. نهال‏های سورپرایز نسبت به دیگر نهال‏های سیب، نیاز کمتری به سرما دارند به طوری که حداقل 800 ساعت سرما برای رفع خواب زمستانی آن کافی می باشد. البته در نظر داشته باشید که خاک این نهال نباید همیشه خشک باشد. جالب است بدانید که رطوبت به اندازه، می‏تواند سبب شادابی و نشاط نهال‏های سورپرایز شود. از این رو، باید یک برنامه آبیاری منظم و دقیق برای نهال‏های سورپرایز داشته باشید.

آبیاری مناسب نهال سیب سورپرایز :

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از کشاورزان و باغداران پیش می‏آید، این است که آبیاری نهال سیب سورپرایز به چه صورت می‏باشد؟ مناطق گرمسیردارای خاک خشک با درصد رطوبت بسیار پایین هستند. از طرفی دیگر، برای رشد بهتر نهال‏های سورپرایز بایستی خاک آن‏ها را همیشه مرطوب نگه دارید. طبق نظر متخصصان و افراد با تجربه در این زمینه، نهال‏های سورپرایز کاشته شده تا یک سال بایستی هفته ای آبیاری شوند. البته برای آن که بتوانید در میزان آب مصرفی صرفه جویی کنید، پیشنهاد می‏شود از سیستم‏های قطره‏ای استفاده نمایید تا بتوانید باغ نهال سیب سورپرایز خود را به بهترین شکل ممکن آبیاری کنید و لذت ببرید.میزان نیاز آبی نهال سیب سورپرایز با توجه به سن نهال و جنس خاک از 100تا150لیتر متغییر است.

هرس نهال سیب سورپرایز:

هرس، از مهم‏ترین فعالیت‏های باغداری به شمار می‏آید و لازمه رشد هر نهال و درختی می‏باشد. هرس نهال سیب سورپرایز در مواقع خاص و ضروری، سبب افزایش سرعت رشد و باردهی آن می‏شود. شما می‏توانید به دوصورت زمان هرس نهال سیب سورپرایز را تشخیص دهید؛ به طور معمول هر شش ماه یک بار بایستی نهال‏های سورپرایز را هرس کنید تا شاخه و برگ‏های پوسیده و خشک شده از آن جدا شوند. اما اگر مشاهده نمودید که برگ و شاخه‏های خشک و پوسیده از تنه نهال آویزان شده‏اند، بایستی سریعا برای هرس آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که هرس زود به زود می‏تواند سبب آسیب دیدن بخش‏های سالم نهال شود.

خاک مناسب:

پیش از آن که بخواهید برای کاشت نهال سیب سورپرایز اقدام کنید، می‏بایست خاک مناسب آن را فراهم سازید. خاک مناسب برای کاشت نهال سورپرایز، بایستی دارای عناصر و مواد معدنی همچون روی، سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، مس، آهن و غیره باشد. ناگفته نماند که خاک نهال سورپرایز باید دانه درشت باشد تا قطرات آب به آسانی از میان آن‏ها عبور کنند و به ریشه برسند. برای تهیه خاک مرغوب مخصوص نهال سورپرایز، می‏توانید مقداری شن ( با مقدار 20 درصد کل خاک) و خاک برگ به همراه مقداری کود حیوانی پوسیده مرغوب را مخلوط کنید تا بتوانید یک خاک عالی برای رشد این نهال آماده نمایید.

کوددهی درخت سیب سورپرایز:

در برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه، خاک‏ها خالی از منابع و عناصر معدنی می‏شوند. در چنین مواقعی نهال نمی تواند به خوبی درون خاک رشد کند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ در چنین مواقعی شما می‏توانید از ترفند کوددهی نهال استفاده نمایید. برای کوددهی نهال، سیب سورپریز بایستی بجای کودهای طبیعی پوسیده شده از کودهای شیمایی مرغوب که حاوی عناصر و موادی همچون هیومیک اسید و پتاسیم هستند، استفاده نمایید. ناگفته نماند که استفاده از کود نامرغوب می‏تواند سبب سوختن ریشه‏های نهال سورپرایز گردد.برای رنگ گیری بهتر میوه سیب سورپرایز می توانید اوایل تابستان کود کلسیم را به صورت محلول پاشی استفاده کنید.

سمپاشی نهال سیب سورپرایز:

یکی از دشوارترین چالش‏هایی که در مسیر هر باغداری قرار می‏گیرد، آفات و حشرات مزاحم هستند. آفات و حشرات با تغذیه از مواد مغذی نهال، سبب از بین رفتن آن می‏شوند. از این رو، بایستی پس از کاشت نهال برای سمپاشی آن اقدام نمایید. سمپاشی نهال به صورت منظم و دقیق، سبب از بین رفتن آفات و حشرات مزاحم می‏شود. طبق گفته متخصصان و کارشناسان، نهال سیب سورپرایز بایستی ابتدا و انتهای هر فصل سمپاشی شود. لازم به ذکر است که برای انجام چنین کاری بایستی از محلول‏های سمی مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید تا بتوانید تمامی آفات و حشرات مزاحم را از بین ببرید.

مقاومت دربرابر آفات و بیماری:

خوشبختانه نهال سیب سورپرایز در برابر آفات و بیماری‏ها مقاومت بسیار زیادی دارد. در بسیاری از مواقع، بیماری‏ها و آفات سبب از بین رفتن نهال‏ها و درختان زیادی می‏شوند. اما در نظر داشته باشید که میزان مقاومت نهال سورپرایز در برابر بیماری و آفات بسیار زیاد است. اما در نظر داشته باشید که این امر بدان معنی نیست که شما میزان رسیدگی به نهال را کاهش دهید. برای تقویت مقاومت نهال سورپرایز در برابر آفات و بیماری‏ها، بایستی از خاک مرغوب مقوی به همراه کود مناسب و ترفند سمپاشی منظم استفاده نمایید.

خواص و فواید میوه سیب سورپرایز:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب سورپرایز دارای میوه‏هایی با سایز متوسط و نسبتا بزرگ با پوششی نازک به رنگ صورتی می‏باشد. بر خلاف بسیاری از میوه‏ها، سیب سورپرایز دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر گرما و سرمای زیاد است. از خواص و فواید میوه سیب سورپرایز، می‏توان به افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری و ویروس‏ها اشاره نمود. جالب است بدانید که سیب سورپرایز دارای منبع غنی از ویتامین‏ها و فسفر است. از این رو، شما می‏توانید با مصرف روزانه یک عدد سیب سورپرایز، بدن خود را در برابر بیماری و مشکلات بیمه کنید.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب سورپرایز:

نهال سیب سورپرایز، از پر فروش‏ترین نهال‏های بازار به شمار می‏آید و دارای طرفداران بسیار زیادی است. متاسفانه برخی از فروشندگان، قیمت‏های نجومی را برای چنین نهال‏هایی در نظر می‏گیرند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می توانید با مراجعه به یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز فروش نهال در کشور یعنی رویال نهال، برای خرید نهال سیب سورپرایز اقدام نمایید. نهالستان رویال نهال، از برترین مراکز فروش نهال در کشور به شمار می‏آید و دارای سابقه طلایی و طولانی در این زمینه می‏باشد. در نظر داشته باشید که عواملی همچون نوسانات بازار، میزان سن نهال نقش بسزایی را در افزایش یا کاهش قیمت نهال سیب سورپرایز ایفا می‏کنند.

برای آن که بتوانید از تمامی مزایای نهال سیب سورپرایز بهره‏مند شوید، بایستی آن را با اصالت و سلامت کامل خریداری نمایید.

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال سیب سورپرایز نسبت به دیگر نهال‏ها از مزایای بیشتری برخوردار است. شما می‏توانید با کاشت و پرورش اصولی این نوع نهال، در کمترین زمان ممکن شاهد باردهی انبوه آن باشید و لذت ببرید. البته در نظر داشته باشید که برای خرید نهال اصیل سورپرایز بایستی به نهالستان‏های معتبر مجوزدار از جهاد کشاورزی مراجعه نمایید. نهالستان رویال نهال با چندین سال سابقه طلایی و طولانی در این زمینه، قادر است بهترین و برترین نهال‏های سورپرایز را به همراه شناسنامه اصالت در اختیار کشاورزان و باغداران عزیز قرار دهد. ناگفته نماند که شما می‏توانید برای خرید نهال از طریق نهالستان رویال نهال به دو صورت حضوری یا مجازی اقدام نمایید.

مشخصات نهال سیب سورپرایز


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن: پاییز

رنگ گوشت: صورتی

توضیحات: میوه خاص و کلکسیونی

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت