آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب رد چیف

خرید نهال سیب رد چیف از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب رد چیف با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب رد چیف در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب رد چیف به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب رد چیف در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب رد چیف، کاشت نهال سیب رد چیف، هرس درخت سیب رد چیف، نحوه آبیاری سیب رد چیف، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب رد چیف و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب رد چیف کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب رد چیف را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب رد چیف
  •     
  • مشخصات نهال سیب رد چیف

معرفی، مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب رد چف


در دنیای مدرن امروزی، نهال‏ها نقش بسزایی را در صنعت کشاورزی و تولید مواد غذایی ایفا می‏کنند. کشاورزان و باغداران با زحمات فراوان، تلاش می‏کنند تا بتوانند نهال میوه‏ها را به بهترین شکل ممکن پرورش دهند و محصولات آن‏ها را روانه بازار نمایند. نهال‏های سیب، از پرفروش‏ترین انواع نهال‏ها محسوب می‏شوند و قادر به رشد در تمامی نقاط کشور هستند. نهال سیب رد چف، از نهال‏های بسیار مرغوب و با کیفیت بازار محسوب می‏شود. ناگفته نماند که نهال سیب رد چف قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. علاوه بر آن، کشاورزان و باغداران می‏توانند با کاشت و پرورش این نوع نهال، سود بسیار خوبی را نصیب خود کنند. لازم به ذکر است که برای کاشت نهال‏های سیب رد چف باید نکات ضروری زیاد را مد نظر داشته باشید تا بتوانید از تمامی مزایای آن‏ها بهره‏مند شوید. در این بخش قصد داریم به شرح مشخصات نهال سیب رد چف بپردازیم پس با ما همراه باشید.

یکی از مهم‏ترین مسائلی که سبب پرفروش شدن نهال سیب رد چف شده، میوه‏های بسیار مرغوب و بی نظیر آن است. این نهال قادر به تولید میوه‏هایی با جثه بزرگ و بسیار آبدار است. میوه‏های نهال سیب رد چف، دارای پوسته‏ای نازک به رنگ قرمز کبود و گوشته‏ای سفید هستند. علاوه بر آن، سیب‏های رد چف بسیار شیرین و ترد هستند. به همین دلیل، امروزه بسیاری از افراد برای پذیرایی مجالس از این نوع سیب استفاده می‏کنند.

نهال سیب رد چف، از ارقام سیب مرغوب و با کیفیت محسوب می‏شود که قادر است پس از رشد بیش از 100 کیلوگرم در سال محصول تولید نماید. این نوع نهال، دیرگل است و زمان گلدهی آن بین اواسط فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه می‏باشد. البته فراموش نکنید که میزان دمای هوا و شرایط اقلیمی، نقش بسزایی را در زمان گلدهی این نهال ایفا می‏کنند. جالب است بدانید که نهال سیب رد چف، جزء نهال‏های بلند قامت به شمار می‏آید و گاه ارتفاع آن به بیش از 4 متر می‏رسد. لازم به ذکر است که شرایط اقلیمی نقش بسزایی را بر روی ارتفاع این نهال ایفا می‏کنند.

از دیگر عواملی که سبب پر طرفدار شدن نهال سیب رد چف شده، می‏توان به زمان باردهی آن اشاره نمود. نهال سیب رد چف به مدت دوسال پس از کاشت، شروع به باردهی می کند و شروع به تولید محصولاتی با کیفیت و بی نظیر می‏نماید. البته در نظر داشته باشید که طول عمر اقتصادی این نهال مابین 25 الی 30 سال است. لازم به ذکر است که شما می‏توانید طول اقتصادی این نهال را با فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، افزایش دهید. فراموش نکنید که نهال سیب رد چف، برای اولین بار توسط کشاورزان آمریکایی شناسایی شد. اما امروزه خوشبختانه این نوع نهال در سراسر جهان پرورش داده می‏شود.

کاشت نهال و احداث باغ:

پیش از آن که بخواهید برای کاشت نهال سیب رد چف و احداث باغ اقدام کنید، باید ابتدا پارامترهایی را مد نظر داشته باشید. پیش از انجام هر کاری، باید به زاویه تابش نور خورشید به زمین زراعی، نوع خاک منطقه و شرایط اقلیمی توجه ویژه‏ای داشته باشید. برای کاشت نهال سیب رد چف، باید گودال‏هایی به ژرفای 80 الی 150 سانتی متر با فاصله 4 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. لازم به ذکر است که اگر فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر کمتر از 4 متر باشد، ممکن است ریشه نهال‏ها پس از رشد دچار آسیب شوند.

پس از حفر گودال برای کاشت، باید برای خرید نهال اقدام نمایید. برای خرید نهال سیب رد چف با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود به وبسایت رویال نهال مراجعه کنید. پس از خریداری نهال، باید آن را با دقت درگودال قرار نمایید و اطراف آن را با خاک نرم و کود ازته بپوشانید. استفاده از کود ازته برای کاشت این نوع نهال، سبب کاهش میزان آفات و حشرات می‏گردد. پس از کاشت نهال، باید آن را با دقت آبیاری کنید تا ریشه‏ها به خوبی مرطوب شوند. فراموش نکنید که هر چقدر ریشه‏های نهال مرطوب‏تر باشد، میزان رشد آن به همان مقدار افزایش می‏یابد.

گرده افشانی نهال سیب رد چف:

نهال سیب رد چف، جزو نهال‏های خود بارور به شمار نمی‏آید. به همین دلیل، برای آن که بتوانید این نهال را وارد دوره باردهی کنید، باید از اصله نهال‏های گرده افشان استفاده نمایید. شما می‏توانید برای گرده افشانی نهال سیب رد چف، از اصله نهال‏های سیب زرد فرانسه یا سیب لبنانی استفاده نمایید. لازم به ذکر است که هر چقدر میزان گرده افشانی این نهال به شیوه بهتری انجام شود، میزان باردهی آن به همان مقدار افزایش می‏یابد. برای بهبود کیفیت کار، می‏توانید چندین کندو زنبور عسل در اطراف باغ نهال خود قرار دهید. این امر سبب گرده افشانی بهتر نهال سیب رد چف می‏گردد.

وضعیت اقلیم مناسب:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، پیش از آن که بخواهید برای کاشت نهال سیب رد چف اقدام نمایید، باید به وضعیت اقلیم مناسب آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. شما می‏توانید نهال سیب رد چف را در تمامی نقاط کشور بدون هیچ مشکلی پرورش دهید. اما در نظر داشته باشید که این نهال در آب و هوای معتدل و مرطوب، رشد و باردهی بسیار خوبی دارد. ناگفته نماند که هر چقدر شرایط رشد این نهال بهتر باشد، میزان رشد و باردهی آن افزایش می‏یابد.

برای کاشت نهال سیب رد چف، باید توجه ویژه‏ای به ارتفاع زمین زراعی خود داشته باشید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال سیب رد چف باید در ارتفاعی ما بین 1200 الی 2500 متر بالاتر از سطح دریا کاشته شود. البته برای آن که بتوانید از تمامی مزایای این نهال بهره مند شوید، باید ابتدا نیاز سرمایی آن را برطرف نمایید. میزان نیاز سرمایی نهال سیب رد چف در دمای کمتر از منفی 7 درجه از 700 الی 900 ساعت است. در نظر داشته باشید که اگر نیاز سرمایی نهال سیب ردچف برطرف نشود، ممکن است باردهی آن کاهش یابد. البته پیشنهاد می‏شود قبل از کاشت این نهال، با کارشناسان و متخصصان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.

آبیاری نهال:

آب، از مهم‏ترین عناصر حیات به شمار می‏آید و نقش بسزایی را در رشد گیاهان و موجودات ایفا می‏کند. شما می‏توانید با آبیاری به موقع نهال سیب رد چف، در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و افزایش باردهی آن باشید. البته در نظر داشته باشید که آبیاری به موقع نهال، سبب افزایش شادابی و نشاط آن می‏گردد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، آبیاری نهال سیب رد چف باید به صورت هفتگی انجام شود. البته فراموش نکنید که میزان دما و رطوبت هوا نقش بسزایی را در زمان آبیاری این نهال ایفا می‏کنند. شما می‏توانید برای بهبود کیفیت کار، از سیستم های پیشرفته و هوشمند قطره‏ای برای آبیاری نهال سیب ردچف استفاده نمایید.

هرس نهال سیب رد چف:

هرس به موقع نهال، سبب افزایش میزان رشد و شادابی آن می‏شود. در این فرآیند، بخش‏های پوسیده شده که مانع رشد نهال می‏شوند، به وسیله ابزارهای مخصوص جدا می‏گردند. برای هرس نهال سیب ردچف، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. همانطور که در بخش های قبل ذکر شد، این نهال جزء نهال‏های بلند قامت به شمار می‏آید. از این رو، شما می‏توانید با هرس به موقع، ارتفاع این نهال را کنترل کنید. برای هرس نهال سیب رد چف، می‏توانید از ابزارهایی نظیر داس، اره دندانه ریز و اره برقی استفاده کنید.

خاک مناسب:

برای آن که بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد و باردهی چند برابری نهال سیب رد چف باشید، باید برای آن خاک مناسب و مرغوب تهیه کنید. خاک از مهم‏ترین عناصر رشد گیاهان و درختان به شمار می‏آید. برای تهیه خاک مناسب نهال سیب رد چف، می‏توانید مقداری شن، ماسه، خاک برگ و کود ازته را باهم مخلوط کنید. فراموش نکنید که استفاده از خاک دانه درشت برای پرورش نهال سیب رد چف، سبب کاهش رطوبت خاک می‏شود.

کوددهی:

خاک برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه و استراحت نکردن، از نظر مواد معدنی و آلی فقیر هستند. در چنین خاک‏هایی، نهال نمی‏تواند به خوبی رشد کند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با استفاده از ترفند کوددهی نهال، این مشکل را برطرف نمایید. برای کوددهی نهال سیب رد چف، باید ابتدای هر فصل اقدامات لازم را به عمل آورید. فراموش نکنید که استفاده از کودهای نامرغوب حیوانی برای تقویت خاک نهال سیب رد چف، سبب هجوم آفات و بیماری‏ها می گردد. از این رو، برای تقویت نهال سیب رد چف، پیشنهاد می‏شود از کودهای شیمایی مرغوب که دارای عناصری همچون آهن، ید، کلسیم، پتاسیم و غیره هستند استفاده نمایید.

سمپاشی نهال سیب رد چف:

سمپاشی به موقع نهال، سبب دور شدن آفات و بیماری‏ها می‏گردد. در برخی از مواقع، آفات و بیماری‏ها به یک نهال حمله ور می‏شوند. در چنین شرایطی، مواد مغذی درون نهال به طور کامل از بین می‏رود و در نتیجه رشد و باردهی آن مختل می‏گردد. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد؛ در چنین شرایطی شما می‏توانید با سمپاشی نهال، این مشکل را برطرف کنید. البته برای پیشگیری از هجوم حشرات و بیماری‏ها، باید ابتدای هر فصل برای سمپاشی نهال اقدام نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

خوشبختانه نهال سیب رد چف، از مقاومت بسیار زیادی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف برخوردار است. اما این امر بدان معنی نیست که میزان رسیدگی به این نهال را کاهش دهید چرا که برخی از بیماری‏ها می‏توانند نهال سیب رد چف را از پای در آورند. از این رو، برای آن که بتوانید مقاومت این نهال را در برابر آفات و بیماری‏های مختلف افزایش دهید، پیشنهاد می شود آن را به موقع سمپاشی کنید. فراموش نکنید که شما می‏توانید با آبیاری و کوددهی منظم، میزان مقاومت ا نهال ردچف را در برابر آفات و بیماری‏ها افزایش دهید.

خواص و فواید میوه سیب رد چف:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد میوه سیب رد چف، از پرفروش‏ترین انواع سیب‏ها در بازار به شمار می‏آید. از خواص و فواید میوه سیب رد چف می‏توان به جوانسازی پوست، تقویت ماهیچه قلب، پاکسازی ریه، جلوگیری از پوکی استخوان، کمک به سلامت دندان و دهان و پاکسازی کبد اشاره نمود. فراموش نکنید که شما می‏توانید با مصرف روزانه یک سیب رد چف، بدن خود را در برابر هر نوع بیماری و ویروس مقاوم نمایید. لازم به ذکر است که کودکان باید روزانه حداقل یک سیب رد چف میل کنند تا بتوانند رشد بسیار خوبی داشته باشند.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب ردچف:

پیش از آن که بخواهید برای خرید نهال سیب رد چف اقدام کنید، باید ابتدا قیمت آن بدانید. عواملی همچون اصالت، نوع، ابعاد و سن نقش بسزایی را در قیمت نهال سیب رد چف ایفا می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که نهال سیب رد چف اصیل از قیمت بسیار بالایی نسبت به نهال‏های بی اصالت برخوردار است. اگر قصد خرید نهال سیب رد چف اصیل را با قیمتی مناسب دارید، پیشنهاد می‏شود به وبسایت رویال نهال مراجعه کنید. شما با مراجعه به وبسایت رویال نهال، می‏توانید نهال‏های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت به صورت مطمئن خریداری کنید و لذت ببرید.فروش نهال سیب ردچف در مجموعه رویال نهال به صورت حضوری وآنلاینی امکان پذیر است.جهت مشاهده عکس میوه نهال ردچف می توانید به سایت رویال نهال مراجعه نمایید.

بررسی اصالت و شناسنامه نهال:

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که چگونه می‏توان اقدام به بررسی اصالت نهال سیب رد چف نمود؟ قبل از آن که بخواهید برای خرید این نوع نهال اقدام کنید، باید ابتدا اصالت آن را بررسی کنید. برای بررسی اصالت، نباید فقط به شناسنامه توجه کنید. نهال سیب رد چف اصیل، دارای برگ‏هایی نوک تیز به رنگ سبز روشن با آوندهایی برجسته و شاخه‏هایی نسبتا ضخیم و نوک تیز می‏باشد. علاوه بر آن، تنه این نهال به رنگ قهوه‏ای روشن با رگه‏های برجسته است. لازم به ذکر است که نهال‏های سیب رد چف غیر اصیل، قادر به باردهی خوب و مطلوبی نمی‏باشند.

جمع بندی:

همانطور که در قسمت‏های قبل اشاره شد، نهال سیب رد چف نسبت به دیگر نهال‏ها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است. البته در نظر داشته باشید که این نوع نهال دارای قیمت بسیار بالایی می‏باشد. اما شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، این محصول را با قیمتی بسیار عالی و اصالت تضمینی خریداری کنید و لذت ببرید. فراموش نکنید که شما می‏توانید پیش از انجام هر کاری با کارشناسان و متصصصان رویال نهال مشورت نمایید.

مشخصات نهال سیب رد چیف


کشور سازنده: آمریکا

پایه: بذری مالینگ

عمر اقتصادی: 50 سال

توضیحات: ارقام بسیار مرغوب جهان

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت